jakich telefonów używacie ? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 19:07   #181
WomanInTheMirror
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 29
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Ja mam Prestigio Muze C3

Polecam, bo ma dobre parametry, nie zacina się, a jest w przystępnej cenie (za np. Samsunga z takimi parametrami musiałabym zapłacić ok. 700 zł pewnie, a za mojego dałam 400 zł)
WomanInTheMirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 19:41   #182
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez WomanInTheMirror Pokaż wiadomość
Ja mam Prestigio Muze C3

Polecam, bo ma dobre parametry, nie zacina się, a jest w przystępnej cenie (za np. Samsunga z takimi parametrami musiałabym zapłacić ok. 700 zł pewnie, a za mojego dałam 400 zł)
samsungi są przereklamowane, owszem ale nie polecaj takiego chłamu (nawet za 400 zł). Żaden android ( a już na 100% nie lollipop) nie pociągnie dobrze na 1 gb ram i na mali 400. Błagam. Na takich parametrach to android działał dobrze może z 5 lat temu a i wtedy nie działał płynnie bo optymalizacja tego systemu leży od początku jego istnienia, niestety. Także używaj sobie, bądź zadowolona ale nie polecaj badziewia innym, skoro mogą mieć coś lepszego i to dużo lepszego i nie mówię o samsungu, który spartaczył robotę już na s4.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 21:25   #183
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Kurde a ja już mam kupionego samsung galaxy grand Prime xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 09:05   #184
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Mam teraz "Huawei Honor Cherry 4x" jest spoko, dzwoni się dobrze i dobrze słychać, żadnych szumów i zakłóceń, nie traci zasięgu ani nic. 5,5 cala mieści mi się jeszcze w kieszeni dzińsów, i o to mi chodziło prze zakupie, by mieć go przy sobie a nie w torebce, dzwonie nieraz do kogoś i nie odbiera bo nie ma telefonu przy sobie, gdzieś odłoży tą "wielką cegłę" a potem się tłumaczy.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 09:37   #185
WomanInTheMirror
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 29
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
samsungi są przereklamowane, owszem ale nie polecaj takiego chłamu (nawet za 400 zł). Żaden android ( a już na 100% nie lollipop) nie pociągnie dobrze na 1 gb ram i na mali 400. Błagam. Na takich parametrach to android działał dobrze może z 5 lat temu a i wtedy nie działał płynnie bo optymalizacja tego systemu leży od początku jego istnienia, niestety. Także używaj sobie, bądź zadowolona ale nie polecaj badziewia innym, skoro mogą mieć coś lepszego i to dużo lepszego i nie mówię o samsungu, który spartaczył robotę już na s4.
Nie wiem czy miałeś/aś kiedykolwiek styczność z tym telefonem, ale ten, który ja mam działa dobrze, nawet na tych wyśmiewanych przez Ciebie parametrach. Logiczne chyba jest, że od telefonu za 400 zł nie można wymagać, że będzie miał parametry i śmigał jak ten za 1500 zł. A mój post nie był bynajmniej skierowany do osób, które rozważają kupno droższego (i na bank lepszego) modelu, żeby zrezygnowały z tamtych i kupiły ten, o którym pisałam. Dla kogoś, kto poszukuje telefonu do np. 400 zł korzystniejsze jest chyba kupno takiego modelu, niż telefonu od znanej marki z o wiele niższymi parametrami. Widziałam już takie modele (i pomijam tu już Samsunga). Powiem jedynie, że ich właściciele nie byli wcale zadowoleni z działania ich cegiełek, i że ten badziewny Prestigio działał o niebo lepiej.
WomanInTheMirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 10:25   #186
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Sony Xperia Z1- od 1,5 roku-wciąż tak samo zadowolona
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 12:43   #187
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez WomanInTheMirror Pokaż wiadomość
Nie wiem czy miałeś/aś kiedykolwiek styczność z tym telefonem, ale ten, który ja mam działa dobrze, nawet na tych wyśmiewanych przez Ciebie parametrach. Logiczne chyba jest, że od telefonu za 400 zł nie można wymagać, że będzie miał parametry i śmigał jak ten za 1500 zł. A mój post nie był bynajmniej skierowany do osób, które rozważają kupno droższego (i na bank lepszego) modelu, żeby zrezygnowały z tamtych i kupiły ten, o którym pisałam. Dla kogoś, kto poszukuje telefonu do np. 400 zł korzystniejsze jest chyba kupno takiego modelu, niż telefonu od znanej marki z o wiele niższymi parametrami. Widziałam już takie modele (i pomijam tu już Samsunga). Powiem jedynie, że ich właściciele nie byli wcale zadowoleni z działania ich cegiełek, i że ten badziewny Prestigio działał o niebo lepiej.
Ale bzdury piszesz. Na takich parametrach telefon działał dobrze nie będzie. Mam Cie odesłać do innego wątku? Co innego DOBRY TELEFON za 400 zł a co innego NIE MAM ZBYT DUŻYCH WYMAGAŃ W SUMIE. Więc nie polecaj badziewia ludziom bo reklamujesz chłam.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 13:04   #188
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez WomanInTheMirror Pokaż wiadomość
Nie wiem czy miałeś/aś kiedykolwiek styczność z tym telefonem, ale ten, który ja mam działa dobrze, nawet na tych wyśmiewanych przez Ciebie parametrach. Logiczne chyba jest, że od telefonu za 400 zł nie można wymagać, że będzie miał parametry i śmigał jak ten za 1500 zł. A mój post nie był bynajmniej skierowany do osób, które rozważają kupno droższego (i na bank lepszego) modelu, żeby zrezygnowały z tamtych i kupiły ten, o którym pisałam. Dla kogoś, kto poszukuje telefonu do np. 400 zł korzystniejsze jest chyba kupno takiego modelu, niż telefonu od znanej marki z o wiele niższymi parametrami. Widziałam już takie modele (i pomijam tu już Samsunga). Powiem jedynie, że ich właściciele nie byli wcale zadowoleni z działania ich cegiełek, i że ten badziewny Prestigio działał o niebo lepiej.
Szkoda Twojego czasu. Pffe nie przyjmuje do wiadomości,że ktoś może napisać dobrą opinię o jakimkolwiek telefonie, który dla Niej samej jest kiepski.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 13:44   #189
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Szkoda Twojego czasu. Pffe nie przyjmuje do wiadomości,że ktoś może napisać dobrą opinię o jakimkolwiek telefonie, który dla Niej samej jest kiepski.
O telefonie, który JEST kiepski dla ogółu, nie dla mnie taka zasadnicza różnica.
Nie można traktować poważnie dobrej opinii człowieka, który nie ma o tym bladego pojęcia i chwali tylko dlatego, że taki posiada. No sorry.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 14:46   #190
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
O telefonie, który JEST kiepski dla ogółu, nie dla mnie taka zasadnicza różnica.
Nie można traktować poważnie dobrej opinii człowieka, który nie ma o tym bladego pojęcia i chwali tylko dlatego, że taki posiada. No sorry.
Spadaj ^^ idź niewiele podzielają się w jakimś wątku gdzie się znasz a nie tu udawaj ze coś wiesz. Dziwnym trafem znów jest wszyscy vs ty. No cóż.

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 15:02   #191
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Spadaj ^^ idź niewiele podzielają się w jakimś wątku gdzie się znasz a nie tu udawaj ze coś wiesz. Dziwnym trafem znów jest wszyscy vs ty. No cóż.

notatnik
No wiesz, na wątku o telefonach zostałaś objechana nie raz i nie dwa i jak tak fikasz to mogę podrzucić linki gdzie to Ty właśnie rzucasz dziwnymi teoriami i to Ciebie się sprowadza na ziemię
Także tak, akurat w telekomunikacji i telefonii komórkowej siedzę bardzo głęboko, niedługo zawodowo więc no, powiedz, że się nie znam, spoczko a ja po raz kolejny sprowadzę Cię na ziemię z Twoimi bzdurami.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 15:07   #192
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No wiesz, na wątku o telefonach zostałaś objechana nie raz i nie dwa i jak tak fikasz to mogę podrzucić linki gdzie to Ty właśnie rzucasz dziwnymi teoriami i to Ciebie się sprowadza na ziemię
Także tak, akurat w telekomunikacji i telefonii komórkowej siedzę bardzo głęboko, niedługo zawodowo więc no, powiedz, że się nie znam, spoczko a ja po raz kolejny sprowadzę Cię na ziemię z Twoimi bzdurami.
Niechciala bym trafić na twój serwis czy nawet na stronę na której byś pisała o tym . To że twój facet się może i zna to nie znaczy ze ty masz jakieś pojęcie. Wiec dziewczynko zejdź na ziemię i pomysl ze tu jest forum urodowe gdzie większości użytkowniczek to wsio ryba czego używają aby było proste w obsłudze. Wiec nie umoralniaj tu nikogo z coś jest wg tylko ciebie źle jeśli użytkownikowi coś pasuje.

notatnik

Edytowane przez diabliczka66
Czas edycji: 2016-04-21 o 15:18
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 15:38   #193
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Niechciala bym trafić na twój serwis czy nawet na stronę na której byś pisała o tym . To że twój facet się może i zna to nie znaczy ze ty masz jakieś pojęcie. Wiec dziewczynko zejdź na ziemię i pomysl ze tu jest forum urodowe gdzie większości użytkowniczek to wsio ryba czego używają aby było proste w obsłudze. Wiec nie umoralniaj tu nikogo z coś jest wg tylko ciebie źle jeśli użytkownikowi coś pasuje.

notatnik
Nie, nie to, że mój facet się zna( w ogóle argument z tyłka, bo rzeczowo po raz kolejny nie potrafisz odpowiedzieć) ale ja idę zawodowo w tym kierunku. Także no, możesz sobie pieprzyć bzdury i się dalej ośmieszać.
To, że to forum urodowe to nie znaczy, że można każdemu wciskać badziewie a po to są wątki z pomocą przy wyborze komputera czy telefonu żeby właśnie sprzedawca nie wcisnął czego popadnie bo droższe.
Po raz kolejny się ośmieszasz a pokazałaś to już nie raz na wątku o doradzaniu w telefonach komórkowych. Także no, możemy pocytować jakimi tam bzdurami jechałaś i jak Cię objechali wszyscy, którzy się znają choć trochę a nie przyszli sobie na forum gadać bzdury w każdym dziale bo "się znają".
Zauważyłaś mnie na wątkach włosowych chociażby? Nie, bo się na tym nie znam i mało istotne jest, że mam w rodzinie fryzjerkę

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Niechciala bym trafić na twój serwis czy nawet na stronę na której byś pisała o tym . To że twój facet się może i zna to nie znaczy ze ty masz jakieś pojęcie. Wiec dziewczynko zejdź na ziemię i pomysl ze tu jest forum urodowe gdzie większości użytkowniczek to wsio ryba czego używają aby było proste w obsłudze. Wiec nie umoralniaj tu nikogo z coś jest wg tylko ciebie źle jeśli użytkownikowi coś pasuje.

notatnik
Już edytowałaś post już Ci wstyd, że znów bzdurami rzucasz
Super, ja nie umoralniam i powiedziałam jasno i wyraźnie: to, że dla przeciętnego użytkownika, który nie wymaga niczego, jest ok to jeszcze nie znaczy, że powinno się to polecać nie mając o branży bladego pojęcia.
W tej cenie można kupić lepszy telefon i sorry, jak komuś nie przeszkadza nieciekawe działanie telefonu i systemu to albo nie miał w ręce porządnego sprzętu (i nie mówię tu o najwyższej półce) albo zwyczajnie jest laikiem, który nie powinien się wypowiadać.
Owszem, to jest wątek do pochwalenia się ale nie do polecania bo jak może polecać cokolwiek osoba, która nie ma wymagań i nie wie o czym mówi?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 17:54   #194
aniulkaa88
Rozeznanie
 
Avatar aniulkaa88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 632
Dot.: jakich telefonów używacie ?

1Gb spokojnie będzie działać na 5.0 - jeżeli rozdziałka nie będzie na wyrost ustawiona przez producenta, a system będzie czystym aosp lub cm...więc nie przesadzaj.... Prestigo raczej syfu nie wsadza na systemy jak samsung swojego wiza więc będzie działał płynnie...nawet w hd filmy na youtubie
Wszystko zależy kto do czego będzie to używał...jeżeli masz zamiar non stop grać w wymagające gry to jak najbardziej może być za mało mocy...ale do zwykłego użytkownia będzie jak najbardziej ok...lecz jest to już min. na czysty system.
Więc nie przesadzaj z krytykowaniem telefonu jeżeli oceniasz tylko po marce...może i prestigo nie robi jakichś fenomenalnych telefonu o dobrej jakości ale dla zwykłego użytkownika jest ok...oczywiście w tej cenie lub niższej można już upatrywać inne modele chińskich marek z lepszymi parametrami ale wszystko zależy kto i do czego będzie tego używał....bo facebook może lagować równie dobrze na telefonach 2x drożyszych....


ps. Może i uczysz się w kierunku, może i coś tam umiesz...ale to nie znaczy, że jesteś osobą wszechwiedzącą....a podkreślanie tego non stop...cóż oceń sobie sama
__________________
(*) Sara 03.11.2016 r.

Edytowane przez aniulkaa88
Czas edycji: 2016-04-25 o 17:56
aniulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:50   #195
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Samsung Galaxy J5.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 20:03   #196
luamalua
Raczkowanie
 
Avatar luamalua
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Dziewczyny zastanawiam się nad samsungiem s6 albo note 4. Zależy mi na bardzo dobrym aparacie i video. Na S7 mnie nie stać, iphone nie chcę, poza tym że jest mega drogi. Co polecacie? Budżet max 2 tys.
Aktualnie używam S4 i jest ok, ale grzeje mi się i wysiada przy snapie
luamalua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 20:15   #197
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez luamalua Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad samsungiem s6 albo note 4. Zależy mi na bardzo dobrym aparacie i video. Na S7 mnie nie stać, iphone nie chcę, poza tym że jest mega drogi. Co polecacie? Budżet max 2 tys.
Aktualnie używam S4 i jest ok, ale grzeje mi się i wysiada przy snapie
Odradzam samsunga. na s4 skończyła się ich super jakość. Popatrz na coś jednak lepszego, może lg g4 np.? Któryś sony mógłby być.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 20:41   #198
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez luamalua Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad samsungiem s6 albo note 4. Zależy mi na bardzo dobrym aparacie i video. Na S7 mnie nie stać, iphone nie chcę, poza tym że jest mega drogi. Co polecacie? Budżet max 2 tys.
Aktualnie używam S4 i jest ok, ale grzeje mi się i wysiada przy snapie
Lg g4 vs s6
ale s6 ma gorsza sporo baterie no brak slotu na kartę SD.

notatnik

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

http://www.optyczne.pl/index.php?tes...at&test_ap=313

notatnik

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Odradzam samsunga. na s4 skończyła się ich super jakość. Popatrz na coś jednak lepszego, może lg g4 np.? Któryś sony mógłby być.
Już s4 zalatywalo tandeta . Zresztą seria s sie skonczyla na s3. Seria note ten w tym samym momencie bo na note 2/3 potem było już tylko gorzej.

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 20:45   #199
luamalua
Raczkowanie
 
Avatar luamalua
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: jakich telefonów używacie ?

No to mi teraz dałyście do myślenia
Przeczytałam kilka recenzji i jeżeli chodzi o aparaty to samsung jest chyba przodujący. A Note 4 też nie?? Koleżanka ma i wychodzą niesamowite zdjęcia.
luamalua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 21:12   #200
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez luamalua Pokaż wiadomość
No to mi teraz dałyście do myślenia
Przeczytałam kilka recenzji i jeżeli chodzi o aparaty to samsung jest chyba przodujący. A Note 4 też nie?? Koleżanka ma i wychodzą niesamowite zdjęcia.
Ogólnie to musi tobie pasować. Idź sprawdź dotknij. Z tymi aparatami to w najnowszych telefonach to dla laika chyba zero różnicy.

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 23:55   #201
ASFALLUS
Przyczajenie
 
Avatar ASFALLUS
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 9
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez luamalua Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad samsungiem s6 albo note 4. Zależy mi na bardzo dobrym aparacie i video. Na S7 mnie nie stać, iphone nie chcę, poza tym że jest mega drogi. Co polecacie? Budżet max 2 tys.
Aktualnie używam S4 i jest ok, ale grzeje mi się i wysiada przy snapie
Weź S6 Note 4 to kloc, niewygodnie się go używa jedną ręką, już nie mówiąc o dłoni damskiej

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
samsungi są przereklamowane, owszem ale nie polecaj takiego chłamu (nawet za 400 zł). Żaden android ( a już na 100% nie lollipop) nie pociągnie dobrze na 1 gb ram i na mali 400. Błagam. Na takich parametrach to android działał dobrze może z 5 lat temu a i wtedy nie działał płynnie bo optymalizacja tego systemu leży od początku jego istnienia, niestety. Także używaj sobie, bądź zadowolona ale nie polecaj badziewia innym, skoro mogą mieć coś lepszego i to dużo lepszego i nie mówię o samsungu, który spartaczył robotę już na s4.
Nie możesz tak pisać z (nazwijmy to xD) profesjonalnej perspektywy czegoś takiego. Jeżeli ktoś używa telefonu tylko do tego, żeby zadzwonić, wysłać smsa i używać messengera, to 1GB ramu jest w zupełności wystarczające. Wiem, bo użytkowałem LG L9, będąc gadżetomaniakiem i stykał mi spokojnie na rok.
ASFALLUS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 05:45   #202
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez ASFALLUS Pokaż wiadomość
Weź S6 Note 4 to kloc, niewygodnie się go używa jedną ręką, już nie mówiąc o dłoni damskiej

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------



Nie możesz tak pisać z (nazwijmy to xD) profesjonalnej perspektywy czegoś takiego. Jeżeli ktoś używa telefonu tylko do tego, żeby zadzwonić, wysłać smsa i używać messengera, to 1GB ramu jest w zupełności wystarczające. Wiem, bo użytkowałem LG L9, będąc gadżetomaniakiem i stykał mi spokojnie na rok.
Z rozmiarami telefonu to kwestia gustu. Większość teraz i tak jest powyżej 5 cali. A notatniki nie są do użytku jedna ręką ;p Zresztą g4 tez jest podobnych gabarytów ;p
A s6 to jest mega katastrofa z baterią chyba że lubi się ładować telefon dwa razy dziennie

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 14:21   #203
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez ASFALLUS Pokaż wiadomość
Weź S6 Note 4 to kloc, niewygodnie się go używa jedną ręką, już nie mówiąc o dłoni damskiej

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------



Nie możesz tak pisać z (nazwijmy to xD) profesjonalnej perspektywy czegoś takiego. Jeżeli ktoś używa telefonu tylko do tego, żeby zadzwonić, wysłać smsa i używać messengera, to 1GB ramu jest w zupełności wystarczające. Wiem, bo użytkowałem LG L9, będąc gadżetomaniakiem i stykał mi spokojnie na rok.
L9? Przecież to telefon, który wyszedł na rynek 3 lata temu?4?
Bez jaj, nie porównuj
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 15:23   #204
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
L9? Przecież to telefon, który wyszedł na rynek 3 lata temu?4?
Bez jaj, nie porównuj
Chyba więcej. Bo brałam go dwie umowy wstecz id tej co mam i mi się kończy. Wiec minimum 4. Na swoje czasy dobry był. Zresztą nadal u leży jako telefon na wszelki.

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 16:16   #205
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Chyba więcej. Bo brałam go dwie umowy wstecz id tej co mam i mi się kończy. Wiec minimum 4. Na swoje czasy dobry był. Zresztą nadal u leży jako telefon na wszelki.

notatnik
Był dobry, ale nie był to telefon z najwyższej półki nawet wtedy a co dopiero teraz. Ty myślisz, że wszystko stoi w miejscu i najnowszego androida by obsłużył bez problemu ten L9? Jeśli tak, to gruuuuuubo się mylisz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 16:43   #206
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Był dobry, ale nie był to telefon z najwyższej półki nawet wtedy a co dopiero teraz. Ty myślisz, że wszystko stoi w miejscu i najnowszego androida by obsłużył bez problemu ten L9? Jeśli tak, to gruuuuuubo się mylisz.
Cyjanogena na 5.0 bodajze ;p i on mi leży w szufladzie w razie jak bym musiała bieżący telefon wysłać do naprawy.

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 17:35   #207
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Cyjanogena na 5.0 bodajze ;p i on mi leży w szufladzie w razie jak bym musiała bieżący telefon wysłać do naprawy.

notatnik
Mówimy o oryginalnym a nie zabawach forumowiczów androida myślisz, że każdy laik zrobi root'a i zainstaluje jakąś lżejszą wersję? Jeśli tak, to widzę, że znów przyszłaś wypisywać bzdury.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 21:40   #208
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Mówimy o oryginalnym a nie zabawach forumowiczów androida myślisz, że każdy laik zrobi root'a i zainstaluje jakąś lżejszą wersję? Jeśli tak, to widzę, że znów przyszłaś wypisywać bzdury.
Kingo root jednym kliknięciem. Uwierz mi jacy gamonie robią takie rzeczy starczy wejść w pierwszy lepszy dział o romach

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 11:08   #209
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Kingo root jednym kliknięciem. Uwierz mi jacy gamonie robią takie rzeczy starczy wejść w pierwszy lepszy dział o romach

notatnik
Widzę, że nie rozumiesz nic a nic i znów po prostu przyszłaś gadać bzdury bo na pytanie nawet nie odpowiesz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:24   #210
luamalua
Raczkowanie
 
Avatar luamalua
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Dziewczyny dzięki za rady.
Byłam dzisiaj w kilku salonach i nawet robiłam testy. Nagrywałam video błyszczącej bransoletki, bo to czasami ciężko zrobić ostre. Testowałam s6, S7 , S6 edge i s7 edge. Note odpuściłąm. W sumie najlepiej wyszło w wersjach edge, ale ze s7 edge taki drogi, to chyba się skuszę na na s6 edge, taki dziwny efekt 3d miałam, nie wiem jak to opisać, jakoś inaczej wyświetla.
luamalua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-25 14:46:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.