lek na trądzik bez recepty - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 11:38   #31
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Cytat:
Napisane przez niebieskaa
Ja mialam kiedys troche problemu z tradzikiem i pomogla mi masc Silicol Skin to znaczy to jest zel, jak dla mnie swietny ale malo znany i dosc drogi. kiedys byl po 40 zl teraz juz cena wzrosla do ok 58-60. A moze zmniejszyl mi sie z czasem sam, nie wiem ale ten zel byl swietny w moim przypadku, polecam wszystkim sfrustrowanym buziaczki
pozdroweczki
kiedyś zużyłam 2 opakowania tego specyfiku i wcale nie byłam nim zachwycona, dodam od siebie że był bardzo uciązliwy w stosowaniu
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 12:54   #32
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Podobno bardzo wysusza.Trzeba probowac kazdemu co innego pomaga.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 16:13   #33
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Mi również Silicol skin nie pomógł
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 19:17   #34
katerina_23
Raczkowanie
 
Avatar katerina_23
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś jest lecz niewiadomo gdzie moja kraina
Wiadomości: 307
Dot.: lek na trądzik bez recepty

a mi brevoxyl pomógł na 2 tyg za tydzien wesele koleżanki i jestem załamana, chyba jednorazowo zastosuje antybiotyk unidox solutab :/ swietny ale na recepte no i to antybiotyk wiec wiadomo .. skutki uboczne jestem załamana choc próbowałam juz mnóstwo rzeczy

a masc kazda ale tylko na chwile pomaga ... taka prawda
katerina_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 20:17   #35
SheDies
Raczkowanie
 
Avatar SheDies
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 35
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Cześć Dziewczyny Jak widzę, wy też próbujecie czegokolwiek na pozbycie się tego problemu. Ja do tej pory używałam toniku, robionego w aptece, chyba na bazie spirytusu, ale nic mi nie dawał Potem, gdzieś na Wizażu wyczytałam o toniku robionym z Olejku Pichtowego i Petroleum D5. Znowu nic Następnie sięgnęłam po Eveline, SOS, 3w1. Fajny zapach, skóra gładka, Francja elegancja, gdyby nie liczyć tego, że wypalił mi skórę i pięknie uwydatniał trądzik Benzacne pomagało mi na początku, z czasem cera jakby się przyzwyczaiła, więc sięgnęłam po mocniejsze, 10 %. Nic, nic, nic. Fakt, trochę zapobiega powstawaniu nowych pryszczy, ale cudów nie działa. Załamka, Dziewczyny. Myślałam nad Brevoxylem, ale w aptece powiedzieli, że te dwa leki niczym się nie różnią, więc nie ma sensu. Przed świętami musiałam zaopatrzyć się jednak w coś na cerę i próbuję czegoś nowego. Polecono mi dwie rzeczy. Maść cynkową i Krem do cery trądzikowej z krzemem (http://farmaleks.pl/wp-content/uploa...m1_cleaned.png), należy używać je osobno. Czyli jedno rano, drugie wieczorem. Nie wolno łączyć! Ja uznałam, że maść będę nakładała na noc, a krem rano. Właśnie siedzę sobie z maścią na twarzy i już widzę, że wsiąka wolno, więc na ranek odpada. Oby to coś pomogło.
Dziewczyny, trzymajcie kciuki

Ah, zapomniałabym Cena Maści cynkowej to około 1,6 zł, a kremu ok. 6 zł, więc cena atrakcyjna

Edytowane przez SheDies
Czas edycji: 2013-12-17 o 20:22
SheDies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:34   #36
sundae93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Może spróbuj leku z retinolem La Roche Posay Effaclar K, efekty nie są tak dobre jak po epiduo czy isotrexinie, ale można spróbować.
sundae93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 13:52   #37
bogusia_kowal
Przyczajenie
 
Avatar bogusia_kowal
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Ja polecam Derminax. Chyba jedyne tak dobre tabletki na trądzik.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
bogusia_kowal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 14:53   #38
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: lek na trądzik bez recepty

polecam krem z kwasami np Bioderma Sebium Serum
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 16:31   #39
kasia720
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Tabletki na trądzik - http://derminax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.
kasia720 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 11:26   #40
mmmartyna45
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 21
Dot.: lek na trądzik bez recepty

ja chodze do dermatologa i dostaje ciagle jakies maści, cos tam pomagaja ale dalej szukam czegoś wiecej. Moim obowiązkowym kosmetykiem jest peeling mikrodembrazja od bielendy. Robie go dwa razy w tygodniu, bo złuszcza stary naskórek i potem mam gładką twarz znacie jakieś maseczki czy serum odpowiednie do skóry tłustej ?
mmmartyna45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 17:29   #41
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 76
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Polecam Skinoren! 4 lata temu kiedy wypróbowałam już wszystko (leki od dermatologa, kosmetyki z apteki typu Vichy, Avene, La Roche) i myślałam, że nic mnie nie uratuje - koleżanka z pracy kazała mi wręcz (bo widziała jak się męczę) kupić Skinoren. Powiedziała, żębym cierpliwie używała, bo efekty widoczne są dopiero po miesiącu.

Początkowo skórę miałam dość wysuszoną, stosowałam go raz dziennie albo raz na 2 dni. Potem kiedy skóra już się przyzwyczaiła zaczęłam używać 2 x dziennie - rano i wieczorem. Jak krem się wchłonął to wieczorem nakładałam jeszcze odżywczy, nawilżający krem, żeby skóra za bardzo się nie wysuszyła.

Poprawa była po około 3 tygodniach, miesiącu. Efekty - rewelacja! Trądzik zniknął mi całkowicie, mogłam pójść do kosmetyczki na mikrodermabrazję, miałam piękną cerę, w końcu gładką. I tak przez 4 lata. Niestety - po tym czasie skóra się chyba przyzwyczaiła, bo znowu mam trądzik. Niemniej jednak - bardzo polecam Skinoren
elilalu86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 06:44   #42
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Pokaż wiadomość
Polecam Skinoren! 4 lata temu kiedy wypróbowałam już wszystko (leki od dermatologa, kosmetyki z apteki typu Vichy, Avene, La Roche) i myślałam, że nic mnie nie uratuje - koleżanka z pracy kazała mi wręcz (bo widziała jak się męczę) kupić Skinoren. Powiedziała, żębym cierpliwie używała, bo efekty widoczne są dopiero po miesiącu.

Początkowo skórę miałam dość wysuszoną, stosowałam go raz dziennie albo raz na 2 dni. Potem kiedy skóra już się przyzwyczaiła zaczęłam używać 2 x dziennie - rano i wieczorem. Jak krem się wchłonął to wieczorem nakładałam jeszcze odżywczy, nawilżający krem, żeby skóra za bardzo się nie wysuszyła.

Poprawa była po około 3 tygodniach, miesiącu. Efekty - rewelacja! Trądzik zniknął mi całkowicie, mogłam pójść do kosmetyczki na mikrodermabrazję, miałam piękną cerę, w końcu gładką. I tak przez 4 lata. Niestety - po tym czasie skóra się chyba przyzwyczaiła, bo znowu mam trądzik. Niemniej jednak - bardzo polecam Skinoren
mi w paździenriku minie rok ze skinorenem jest ogromna poprawa,ale pyt: co dalej ? mozna uzywac dluzej niz rok ? dodam,ze mi skinorem zapisała dermatolog,skinoren krem ( bo zel tez jest zalezy od typu skory ) i co teraz ? wizyta u owej dermaotlozki 140 zl w mojej miejscowosci,a dermatolog na nfz klapa gdzie zasiegnac porady ?

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Epiduo wczensiej wymieniany bardzo pomogl na ok 4 miesiace,potem mialam wysyp z wysypem ciagle,ale zamienilam na clortimazolum na bolace gule i mega polecam cena ok 3 zl ogolnie uzywalam wczensiej go dosc intymnie,a o dziwo na buzie sie swietnie nadaje

Edytowane przez Depresja2010
Czas edycji: 2015-09-05 o 06:40
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 13:10   #43
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 76
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
mi w paździenriku minie rok ze skinorenem jest ogromna poprawa,ale pyt: co dalej ? mozna uzywac dluzej niz rok ? dodam,ze mi skinorem zapisała dermatolog,skinoren krem ( bo zel tez jest zalezy od typu skory ) i co teraz ? wizyta u owej dermaotlozki 140 zl w mojej miejscowosci,a dermatolog na nfz klapa gdzie zasiegnac porady ?

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Epiduo wczensiej wymieniany bardzo pomogl na ok 4 miesiace,potem mialam wysyp z wysypem ciagle,ale zamienilam na clortimazolum na bolace gule i mega polecam cena ok 3 zl ogolnie uzywalam wczensiej go dosc intymnie,a o dziwo na buzie sie swietnie nadaje
Myślę, że można używać więcej niż rok, ja stosowałam 4 lata i naprawdę super mi pomagał. Co ciekawe - polski odpowiednik, czyli Acne derm bodajże - też z kwasem azelainowym - w ogóle na mnie nie działał. A jak używałam Skinoren to miałam gładką buźkę, oczywiście czasami coś się pojawiało, głównie na brodzie, ale ogólnie było ekstra.

W styczniu tego roku niestety zaczęłam zauważać, że skóra już nie reaguje na skinoren poszłam do dermatolożki i przepisała mi różne maści, Epiduo, Aknemycinum, co niestety nie bardzo pomogło. Wolałam, żeby dała mi skierowanie na badania krwi, bo sądzę, że mój trądzik ma podłoże hormonalne, ale ona tylko mówiła, że jak się kremy nie sprawdzą to spróbujemy kuracji Izotekiem. Jakoś mi się to nie uśmiecha. Wolałabym poznać przyczynę mojego trądziku - a nie maskować objawy.

Teraz po 8 miesięcznej przerwie w stosowaniu Skinorenu, znowu zaczęłam go używać. Mam nadzieję, że skóra się odzwyczaiła i będzie przynosić efekty. Mam średnie zaufanie do lekarzy, bo jeszcze żaden dermatolog mi nie pomógł. Ale muszę w końcu zrobić badania krwi, zbadać hormony itd.

Pomysł z Clotrimazolum bardzo ciekawy muszę przyznać, że nie próbowałam
__________________
Blogowo - coś dla fanów Sylvii Plath
Polonistka, copywriterka, wieczna studentka prawa
Zakręcona maniaczka prostych włosów
Uzależniona od czipsów pastafarianka
elilalu86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 14:03   #44
mlecznybarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 35
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Ja polecam pastę cynkową albo Skinoren
mlecznybarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 14:46   #45
kosmetyka_monimar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Polecam papkę do cery trądzikowej z Jadwigi! Super działanie, poprawę widac już po 2-3 dniach.
http://www.esklep.monimar.pl/pl/glow...iga&results=37
kosmetyka_monimar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 12:25   #46
AniaMorozinska
AnnaMorozińska
 
Avatar AniaMorozinska
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 11
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Polecam zapoznać się z moim wpisem na blogu wizazowym na temat suplementów, leków na trądzik bez recepty

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=18160
__________________
Zakręcona studentka medycyny na specjalizacji dermatologia i wenerologia , autorka bloga http://bloganny.pl na którym poruszam tematy dermatologiczne , od roku szczęśliwa mężatka przystojnego pana policjanta . A poza tym uwielbiam minionki
AniaMorozinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 20:07   #47
Madzix19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Sprawdźcie "xxx" w wersji na dzień . Radzi sobie z większością wyprysków, chociaż wiadomo, że niektórym to tylko antybiotyki pomogą :p... Ma naturalny skład, więc nikomu nie zaszkodzi .

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-26 o 18:11 Powód: Reklama.
Madzix19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:31   #48
kowalewska88
Przyczajenie
 
Avatar kowalewska88
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 14
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Chyba nie ma dobrego leku na trądzik bez recepty. Bardzo skuteczna jest dość tania maść differin, ale ona też jest na receptę. Można iść nawet do zwykłęgo lekarza (internisty) i poprosić o receptę.
kowalewska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 07:37   #49
tereska21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań, Swarzędz
Wiadomości: 94
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Trądzik (bardzo ciężki) wyleczyłam Izotekiem, jest na receptę. Teraz gdy coś mi wyskoczy smaruje punktowo pastą cynkową i pryszcze znikają w mgnieniu oka. Jak to zawsze przy trądziku trzeba szukać przyczyny a nie zaleczać.
tereska21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 11:43   #50
karolina89maj
Przyczajenie
 
Avatar karolina89maj
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Ja mam problem z moją skórą - z jednej strony łatwo się wysusza, z drugiej - nadal pojawiają się u mnie pryszcze (mimo 27 lat na karku). Mam problem zwłaszcza z plecami. Kiedyś kupiłam na allegro roztwór na trądzik z Jadwigi. Był dość skuteczny, niestety chyba trzeba go stosować non stop. Po tym, jak skończyłam buteleczkę problem powrócił. Mam wrażenie, że mój problem nie jest tak wielki by wydawać krocie u dermatologa, ale z drugiej strony, ciągle coś się dzieje na mojej skórze. Ale nie mam zbyt ładnej cery - skłonność do zaskórników, raczej rozszerzone pory... Moja mama też tak ma. Może to dziedziczne i nic nie można z tym zrobić?
karolina89maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 17:49   #51
AlicjaTetryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Jeżeli chodzi o leki na trądzik bez recepty to ze swojej strony mogę polecić tabletki xxx. To wypróbowany przeze mnie produkt, spełniający swoje zadanie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-29 o 16:28 Powód: Reklama.
AlicjaTetryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 12:41   #52
Alexandra870
Przyczajenie
 
Avatar Alexandra870
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Jak już było powiedziano, na każdego działa co innego. Co dotyczy leków, każdy producent chce zapewnić, że jego lek jest uniwersalny i najlepszy. I to jest całkiem zrozumiałe. W rzeczywistości, tak po prostu nie może być. Nie dlatego, że produkt ma niską jakość, ale dlatego, że organizm każdego człowieka reaguje na te preparaty inaczej. Jednak istnieją pewne produkty, które mogą być przydatne dla dużej grupy odbiorców. Z reguły ich tajemnica leży w starannie dobranych, a co ważniejsze, naturalnych składnikach. Muszę dodać, że zazwyczaj te produkty są dość drogie. Jeśli to nie jest problem dla ciebie i bardzo chcęsz szybkiego wyniku, ten sposób pasuje jak najbardziej. Jeśli nie jesteś w stanie podjąć takich szybkich i kosztownych decyzji (jak ja), zawsze proponuję najpierw spróbować metod domowych. Przeważnie dlatego, że jest to absolutnie bezpłatne i w większości przypadków, bardzo bezpieczne.
Alexandra870 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 09:15   #53
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Ja bym nie kombinowala z lekami bez recepty. Dermatolodzy znaja sie na rzeczy i jednak wolalabym wizyte + skutecznie dobrany lek.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 14:53   #54
Mira8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Hej, od niedawna mam problem z trądzikiem Mam liczne wypryski. Na razie nie chcę iść do dermatologa - mam nadzieję, że się obejdzie bez tego. Co może mi pomóc? Znacie jakiś skuteczny krem?
Mira8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 09:22   #55
Edytta908
Przyczajenie
 
Avatar Edytta908
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Bez recepty może być ciężko. Można zastosować paste cynkową, która wysusza krosty i smarować twarz olejkiem lnianym. Z tego co słyszałam nie powinno przemywać się twarzy wodą z kranu, tylko przegotowaną. Może spróbuj zastosować dietę? To co jemy ma spory wpływ na stan skóry
Edytta908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 13:46   #56
ewka512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: lek na trądzik bez recepty

A może spróbuj Olejku CBD lub maść konopną. Możesz kupić w xxx - ja stosowałam i jestem zadowolona.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2018-02-06 o 19:50 Powód: Reklama
ewka512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 19:25   #57
lifeswhatyoumakeit
Raczkowanie
 
Avatar lifeswhatyoumakeit
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 64
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Cytat:
Napisane przez Mira8899 Pokaż wiadomość
Hej, od niedawna mam problem z trądzikiem Mam liczne wypryski. Na razie nie chcę iść do dermatologa - mam nadzieję, że się obejdzie bez tego. Co może mi pomóc? Znacie jakiś skuteczny krem?
Ja Ci z doświadczenia powiem, że nie ma na co czekać. Tu chodzi o Twoją twarz oraz Twoje zdrowie. Im dłużej z tym zwlekasz tym gorzej dla Ciebie. Jak dotyka Cię problem z cerą to idziesz do specjalisty, który najlepiej Ci podpowie oraz dobierze pielęgnację do potrzeb Twojego przypadku. Lepiej wydać tę stówkę na prywatną wizytę do dobrego specjalisty i mieć pewność, że robisz to co dobre dla Ciebie. Więcej możesz stracić czasu i pieniędzy próbując różnych kosmetyków, które mogą nie przynieść efektu. Te wszystkie pasty cynkowe można sobie w .... wsadzić.
lifeswhatyoumakeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 09:22   #58
gabrielka1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: lek na trądzik bez recepty

Z trądzikiem nie ma żartów, trzeba działać żeby nie nabawić się blizn. Moja siostra miała straszne krosty na twarzy, dermatolog przepisał jej tabletki derminax i krem sevolium (jedno i drugie można zamówić bez recepty). Po miesięcznym stosowaniu połowie krost zniknęło i zaczerwienienia na policzkach.

Edytowane przez gabrielka1994
Czas edycji: 2018-08-09 o 08:03
gabrielka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-09 10:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.