Zauroczona w lekarzu co robić ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-09, 17:54   #1
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110

Zauroczona w lekarzu co robić ??


Ja myślałam że " miłość od pierwszego istnienia nie istnieje ", ale nie uwierzyłam póki nie zobaczyłam mojego dentystę . Widziałam go na wizycie 2 razy i strasznie mi się podoba.... Wiem jak ma na imię nazwisko ile ma lat, z kąt jest i na razie tyle.... następna wizyta za 3 tygodnie. Co do zmiany w przyszłości lekarza nie widzę problemów bo wiem że to jest nie etyczne itp. Moje pytanie jak wybrnąć z relacji pacjentka lekarz a pokierować rozmowę na prywatne tory. Ma lat tyle co ja .
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:09   #2
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

przestać myć zęby, porobi się więcej dziur a co za tym idzie więcej szans na słodkie te ta te jak będzie majstrował w Twej paszczęce.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:11   #3
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez aligatorek1301 Pokaż wiadomość
Ja myślałam że " miłość od pierwszego istnienia nie istnieje ", ale nie uwierzyłam póki nie zobaczyłam mojego dentystę . Widziałam go na wizycie 2 razy i strasznie mi się podoba.... Wiem jak ma na imię nazwisko ile ma lat, z kąt jest i na razie tyle.... następna wizyta za 3 tygodnie. Co do zmiany w przyszłości lekarza nie widzę problemów bo wiem że to jest nie etyczne itp. Moje pytanie jak wybrnąć z relacji pacjentka lekarz a pokierować rozmowę na prywatne tory. Ma lat tyle co ja .
Zapytaj czy nie poćwiczy z tobą języka polskiego.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:13   #4
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez aligatorek1301 Pokaż wiadomość
Ja myślałam że " miłość od pierwszego istnienia nie istnieje ", ale nie uwierzyłam póki nie zobaczyłam mojego dentystę . Widziałam go na wizycie 2 razy i strasznie mi się podoba.... Wiem jak ma na imię nazwisko ile ma lat, z kąt jest i na razie tyle.... następna wizyta za 3 tygodnie. Co do zmiany w przyszłości lekarza nie widzę problemów bo wiem że to jest nie etyczne itp. Moje pytanie jak wybrnąć z relacji pacjentka lekarz a pokierować rozmowę na prywatne tory. Ma lat tyle co ja .
Jeśli ty tez jesteś z kąt, to może spróbuj wpaść na niego gdzieś na mieście? Macie w tych kątach jakieś kluby lub puby?


201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:19   #5
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Jeśli ty tez jesteś z kąt, to może spróbuj wpaść na niego gdzieś na mieście? Macie w tych kątach jakieś kluby lub puby?


Tak mieszkamy w Krk i co najlepsze on przyjmuje w naszym ośrodku zdrowia ). Ja się boję że nie jestem w jego typie bo jestem z tych okrągłych kobiet. A mam super lekarza . Znalazła go na nk.
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:21   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez aligatorek1301 Pokaż wiadomość
Ja myślałam że " miłość od pierwszego istnienia nie istnieje ", ale nie uwierzyłam póki nie zobaczyłam mojego dentystę . Widziałam go na wizycie 2 razy i strasznie mi się podoba.... Wiem jak ma na imię nazwisko ile ma lat, z kąt jest i na razie tyle.... następna wizyta za 3 tygodnie. Co do zmiany w przyszłości lekarza nie widzę problemów bo wiem że to jest nie etyczne itp. Moje pytanie jak wybrnąć z relacji pacjentka lekarz a pokierować rozmowę na prywatne tory. Ma lat tyle co ja .
nie napalaj sie tak, bo bardzo prawdopodobne, ze jest w zwiazku.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:22   #7
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Tylko ciężko słodko "te ta tetać", jak się ma otwartą paszczękę, a ktoś Ci odsysa ślinę.
Jak bardzo Ci zależy to po wizycie zapytaj wprost, czy by na przykład nie dał się zaprosić na kawę, spacer. Choć duże szanse, że facet zajęty już. No ale przynajmniej jasno i szybko określisz, czy masz robić se te dziury w zębach czy nie
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 18:25   #8
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Wypowiem się z drugiej strony barykady: takie podrywanie jest dla lekarza często niezręczne i bywa zapowiedzią kłopotów. Najczęściej po daniu kosza pacjentowi nie kontynuuje się prowadzenia przypadku.

Pomijając to, że dla mnie osobiście lekarz nie powinien nawiązywać bliższych stosunków ze swoim pacjentem.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:26   #9
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Tylko ciężko słodko "te ta tetać", jak się ma otwartą paszczękę, a ktoś Ci odsysa ślinę.
Jak bardzo Ci zależy to po wizycie zapytaj wprost, czy by na przykład nie dał się zaprosić na kawę, spacer. Choć duże szanse, że facet zajęty już. No ale przynajmniej jasno i szybko określisz, czy masz robić se te dziury w zębach czy nie
Z moim szczęściem może mieć dziewczynę ale z otwartą paszczą no to jest zabawne. Co do wizyty to lepiej jak mi skończy zęby robić bo tak z czystym sercem będę mogła zmienić dentystę .
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:35   #10
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Tylko ciężko słodko "te ta tetać", jak się ma otwartą paszczękę, a ktoś Ci odsysa ślinę.
Jak bardzo Ci zależy to po wizycie zapytaj wprost, czy by na przykład nie dał się zaprosić na kawę, spacer. Choć duże szanse, że facet zajęty już. No ale przynajmniej jasno i szybko określisz, czy masz robić se te dziury w zębach czy nie
no rejczel.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:43   #11
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie napalaj sie tak, bo bardzo prawdopodobne, ze jest w zwiazku.
właśnie
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 18:52   #12
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Gdzieś kiedyś słyszałam, że dentyści, szczególnie mężczyźni mają alergię na byki...ale co tam, zwierzęta jak każde inne

Nie można się zauroczyć w kimś...

Edytowane przez DariaKom
Czas edycji: 2012-10-09 o 18:53
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:54   #13
1234ewelina1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 146
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Ja mam tylko jedna uwage: nie ma jak pisac na najpopularniejszym forum w internecie o sprawach budzacych zazenowanie pokazujac przy tym swoja facjate. Moge ci ulatwic sprawe, ale ups, nie znam go chyba, moze twoja jakas sasiadka, albo jego pacjentka ci ulatwi. Na pewno zakocha sie w twojej inteligencji. A tak serio to kiepsko moze byc, chodzisz do dentysty, wiec mozliwe ze masz prochnice? Czarno to widze. Nie chcial by zony z prochnica.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Nie ma jak bezpieczenstwo w sieci, ale za glupote sie zazwyczaj placi.
1234ewelina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:00   #14
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez 1234ewelina1234 Pokaż wiadomość
Ja mam tylko jedna uwage: nie ma jak pisac na najpopularniejszym forum w internecie o sprawach budzacych zazenowanie pokazujac przy tym swoja facjate. Moge ci ulatwic sprawe, ale ups, nie znam go chyba, moze twoja jakas sasiadka, albo jego pacjentka ci ulatwi. Na pewno zakocha sie w twojej inteligencji. A tak serio to kiepsko moze byc, chodzisz do dentysty, wiec mozliwe ze masz prochnice? Czarno to widze. Nie chcial by zony z prochnica.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Nie ma jak bezpieczenstwo w sieci, ale za glupote sie zazwyczaj placi.
Sam powiedział że zęby mam raczej zdrowe bo sam musiał poszukać mi coś do roboty i tylko zmieniał plomby na nowe. Ja się tylko spytałam ale oczywiście ja mam takie wielkie szczecie że faceta nie mam tylko 3 lata. No to po waszych radach mam zapomnieć ,
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:04   #15
1234ewelina1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 146
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

TO CO PISALAM TO BYLA IRONIA! Chyba nie musze nic pisac, wszyscy tu pewnie czuja to co ja....

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Jak mozesz robic z siebie idiotke pokazujac przy tym gebe?
Wiesz ze ktos z twoich znajomych moze natrafic na to i zniszczyc ci teraz zycie osobiste?
Na prawde nie zczailas tego co pisze? Chyba ze to prowokacja a ukradlas komus wizerunek, lecz za to jest wiezienie.
1234ewelina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:11   #16
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez 1234ewelina1234 Pokaż wiadomość
TO CO PISALAM TO BYLA IRONIA! Chyba nie musze nic pisac, wszyscy tu pewnie czuja to co ja....

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Jak mozesz robic z siebie idiotke pokazujac przy tym gebe?
Wiesz ze ktos z twoich znajomych moze natrafic na to i zniszczyc ci teraz zycie osobiste?
Na prawde nie zczailas tego co pisze? Chyba ze to prowokacja a ukradlas komus wizerunek, lecz za to jest wiezienie.
Jak zniszczyć życie osobiste nie kapuję, wrogów nie mam, mnie na osiedlu dobrze znają bez wizażu, o to że mi się lekarz podoba a co w tym złego. Nie ukradłam nikomu wizerunku
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:26   #17
1234ewelina1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 146
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Nie kapujesz a zmienilas zdjecie. I tak za pozno.
1234ewelina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:41   #18
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez 1234ewelina1234 Pokaż wiadomość
Nie kapujesz a zmienilas zdjecie. I tak za pozno.
Bez przesady, dziewczyna napisała, że jej się jakiś facet podoba,a nie, że ukradła 2 miliony zł. Przecież to nic złego, że ktoś jej wpadł w oko....
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:52   #19
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
Bez przesady, dziewczyna napisała, że jej się jakiś facet podoba,a nie, że ukradła 2 miliony zł. Przecież to nic złego, że ktoś jej wpadł w oko....
Świętna racja ja kto za późno przecież jak się nawet z nim nie umówiłam tylko napisałam że mi się podoba i tyle. I co tu takiego strasznego .
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 20:03   #20
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

z tymi Kątami to istny czad
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:04   #21
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez aligatorek1301 Pokaż wiadomość
Sam powiedział że zęby mam raczej zdrowe bo sam musiał poszukać mi coś do roboty i tylko zmieniał plomby na nowe. Ja się tylko spytałam ale oczywiście ja mam takie wielkie szczecie że faceta nie mam tylko 3 lata. No to po waszych radach mam zapomnieć ,

że co??
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:07   #22
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Narzekam że faceta nie mam 3 lata, a co mojego lekarza to chyba mogę zapomnieć .Co do zębów mam raczej z nimi ok .
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:10   #23
wepla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

eeee no nie przesadzałabym z tym pojazdem po autorce wątku.. no chyba, że Pan Denstysta tu dotrze jakimś cudem
__________________

wepla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:11   #24
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Jeśli ty tez jesteś z kąt, to może spróbuj wpaść na niego gdzieś na mieście? Macie w tych kątach jakieś kluby lub puby?






Ja autorce i lekarzowi wspólnej przyszłości nie wróżę... chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2012-10-09 o 20:16
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:21   #25
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

On jestem pewna czasu nie ma na wizaż. A co do wróżenia to jest mi podobno w mundurze mąż pisany ale ja zawsze obstawiałam wojskowego albo policjanta a nie lekarza .
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:32   #26
1234ewelina1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 146
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

To albo prowokacja, albo jest ulomna, po prostu uposledzona. Choc zdjecie bylo bardzo brzydkie ale znamion porazenia mozgowego nie widzialam.
1234ewelina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:37   #27
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez aligatorek1301 Pokaż wiadomość
Narzekam że faceta nie mam 3 lata, a co mojego lekarza to chyba mogę zapomnieć .Co do zębów mam raczej z nimi ok .
Tłumaczenie: Narzekam, ponieważ nie posiadam faceta od 3 lat. W sprawie mojego lekarza - chyba mogę zapomnieć. Zęby mam raczej zdrowe.

Mam nadzieję, że tłumaczenie jest dokładne bo to nowy i ciężki język...wymaga wprawy

Może będę brutalny ale chyba jednak odpuść sobie lekarzy droga Autorko - to tak na przyszłość. Szkoda Twojego czasu

Edytowane przez Sadek
Czas edycji: 2012-10-09 o 20:38
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:41   #28
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość

Może będę brutalny ale chyba jednak odpuść sobie lekarzy droga Autorko - to tak na przyszłość. Szkoda Twojego czasu
No nie! Coraz lepiej się bawię Ciekawe kiedy Autorka się odniesie do tych stwierdzeń... (obawiam się, że nieprędko)
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:44   #29
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Wypowiem się z drugiej strony barykady: takie podrywanie jest dla lekarza często niezręczne i bywa zapowiedzią kłopotów. Najczęściej po daniu kosza pacjentowi nie kontynuuje się prowadzenia przypadku.

Pomijając to, że dla mnie osobiście lekarz nie powinien nawiązywać bliższych stosunków ze swoim pacjentem.
To ja powiem z trzeciej strony - jako pacjentka rwana przez lekarza. To jest dopiero masakra. Zostałam przez to bez lekarza na miejscu (rzadkiej specjalności jest) i muszę jeździć do innego - z 200 km dalej.
Podpowiedź dla autorki wątku - nie robiłam absolutnie nic. Niestety. Niestety, bo gdybym dała mu chociaż jeden, mały, maleńki sygnał...ale nic nie robiłam, jak babcię kocham. Oszalał.
W tak niezręcznej sytuacji jak ten facet to już nikt dawno mnie nie postawił.
Wniosek jest jeden: lekarski gabinet to nie jest miejsce na flirty i romanse. No, chyba, że ktoś chodzi do lekarza dla rozrywki, a nie z faktycznej potrzeby, czyt. choroby.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:45   #30
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Zauroczona w lekarzu co robić ??

Swoją drogą dobrze, że to dentysta, a nie ginekolog
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.