Niefortunna relacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-06, 22:48   #1
paulx_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1

Niefortunna relacja


Witam,

Mam bardzo duzy problem, do którego nie wiem jak podejsc. Być może tutaj znajdę jakieś rady za co będę wdzieczna. Otóż od roku spotykam się dzień w dzień z rok młodszym facetem. Robimy wszystko jak stare małżeństwo. Sypiamy ze sobą, przytulamy, chodzimy za rękę. Jemy obiady u swoich rodziców i wszystko robimy razem. Zakochałam się w nim, ale nie chce mu tego powiedziec. Otóż, cały czas nazywa mnie swoją kolezanka, mówi, ze mu na mnie zależy, ze jest ze mną szczęśliwy i że BARDZO ( to podkreśla) mnie lubi. Mówi tez, ze lubi spędzać ze mną czas, ale nie szuka dziewczyny, nie chce zwiazku, bo jest wolny i kocha wolność. Ja się staram jak mogę go zrozumieć. Rozumiem, ze najpierw chce się poznac, ale minal już rok, a podejscie ma to samo. Za każdym razem, jak próbuje zacząć temat czy zapytać z kim pisze, atakuje mnie tym, ze nie jesteśmy razem. Zaznaczę, ze jak ja pisze z kolegami to robi mi wyrzuty, ze sobie nie życzy. Mówi mi o wspolnych planach na przyszłość, nazywa siebie moim mezem. Ale mimo to nie chce zwiazku. Strasznie mnie to boli, bo nie wiem jaki ruch mam już wykonac żeby się określił w jakiś sposób. Nie chce go stracić. Nie rozumiem jego zachowania za Chiny. zaznaczę, ze mam 25 lat
paulx_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 07:17   #2
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 269
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez paulx_x Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jego zachowania za Chiny.

To jest całkiem proste. Czerpie wszelkie korzyści z tej relacji, nie ponosząc żadnych kosztów. Jest mu wygodnie. On się już określił - nie chce z Tobą związku. Gdy tylko pojawi się lepsza możliwość, odejdzie bez wyrzutów sumienia, bo przecież nie byliście razem.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 07:30   #3
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 386
Dot.: Niefortunna relacja

Zależy mu na Tobie, sypiacie razem, ale nazywa Cię koleżanką i nie chce związku przecież tu coś śmierdzi na kilometr. On Cię bajeruje tymi tekstami o żonie i przyszłości, a tak naprawdę pewnie chce relacji bez zobowiązań.
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 07:30   #4
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Niefortunna relacja

Nie chce związku i nie będzie chciał. Po co, skoro ma wszystko bez związku? Ma otwarte drzwi na inne relacje i Ciebie jednocześnie.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 07:44   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Niefortunna relacja

Gdy mi ktoś po roku intensywnych spotkań oznajmił "nie jesteśmy razem", to pokazałabym mu drzwi.
Im dłużej w tym tkwisz, tym gorzej dla ciebie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 07:46   #6
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Niefortunna relacja

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 07:49   #7
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Niefortunna relacja

Dziewczyno, uciekaj, on się bawi.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-07, 08:33   #8
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Niefortunna relacja

Mnie tylko ciekawi co odpowiadasz na jego wyrzuty kiedy piszesz z innymi.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 09:42   #9
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Niefortunna relacja

O matko, co za palant. Myślę, że powinnaś z nim twardo i otwarcie porozmawiać, a jeśli nie zmieni zdania, to zerwać. Szkoda Twojego czasu i uczuć, on Cię porzuci jak trafi się lepsza opcja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 11:45   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez Alegory Pokaż wiadomość
To jest całkiem proste. Czerpie wszelkie korzyści z tej relacji, nie ponosząc żadnych kosztów. Jest mu wygodnie. On się już określił - nie chce z Tobą związku. Gdy tylko pojawi się lepsza możliwość, odejdzie bez wyrzutów sumienia, bo przecież nie byliście razem.
Dokładnie. Facet bardzo jasno określił o co mu chodzi. I uważa, że Autorce to pasuje. Tu się magiczne zakochanie nagle nie zdarzy. Jemu wygodnie, fajnie, miło i tyle. Korzyści korzyści. Kopnęłabym w d..., bo nie lubię egoistów i takiej chłodnej kalkulacji w życiu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-03-07 o 11:46
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 11:46   #11
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Niefortunna relacja

Jesteś substytutem partnerki, takim produktem zastępczym, głównie do bzykania. Jest seks, rozrywka. Nie ma wymagań, jest wolność. Luz blues. Może trafi się lepsza i wtedy gładko wskoczy w prawdziwy związek bez zrywania i konsekwencji. Taka jakby lalka, tylko z krwi i kości.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-07, 11:54   #12
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Niefortunna relacja

Nie chcesz mu powiedzieć, bo wiesz, że jak zaczniesz naciskać na związek to on po prostu się usunie. Tyle że takim zachowaniem robisz największą krzywdę sobie. Weź dziewczyno się skonfrontuj z rzeczywistością, gdyby facet chciał być z tobą w związku i podejmować jakiekolwiek zobowiązania to byście byli, ale widać nie widzi w tobie materiału na partnerkę. Co nie znaczy, że inny facet by nie widział, ale nie masz szansy tego sprawdzić, póki tkwisz emocjonalnie zaangażowana w tę relację.

I nie zgadzam się z porównaniami do lalek i twierdzeniem, że facetowi zależy tylko na bzykaniu (niby skąd Wizażanki by miały to wiedzieć?). Ale ewidentnie wasze oczekiwania wobec relacji się nie pokrywają i raczej marnujesz czas inwestując siebie w to i żyjąc nadzieją, że mu się odmieni. On całkiem stanowczo wyraził swoje stanowisko.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 11:55   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
Jesteś substytutem partnerki, takim produktem zastępczym, głównie do bzykania. Jest seks, rozrywka. Nie ma wymagań, jest wolność. Luz blues. Może trafi się lepsza i wtedy gładko wskoczy w prawdziwy związek bez zrywania i konsekwencji. Taka jakby lalka, tylko z krwi i kości.
Plus obiadki. Przy obecnych kosztach życia nawet to się wlicza do korzyści. Autorka niestety wpadła w pułapkę "będę wyrozumiała i cierpliwa, to pewnie dostanę nagrodę w postaci jego wdzięczności, zaufania i ostatecznie miłości". Nic z tego. To tak nie działa. Pewne rzeczy w relacji z drugą osobą wie się dość szybko. On już dawno wie i to zresztą komunikuje. A ona dalej się łudzi.

Autorko, z g... róży nie wyrzeźbisz. W sensie może wyglądać zdaleka jak róża. Ale wszystko inne będzie nie takie. Łącznie z zapachem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 11:58   #14
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Niefortunna relacja

Z tym facetem jest coś nie tak. Jeżeli spędza z Tobą tyle czasu i uprawiacie seks to podobasz mu się fizycznie jak i twój charakter. W takiej sytuacji to nie jest zdrowe że przez tyle czasu gość nic do ciebie nie poczuł, nie zakochał się. Może ma jakieś głębokie problemy, strach przed bliskością, albo jakieś zaburzenia osobowości. Tak czy inaczej odpuść sobie, zakończ relacje i tyle.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 12:09   #15
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
Z tym facetem jest coś nie tak. Jeżeli spędza z Tobą tyle czasu i uprawiacie seks to podobasz mu się fizycznie jak i twój charakter. W takiej sytuacji to nie jest zdrowe że przez tyle czasu gość nic do ciebie nie poczuł, nie zakochał się. Może ma jakieś głębokie problemy, strach przed bliskością, albo jakieś zaburzenia osobowości. Tak czy inaczej odpuść sobie, zakończ relacje i tyle.
Albo po prostu nie jest monogamiczny, faktycznie przedkłada swoje poczucie wolności ponad jakiekolwiek relacje. To nie jest zaburzenie psychiczne

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

I jeszcze weź poprawkę, że facet ma 24 lata, a nie 44 lata. Może faktycznie do związków nie dojrzał. Jedzie na wersji demo, bo mu autorka pozwala.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 13:35   #16
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Niefortunna relacja

ale przeciez on sie okreslil
nie wiem czego nie rozumiesz w zdaniu-nie chce byc w zwiazku ,nie jestesmy para

powiedzial ci jestes jego kolezanka jestescie w ukladzie friends with benefits jesli tobie to nie odpowiada droga wolna ,mozesz odejsc i chyba to bedzie najlepszym rozwiazaniem zamiast siedzenie w czyms co cie frustruje,od tego czlowieka nie dostaniesz tego czego chcesz on nie chce byc twoim chlopakiem,chce sie z toba seksic za darmo dopoki nie znajdzie kogos kto mu sie na tyle spodoba zeby z nim sie zwiazac na powaznie
zawsze to taniej niz placic prostytutkom albo starac sie urobic jakies randomowe dziewczyny(placic za drinki,stawiac jedzenie itp,tu ma wszystko latwo i za darmo wiec nie widzi sensu tego zmieniac na razie )

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2023-03-07 o 13:37
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 13:56   #17
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Niefortunna relacja

On jasno się określił, że nie chce być z Tobą w związku i traktuje waszą relacje jako niezobowiązującą. Robisz sobie krzywdę tkwiąc w czymś takim, jeszcze przez tyle czasu. On ma wszystko zaspokojone, bliskość, intymność, potrzeby seksualne, a równocześnie nie bierze za to odpowiedzialności, może figlować z innymi i bez poczucia winy z dnia na dzień się ulotnić. Z ciekawości, a co mu odpowiadasz jak się czepia o to, że z kimś piszesz? To mnie rozwaliło, Panu wolno, a Pani nie
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 14:03   #18
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
On jasno się określił, że nie chce być z Tobą w związku i traktuje waszą relacje jako niezobowiązującą. Robisz sobie krzywdę tkwiąc w czymś takim, jeszcze przez tyle czasu. On ma wszystko zaspokojone, bliskość, intymność, potrzeby seksualne, a równocześnie nie bierze za to odpowiedzialności, może figlować z innymi i bez poczucia winy z dnia na dzień się ulotnić. Z ciekawości, a co mu odpowiadasz jak się czepia o to, że z kimś piszesz? To mnie rozwaliło, Panu wolno, a Pani nie
Dla mnie to jest w ogóle jakaś chora sytuacja mieć wąty do drugiej osoby (partnerki czy nie), że z kimś pisze, bo ktoś sobie 'tego nie życzy'. Good for you, ale to nie jest koncert życzeń, a druga osoba nie jest twoją własnością.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 14:06   #19
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest w ogóle jakaś chora sytuacja mieć wąty do drugiej osoby (partnerki czy nie), że z kimś pisze, bo ktoś sobie 'tego nie życzy'. Good for you, ale to nie jest koncert życzeń, a druga osoba nie jest twoją własnością.


Dokładnie. Gdyby partner, z którym jestem w związku rzuciłby mi, że 'nie życzę sobie, żebyś pisała z kolegą XYZ' to kazałabym mu się puknąć w głowę.

Ale jak czytam o facecie, który ma wąty o takie coś i są fwb to już kosmos dla mnie
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-07, 14:15   #20
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Mnie tylko ciekawi co odpowiadasz na jego wyrzuty kiedy piszesz z innymi.

Też jestem ciekawa.

Czy mówisz wtedy: "przecież nie jesteśmy parą, tylko kolegami"?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 14:21   #21
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Niefortunna relacja

Nawet gdyby byli parą, to takie przedstawienie sprawy jest śmiechu warte. Partner(ka) nie jest niczyją własnością, żeby dyktować sposób zachowania. Można najwyżej zerwać jak się nie podoba.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 15:45   #22
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez paulx_x Pokaż wiadomość
Witam,

Mam bardzo duzy problem, do którego nie wiem jak podejsc. Być może tutaj znajdę jakieś rady za co będę wdzieczna. Otóż od roku spotykam się dzień w dzień z rok młodszym facetem. Robimy wszystko jak stare małżeństwo. Sypiamy ze sobą, przytulamy, chodzimy za rękę. Jemy obiady u swoich rodziców i wszystko robimy razem. Zakochałam się w nim, ale nie chce mu tego powiedziec. Otóż, cały czas nazywa mnie swoją kolezanka, mówi, ze mu na mnie zależy, ze jest ze mną szczęśliwy i że BARDZO ( to podkreśla) mnie lubi. Mówi tez, ze lubi spędzać ze mną czas, ale nie szuka dziewczyny, nie chce zwiazku, bo jest wolny i kocha wolność. Ja się staram jak mogę go zrozumieć. Rozumiem, ze najpierw chce się poznac, ale minal już rok, a podejscie ma to samo. Za każdym razem, jak próbuje zacząć temat czy zapytać z kim pisze, atakuje mnie tym, ze nie jesteśmy razem. Zaznaczę, ze jak ja pisze z kolegami to robi mi wyrzuty, ze sobie nie życzy. Mówi mi o wspolnych planach na przyszłość, nazywa siebie moim mezem. Ale mimo to nie chce zwiazku. Strasznie mnie to boli, bo nie wiem jaki ruch mam już wykonac żeby się określił w jakiś sposób. Nie chce go stracić. Nie rozumiem jego zachowania za Chiny. zaznaczę, ze mam 25 lat
To się nazywa FwB, tylko "Ty" chcesz więcej więc Ci czasami dosładza czułym słówkiem bo chcesz to usłyszeć a nic to nie kosztuje.
Więcej nie będzie.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 16:14   #23
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: Niefortunna relacja

Ale Ci się egzemplarz trafił. To przykre, ale nic z tego nie będzie. Tobie nic nie wolno, żebyś sobie nikogo innego nie znalazła a póki on nie znajdzie lepszej opcji, to Ty będziesz pod ręką. Wygodny jest, ale przynajmniej postawił sprawę jasno. Odetnij się, bo on nie chce tego, czego Ty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 22:12   #24
Mikry_Mike
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 141
Dot.: Niefortunna relacja

Rozgrywa Cię niczym zawodnik trzecioligowy, uczniaka z szkolnego boiska.

Jak lubisz dawać się robić, to graj w tą grę dalej. Niektórzy są masochistami.
Mikry_Mike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 12:10   #25
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Niefortunna relacja

Ale on się określił, na jakie określenie inne czekasz? Gosc mówi Ci wprost, że
- kocha wolność
- nie szuka związku
- nie jesteście w związku
- jesteś koleżanką

Obudź się


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Mikry_Mike Pokaż wiadomość
Rozgrywa Cię niczym zawodnik trzecioligowy, uczniaka z szkolnego boiska.

Jak lubisz dawać się robić, to graj w tą grę dalej. Niektórzy są masochistami.

Ale co on udaje? Co rozgrywa? To ona chyba się go trzyma kurczowo, niewiadomo po co i czeka niewiadomo na co


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa.

Czy mówisz wtedy: "przecież nie jesteśmy parą, tylko kolegami"?

Pewnie nic, a moze odbiera to jako znak, ze jednak jemu zależy na niej jak na dziewczynie, bo jest zazdrosny.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 12:40   #26
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ale on się określił, na jakie określenie inne czekasz? Gosc mówi Ci wprost, że
- kocha wolność
- nie szuka związku
- nie jesteście w związku
- jesteś koleżanką

Obudź się


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------




Ale co on udaje? Co rozgrywa? To ona chyba się go trzyma kurczowo, niewiadomo po co i czeka niewiadomo na co


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------




Pewnie nic, a moze odbiera to jako znak, ze jednak jemu zależy na niej jak na dziewczynie, bo jest zazdrosny.


Sent from my iPhone using Tapatalk
No trochę typ udaje, bo po co te teksty o nazywaniu się jakimś mężem i inne cuda, skoro przecież nie chce być z autorką w związku

Tak czy inaczej, im szybciej autorka ucieknie okazując szacunek samej sobie, tym lepiej

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 13:10   #27
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
No trochę typ udaje, bo po co te teksty o nazywaniu się jakimś mężem i inne cuda, skoro przecież nie chce być z autorką w związku

Tak czy inaczej, im szybciej autorka ucieknie okazując szacunek samej sobie, tym lepiej

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Udaje mówiąc jej to co napisałam w moim poprzednim poście? Jakby No, to, że mówi po tych tekstach o jakimś byciu mężem, to nie kasuje calej reszty, a świadczy jedynie, że mowi głupoty


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 13:14   #28
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Udaje mówiąc jej to co napisałam w moim poprzednim poście? Jakby No, to, że mówi po tych tekstach o jakimś byciu mężem, to nie kasuje calej reszty, a świadczy jedynie, że mowi głupoty


Sent from my iPhone using Tapatalk
No oczywiście, że tak, po prostu trochę miesza autorce w głowie, a ona się daje bo podchodzi emocjonalnie

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 13:14   #29
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez paulx_x Pokaż wiadomość
Witam,

Mam bardzo duzy problem, do którego nie wiem jak podejsc. Być może tutaj znajdę jakieś rady za co będę wdzieczna. Otóż od roku spotykam się dzień w dzień z rok młodszym facetem. Robimy wszystko jak stare małżeństwo. Sypiamy ze sobą, przytulamy, chodzimy za rękę. Jemy obiady u swoich rodziców i wszystko robimy razem. Zakochałam się w nim, ale nie chce mu tego powiedziec. Otóż, cały czas nazywa mnie swoją kolezanka, mówi, ze mu na mnie zależy, ze jest ze mną szczęśliwy i że BARDZO ( to podkreśla) mnie lubi. Mówi tez, ze lubi spędzać ze mną czas, ale nie szuka dziewczyny, nie chce zwiazku, bo jest wolny i kocha wolność. Ja się staram jak mogę go zrozumieć. Rozumiem, ze najpierw chce się poznac, ale minal już rok, a podejscie ma to samo. Za każdym razem, jak próbuje zacząć temat czy zapytać z kim pisze, atakuje mnie tym, ze nie jesteśmy razem. Zaznaczę, ze jak ja pisze z kolegami to robi mi wyrzuty, ze sobie nie życzy. Mówi mi o wspolnych planach na przyszłość, nazywa siebie moim mezem. Ale mimo to nie chce zwiazku. Strasznie mnie to boli, bo nie wiem jaki ruch mam już wykonac żeby się określił w jakiś sposób. Nie chce go stracić. Nie rozumiem jego zachowania za Chiny. zaznaczę, ze mam 25 lat

Czy jeśli nazwę się kanarkiem to jutro nauczę się latać?

To jest odpowiedź na to, jak on czule nazywa siebie mężem. Olej gościa bo się tobą bawi do momentu pojawienia się innej na horyzoncie. I to nie jest kwestia jakiegokolwiek twojego ruchu, bo gdyby on chciał to już dawno bylibyście razem. Jemu jest wygodnie jak jest. To się nie zmieni.

Edytowane przez pixelova
Czas edycji: 2023-03-09 o 13:16
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 13:20   #30
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Niefortunna relacja

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
Z tym facetem jest coś nie tak. Jeżeli spędza z Tobą tyle czasu i uprawiacie seks to podobasz mu się fizycznie jak i twój charakter. W takiej sytuacji to nie jest zdrowe że przez tyle czasu gość nic do ciebie nie poczuł, nie zakochał się. Może ma jakieś głębokie problemy, strach przed bliskością, albo jakieś zaburzenia osobowości. Tak czy inaczej odpuść sobie, zakończ relacje i tyle.
Właśnie zastanawiają mnie takie sytuacje. Jak to jest, że można lubić z kimś spędzać czas, dobrze się dogadywać, podobać się fizycznie i jakby nie wynika z tego związek. Ja chyba tak nie umiem. Jak ludzie "dozują" zaangażowanie? Są w stanie w jednej chwili leżeć z kimś razem w łóżku, być jakoś tak blisko duchowo i fizycznie, a potem po prostu się odciąć emocjonalnie i robić to samo z innymi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-11 10:45:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.