Anemia u Niemowlaka ? Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-01, 03:52   #1
Grzesiek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10

Anemia u Niemowlaka ? Pomocy


Witam.

Moja 11 miesięczna Córka ma podwyższony poziom płytek krwi. Robiliśmy Jej badania 2-krotnie i niestety wynik podobny. W tej chwili nie jestem w stanie podać dokładnie ile, bo jest noc a nie mam przed sobą tych bada, ale o ile pamiętam norma to 450 a Ona ma około 700. Ppzostale wyniki w normie (morfologia) . Chociaż są parametry są lekko podwyższone. Nasz Skarb problem z tym ma od samego początku. Już przy wypisie ze szpitala znalazłem wyniki,gdzie wynik też był nieprawidłowy.

Byliśmy u lekarza rodzinnego i uspokoił nas . Powiedział, że nie ma czym się martwić ale dla "spokoju sumienia) zlecił ponownie morfologie i jakieś inne badania. Dodatkowo dostaliśmy skierowanie na USG brzucha. Martwię się strasznie czy to może być coś poważnego . Z nerw boli mnie brzuch Czy wiecie coś na ten temat? Czy podwyższony poziom płytek krwi oznacza jakąś poważną chorobę . W Internecie naczytalem się różnych historii na ten temat . Moja Córcia ma blada cerę . Od urodzenia na powieczkach cały czas ma widoczne dość mocno "pajaczki" A pod oczkami niewielkie sińce. Martwię się że może to oznaka jakiegoś choróbska,choć z drugiej strony ów niewielkie sińce mogła odziedziczyc po mnie.


EDIT.

Byliśmy ponownie na morfologii. Tym razem krew pobierana była z żyły A nie ,, jak dotychczas - z paluszka. Ponizej wyniki.


Proszę Was o pomoc. Radę. Informację. Pozdrawiam.
Grzesiek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:17   #2
Grzesiek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Anemia u Niemowlaka ? Pomocy

https://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/images/b1d0519c3da51.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b1d0519c3da51.jpg (380,1 KB, 21 załadowań)
Grzesiek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 19:50   #3
krolewnazdrewnaa
Przyczajenie
 
Avatar krolewnazdrewnaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 20
Dot.: Anemia u Niemowlaka ? Pomocy

Jakieś infekcje ostatnio były? Jak się boicie, to skonsultujcie się z innym lekarzem.
krolewnazdrewnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 20:32   #4
Hirudomen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 7
Dot.: Anemia u Niemowlaka ? Pomocy

Zapytajcie się lekarza aby podać troche soku z brzozy kiedys normalnie dawano niemowlaka przy anemi
Hirudomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-13 21:32:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.