Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać cz.IX - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 19:52   #1201
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Gdzie mogę kupić klikacz taki jak w załączniku? Chodzi mi o sklep stacjonarny, nie opłaca się chyba kupować tego przez internet...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17b9c5bb300b5e67d84c447a0b60f754.jpg (43,3 KB, 4 załadowań)
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:00   #1202
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

U mnie jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę...Mam 2 pity 11 za umowy zlecenia,tzn pity z dwóch firm.Czy te sumy z nich tzn przychód,koszty uzyskania itp muszę po prostu dodać czy jakoś inaczej to ma być?
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:03   #1203
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

zgodnie z dobrymi manierami pierwszy rękę podaję dyrektor pracownikowi, prawda?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:08   #1204
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Gdzie mogę kupić klikacz taki jak w załączniku? Chodzi mi o sklep stacjonarny, nie opłaca się chyba kupować tego przez internet...
ja widziałam taki w sklepie ze śmiesznymi prezentami
za ile sa na allegro?
U mnie był za 25 zł, z tego co widzę na allegro wychodzi taniej
__________________

Edytowane przez koszyk
Czas edycji: 2011-04-28 o 20:12
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:22   #1205
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
Też mam pytanie maturalne Jako obowiązkowy język obcy zdaję angielski, ale wybrałam go też na jeden z przedmiotów dodatkowych na poziomie rozszerzonym. Zależy mi na wyniku egzaminu pisemnego, bo ten mi się liczy na studia, ale ustny też muszę zdawać. no i tu mam pytanie. Załóżmy, że podstawę zdałam super, pisemny i ustny zaliczony. I co wtedy, jeśli pisemny rozszerzony zdam z dobrym wynikiem, ale będę miała np. 0 punktów z ustnego rozszerzonego? Czy wtedy rozszerzony pisemny nie będzie się liczył jako zdany? Niby na tych maturach wybranych jako dodatkowe nie ma czegoś takiego jak zdane/niezdane, ale jak to jest jeśli właśnie zawalę ustny rozszerzony?

Bo powiem szczerze, że trochę się o ten ustny martwię podstawę na pewno zdam, ale pod kątem rozszerzonego ustnego w szkole nie miałam żadnego przygotowania (jestem w mat-fizie), a nigdzie dodatkowo nie chodziłam. Pisemnie dam sobie pewnie radę, ale z mówieniem już u mnie gorzej, bo praktyki mało
up
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:29   #1206
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
ja widziałam taki w sklepie ze śmiesznymi prezentami
za ile sa na allegro?
U mnie był za 25 zł, z tego co widzę na allegro wychodzi taniej
Dzięki
Myślałam, że będzie taniej niż 25, w takim razie zamówię na all, bo wychodzi ok 10zł
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:31   #1207
Pluma_
Rozeznanie
 
Avatar Pluma_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 528
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
Też mam pytanie maturalne Jako obowiązkowy język obcy zdaję angielski, ale wybrałam go też na jeden z przedmiotów dodatkowych na poziomie rozszerzonym. Zależy mi na wyniku egzaminu pisemnego, bo ten mi się liczy na studia, ale ustny też muszę zdawać. no i tu mam pytanie. Załóżmy, że podstawę zdałam super, pisemny i ustny zaliczony. I co wtedy, jeśli pisemny rozszerzony zdam z dobrym wynikiem, ale będę miała np. 0 punktów z ustnego rozszerzonego? Czy wtedy rozszerzony pisemny nie będzie się liczył jako zdany? Niby na tych maturach wybranych jako dodatkowe nie ma czegoś takiego jak zdane/niezdane, ale jak to jest jeśli właśnie zawalę ustny rozszerzony?

Bo powiem szczerze, że trochę się o ten ustny martwię podstawę na pewno zdam, ale pod kątem rozszerzonego ustnego w szkole nie miałam żadnego przygotowania (jestem w mat-fizie), a nigdzie dodatkowo nie chodziłam. Pisemnie dam sobie pewnie radę, ale z mówieniem już u mnie gorzej, bo praktyki mało
Pisemny będzie się liczył osobno, jako zdany. Nawet gdybyś miała 0 punktów z ustnego. ALE nie myśl o takim czarnym scenariuszu. Na pewno coś powiesz. W chwilach stresu człowiek często plecie co mu ślina na język przyniesie, a po angielsku można naprawdę puścić wodze wyobraźni. Taka matura jest dopiero od zeszłego roku. Komisja nie powinna być jakoś wrogo czy nieprzychylnie nastawiona. Spokojnie, naprawdę strach ma wielkie oczy, szczególnie na ustnych. Zobaczysz, że nie będzie tragedii.
Pluma_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 20:36   #1208
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
up
miałam identyczne podejście, chciałam nawet nie iść na ustne rozszerzenie i... zdałam je na 95%.
nie denerwuj się i nie snuj takich czarnych wizji
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 21:45   #1209
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Kupiłam 11 cm platformy. Znacie dobre filmiki jak chodzić zgrabnie, ładnie itd. w szpilkach?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:01   #1210
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

dziewczyny orientujecie się moze ile mogę zarobić pracując na umowe zlecenie w salonie sieci komórkowej na telemarketingu?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:09   #1211
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;26594334]dlaczego się mówi że jak się pocisz podczas ćwiczeń to dobrze? że wtedy spalasz tłuszcz? że ten tłuszcz z Ciebie wycieka?
przecież jak się pocimy to się pozbywamy wody a nie tłuszczu [/QUOTE]


Nie słyszałam tego twierdzenia więc to pewnie jakis mit.
Pocenie jest sprawa indywidualną.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 22:17   #1212
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam tego twierdzenia więc to pewnie jakis mit.
Pocenie jest sprawa indywidualną.
http://www.youtube.com/watch?v=sZavB...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=OQNYHXrAGWs (w tym linku jest to stwierdzenie 1:35)

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2011-04-28 o 22:19
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:21   #1213
Tatiana_911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 86
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
Też mam pytanie maturalne Jako obowiązkowy język obcy zdaję angielski, ale wybrałam go też na jeden z przedmiotów dodatkowych na poziomie rozszerzonym. Zależy mi na wyniku egzaminu pisemnego, bo ten mi się liczy na studia, ale ustny też muszę zdawać. no i tu mam pytanie. Załóżmy, że podstawę zdałam super, pisemny i ustny zaliczony. I co wtedy, jeśli pisemny rozszerzony zdam z dobrym wynikiem, ale będę miała np. 0 punktów z ustnego rozszerzonego? Czy wtedy rozszerzony pisemny nie będzie się liczył jako zdany? Niby na tych maturach wybranych jako dodatkowe nie ma czegoś takiego jak zdane/niezdane, ale jak to jest jeśli właśnie zawalę ustny rozszerzony?

Bo powiem szczerze, że trochę się o ten ustny martwię podstawę na pewno zdam, ale pod kątem rozszerzonego ustnego w szkole nie miałam żadnego przygotowania (jestem w mat-fizie), a nigdzie dodatkowo nie chodziłam. Pisemnie dam sobie pewnie radę, ale z mówieniem już u mnie gorzej, bo praktyki mało

Ja zdawałam PR z angielskiego tylko dlatego, że własnie nic nie traciłam zdając. Nie martw się, na pewno nie będziesz miała 0% . Na PR dostał mi sie temat związany z Genetycznie Modyfikowaną Żywnością i cos wydukałam to Tobie również z pewnością się uda
__________________
A gdy już wrócisz, to usiądę Ci na kolanach,
oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować.
Twoją twarz. Kawałek po kawałku.
Obiecaj mi, że mnie nie rozbierzesz,
zanim skończę...
Tatiana_911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 23:19   #1214
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

mam jakąś chińską herbatkę odchudzającą, pachnie jak zielona, ale nie wiem, jaka to jest. w kolorze wychodzi taka zielono-herbaciana, smak raczej nieokreślony, trochę dziwny. no ale nieważne, chodzi o to, że mnie elegancko przeczyszcza - ganiałam do toalety dziś trzy razy, z rana, po południu, i teraz. no i zastanawiam się, czy to zdrowe pić ją codziennie ? mogą być jakieś efekty uboczne dla zdrowia jak mnie tak przeczyszcza ? dostałam tę herbatę od współlokatorki, ona jest fanką od dłuższego czasu i pija regularnie, ja się boję czy to nie psuje żołądka/pracy jelit czy coś. nie wyszukałam w internecie odpowiedzi na to pytanie. może ktoś wie ?
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 00:01   #1215
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
mam jakąś chińską herbatkę odchudzającą, pachnie jak zielona, ale nie wiem, jaka to jest. w kolorze wychodzi taka zielono-herbaciana, smak raczej nieokreślony, trochę dziwny. no ale nieważne, chodzi o to, że mnie elegancko przeczyszcza - ganiałam do toalety dziś trzy razy, z rana, po południu, i teraz. no i zastanawiam się, czy to zdrowe pić ją codziennie ? mogą być jakieś efekty uboczne dla zdrowia jak mnie tak przeczyszcza ? dostałam tę herbatę od współlokatorki, ona jest fanką od dłuższego czasu i pija regularnie, ja się boję czy to nie psuje żołądka/pracy jelit czy coś. nie wyszukałam w internecie odpowiedzi na to pytanie. może ktoś wie ?
Raczej niezdrowo
- pozbędziesz się za jej sprawą dobrej flory bakteryjnej
- możesz się odwodnić
- po dłuższym stosowaniu rozleniwisz jelita i jak potem odstawisz i kaplica
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2011-04-29 o 00:05
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 05:11   #1216
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Może któraś z Was wie? Głęboko wierzę, że tak

czy przerobienie (czy jak to tam się nazywa) zwykłego czarno-białego obrazka na postać wektorową jest trudne? Jestem zielona i kwitnąca w tym temacie
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 07:20   #1217
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
GG do eeela
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Zacznę od tego, że na skórze głowy mam uczulenie, takie małe krostki, które rozdrapuję przez sen. Już nie raz farbowałam włosy i nic mi się nigdy nie działo, trochę poszczypało i na tym koniec. Wczoraj byłam u fryzjera, nałożyła mi farbę i kazała usiąść pod takimi lampami na 10 min. Cała skóra zaczęła mnie palić, myślałam, że rozpłaczę się z bólu, wytrzymałam jakieś 4 minuty. Zmyła mi farbę, obcięła włosy i poszłam do domu. Okazało się, że na całej głowie mam sączące się ranki, boli jak cholera, swędzi, włosy przy skórze są posklejane. Wydaje mi się, że powinnam czymś wysuszyć te ranki, jakimś preparatem, no ale nie gencjaną Coś Wam przychodzi do głowy?
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:05   #1218
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Pluma_ Pokaż wiadomość
Pisemny będzie się liczył osobno, jako zdany. Nawet gdybyś miała 0 punktów z ustnego. ALE nie myśl o takim czarnym scenariuszu. Na pewno coś powiesz. W chwilach stresu człowiek często plecie co mu ślina na język przyniesie, a po angielsku można naprawdę puścić wodze wyobraźni. Taka matura jest dopiero od zeszłego roku. Komisja nie powinna być jakoś wrogo czy nieprzychylnie nastawiona. Spokojnie, naprawdę strach ma wielkie oczy, szczególnie na ustnych. Zobaczysz, że nie będzie tragedii.
Cytat:
Napisane przez _stardust Pokaż wiadomość
miałam identyczne podejście, chciałam nawet nie iść na ustne rozszerzenie i... zdałam je na 95%.
nie denerwuj się i nie snuj takich czarnych wizji
Cytat:
Napisane przez Tatiana_911 Pokaż wiadomość
Ja zdawałam PR z angielskiego tylko dlatego, że własnie nic nie traciłam zdając. Nie martw się, na pewno nie będziesz miała 0% . Na PR dostał mi sie temat związany z Genetycznie Modyfikowaną Żywnością i cos wydukałam to Tobie również z pewnością się uda
Dzięki dziewczyny, pocieszyłyście mnie Wiecie co, ja to się najbardziej nie boję nawet samego angielskiego, tylko ze dostanę jakiś głupi temat, z którego nawet po polsku nic nie umiałabym powiedzieć a że nie mam takiej mega płynności i swobody w angielskim, to nie będę umiała wtedy nawet lać wody jakoś dookoła tematu bo ogólnie mówię nieźle w takich zwykłych sytuacjach komunikacyjnych, wyrażaniu krótkiego poglądu na coś itd., ale tam trzeba sobie ułożyć jakąś przemowę na podstawie jakichś materiałów
Mnie w szkole w ogóle nie przygotowywano pod kątem rozszerzonego ustnego, a mnie samej zależy w sumie tylko na wyniku z pisemnego, więc szczerze mówiąc idę na żywioł
Ale mam fajnego egzaminatora, który mnie uczył w I klasie i zawsze mnie chwalił i raczej lubił, więc najwyżej, jak nic nie powiem, to może stwierdzi, że miałam chwilowe zaćmienie ze stresu

Edytowane przez 201712190924
Czas edycji: 2011-04-29 o 08:06
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:03   #1219
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Pewnie do kąpieli bardziej się pieni jedynie
miałam kiedyś właśnie płyn do kąpili i praktycznie w ogóle się nie pienił

Cytat:
Napisane przez Angry Pokaż wiadomość
Najlepiej porównac skład, płyn do kąpieli będzie pewnie rzadszy.
Cytat:
Skład żelu pod prysznic*: aqua, sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, coco-glucoside, glyceryl oleate, glycol distearate, glyceryl stearate, benzoic acid, starch hydroxypropyltrimonium chloride, sodium lauroyl glutamate, citric acid, parfum, phenoxyethanol, benzyl alcohol, potassium sorbate, tocopherol, sodium hydroxide.
Cytat:
Skład płynu do kąpieli*: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Limonene, Citral, Citric Acid, CI 16035 (FD&C Red No. 40)
* produkty te posiadam aktualnie w domu.
A tak poza nazwąi składami ciekawiło mnie czy jakimś 'tajemniczym' elementem się różnią
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 11:29   #1220
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Ok mam pytanie bowiem w zwiazku ze slubem ktory wlasnie ogladam zaciekawilo mnie to ze tylko William zalaczyl obraczke w Kosciele Kate
czy taka jest tradycja a w UK?
dla mnei to troche glupie w takim razie
bo slubuje sie przeciec razem sobie anie tylko on jej...
i czy w takim razie on nie bedzie nosil wogole obraczki skoro nei dali sobie jej w Kosciele?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:33   #1221
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Na tvn24 jakiś gość mówił, że nie będzie nosił, ale w sumie nie wyjaśnili dlaczego
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:35   #1222
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Ok mam pytanie bowiem w zwiazku ze slubem ktory wlasnie ogladam zaciekawilo mnie to ze tylko William zalaczyl obraczke w Kosciele Kate
czy taka jest tradycja a w UK?
dla mnei to troche glupie w takim razie
bo slubuje sie przeciec razem sobie anie tylko on jej...
i czy w takim razie on nie bedzie nosil wogole obraczki skoro nei dali sobie jej w Kosciele?
podobno william nie lubi bizuterii i ograniczy sie do noszenia pierscienia krolewskiego czy jakos tak obraczki nie bedzie nosil
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:49   #1223
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dokładnie jemu wystarczy pierścień królewski hehe faktycznie dziwne
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:44   #1224
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Ok moze sobie nosic pierscien a moze i nic
chodzi o to ze w kosciele powinni sie wymienic obraczkami, a co bedzie nosic po slubie to nas juz gucio
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 14:09   #1225
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

kto jest w kolejce do objęcia władzy teraz William czy Karol?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 14:14   #1226
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
kto jest w kolejce do objęcia władzy teraz William czy Karol?
oficjalnie karol, pozniej william, ale jezeli karol teraz zrezygnuje to nastepny w kolejce jest jego brat jakos tak wyczytalam wiec nie wiem jak to bedzie...
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 14:41   #1227
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Ale też czytałam coś, że królowa może wskazać następce i wtedy będzie to raczej WIlliam
Jak oficjalnie takie wskaznie miałoby się odbyć, także chętnie się dowiem bo google nic nie pokazało

Czy któregoś dnia zostanie królową? Sprawa nie jest jeszcze przesądzona. – Póki co pierwszy w kolejce do tronu jest syn królowej Elżbiety II książę Karol. W rzeczywistości jednak decydujący jest wybór królowej. Jeśli umrze ona nie wyznaczając innego następcy, koronę włoży Karol. Ale jeśli wyznaczy Williama, a parlament przychyli się do jej woli, to on będzie królem. Zresztą teoretycznie tak samo będzie, jeśli wskaże jego brata – księcia Harrego – wyjaśnia w rozmowie z iWoman.pl Dominik Galas ze Stowarzyszenia Monarchistycznego Konfederacja Spiska.
http://www.iwoman.pl/na-serio/ludzie...,0,818994.html

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2011-04-29 o 14:45
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:35   #1228
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

.
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...


Edytowane przez FeelingGood
Czas edycji: 2011-05-01 o 10:17
FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:42   #1229
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym moge posmarowac "kąciki" kolo ust ? Juz tydzien sie z dziadostwem mecze a nie mam pojecia co moze pomoc... W jednym kaciku mam akie cos, niewiem jak to sie fachowo nazywa, zajady ? :/
Mnie na zajady super pomaga maść Triderm.

Cytat:
Napisane przez guglak Pokaż wiadomość
Co jakiś czas boli mnie z tyłu po lewej stronie tak jakby za ostatnimi żebrami, w zasadzie bardziej kłuje. Trwa to zwykle kilka minut, wtedy nie mogę się ruszyć, ruch to nasila. Pytanie: co to może być? Nie dokucza mi to na tyle by iść do lekarza
Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że to może być coś z nerką, np. kamień. Ale to nie byłyby żarty tylko poważny problem.
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:56   #1230
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym moge posmarowac "kąciki" kolo ust ? Juz tydzien sie z dziadostwem mecze a nie mam pojecia co moze pomoc... W jednym kaciku mam akie cos, niewiem jak to sie fachowo nazywa, zajady ? :/
łykaj witamine B codzien
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.