„Próbował się zakochać” - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-29, 17:59   #31
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to te kilka zdań, a potem podsumowanie, że nie było żadnych sygnałów alarmowych to oszukiwanie samej siebie. Zaczarował Cię, Autorko, pobawił się i zniknął, a Ty pewnie już myślałaś, że "zły chłopiec" się przy Tobie ustatkował.

Typowy egocentryk, ani nic w tym szokującego ani niespodziewanego niestety.
Dla mnie to brzmi jak najbardziej prawdopodobna wersja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-29, 18:13   #32
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: „Próbował się zakochać”

autorko chyba nie rozumiesz, ze ten facet robiac to co robil realizowal wlasne potrzeby bliskosci, i ze sa ludzie ktorzy potrafia je realizowac nawet nie bedac zakochanym w tej osobie.

milo ze chociaz byl szczery i ze po 3 miesiacach, a nie np. po 3 latach.

chociaz wydaje mi sie, ze skoro z tamta dziewczyna nadal utrzymywali kontakt, to mogla sie odnowic z jej strony chec na spotkanie. i dlatego ciebie pozegnal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-29, 18:17   #33
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: „Próbował się zakochać”

Dla mnie również egocentryzm i mówienie tylko o sobie to red flagi. Dziwne, że to zignorowałaś. Nie ciągnie Cię czasem do takich "trudnych i niedostępnych emocjonalnie" typów?

Ja bym też doradzała zablokować typa i nie roztrząsać tego dlaczego postąpił tak a nie inaczej itp. itd. Tak na prawdę to nie Twoja sprawa ani tym bardziej wina. Jak widać koleś sam ma jakieś nieprzepracowane problemy.

Może warto było by się zastanowić dlaczego Ty tkwiłaś w takiej relacji i czemu nie zauważyłaś tych czerwonych flag.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-29, 19:02   #34
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: „Próbował się zakochać”

Dla mnie w zaledwie 3 miesiące znajomości takie intensywne pisanie i mówienie ciągle o spotkaniach, uczuciach, naciskanie na spędzanie każdej chwili razem jest akurat spora czerwona flaga... Wielu toksyków się tak na początku relacji się zachowuje

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-29, 19:29   #35
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: „Próbował się zakochać”

Autorko, 3 miesiące to nie jest poważny związek. To jest co najwyżej dobrze zapowiadająca się znajomość, chodzenie ze sobą, poznawanie się dopiero.

Nie rozumiem, czego szukałaś u faceta, który od 8 lat jest sam, jest zapatrzony w siebie i stale kontaktuje się z koleżanką od fwb. Serio to jest idealny kandydat na męża, partnera, na miłość? Ochłoń. Bo facet Ci zrobił klasyczny love bombing i zniknął. Zero zaskoczenia z mojej strony.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-29, 20:48   #36
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Dla mnie w zaledwie 3 miesiące znajomości takie intensywne pisanie i mówienie ciągle o spotkaniach, uczuciach, naciskanie na spędzanie każdej chwili razem jest akurat spora czerwona flaga... Wielu toksyków się tak na początku relacji się zachowuje

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
No, dokładnie.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-29, 21:24   #37
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Cześć,



postanowiłam zwrócić się do was o poradę. Moja historia jest niewiarygodna i sama nie jestem w stanie jej zrozumieć. Jestem kobietą, która łatwo się nie zakochuje. Miałam w swoim życiu wiele negatywnych doświadczeń z mężczyznami. Zazwyczaj w związku było widać kiedy zaczynało dziać się coś niedobrego. Faceci stawali się zdystansowani, przestali wyrażać uczucia. Sytuacja była dla mnie zwykle jasna. Kilka miesięcy temu poznałam faceta całkiem przypadkiem. Od razu wpadliśmy sobie w oko. Był to facet przystojny i pewny siebie, ale zarazem egocentryczny. Wiedział, że ma powodzenie u kobiet i to spore. Mimo wszystko od kilku lat nie był w związku. Ostatnią jego miłością była dziewczyna, która utrzymywała z nim kilka lat relację friends with benefits i która nie chciała niczego więcej. Mnie spotkał kilka miesięcy po tym jak ustalili, iż należy skończyć tę relację jednakże nadal utrzymywało sporadyczny kontakt poprzez portale społecznościowe bez spotkań. Wracając do mnie, z początku nie byłam do niego przekonana ponieważ mówił bardzo dużo o sobie już na pierwszej randce i nie czułam jego zainteresowania moją osobą. Bardzo długo trzymałam dystans. Mimo jego egocentryzmu bardzo o mnie dbał i się troszczył (czego brakowało mi w poprzednich związkach). Zawsze to on był stroną mocno aktywną. Chciał spędzać ze mną każdą wolną chwilę, pisał, przedstawił mnie nawet swoim przyjaciołom i rodzinie. Wykazywał w stosunku do mnie mnóstwo czułości i całkowicie się zaangażował. Zero tzw. red flags. Po 3 miesiącach intensywnego spotykania (chciał spędzać ze mną każdą wolną chwilę, pisał i dzwonił każdego dnia, przytulał się, organizował nam fajnie czas), wszystko się skończyło. Rano wstaliśmy jakby nigdy nic, tulił mnie, całował a w południe zapytał czy możemy porozmawiać. Powiedział mi coś co mnie zmroziło. Stwierdził iż nie zakochuje się we mnie i od kiedy jest ze mną to nie czuje się szczęśliwszy niż w czasie kiedy był sam. Te słowa mnie totalnie zniszczyły. Półtora dnia wcześniej zanim spędzaliśmy kolejny weekend razem pisał, że beze mnie jest samotny i nie cierpi spać sam. Chciał spędzać ze mną czas od rana i wieczora. Twierdził, że mu na mnie zależy, wykazywał czułości 24/7 sam z siebie. Nigdy nie wymusiłam na nim żadnych wyznań. Jak płacząc go o to zapytałam to stwierdził ze robił to wszystko wbrew sobie bo starał się zakochać. Stwierdził też, że był zawsze wolny, żył z dnia na dzień i nie czuje, że jestem kobietą z którą chciałby spędzić swoje życie. Jestem kompletnie zmieszana i załamana. Wciąż myślę o jego codziennej potrzebie mojej bliskości i nie jestem w stanie uwierzyć w to, że ktoś może to robić wbrew sobie pomimo sporej liczby kobiet piszących do niego i chętnych na spotkanie. 1) Nie mogę zrozumieć o co chodzi. Wiem, że 8 lat nie był w związku a jego jedyna miłość to kobieta, która go nie chciała. Może miała któraś z was taką sytuację? Czy waszym zdaniem rzeczywiście działał wbrew sobie (do czego było zero przymusu z mojej strony) i kompletnie mu na mnie nie zależało czy chce się jeszcze wyszaleć?



Nie umiem przerobić w głowie tej sytuacji. Rano ktoś się przytula, całuje i planuje co będziemy dziś robić a w południe nagle stwierdza że go to męczyło dłuższy czas ale nie zakochuje się we mnie. Nie było żadnych oznak braku dystansu..nic. Wszystko wychodziło w głównej mierze od niego. Czułam jakby był strasznie zakochany i szczęśliwy.



2) Jak można chcieć spędzać każdą chwilę z kimś kogo masz gdzieś.



Proszę pomóżcie bo ja nie daję rady.
1) a no prosto. Dobra z ciebie kumpela, ale brakuje iskry, żeby to popchnąć dalej. Inna opcja - pojawił się ktoś ciekawszy. Trzy - byłaś plastrem po poprzedniej. Cztery - może zamiary miał dobre, a później okazało się, że jednak mu nie do końca pasujesz.

Generalnie trzy miesiące to nie jest zbyt dużo czasu, wbrew pozorom twoja historia jest czymś bardzo powszechnym - najpierw zachłyśnięcie się "uczuciem", motyle, tęcza, jednorożce, każda chwila razem, a za chwilę spadają różowe okulary i wszystko się rozjezdza.

2) no można, można. Pewnie facetowi brakowało przytulaskow po 8 latach samotności, trafiłaś się ty, to korzystał. Generalnie nie trzeba się kochać, żeby spędzać z kimś dużo czasu. Patrz takie FwB.

Piszesz, że nie było Red flags - a 8 lat singlowania, mimo dużej ilości chętnych kobiet? A co z tą nieosiągalną dziewczyną, co to go nie chciała? Poważnie, nie uważałas tego za red flag? Dla mnie ktoś, kto niby chce stworzyć związek, ma kandydatki, ale przez 8 lat mu się nie udaje, a w tle ciągle majaczy jakąś niespełniona miłość, jest flagą sam w sobie szczerze mówiąc.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2022-07-29 o 21:26
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-30, 09:54   #38
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 230
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem. Chodzi mi wyłącznie o fakt pokazywania uczuć. Godzinę przed zerwaniem kładł mi głowę na kolanach. Skoro nic nie czuł to skąd chęć napisania o 2 w nocy dzień wcześniej że tęskni i jest beze mnie samotny? Naprawdę uważacie ze to fair zachowanie? Próbowanie się zakochać to jedno, ale bez takich zachowań…ja też nieraz próbowałam ale nie robiłam nigdy nic wbrew sobie.
Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Właśnie to było najgorsze. Widziałam w nim strasznie zakochanego faceta. Rozmowa o zerwaniu była dla mnie szokiem…on kochał być w centrum zainteresowania, to prawda. Boli mnie po prostu ta świadomość, że robił to wszystko wbrew sobie kiedy ja byłam szczęśliwa. Twierdził, że nosił się z rozmową dłuższy czas, podczas gdy w rzeczywistości „noszeniem się” było tulenie, całowanie, chęć spędzenia każdego dnia razem, pisanie że tęskni. Wiem, że od wielu lat nie miał poważnego związku i że było to dla niego nowością. Ciężko mi się pozbierać po czymś takim gdyż normalnie „pomagająâ€ zle wspomnienia, a ja mam jedynie te dobre. Czuję się po prostu źle ze sobą. Jak ktoś mi się nie podoba to w życiu nie chciałabym z nim spędzać czasu. Ciężko mi uwierzyć, że można robić takie rzeczy i być obojętnym…
Facet miał za sobą 8 lat oficjalnego singlowania. To jest red flag. Jakaś pani w tle co moze gdyby go chciała by do niej nie wzdychał. Od początku bombardowanie Big Love. Skąd wiesz że robił coś wbrew sobie. Może tak właśnie lubi i tak wyglądała ostatnia dekada jego życia. Mogłaś trafić na delikwenta z niezłymi problemami w środku w Czesiu, nie bierz tego do siebie. Szkoda że myśląc, że trafiła się wielka miłość, ta jedyna, prawdopodobnie się okazało, że jednak spotkałaś niezrównoważonego egzaltowanego typa, ale bywa; nie rób doktoratu z czegoś co wygląda na nadające się do psychologa, bo się zamęczysz tylko.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2022-07-30 o 09:55
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-30, 12:51   #39
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Dla mnie w zaledwie 3 miesiące znajomości takie intensywne pisanie i mówienie ciągle o spotkaniach, uczuciach, naciskanie na spędzanie każdej chwili razem jest akurat spora czerwona flaga... Wielu toksyków się tak na początku relacji się zachowuje

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka




Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-30, 14:11   #40
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: „Próbował się zakochać”

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89302203]niektorzy ludzie nie maja problemu z bliskoscia bez zakochania widocznie on do takich nalezy
nie ma co rozbijac gowna na atomy ,najwazniejsze ze powiedzial ci ze nie jestes tym czego szuka i to dosyc wczesnie bo tylko po 3 miesiacach zamiast np 3 latach
w tym przypadku jednak stawiam na to ze gosciu jest jakims narcyzem czy innym odchylem i ze to jeszcze nie koniec ,jest to pewnie jakas gra,rozkochanie ,teraz porzucenie ,zaraz zmieni zdanie bedzie pisal ze zaluje a pozniej znowu odrzuci a ty nie bedziesz juz wiedziala co jest prawda a co twoim wyobrazeniem
na twoim miejscu wykasowalabym numer i zablokowala wszedzie gdzie sie da,mialas lucky escape wiec nie daj sie wciagnac w wieksze bagno[/QUOTE]Zgadzam się, o tym samym pomyślałam. Też bym wiała.

Love bombing i nagłe porzucenie wyciągając autorce dywan spod kolan, jak z podręcznika.

Nie wiem, czy ma narcystyczne zaburzenie osobowości (no bo skąd), ale i tak bym wiała na wszelki wypadek. Przez 8 lat nueprzepeacować byłej to jest może normalne i piękne w literaturze, ale w prawdziwym życiu polecam jednak terapię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-30, 15:32   #41
Mariannaaaa_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 8
Dot.: „Próbował się zakochać”

Dziękuję wam za te odpowiedzi. Uważam po prostu takie zachowanie za niebędące fair. Udawanie uczuć do ostatniej chwili i pisanie że się tęskni to nie jest przygotowywanie do rozmowy rozstaniowej i jest nie w porządku w stosunku do drugiej osoby. Rozmowa również nie wyszła z jego inicjatywy a z mojej. Całkowicie przypadkiem. Twierdził że zbierał się długo na rozmowę czego nie było widać absolutnie po zachowaniu. Jak ktoś mówi że mu zależy i nie pokazuje żadnej oznaki braku zainteresowania to nie uważam tego za fair play. Moje pytanie pojawiło się najzwyczajniej w świecie stąd, ze rozmowa była szokiem kiedy godzinę wcześniej ktoś się przytulał, całował i kładł mi głowę na kolanach.
Mariannaaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-30, 15:42   #42
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: „Próbował się zakochać”

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 09:59
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-30, 15:44   #43
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za te odpowiedzi. Uważam po prostu takie zachowanie za niebędące fair. Udawanie uczuć do ostatniej chwili i pisanie że się tęskni to nie jest przygotowywanie do rozmowy rozstaniowej i jest nie w porządku w stosunku do drugiej osoby. Rozmowa również nie wyszła z jego inicjatywy a z mojej. Całkowicie przypadkiem. Twierdził że zbierał się długo na rozmowę czego nie było widać absolutnie po zachowaniu. Jak ktoś mówi że mu zależy i nie pokazuje żadnej oznaki braku zainteresowania to nie uważam tego za fair play. Moje pytanie pojawiło się najzwyczajniej w świecie stąd, ze rozmowa była szokiem kiedy godzinę wcześniej ktoś się przytulał, całował i kładł mi głowę na kolanach.
No niestety, jak już ktoś tu napisał ludzie nie zawszę będą w porządku i nie zawsze będą postępować fair. Teraz tylko uważaj żeby nie dać mu się omamić kolejny raz, najlepiej poblokuj go wszędzie
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-30, 15:55   #44
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za te odpowiedzi. Uważam po prostu takie zachowanie za niebędące fair. Udawanie uczuć do ostatniej chwili i pisanie że się tęskni to nie jest przygotowywanie do rozmowy rozstaniowej i jest nie w porządku w stosunku do drugiej osoby. Rozmowa również nie wyszła z jego inicjatywy a z mojej. Całkowicie przypadkiem. Twierdził że zbierał się długo na rozmowę czego nie było widać absolutnie po zachowaniu. Jak ktoś mówi że mu zależy i nie pokazuje żadnej oznaki braku zainteresowania to nie uważam tego za fair play. Moje pytanie pojawiło się najzwyczajniej w świecie stąd, ze rozmowa była szokiem kiedy godzinę wcześniej ktoś się przytulał, całował i kładł mi głowę na kolanach.
Masz prawo być rozżalona i czuć się oszukana. Natomiast na przyszłość - i wierz mi, piszę z doświadczenia - nie ignoruj faktu istnienia jakiejś ex / niedoszłej ex w tle, jeżeli temat nadal dla faceta gdzieś tam istnieje, jest to wspominane. Od razu wtedy wiej, serio.

I nie próbuj apelować do jego przyzwoitości, jakichś uczuć do siebie, że może jest szansa, czy inne takie. Tu nie ma żadnej szansy. Faceta zablokuj gdzie się da.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-30, 17:00   #45
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Masz prawo być rozżalona i czuć się oszukana. Natomiast na przyszłość - i wierz mi, piszę z doświadczenia - nie ignoruj faktu istnienia jakiejś ex / niedoszłej ex w tle, jeżeli temat nadal dla faceta gdzieś tam istnieje, jest to wspominane. Od razu wtedy wiej, serio.

oczywiście, że taki facet na wstępie powinien być skreślony. niespełnione uczucie ma to do siebie, że idealizuje się tą osobę - a na dodatek, można się przejechać na przekonaniu o własnej wyjątkowości i włącza się duch rywalizacji - no, może jest jakaś ex, do której on wzdycha, ale ja jestem tak wyjątkowa, że natychmiast o niej zapomni i będzie kochał i wielbił tylko mnie. No nie, lepiej założyć wersję, że tak nie będzie, a najlepiej wziąć pod uwagę, że jak tamta powie tylko słowo, to facet z radością na kolanach się do niej przyczołga jak zbity pies.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-30, 17:02   #46
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
oczywiście, że taki facet na wstępie powinien być skreślony. niespełnione uczucie ma to do siebie, że idealizuje się tą osobę - a na dodatek, można się przejechać na przekonaniu o własnej wyjątkowości i włącza się duch rywalizacji - no, może jest jakaś ex, do której on wzdycha, ale ja jestem tak wyjątkowa, że natychmiast o niej zapomni i będzie kochał i wielbił tylko mnie. No nie, lepiej założyć wersję, że tak nie będzie, a najlepiej wziąć pod uwagę, że jak tamta powie tylko słowo, to facet z radością na kolanach się do niej przyczołga jak zbity pies.
A no. Błąd autorki polegał na tym, że zignorowała co najmniej kilka red flags.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-30, 17:10   #47
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za te odpowiedzi. Uważam po prostu takie zachowanie za niebędące fair. Udawanie uczuć do ostatniej chwili i pisanie że się tęskni to nie jest przygotowywanie do rozmowy rozstaniowej i jest nie w porządku w stosunku do drugiej osoby. Rozmowa również nie wyszła z jego inicjatywy a z mojej. Całkowicie przypadkiem. Twierdził że zbierał się długo na rozmowę czego nie było widać absolutnie po zachowaniu. Jak ktoś mówi że mu zależy i nie pokazuje żadnej oznaki braku zainteresowania to nie uważam tego za fair play. Moje pytanie pojawiło się najzwyczajniej w świecie stąd, ze rozmowa była szokiem kiedy godzinę wcześniej ktoś się przytulał, całował i kładł mi głowę na kolanach.

Nienormalne były tez jego inne zachowania, ale te akurat zignorowalaś.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-30, 18:02   #48
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za te odpowiedzi. Uważam po prostu takie zachowanie za niebędące fair. Udawanie uczuć do ostatniej chwili i pisanie że się tęskni to nie jest przygotowywanie do rozmowy rozstaniowej i jest nie w porządku w stosunku do drugiej osoby. Rozmowa również nie wyszła z jego inicjatywy a z mojej. Całkowicie przypadkiem. Twierdził że zbierał się długo na rozmowę czego nie było widać absolutnie po zachowaniu. Jak ktoś mówi że mu zależy i nie pokazuje żadnej oznaki braku zainteresowania to nie uważam tego za fair play. Moje pytanie pojawiło się najzwyczajniej w świecie stąd, ze rozmowa była szokiem kiedy godzinę wcześniej ktoś się przytulał, całował i kładł mi głowę na kolanach.
Ale jakie udawanie uczuć? Z tego co zrozumiałam to on ci związku nie obiecywał. Przecież mógł czuć potrzebę kontaktu, bliskości, chcieć zaspokoić samotność i tęsknotę za drugą osobą. To nie jest równoznaczne z miłością. Można się kimś interesować, troszczyć, uprawiać z kimś seks, a absolutnie nie widzieć w tej osobie materiału na partnera. Podejrzewam, że facet zauważył twoje zaangażowanie i dopiero do niego dotarło, że nic z tego nie będzie. Dlatego się chyłkiem wycofał. Inna sprawa, że z opisu on wcale nie brzmi jak jakiś cud i zgadzam się z dziewczynami, że zignorowałaś wcześniej wiele rzeczy, które mnóstwo osób by odstraszyły. Tak jak teraz ignorujesz wypowiedzi Wizażanek i jak zacięta katarynka roztrząsasz jakieś kładzenie głowy na kolanach. Tak trudno zrozumieć, że nie każdy musi mieć takie samo podejście do relacji i bliskości jak ty? Na przyszłość jak nie chcesz mieć poczucia bycia potraktowanym nie fair to może wcześniej sama poruszaj takie kwestie w rozmowie, a nie czekaj biernie aż cię facet postawi przed faktem dokonanym czy cię chce czy nie.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Jak dla mnie to w ogóle twoim zasadniczym problemem jest to, że zamiast się skonfrontować z rzeczywistością, to widziałaś to co chciałaś - zranionego, wybrednego, nieosiągalnego dla innych mężczyznę, na którego drodze niespodziewanie stajesz ty, strzela go szalona strzała amora, żyjecie długo i szczęśliwie jak nikt inny. Tylko życie to nie jest tania komedia romantyczna pokroju 50 twarzy Greya.

Edytowane przez d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Czas edycji: 2022-07-30 o 17:57
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 07:45   #49
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: „Próbował się zakochać”

Chłop nie udawał, związku Ci nie obiecywał. Też kiedyś się spotykałam z gościem, buzi buzi, fajnie miło, ale po jakimś czasie uznałam, że to nie to i nic z tego nie będzie. Dość standardowa sytuacja bym powiedziała.
No tak jest, nic nie zrobisz. Zresztą nawet jakby Ci mówił, że kocha, to cóż- niektórzy tak mają. I nic nie zrobisz, masz wpływ tylko na siebie.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-31, 07:49   #50
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
oczywiście, że taki facet na wstępie powinien być skreślony. niespełnione uczucie ma to do siebie, że idealizuje się tą osobę - a na dodatek, można się przejechać na przekonaniu o własnej wyjątkowości i włącza się duch rywalizacji - no, może jest jakaś ex, do której on wzdycha, ale ja jestem tak wyjątkowa, że natychmiast o niej zapomni i będzie kochał i wielbił tylko mnie. No nie, lepiej założyć wersję, że tak nie będzie, a najlepiej wziąć pod uwagę, że jak tamta powie tylko słowo, to facet z radością na kolanach się do niej przyczołga jak zbity pies.
Ba, wiać należy nawet jeżeli pan nawija o tej ex w kontekście "bo to zła kobieta była". Uczucia, nawet jeżeli niby negatywne, to nadal uczucia. I szybko od "nienawidzę jej" ktoś taki może przejść do "ale tęsknię". Wielu takich facetów opisuje exsie jako najgorsze, a wystarczy, że taka ex sknie palcem i już do nich lecą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 08:37   #51
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: „Próbował się zakochać”

Bardzo współczuję, bo to jest chyba najgorsze, jeśli wszystko jest super i nagle okazuje się, że relacja się rozpada, bez żadnego ostrzeżenia. Można zwariować. Musisz o nim po prostu zapomnieć i nie zastanawiaj się co on ma w głowie, bo nie warto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 08:49   #52
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Bardzo współczuję, bo to jest chyba najgorsze, jeśli wszystko jest super i nagle okazuje się, że relacja się rozpada, bez żadnego ostrzeżenia. Można zwariować. Musisz o nim po prostu zapomnieć i nie zastanawiaj się co on ma w głowie, bo nie warto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znaków było wiele, ale trzeba było je przyjąć do świadomości.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 08:50   #53
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ba, wiać należy nawet jeżeli pan nawija o tej ex w kontekście "bo to zła kobieta była". Uczucia, nawet jeżeli niby negatywne, to nadal uczucia. I szybko od "nienawidzę jej" ktoś taki może przejść do "ale tęsknię". Wielu takich facetów opisuje exsie jako najgorsze, a wystarczy, że taka ex sknie palcem i już do nich lecą.
Masz całkowitą rację. Jedyne uczucie jakie powinno czuć się do ex, to obojętność.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 13:21   #54
Mariannaaaa_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 8
Dot.: „Próbował się zakochać”

Ale moment. Jak nie obiecywał związku? My byliśmy w oficjalnym normalnym związku. Poznałam jego rodziców i przyjaciół. To nie był etap przedzwiązkowy. Byliśmy w związku (moja dziewczyna, mój chłopak). W celu wyjaśnienia.
Mariannaaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 13:33   #55
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Ale moment. Jak nie obiecywał związku? My byliśmy w oficjalnym normalnym związku. Poznałam jego rodziców i przyjaciół. To nie był etap przedzwiązkowy. Byliśmy w związku (moja dziewczyna, mój chłopak). W celu wyjaśnienia.
Jak dla mnie to teraz zmieniasz wersję, bo nie spodobały ci się odpowiedzi. Jesteś kompletnie niewiarygodna. O niczym takim wcześniej nie pisałaś. Wręcz przeciwnie - podobno sama miałaś długo trzymać dystans, a wasza relacja trwała 3 miesiące.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

To jak było. Facet ci wyznawał miłość czy stwierdziłaś, że jak sypiacie ze sobą i przedstawia cię otoczeniu to jesteście oficjalną parą?
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 13:44   #56
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za te odpowiedzi. Uważam po prostu takie zachowanie za niebędące fair. Udawanie uczuć do ostatniej chwili i pisanie że się tęskni to nie jest przygotowywanie do rozmowy rozstaniowej i jest nie w porządku w stosunku do drugiej osoby. Rozmowa również nie wyszła z jego inicjatywy a z mojej. Całkowicie przypadkiem. Twierdził że zbierał się długo na rozmowę czego nie było widać absolutnie po zachowaniu. Jak ktoś mówi że mu zależy i nie pokazuje żadnej oznaki braku zainteresowania to nie uważam tego za fair play. Moje pytanie pojawiło się najzwyczajniej w świecie stąd, ze rozmowa była szokiem kiedy godzinę wcześniej ktoś się przytulał, całował i kładł mi głowę na kolanach.
A dla mnie jakbyś nie zaczęła rozmowy to on nadal by korzystał z miłego czasu...

Wyszła rozmowa, zaczęłaś 'wymagać' (czy to związek czy nie) i on zwyczajnie uciekł. Pan pewnie tak funkcjonuje już od 8 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 13:55   #57
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Ale moment. Jak nie obiecywał związku? My byliśmy w oficjalnym normalnym związku. Poznałam jego rodziców i przyjaciół. To nie był etap przedzwiązkowy. Byliśmy w związku (moja dziewczyna, mój chłopak). W celu wyjaśnienia.

Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Po 3 miesiącach intensywnego spotykania (…), wszystko się skończyło(…) Powiedział mi coś co mnie zmroziło. Stwierdził iż nie zakochuje się we mnie i od kiedy jest ze mną to nie czuje się szczęśliwszy niż w czasie kiedy był sam.

No nie wiem, nigdzie nie napisałaś wcześniej ze to był związek, a to chyba taka podstawa kiedy się w nim rzeczywiście było

To, ze facet się z Tobą spotyka, jest seks, buziaczki, wiadomości, poznajesz jego otoczenie - to nadal nie jest związek jesli jedna osoba za związek tego nie uznaje.

Wiec wyglada na to, ze robisz to co wiele kobiet (ja tez tak kiedyś zrobiłam) - spotykasz się z kimś mając nadzieje na coś więcej, on to kończy, a Ty na końcu interpretujesz to jako związek. No bo przecież zachowywaliście się jak w związku.

Trzeba jeszcze o tym porozmawiać najwyraźniej w niektórych przypadkach. On w końcu porozmawiał i stwierdził, ze nie chce być z Tobą w związku, wiec nie może się z Tobą dalej spotykać, pewnie wyczuł, ze się zaangażowałas.

Twoja historia to po prostu schemat, Twoja ostatnia wypowiedz również się pod niego podpina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 14:00   #58
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: „Próbował się zakochać”

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
A dla mnie jakbyś nie zaczęła rozmowy to on nadal by korzystał z miłego czasu...

Wyszła rozmowa, zaczęłaś 'wymagać' (czy to związek czy nie) i on zwyczajnie uciekł. Pan pewnie tak funkcjonuje już od 8 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie nie wiadomo kto w końcu tę rozmowę zaczął bo w pierwszym poście autorka napisała:


Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość

Rano wstaliśmy jakby nigdy nic, tulił mnie, całował a w południe zapytał czy możemy porozmawiać. Powiedział mi coś co mnie zmroziło. Stwierdził iż nie zakochuje się we mnie i od kiedy jest ze mną to nie czuje się szczęśliwszy niż w czasie kiedy był sam.
A później:



Cytat:
Napisane przez Mariannaaaa_91 Pokaż wiadomość
Rozmowa również nie wyszła z jego inicjatywy a z mojej. Całkowicie przypadkiem. Twierdził że zbierał się długo na rozmowę czego nie było widać absolutnie po zachowaniu.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 14:04   #59
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: „Próbował się zakochać”

A to pewnie troll w takim razie.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-31, 14:28   #60
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: „Próbował się zakochać”

Z drugiej strony ludzie potrafią brać ślub, płodzić dzieci czy latami być w związku bez miłości, a tutaj dywagacje jak stereotypowy egocentryk-macho-lowelas mógł udawać zakochanego przez całe szalone 3 miesiące
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-01 15:45:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.