Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-07, 13:59   #3211
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Inees Pokaż wiadomość
Nigdy nikomu nie polecę tego salonu
Weszłam dzień przed Wszystkimi Świętymi.Zapytałam,czy nie podciął by mi ktoś końcówek 1- 2cm.
Podeszłą dziewczyna i powiedziała,że zaprasza.Położyła mi pelerynę i bez niczego maszynką podcięła mi włosy.BEZ GRZEBIENIA,BEZ NOŻYCZEK!
Mam swoje włosy za ramiona i dosyć grube,więc TROCHĘ się wściekłam i wyszłam.Poza tym-nie widziałam u nikogo stamtąd fajnej fryzury
Mój błąd...
Cytat:
Napisane przez baajeczna2 Pokaż wiadomość
ja byłam tam w Wakacje- u młodego chłopaka, nie pamiętam imienia. Też nie polecam. Więcej się nagadał, niż narobił. Podciął końcówki, zrobił niby jakiś masaż i zgarnął 100zł. W połowie zostawił mnie z mokrą głową na fotelu i poszedł do innej klientki [narzekała, że zamiast refleksów zrobili jej jajecznicę i pasemka; też była niezadowolona]. Tak się nie robi
A ja nie przeczytałam Waszych opinii i poszłam w ciemno. Ścinał mnie Rafał - jedyny młody facet, który był strasznie rozgadany I powiem Wam, że jestem zadowolona z efektu. Grzywka ścięta bardzo profesjonalnie, po prawej stronie zrobiony schodek. Zapłaciłam 68 zł. Oceniam fryzjera 6,5/10.
Załącznik 3517649
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:58   #3212
baajeczna2
Wtajemniczenie
 
Avatar baajeczna2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 583
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
A ja nie przeczytałam Waszych opinii i poszłam w ciemno. Ścinał mnie Rafał - jedyny młody facet, który był strasznie rozgadany I powiem Wam, że jestem zadowolona z efektu. Grzywka ścięta bardzo profesjonalnie, po prawej stronie zrobiony schodek. Zapłaciłam 68 zł. Oceniam fryzjera 6,5/10.
Załącznik 3517649
no właśnie, Rafał! Ax, to byłyśmy u tego samego
ja mu daję 4/10. dałabym neutralne 5, ale obniżam za to, że sobie poszedł do innej pani a mnie zostawił
__________________


the less you care, the happier you are.
baajeczna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 15:11   #3213
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez baajeczna2 Pokaż wiadomość
no właśnie, Rafał! Ax, to byłyśmy u tego samego
ja mu daję 4/10. dałabym neutralne 5, ale obniżam za to, że sobie poszedł do innej pani a mnie zostawił
Ale to fryzjer gej jest. Oni tak mają (przynajmniej każdy, z którym ja miałam do czynienia), że uwielbiają gadać, jest ich wszędzie pełno ciągle coś mówią. Pojechałam takim stereotypem, ale ta teoria sprawdza mi sie za każdym razem
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 09:57   #3214
anwl
Przyczajenie
 
Avatar anwl
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ja bylam w glamour hair studio i niestety nie mogę polecić.atmosfera jest miła, chociaż ma się wrażenie, że jest się "na językach" pozostałych fryzjerek, które chodzą rozchichotane po salonie i zachowują się dość głośno, przez co można poczuć dyskomfort. niestety obcinała mnie kobieta, która była pierwszy dzień w pracy. chciałam tylko podciąć końcówki na długich włosach za łopatki, ale kiedy przerzucam je jak zwykle to robiłam, do przodu, albo na jeden bok robią się schody. nie dość, że wygląda to fatalnie, to włosy bardzo źle się układają. trafiłam tam tylko dzięki grouponowi i na pewno nie pójdę tam nigdy więcej.

co do dobrych fryzjerów w krakowie, mogę polecić Tomka Karcza i Tomka Maruta, ze wskazaniem na Tomka Maruta. Słuchajcie, obciął mi włosy i układały się dobrze pół roku. bardzo trudno się do niego umówić, ale warto. cena nieporównywalnie lepsza niż u T. Karcza, który w ciągu ostatnich lat zaczął się cenić kilkaset procent drożej.

Edytowane przez anwl
Czas edycji: 2010-11-08 o 10:04 Powód: literówki
anwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 10:07   #3215
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ale podaj salony, o których mówisz proszę..
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 10:09   #3216
anwl
Przyczajenie
 
Avatar anwl
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

jeśli chodzi o obcinanie krótkich włosów to super jest też Kuba z apres avant. na moich długich nic tam nie podziałał, chociaż fryzura była ok. on kiepsko farbuje, ale naprawdę podrafi wyczarować cudo na głowie jeśli chodzi o krótkie fryzurki. wysyłam do niego zawsze chłopaka i mamę

poskarżę się jeszcze na bernadettę z pracowni dobrego stylu na lelewela. jest zadufana w sobie, przez 2 godziny opowiada kim to ona nie jest, jak to zna się na modzie i jakie ma fantastyczne umiejętności, a za zwykłe podcięcie końcowek (naprawdę nic specjalnego, a na długich włosach też się da odpowiednio popracować) i zafarbowanie mi samego odrostu wzięła 250 zł
anwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 10:10   #3217
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez anwl Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o obcinanie krótkich włosów to super jest też Kuba z apres avant. na moich długich nic tam nie podziałał, chociaż fryzura była ok. on kiepsko farbuje, ale naprawdę podrafi wyczarować cudo na głowie jeśli chodzi o krótkie fryzurki. wysyłam do niego zawsze chłopaka i mamę

poskarżę się jeszcze na bernadettę z pracowni dobrego stylu na lelewela. jest zadufana w sobie, przez 2 godziny opowiada kim to ona nie jest, jak to zna się na modzie i jakie ma fantastyczne umiejętności, a za zwykłe podcięcie końcowek (naprawdę nic specjalnego, a na długich włosach też się da odpowiednio popracować) i zafarbowanie mi samego odrostu wzięła 250 zł
MASAKRYCZNIE dużo...
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 10:16   #3218
anwl
Przyczajenie
 
Avatar anwl
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Tomek Marut z apres avant, a może odwrotnie? avant apres, a Tomek Karcz ma swój własny salon w okolicach Wielopola, to jest mieszkanie w kamienicy, przynajmniej tak było jakieś 2 lata temu kiedy byłam u niego ostatnio

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

jeśli chodzi o Agnieszkę Jaśko, to byłam u niej jakieś kilka lat temu, kiedy jeszcze pracowała na stradomiu i obcięła mnie poprawnie, włosy się układały dobrze, ale ja chciałam jakiejś nowości i nic nowego mi nie zaproponowała. zaprowadziłam do niej później kolegę i niestety również bez rewelacji. jeśli mogę to tak ująć, ona jest mało rewolucyjna.

byłam też w maniewskim, chyba u andrzeja, włosy układały się ok, zaskoczył mnie, zafarbował na rudawo (zwykle używam jasnego blondu), ale nie wróciłam już więcej do tego salonu

kiedy byłam małą dziewczynką jeździło się do romana gdzieś bardzo daleko, na obrzeża miasta
anwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:32   #3219
histamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 55
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam kobietki

Ja wam z czystym sumieniem mogę polecić salon Roman, niejednokrotnie tutaj opisywany. Jestem stalą klientką od 3 lat i jak kiedyś co chwilkę zmieniałam fryzjera tak teraz nie wyobrażam sobie jego zmiany! Włoski farbuję 2kolorowo - na spodzie ciemne na górze blond. Jestem typu Pani lato, więc tylko kolorki zimne mi pasują. I taki blond tam znalazłam - nie żółty, nie fioletowy po prostu idealny! Włoski po ścięciu układają się długo, nieraz nie mam możliwości pójścia przez 3 miesiące a ludzie dalej mi się pytają gdzie chodzę do fryzjera. Około pół roku temu zmienili farby na jeszcze delikatniejsze Loreala pro i moje włoski to odczuły. Naprawdę świetny salon, sympatyczna atmosfera, świetnie doradzają fryzurkę do stylu, czy twarzy. Naprawdę polecam, ale uwaga - idąc tam zarezerwujcie sobie co najmniej 3h! Zabiegi pielęgnacyjne po farbowaniu, masaże głowy itp troszkę zajmują - co u mnie oczywiście jest na plus. Chyba nie ma drugiego takiego miejsca skąd wychodzę tak zrelaksowana:P

Jest jedna rzecz - pobyt tam szarpie kieszeń. Plusem jest to, że jako studentka mam tam zniżkę
__________________
1.walka z ŁZS
2.walka z brzuszkiem
3.uczę się angola
4.uczę się hiszpana

I poszerzam moją wiedzę by za 2,5 roku móc być dobrym kosmetologiem i mazidłologiem
histamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:51   #3220
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez anwl;23117241[COLOR=Silver
[/COLOR]jeśli chodzi o Agnieszkę Jaśko, to byłam u niej jakieś kilka lat temu, kiedy jeszcze pracowała na stradomiu i obcięła mnie poprawnie, włosy się układały dobrze, ale ja chciałam jakiejś nowości i nic nowego mi nie zaproponowała. zaprowadziłam do niej później kolegę i niestety również bez rewelacji. jeśli mogę to tak ująć, ona jest mało rewolucyjna.
Agnieszka w tej chwili to nie ta sama Agnieszka, co za czasów Stradomia, czy nawet wcześniej Neo na Grodzkiej...
W tej chwili to człowiek-instytucja. Bardzo dużo pracuje, ma masę klientów i przez to może się wydawać "mało rewolucyjna". Wielkim atutem fryzur od Agi jest świetnie układający się włos. Miałam wiele, wiele, wiele razy przez nią cięte włosy, czasem bardzo rewolucyjnie, czasem bardzo grzecznie, ale zawsze z konceptem na potem. Agnieszka ma, w stosunku do moich włosów, pomysł, wizję a nawet ideę, którą sobie powoli realizujemy. I to jest jej wielki plus- m y ś l e n i e przyszłościowe.

Wiele razy zdradziłam Agnieszkę, ale często wracam do niej z podkulonym ogonem...

Co do Kuby z Avant Apres - jest geniuszem w czesaniu. Jego upięcia czy stylizacje są dziełami sztuki. Widziałam go parę razy w akcji i zostaję pod ogromnym wrażeniem.
Z cięcia u niego byłam średnio zadowolona, ale mam koleżankę, która jest mu wierna od lat, i ma świetne, awangardowe fryzurki.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:22   #3221
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ponawiam pytanko o salon Maćka i Mariusza M&M na Kr. Jadwigi? Był ktoś może i podzili się wrażeniami? Wybieram się do nich i nie wiem czy słusznie....
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 14:33   #3222
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny słynna Pani Basia już nie pracuje w kiss Paris? tylko gdzie? Rozumiem ze strzyży srednio, ale piszecie ze genialnie farbuje? Chce zrobić pasemka, ale nie zwykły balejaż tylko jak by rozjaśnione słońcem kolo twarzy, szukam wiec fryzjera który zrozumie o co mi chodzi a nie zrobi mi zwykłego balejazu...
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 11:33   #3223
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez waszkagoo Pokaż wiadomość
moje włosy kochają strzyżenie pani Basia i kolorek zawsze lux dobrany,ja nie mam sie do czego przyczepić mnóstwo osób pyta mnie zawsze gdzie chodzę do fryzjera bo uważaja że mam fryzurkę która pasuje jak ulał do mojej niewymiarowej twarzy i co jest świetne pomysły i otwartość pani Basi
Fakt teraz nie pracuje już w Kiss ale możesz ją znaleść obok XXXXXXX tym nowym budynku zerknij na strone tam napewno maja adres XXXXXX

dzięki Ci wielkie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-11-09 o 12:00 Powód: edytowane przez Moderatora usuniecie linku
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 11:45   #3224
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Uzytkownik dostaje na wszystkie sklonowane konta .Bana stalego za uporczywe spamowanie forum.

cornellia33 loguje się na różne konta z tego samego komputera: waszkagoo i stysiula11 i cornellia33 i akroona
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 12:44   #3225
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez anwl Pokaż wiadomość
ja bylam w glamour hair studio i niestety nie mogę polecić.atmosfera jest miła, chociaż ma się wrażenie, że jest się "na językach" pozostałych fryzjerek, które chodzą rozchichotane po salonie i zachowują się dość głośno, przez co można poczuć dyskomfort. niestety obcinała mnie kobieta, która była pierwszy dzień w pracy. chciałam tylko podciąć końcówki na długich włosach za łopatki, ale kiedy przerzucam je jak zwykle to robiłam, do przodu, albo na jeden bok robią się schody. nie dość, że wygląda to fatalnie, to włosy bardzo źle się układają. trafiłam tam tylko dzięki grouponowi i na pewno nie pójdę tam nigdy więcej.

co do dobrych fryzjerów w krakowie, mogę polecić Tomka Karcza i Tomka Maruta, ze wskazaniem na Tomka Maruta. Słuchajcie, obciął mi włosy i układały się dobrze pół roku. bardzo trudno się do niego umówić, ale warto. cena nieporównywalnie lepsza niż u T. Karcza, który w ciągu ostatnich lat zaczął się cenić kilkaset procent drożej.
Ja byłam w Glamour Hair i moje wrażenia są na plus. Fakt, miła atmosfera w salonie - wydaje mi się, że dużo bardziej odnajdą się tam energiczne i "zakręcone" osoby. Dużo klientek, zarówno na stylizację fryzury jak i na zabiegi kosmetyczne. Nie odczułam tego, żebym była na "językach" innych fryzjerek .
Byłam u pani Magdy - samo strzyżenie. Jestem zadowolona, bo umiała sobie poradzić z długimi, gęstymi, niesfornymi, puszącymi się włosami. P. Magda umie dobrze doradzić - dobrała strzyżenie i do kształtu twarzy, typu włosa i preferencji ( włosy do prostowania). Nie była to radykalna zmiana fryzury, ale poprawienie wcześniejszego, średnioudanego strzyżenia. Włosy dobrze się układają, zyskały na lekkości.
Jest jedną z niewielu fryzjerek, które nie zabierają się za zbyt mocne cieniowanie połączone z przerzedzaniem włosów. Większość pseudostylistów stosuje takie strzyżenie na potęgę ( a w przypadku takiego typu włosów jak moje, wcale nie pomaga w łatwiejszym ułożeniu fryzury). Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia i pewnie pojawię się na strzyżeniu u p. Magdy jeszcze nie raz.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:17   #3226
anwl
Przyczajenie
 
Avatar anwl
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

wiesz, to było samo południe i byłam jedyną klientką w salonie. na dodatek nie płacącą całej sumy(groupon). być może dlatego przydzielili mnie nowej fryzjerce, która niestety nie jest ekspertem w swojej dziedzinie...
anwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 20:54   #3227
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej, czy znacie może salon Fryzoteka na Kazimierzu? Muszę uporządkować zapuszczane od kilku miesięcy włosy, nie szukam jakichś rewelacji tylko porządnego strzyżenia - a na gruperze jest akurat kupon zniżkowy i zastanawiam się czy nie skorzystać. Przechodziłam nieraz koło tego salonu i wyglądał ok, ale stronę internetową mają tak brzydką że trochę zwątpiłam Nie mogę jednak znaleźć w sieci żadnych opinii, może któraś z was tam była?
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 23:22   #3228
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez anwl Pokaż wiadomość
wiesz, to było samo południe i byłam jedyną klientką w salonie. na dodatek nie płacącą całej sumy(groupon). być może dlatego przydzielili mnie nowej fryzjerce, która niestety nie jest ekspertem w swojej dziedzinie...
Mimo wszystko nawet mimo obniżonej ceny powinno im się opłacać wykonanie tych zabiegów fryzjerskich. Więc gorsze traktowanie takiej klientki nie jest w porządku.
Z tego co zauważyłam większość osób tam przychodzi do konkretnej fryzjerki, więc przydzielili Cię do tej, która miała tego dnia najmniej zapisanych osób.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 00:21   #3229
anwl
Przyczajenie
 
Avatar anwl
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko nawet mimo obniżonej ceny powinno im się opłacać wykonanie tych zabiegów fryzjerskich. Więc gorsze traktowanie takiej klientki nie jest w porządku.
Z tego co zauważyłam większość osób tam przychodzi do konkretnej fryzjerki, więc przydzielili Cię do tej, która miała tego dnia najmniej zapisanych osób.
oczywiście, że się z Tobą zgadzam. Tylko, że ja nie weszłam tam z ulicy. Byłam umówiona jakieś 3 tygodnie wcześniej, a że obcina mnie nie ta fryzjerka, do której byłam zapisana zorientowałam się w momencie, kiedy zaczęli przy mnie przydzielać tej nowej szafkę. moja koleżanka idzie niedługo również wykorzystać kupon z groupona, więc Wam napiszę jak jej obcięli włosy. Nie wspominałam wcześniej, że obsługiwały mnie dwie panie, ta która doczepiała mi refleks była bardzo ok.

Być może źle oceniam salon przez pryzmat jednej fryzjerki. Jeśli kogoś uraziłam, to bardzo przepraszam.
anwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 06:50   #3230
sila3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Co do Kuby z Avant Apres - jest geniuszem w czesaniu. Jego upięcia czy stylizacje są dziełami sztuki. Widziałam go parę razy w akcji i zostaję pod ogromnym wrażeniem.
Z cięcia u niego byłam średnio zadowolona, ale mam koleżankę, która jest mu wierna od lat, i ma świetne, awangardowe fryzurki.[/QUOTE]
zaciekawily mnie te awangardowe fryzurki bo mam krotkie włosy, z którymi nikt oprocz Grzegorza z Expandera, który zaginął , nie moze sobie porodzic. Ide 7 grudnia dopiero bo chce zeby troche podrosły, napisze po
sila3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:13   #3231
mawlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
Hej, czy znacie może salon Fryzoteka na Kazimierzu? Muszę uporządkować zapuszczane od kilku miesięcy włosy, nie szukam jakichś rewelacji tylko porządnego strzyżenia - a na gruperze jest akurat kupon zniżkowy i zastanawiam się czy nie skorzystać. Przechodziłam nieraz koło tego salonu i wyglądał ok, ale stronę internetową mają tak brzydką że trochę zwątpiłam Nie mogę jednak znaleźć w sieci żadnych opinii, może któraś z was tam była?

Ronia bardzo Cię proszę jesli złozysz wizyte w tym salonie koniecnie napisz opinię również zamierzam kupić kupon jednak na wizytę umowiłabym się gdzieś na za miesiąc bo dopiero wówczas bedę w krakowie. Podobnie jak Ty potzrebuję tylko podciąć włoski a dodatkowy masaż na peno bedzie przjemny
mawlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 15:10   #3232
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A korzystałyście może ze Studia Fryzur Daviness? Jak tam jest i kogo polecacie...
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 20:01   #3233
motylica26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam. Poszukuję P.Dominiki Biskupek (nie jestem pewna co do nazwiska), która rok temu pracowała na ul.Zwierzynieckiej w salonie "La femme". Miała wtedy długie włosy w rudnym kolorze. Czy ktoś może wie gdzie teraz pracuje P.Dominika? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
motylica26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 23:39   #3234
dziewczynazbagien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Postanowiłam, że opowiem o moich doświadczeniach z słynna na tym forum Pania Basią kiedyś kiss paris teraz atelier bernady.
Widziałam wypowiedzi typu, że ma taka reklamę aż do przesady itp itd.Zawsze korciło mnie zeby dotac swoje 3 grosze więc...
Oto moja historia.
Pierwszy raz odwiedziłam p. Basię jakieś 2 lata temu jeszcze w kiss. Moje włosy przedstawiały wtedy obraz nędzy i rozpaczy jak patrze na zdjecia z tamtego okresu to łapie sie za głowe- sianowate -borsukowate jasne pasemka pomieszane z ciemnym brązem. Długość do ramion. Włosy miałam bbb zniszczone. P. Basia doradziła rezygnacje z pasemek i ufarbowała mi włosy na jednolity ciepły jasny brązowy kolor, znacznie je skróciła, doszła grzywka. Niby nic wielkiego ale efekt był naprawde super. Tego dnia w pracy wywołałam sporą sensacje. Po tej rewelacyjnej odmianie odwiedzalam pania Basie reguralnie przez rok ale tak szałowych efektow jak za pierwszym razem juz nie było.Ale zadowolona byłam, nie powiem tak na mocne 4 (w skali 1-5)nigdy mnie nie skrzywidziła , fryzury były poprawne, ale bez szału. Generalnie wariacje na temat instiejacej fryzury, czyli takie samo cięcie i nigdy nie proponowala niczego nowego. Faktem jest ze kolor wychodził zawsze cudny. Po roku musiałam zmienić fryzjera kiss stał sie dla mnie za drogi...musiałam zacząć oszczedzac...Tydzień temu postawnowiłam dać P Basi jeszcze jedna szanse. No i znowu jestem naprawdę bbbb zadowolona. Fryzura jest super, włosy świetnie sie układaja, zaproponowała inny zupełnie wariant ścięcia. Włosy mam zdecydowanie krótsze bez grzywki, fajna sexowna fryzurka Generalnie
Aha po rezygnacji z pasemek moje włosy są gładkie lśniące a nie sianowate
dziewczynazbagien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:33   #3235
sliwkawoccie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej hej! Chciałabym zrobić sobie trwałą, ale nie wiem który salon w Krakowie jest dobry. Chciałabym, żeby fryzjer zajął się mną profesjonalnie, gdyż mam długie włosy (do pasa) chcę trwałą a nie chcę ścinać Poradźcie proszę!
sliwkawoccie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:47   #3236
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej!!! Mam długie włosy i chciałabym obciąść sie na boba ( z tyłu krótkie z przodu dłuższe) .. Może znacie dobrego fryzjera zw centrum KRK który mi włosów nie spierniczy, bo bym sie chyba powiesiła..:/
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 09:41   #3237
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny kojarzy któraś w jakich salonach teraz można skorzystać z bezpłatnej usługi strzyżenia i farbowania praktykantow? dwa tygodnie temu bylo w Rynku w salonie Jean Luis David ale nie zdazylam sie zapisac
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 15:18   #3238
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny chciałam potwierdzić jedną informację:

słynna p. Basia (kiedyś w kiss kiss paris), ma teraz salon Atelier Bernady na ul. Masarskiej, tak?

Chciałam sobie zrobić coś z moim brzydkim jednolitym blondem... aby był naturalniejszy, może wpleść jakieś delikatne brązowe pasemka.
Mam długie włosy.
Na jakie mniej więcej kwoty się przygotowywac?

I jeszcze jedno ważne pytanie: czy jeżeli umówię się KONKRETNIE do p. Basi - to rzeczywiście ona się zajmie moimi włosami, czy w rzeczywistości zajmować się bedzie mną ktoś inny (kilka razy się już z czymś takim spotkałam).

Bardzo proszę o pomoc
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 15:41   #3239
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam potwierdzić jedną informację:

słynna p. Basia (kiedyś w kiss kiss paris), ma teraz salon Atelier Bernady na ul. Masarskiej, tak?

Chciałam sobie zrobić coś z moim brzydkim jednolitym blondem... aby był naturalniejszy, może wpleść jakieś delikatne brązowe pasemka.
Mam długie włosy.
Na jakie mniej więcej kwoty się przygotowywac?

I jeszcze jedno ważne pytanie: czy jeżeli umówię się KONKRETNIE do p. Basi - to rzeczywiście ona się zajmie moimi włosami, czy w rzeczywistości zajmować się bedzie mną ktoś inny (kilka razy się już z czymś takim spotkałam).

Bardzo proszę o pomoc
Tak, pania Basie spotkasz w Atelier Bernady

Jesli sie z nia umowisz to ona bedzie sie toba zajmowac, mozliwe ze ktos inny ci glowe umyje, ale sciecie i kolor beda robione przez pania Basie

Ja rowniez jestem fanka blondu ale cudny kolorek otrzymuje tak : najpierw balejaz, a nastepnie toner na cala dlugosc (mozesz pomieszac np dwa rozne odcienie), wychodzi przepieknie i wloski na calej dlugosci maja jednolity kolor ! co jest wazne bo w przypadku normalnego balejazu czasami widac, w szczegolnosci na dlugich wlosach, ze kolor robilas co 3 miesiace ;( toner niweluje ten efekt i nadaje ladny odcien jesli chcesz aby wloski wygladaly bardzo naturalnie proponuje bez i jakis inny odcien pomieszany razem
teraz cenowo ! ostatnio umawiajac sie na wizyte powiedziano mi ze na moich dlugich wlosach za kolor i sciecie zaplace ok 270 zl, ide 1 grudnia wiec dam znac ile dokladnie wyniosla mnie wizyta i jaki byl rezultat

Pozdrawiam
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 17:05   #3240
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Zucek81 bardzo dziękuję :-*
Jak będziesz po to daj koniecznie znać. Ja gdzieś za ok 1 mc będę się wybierać do fryzjera, a przypuszczam ze tam są conajmniej 2 tygodniowe terminy.
Daj znać ile zapłaciłaś (a włosy jak długie?)
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.