Singielki 25+ cz. XVI - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-07-08, 11:09   #3961
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Moje drogie, czy myślicie ze w moim wieku (28) uda mi się znaleźć miłość? Czy to już za późno?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-08, 11:24   #3962
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Moje drogie, czy myślicie ze w moim wieku (28) uda mi się znaleźć miłość? Czy to już za późno?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Wiek nie stoi na przeszkodzie

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-08, 11:25   #3963
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Moje drogie, czy myślicie ze w moim wieku (28) uda mi się znaleźć miłość? Czy to już za późno?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Nikt Ci tu nie wywróży czy spotkasz miłość czy nie, a jeśli chodzi o wiek to nie widzę żadnej przeszkody, ludzie naprawdę poznają się☠w różnym wieku i nie ma żadnej magicznej granicy, później może być ciut trudniej to fakt, ale ludzie się rozstają i wracają na rynek, moja mama swoją miłość życia poznała po 40sce i jest w szczęśliwym związku (w tym roku 11 lat im mija), także nie schizuj się na punkcie wieku, tylko popracuj najpierw nad głową i naucz się być sama.
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-08, 11:29   #3964
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Moje drogie, czy myślicie ze w moim wieku (28) uda mi się znaleźć miłość? Czy to już za późno?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
A jakie to ma znaczenie co obcy ludzie z forum o tym myślą? Nikt Ci tutaj nie wywróży ze szklanej kuli. Praktycznie w każdym wątku o to pytasz i odpowiedzi są zawsze te same, biorąc pod uwagę Twoje zaburzenia, powinnaś się skupić NA SOBIE i na terapii.
Dziewczyny na rozstaniowym bardzo dobrze Ci pewne schematy wyjaśniły. Bo u Ciebie problemem nie jest wiek (swoją drogą masz DOPIERO 28 lat)
minttee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-08, 11:32   #3965
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Moje drogie, czy myślicie ze w moim wieku (28) uda mi się znaleźć miłość? Czy to już za późno?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
28 lat to nadal naprawdę młody wiek, w którym bardzo często ludzie wchodzą w związki
Ja nie wiem czy jak piszesz takie rzeczy to pytasz serio? Bo ciężko mi uwierzyć, że można tak uważać.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-08, 11:38   #3966
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Moje drogie, czy myślicie ze w moim wieku (28) uda mi się znaleźć miłość? Czy to już za późno?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Szczerze to zadanie takiego pytania na wątku "singielki 25+" mocno mnie dziwi. Tak, wiek jest przeszkoda w znalezieniu miłości i to wątek skupiający osoby, dla których na miłość już za późno.

A tak serio, oczywiście, że wiek nie jest przeszkodą, to raz. Dwa, że nikt Ci nie powie, czy TOBIE się uda. Mi też nikt nie powie, czy ja spotkam miłość. Nikt nie ma szklanej kuli.
A trzy, że serio teraz zamartwianie się przyszłością w niczym Ci nie pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-08, 11:39   #3967
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Nikt nikomu nie może dać gwarancji, że spotka miłość swojego życia i stworzy związek, który będzie trwał na zawsze. My tutaj też Ci tego nie zagwarantujemy.

A 28 lat to wciąż młody wiek.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-08, 12:18   #3968
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Zgadzam się z dziewczynami. Wpadasz na wątek, ten czy inny, i w kółko te same pytania. Mam wrażenie, że to trwa już ładne kilka tygodni. Piszemy ci prawdę, że nikt ci tego nie może obiecać, że "na zawsze" to jest w filmach itp itd, ale ty pewnie liczysz, że w końcu ktoś cię kiedyś pogłaszcze po głowie i powie "tak, znajdziesz miłość aż po grób".Tylko to nie jest prawda, bo nikt nie może dać takiej gwarancji. Akurat wiek nie jest tu problemem. Związek romantyczny, dążenie za nim, jego wizja totalnie zdominowały twoje myśli i wszystko inne, co się dzieje dookoła pewnie traktujesz jako jakiś "etap przejściowy", że "bezpieczna przystań" to partner, który "pokocha na zawsze". No cóż, myślę, że niejedna z nas kochała i była kochana "na zawsze", a zobacz - spotykamy się na watku singielkowym. Ale poza tym mamy swoje życie, innych ludzi obok, prace, pasje, ulubione sposoby spedzania wlasnego czasu. Naprawde bez partnera da sie zyc. Mi singielstwo dało tak wiele, że jestem wdzięczna za ten etap na maksa. Pewnie, bardzo romantycznie jakbym wyszła za mąż za mojego wieloletniego chłopaka, ktorego poznalam, jak mialam 19 lat, ale to nie znaczy, że byłoby lepiej. Trzeba umieć samej stanąć na nogi, kierować swoim zyciem. Chyba juz kazda uzytkowniczka ci pisala - skup sie na sobie. Ty sie nawet do tego nie odnosisz, tylko po kilku dniach "czy mnie ktoś pokocha?". Nie rozumiem.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-08, 18:36   #3969
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Werka, udanego urlopu!

Ja też planuję swoj. Na jeden weekend chciałabym wyskoczyć do koleżanki poznanej tu na wizażu, a w sierpniu bardzo chcę zamoczyć stopy w morzu

Bloom, intensywny czas również i u mnie, bardzo szybko leci czas. Na weekend nie mam specjalnych planów; może uda się zorganizować wieczór z grą w karty, chciałabym, bo dawno nie grałam. A Ty coś planujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udanej zabawy! Sama w sumie dawno nie grałam w jakieś planszówki a pogoda taka, że zachęca do siedzenia w domku i zebrania znajomych :P

Właśnie żadnych konkretnych również, więc pewnie jakiś spontan się pojawi

Cytat:
Napisane przez pandora__
Zgadzam się z dziewczynami. Wpadasz na wątek, ten czy inny, i w kółko te same pytania. Mam wrażenie, że to trwa już ładne kilka tygodni. Piszemy ci prawdę, że nikt ci tego nie może obiecać, że "na zawsze" to jest w filmach itp itd, ale ty pewnie liczysz, że w końcu ktoś cię kiedyś pogłaszcze po głowie i powie "tak, znajdziesz miłość aż po grób".Tylko to nie jest prawda, bo nikt nie może dać takiej gwarancji. Akurat wiek nie jest tu problemem. Związek romantyczny, dążenie za nim, jego wizja totalnie zdominowały twoje myśli i wszystko inne, co się dzieje dookoła pewnie traktujesz jako jakiś "etap przejściowy", że "bezpieczna przystań" to partner, który "pokocha na zawsze". No cóż, myślę, że niejedna z nas kochała i była kochana "na zawsze", a zobacz - spotykamy się na watku singielkowym. Ale poza tym mamy swoje życie, innych ludzi obok, prace, pasje, ulubione sposoby spedzania wlasnego czasu. Naprawde bez partnera da sie zyc. Mi singielstwo dało tak wiele, że jestem wdzięczna za ten etap na maksa. Pewnie, bardzo romantycznie jakbym wyszła za mąż za mojego wieloletniego chłopaka, ktorego poznalam, jak mialam 19 lat, ale to nie znaczy, że byłoby lepiej. Trzeba umieć samej stanąć na nogi, kierować swoim zyciem. Chyba juz kazda uzytkowniczka ci pisala - skup sie na sobie. Ty sie nawet do tego nie odnosisz, tylko po kilku dniach "czy mnie ktoś pokocha?". Nie rozumiem.
W punkt. Totalnie. Dlatego też nie udzielam się na wątkach tinker bo chyba niestety nie ma to najmniejszego sensu. Szkoda strzępić "ryja", że tak napiszę.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-08, 18:55   #3970
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Udanej zabawy! Sama w sumie dawno nie grałam w jakieś planszówki a pogoda taka, że zachęca do siedzenia w domku i zebrania znajomych

Właśnie żadnych konkretnych również, więc pewnie jakiś spontan się pojawi



W punkt. Totalnie. Dlatego też nie udzielam się na wątkach tinker bo chyba niestety nie ma to najmniejszego sensu. Szkoda strzępić "ryja", że tak napiszę.
Dzięki! Właśnie się zgadalismy i faktycznie będzie jutro granie, cieszę się! Co prawda nie w planszowki (też w nie dawno nie grałam! Trzeba nadrobić), tylko w karty. Konkretnie w kanastę - uwielbiam 🤩 i w sumie zawsze chciałam się nauczyć grać w brydża, moze powinnam się zabrać za naukę

Co do wypowiedzi Pandory, to też mam podobne przemyślenia. Rozumiem, że Tinker jest teraz w trudnym momencie życia, ale dostaje tu na wizażu dużo mądrych słów, a nic sobie z nich nie robi, tylko jak mantra powtarza pytanie, czy ktoś ją pokocha - na kilku wątkach. Nie wiemy tego, nie dam żadnej z nas gwarancji, że się zakocha, no bo skąd bym mogla mieć taką gwarancję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-08, 19:01   #3971
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

O, zazdroszczę planszówek! Baw się dobrze Mili.

Ja jutro jadę do stolicy regionu spotkać się z koleżanką z Polski, która też wyjechała do Włoch na taki projekt, jak ja. I nawet mieszkamy w tym samym regionie! U nas w końcu mniej niż 30 stopni (przynajmniej przez weekend), więc mam nadzieję na pójscie w góry w niedzielę
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-08, 19:09   #3972
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Miłego weekendu również dla Ciebie, Pandora!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-08, 21:13   #3973
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Dzięki! Właśnie się zgadalismy i faktycznie będzie jutro granie, cieszę się! Co prawda nie w planszowki (też w nie dawno nie grałam! Trzeba nadrobić), tylko w karty. Konkretnie w kanastę - uwielbiam 🤩 i w sumie zawsze chciałam się nauczyć grać w brydża, moze powinnam się zabrać za naukę

Co do wypowiedzi Pandory, to też mam podobne przemyślenia. Rozumiem, że Tinker jest teraz w trudnym momencie życia, ale dostaje tu na wizażu dużo mądrych słów, a nic sobie z nich nie robi, tylko jak mantra powtarza pytanie, czy ktoś ją pokocha - na kilku wątkach. Nie wiemy tego, nie dam żadnej z nas gwarancji, że się zakocha, no bo skąd bym mogla mieć taką gwarancję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kanasta? Przyznam szczerze, że nigdy nie grałam. Aż sprawdzę w internecie jak się w to gra

Ja też po części rozumiem, że ma trudny okres ale tak jak piszesz, totalnie olewa te wszystkie wpisy więc tym bardziej nie widzę sensu się produkować.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 05:46   #3974
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Dziewczyny, strasznie mi przykro. Poznałam faceta I wszystko wydawało się super. Myślałam, że coś z tego będzie. Był świetny. A potem jednego dnia nagle coś mu odbiło. Miał jakiś zły humor, powiedział mi przykre rzeczy bez powodu, a kiedy chciałam to jakoś wyjaśnić o co chodzi to przestał się odzywać.
Jestem tak okropnie rozczarowana, bo zaczęłam mu ufać i wierzyłam, że będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 05:56   #3975
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 06:54   #3976
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, strasznie mi przykro. Poznałam faceta I wszystko wydawało się super. Myślałam, że coś z tego będzie. Był świetny. A potem jednego dnia nagle coś mu odbiło. Miał jakiś zły humor, powiedział mi przykre rzeczy bez powodu, a kiedy chciałam to jakoś wyjaśnić o co chodzi to przestał się odzywać.
Jestem tak okropnie rozczarowana, bo zaczęłam mu ufać i wierzyłam, że będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi bardzo niedojrzałe zachowanie
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 07:10   #3977
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, strasznie mi przykro. Poznałam faceta I wszystko wydawało się super. Myślałam, że coś z tego będzie. Był świetny. A potem jednego dnia nagle coś mu odbiło. Miał jakiś zły humor, powiedział mi przykre rzeczy bez powodu, a kiedy chciałam to jakoś wyjaśnić o co chodzi to przestał się odzywać.
Jestem tak okropnie rozczarowana, bo zaczęłam mu ufać i wierzyłam, że będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro,że ludzie potrafią się tak zachować,nie zrażaj się,nie Twoja wina,że ktoś ma taki charakter,ani takie zachowania, przynajmniej wiadomo,że nie ma co inwestować swojej energii w tego faceta.Poznanie odpowiedniej osoby to czasem multum porażek i rozczarowań, niestety, głowa do góry

Milagros, super ta gra w karty sama nie umiem za bardzo,ale zawsze mi się podobało jak ktoś z pasją podchodzil np.do brydża,fajna rozrywka

Wyruszam nad morze, kilka dni urlopu i mam nadzieję,że uda mi się naładować baterie

Spokojnego i miłego weekendu dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 07:55   #3978
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, strasznie mi przykro. Poznałam faceta I wszystko wydawało się super. Myślałam, że coś z tego będzie. Był świetny. A potem jednego dnia nagle coś mu odbiło. Miał jakiś zły humor, powiedział mi przykre rzeczy bez powodu, a kiedy chciałam to jakoś wyjaśnić o co chodzi to przestał się odzywać.
Jestem tak okropnie rozczarowana, bo zaczęłam mu ufać i wierzyłam, że będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi. Mimo wszystko dobrze, że buc wyszedł z niego tak szybko, zanim zaczęłaś się angażować. Zablokowałaś go? Jakiś frustrat

Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość
Wyruszam nad morze, kilka dni urlopu i mam nadzieję,że uda mi się naładować baterie

Spokojnego i miłego weekendu dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Morze super! Baw się świetnie, odpoczywaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 08:38   #3979
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Przykro mi. Mimo wszystko dobrze, że buc wyszedł z niego tak szybko, zanim zaczęłaś się angażować. Zablokowałaś go? Jakiś frustrat
Ja już zaczęłam się angażować . Próbowałam wyjaśnić to wszystko i powiedział mi, że on nie jest dobrym człowiekiem, że na pewno się do niego zrażę i mogę przez niego cierpieć. Że bywa wredny, brakuje mu empatii, a ja jestem aż za bardzo empatyczna. Nie jestem w stanie tego ogarnąć umysłem, bo zawsze był dla mnie taki miły i dobry. On się chyba boi, że zerwę z nim kontakt i nie zaakceptuję go takim, jakim jest, i może mu się włączył tryb odpychacza. A u mnie oczywiście włącza się syndrom "ratuj misia" i za wszelką cenę chciałabym wrócić do tego, co było. Okropnie się czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-09, 08:50   #3980
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ja już zaczęłam się angażować . Próbowałam wyjaśnić to wszystko i powiedział mi, że on nie jest dobrym człowiekiem, że na pewno się do niego zrażę i mogę przez niego cierpieć. Że bywa wredny, brakuje mu empatii, a ja jestem aż za bardzo empatyczna. Nie jestem w stanie tego ogarnąć umysłem, bo zawsze był dla mnie taki miły i dobry. On się chyba boi, że zerwę z nim kontakt i nie zaakceptuję go takim, jakim jest, i może mu się włączył tryb odpychacza. A u mnie oczywiście włącza się syndrom "ratuj misia" i za wszelką cenę chciałabym wrócić do tego, co było. Okropnie się czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie nie nie, zdecydowanie nie wracaj do tego, co było. To jest jedna wielka czerwona flaga. Już zaczynasz go tłumaczyć, że biedny misiu to, biedny tamto. Sprawa jest świeża, rozumiem, że miałaś nadzieję na pomyślne rozwiniecie, ale szybko wyszło szydło z worka i po prostu moim zdaniem nie warto w to dalej brnąć. Pan ma do przepracowania pewne rzeczy, a Ty nie jesteś od robienia mu za terapeutkę. Trzymaj się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Milagros_90
Czas edycji: 2022-07-09 o 08:52
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 08:58   #3981
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ja już zaczęłam się angażować . Próbowałam wyjaśnić to wszystko i powiedział mi, że on nie jest dobrym człowiekiem, że na pewno się do niego zrażę i mogę przez niego cierpieć. Że bywa wredny, brakuje mu empatii, a ja jestem aż za bardzo empatyczna. Nie jestem w stanie tego ogarnąć umysłem, bo zawsze był dla mnie taki miły i dobry. On się chyba boi, że zerwę z nim kontakt i nie zaakceptuję go takim, jakim jest, i może mu się włączył tryb odpychacza. A u mnie oczywiście włącza się syndrom "ratuj misia" i za wszelką cenę chciałabym wrócić do tego, co było. Okropnie się czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dosłownie te same praktycznie słowa pogrubione usłyszałam od ex. Jak się okazało znalazł sobie po prostu inną.

Współczuję Ci Miami, ten facet jest niedojrzały i niezdolny do tworzenia trwałej relacji jak widać.

Zgadzam się z tym co napisała Mili, nie jesteś od ratowania typka. Jak ma własne problemy, niech sam je ogarnie.

Trzymaj się!
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 09:06   #3982
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Nie nie nie, zdecydowanie nie wracaj do tego, co było. To jest jedna wielka czerwona flaga. Już zaczynasz go tłumaczyć, że biedny misiu to, biedny tamto. Sprawa jest świeża, rozumiem, że miałaś nadzieję na pomyślne rozwiniecie, ale szybko wyszło szydło z worka i po prostu moim zdaniem nie warto w to dalej brnąć. Pan ma do przepracowania pewne rzeczy, a Ty nie jesteś od robienia mu za terapeutkę. Trzymaj się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Dosłownie te same praktycznie słowa pogrubione usłyszałam od ex. Jak się okazało znalazł sobie po prostu inną.

Współczuję Ci Miami, ten facet jest niedojrzały i niezdolny do tworzenia trwałej relacji jak widać.

Zgadzam się z tym co napisała Mili, nie jesteś od ratowania typka. Jak ma własne problemy, niech sam je ogarnie.

Trzymaj się!
Wiem, że powinnam dać sobie spokój, ale nie umiem . Niepokoi mnie to, że właśnie jestem otwarta na rolę tej terapeutki i chciałabym mu pomóc to ogarnąć. Nie sądzę, że poznał kogoś innego. Przypominam sobie wszystkie dobre chwile i po prostu nie mogę uwierzyć, że to jedno wydarzenie tak nagle mogłoby wszystko zmienić. Wiem, że to głupie, ale czułam, że zaszliśmy już daleko, zaufałam mu. Słabo mi się robi na myśl, że to po prostu koniec i mam zaczynać z kimś innym od nowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 09:09   #3983
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Wiem, że powinnam dać sobie spokój, ale nie umiem . Niepokoi mnie to, że właśnie jestem otwarta na rolę tej terapeutki i chciałabym mu pomóc to ogarnąć. Nie sądzę, że poznał kogoś innego. Przypominam sobie wszystkie dobre chwile i po prostu nie mogę uwierzyć, że to jedno wydarzenie tak nagle mogłoby wszystko zmienić. Wiem, że to głupie, ale czułam, że zaszliśmy już daleko, zaufałam mu. Słabo mi się robi na myśl, że to po prostu koniec i mam zaczynać z kimś innym od nowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jedno wydarzenie coś zmieniło, tylko pan ma problemy w głowie, które teraz wyszły na jaw. I zamiast próbować wejść w związek, powinien się z nimi najpierw uporać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 09:13   #3984
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
To nie jedno wydarzenie coś zmieniło, tylko pan ma problemy w głowie, które teraz wyszły na jaw. I zamiast próbować wejść w związek, powinien się z nimi najpierw uporać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, muszę chyba w końcu przyjąć to do wiadomości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 09:17   #3985
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Wiem, że powinnam dać sobie spokój, ale nie umiem . Niepokoi mnie to, że właśnie jestem otwarta na rolę tej terapeutki i chciałabym mu pomóc to ogarnąć. Nie sądzę, że poznał kogoś innego. Przypominam sobie wszystkie dobre chwile i po prostu nie mogę uwierzyć, że to jedno wydarzenie tak nagle mogłoby wszystko zmienić. Wiem, że to głupie, ale czułam, że zaszliśmy już daleko, zaufałam mu. Słabo mi się robi na myśl, że to po prostu koniec i mam zaczynać z kimś innym od nowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś pewna, że wcześniej nie było red flagów których nie dostrzegałaś? Dla mnie już w tym momencie jak facet mówi, że nie ma empatii albo że jesteś za dobra dla niego, za wrażliwa itp. To już totalna czerwona flaga.

To zupełnie normalne, że czujesz się okropnie.. Takie nagłe rozstania, gdzie miało się nadzieję i oczekiwania na super związek są nieprzyjemne na pewno. Plus taki, że faktycznie dobrze, że to wyszło w miarę szybko.

Miami czy to nie z tobą rozmawiałam o terapii wcześniej? Może warto to rozważyć jak nie potrafisz do końca odpuścić tego "ratowania" facetów.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 12:01   #3986
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość

Morze super! Baw się świetnie, odpoczywaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję



A co do tego, żeby ratować biednego misia i prostować jego skrzywienia,to absolutnie.Takie zadanie trzeba zostawić fachowcom,o ile ktoś jeszcze chce się leczyć,czy wychodzić z trudnych doświadczeń.A ten gość mi zalatuje manipulacją, jeszcze taka niby ukrytą,a w okropnej formie.Byc może wyczuł Twoją empatię i chce na tym korzystać,ale to najlepiej uciekać gdzie pieprz rośnie od takich osób, które wykorzystują nasza dobroć,a czasem wręcz naiwność


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 12:25   #3987
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Moje drogie, czy myślicie ze w moim wieku (28) uda mi się znaleźć miłość? Czy to już za późno?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Sama mam tyle lat, jestem singielką, ale myślę, że jest to możliwe
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 19:51   #3988
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że wcześniej nie było red flagów których nie dostrzegałaś? Dla mnie już w tym momencie jak facet mówi, że nie ma empatii albo że jesteś za dobra dla niego, za wrażliwa itp. To już totalna czerwona flaga.

To zupełnie normalne, że czujesz się okropnie.. Takie nagłe rozstania, gdzie miało się nadzieję i oczekiwania na super związek są nieprzyjemne na pewno. Plus taki, że faktycznie dobrze, że to wyszło w miarę szybko.

Miami czy to nie z tobą rozmawiałam o terapii wcześniej? Może warto to rozważyć jak nie potrafisz do końca odpuścić tego "ratowania" facetów.
Nie pamiętam szczerze mówiąc czy pisałyśmy o terapii . Sama nie wiem. Trudne to jest. Najgorsze że naprawdę ciężko jest poznać kogoś właściwego. Czułam, że jestem tak blisko i nagle iluzja zniknęła.
Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość
Dziękuję



A co do tego, żeby ratować biednego misia i prostować jego skrzywienia,to absolutnie.Takie zadanie trzeba zostawić fachowcom,o ile ktoś jeszcze chce się leczyć,czy wychodzić z trudnych doświadczeń.A ten gość mi zalatuje manipulacją, jeszcze taka niby ukrytą,a w okropnej formie.Byc może wyczuł Twoją empatię i chce na tym korzystać,ale to najlepiej uciekać gdzie pieprz rośnie od takich osób, które wykorzystują nasza dobroć,a czasem wręcz naiwność


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie w ogóle go nie rozumiem. Nie wiem o co mu chodzi. Powinnam się po prostu pogodzić, że to koniec. A ja ciągle czekam aż się odezwie i powie coś, co znowu wróci wszystko na dawne tory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 20:13   #3989
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Nie pamiętam szczerze mówiąc czy pisałyśmy o terapii . Sama nie wiem. Trudne to jest. Najgorsze że naprawdę ciężko jest poznać kogoś właściwego. Czułam, że jestem tak blisko i nagle iluzja zniknęła.No właśnie w ogóle go nie rozumiem. Nie wiem o co mu chodzi. Powinnam się po prostu pogodzić, że to koniec. A ja ciągle czekam aż się odezwie i powie coś, co znowu wróci wszystko na dawne tory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie czekaj. Wierz mi, jeśli słyszysz rzucone nie w żartach, że jesteś dla niego za dobra, to oznacza to ni mniej, ni wiecej, że faktycznie nie nadajecie się w tym momencie do wspólnego związku, bo on ma coś do przepracowania. Posłuchaj tego, co on mówi, nie bagatelizuj tego. Dla swojego dobra.

Ja wiem, że trudno jest kogoś spotkać, ale lepiej być samej, niż pakować się w destrukcyjną relacje.

Ale zrobisz oczywiście jak uważasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-09, 20:15   #3990
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
No właśnie w ogóle go nie rozumiem. Nie wiem o co mu chodzi. Powinnam się po prostu pogodzić, że to koniec. A ja ciągle czekam aż się odezwie i powie coś, co znowu wróci wszystko na dawne tory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie masz wpływu na to,że ktoś jest jaki jest,nie dawaj się tylko wciągać w czyjeś gierki,bo to mocno zaboli, gość nie jest wart uwagi.Ty się nie zastanawiaj czemu on tak robi,ale pomyśl dlaczego się jego chcesz trzymać w momencie, gdy się okazał kimś innym niż na początku.Szkoda życia i energii na takich ludzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 13:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.