Wrześniówki - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 11:08   #1021
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

no to macie tak jak u nas ja w prawdzie pracuje a tŻ studiuje, ale jak sie cieplej zrobi to bedziemy wlasnie dom remontowac i urzadzac jedno piętro to juz sobie wyobrazam co to bedzie. Ania_87 a co juz macie zalatwione i kiedy slub?
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 11:08   #1022
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Wrześniówki

Chyba wypowiadałam się tu jakiś czas temu ale mój post przepadł bez śladu. My mamy ślub 25 września, mamy na razie:
- salę
- muzyków
- zarezerwowany termin w kościele
- listę gości
- jesteśmy w trakcie nauk przedmałżeńskich

Mam też zamówioną sukienkę i zarezerowaną makijażystkę i fryzjera, taka usługa 2w1, pani przyjeżdza do domu.
Zaręczyliśmy się tuż przed świętami i od połowy stycznia mniej więcej załatwiamy formalności, myślę, że całkiem sprawnie idzie bo wszystko co mamy udało się załatwić bezstresowo w ciągu miesiąca.
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 11:24   #1023
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
no to macie tak jak u nas ja w prawdzie pracuje a tŻ studiuje, ale jak sie cieplej zrobi to bedziemy wlasnie dom remontowac i urzadzac jedno piętro to juz sobie wyobrazam co to bedzie. Ania_87 a co juz macie zalatwione i kiedy slub?
Dokładnie mówiąc to my też remontujemy piętro u jego rodziców napisałam mieszkanie żeby za dużo się nie rozpisywać do czego mam skłonności za dużo nie mamy tam do roboty bo tylko pomalować zmienić meble i zrobić kuchnię ale i tak chcemy to zrobić latem także ja na razie szukam pomysłów jak urządzić salon, sypialnię i kuchnię. łazienka już jest gotowa także nie ma tam co robić wystarczy tylko kupić pralkę
a co mamy??
-zespół
-kucharkę z obsługą
-salę
-fotografa i kamerzystę(kamerzystę tylko z tego względu, żebym wiedziała co się działo, bo moja bratowa to mało pamięta, ze w kościele była na swoim ślubie)
-listę gości
-ja chyba już wiem jaką chcę suknię
-w tym tygodniu chcemy załatwić noclegi dla części gości
-właśnie zarezerwowałam nam termin na kurs przedmałżeński(jedyny najbliższy termin, który nam odpowiada to maj... no ale cóż...)
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.


Edytowane przez ~ania_87
Czas edycji: 2010-02-15 o 12:34
~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 18:04   #1024
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

My też oboje pracujemy i studiujemy. Mało jest wolnego czasu, ale nie ma źle. Jak się chce to się da- ja jestem takiego zdania A brak czasu to głupia wymówka- choć czasem sama jej używam
My zaczęliśmy załatwiać równo rok przed weselem (dokładnie 4 września ). Najpierw restauracja, zespół właściwie sam nam 'wpadł' bo byliśmy na weselu kuzynki i świetnie się wybawiliśmy więc od razu ich 'zaklepaliśmy' (choć i tak rozważałam jeszcze jeden, z pięknie śpiewającą panią na wokalu- zespół był bardziej 'elegancki' choć jeden z panów zupełnie nie umiał śpiewać... no ale panowie zadecydowali- TŻ, mój tata i mój brat, żeby wziąć tych od kuzynki, bo lepiej się ludzie wybawią ). Najgorszy problem to był Fotograf i kamerzysta. Chyba najwięcej czasu jak do tej pory- temu poswięciłam. Od przegladania zdjeć w necie i cen.... dzień w dzień bolała mnie głowa. Aż tu nagle okazało się że informatyk ode mnie z pracy się tym trudni, więc pojechaliśmy do niego i jak zobaczyłam jego dzieła to odrazu wiedziałam że znalazłam tego jedynego haha on ma też zaprzyjaźnionego kamerzystę (też świetnego- oglądaliśmy video)- wiec dwie pieczenie na 1 ogniu

Potem reszta czyli:
- nauki (jesteśmy zapisani)
- ciasta

iiii.... chyba to wszystko co mamy na dzień dzisiejszy
Jeszcze wiele przed nami, ale mam listę zrobioną, więc nie powinnam o niczym zapomnieć
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 21:11   #1025
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

tez tak mysle, że jak ktos chce to wszystko zalatwi mimo, że czasu mało albo dochodzą remonty....u nas puste sciany i beton więc roboty jeszcze co nie miara a co do slubu to mamy juz.....(na szczescie):
-sale
-auto
-orkiestre
-fotografa i kamerzyste
-nauki przedmalzenskie zrobione
-makijazystke
-kosciol zalatwiony
-obraczki do odebrania beda za tydzien
-krawcową i suknie wybraną;]
-ciasta zamowione
-liste gosci

hmm...i chyba tyle na ten czas:P


__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013





Edytowane przez czaszka_
Czas edycji: 2010-02-15 o 21:12
czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 09:31   #1026
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
tez tak mysle, że jak ktos chce to wszystko zalatwi mimo, że czasu mało albo dochodzą remonty....u nas puste sciany i beton więc roboty jeszcze co nie miara a co do slubu to mamy juz.....(na szczescie):
-sale
-auto
-orkiestre
-fotografa i kamerzyste
-nauki przedmalzenskie zrobione
-makijazystke
-kosciol zalatwiony
-obraczki do odebrania beda za tydzien
-krawcową i suknie wybraną;]
-ciasta zamowione
-liste gosci

hmm...i chyba tyle na ten czas:P


no to całkiem sporo chyba mnie to zmotywuje do dalszego załatwiania
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:29   #1027
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

pięknie Wam to wszystko idzie
ja dzisiaj dzwoniłam do salonu fryzjerskiego i mogą mnie zapisać w maju, mam nadzieję że nie okaże się że nie ma miejsca :/
Jeśli chodzi o obrączki to już totalnie nie wiem gdzie się zdecydować i na jakie
Ale spokojnie dziewczyny jeszcze mamy czas, Podsumowywując:
sala,
fotograf,
dj,
sukienka zamówiona,
samochód,
lista gości,
kwiaciarka chyba wybrana
cukiernia chyba wybrana zależy jak będzie po degustacji
buty dla TZ kupione chyba że je założy sobie wcześniej
w czwartek jak się uda zaczynamy nauki
__________________
Laura my love

Edytowane przez mafda
Czas edycji: 2010-02-16 o 13:30
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 13:33   #1028
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Ja też już powinnam chyba zacząć działać dalej....
Ale cóż, w podróż po salonach wybieram się w przyszły weekend. Ze świadkową- która jeszcze o tym nie wie (nie wie że ma być świadkową, a że wybieramy się na zakupy- wie ) Ale obiecała mnie przytrzymać,żebym nie uciekła i popchnąć żebym weszła do salonów
Bo jak już pisałam wcześniej mam jakiś dziwny stres i blokadę przed tym
Z obrączkami chyba jeszcze trochę poczekamy, choć mamy już model na oku.
Natomiast w marcu zaczynamy remontować nasze przyszłe gniazdko
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:05   #1029
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

oj powodzenia dziewczyny z remontami ja juz po i więcej bym nie chciała prze to przechodzić, jak dobrze policze to trwal prawie rok, ale teraz juz na swoim to zupełnie inaczej Mieliśmy remont generalny, jak pierwszy raz weszliśmy do tego mieszkania to stwierdziliśmy że tylko pomalujemy i się wprowadzimy, aż wkroczył nasz znajomy który zajmuje się remontami ... dobrze że nas namówił bo teraz nie wyobrażam sobie remontować i mieszkać mając małe dziecko
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:01   #1030
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
oj powodzenia dziewczyny z remontami ja juz po i więcej bym nie chciała prze to przechodzić, jak dobrze policze to trwal prawie rok, ale teraz juz na swoim to zupełnie inaczej Mieliśmy remont generalny, jak pierwszy raz weszliśmy do tego mieszkania to stwierdziliśmy że tylko pomalujemy i się wprowadzimy, aż wkroczył nasz znajomy który zajmuje się remontami ... dobrze że nas namówił bo teraz nie wyobrażam sobie remontować i mieszkać mając małe dziecko
Macie już dziecko?? super chłopiec czy dziewczynka i ile ma już miesięcy, latek??
z tego co widzę to ślubujemy tego samego dnia
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:42   #1031
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Ojjj właśnie zauważyłam ze dzisiaj równe 200 dni do ślubu mamy
A ja się cieszę na remont, choć obejmował będzie jeden wielki pokój, który chcemy podzielić na dwa mniejsze, ale wiele radości sprawia mi planowanie co i jak i gdzie urządzę, postawię itp Właściwie już cały obraz mam w główce wyrysowany i chyba bardziej nie moge się doczekać tego, niz tego całego wesela
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 20:39   #1032
joasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Wrześniówki

A któraś z Was już robi zaproszenia?
joasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:55   #1033
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Ja mam upatrzone, tylko zamówię na allegro
Ale jeszcze trwa dokładne spisywanie listy gości
Sama nie robię, bo nie mam do takich rzeczy cierpliwości, znając mnie to pewnie nad jednym, góra dwoma siedziała by cały dzień, żeby każdy szczególik był perfekcyjny a potem już by mi się znudziło....
Taka już jestem
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:08   #1034
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ~ania_87 Pokaż wiadomość
Macie już dziecko?? super chłopiec czy dziewczynka i ile ma już miesięcy, latek??
z tego co widzę to ślubujemy tego samego dnia
mamy córkę i ma 1,5 roku
z remontem nie było aż tak źle tylko bardzo sie ciągnął, mylaliśmy że uda nam się wprowadzic przed urodzeniem malutkiej ale niestety troszkę się przeciągło i mieszkaliśmy u rodziców.
Planowanie i kupowanie wszystkiego do mieszakania sprawiało mi ogromną radość

Ja zaproszenia też chyba będę kupowac na allegro, choć jeszcze nie mam upatrzonych konkretnych, kilka mi się podoba.

a dzisiaj byłam w kosciele i nauki zaczynamy w połowie marca
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:11   #1035
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez joasja Pokaż wiadomość
A któraś z Was już robi zaproszenia?
Też mam plan zamówić na allegro. nie robiłam nigdy sama zaproszeń i pewnie bym się nieźle wkurzała gdyby mi nie wychodziły wolę powierzyć to profesjonalistom

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
mamy córkę i ma 1,5 roku
z remontem nie było aż tak źle tylko bardzo sie ciągnął, mylaliśmy że uda nam się wprowadzic przed urodzeniem malutkiej ale niestety troszkę się przeciągło i mieszkaliśmy u rodziców.
Planowanie i kupowanie wszystkiego do mieszakania sprawiało mi ogromną radość

Ja zaproszenia też chyba będę kupowac na allegro, choć jeszcze nie mam upatrzonych konkretnych, kilka mi się podoba.

a dzisiaj byłam w kosciele i nauki zaczynamy w połowie marca
to mała będzie miała już dwa latka jak będziecie brać ślub tylko się nie zdziwcie jak to wasza córka będzie gwiazdą wieczoru byłam na takim ślubie ale rodzice jak to rodzice wpatrzeni w córcię jak w obrazek i wcale im nie przeszkadzało, że nie są w centrum uwagi super to wyglądało
oj ja też zajęta jestem bardziej planowaniem kolorystyki wnętrz także od sklepów meblowych ciężko mnie odgonić zawsze jakiś fajny pomysł może wpaść
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 22:55   #1036
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

ja tez jak narazie jestem bardziej zagascynowala domem, i moze mamy jeszcze sam beton i puste sciany ale juz mam cale pietro obmyslane jak bedzie wygladac

a co do zaproszen jest wiele pieknych na allegro no ale co z tego jak dla mnie nadal problemem jest wybranie tekstu.Juz chyba 2 miesiace mysle i mysle i wymyslec nie moge hehe
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:58   #1037
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez joasja Pokaż wiadomość
A któraś z Was już robi zaproszenia?
My mamy upatrzone na allegro, mamy też przygotowany tekst zaproszenia. Musismy tylko usiąść któregoś dnia i zrobić dokładną listę gości - z odmienionymi nazwiskami, tak, żeby na zaproszeniach były już wydrukowane.

No i mam sukienkę zamówiłam w piątek, jak mi się uda to wkleję zdjęcie. Jest zrobiona z szyfonu, prosta i zwiewna. Przymierzyłam w sumie 5 modeli i w tej jednej czułam się jak w zwykłej sukience, tyle, że białej lekko i dziewczęco a na tym mi chyba najbardziej zależało.
I znalazłam fotografa. Wszystko, póki co, idzie nam chyba całkiem sprawnie.
I byliśmy na 3 naukach, w sumie jest 8 wykładów +2 wizyty w poradni.

Suknia jest niezupełnie biała tylko ivory ale dla mojego narzeczonego: ivory, kość słoniowa czy ecru = biały, po prostu

Edytowane przez Calypso*
Czas edycji: 2010-02-18 o 10:00
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:12   #1038
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Wrześniówki

Wklejam zdjęcie sukienki Nie jest to może klasyczna elegancka suknia ślubna ale bardzo dobrze się w niej czułam, zresztą nie przymierzałam wielu modeli, żeby nie robić sobie niepotrzebnych dylematów "którą wybrać"
Cała wyprawa po suknię zajęła mi równo godzinę

Aha, no oczywiście na mnie ta sukienka będzie tak z 2,5 raza większa Mam niby plan odchudzania i nawet karnet na aerobic dla zmotywowania działań ale mimo wszystko nie ma szans, żebym wychudła tak jak ta modelka.

Edytowane przez Calypso*
Czas edycji: 2010-02-18 o 10:14
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:56   #1039
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Calypso* Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcie sukienki Nie jest to może klasyczna elegancka suknia ślubna ale bardzo dobrze się w niej czułam, zresztą nie przymierzałam wielu modeli, żeby nie robić sobie niepotrzebnych dylematów "którą wybrać"
Cała wyprawa po suknię zajęła mi równo godzinę

Aha, no oczywiście na mnie ta sukienka będzie tak z 2,5 raza większa Mam niby plan odchudzania i nawet karnet na aerobic dla zmotywowania działań ale mimo wszystko nie ma szans, żebym wychudła tak jak ta modelka.
śliczna taka elegancka i w ogóle
co do odchudzania to ja zawszę przez wakację chudnę pare kilo także cieszę się, ze ślub we wrześniu
mnie też podobają się proste suknie. moja będzie w stylu white one 176. z szarfą pod biustem, zeby mnie trochę wydłużyć ostatecznie dogadam się z krawcową jaki materiał itd. (mam tyle podobnych zdjęć sukienek, które różnią się tylko koronką, że już zgłupiałam) no i najważniejsze: bez trenu
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 12:55   #1040
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Wrześniówki

Ta suknia też nie ma trenu, jest lekko wydłużona z tyłu ale ustaliłam w salonie, że przy 1-wszej przymiarce to wydłużenie zostanie skrócone Suknie z trenami które przymierzałam może rzeczywiście wyglądały ładnie i robiło to wrażenie ale tylko do momentu kiedy się nie zaczynałam ruszać
Umiejętność chodzenia czy tańca w takiej sukni to niezła sztuka, je bym jej raczej nie opanowała Chociaż tren się jakoś tam podpina itd.

No to super, ania_87, że Ci się podoba. White one 176 jest piękna super wybór. Bardzo mi się też podoba taki akcent w postaci tasiemki w sukni, i jeszcze jak tasiemka jest w innym kolorze - dobranym do krawatu czy muszki Pana Młodego. Ta para ma taki akcent. Prosto i z klasą, moim zdaniem świetnie to wygląda.
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 14:19   #1041
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Widzę że preferujecie proste sukieneczki
Ładne, dziewczęce, świeże.
Ja chcę bardziej 'balową' na ten jedyny dzień w życiu
Chcę taką, której już nigdy nie będę miała na żadną okazję
Podobają mi się w kształcie litery A, chciała bym połączenie czegoś lekkiego i zwiewnego z koronką. Suknię czysto białą i... Tyle
Dzisiaj zaczęłam ja rysować Ale po wyładowaniu emocji na papierze stwierdziłam, że skuszę się na coś gotowego, bo od wymyślania co i jak podpiąć gdzie dać koronkę itp rozbolała mnie głowa
Chciała bym strojną, ale jednocześnie delikatną, zwiewną, nie jakąś ciężko- królewską
Mniej więcej jak na obrazku, choć to jeszcze nie do końca to
Wierzę że znajdę tą jedną jedyną zareaguje tak ->kla ski:
I już nie będę chciała widzieć więcej
Choć znając moje mniemanie o sobie to baaaaaaaardzo ciężko będzie tak zareagować na widok siebie samej ha ha
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 14:29   #1042
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Albo taka
http://media.onsugar.com/files/ons1/...ding-dress.jpg
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 15:01   #1043
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Calypso* Pokaż wiadomość
Ta suknia też nie ma trenu, jest lekko wydłużona z tyłu ale ustaliłam w salonie, że przy 1-wszej przymiarce to wydłużenie zostanie skrócone Suknie z trenami które przymierzałam może rzeczywiście wyglądały ładnie i robiło to wrażenie ale tylko do momentu kiedy się nie zaczynałam ruszać
Umiejętność chodzenia czy tańca w takiej sukni to niezła sztuka, je bym jej raczej nie opanowała Chociaż tren się jakoś tam podpina itd.

No to super, ania_87, że Ci się podoba. White one 176 jest piękna super wybór. Bardzo mi się też podoba taki akcent w postaci tasiemki w sukni, i jeszcze jak tasiemka jest w innym kolorze - dobranym do krawatu czy muszki Pana Młodego. Ta para ma taki akcent. Prosto i z klasą, moim zdaniem świetnie to wygląda.
z tego samego względu rezygnuję z trenu pięknie wygląda przez godzinę w kościele a potem niby się go podpina ale nie raz już widziałam jak młode mają z tym problem bo albo ciężko, albo guzik się urwał i trzeba szyć. no i jak dla mnie suknia nie ma już tego wyglądu a ja chcę mieć wygodną suknię, zeby móc się bawić na całego bo to moje wesele
też mi się podoba taka tasiemka ale mój tż będzie w mundurze więc musiałabym mieć oliwkową tasiemkę a to już mi się za bardzo by odznaczało. także będzie biała tak jak wszystkie inne dodatki.

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Widzę że preferujecie proste sukieneczki
Ładne, dziewczęce, świeże.
Ja chcę bardziej 'balową' na ten jedyny dzień w życiu
Chcę taką, której już nigdy nie będę miała na żadną okazję
Podobają mi się w kształcie litery A, chciała bym połączenie czegoś lekkiego i zwiewnego z koronką. Suknię czysto białą i... Tyle
Dzisiaj zaczęłam ja rysować Ale po wyładowaniu emocji na papierze stwierdziłam, że skuszę się na coś gotowego, bo od wymyślania co i jak podpiąć gdzie dać koronkę itp rozbolała mnie głowa
Chciała bym strojną, ale jednocześnie delikatną, zwiewną, nie jakąś ciężko- królewską
Mniej więcej jak na obrazku, choć to jeszcze nie do końca to
Wierzę że znajdę tą jedną jedyną zareaguje tak ->kla ski:
I już nie będę chciała widzieć więcej
Choć znając moje mniemanie o sobie to baaaaaaaardzo ciężko będzie tak zareagować na widok siebie samej ha ha
prawda, że ciężko się zdecydować ja też chciałam żeby to była jednocześnie prosta i elegancka ale z drugiej strony.... tylko raz się ją zakłada więc łatwo przesadzić też mi się podobają Twoje propozycje. ja generalnie jestem anty wszelkie falbany podobają mi się proste suknie. suknie w kształcie A nie są takie znowu duże zależy jakie jest to A . a jak się już zdecydujesz to już nie oglądaj innych bo tylko sobie w głowie namieszasz
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:58   #1044
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Nic mnie tak nie wkurza jak doradzanie innych kiedy ja tego nie potrzebuję!!!
Ktoś: - "A ściankę działową jak chcecie zrobić?"
MY: - "(tu następuje tłumaczenie) a wejście z tej strony"
Ktoś: - "Eeeeee! Z tej? a przecież z tamtej będzie wygodniej przechodzić... Lepiej było by z tamtej"
I stwierdzenie padające na końcu "No jak sobie z reszta chcecie, ale.... (i dalsze tłumaczenie)"
I to się tyczy różnych innych rzeczy, ale takie przykład akurat podałam.
Jak pyta niech wysłucha i się nie odzywa. Jak bym chciała słuchać czyichś rad to bym zapytała "Z której strony będzie lepiej zrobić wejście? Jak myślisz Ktosiu?". Ale przecież to ja tam będę mieszkać, ja za to zapłacę, ja chcę mieć tak a nie inaczej!
Chyba zaczyna się we mnie budzić zła weselna jędza
Ale taka już jestem... Jak potrzebuję rady to się zgłoszę. Lubię kiedy ktoś pozwala mi robić coś jak chcę, jeśli nie będzie to dobry wybór to ja poniosę tego konsekwencje i już się nauczę na przyszłość.
Z resztą od dziecka tak miałam... Nie słuchałam mamy a potem Ona miała satysfakcję mówiąc :"A nie mówiłam?" A ja jej odpowiadałam "Mówiłaś, ale musiałam sama się przekonać"

Przepraszam za taki mały bulwersik, ale musiałam gdzieś wyrzucić swoje bolączki, a Wy byłyście najbliżej
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 21:05   #1045
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Widzę że preferujecie proste sukieneczki
Ładne, dziewczęce, świeże.
Ja chcę bardziej 'balową' na ten jedyny dzień w życiu
Chcę taką, której już nigdy nie będę miała na żadną okazję
Podobają mi się w kształcie litery A, chciała bym połączenie czegoś lekkiego i zwiewnego z koronką. Suknię czysto białą i... Tyle
Dzisiaj zaczęłam ja rysować Ale po wyładowaniu emocji na papierze stwierdziłam, że skuszę się na coś gotowego, bo od wymyślania co i jak podpiąć gdzie dać koronkę itp rozbolała mnie głowa
Chciała bym strojną, ale jednocześnie delikatną, zwiewną, nie jakąś ciężko- królewską
Mniej więcej jak na obrazku, choć to jeszcze nie do końca to
Wierzę że znajdę tą jedną jedyną zareaguje tak ->kla ski:
I już nie będę chciała widzieć więcej
Choć znając moje mniemanie o sobie to baaaaaaaardzo ciężko będzie tak zareagować na widok siebie samej ha ha
Śliczna suknia Mój typ
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 21:26   #1046
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

A widziałyście suknię Niani Frani ?
Też mi się podoba, tylko ma zbyt 'bufiasty' Dół , choć to może kwestia halek lub koła Ja bym ściągnęła kilka warstw halki albo zmniejszyła koło

I przydało by się jakoś zatrzeć różnicę między gorsetem a dołem, żeby wyglądało na jednolita sukienkę
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.




Edytowane przez arnama
Czas edycji: 2010-02-18 o 21:30
arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 21:34   #1047
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Nie wiem czy Wam się otworzą zdjęcia... Bo mi coś ich nie widać że źle zładowane czy coś... Ale jak w grafice googli wpiszecie "niania ślub" to Wam wyskoczy
Ja spadam obejrzeć sobie "Sex w wielkim mieście" i spać. Dobranoc Wszystkim
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 22:45   #1048
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny piękne te suknie, sama nie lubie bufiastych , a takie proste eleganckie i w ksztalcie A są dla mnie najladniejsze na szczescie juz mam swoja a ta suknia Niani Frani bylaby bardzo ladna, jakby doł był o polowe mniejszy hehe

aaaaa...i zapomnialabym...melduje odebranie obraczek
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 12:00   #1049
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

No to też napisałam że zmniejszyła bym dół tej sukienki Niani :P
Gratuluje odbioru obrączek, pokaż jakie wybraliście
pokaż... pokaż....
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 15:07   #1050
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

Cześć Dziewczyny myślicie już czy będziecie usadzać gości, czy każdy siada jak chce?
Noo i moi kochani rodziciele szczególnie sir tata oburzył się na fakt że nie chcę welonu, (pomijam fakt że kiecki jeszcze nie mam), wymarzyli sobie dwu metrowy welon. Co wy na to ? Czy któraś z was też z niego rezygnuje?
Co do sukni to mi się podobają te o fasonie rybki lub A, mówią że ten ostatni fason maskuje pewne niedostatki i nadmiary
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.