Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 15:22   #2491
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: FreeStyle fryzjer Kraków

do lokow proponuje salon Jean Louis David, maja tam techniki strzyzenia maszynkami co porzadkuje krecone wlosy. Jest to siec salonow tak wiec w Twoim miescie na pewno jest ich kilka.
O freestyle nikt tu chyba nie slyszal
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 21:38   #2492
annikaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hej nicesmile jednak nie pójde do klaudiusza bo wyjeżdza właśnie do Anglii i mam pytanie w związku z tym czy warto iść do fryzjerki Ani w tym samym salonie czy lepiej poszukac kogos innego?
annikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:15   #2493
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez annikaaa Pokaż wiadomość
hej nicesmile jednak nie pójde do klaudiusza bo wyjeżdza właśnie do Anglii i mam pytanie w związku z tym czy warto iść do fryzjerki Ani w tym samym salonie czy lepiej poszukac kogos innego?
Ja Ani nie znam, ale byłam u Oskara. Monika jest bardzo dobra
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:45   #2494
annikaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

powiedz mi tylko jedno właśnie czy lepiej isc do moniki i czekac na klaudiusza do nastepnej srody?
annikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:18   #2495
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Annikaaa
Ja niestety byłam tylko u Klaudiusza, więc nie mam opinii o innych. Owszem widziałam jak inni fryzjerzy i fryzjerki ścinali przy mnie klientki, ale niestety nie wiem jak się nazywali , więc nie mogę Ci ich polecić.
Udawało mi się zawsze na niego trafiać fakt, że na wizyte umawiałam się znacznie wcześniej, ale zawsze mi się udawało.
Nie wiem jak długo nie będzie Kaludiusza, ale jesli masz wątpliwości i wiesz kiedy wróci, to zdecyduj czy możesz poczekać, czy nie.
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 15:18   #2496
margarethe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
GG do margarethe Wyślij wiadomość przez Yahoo do margarethe
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A ja z innej beczki, a raczej o innym salonie. Byłam parę dni temu w salonie pani Marty L. (nie wiem jakie ilości danych na tym forum mogą być podawane na al. Pokoju. Ścinała mnie pani Kinga. Niestety nie polecam. Atmosfera może i miła, wystrój wnętrza także przyjemny. Zostałyśmy razem z koleżanką, która ze mną była poczęstowane herbatą (choć to teraz już chyba norma). Ale po pierwsze drogo, przynajmniej jak na studencką kieszeń. Zdziwiło mnie, że za każdą usługą liczą sobie osobno, tzn. myślałam, ze jak ścięcie to i mycie i modelowanie jest w cenie. Nie wiem jak z myciem, ale za prostowanie włosów doliczono mi dodatkowo 15 zł. Cóż, moja wina. Trzeba się było wcześniej spytać, ile ta przyjemność będzie kosztować. Ale miałam też wrażenie, że pani Kinga nie za bardzo słucha, co się do niej mówi. Może to i też moja wina, bo jej też za dużo nie powiedziałam, czego ja właściwie chcę. Ale podkreśliłam, że moje naturalnie lekko kręcone włosy prostuję nieczęsto. No i wyszłam z salonu z fryzurą przy której bez prostowania się nie obejdzie, grzywką której nienawidzę ("Robię pani dokładnie taką samą grzywkę jaką ja mam" odpowiedziała p. Kinga, kiedy spytałam czy to coś, co tworzy, będzie mi się układać na głowie. Niestety na protesty już było zbyt późno), ale za to bez 100zł wydanych na fryzurę, którą zwykła osiedlowa fryzjerka wykonałaby za złotych może 20. Wszyscy stwierdzili, że wyglądam ładnie, ale po prostu prezentuję się inaczej. Jak każdy, gdy sobie wyprostuje włosy. Ale właściwie wyglądam przeciętnie. Po prostu mam proste włosy, jakąś grzywkę z boku, która mi leci do oczu i mnie drażni, troszkę podcięte i przepiórkowane (?) końcówki. Podobny efekt był, kiedy wyszłam w maju z salonu na ul. Dietla od pana Karola. Tylko że tam zapłaciłam o połowę mniej, a pan Karol był dużo przyjemniejszy od pani Kingi. I nie stworzył mi żadnej koszmarnej grzywki. Gdy fryzura już się zupełnie do niczego nie będzie nadawać, wybiorę się do niego an ratunek.
margarethe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:32   #2497
IsThisLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 109
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

witam dziewczyny
proszę o poradę, potrzebuję troszkę skrócic włosy z długości jakieś 2cm i zrobic grzywkę, gdzie, tzn w jakim salonie odbędzie sie to profesjonalnie i za przystępną cenę? chodzi mi tak o cenę do 40zł? bez żadnego modelowania itp
z góry dziękuję za pomoc
__________________
Mój Okularnik <3
IsThisLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 19:03   #2498
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: KRAKÓW- A.JAŚKO I ROMAN- jakie ceny?

A znacie dziewczyny może jakiegoś taniego fryzjera? Chcę tylko podciąć włosy i cena 50 zł wzwyż mi się jakoś nie uśmiecha.. u siebie w mieście za podobne cięcie płacę do 20zł a nie mam teraz możliwości iść u mnie..
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 16:08   #2499
majkola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z kontowni
Wiadomości: 51
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

dziewczyny, mam pytanie: byla ktoras w salonie "u gosi"? zastanawialam sie nad przedluzeniem wlosow tam lub zrobieniem trwalej (jeszcze nie wiem na co sie zdecydowac) a to dosc "powazne zabiegi dla wlosow" dlatego chcialabym poznac opinie o salonie. Jesli ktoras korzystala, prosze o opnie
majkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 16:41   #2500
u la la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja polecam trendy na karmelickiej!
u la la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 18:03   #2501
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez sylwia166 Pokaż wiadomość
Witam. Wybieram się do fryzjera FreeStyle na stradomskiej do p.Agnieszki Skrobacz i chciałam dowiedzieć się czy warto...mam długie falowane włosy, codziennie prostuje. Nie mam pojęcia na fryzure dlatego chciałabym, żeby ktoś mi doradził. Czy w tym studio otrzymam jakieś rady czy samemu trzeba powiedzieć czego oczekujemy? I jak ktoś ma jakieś doświadczenie, czy słyszał coś o tym salonie to prosze piszcie, strasznie się denerwuje...;p
aha...i jakie ceny?
Mam nadzieję że nie za późno odpowiadam. Pani Agnieszka od razu mówi co jej zdaniem będzie za chwilę robione, mnie nawet nie zapytała jakie mam zdanie i co bym chciała, tylko od początku do końca robiła wszystko po swojemu. Także dla niezdecydowanych - rewelka. Mi było smutno, że ścięła mi dużo więcej włosów niż prosiłam - podobno były zniszczone, ale ja tak nie uważam. Wyszłam z fryzurką prawie identyczną jak wchodziłam, tylko duuużo krótszą - p.Agnieszka stwierdziła że dobrze mi w takich włosach i nie potrzebuję odmiany ale "odświeżenia".
Cena ok, p.Agnieszka strasznie pewna siebie, trochę obraźliwe epitety leciały na wcześniejszego fryzjera, który mnie ścinał, ale ogólnie może być. Dużo było na jej temat pozytywnych opinii, więc możesz spróbować.

Cytat:
Napisane przez u la la Pokaż wiadomość
ja polecam trendy na karmelickiej!
Może jakieś konkrety?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 08:09   #2502
u la la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Lalaith poprostu dobry salon dobrzy fryzjerzy dobre ceny! Chodzilam do innych salonow ale w zadnym mnie nie scieli tak jak chcialam tak jak i ty pisalas wychodzilam z tym samym co przychodzilam. Ale polecam isc do ktoregos z panow...

Edytowane przez u la la
Czas edycji: 2009-10-20 o 08:10
u la la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 10:59   #2503
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez u la la Pokaż wiadomość
Lalaith poprostu dobry salon dobrzy fryzjerzy dobre ceny! Chodzilam do innych salonow ale w zadnym mnie nie scieli tak jak chcialam tak jak i ty pisalas wychodzilam z tym samym co przychodzilam. Ale polecam isc do ktoregos z panow...
No ale powiedz u kogo konkretnie byłas, bo chyba nie u wszystkich? Wypowiadały się tu już osoby które były z tego salonu niezadowolone, dlatego chcę wiedzieć do kogo konkretnie miałabym się udać. Poza tym co miałas robione, jakie są ceny, czy pracują tam sami styliści, czy trzeba mieć konkretną wizję czy oni coś fajnego wymyślą i dobiorą, czy włosy układają się same czy trzeba je codziennie modelować, a jeśli same to czy tylko kilka tygodni i trzeba iść znowu, czy wręcz przeciwnie wiele miesięcy i można spokojnie je zapuszczać bez strachu że za chwilę będą wyglądać nieciekawie?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 14:08   #2504
u la la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
No ale powiedz u kogo konkretnie byłas, bo chyba nie u wszystkich? Wypowiadały się tu już osoby które były z tego salonu niezadowolone, dlatego chcę wiedzieć do kogo konkretnie miałabym się udać. Poza tym co miałas robione, jakie są ceny, czy pracują tam sami styliści, czy trzeba mieć konkretną wizję czy oni coś fajnego wymyślą i dobiorą, czy włosy układają się same czy trzeba je codziennie modelować, a jeśli same to czy tylko kilka tygodni i trzeba iść znowu, czy wręcz przeciwnie wiele miesięcy i można spokojnie je zapuszczać bez strachu że za chwilę będą wyglądać nieciekawie?

Ja byłam u p.andrzeja przyszłam całkowicie bez pomysłu a on mi zaczal gadac ze to mozemy ze tamto mozemy az zglupialam akurat przy moich prostych wlosach nie trzeba nic robic po tym jak mnie sciol umyje i ostatecznie grzywke wyprostuje to wszystko co z nimi robie naprawde jak z zadnego zadowolona jestem. Kolezanka chodzi do drugiego pana ale nie wiem jak sie nazywa taki mlodziutki...tez jest swietny ona z kolei ma trudne wlosy do ulozenia i teraz tez juz z nimi sie nie meczy tylko suszy. a cena za sciecie to ok 68zl farbowac nie farbowalam bo mam naturalny kolor w miare. Naprawde jak chcesz sie tam wybrac to ja polecam!! albo p.andrzeja albo tego drugiego pana. Chyba innego tam juz nie ma bo jak chodze tam od roku to tylko 2 widzialam.Andrzej jest stylista to jego blog widac ze facet kocha fryzjerstwo http://kruczekhairconcept.com/

Edytowane przez u la la
Czas edycji: 2009-10-20 o 14:10
u la la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:09   #2505
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dzięki
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:31   #2506
u la la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

nie ma za co jakbys sie wybrała tam do daj mi prosze znać czy jestes zadowolona i do kogo poszłas
u la la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 16:36   #2507
czarnaelizabeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 296
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja u fryzjera byłam dwa razy w życiu - raz rok temu w salonie "Waldi" na Kurczaba, bo miałam niedaleko,a mama tam kilka razy ścinała włosy i była zadowolona. Włosy ścinałam zza pasa na za ramiona, cieniowąłam, bez mycia i modelowania(przyszłamw mokruych włosach),kosztowało mnie to 30zł. Teraz byłam podciąć, a właściwie odświeżyć cieniowanie, w sumie 3 cm, fryzerka pytała mnie o każdy kosmyk (wchodząc powiedziałąm,z e chcę maksymalnie 3 cm skrócić, bo zapuszczam). jak miała uciąć 6 cm, bo włosy krzywo rosły,to pytała, czy może.Ja jestem zadowolona, bardzo.Oprócz tego dostałąm mnóstwo porad,jak wzmacniac włosy. Ja polecam.
czarnaelizabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 12:27   #2508
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Czy ktoś był obecnie u Agnieszki Jaśko, która teraz przyjmuje na Grzegórzeckiej. Chciałabym wiedzieć, ile bierze za ścięcie włosów półdługich ( chcę je właściwie popodcinać, żeby się ładnie układały). Słyszałam dużo pozytywnych opinii, że ładnie obcina włosy kręcone.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:49   #2509
kireksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Thumbs up Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam,

Ja gorąco polecam salon fryzjerski na ul.Balickiej 79 w Krakowie,pełen profesjonalizm tylko tam już chodzę.Zawsze wychodze zadowolona!!!Salon nazywa sie Amariss Medical Spa, oprócz usług fryzjerski można od razu skorzystać z zabiegów Spa.
kireksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 17:18   #2510
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Właśnie doczytałam, że rok temu u Agnieszki Jaśko ścięcie kosztowało 49 zł, czy cena jest mniej więcej taka sama ?
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 21:14   #2511
veuve
Przyczajenie
 
Avatar veuve
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Właśnie doczytałam, że rok temu u Agnieszki Jaśko ścięcie kosztowało 49 zł, czy cena jest mniej więcej taka sama ?
Teraz kosztuje 55 zł.
veuve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 22:18   #2512
majkola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z kontowni
Wiadomości: 51
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A mozecie polecic jakis salon do przedluzenia/zageszczenia wlosow?
majkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:40   #2513
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dzięki veuve, to i tak taniej niż w epsu na karmelickiej, gdzie do tej pory byłam najbardziej zadowolona ze ścięcia.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 15:34   #2514
Eliza1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć Dziewczyny Jakiś czas temu przeprowadziłam się do Krk i szukam dobrego fryzjera-stylisty Mam trudne włosy (lekko falowane, mocno puszące się u nasady), które są wyzwaniem dla fryzjerów Raz wybrałam się do Studia Fryzur Marty Lizoń i trafiłam w ręce pana Marcina i wydawało mi się, że ona ma pomysł na moje włosy jednak on już tam nie pracuje i oczywiście nikt nie wie, gdzie się teraz zatrudnił Może któraś z Was wie, gdzie on teraz pracuje?? Ewentualnie będę wdzięczna za polecenie kogoś, kto ujarzmi moje włosy
Eliza1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 07:56   #2515
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Polecam salon Atelier na ul. Pędzichów (ok. Długiej i Szlak). Chodzę do p. Agnieszki. Cięcie to wydatek rzędu 70zł, ale warto.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 13:06   #2516
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Studio fryzury kraków al. Pokoju 20

Mam pytanie do osób, które korzystały bądź korzystają ze studia fryzur Marty Lizoń na al. Pokoju ? chciałabym wiedzieć jaka jest tam atmosfera, jak strzyżą i czy jest drogo? z tego co wiem wizyta w tym salonie trochę kosztuje, ale za to obsługa jest profesjonalna.
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 15:51   #2517
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Poszukiwany krakowski fryzjer - Tomasz Marut

na styczen????? on jest az taki dobry?
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 20:05   #2518
evcia006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

wizażanki.. czy któraś może polecić jakąs fryzjerke/fryzjera z salonu Biosfera na dywizjonu 303? gdzies na ktorejs stronie tego watku znalazlam pozytywne opinie.. ale bez podanej konkretnej osoby (a jednak wole wiedziec do kogo isc ^^)

a 2 pyt. kogos konretnego polecacie z salonu Freestyle? i jakie tam są terminy...

z gory dzieki za pomoc

Edytowane przez evcia006
Czas edycji: 2009-10-25 o 20:09
evcia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:52   #2519
anika2124@wp.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

witam!
Zazwyczaj tylko czytam posty ale dzis postanowilam cos napisac od siebie.Odnosnie P.Basi z Kiss Paris.Wrazenia raczej srednie.Wielkiej pracy P.Basi na mnie nie wykonala ani nawet sie nie starala.Najgorsze w tym wszytskim bylo to ze zle zrobila mi grzywke, czego z poczatku nie zauwazylam.Z jednej strony moja grzywka byla rzadsza, poprostu nierowno dobrane wlosy do grzywki.Poprawila mi to..praktykantka z osiedlowego salonu.Jak dla mnie ten salon jest przereklamowany.Zadnch 'cudów' tam nie ma, wrecz przeciwnie. Jedynie zadwolona bylam z uslug p. Marjusza z Czarnowiejskiej, to prawda ze drogo, ze haotycznie, ze skacze z jednej klienki na druga ale naprawde dobrze sie czulam we fryzurze od niego.Pozdr.
anika2124@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 08:31   #2520
Kikimera
Przyczajenie
 
Avatar Kikimera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

W salonie JLD pracowała kiedyś pani Ela Serebrnicka/Srebrenicka, ścinałam u niej swoje lokony i również wspominam ją miło. Wtedy była blondynką z długimi prostymi włosami.

Edytowane przez Kikimera
Czas edycji: 2009-11-05 o 10:27
Kikimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.