Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 12:36   #1021
ninna3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 22
Dot.: soho hair club

Dzieki Corneio za informacje o Pani Basia z hotelu qubus
babka ma naprawde w rekach talent.
mialam juz dosyć czarnego koloru w ktorym wygLADALAM SZARO I PONURO
skusilam sie do niej wybrac poniewaz znalazlam wiele bardzo dobrych opini na forum,
czarny kolor poszedl do lamusa
a ja na głowie mam o trzy tony jaśniejszy kolor efeekt fenomenalny mój męzczyzna zakochał sie we mnie jeszcze bardziej.
Pani Basia DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!! !
I CO WAZNE PRODUKTY UZYWA
jakiejś amerykanskiej firmY JICO- joico,ale Wlosy maja blask i odjechany odcień.
POLECAM BASIA W HOTELU QUBUS UL NADWISLANSKA 6
ninna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 21:19   #1022
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Oj sorki, że dopiero
Hmm... Zaczynam więc od początku. Spodziewałam się, że salon będzie od ulicy, będę mogła przespacerować się obok niego i wybadać teren. Ale niestety okazało się, że jest, hm, w podwórku w... garażu. Tak, dokładnie - w garażu. Oczywiście odrobionym garażu . Ściany białe, u sufitu brązowe bele i okrągłe światełka, niektóre lekko 'wypadnięte'. Na środku 2 czarne sofy, stolik z ciastkami, pod nimi szyba, a pod szybą dziuuura (taka jak w garażach, wiecie o co chodzi nie? ). Brak szafy. W każdym lustrze monitor LCD pokazujący różne fale, drgania itp. w rytm muzyki (tak jak na jakimś odtwarzaczu na kompie). Ogólnie wystrój ciekawy, estetyczny.
Ale przejdzmy do konkretów! Tak więc przyszłam sporo przed czasem, ale niedługo już zaczęto coś ze mną robić. Najpierw chłopak ze świetnymi włosami (loczki, loczki, dużo loczków!), bodajże Mikołaj, umył mi włosy, potem nałożył odżywkę. Przyleciał p. Maciek i powiedział żeby jej nie spłukiwać, więc w/w Mikołaj poinformował mnie, że za 10 minut ją spłuknie. Czekałam jakieś 20-30 minut. Myśleli, że się nie domyślę, że nie była to sprawka odżywki a zwykłego braku wolnych stanowisk. Na tym etapie zaczęłam być do nich nastawiona źle. Gdy wreszcie spłukano mi włosy przeszłam na fotel. P. Maciek powiedział, że długość zostawi, oczywiście kilka cm zetnie, ale głównie wycieniuje, bo moja twarz jest pociągła i tamta fryzura jeszcze bardziej ją wydłuża. Jak powiedział, tak zrobił. Był naprawdę delikatny, po moich wspomnieniach u pewnego pana z Expandera u niego praktycznie nie czułam niepotrzebnego bólu. Po obcięciu wtarł w moje włosy piankę i gdzieś poszedł :|. Tu poczułam się lekko zaniedbana, zresztą wcześniej podczas mycia włosów również. Kazał jakiemuś chłopakowi (fajnemu, nie powiem ;P) wysuszyć mi włosy. Ten przyszedł, wysuszył, rzucił kilka uśmiechów, doradził, spryskał naprawdę niesamowitą ilością lakieru. Na koniec przyszedł p. Maciek i zobaczył co i jak. Efekt? Włosy puszyste, dużo loczków, fal, długość odpowiednia. Ogółem jestem zadowolona, nie 'skrzywdził' mnie, nie wybiegłam zaryczana, twarz wygląda korzystniej. Jednak spodziewałam się jakiejś wielkiej zmiany, a takiej nie doświadczyłam. Szczerze mówiąc wiele i tak przy moich wymaganiach zrobić by nie można, ale za 120 zł... powinien.
Nie wiem czy znów tam zawitam, całkiem możliwe, aczkolwiek sądzę, że za 60 zł efekt byłby podobny.
Aha, dodam, że wszyscy byli bardzo mili i mieli sporo klientek.

Pozdrawiam ;*
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 22:50   #1023
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

jezeli krzywdy ci nie zrobil to oki taka taktyka jest w duzych salonach[oblozonych] masz z tego co pisalas wlosy krecone czyli bardzo wymagajace napisz czy sie ukladaly po myciupozdrawiam
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 00:19   #1024
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

jeszcze nie myłam, jak tylko to zrobię to zaraz napiszę
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:42   #1025
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez PAULINA CHMIEST Pokaż wiadomość
ul.Czysta 012 633 16 50 ul.Miechowska 012 636 46 65. STRZYŻENIE DAMSKIE 18zł,z myciem 21. męskie 10-15.Ceny do połowy wrzesnia.potem nieznacznie wzrosną,co można juz zobaczyć na stronie
Od którego września wzrosną ceny?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 19:37   #1026
Nox-chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam, poszukuje dobrego fryzjera-stylisty. Moje dotychczasowe wizyty u fryzjera nie były katastrofami, ale żadnych rewelacji też nie było - większość fryzur były wymyślane przeze mnie, bo fryzjerka sama nie miała koncepcji jak mnie ostrzyć. Potrzebuje fryzjerki (czy też fryzjera), który dobierze mi odpowiednią fryzure do moich kręconych włosów i zrobi małą rewolucję na głowie. Przejrzałam cały ten temat i się już zupełnie pogubiłam do kogo iść a do kogo nie. Byłaby wdzięczna za pomoc.
Nox-chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 13:51   #1027
matilde27
Przyczajenie
 
Avatar matilde27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam,
dobry fryzjer to trudny temat Jestem z Krakowa i przetestowałam kilka salonów. Ostatnio miałam okazję poddać się samemu Maćkowi Maniewskiemu i co??? Nigdy więcej.
Miałam mieć baaardzo jasny blond i niegrzeczną fryzurkę, mam żółte włosy a'la Ola Kwasniewska. SZOK!!!!

Pozostaję przy Karolu z Framesi na Rynku. Zawsze dobrze doradzi i kolory robi idealne!!!!!
matilde27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 16:08   #1028
Vivica
Przyczajenie
 
Avatar Vivica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja jutro ide do freestylestudio na stradomiu...poddam się Pani Gosi no zobaczymy co to bedzie :P:P
Vivica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 21:06   #1029
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja mogę polecić salon przy Byłam tam już parę razy i zawsze byłam zadowolona. Fajny klimat i świetna atmosfera. Możesz zobaczyć sobie na ich stronieJak dla mnie - suuuuper!!!

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-18 o 20:59
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 21:13   #1030
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer-styslista w Krakowie

Polecam studio.....
Jeśli chodzi o modelowanie to jest tam jedna dziewczyna która się specjalizuje we fryzurach okolicznościowych i świetnie modeluje. Czesała mnie na ślub koleżanki i zrobiłam wstyd pani młodej bo wszyscy mówili, że mam ładniejszą fryzurę

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-18 o 21:02 Powód: reklama
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 11:15   #1031
ninna3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 22
Dot.: dobry fryzjer-styslista w Krakowie

Ula
polecam Ci Pania Basie ktora pracuje blisko galeri Kazimierz w hotelu Qubus,z jej profesjonalnych uslug nie tylko ja i moje kumpele jestesmy bardzo zadowolone,ale i wiele wymagajacych gwiazd polskiej estrady.ostatnio jak bylam Pani Basia strzygla doktora Sambora na zywo jest jeszcze bardziej przystojny hmmmm.........zastanawiam sie jak czesto chodzi podcinac wsłoski???????????
Wiem ze trzeba zadzwonic z malym wyprzedzeniem poniewaz Pani Basia wielokrotnie w ciagu roku jezdzi na szkolenia aby nam pozniej fudowac na główkach nowinki i organizuje wiele pokazow wiec jest troche zapracowana babką,
Szczerze Polecam napewno znjadzie dla Ciebie czas.
podaje Ci numer telef.603 166 519, poszukam czy mam zapisany tez do studia
............
ok mam Kiss Paris tel 374-56-98
ninna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 12:04   #1032
czarownicafromvenus
Raczkowanie
 
Avatar czarownicafromvenus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: za gora, za lasem
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Vivica Pokaż wiadomość
ja jutro ide do freestylestudio na stradomiu...poddam się Pani Gosi no zobaczymy co to bedzie :P:P
czekamy na relacje
__________________

czarownicafromvenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 20:04   #1033
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

hej, mam rosbe do osob znajacych ponizszych fryzjerow o polecenie najlepszego i jesli znacie to napiszcie czy trzeba rezerwowac miejscowke i jakie sa ceny z gory dziekuje za odpowiedzi
a oto lista:
1) Trendy Studio Fryzjerskie. Rafał Chrząszcz, Świętokrzyska 8,
2) Salon Fryzjerski Stasia, Lubelska 19,
3) Zakład Fryzjerski Krystyna, Wybickiego 1,
4) Salon Fryzjersko-Kosmetyczny. Katarzyna Baranik, Żuławskiego 1,
5) Salon Fryzjerski Lart Studio, Krowoderska 46,
6) FHU Fryzbud, Grottgera 2/1,

pozdrawiam
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 12:05   #1034
madziuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

strefa fryzur w galerii krakowskiej to swietny salon,bylam tam juz kilka razy i zawsze jestem zadowolona mimo ze ceny nie sa najnizsze to warto -przynajmniej wiem za co place ,polecam
madziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 12:39   #1035
madziuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer-styslista w Krakowie

polecam ci strefe fryzur w galerii krakowskiej jestem zachwycona fryzurka ktora mi zrobili wkoncu znalazlam salon dla siebie,moje przyjaciolki tez namowilam na wizyte tam i moge powiedziec ze wygladaja rewelacyjnie goraco polecam
madziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 18:41   #1036
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A ja polecam salon "Twój Styl" na Karmelickiej 45a, a szczególnie Panią Martę Chodze do niej zawsze, kiedy odwiedzam rodzine z Krakowa. Pomogła mi świetnie dobrać kolor i zafarbowała włosy na chłodny odcień brązu Wracam tam za miesiąc pozbyć się odrostów i wycieniować włosy. Ponadto ta Pani służy dobrą radą na temat pielęgnacji włosów. Jestem straszliwie zadowolona, dobrze mieć doczynienia z profesjonalistami.

Edytowane przez emememsss
Czas edycji: 2009-01-14 o 11:47 Powód: blad
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 09:01   #1037
__Ania__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 68
GG do __Ania__
Dot.: dobry fryzjer-styslista w Krakowie

Cytat:
Napisane przez madziuniaa Pokaż wiadomość
polecam ci strefe fryzur w galerii krakowskiej jestem zachwycona fryzurka ktora mi zrobili wkoncu znalazlam salon dla siebie,moje przyjaciolki tez namowilam na wizyte tam i moge powiedziec ze wygladaja rewelacyjnie goraco polecam
a ile oni biorą za strzyżenie? I czy potrafią oni dobrać fryzurę do typu twarzy czy trzeba przyjść z własną?
__Ania__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 23:00   #1038
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Od którego września wzrosną ceny?
ceny wzrosną dopiero od pażdziernika PAULAXHAIR
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 14:45   #1039
Laurence
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Question Dobry fryzjer-Kraków??

Hej Hej!! Mam do Was wszystkich ogromną prośbę Znacie może jakiegoś dobrego fryzjera w Krakowie?? Chodzi mi dokładnie aby dobrał mi odpowiednia fryzurę i kolor włosów Chciałabym aby mi sam doradził w czym bedzie mi do twarzy a nie zebym ja sama mu powiedziala jak chce zeby mnie obciął. Chcę wejść do salonu -nic się nie odzywać - i wyjść z niego bardzo zadowolona. Napiszcie mi jak macie adres do takich osób (jeśli jakiś jest dobry a pracuje w zakładzie dużo osób to imię jeśli znacie) i ile sobie mniej więcej liczą za to i czy trzeba się wcześniej zapisywać Bo ja nie jestem z Krakowa i muszę dojechać 100 km tel. też może być Będę Wam bardzo wdzięczna za informacje

Jeśli w złym miejscu umieściłam wątek to przepraszam i proszę o jego przesunięcie
Laurence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 15:56   #1040
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Dobry fryzjer-Kraków??

Cytat:
Napisane przez Laurence Pokaż wiadomość
Hej Hej!! Mam do Was wszystkich ogromną prośbę Znacie może jakiegoś dobrego fryzjera w Krakowie?? Chodzi mi dokładnie aby dobrał mi odpowiednia fryzurę i kolor włosów Chciałabym aby mi sam doradził w czym bedzie mi do twarzy a nie zebym ja sama mu powiedziala jak chce zeby mnie obciął. Chcę wejść do salonu -nic się nie odzywać - i wyjść z niego bardzo zadowolona. Napiszcie mi jak macie adres do takich osób (jeśli jakiś jest dobry a pracuje w zakładzie dużo osób to imię jeśli znacie) i ile sobie mniej więcej liczą za to i czy trzeba się wcześniej zapisywać Bo ja nie jestem z Krakowa i muszę dojechać 100 km tel. też może być Będę Wam bardzo wdzięczna za informacje

Jeśli w złym miejscu umieściłam wątek to przepraszam i proszę o jego przesunięcie
Hmm...kilka watkow pod twoim jest obszeeeeerny watek: DOBRY FRZYJER W KRAKOWIE.
tak ciezko bylo znalesc??:confu sed:
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 09:28   #1041
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

pełno tu nazwisk i nazw salonów a ja potrzebuje już! kogoś na uczesanie mnie na wesele(ja w charakterze gościa oczywiscie) w sobote rano!! najlepiej gdzies w okolicy huty,czyżyn, mistrzejowic!
Może ktoś cos polecic!Bardzo to dla mnie ważne!!
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 10:08   #1042
happyines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez madzi@ Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić salon przy Byłam tam już parę razy i zawsze byłam zadowolona. Fajny klimat i świetna atmosfera. Możesz zobaczyć sobie na ich stronie Jak dla mnie - suuuuper!!!

mam pytanie odnośnie salonu EFFECt na kapelance czy naprawdę dobrze obcinają i czy mogłabyś kogoś polecić czy to obojętne do kogo pójde???i czy dużo pieniążków biorą, mi chodzi tylko o solidne wycieniowanie moich włosów a raczej sianka

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-18 o 20:58
happyines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 11:24   #1043
ninna3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 22
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

W Krakowie już sie przekonałam że najlepiej dobiera fryzury Basia,pracowała do niedawna w Soho na Rynku,a obecnie jest w hotelu Qubus na ul .Nadwiślańskiej 6
trzeba czasami troche poczekać na terminek ale jak już coś zrobi to z WRAżeniem
ninna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:34   #1044
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a ja polecam fryzjera na ul.Blachnickiego (niedaleko Galerii Kazimierz) - Magdalena Mucha (tam jest kilka fryzjerek, innych nie znam wiec nie mogę sie wypowiedziec, ja polecam panią Madzie), czesała mnie na ślub i zrobiła prześliczną fryzurkę; poza tym wcześniej chodziłam do niej na podcinanie i cieniowanie włosow i zawsze byam zadowolona; moja mama robi sobie tam zawsze baleyage i też zawsze wychodzi ładnie

Edytowane przez iryda
Czas edycji: 2007-09-14 o 17:21
iryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 14:34   #1045
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez happyines Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie salonu EFFECt na kapelance czy naprawdę dobrze obcinają i czy mogłabyś kogoś polecić czy to obojętne do kogo pójde???i czy dużo pieniążków biorą, mi chodzi tylko o solidne wycieniowanie moich włosów a raczej sianka
Byłam raz u pani Ani i raz u pani Edyty. Większej róznicy nie widziałam. Z obu byłam zadowolona. Jeśli chodzi o ceny to wszystko masz na reklama chyba 55 czy coś takiego.

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-18 o 20:58
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 23:16   #1046
Vivica
Przyczajenie
 
Avatar Vivica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

no i bylam w freestylestudio
i co wam dziewczyny powiem, powiem, że jest bardzoooooooooo zadowolona
podpisuje sie obiema rekami pod bardzo dobra opinia salonu
Pani Gosia jak mnie tylko zobaczyła to odrazu wiedzial co zrobic z wlosami i przez 22 lata bylam blondynka, a teraz ufarbowałam sie na brąz za radą Pani Gosi i wyglądam jak to mówią moje koleżanki "jakbym wyszła z żurnala" poprostu jestem inna osoba i wygladam o wiele lepiej i wszyscy mi to mówią !!! Wiec jestem bardzo, ale to naprawdę bardzo zadowolona i w końcu trafiłam do dobrego fryzjera. Włoski mam ładnie podcięte, grzywke mam zrobioną i co najwazniejsze nie musze z nimi nic robic!! A kiedyś to "bite" 2 godz. siedzialam i je układałam. Jedyne co może odstraszyć to cena za obcięcie i farbę zapłaciłam 160 zl , to w sumie nie wiem czy dużo,czy mało bo dla mnie liczy sie efekt. A efekt jest piorunujący.. nie chwaląc sie zbytnio :P


W końcu zadowolona ze swojego wyglądu....
Vivica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 16:43   #1047
cieko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam serdecznie-to moj pierwszy post tutaj Na poczatek chcialabym zapytac -Vivica- czy orientujesz sie czy ta Gosia z FreeStyle na Stradomiu pracowala kiedys w NEO na Grodzkiej?? Bylam kilka razy w tym samym salonie, z tym ze zwykle u Agnieszki Jasko. Ale nigdy nie mialam tak swietnej fryzurki jak wlasnie od Gosi-z tym ze w NEO juz jej nie ma..i nie wiem gdzie sie przeniosla. A pracowaly tez razem z Aga. Stad zastanawiam sie czy to ona. Jesli moglabys mi pomoc-bede wdzieczna za informacje. PS. Dowiedzialam sie tylko ze byc moze ma swoj salon w okolicy Sebastiana i Gertrudy.Ale nie ejstem pewna czy chodzi wlasnie o nia. Moze ktos inny tez sie orientuje? Pozdrawiam
cieko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 12:35   #1048
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja kilka dni temu byłam w salonie Studio Effect i jestem bardzo zadowolona. Panuje tam bardzo miła atmosfera, fryzjerki niezwykle sympatyczne. Ja strzygłam się u pani Edyty, bardzo miła, szczegółowo dopytywała się o jaką dokładnie fryzurę mi chodzi. Bałam się czy grzywka wyjdzie taka jak chcę,(bo fryzjerki zwykle spojrzą raz na zdjęcie nie przyglądając się, a potem klapa) ale jest naprawdę świetna! Fryzjerka konsultowała ze mną każdy swój krok i efektem jest śliczna fryzura i właśnie taka jaką chciałam Fryzjerka najpierw wyprostowała mi włosy, a potem wzięła się za strzyżenie (na suchych włosach - wtedy od razu widać jak włosy się układają). Kosztowało mnie to 55 zł czyli nie dużo jak tego typu salon. Zawsze chodziłam do Hair Coif (carrefour czyżyny), ale od jakiegoś czasu fryzjerki się pogorszyły :/
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 15:43   #1049
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Czy ktoś się orientuje, ile zapłacę za dwukolorowy balejaż + ścięcie, ew. farba + ścięcie (sama nie wiem, co chcę mieć na głowie) w salonie Hair Coif w Galerii Kazimierz? Czy dalej jest tam zniżka studencka? I czy w ogóle warto się tam farbować i ścinać? Interesują mnie ceny dla długowłosych.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 16:02   #1050
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I czy w ogóle warto się tam farbować i ścinać? Interesują mnie ceny dla długowłosych.
Ja bardzo nie polecam. W innym wątku dużo pisałam na temat mojej wizyty w tym salonie. Mam długie włosy, za ścięcie i wymodelowanie zapłaciłam 61 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.