Tinder - brak wiadomości, co poprawić? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-09, 19:56   #241
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wątek ma już prawie miesiąc, więc jakaś zmiana, w czymkolwiek - w opisie, zdjęciach, czy chociażby pojawienie się jednak jakichś ciekawych rozmówców mogło w tym czasie nastąpić.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-10, 08:53   #242
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez inc0gnito Pokaż wiadomość
Ok, jak Ty "ostro" to ja też ostro i szczerze: widziałam kiedyś Twoje zdjęcie tutaj na metamorfozach i cóż, pamiętam, że baaardzo kłóciło mi się z tym Twoim pisaniem od lat na forum, jaka to nie jesteś ładna.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------



No chyba nie, bo właśnie mi pisali, że mam miły uśmiech.

I dlaczego oceniasz mój charakter po tym, jak rozmawiam z ludźmi którzy mnie atakują?

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



A co, widziałaś mnie, że jesteś taka pewna, ze niezgodne z wyobrażeniami? Nie obchodzą mnie Twoje insynuacje z tyłka.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



No właśnie też mi tak pisali, dokładnie te same słowa, ale widocznie nie trafiam tym w ten swój target...

Ja właśnie nie spotkałam żadnych zboków póki co, wszyscy raczej normalni na poziomie. W sumie jestem zdziwiona, ale myślę ze wystarczy po prostu dobrą selekcją robić.
Na czym polega Twoja dobra selekcja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-10, 20:07   #243
inc0gnito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 57
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wątek ma już prawie miesiąc, więc jakaś zmiana, w czymkolwiek - w opisie, zdjęciach, czy chociażby pojawienie się jednak jakichś ciekawych rozmówców mogło w tym czasie nastąpić.
Z jednym teraz trochę pisałam, trochę nas łączy, ale nie wiem czy się spotkamy, chociaż miałabym nadzieję

Zdjęć narazie nie zmieniłam, bo nie mam lepszych niż te obecne, ale i tak chcę usunąć profil niedługo jak zamknę sprawy. Najwyżej założę na nowo za jakiś czas

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Na czym polega Twoja dobra selekcja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie lajkuję po prostu takich wyglądających na dupków, głupków, z gołymi klatami i tym podobnych

Druga opcja jest oczywiście taka że wyglądam może tak grzecznie że myślą że i tak nic z tego, nie wiem
inc0gnito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 07:48   #244
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez inc0gnito Pokaż wiadomość
Z jednym teraz trochę pisałam, trochę nas łączy, ale nie wiem czy się spotkamy, chociaż miałabym nadzieję

Zdjęć narazie nie zmieniłam, bo nie mam lepszych niż te obecne, ale i tak chcę usunąć profil niedługo jak zamknę sprawy. Najwyżej założę na nowo za jakiś czas

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



Nie lajkuję po prostu takich wyglądających na dupków, głupków, z gołymi klatami i tym podobnych

Druga opcja jest oczywiście taka że wyglądam może tak grzecznie że myślą że i tak nic z tego, nie wiem
To Ty szukasz faceta na sex? Grzeczny wygląd odstraszy takich panów którzy szukają czegoś jednorazowego albo łóżkowego układu. Jeżeli nie na tym Ci zależy tylko na poważnej relacji to powinnaś się cieszyć że tacy jegomoście omijają Twój profil. Ogólnie mnie Twoje podejście martwi bo robisz sobie krzywdę. Trochę to tak wygląda że Tindera traktujesz jak narzędzie do podbudowania swojej samooceny a jak widać efekt jest wręcz odwrotny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 09:14   #245
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89435808]To Ty szukasz faceta na sex? Grzeczny wygląd odstraszy takich panów którzy szukają czegoś jednorazowego albo łóżkowego układu. Jeżeli nie na tym Ci zależy tylko na poważnej relacji to powinnaś się cieszyć że tacy jegomoście omijają Twój profil. Ogólnie mnie Twoje podejście martwi bo robisz sobie krzywdę. Trochę to tak wygląda że Tindera traktujesz jak narzędzie do podbudowania swojej samooceny a jak widać efekt jest wręcz odwrotny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie zgadzam się, grzeczny wygląd nie odstrasza, niektórych nawet bardziej kręci. Ogólnie mam wrażenie że nie da się odstraszać panów szukających tylko seksu. Jakkolwiek się nie wygląda i czegokolwiek się nie ubierze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-12, 00:53   #246
inc0gnito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 57
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89435808]To Ty szukasz faceta na sex? Grzeczny wygląd odstraszy takich panów którzy szukają czegoś jednorazowego albo łóżkowego układu. Jeżeli nie na tym Ci zależy tylko na poważnej relacji to powinnaś się cieszyć że tacy jegomoście omijają Twój profil. Ogólnie mnie Twoje podejście martwi bo robisz sobie krzywdę. Trochę to tak wygląda że Tindera traktujesz jak narzędzie do podbudowania swojej samooceny a jak widać efekt jest wręcz odwrotny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Na seks może też, ale to w sumie skomplikowane bo nie jestem w stanie tak na pierwszym spotkaniu, bo tacy to od razu z grubej rury jakieś "spotkajmy się bez zobowiązań" (jeden mi tak wyjechał właśnie). To chociażby ze względów powiedzmy bezpieczeńtwa, dlatego wolałabym żeby może z którymś wyniknęło nawet to fwb ale w sposób naturalny tak stopniowo

Może masz rację i to nie jest dla mnie, ale z drugiej strony mam wrażenie że jak mam czekać aż kogoś poznam normalnie to mogę równie dobrze czekać do śmierci i się nie doczekam
Rzadko chodzę na jakieś imprezy czy coś, w takich codziennych miejscach nikt mnie nie raczej podrywa ani ja tym bardziej.

Edytowane przez inc0gnito
Czas edycji: 2022-12-12 o 00:58
inc0gnito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-12, 08:28   #247
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez inc0gnito Pokaż wiadomość
Na seks może też, ale to w sumie skomplikowane bo nie jestem w stanie tak na pierwszym spotkaniu, bo tacy to od razu z grubej rury jakieś "spotkajmy się bez zobowiązań" (jeden mi tak wyjechał właśnie). To chociażby ze względów powiedzmy bezpieczeńtwa, dlatego wolałabym żeby może z którymś wyniknęło nawet to fwb ale w sposób naturalny tak stopniowo

Może masz rację i to nie jest dla mnie, ale z drugiej strony mam wrażenie że jak mam czekać aż kogoś poznam normalnie to mogę równie dobrze czekać do śmierci i się nie doczekam
Rzadko chodzę na jakieś imprezy czy coś, w takich codziennych miejscach nikt mnie nie raczej podrywa ani ja tym bardziej.
Ogólnie to mało kobiet jest tak o zaczepiana na ulicy. Nawet te naprawdę ładne raczej nie wracając z piekarni z 10 numerami telefonów od nieznajomych. Tym bym się nie przejmowała. Może popracuj jednak nad swoją otwartością? Ja Ci wierzę że jesteś ładna ale skoro tak jest to problem leży gdzie indziej. Wiem że bycie odrzucanym to nic fajnego ale jeżeli naprawdę chcesz kogoś poznać to chyba musisz zaryzykować i zacząć pisać do tych mężczyzn którzy Cię interesują. Naprawdę jak ktoś nie odpisze to wcale nie znaczy że z Tobą jest coś nie tak. Może właśnie to być taki klikacz albo gada akurat już kimś kto go zainteresował. Grunt to nie brać tego do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-28, 22:29   #248
inc0gnito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 57
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

wątek stary już, ale zdecydowałam się odświeżyć, bo problem się rozwiązał, a okazał się prozaiczny.
wrzuciłam jakiś czas później zdjęcie sylwetki w krótkiej sukience i nagle zaczęłam dostawać ogromne ilości wiadomości. czyli to tu leżał problem małego odzewu.
inc0gnito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 12:36   #249
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez inc0gnito Pokaż wiadomość
wątek stary już, ale zdecydowałam się odświeżyć, bo problem się rozwiązał, a okazał się prozaiczny.
wrzuciłam jakiś czas później zdjęcie sylwetki w krótkiej sukience i nagle zaczęłam dostawać ogromne ilości wiadomości. czyli to tu leżał problem małego odzewu.



Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Oczywiście, że zdjęcia mają znaczenie.
Bo tinder to jak sklep z zabawkami, ocenia się po opakowaniu.
(...)
a faceci profilują was tak samo:
(...)
-Zdjęcie bez widocznej figury= gruba
(...)
Więc trzeba dać zdjęcia które określają i pasują większości:
-zdjęcie gdzie jest widoczna figura, ale nie ma to być bikini czy wypięty tyłek w bieliznie przed lustrem.
Teraz oby trafił się taki który przypasuje
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 16:24   #250
DebbisMadlene
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 12
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Czyli Twoja twarz nie była wystarczająco ładna i musiałaś pokazać ciało żeby mieć zsontrrsowsmie.

Ładna kobieta nawet z jednym selfie nie ma takich problemów na portalu ani nie potrzebuje opisu
DebbisMadlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 16:40   #251
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez DebbisMadlene Pokaż wiadomość
Czyli Twoja twarz nie była wystarczająco ładna i musiałaś pokazać ciało żeby mieć zsontrrsowsmie.

Ładna kobieta nawet z jednym selfie nie ma takich problemów na portalu ani nie potrzebuje opisu
Wiesz, wygląd - również twarzy - można zmienić. Złośliwe usposobienie trochę trudniej.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-01, 16:58   #252
DebbisMadlene
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 12
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Wiesz, wygląd - również twarzy - można zmienić. Złośliwe usposobienie trochę trudniej.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Już dawno jestem mężatką jeśli do mnie pijesz
DebbisMadlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 17:05   #253
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez DebbisMadlene Pokaż wiadomość
Już dawno jestem mężatką jeśli do mnie pijesz
Jaki to ma związek z czymkolwiek w tym wątku??
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 17:44   #254
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez DebbisMadlene Pokaż wiadomość
Już dawno jestem mężatką jeśli do mnie pijesz
Bycie mężatką nie znaczy, że nie jesteś zołzą.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 20:33   #255
inc0gnito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 57
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez DebbisMadlene Pokaż wiadomość
Czyli Twoja twarz nie była wystarczająco ładna i musiałaś pokazać ciało żeby mieć zsontrrsowsmie.

Ładna kobieta nawet z jednym selfie nie ma takich problemów na portalu ani nie potrzebuje opisu
Gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem (i przy okazji pisania). Jakbyś przeczytała to byś wiedziała że "zsontrrsowsmie" było, a teraz jest po prostu dużo większe.
Nieźle sfrustrowana musisz być, żeby takie rzeczy pisać. Podejrzewam zresztą, że to troll poprzednio zbanowany już 2 razy w tym wątku.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Wiesz, wygląd - również twarzy - można zmienić. Złośliwe usposobienie trochę trudniej.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Racja.

Poza tym nie sądzę abym musiała wygląd twarzy zmieniać, po tym jaki feedback dostaję.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Teraz oby trafił się taki który przypasuje
Ta teoria z podejrzewaną "grubością" jednak była trafna. Nie chciało mi się wierzyć, ale jednak widocznie tak na to patrzą.
inc0gnito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 11:47   #256
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez inc0gnito Pokaż wiadomość
Gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem (i przy okazji pisania). Jakbyś przeczytała to byś wiedziała że "zsontrrsowsmie" było, a teraz jest po prostu dużo większe.
Nieźle sfrustrowana musisz być, żeby takie rzeczy pisać. Podejrzewam zresztą, że to troll poprzednio zbanowany już 2 razy w tym wątku.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------



Racja.

Poza tym nie sądzę abym musiała wygląd twarzy zmieniać, po tym jaki feedback dostaję.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Ta teoria z podejrzewaną "grubością" jednak była trafna. Nie chciało mi się wierzyć, ale jednak widocznie tak na to patrzą.
Po prostu na Tinderze jest tyle profili, że ocenia się je bardzo schematycznie. Większość Pań swe wdzięki w ten czy inny sposób pokazuje, więc zdjęcia w tym przypadku bez figury budzą wątpliwość, skoro jej nie pokazuje, to znaczy, że ma coś do ukrycia.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 16:52   #257
Mikry_Mike
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 141
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Po prostu na Tinderze jest tyle profili, że ocenia się je bardzo schematycznie. Większość Pań swe wdzięki w ten czy inny sposób pokazuje, więc zdjęcia w tym przypadku bez figury budzą wątpliwość, skoro jej nie pokazuje, to znaczy, że ma coś do ukrycia.

To jest raczej reguła aplikacji randkowych.
Masz bardzo dużą pewność, że profil mający tak wykadrowane zdjęcia nie jest tym, czego szukasz. No, chyba, że ktoś lubi duże kobiety - jego preferencje.
Mikry_Mike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 17:04   #258
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Po prostu na Tinderze jest tyle profili, że ocenia się je bardzo schematycznie. Większość Pań swe wdzięki w ten czy inny sposób pokazuje, więc zdjęcia w tym przypadku bez figury budzą wątpliwość, skoro jej nie pokazuje, to znaczy, że ma coś do ukrycia.

Nigdy nie miałam zdjęć sylwetki, a na zainteresowanie nie marudziłam. Zdjęcia "całości" są zawsze na plus, jednocześnie nie uważam, że to taki must have.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 17:41   #259
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89519794]Nigdy nie miałam zdjęć sylwetki, a na zainteresowanie nie marudziłam. Zdjęcia "całości" są zawsze na plus, jednocześnie nie uważam, że to taki must have.[/QUOTE]
Może masz wyjątkowo ładną twarz.

Faceci na takich apkach bardzo boją się o to, jaka w rzeczywistości okaże się kobieta. Zwłaszcza o figurę chodzi, cóż każdy facet ma inny przedział w kg tolerancji xD

Narzekają kobiety na marnej jakości zdjęcia mężczyzn, za to kobiety do perfekcji opanowały sztukę fotoszopa nawet na fb, rzadko ktora, wygląda w rzeczywistości jak na profilowym.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-03, 17:53   #260
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Może masz wyjątkowo ładną twarz.

Faceci na takich apkach bardzo boją się o to, jaka w rzeczywistości okaże się kobieta. Zwłaszcza o figurę chodzi, cóż każdy facet ma inny przedział w kg tolerancji xD

W większości przypadków po zwykłym zdjęciu twarzy, szyi ramion można szacować czy mamy do czynienia z osobą z waga w normie, czy z nadwagą.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 18:32   #261
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89519815]W większości przypadków po zwykłym zdjęciu twarzy, szyi ramion można szacować czy mamy do czynienia z osobą z waga w normie, czy z nadwagą.[/QUOTE]

Jak zrobię sobie zdjęcie z góry, to wyglądam na 60kg, (chociaż akurat twarz mam w miarę szczupłą).
Ale znam dziewczynę, która sobie tak przerabia fotki, że wygląda na nich jak blond anioł, jak kiedyś umówiła się z jakimś chłopakiem, podjechał po nią autem, poprosiła go żeby zatrzymał się przed jakimś sklepem, bo chciała sobie coś do picia kupić, a gdy wyszła ze sklepu, jego już nie było xD
Ale ona to już na maxa przesadzała z przerabianiem fotek.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 13:44   #262
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89519815]W większości przypadków po zwykłym zdjęciu twarzy, szyi ramion można szacować czy mamy do czynienia z osobą z waga w normie, czy z nadwagą.[/QUOTE]

Oj, niezbyt. Poza przypadkami, że ktoś ma duży drugi podbródek, czy wręcz torebkę tłuszczu od dużej otyłości, osoby z większą wagą często mają twarze "w normie". Poza tym odpowiedni kąt, mina i twarz szczuplutka. Ja nawet teraz mając nadwagę mam dosyć szczupłą twarz, a fotkę potrafię strzelić taką, że chudzinka wręcz. Ba, szyja i ramiona szczupłe. Taka budowa. Nadgarstki, stopy szczupłe. Tłuszcz na udach, biodrach, brzuchu. Także facet, który by się ze mną umawiał na podstawie fotki jedynie twarzy, a miałby mocne preferencje co do wagi kobiety, mógłby się mocno zdziwić.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 17:44   #263
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Jak zrobię sobie zdjęcie z góry, to wyglądam na 60kg, (chociaż akurat twarz mam w miarę szczupłą).
Ale znam dziewczynę, która sobie tak przerabia fotki, że wygląda na nich jak blond anioł, jak kiedyś umówiła się z jakimś chłopakiem, podjechał po nią autem, poprosiła go żeby zatrzymał się przed jakimś sklepem, bo chciała sobie coś do picia kupić, a gdy wyszła ze sklepu, jego już nie było xD
Ale ona to już na maxa przesadzała z przerabianiem fotek.
Omg. Ale historia! Nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 18:13   #264
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_64582d7 210082;89520610]Omg. Ale historia! Nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny [/QUOTE]

A ja bym nie chciała być na miejscu obojga. Ani jej, bo oczywiście, że facet mógł zachować się "milej", grzeczniej i powiedzieć wprost, że wybacz, nic z tego zamiast odjeżdżać cichcem. Ale też na miejscu jego (bardziej jego) - spodziewał się spotkania z zupełnie inną kobietą (może nawet sex spotkania?). Zresztą, panna jak dla mnie z leksza dziwna - obcy koleś ma ją zgarniać z ulicy samochodem i jeszcze czekać pod sklepem aż zrobi zakupy. Takie trochę hmm...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 18:15   #265
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_64582d7 210082;89520610]Omg. Ale historia! Nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny [/QUOTE]


Ale w sumie jeśli ktoś oszukuje przerabiając zdjęcia tak mocno, to czego oczekuje? Nawet jeśli randka przebiegłaby spoko to i tak pozostałby niesmak. Czym innym jest ładne zdjęcie, poza i kontrast, a czym innym totalna przeróbka i inna osoba.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 19:01   #266
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89520634]Ale w sumie jeśli ktoś oszukuje przerabiając zdjęcia tak mocno, to czego oczekuje? Nawet jeśli randka przebiegłaby spoko to i tak pozostałby niesmak. Czym innym jest ładne zdjęcie, poza i kontrast, a czym innym totalna przeróbka i inna osoba.[/QUOTE]Miałam dwa razy taką sytuację. Raz zamiast 25-latka przyszedł mi 40-latek, odwróciłam się na pięcie i uciekłam. Innym razem facet chyba wstawił zdjęcia siebie sprzed 5-10 lat, kiedy był dużo szczuplejszy, młodszy i miał włosy. Wtedy zostałam na randce, nawet było dość miło, ale kurde, miałam niesmak i nie chciałam się spotkać więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-05, 09:55   #267
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89519794]Nigdy nie miałam zdjęć sylwetki, a na zainteresowanie nie marudziłam. Zdjęcia "całości" są zawsze na plus, jednocześnie nie uważam, że to taki must have.[/QUOTE]
Ja wiem, że zawsze szukasz dziury w całym w moich postach żeby się czegoś uczepić, ale ja nigdy nie napisałem, że wszyscy tak postępują.


Natomiast zdecydowana większość tak, biorąc pod uwagę, że większość facetów przegląda profile i klika jak mugole myśląc wackiem bez używania szarych komórek, na pewno będą analizować kont nachylenia zdjęcia czy szerokość ramion aby ocenić Twoją figurę skoro w tym samym czasie mogą przeklikać 10 innych profili a szkoda "limitu" na kota w worku.



Jak widać to autorka zmieniła, i jest szybki efekt.
Takie są schematy.


Na takiej samej zasadzie większość wizażystek pisze, że profile typu fura/skóra/komóra i zdjęcie z klatą przed zdjęciami to red flag.
I można trafić na czułego romantyka który chce przykozaczyć robiąc takie zdjęcia, i większości Tinderowiczek, nie da okazji pokazania swojego misiowatego serducha, bo odrzucą go na starcie.
Co nie znaczy, że takie profile też nie mają swojego "targetu".


Dlatego dobór zdjęć i to co na nich jest, wpływa jak jesteśmy postrzegani, bo to przez szybki rzut okiem na profil, na starcie jesteśmy po raz pierwszy "szufladkowani".




Sam też kiedyś umówiłem się z taką Panią, ładne zdjęcia twarzy, wykadrowane, była miła, nie ucieklem, zjadłem kolację w miłym towarzystwie, ale pół wieczoru zastanawiałem się czy gdyby na mnie zasnęła to udało by mi się ją przekulać czy umarłbym pod.
I za radą kolegów sam potem przestałem się zastanawiać czy to "przypadek" co z góry takie profile skreślać, bo te stereotypy skądś się biorą.

Edytowane przez DrDoom
Czas edycji: 2023-03-05 o 09:58
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-05, 21:03   #268
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A ja bym nie chciała być na miejscu obojga. Ani jej, bo oczywiście, że facet mógł zachować się "milej", grzeczniej i powiedzieć wprost, że wybacz, nic z tego zamiast odjeżdżać cichcem. Ale też na miejscu jego (bardziej jego) - spodziewał się spotkania z zupełnie inną kobietą (może nawet sex spotkania?). Zresztą, panna jak dla mnie z leksza dziwna - obcy koleś ma ją zgarniać z ulicy samochodem i jeszcze czekać pod sklepem aż zrobi zakupy. Takie trochę hmm...
Ona to taki hardcorowy przypadek, ale prawdziwy. I zgadzam się, że ona go oszukała, a on cóż ulotnił się niczym po angielsku xD
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-06, 16:13   #269
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A ja bym nie chciała być na miejscu obojga.
Tak. W pierwszej chwili odruchowo postawiłam się na miejscu tej dziewczyny, ale totalnie rozumiem też, jak się czuje osoba oszukana. Sama kiedyś "zmuszałam się" do tego, żeby dosiedzieć do końca nieudanej randki, bo chciałam być miła, nie chciałam sprawiać danemu mężczyźnie przykrości itp. A potem zawsze jednak żałowałam, że nie powiedziałam wprost: "wiesz co, nie pasujemy do siebie, wracam do domu, cześć".
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-06, 16:39   #270
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Tinder - brak wiadomości, co poprawić?

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Ja wiem, że zawsze szukasz dziury w całym w moich postach żeby się czegoś uczepić, ale ja nigdy nie napisałem, że wszyscy tak postępują.


W większości ignoruje Twoje posty, więc powiedzenie, że szukam dziury w całym w TWOICH postach to duuuża przesada. I nie napisałam, nigdzie zawsze. Odniosłam się po prostu do SWOICH przeżyć.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-15 20:50:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.