Mamusie czerwcowe 2020 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-11, 16:54   #931
manka1807
Raczkowanie
 
Avatar manka1807
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 159
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dzieki za wszystkie odpowiedzi, troche mi jasniej Czy moge Was jeszcze zapytac o jedna rzecz- sciagnelam 2 rozne aplikacje, jedna polska a jedna anglojezyczna i pokazuja mi inaczej tydzien ciazy... Jedna na 9+6 mowi, ze jestem w 9 tygodniu a druga ze ze w 10. Jak to jest?
manka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 17:27   #932
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez manka1807 Pokaż wiadomość
Dzieki za wszystkie odpowiedzi, troche mi jasniej Czy moge Was jeszcze zapytac o jedna rzecz- sciagnelam 2 rozne aplikacje, jedna polska a jedna anglojezyczna i pokazuja mi inaczej tydzien ciazy... Jedna na 9+6 mowi, ze jestem w 9 tygodniu a druga ze ze w 10. Jak to jest?
Po prostu jedna aplikacja pokazuje Ci tygodnie juz skonczone. A druga zaczete. Byc moze w ustawieniach mozesz zmienic tak aby miec tak samo ja w ciaza plus mialam skonczone i bez problemu w ustawieniach moglam to zmienic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 17:30   #933
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Po prostu jedna aplikacja pokazuje Ci tygodnie juz skonczone. A druga zaczete. Byc moze w ustawieniach mozesz zmienic tak aby miec tak samo ja w ciaza plus mialam skonczone i bez problemu w ustawieniach moglam to zmienic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A możesz podpowiedzieć gdzie to się zmienia? Weszłam w ustawienia na ciąża plus i mogę zmienić tylko jednostki długości i wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Aaa dobra już mam nie było tematu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 18:46   #934
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
A możesz podpowiedzieć gdzie to się zmienia? Weszłam w ustawienia na ciąża plus i mogę zmienić tylko jednostki długości i wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Aaa dobra już mam nie było tematu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

to git,że znalazłaś hihi
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 06:23   #935
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dzień dobry, u nas koniec 11tc i powiem wam że coraz mniej mam objawów. Jedynie co to zmęczenie i szybko łapie zadyszki równo tydzień i mamy usg prenatalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 07:21   #936
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u nas koniec 11tc i powiem wam że coraz mniej mam objawów. Jedynie co to zmęczenie i szybko łapie zadyszki równo tydzień i mamy usg prenatalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzień dobry tez już bym chciała być tak daleko xD ale się to ciągnie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 08:14   #937
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Hejka! U nas kolejna super noc! Odstawienie kp jednak wpływa na pobudki
Właśnie się zapisałam na prenatalne na 27.11 i jutro jadę zajrzeć na usg czy oki. Niby czuję że wszystko ok ale wkrecam sobie że mniejsze objawy to może coś nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-12, 08:15   #938
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Wieeeem mi też się strasznie ciągnie i ciągnie, już b chciała być "kopana"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 08:31   #939
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Myśle raczej o takim z filtrami powietrza na kurz i smog. Zastanawiam się czy jest sens by był jeszcze nawilżaczem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Ah, bo zle napisałam. Nie odświeżacz... oczyszczacz przepraszam mój błąd xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam webbera. Polecam. Tani i spoko, ale wysusza powietrze.
Cytat:
Napisane przez manka1807 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Mam nadzieje, ze bedzie ok jesli dolacze
Mam 34 lata i mieszkam w UK. Jestem absolutnie zielona jesli chodzi o temat ciazy, przez lata bylam pewna ze to nie dla mnie i nie chce miec dzieci. Cos sie zmienilo okolo rok temu i oto jestem! W grupie czerwiec 2020.
Totalnie nie rozumiem datowania ciazy.... Wedlug kalkulatora NHS (ktory bierze pod uwage dlugosc cyklu) mam termin na 6.06, co oznaczaloby ze jestem w 10 tygodniu, ale czytajac wczesniejsze wiadomosci w watku mysle, ze chyba cos zle licze? Niektore z Was pisza ze sa juz w 12 tygodniu ciazy? Z terminem na czerwiec? Do tego motam sie, poniewaz zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu po poronieniu (6tc), a z tego co slyszalam od poloznych owulacja w tym cyklu mogla nie wystapic w swoim standardowym momencie...

Wedlug brytyjskiego systemu na pierwsze usg mialam czekac do 26.11, ale jak sie domyslacie, stres i niepewnosc nie pozwolily mi na to. Poszlam prywatnie, na wczesny (8tyg) skan, i mimo ze zobaczylam kolezke kosmite i jego ogromne bijace serducho na ekranie, jakos caly skan (oraz mierzenie) zrobily na mnie bardzo srednie wrazenie. Bylam tam do kupy moze 3 minuty a pani sonograf 'mierzac' caly czas powtarzala ze NHS powie mi dokladnie wiec wlasciwie niewazne... No nic, czekam do 26tego i pewnie bede Was tutaj zameczac pytaniami

Ps. Sorry za avatar, bylam na wizazu kilka lat temu w baaaardzo innym watku i nigdy nie zmienilam Pozdrawiam!
Hej! Tez mam tp na 6.06 i dzisiaj zaczelam 10 tydzien. Chociaz moja apka pokazuje 11.. mi tak ciaza leci jak szalona normalnie. Ani sie obejrzymy a bedziemy pisac relacje z porodowki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 08:55   #940
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja mam webbera. Polecam. Tani i spoko, ale wysusza powietrze. Hej! Tez mam tp na 6.06 i dzisiaj zaczelam 10 tydzien. Chociaz moja apka pokazuje 11.. mi tak ciaza leci jak szalona normalnie. Ani sie obejrzymy a bedziemy pisac relacje z porodowki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A mi sie ciągnie strasznie
Zast sie nad moja ostateczna data porodu. Chcemy latem na urlop jechać ale chyba pod koniec sierpnia chociaz na tydz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 09:05   #941
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
A mi sie ciągnie strasznie
Zast sie nad moja ostateczna data porodu. Chcemy latem na urlop jechać ale chyba pod koniec sierpnia chociaz na tydz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

My mamy rezerwacje w styczniu. Oby było wszystko ok... chce jechać xDD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja mam webbera. Polecam. Tani i spoko, ale wysusza powietrze. Hej! Tez mam tp na 6.06 i dzisiaj zaczelam 10 tydzien. Chociaz moja apka pokazuje 11.. mi tak ciaza leci jak szalona normalnie. Ani sie obejrzymy a bedziemy pisac relacje z porodowki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez się nad nim zastanawiamy Dużo poleceń znaleźliśmy na forach. A ze wysusza powietrze to dobrze, bo u mnie w starym przedwojennym budownictwie wilgotność ponad 70%.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-12, 10:13   #942
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Bylam dzisiaj w ciucholandzie. Tak chodzilam czy cos dla dzieci wpadnie. I poleglam 2 x spiochy roz 62. Masakra xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 10:32   #943
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj w ciucholandzie. Tak chodzilam czy cos dla dzieci wpadnie. I poleglam 2 x spiochy roz 62. Masakra xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry

Nie dziwię Ci się, że kupiłaś Ja mam w grudniu urodziny i mniej więcej w tym czasie zastanawiałam się co sobie sprezentować. A teraz ?! Nawet nie pomyślałam, żeby coś dla siebie kupić tylko przeglądam strony ciuszkowo-mebelkowe dla dzieci Tak w ogóle to zastanawiam się po ile sztuk i czego kupować z tych początkowych rozmiarów tj. 56/62 żeby potem nie okazało się, że połowy z tych ubranek nie zdąży się założyć bo będą za małe.
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 10:51   #944
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie dziwię Ci się, że kupiłaś Ja mam w grudniu urodziny i mniej więcej w tym czasie zastanawiałam się co sobie sprezentować. A teraz ?! Nawet nie pomyślałam, żeby coś dla siebie kupić tylko przeglądam strony ciuszkowo-mebelkowe dla dzieci Tak w ogóle to zastanawiam się po ile sztuk i czego kupować z tych początkowych rozmiarów tj. 56/62 żeby potem nie okazało się, że połowy z tych ubranek nie zdąży się założyć bo będą za małe.

ogólnie rodzimy jak będzie już cieplutko,więc i tak pewnie maluchy będą nam w samych bodziakach na krótki rękawek,w większości u mnie na pewno tak będzie. Też mam z tym problem,kiedy to było jak miałam niemowlaki a do tego rodziłam październik/grudzień więc to już wgl inna historia.

ale tak z 10 na krótki,coś na długi,jakieś spodenki kilka.... tych 62-68 już ciut więcej
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 11:25   #945
manka1807
Raczkowanie
 
Avatar manka1807
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 159
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Hej! Naprawde czas leci Ci szybko? Ja od 5tego tygodnia spie, jem i probuje nie wymiotowac wiec czas dluzy mi sie nieziemsko! Odliczam do usg w 12tygodniu, ale to jeszcze tak duzo czasu... ;-)

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Hej! Tez mam tp na 6.06 i dzisiaj zaczelam 10 tydzien. Chociaz moja apka pokazuje 11.. mi tak ciaza leci jak szalona normalnie. Ani sie obejrzymy a bedziemy pisac relacje z porodowki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej! Naprawde czas leci Ci szybko? Ja od 5tego tygodnia spie, jem i probuje nie wymiotowac wiec czas dluzy mi sie nieziemsko! Odliczam do usg w 12tygodniu, ale to jeszcze tak duzo czasu... ;-)
manka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 12:18   #946
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
ogólnie rodzimy jak będzie już cieplutko,więc i tak pewnie maluchy będą nam w samych bodziakach na krótki rękawek,w większości u mnie na pewno tak będzie. Też mam z tym problem,kiedy to było jak miałam niemowlaki a do tego rodziłam październik/grudzień więc to już wgl inna historia.



ale tak z 10 na krótki,coś na długi,jakieś spodenki kilka.... tych 62-68 już ciut więcej


Ja kupuje rampersy i bodziaki. Jakieś dresiki. Bo u Nas lato bywa różne. U mnie akurat dzieci maj i lipiec.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 12:35   #947
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja mam prenatalne już w poniedziałek za tydzień, dzisiaj 11+1 wg usg. I takiego tygodnia się trzymam, bo z okresu to cuda wychodzą u mnie

Mdłości ustąpiły, brzuch rośnie, zmęczona ciągle chodzę. Ogólnie jest ok córka ma drzemkę, więc siedzę i wcinam jabłko + banan + mandarynki. I codziennie musi być kwaśna zupa dzisiaj np biały barszcz z kwasu z kiszonej kapusty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 12:44   #948
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

A ja zrobilam miche salatki warzywnej. Mniaaaammmm20191112_134438.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 12:47   #949
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Ja mam prenatalne już w poniedziałek za tydzień, dzisiaj 11+1 wg usg. I takiego tygodnia się trzymam, bo z okresu to cuda wychodzą u mnie

Mdłości ustąpiły, brzuch rośnie, zmęczona ciągle chodzę. Ogólnie jest ok córka ma drzemkę, więc siedzę i wcinam jabłko + banan + mandarynki. I codziennie musi być kwaśna zupa dzisiaj np biały barszcz z kwasu z kiszonej kapusty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie lubie kwaśnych zup bleee.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
A ja zrobilam miche salatki warzywnej. MniaaaammmmZałącznik 7697612

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Sałatki tez nie lubie fuj
Ja dzisiaj nie mam na nic ochoty. Jesli chodzi o jedzenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-12, 12:54   #950
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Nie lubie kwaśnych zup bleee.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------





Sałatki tez nie lubie fuj
Ja dzisiaj nie mam na nic ochoty. Jesli chodzi o jedzenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Haha. Ja na tej salatce wychowana jestem. ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 12:59   #951
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
A ja zrobilam miche salatki warzywnej. MniaaaammmmZałącznik 7697612

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O Tyyy niedobra, narobiłaś mi smaka, dobrze, że mam wczorajszy obiad i nie chce mi się iść do sklepu po składniki na sałatkę

Dziewczyny, kiedyś pytałam Was o prywatny szpital w Bielsku. A zna może któraś z Was bezpośrednią opinię kogoś kto rodził przy Łu ... w Katowicach ? To też prywatny szpital, ale porody są refundowane przez NFZ.

Edytowane przez Pat1988
Czas edycji: 2019-11-12 o 13:02
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 13:17   #952
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Haha. Ja na tej salatce wychowana jestem. ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie tez taka jedza. Ale ja nic nie jem z majonezem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 13:19   #953
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

U mnie dziś 11+1. Jutro prenatalne, nie mogę się doczekać żeby zajrzeć co tam u bąbla, ale z drugiej strony stresuję się trochę. No i zastanawiam się czy to nie za wcześnie, ale w sumie taki termin mi wyznaczyła pani w rejestracji więc chyba wie co robi. Mam być 15 minut wcześniej na pobranie krwi, ale pani się rozłączyła zanim cokolwiek powiedziałam, więc czeka mnie jeszcze tłumaczenie, że nie chcę Pappy.

Ja nie mam apetytu na nic. Jem z rozsądku. Co do sałatek to u mnie powinny być podstawą diety, ale ja nie lubię większości warzyw. A takie warzywne to już całkiem nie dla mnie bo nie lubię majonezu.
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 13:36   #954
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
A ja zrobilam miche salatki warzywnej. MniaaaammmmZałącznik 7697612

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Osz Ty! No i muszę zrobić. Lecę szukać warzyw to na kolację będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 13:43   #955
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
U mnie dziś 11+1. Jutro prenatalne, nie mogę się doczekać żeby zajrzeć co tam u bąbla, ale z drugiej strony stresuję się trochę. No i zastanawiam się czy to nie za wcześnie, ale w sumie taki termin mi wyznaczyła pani w rejestracji więc chyba wie co robi. Mam być 15 minut wcześniej na pobranie krwi, ale pani się rozłączyła zanim cokolwiek powiedziałam, więc czeka mnie jeszcze tłumaczenie, że nie chcę Pappy.

Ja nie mam apetytu na nic. Jem z rozsądku. Co do sałatek to u mnie powinny być podstawą diety, ale ja nie lubię większości warzyw. A takie warzywne to już całkiem nie dla mnie bo nie lubię majonezu.
Faktycznie wcześnie. Mi Pani z rejestracji powiedziała że robią po skończonym 12 tygodniu i ja akurat prenatalne mam w 13+0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 14:03   #956
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Osz Ty! No i muszę zrobić. Lecę szukać warzyw to na kolację będzie
No widzę, że nie tylko ja mam smaka Tak w ogóle to w przeciwieństwie do niektórych uwielbiam majonez. Gdzie mogę, tam go dodaję... do kanapek, do frytek, do sałatek
Taak... wiem, jest bardzo kaloryczny

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
Faktycznie wcześnie. Mi Pani z rejestracji powiedziała że robią po skończonym 12 tygodniu i ja akurat prenatalne mam w 13+0
Hm ... z opisów na stronach internetowych wynika, że badania te robi się równiutko od 11 tygodnia do 13 t 6 d. Zastanawia mnie tylko właściwie co w przypadku gdy ciąża jest młodsza aniżeli wskazuje na to OM ? Ja mam prenatalne 20.11, będzie to wtedy
12 t 2 d.

Myszenka87 - Czekam z niecierpliwością na opis i wrażenia z tych prenatalnych. Daj jutro znać dokładnie co i jak. A na którą godzinę masz wizytę ?
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 14:10   #957
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Wizyta na 14. Lekarz, który będzie robił USG to podobno jeden z najlepszych w promieniu 150km. Ciekawe czy maluszek się pokaże i potwierdzi nasze przeczucia co do płci
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 14:20   #958
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
Wizyta na 14. Lekarz, który będzie robił USG to podobno jeden z najlepszych w promieniu 150km. Ciekawe czy maluszek się pokaże i potwierdzi nasze przeczucia co do płci
A jakie masz przeczucia?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 14:21   #959
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

U mnie prenatalne dopiero 19.12. Bede ok 13tc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 14:26   #960
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
Wizyta na 14. Lekarz, który będzie robił USG to podobno jeden z najlepszych w promieniu 150km. Ciekawe czy maluszek się pokaże i potwierdzi nasze przeczucia co do płci

A to jest możliwe, aby na tak wczesnym etapie już ocenić płeć ?
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 21:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.