Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-10, 08:27   #3361
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A akurat nektara dorwałam na promce 1+1 w Quality więc wyszedł za połowe ceny .

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------


Zgadzam się . Mi np. brakuje na jego kanale treści typu co ze sobą łączyć, jak łączyć ale widziałam gdzieś w komentarzach, że i takie filmy mają się pojawić, póki co jakieś chaotyczne to wszystko i zwalam to na to, że on w sumie nowy na yt jest. Jakieś tam filmy sprzed roku ma ale chyba szerszą widownie zdobył tym obalaniem mitów na temat różnych kosmetyków i pokazywaniem, że to co dobre wcale takie dobre nie było. Mi akurat kilka jego rad się sprawdziło, np. osławiony peeling enzymatyczny Tołpy, do dziś walczę z podrażnieniem skóry, na policzkach mam jakby rozszerzone naczynka, uj jeden wie co to jest ale nie wygląda to dobrze, nie mam gul ani nierównej powierzchni skóry ale to wygląda jak jakas pokrzywka, wszystko się zaczęło po tym peelingu właśnie . Tak samo z innymi kosmetykami, wierzcie dziewczyny lub nie, ja nie używam żadnych kremów póki co, nic, bo wszystko mnie zapychało, powodowało szybsze świecenie, rozwalało pory, no nic mi nie służyło, a przerobiłam już wiele i to właśnie zazwyczaj z górnej półki, jak widać mnie to nie służy więc dlatego dziś zakupilam kilka rzeczy polecanych z Phlov i będę testowac i obserwować swoją skórę, przy okazji zaglądając na kanał Kacpra .
A co do składów kosmetyków ja nie umiem tego rozczytywać i nawet wcześniej się w to jakoś nie zagłębiałam, brałam co było polecane zazwyczaj .
Hmm, ja miałam tak na przykład też z Tołpą, ale z kolei z mleczkiem do demakijażu, o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...zy-i-oczu.html

I jak się okazało to zawiera chyba 1 składnik, który może mocno skórę podrażniać, a kosmetyk niby ma być delikatny i dobry dla wrażliwej cery, suchej Ale to nie znaczy, że od razu cała marka jest zła, bo byłam i świadkiem takich cudów, że w obrębie 1 linii 1 marki były fajne rzeczy i kosmetyki-kurioza Ja do czytania składów póki co stosuję słowniki typu http://www.subiektywnik-kosmetyczny.pl/slownik-inci/ i ostatnio na fejsie znalazłam 1 grupę, która pomaga w rozszyfrowywaniu składów, w wyszukiwarkę wystarczy wpisać - Składy kosmetyków przestaną być niewiadomą!

Napiszę też coś, co pisałam już gdzieś na innym wątku, choć mam nadzieję, że się nie pomyliłam w swoim rozumowaniu

Przede wszystkim kosmetyki naturalne to produkty otrzymane ze składników pochodzenia naturalnego (roślinnego, zwierzęcego, mineralnego) w procesach np. destylacji, tłoczenia, suszenia, filtracji, itd. Czyli np. takie suszone płatki lawendy lub sok wyciśnięty z aloesu, czy olej, np. z pestek malin są składnikami naturalnymi, o ile nie zawierają zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia. Składy kosmetyków naturalnych są na ogół bardzo krótkie i bazą przede wszystkim jest woda, potem naturalne soki z roślin, oleje - czyli te wszystkie składniki aktywne, które mają na skórę zadziałać, witaminy, potem może jakieś emulgatory, emolienty i konserwant, o ile jest zgodny z wytycznymi produkcji kosmetyku naturalnego i KONIEC. Nie ma w kosmetykach naturalnych dodawania sztucznych barwników, zapachów (naturalne kosmetyki na ogół pachną ziołowawo), parafiny, PEG, PPG, SLS, syntetycznych odpowiedników naturalnych olejków, syntetycznych detergentów i konserwantów. Do tego kosmetyki naturalne mają o wiele krótsze terminy przydatności (pół roku i rok to już naprawdę długie daty w takim przypadku). Jeśli chcemy, żeby kosmetyk był nie tylko naturalny, ale i EKO, to te naturalne składniki muszą pochodzić z ekologicznych upraw, rośliny nie mogą być genetycznie modyfikowane, itd. I jeszcze do tego dochodzi kwestia testowania na zwierzętach, jeśli ktoś przejmuje się takimi kwestiami. I jeśli weźmiemy pod uwagę te 3 kryteria, to UWAGA ZONK ZYGMUNTA CHAJZERA - 90% naszych kosmetyków niezależnie jakiej firmy nadaje się do kosza


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W tym wypadku też nie jesteś w stanie ocenić, czy ktoś nie wciska kitu . Do każdej informacji trzeba podchodzić krytycznie.

Masz opatrzoną jakąś opaskę? Marzy mi się, ale bardzo nie chciałabym z poliestru.
No właśnie jeszcze nie mam i za chwilę przysiadam do szperania po stronce, a to jak wiemy strona-worek bez dna

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
co to takiego?

ostatnio KitulecKate wrzuciła filmik na temat swoich hitów z Aliekspres i zainteresowały mnie przegródki do biżuterii i gąbki do makijażu, ale jakoś się waham czy brać
To inaczej łyżeczka unny Ja osobiście preferuję taką, gdzie z 1 strony jest pętelka, a z drugiej szpikulec. Bo u mnie jednak same plasterki na nos nie wystarczają mam wrażenie, nos jest jedyną strefą, gdzie mam wągrolce I jeśli mocno ten nos oczyszczam to nie zawsze się udaje i tak wszystko ładnie oczyścić, a czasem z powodu kosmetyków i ich ciągłego stosowania potrafię sobie nos przesuszyć A tak to plasterek, 3-4 ruchy łyżeczką i nos oczyszczony piękniusio

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2019-11-10 o 08:40
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 08:45   #3362
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hmm, ja miałam tak na przykład też z Tołpą, ale z kolei z mleczkiem do demakijażu, o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...zy-i-oczu.html

I jak się okazało to zawiera chyba 1 składnik, który może mocno skórę podrażniać, a kosmetyk niby ma być delikatny i dobry dla wrażliwej cery, suchej Ale to nie znaczy, że od razu cała marka jest zła, bo byłam i świadkiem takich cudów, że w obrębie 1 linii 1 marki były fajne rzeczy i kosmetyki-kurioza Ja do czytania składów póki co stosuję słowniki typu http://www.subiektywnik-kosmetyczny.pl/slownik-inci/ i ostatnio na fejsie znalazłam 1 grupę, która pomaga w rozszyfrowywaniu składów, w wyszukiwarkę wystarczy wpisać - Składy kosmetyków przestaną być niewiadomą!

Napiszę też coś, co pisałam już gdzieś na innym wątku, choć mam nadzieję, że się nie pomyliłam w swoim rozumowaniu

Przede wszystkim kosmetyki naturalne to produkty otrzymane ze składników pochodzenia naturalnego (roślinnego, zwierzęcego, mineralnego) w procesach np. destylacji, tłoczenia, suszenia, filtracji, itd. Czyli np. takie suszone płatki lawendy lub sok wyciśnięty z aloesu, czy olej, np. z pestek malin są składnikami naturalnymi, o ile nie zawierają zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia. Składy kosmetyków naturalnych są na ogół bardzo krótkie i bazą przede wszystkim jest woda, potem naturalne soki z roślin, oleje - czyli te wszystkie składniki aktywne, które mają na skórę zadziałać, witaminy, potem może jakieś emulgatory, emolienty i konserwant, o ile jest zgodny z wytycznymi produkcji kosmetyku naturalnego i KONIEC. Nie ma w kosmetykach naturalnych dodawania sztucznych barwników, zapachów (naturalne kosmetyki na ogół pachną ziołowawo), parafiny, PEG, PPG, SLS, syntetycznych odpowiedników naturalnych olejków, syntetycznych detergentów i konserwantów. Do tego kosmetyki naturalne mają o wiele krótsze terminy przydatności (pół roku i rok to już naprawdę długie daty w takim przypadku). Jeśli chcemy, żeby kosmetyk był nie tylko naturalny, ale i EKO, to te naturalne składniki muszą pochodzić z ekologicznych upraw, rośliny nie mogą być genetycznie modyfikowane, itd. I jeszcze do tego dochodzi kwestia testowania na zwierzętach, jeśli ktoś przejmuje się takimi kwestiami. I jeśli weźmiemy pod uwagę te 3 kryteria, to UWAGA ZONK ZYGMUNTA CHAJZERA - 90% naszych kosmetyków niezależnie jakiej firmy nadaje się do kosza



No właśnie jeszcze nie mam i za chwilę przysiadam do szperania po stronce, a to jak wiemy strona-worek bez dna


To inaczej łyżeczka unny Ja osobiście preferuję taką, gdzie z 1 strony jest pętelka, a z drugiej szpikulec. Bo u mnie jednak same plasterki na nos nie wystarczają mam wrażenie, nos jest jedyną strefą, gdzie mam wągrolce I jeśli mocno ten nos oczyszczam to nie zawsze się udaje i tak wszystko ładnie oczyścić, a czasem z powodu kosmetyków i ich ciągłego stosowania potrafię sobie nos przesuszyć A tak to plasterek, 3-4 ruchy łyżeczką i nos oczyszczony piękniusio
nigdy nie używałam takich narzędzi

wracając do zakupów na Ali to chyba wezme grzebyczki do brwi, stalową tackę do mieszania podkładów, gąbki do makijazu i ew jadeitowy roler do masażu twarzy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 09:04   #3363
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nigdy nie używałam takich narzędzi

wracając do zakupów na Ali to chyba wezme grzebyczki do brwi, stalową tackę do mieszania podkładów, gąbki do makijazu i ew jadeitowy roler do masażu twarzy
Ja na początku to też tą łyżeczką robiłam sobie kuku Z Ali to jest tak, że nie dość, że tego dużo i że powielają się towary, to jeszcze po 5 minutach patrzenia stwierdzasz, że przyda Ci się milion rzeczy Ciekawe ile w schowku można na Ali zapisać rzeczy, bo w koszyku tylko 99 lub 100
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 09:24   #3364
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nigdy nie używałam takich narzędzi

wracając do zakupów na Ali to chyba wezme grzebyczki do brwi, stalową tackę do mieszania podkładów, gąbki do makijazu i ew jadeitowy roler do masażu twarzy
Ja miałam taką łyżeczkę z The Body Shopu (ale z pętelkami z obu stron), ale jakoś jej nie lubiłam. Nie potrafiłam jej użyć tak, jakbym chciała.
Bardziej niż roller polecam płytkę guasha .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 10:54   #3365
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Ja biorę na pewno urządzenie do peelingu kawitacyjnego z Xiaomi Znalazłam z wysyłką z Polski. I może z tego samego sklepu odkurzacz do wągrów

Odnośnie wągrów - kupiłam w Rossmannie plastry na nos, które naprawdę działają. Plaster po odklejeniu był obrzydliwy Zestaw 3 szt. marki Isana, nie widzę tego konkretnego w aplikacji - na opakowaniu zaznaczone, że plastry są w kolorze miętowym, karmelowym i białym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 11:28   #3366
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A akurat nektara dorwałam na promce 1+1 w Quality więc wyszedł za połowe ceny .

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------


.
Zazdroszczę promocji. Dobrze ze nie wiedziałam że jest 1+1. Na pocieszenie czeka na mnie jakiś prezencie z Dubaju.... Poczekamy... Zobaczymy...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 11:39   #3367
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jeszcze nie wszystko, ale klucze mamy w tym miesiącu powinniśmy już wszystkie formalności pozamykać.
Super !


A propos perfum - gdzie kupie Jo Malone w przyjaznych cenach ? Na All widzę 100 ml za 180 zeta, ale to raczej nie będą oryginały ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-10, 16:19   #3368
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Super !


A propos perfum - gdzie kupie Jo Malone w przyjaznych cenach ? Na All widzę 100 ml za 180 zeta, ale to raczej nie będą oryginały ?
Zastanawiałam się nad tym, ale obstawiam, że nie. Sprzedawcy, którzy je oferują zdają się mieć je zza naszej wschodniej granicy.

Warto zerknąć na Makeup.pl - tam mają czasem setki za 340 zł.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 18:35   #3369
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad tym, ale obstawiam, że nie. Sprzedawcy, którzy je oferują zdają się mieć je zza naszej wschodniej granicy.

Warto zerknąć na Makeup.pl - tam mają czasem setki za 340 zł.
Niestety niedostępny, ale będę zaglądać.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 20:41   #3370
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Chwale sie zakupami
daj znać jak ta esencja mikrozłuszczająca czy co tam kupiłaś Ja mam serum kwiatowe i maskę Pump it up i na razie mi się podobają Takie składy za takie pieniądze to moim zdaniem uczciwa cena

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

Marzy mi się ten krem pod oczy Lewej, szkoda, że nie wchodzi na niego rabat. Testuj i daj znać!
Wchodzi 10% rabatu ten co się zbiera za zakupy/punkty. I jak wpisuję kod z dnia singla to też mi rabatuje

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A akurat nektara dorwałam na promce 1+1 w Quality więc wyszedł za połowe ceny .

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------


Zgadzam się . Mi np. brakuje na jego kanale treści typu co ze sobą łączyć, jak łączyć ale widziałam gdzieś w komentarzach, że i takie filmy mają się pojawić, póki co jakieś chaotyczne to wszystko i zwalam to na to, że on w sumie nowy na yt jest. Jakieś tam filmy sprzed roku ma ale chyba szerszą widownie zdobył tym obalaniem mitów na temat różnych kosmetyków i pokazywaniem, że to co dobre wcale takie dobre nie było. Mi akurat kilka jego rad się sprawdziło, np. osławiony peeling enzymatyczny Tołpy, do dziś walczę z podrażnieniem skóry, na policzkach mam jakby rozszerzone naczynka, uj jeden wie co to jest ale nie wygląda to dobrze, nie mam gul ani nierównej powierzchni skóry ale to wygląda jak jakas pokrzywka, wszystko się zaczęło po tym peelingu właśnie . Tak samo z innymi kosmetykami, wierzcie dziewczyny lub nie, ja nie używam żadnych kremów póki co, nic, bo wszystko mnie zapychało, powodowało szybsze świecenie, rozwalało pory, no nic mi nie służyło, a przerobiłam już wiele i to właśnie zazwyczaj z górnej półki, jak widać mnie to nie służy więc dlatego dziś zakupilam kilka rzeczy polecanych z Phlov i będę testowac i obserwować swoją skórę, przy okazji zaglądając na kanał Kacpra .
A co do składów kosmetyków ja nie umiem tego rozczytywać i nawet wcześniej się w to jakoś nie zagłębiałam, brałam co było polecane zazwyczaj .
Mam dokładnie to samo - od końca czerwca do końca października miałam na twarzy armagedon - czegoś takiego w życiu nie miałam, codziennie po 6 nowych krost, wręcz czułam w pracy jak mi rosną z minuty na minutę, niektóre potrafiły pękać jeszcze w trakcie i się sączyć. Do tego wywaliło naczynka na policzkach, bo skóra już nie wytrzymywała. Jestem naturalnie dość blada, więc te krosty zmieniały mi wygląd całej twarzy, nie dało się tego zaczerwienienia przykryć makijażem, chodziłam załamana.
Walczyłam wszystkim co się dało - przetestowałam wtedy produkty z Sunday Riley (dla mnie nic wartościowego, szkoda kasy), Alpha H Liquid Gold, cuda-wianki. Tyle kasy ile wydałam na leczenie twarzy, to dramat... Teraz jestem na produktach Biologique Recherche, Phlov, hydrolacie i olejku z róży, peeling z The Philosophy (mój ulubiony), serum z witaminą C z Liq CC i jakoś daję radę - krost już nie mam, ale jeszcze walczę z przebarwieniami potrądzikowymi. Pod koniec listopada planuję Retix C sobie strzelić i może dobiję te przebarwienia...

Ale do czego zmierzam... Do tej pory miałam pielęgnację taką pół na pół - trochę drogeryjnego syfu, trochę naturalnych kosmetyków. Teraz mogę powiedzieć, że 99% moich kosmetyków pielęgnacyjnych jest naturalna / z dobrym składem - do ciała (tu już dawno miałam full nature), włosów (w życiu nie miałam tak ładnych włosów jak teraz) i teraz do twarzy.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 21:41   #3371
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Ja biorę na pewno urządzenie do peelingu kawitacyjnego z Xiaomi Znalazłam z wysyłką z Polski. I może z tego samego sklepu odkurzacz do wągrów

Odnośnie wągrów - kupiłam w Rossmannie plastry na nos, które naprawdę działają. Plaster po odklejeniu był obrzydliwy Zestaw 3 szt. marki Isana, nie widzę tego konkretnego w aplikacji - na opakowaniu zaznaczone, że plastry są w kolorze miętowym, karmelowym i białym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz może fotkę tych plasterków? Ja do tej pory używam tych białych z firmy Cettua i też są spoko, ale nie są to killery jednak.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-10, 22:35   #3372
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
daj znać jak ta esencja mikrozłuszczająca czy co tam kupiłaś Ja mam serum kwiatowe i maskę Pump it up i na razie mi się podobają Takie składy za takie pieniądze to moim zdaniem uczciwa cena



Wchodzi 10% rabatu ten co się zbiera za zakupy/punkty. I jak wpisuję kod z dnia singla to też mi rabatuje



Mam dokładnie to samo - od końca czerwca do końca października miałam na twarzy armagedon - czegoś takiego w życiu nie miałam, codziennie po 6 nowych krost, wręcz czułam w pracy jak mi rosną z minuty na minutę, niektóre potrafiły pękać jeszcze w trakcie i się sączyć. Do tego wywaliło naczynka na policzkach, bo skóra już nie wytrzymywała. Jestem naturalnie dość blada, więc te krosty zmieniały mi wygląd całej twarzy, nie dało się tego zaczerwienienia przykryć makijażem, chodziłam załamana.
Walczyłam wszystkim co się dało - przetestowałam wtedy produkty z Sunday Riley (dla mnie nic wartościowego, szkoda kasy), Alpha H Liquid Gold, cuda-wianki. Tyle kasy ile wydałam na leczenie twarzy, to dramat... Teraz jestem na produktach Biologique Recherche, Phlov, hydrolacie i olejku z róży, peeling z The Philosophy (mój ulubiony), serum z witaminą C z Liq CC i jakoś daję radę - krost już nie mam, ale jeszcze walczę z przebarwieniami potrądzikowymi. Pod koniec listopada planuję Retix C sobie strzelić i może dobiję te przebarwienia...

Ale do czego zmierzam... Do tej pory miałam pielęgnację taką pół na pół - trochę drogeryjnego syfu, trochę naturalnych kosmetyków. Teraz mogę powiedzieć, że 99% moich kosmetyków pielęgnacyjnych jest naturalna / z dobrym składem - do ciała (tu już dawno miałam full nature), włosów (w życiu nie miałam tak ładnych włosów jak teraz) i teraz do twarzy.
O 10% to wiem. Ale to 20% z Dnia Singla nie działa, marka jest wyłączona. Mnie ten kod nie wchodzi, nie mam pojęcia jakim cudem wszedł Tobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 08:04   #3373
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja miałam taką łyżeczkę z The Body Shopu (ale z pętelkami z obu stron), ale jakoś jej nie lubiłam. Nie potrafiłam jej użyć tak, jakbym chciała.
Bardziej niż roller polecam płytkę guasha .

boje się, że nie będę umiała tego używać


Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Ja biorę na pewno urządzenie do peelingu kawitacyjnego z Xiaomi Znalazłam z wysyłką z Polski. I może z tego samego sklepu odkurzacz do wągrów

Odnośnie wągrów - kupiłam w Rossmannie plastry na nos, które naprawdę działają. Plaster po odklejeniu był obrzydliwy Zestaw 3 szt. marki Isana, nie widzę tego konkretnego w aplikacji - na opakowaniu zaznaczone, że plastry są w kolorze miętowym, karmelowym i białym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

daj linka do urządzenia do kawitacji
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 08:18   #3374
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
O 10% to wiem. Ale to 20% z Dnia Singla nie działa, marka jest wyłączona. Mnie ten kod nie wchodzi, nie mam pojęcia jakim cudem wszedł Tobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, rzeczywiście z Phlov nie odjęło - miałam kilka rzeczy w koszyku i nie zauważyłam, że tego nie objęło
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 08:50   #3375
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Urządzenie do kawitacji:
https://s.click.aliexpress.com/e/KoNR1urHv
Odkurzacz do wągrów:
https://s.click.aliexpress.com/e/mes05509l

Za oba zapłaciłam niecałe 90 zł, wysyłka kurierem z Polski.

Xandrine_Marie powalczę z wizażem i spróbuję wrzucić. Plastry Cettua wyciągały z mojej twarzy pojedyncze wągry mimo odprawiania dziwnych rytuałów rzekomo poprawiających ich skuteczność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 08:53   #3376
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Tak wyglądają plastry.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191109_220754.jpg (81,4 KB, 56 załadowań)
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 09:08   #3377
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Urządzenie do kawitacji:
https://s.click.aliexpress.com/e/KoNR1urHv
Odkurzacz do wągrów:
https://s.click.aliexpress.com/e/mes05509l

Za oba zapłaciłam niecałe 90 zł, wysyłka kurierem z Polski.

Xandrine_Marie powalczę z wizażem i spróbuję wrzucić. Plastry Cettua wyciągały z mojej twarzy pojedyncze wągry mimo odprawiania dziwnych rytuałów rzekomo poprawiających ich skuteczność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

a podasz linki?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 09:13   #3378
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a podasz linki?
Wklejałam linki, u mnie widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 09:14   #3379
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Wklejałam linki, u mnie widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

u mnie nie widać daj jeszcze raz
wzięłaś Mijia czy Inface?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 09:18   #3380
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

https://â�â�â�â�â�â�â�.com/ydte7mgg

https://â�â�â�â�â�â�â�.com/yzvec7nc


Zamiast czaszek trzeba wpisać tiny URL (bez spacji). Całe życie pod górkę, wykończy mnie to forum

Edytowane przez k9871
Czas edycji: 2019-11-11 o 09:28
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 09:19   #3381
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Inface Teraz powinny działać.

https://â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠.com/ydte7mgg

https://â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠.com/yzvec7nc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Całe życie pod górkę. Zamiast czaszek trzeba wpisać â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠. Skróciłam linki, bo aliexpressowe zajmowały kilka linijek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

właśnie miałam pisać że wyczaszkowało...

ja znalazłam za ok 18 $ a Ty piszesz, że zapłaciłaś ok 90 zł za oba urządzenia?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2019-11-11 o 09:21
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 09:24   #3382
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
właśnie miałam pisać że wyczaszkowało...

ja znalazłam za ok 18 $ a Ty piszesz, że zapłaciłaś ok 90 zł za oba urządzenia?
Kupony sprzedawcy obniżyły cenę do 110 za dwa urządzenia, do tego miałam kupon aliexpress na 20 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 07:23   #3383
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

dzien dobry
weekend, weekend i po wekendach
Korinka jak się wyjazd udał
za wszystkie weekendowe zakupy


Cansada to wstepnie piątek koło 16:30 ?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 07:38   #3384
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzien dobry
weekend, weekend i po wekendach
Korinka jak się wyjazd udał
za wszystkie weekendowe zakupy


Cansada to wstepnie piątek koło 16:30 ?
szybko... i brakuje snu ale było bosko a jak u Ciebie minął weekendzik?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 09:05   #3385
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzien dobry
weekend, weekend i po wekendach
Korinka jak się wyjazd udał
za wszystkie weekendowe zakupy


Cansada to wstepnie piątek koło 16:30 ?
Amyzek potwierdzę jutro bo piątek wyskoczył mi jeszcze dentysta, mają zadzwonić i podać godzinę oraz księgowa....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 11:17   #3386
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Co tam jeszcze fajnego zakupiłyście w weekend ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 12:09   #3387
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Co tam jeszcze fajnego zakupiłyście w weekend ?

To ja się pochwalę zakupami - paleta Gold ND, pędzel 219 z MAC oraz Angel 50 mL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 12:10   #3388
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Co tam jeszcze fajnego zakupiłyście w weekend ?
ja totalnie nic Ty się pochwal zakupami nacieszę chociaż oko

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę zakupami - paleta Gold ND, pędzel 219 z MAC oraz Angel 50 mL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

do mnie doleciały 2 boxy z LF - w domu wrzucę foto
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 13:13   #3389
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę zakupami - paleta Gold ND, pędzel 219 z MAC oraz Angel 50 mL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja totalnie nic Ty się pochwal zakupami nacieszę chociaż oko

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



do mnie doleciały 2 boxy z LF - w domu wrzucę foto
Wrzuć koniecznie!


W C. był fajny zestaw giftów, to wzięłam .
A u Chińczyków kupiłam TŻ-towi kamerkę do auta - https://pl.aliexpress.com/item/32728...6e385c0fBrI0vt, córci pędzel - https://pl.aliexpress.com/item/32668...6e385c0fBrI0vt, a sobie sweter z kaszmirem https://pl.aliexpress.com/item/32668...6e385c0fBrI0vt i t-shirt - https://pl.aliexpress.com/item/32952...6e385c0fBrI0vt.
Z rabatem 50 zeta, only smart shopping .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 13:21   #3390
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość


Wrzuć koniecznie!


W C. był fajny zestaw giftów, to wzięłam .
A u Chińczyków kupiłam TŻ-towi kamerkę do auta - https://pl.aliexpress.com/item/32728...6e385c0fBrI0vt, córci pędzel - https://pl.aliexpress.com/item/32668...6e385c0fBrI0vt, a sobie sweter z kaszmirem https://pl.aliexpress.com/item/32668...6e385c0fBrI0vt i t-shirt - https://pl.aliexpress.com/item/32952...6e385c0fBrI0vt.
Z rabatem 50 zeta, only smart shopping .
wrzucę
ooo a co było fajnego w C? ja nie byłam na bieżąco ...
za zakupy

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2019-11-12 o 13:26
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.