40-latek a atrakcyjność? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-21, 15:34   #31
Quisono
Raczkowanie
 
Avatar Quisono
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 32
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Przekreśla nie, ale u 90% facetów jej ujmuje.
Nawet celebryci wyglądają gorzej łysiejąc, także...
Do łysiny trzeba mieć pasujące rysy twarzy. Załącznik 7796614Załącznik 7796615Załącznik 7796616Załącznik 7796617Załącznik 7796618Załącznik 7796619

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy, czy cała łysa głowa, czy łysiejąca z przodu, a z tyłu trochę włosów (np. książę Wiliam), co wygląda jak, nazwijmy to, niedoskonałość, a cała zgolona łysina prezentuje się (według mnie) bardziej konsekwentnie, elegancko, trochę jakby "tak miało być", rodzaje fryzury?, w mniejszym stopniu nasuwa skojarzenia ze starzeniem się.
Quisono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-22, 12:06   #32
hanecznikova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 135
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

No są rzeczy, których nie da się zatrzymać. Jeżeli ktoś jest niższy albo w genach ma zapisane, że będzie szybko miał połowę głowy bez włosów, to nic się na to nie poradzi. Zawsze można kupić perukę, która na prawdę może wyglądać super, albo... zrobić przeszczep włosów, który też nie wiadomo czy się przyjmie i jednak jest to całkiem spora ingerencja.

Tak jak u kobiet nie powiedziałabym, że muszą sobie zrobić botoks by wyglądać lepiej by zmarszczek nie było widać (też nad tym nie panujemy - czas przemija), tak nie powiedziałabym facetowi by szedł sobie robić przeszczep, bo ma dość rzadkie włosy.

Wydaje mi się, że właśnie zgolenie się całkowicie na łyso ratuje sytuację. Ewentualnie właśnie peruka, ale to pewnie też by już "odstraszyło" część kobiet, które by się dowiedziało o tym, że facet nosi "tupecik".

Nigdy nie dogodzisz czy to u kobiety czy u faceta. Taki wniosek xd
hanecznikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-23, 13:55   #33
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Pytanie lifestylowe.

Zacząłem się nad tym zastanawiać po maratonie filmów o Bondzie. Czemu oni zawsze wybierają do roli stereotypowego mężczyzny marzeń faceta, który jest niemalże w średnim wieku? Jak się zapatrujecie na atrakcyjność Panów, którzy przekraczają 40?

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jak na razie (mam niecałe 30) wszystko u mnie wygląda lepiej niż kiedykolwiek, absolutny prime. Bardziej rozbudowane ciało, wyraziste rysy twarzy, fajniejszy zarost, większa pewność siebie, więcej oleju w głowie, więcej kasy w portfelu itp. ale to wciąz nie to samo co 40 latek, więc jestem ciekaw co mnie czeka
Akurat Craig mocno sie wybija na tle poprzednich Bondów i jak został ogłoszony do roli to budził troche kontrowersji zerwaniem ze stereotypem.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-23, 19:16   #34
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Mnie się łysi faceci podobają. Ot preferencja. Moi faceci jakoś tak wychodziło i wychodzi zawsze mają dość dużo włosów. No ale oczywiście nigdy nie wiadomo na 100 % jak będzie z wiekiem. Zaakceptuje to. Możliwe tez ze mogłabym się zakochać mimo preferencji w łysym facecie, bo nie jest to najważniejsze i mógłby mieć inne cechy które bardzo mi się podobają. Na pewno musi się jakoś podobać, ale charakter, pewność siebie i inne cechy wyglądu mogłyby też sprawić że podobałby mi się mimo łysiny. Nie zawsze zakochujemy się w kimś kto jest dokładnie w naszym typie. Grunt to dobrać się całościowo dobrze. Też uważam że jak już ktoś łysieje to lepiej jak zgoli cała głowę. Są przeszczepy ale na ile są skuteczne to nie wiem. Jednak myślę najważniejsza jest akceptacja. Każdy z nas może mieć różne rzeczy w wyglądzie które mu nie odpowiadają ale nie jest to nic strasznego. Nie uważam by zabiegi były konieczne. Chyba że ktoś naprawdę uważa że to mu pomoże. Na pewno nie dla kogoś. Jak już to dla samego siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-24, 20:56   #35
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Ja też lubię łysych , znam dwóch osobiście przystojnych łysych jeden 30 plus, drugi 50 plus . Ten aktor Jason Statham super wygląda i ten co grał w prisean break
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-26, 08:18   #36
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 348
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

To ja dodam, że mam koleżanki, którym już w podstawówce podobali się tylko chłopacy ogoleni na łyso, w liceum tak samo, i na studiach weszły w związki z łysymi lub łysiejącymi chłopakami. Kwestia gustu po prostu.

Dla kontrastu ja całe życie myślałam, że wolę przystojnych brunetów w typie Pierce'a Brosnana, a zakochałam się na zabój w blondynie z długimi włosami o twarzy quasimodo. Autentycznie wszystkie moje koleżanki krzywiły się na jego widok, a dla mnie był aniołem i chodzącym ideałem. W moich oczach wyglądał dosłownie wyglądał jak Krzysztof Kamil Baczyński, a dla reszty świata był maksymalnie brzydki
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-26, 22:21   #37
hanecznikova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 135
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

..., i o to właśnie chodzi - ten ktoś ma nie podobać Tobie, a nie innym
hanecznikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary Wczoraj, 09:33   #38
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 130
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Ja też lubię łysych , znam dwóch osobiście przystojnych łysych jeden 30 plus, drugi 50 plus . Ten aktor Jason Statham super wygląda i ten co grał w prisean break
No ale nie każdy łysy jest przystojnym rozchwytywanym aktorem. Większość przeciętnych facetów traci urodę łysiejąc
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 09:53   #39
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 213
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
To ja dodam, że mam koleżanki, którym już w podstawówce podobali się tylko chłopacy ogoleni na łyso, w liceum tak samo, i na studiach weszły w związki z łysymi lub łysiejącymi chłopakami. Kwestia gustu po prostu.

Dla kontrastu ja całe życie myślałam, że wolę przystojnych brunetów w typie Pierce'a Brosnana, a zakochałam się na zabój w blondynie z długimi włosami o twarzy quasimodo. Autentycznie wszystkie moje koleżanki krzywiły się na jego widok, a dla mnie był aniołem i chodzącym ideałem. W moich oczach wyglądał dosłownie wyglądał jak Krzysztof Kamil Baczyński, a dla reszty świata był maksymalnie brzydki
Uroda jest często subiektywnym wrażenie, nie bez powodu istniał kilka lat temu internetowy trend "ciekawie brzydkiego męzczyzny"
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 10:05   #40
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 600
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
No ale nie każdy łysy jest przystojnym rozchwytywanym aktorem. Większość przeciętnych facetów traci urodę łysiejąc
No właśnie. Jak ktoś wymienia aktorów, to sorry... Aktorzy zazwyczaj są przystojni, bo taki zawód.
Cytat:
Napisane przez Cordianka Pokaż wiadomość
Uroda jest często subiektywnym wrażenie, nie bez powodu istniał kilka lat temu internetowy trend "ciekawie brzydkiego męzczyzny"
Tylko że ci niby brzydcy faceci wcale nie byli brzydcy. Brzydki to jest ten aktor Danny DeVito, czy ktoś go wymienił? Nie sądzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 10:05   #41
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 130
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez hanecznikova Pokaż wiadomość
..., i o to właśnie chodzi - ten ktoś ma nie podobać Tobie, a nie innym
I w sumie nawet lepiej jak innym niezbyt się podoba
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 11:05:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.