Czterolatka tańczy na rurze. Co wy na to ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 22:48   #31
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Czterolatka tańczy na rurze. Co wy na to ?

Moja też tak wywija (może nie aż tak) ale rurce od bramki do piłki nożnej brata, to dopiero perwersja.
Pamiętacie kiedyś (lata 80-90) były na przystankach autobusowych takie rury...Nie kręciłyście się tam ze wspinaczką jako kilkulatki? Ja się kręciłam, a pojęcia o tancu erotycznym nie miałam. Bo taka rurka to bardzo intuicyjne narzędzie, wręcz skłania do wspinania się, obrotów.
To raczej niechlubny obyczaj wykradł możliwej dziedzinie sportu coś cennego, bo gdyby to jajko było pierwsze, nie byłoby dylematów.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 11:41   #32
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Czterolatka tańczy na rurze. Co wy na to ?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ale skubana musi miec silne rączki

Ot dobra zabawa a to ,ze to "złe i wulgarne" dowie się póżniej ,może zanim zacznie tańczyć profesjonalnie ,pole dance włączą jako sport i mała zdobędzie jakis medal olimpijski dla polski.
a może nigdy się nie dowie teraz zmiany społeczne następują znacznie szybciej niż kiedyś...

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
o matko, jaki wysportowany facet
oj tak
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 18:36   #33
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Czterolatka tańczy na rurze. Co wy na to ?

taszkin zgadzam sie w rociaglosci
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 18:47   #34
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czterolatka tańczy na rurze. Co wy na to ?

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Moja też tak wywija (może nie aż tak) ale rurce od bramki do piłki nożnej brata, to dopiero perwersja.
Pamiętacie kiedyś (lata 80-90) były na przystankach autobusowych takie rury...Nie kręciłyście się tam ze wspinaczką jako kilkulatki? Ja się kręciłam, a pojęcia o tancu erotycznym nie miałam. Bo taka rurka to bardzo intuicyjne narzędzie, wręcz skłania do wspinania się, obrotów.
To raczej niechlubny obyczaj wykradł możliwej dziedzinie sportu coś cennego, bo gdyby to jajko było pierwsze, nie byłoby dylematów.
Ja nie pamiętam, ale przypomniałaś mi akrobacje na trzepaku też rura właściwie, tylko w poziomie

Co do filmiku, to swojej córki na taką gimnastykę w życiu bym nie zapisała. Mimo własnych doświadczeń trzepakowych Ale wtedy jeszcze rurki się nie kojarzyły
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 07:18   #35
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Czterolatka tańczy na rurze. Co wy na to ?

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Oglądałam ten program i byłam w szoku. Może i jest to sport, ponoć może stać się dyscypliną sportową, ale jednak taniec na rurze wywodzi się z klubów Go-Go, rura nie jest tylko podpórką, ale przede wszystkim ma się panom w klubach kojarzyć z fallusem i czterolatka wijąca się przy czymś takim to moim zdaniem masakra. Może i matka chciała dobrze, ale być może nieświadomie sprowadza dziecko do oczywistej roli.
Widziałam i też byłam zszokowana..mam identyczne zdanie odnośnie tematu..
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 17:28   #36
Partolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 49
Dot.: Czterolatka tańczy na rurze. Co wy na to ?

Ja natomiast nie zgadzam się z niektórymi dziewczynami. Sama chętnie bym zapisała się na pole dance ale nie mam skończonych 18 lat. Jak dla mnie nie jest to nic strasznego. Zwykły taniec. I nie chce uczyć się go po to żeby później pracować jako striptizerka tylko dla poprawy sylwetki i dla satysfakcji. Dzięki temu można nabrać kondycji i siły. A jak moja córka kiedyś w przyszłości chciałaby się go uczyć to bym nie była przeciwna. Chyba że po to by potem pracować w klubie go go to na pewno bym nie wyraziła na to zgody. Pole dance jest takim samym tańcem jak tango, sala czy walc tylko zamiast partnera masz rurę. A dla tej dziewczynki taniec na róże jest właśnie takim tańcem.
Partolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.