Lokale weselne: Lublin i okolice - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 19:23   #121
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez aniaPr3 Pokaż wiadomość
jedzenia jest dużo a biora tak mało bo lokal jest taki sobie. nie jest za barzdo ładny
zawsze mozna samemu zająć sie dekoracją

i zastanawia mnie w takim razie jakość tego jedzenia, jeżeli twierdzisz ze jest go dużo
bo zupełnie nie rozumiem jakim cudem opłaca im sie robić wesele 2 dniowe za taką cenę przeciez im zostają gorsze w kieszeniu po opłaceniu wszystkiego a działalnością charytatywną zapewne nie są
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 21:17   #122
aniaPr3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
zawsze mozna samemu zająć sie dekoracją

i zastanawia mnie w takim razie jakość tego jedzenia, jeżeli twierdzisz ze jest go dużo
bo zupełnie nie rozumiem jakim cudem opłaca im sie robić wesele 2 dniowe za taką cenę przeciez im zostają gorsze w kieszeniu po opłaceniu wszystkiego a działalnością charytatywną zapewne nie są
nie mam pojęcia czy im to się opłaca, widocznie mają swoje sposoby ale to już nie mnie dociekać jak oni na tym wychodzą
aniaPr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:34   #123
so_elcia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Impuls w Świdniku to chyba jeden z najdroższych lokali , tańsza chyba jest Lachówka
właśnie impuls to wręcz jeden z tańszych lokali w Świdniku! nie orientuje się jakie są ceny za dwa dni, ale za jeden dzień w 2009 roku moja koleżanka płaci 110zł/os. wydaje mi się, że jest to naprawdę niedużo. lachówka np za rok o tej porze życzy sobie 140;/

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
przperaszam ale za taką cenę to szczerze wątpie że jest tam dużo jedzenia

120 zl to coraz zadziej spotyka się za 1 dzien a co mowić o 2

wiem, co mówię, bo sama jeszcze niedawno szukałam sali i znalazlam ale za 2 dni będę płacila 200/220 za osobę
aha a sala to Szalony Kogut - mieści ponad 300 osób co było dla mnie bardzo ważne

ja tam byłam ogólnie są dwie możliwości jeżeli chodzi o trzeszkowice- po pierwsze mozna sobie samemu zorganizować wesele- wynajmujesz tylko salę na chyba tydzień- włącznie z terminem na dekorację i posprzątanie wszystkiego. wynajęcie kosztuje chyba ok 1200zł tak więc serio niedużo. wtedy sama musisz zatroszczyć się o dekorację sali, o kucharza i kelnerki. ale jest bardzo duża kuchnia, ogromna lodówa także jak ktoś ma znajomego kucharza i sprawdzonego i chcę trochę włożyć roboty to polecam. wychodzi dużo taniej- znajomego licząc już wszystko- produkty, dekorację sali, jedzenie, kucharza itp. wyniosło ok 70zł od osoby! minus jest taki że sama sala nie jest zbyt ładna- z zewnątrz jak dla mnie przypomina trochę kurnik;P długga, biała, ale w środku wszystko ok- taka trochę remiza- chyba że ktoś chce organizować wesele all'a wytrawne przyjęcie to wtedy się za bardzo nie nadaje. sala do tańczenia jest ok- dużo miejsca mi się ogólnie podobało, lecz nie mamy głowy do bieganiny i przygotowania wszystkiego, nie zbyt nas stać na cenę ok 150zł/os w 2010r, a od kredytów nie chcemy zaczynać więc zorganizujemy małe przyjęcie

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-01-26 o 19:32 Powód: post pod postem
so_elcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 15:42   #124
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez so_elcia87 Pokaż wiadomość
właśnie impuls to wręcz jeden z tańszych lokali w Świdniku! nie orientuje się jakie są ceny za dwa dni, ale za jeden dzień w 2009 roku moja koleżanka płaci 110zł/os. wydaje mi się, że jest to naprawdę niedużo. lachówka np za rok o tej porze życzy sobie 140;/
Z tego co orientowały sie Lubelskie panny młode to koszt w impulsie na ten rok wyniósł ok 150-160zł za osobe... a lachówka na ten rok 150zł za osbe , nie orientuje sie jak w Sovivie czy Jubilatce .
Może Twoja koleżanka podpisywała wcześniej dużo umowę bo teraz koszt jest napewno większy
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:31   #125
aniaPr3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Z tego co orientowały sie Lubelskie panny młode to koszt w impulsie na ten rok wyniósł ok 150-160zł za osobe... a lachówka na ten rok 150zł za osbe , nie orientuje sie jak w Sovivie czy Jubilatce .
Może Twoja koleżanka podpisywała wcześniej dużo umowę bo teraz koszt jest napewno większy
w Sovivie na rok 2010 chcą 150zł za pierwszy dzień i 70 zł za drugi dzień
aniaPr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:22   #126
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Question Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

[FONT="Arial"]Hej dziewczyny!!
Poszukuję lokalu na wesele w Lublinie lub niedaleko Lublina (nie dalej niż 10 km za miastem) (na ok. 110-115 osób), na styl nowoczesny, chcę wyglądać jak księżniczka więc lokale wyglądające jak wiejskie chatki odpadają:/
Tylko, że tak się zastanawiam czy lokal w którym będę chciała zrobić weselisko nie będzie zbyt drogi, bo cena niestety ma dla mnie znaczenie:/ Drogi tzn. powyżej 150 zł. Najbardziej by mnie interesował lokal tak do 130 zł... Jeśli możecie mi coś polecić to bardzo Was proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:26   #127
Tanya24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

czesc wszystkim
mam do Was pytanie czy ktos wie cos na temat domu weselnego Romax w Garbowie?? Interesuje mnie ogólnie mniej wiecej czy wszystko tam jest ok ile wczesniej trzeba zarezerwowac sale oraz ijakie tam sa ceny od os za dwa dni. Z góry dziekuje za odpowiedz
pozdrowionka dla wszystkich
Tanya24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 15:33   #128
aniaPr3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Tanya24 Pokaż wiadomość
czesc wszystkim
mam do Was pytanie czy ktos wie cos na temat domu weselnego Romax w Garbowie?? Interesuje mnie ogólnie mniej wiecej czy wszystko tam jest ok ile wczesniej trzeba zarezerwowac sale oraz ijakie tam sa ceny od os za dwa dni. Z góry dziekuje za odpowiedz
pozdrowionka dla wszystkich
ja byłam tam na weselu w kwietniu i bardzo mis ię podobało i daltego sama organizuje tam wesele. jedzenie dobre obsługa też, nie miałam żadnych zastrzeżeń. na 2010 rok za dwa dni chcą 165zł/os, a z terminami to różnie zależy w jakim miesiącu chcesz organizować wesele. jeśli w czerwcu lub sierpniu to musisz rezerwować ponad 1,5 roku wcześniej
aniaPr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:08   #129
so_elcia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Z tego co orientowały sie Lubelskie panny młode to koszt w impulsie na ten rok wyniósł ok 150-160zł za osobe... a lachówka na ten rok 150zł za osbe , nie orientuje sie jak w Sovivie czy Jubilatce .
Może Twoja koleżanka podpisywała wcześniej dużo umowę bo teraz koszt jest napewno większy
ja jestem ze świdnika i niedawno się orientowałam... koleżanka umowę podpisała w listopadzie na ten rok i płaci 110zł od osoby w impulsie. właściciela lachówki dobrze znam i wie że w grudniu było jeszcze około 120zł za osobę a mówił mi że w przyszłym roku ma być minimum 140zł więc wątpię żeby obecnie było drożej niż za rok

hej kochana wydaje mi się że to wszystko zależy od tego kiedy chcesz mieć to wesele... bo kryzys finansowy i te sprawy i wszyscy podnoszą ceny w górę także jeżeli w tym roku to może, ale na przyszły rok to 130zł chyba trudno będzie znaleźć coś eleganckiego

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-04 o 16:23 Powód: Powód: proszę nie pisać post pod postem i regularnie korzystać z funkcji "edytuj" oraz "multicytowania" (patrz mój podpis!)
so_elcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:19   #130
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez so_elcia87 Pokaż wiadomość
ja jestem ze świdnika i niedawno się orientowałam... koleżanka umowę podpisała w listopadzie na ten rok i płaci 110zł od osoby w impulsie. właściciela lachówki dobrze znam i wie że w grudniu było jeszcze około 120zł za osobę a mówił mi że w przyszłym roku ma być minimum 140zł więc wątpię żeby obecnie było drożej niż za rok
Zwracam honor, myślałam że w Impulsie drogo a tu miłe zaskoczenie
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:23   #131
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
[font="Arial"]Hej dziewczyny!!
Poszukuję lokalu na wesele w Lublinie lub niedaleko Lublina (nie dalej niż 10 km za miastem) (na ok. 110-115 osób), na styl nowoczesny, chcę wyglądać jak księżniczka więc lokale wyglądające jak wiejskie chatki odpadają:/
Tylko, że tak się zastanawiam czy lokal w którym będę chciała zrobić weselisko nie będzie zbyt drogi, bo cena niestety ma dla mnie znaczenie:/ Drogi tzn. powyżej 150 zł. Najbardziej by mnie interesował lokal tak do 130 zł... Jeśli możecie mi coś polecić to bardzo Was proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
z tego co wiem to z tych "eleganckich" lokali to do 130 zl raczej nie znajdziesz

i nie rozumiem dlaczego uważasz, że tylko w nowoczesnych można wyglądać jak księżniczka
BArdzo ładna jest np. Maciejowa Chata (niby robiona na "wiejsko" ale wygląda super

Ja mam wesele w Szalonym Kogucie - teraz jest tam elegancko no ale cena dla Ciebie raczej nie będzie Ci odpowiadać. Ja będę placić na 2010 rok na 2 dni 200/220 od osoby a za jeden dzień jest coś kolo 160 zl, oczywiście bez ciast, owocow i alkoholu.
Aha i wg mnie 100 osob do tej sali to za mało.

Mogę Ci polecić jeszcze Jamajkę w milocinie (zaraz obok Maciejowej Chaty) nie wiem jak tam jest cenowo ale myślę, że dośc przyzwoicie a jedzenie jest przepyszne i jest tego dużo. Obsluga też w pożądku
A wesele na 100 osob bez problemu tam się zmieści
Lokal w środku wyglada elegancko i nowocześnie a w wakacje zostal już wykończony z zewnątrz co wg mnie dużo mu dało.
__________________

14.08.2010
baby

Edytowane przez onaella
Czas edycji: 2009-01-27 o 21:26
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 08:14   #132
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Dzięki za odpowiedź Rzeczywiście lokale w Miłocinie, które mi poleciłaś są fajne, zarówno jeden jak i drugi. A co do tego, co napisałam, że wolałabym nie robić wesela w lokalu stylizowanym na wiejską chatę, to tylko dlatego, że mam juz pewne wyobrażenie na temat swojego wesela i po prostu tak bym wolała Masz rację, w tym dniu, gdzie wesele by nie było wygląda się jak księżniczka A może znacie jakiś dobry zespół, kamerzystę i fotografa? Jeszcze za tym się nie rozglądałam, bo ślub biorę w sierpniu przyszłego roku, ale z tego co ja tutaj czytam to chyba muszę i za tym zacząć się rozglądać...
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 21:52   #133
cuore
Przyczajenie
 
Avatar cuore
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 28
Wink Lokal na przyjecie weselne.

Witam wszystkich! W sierpniu 2010r wychodze za maz, i jestem prawie zdecydowana na zorganizowanie naszego wesela w Dworku Lwowskim (w Bogucinie)k/Lublina. Czy ktos z was mial albo byl tam na weselu?Prosze o pomoc!!

Edytowane przez cuore
Czas edycji: 2009-03-02 o 16:29 Powód: brak obpowiedzi
cuore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:21   #134
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Smile Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Hej Dziewczyny W ten weekend wraz ze swoim narzeczonym szukaliśmy sali i znaleźliśmy coś co nawet nas zainteresowało Czy macie jakieś cenne informacje na temat Bosmana i Zajazdu pod Gwiazdami?? Jeśli tak, to proszę podzielcie się nimi
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:36   #135
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Orientuje się moze któraś z Was jakie miejsca, na wesele ok. 200 os., są godne polecenia w okolicy Łęcznej?
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 14:08   #136
kamkaa25
Raczkowanie
 
Avatar kamkaa25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 100
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny W ten weekend wraz ze swoim narzeczonym szukaliśmy sali i znaleźliśmy coś co nawet nas zainteresowało Czy macie jakieś cenne informacje na temat Bosmana i Zajazdu pod Gwiazdami?? Jeśli tak, to proszę podzielcie się nimi

hej, a pom iule za 1 osobe za wesele 1 dniowe w bosmanie i pod gwiazdami?

ORIENTUJECIE SIE MOZE NA TEMAT DOMU WESELNEGO W SWIDNIKU ULICA PIASECKA OBOK CENTRUM MOTORYZAVYJNEGO?
KURCZE NIE MOGE NIGDZUE ZNALEZC ANI TEL ANI MAILA, W KSIAZCE TELEFONICZNEJ NAWET SZUKALAM I NIC ( A NIE MAM KIEDY PODJECHAC TAM

WIEC APEL DO WAS - PROSZ, POMOZCIE
kamkaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:21   #137
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez kamkaa25 Pokaż wiadomość
hej, a pom iule za 1 osobe za wesele 1 dniowe w bosmanie i pod gwiazdami?

ORIENTUJECIE SIE MOZE NA TEMAT DOMU WESELNEGO W SWIDNIKU ULICA PIASECKA OBOK CENTRUM MOTORYZAVYJNEGO?
KURCZE NIE MOGE NIGDZUE ZNALEZC ANI TEL ANI MAILA, W KSIAZCE TELEFONICZNEJ NAWET SZUKALAM I NIC ( A NIE MAM KIEDY PODJECHAC TAM

WIEC APEL DO WAS - PROSZ, POMOZCIE
Zastanawiam sie czy to nie KAzimierzówka już , jeśli jesteś bardzo zainterseowana mieszkam nie daleko mogę podjechac wziąć nr tel
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:18   #138
kamkaa25
Raczkowanie
 
Avatar kamkaa25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 100
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

[quote=MalgosiaM8;10820734]Zastanawiam sie czy to nie KAzimierzówka już , jeśli jesteś bardzo zainterseowana mieszkam nie daleko mogę podjechac wziąć nr tel[/quot

to bylabym wdzieczna, to niedaleko od wjazdu do swidnika, kurcze nie mam jak zalatwic kontaktu... raz zajechalam to klamke pocalowalam... :/
kamkaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:14   #139
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez kamkaa25 Pokaż wiadomość
hej, a pom iule za 1 osobe za wesele 1 dniowe w bosmanie i pod gwiazdami?

ORIENTUJECIE SIE MOZE NA TEMAT DOMU WESELNEGO W SWIDNIKU ULICA PIASECKA OBOK CENTRUM MOTORYZAVYJNEGO?
KURCZE NIE MOGE NIGDZUE ZNALEZC ANI TEL ANI MAILA, W KSIAZCE TELEFONICZNEJ NAWET SZUKALAM I NIC ( A NIE MAM KIEDY PODJECHAC TAM

WIEC APEL DO WAS - PROSZ, POMOZCIE
W Bosmanie w tym roku chcą 120/os w przyszłym max. 140/os. W Zajeździe pod gwiazdami ceny są wyższe, różne w zależności od menu. Wahają się od 130 do 200/os (w tym roku). W przyszłym na pewno będzie drożej, jak wszędzie:/ Jeśli chodzi o menu w Zajeździe to można sobie wybrać spośród czterech opcji (130, 150, 170 i 200/os). To menu za 200 to pełna opcja - czyli wliczona w cenę jest wódka (0,5 l na parę, ciasto, owoce, stół wiejski, tort). Ta najtańsza opcja jest bez tego co wymieniłam w nawiasie. Poza tym myślę, że ta za 130 jest niewątpliwie zbyt uboga. Jedzenie wymienione w menu jest fajne, ale jakoś jego jest za mało:/
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 22:51   #140
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez kamkaa25 Pokaż wiadomość
hej, a pom iule za 1 osobe za wesele 1 dniowe w bosmanie i pod gwiazdami?

ORIENTUJECIE SIE MOZE NA TEMAT DOMU WESELNEGO W SWIDNIKU ULICA PIASECKA OBOK CENTRUM MOTORYZAVYJNEGO?
KURCZE NIE MOGE NIGDZUE ZNALEZC ANI TEL ANI MAILA, W KSIAZCE TELEFONICZNEJ NAWET SZUKALAM I NIC ( A NIE MAM KIEDY PODJECHAC TAM

WIEC APEL DO WAS - PROSZ, POMOZCIE
to jest zajazd Złota Podkowa.
http://www.zlota-podkowa.pl/
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 17:40   #141
kamkaa25
Raczkowanie
 
Avatar kamkaa25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 100
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez ladyinred85 Pokaż wiadomość
to jest zajazd Złota Podkowa.
http://www.zlota-podkowa.pl/
no wlasnie nie zlota podkowa... do zlotej podkowy mam kontakt... a dom weselny o ktory mi chodfzi jest po sasiedzku z centrum motoryzacji i ma duzy szyl : DOM WESELNY...
kamkaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 18:38   #142
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez kamkaa25 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie zlota podkowa... do zlotej podkowy mam kontakt... a dom weselny o ktory mi chodfzi jest po sasiedzku z centrum motoryzacji i ma duzy szyl : DOM WESELNY...
Przejżdzałam już ze 3 razy ale wstąpić zapomnialam :P wiem że to Piasecka 154 ale w necie nic nie mogę na ten temat znaleźć , trzeba będzie zajechac przu okazji :P
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:10   #143
vanilia86
Przyczajenie
 
Avatar vanilia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poniatowa
Wiadomości: 3
GG do vanilia86
Dot.: Blaganie o pomoc-sala okolice Lublina

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat Gościńca w Lublinie? Planujemy z narzeczonym wynająć ten lokal na przyjęcie weselne, ale nie znamy opinii osób, które już organizowały tam swoje wesele. Bardzo proszę o pomoc!! Pozdrawiam!!
vanilia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:04   #144
agata1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

my robime w lublinie w restauracji Fiesta na B. Prusa.tam sa dwie sale do wynajecia jedna na 1 pietrze do 140 osób a na dole w restauracji do 100 osób.....i my mamy ta na dole na 100 osob....sala w srodku jest piekna (przeszkadzaja tylko 4 filary pośrodku)ale wybralismy to miejsce poniewaz wszedzie w lublinie sale sa juz zajete na 3 lata z gory....oprócz tego ze plaujemy skromne wesele tylko dla najblizszej rodziny.....w fiescie co polecam jest super jedzenie juz od kilku osob slyszałam ze byli tam na weselu i znakomite jedzonko bylo....sama tez zkosztowalam to prawda....płacimy 130 za osobe (w naszum zakresie jet kupienie (alkochol,owoce i ciasta)...
agata1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:16   #145
Jacquelinkea
Przyczajenie
 
Avatar Jacquelinkea
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Question Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

UWAGA!!

Jestem w małym zakłopotaniu - szukamy z narzeczonym sali na ok 300 osób,
ale sali w sensie samej sali - bez cateringu.

Chcemy tylko: sala taneczna + sala na stoły + kuchnia, a resztę chcemy sami wynająć..

i co najciekawsze - szukamy tej sali w KRAŚNIKU i okolicach

myśleliśmy o wszelkim rodzaju sal - szkoły, remizy, jakieś zwykłe sale do wynajęcia, tylko jak wspominałam NIE LOKAL z cateringiem

- czy wie może któraś z Wizażanek czy taka sala istnieje w ogóle? (na taka liczbę osób)

Ładnie proszę o pomoc
i pozdrawiam wszystkich trwających w przygotowaniach, i tych, którzy mają już to za sobą

Ola
__________________
Jacquelinkea
Jacquelinkea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:30   #146
Jacquelinkea
Przyczajenie
 
Avatar Jacquelinkea
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Dot.: Sala na 250-300 osób??? Lublin i okolice Gdzie!!

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
(moja ślubna) sala weselna Jaśmin w Niedrzwicy Kościelnej 200-400 osób 20km od Lbn ale w stronę Kraśnika, nie ma str internetowej.
Klementyna, czy możesz podrzucić jakis namiar - adres czy nr tel?
To jest sala od razu z cateringiem?
__________________
Jacquelinkea
Jacquelinkea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 11:54   #147
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sala na 250-300 osób??? Lublin i okolice Gdzie!!

Dziewczynki muszę Wam napsiać, ze podziwiam osoby, które postanawiają organizowac tak chuczne weseliska! Ja w życiu bym się na takie nie zdecydowała
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:23   #148
Jacquelinkea
Przyczajenie
 
Avatar Jacquelinkea
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Dot.: Sala na 250-300 osób??? Lublin i okolice Gdzie!!

kiedyś marzyło mi się małe, skromne wesele (góra 100 osób od obydwu stron)
no i chyba jednak wychodzi na to, że przeznaczeniem moim jest huczna zabawa
__________________
Jacquelinkea
Jacquelinkea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:34   #149
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sala na 250-300 osób??? Lublin i okolice Gdzie!!

Nieee no spoko jeśli ktoś chce i przede wszystkim stac go na to, to ok. Ja jednak sobie tego nie wyobrażam, bo nie da się rady pogadać z każdym z tych 300 osób, a i nie zna się ich aż tak dobrze, no i nie każdego się aż tak bardzo bardzo lubi
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 13:10   #150
marcela23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 439
Dot.: Sala na 250-300 osób??? Lublin i okolice Gdzie!!

hotel królewski w Janowie Lubelskim, 2 duże sale na ponad 200os.
marcela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-07 20:28:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.