Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-12, 10:16   #1081
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja się w systemie owocowym czy tam wazonowo-pustakowym w ogóle nie odnajduję. Poza tym tego typu systemy zakładają, że idealną figurą jest klepsydra i reszta powinna po prostu stosować sztuczki i maskowanie, które jak najbardziej je zbliżą do tej jedynej słusznej figury. W Kibbe tego w ogóle nie ma, każdy typ jest na swój sposób piękny.

Mnie problem z jednoznacznym zidentyfikowaniem się w Kibbe w ogóle nie przeszkadza w stosowaniu tego systemu, bo on wykracza dalece poza wrzucenie się do jakiejś szufladki. Celem w Kibbe jest zrozumienie linii i kształtów ciała, tego co z ciałem robi dany ciuch/outfit w zależności od rodzaju zastosowanego materiału, wzoru, cięć i innych poszczególnych elementów, które tworzą taką a nie inną całość.
Mnie w Kibbe zachwyciło to, że żaden typ nie jest gorszy. Czytałam opisy figur i co chwila myślałam "ale te kobiety mają fajnie, a tamte no jeszcze lepiej". Nie ma ani jednego typu, który byłby przedstawiony w negatywny sposób. Przy tym owocowym systemie na siłę doszukiwałam się w sobie klepsydry, żeby nie musisz przyznać, że mam figurę do bani.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 10:53   #1082
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Akurat miałam to szczęście, że u mnie zdiagnozowanie się u Kibbe było naprawdę banalne, nigdy nawet nie brałam pod uwagę innego typu. Za to w systemie "owocowym" nie do końca się odnajduję; tak można powiedzieć, że jestem klepsydrą, ale to bardzo na siłę, bo nie mam szerokich bioder, tylko odstający tyłek.
Ja w tym owocowym typie chyba jestem jakaś naciąganą gruszką. Ale nigdy nie zrozumiałam, czy liczy się obwód biustu, czy ramion.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 11:26   #1083
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Dziewczyny, jeżeli na pierwszy rzut oka ktoś wygląda jak zimne lato - ma chłodny, szary (wręcz szklany) kolor oczu, białe białka z lekko niebieskim/zimnym zabarwieniem, i jest kontrast z dość ciemnymi naturalnymi włosami, natomiast włosy pod słońce mają miedziane/rudawe/ciepłe odcienie, a cera też sama w sobie nie jest jakaś różowa czy zimna, a raczej neutralna, to, Waszym zdaniem, jaki inny typ kolorystyczny mógłby tu jeszcze wchodzić w rachube?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 12:32   #1084
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Takie moje pierwsze skojarzenie to Soft Gamine.
[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88570753]Też bym na to stawiała. U góry jakby trochę bluntness, ale jednak miękkosc w biodrach i udach. Elongation w tułowiu. Żaden classic raczej nie, nie powiedzialabym, że widać balans, raczej różniące się między sobą elementy.
Moze tez FG.
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moje też. Twoja figura przypomina mi Halle Berry.
O, to ciekawe. Wczesniej odrzucilam SG bo przeczytalam ze te typy dobrze wygladaja w bolerkach, a ja wygladam w nich zle (na 1 plan wychodza szerokie biodra i wydaja sie jeszcze wieksze).
Ale wczytam sie jeszcze raz w te opisy, dziekuje wam bardzo

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88570809]Chodziło mi o typy kolorystyczne.

Myślałam o takich intensywnych, ale inne w sumie też na zastanawiają.

Ostatnio znajoma zrobiła sobie takie niebieskie , ale jasne. Nie pasuje jej to w ogóle. I właściwie to widziałam chyba tylko jedna osobę, na której taki jakiś jasny niebieski wyglądał tak w miarę.


A Rihanna na połowie ruch zdjęć z czerwonymi mi się nie podoba.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Dopiero co mialam jasnoniebieskie Wlasnie je zmienilam na cos w stylu lilowego, ale z przeswitami blekitnego i rozowego.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie sie podobaja pastelowo rozowe wlosy, sama bym takie chciala, ale jestem za leniwa na farbowanie co 2-3 tygodnie, nie chcialoby mi sie Od 15 lat nie farbowalam wlosow i dobrze mi z tym lenistwem.
Dokladnie z tego powodu zbieralam sie do farbowania wlosow na rozowo jakies... 5-6 lat. Nie lubie chodzic do fryzjera.
Ale farbowanie na takie kolory robi sie maskami koloryzujacymi, wiec moge robic to w domu (jedynie dekoloryzuje odrosty raz na kilka tygodni). Te maski sa duuzo lepszej jakosci niz te wszystkie sklepowe Loerale, trzymaja sie 3-4 tygodnie, a aplikacja jest latwiejsza niz farba. Wiadomo, ze jest to troche pracy, ale nie jest tak zle jak myslalam.
Mialam przez 1,5 roku wlasnie taki jasny, roz lamany na koralowy. Najpierw kilka razy zrobilam mocny kolor, zeby dluzej sie trzymal, ale nie ma to sensu, zle w nim wygladam. Teraz jak juz wspomnialam mam lilowy, ale bede schodzic to pastelowego cieplego rozu - w nim chyba najlepiej wygladam
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 12:46   #1085
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
O, to ciekawe. Wczesniej odrzucilam SG bo przeczytalam ze te typy dobrze wygladaja w bolerkach, a ja wygladam w nich zle (na 1 plan wychodza szerokie biodra i wydaja sie jeszcze wieksze).
Ale wczytam sie jeszcze raz w te opisy, dziekuje wam bardzo


Dopiero co mialam jasnoniebieskie Wlasnie je zmienilam na cos w stylu lilowego, ale z przeswitami blekitnego i rozowego.


Dokladnie z tego powodu zbieralam sie do farbowania wlosow na rozowo jakies... 5-6 lat. Nie lubie chodzic do fryzjera.
Ale farbowanie na takie kolory robi sie maskami koloryzujacymi, wiec moge robic to w domu (jedynie dekoloryzuje odrosty raz na kilka tygodni). Te maski sa duuzo lepszej jakosci niz te wszystkie sklepowe Loerale, trzymaja sie 3-4 tygodnie, a aplikacja jest latwiejsza niz farba. Wiadomo, ze jest to troche pracy, ale nie jest tak zle jak myslalam.
Mialam przez 1,5 roku wlasnie taki jasny, roz lamany na koralowy. Najpierw kilka razy zrobilam mocny kolor, zeby dluzej sie trzymal, ale nie ma to sensu, zle w nim wygladam. Teraz jak juz wspomnialam mam lilowy, ale bede schodzic to pastelowego cieplego rozu - w nim chyba najlepiej wygladam
Liliowe wlosy Zazdroszcze
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 13:05   #1086
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88571783]Dziewczyny, jeżeli na pierwszy rzut oka ktoś wygląda jak zimne lato - ma chłodny, szary (wręcz szklany) kolor oczu, białe białka z lekko niebieskim/zimnym zabarwieniem, i jest kontrast z dość ciemnymi naturalnymi włosami, natomiast włosy pod słońce mają miedziane/rudawe/ciepłe odcienie, a cera też sama w sobie nie jest jakaś różowa czy zimna, a raczej neutralna, to, Waszym zdaniem, jaki inny typ kolorystyczny mógłby tu jeszcze wchodzić w rachube? [/QUOTE]

Nie pasuje to raczej do żadnego typu. Pytanie czy oczy na pewno mają chłodny kolor. W przypadku włosów łatwo to ocenić, ale z oczami już jest trudniej.


Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
O, to ciekawe. Wczesniej odrzucilam SG bo przeczytalam ze te typy dobrze wygladaja w bolerkach, a ja wygladam w nich zle (na 1 plan wychodza szerokie biodra i wydaja sie jeszcze wieksze).
Ale wczytam sie jeszcze raz w te opisy, dziekuje wam bardzo
Za ideą "bolerkową" stoi fakt, że wszystko, co ma krótką linię poziomą jest yinowe i dlatego SG dobrze wygląda w krótkich "długościach" czyli spodniach nad kostę, krótszych swetrach/kurtkach. Plus FG, ale to dlatego, że to łamie linię pionową.
I teraz pytanie: co rozumiesz pod pojęciem bolerko? Bo bolerko 15 lat temu kończyło się ledwo pod biustem, podczas gdy obecnie wygląda tak jak na dole. To gdzie się kończy ciuch i jak się kończy (np ostrą, geometryczną linią jak poniższe bolerko, miękką, zwiewną, zebraną jakimś mankietem czy paskiem) decyduje o tym, czy pasuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bolerko 2.jpg (5,7 KB, 74 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 13:40   #1087
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie pasuje to raczej do żadnego typu. Pytanie czy oczy na pewno mają chłodny kolor. W przypadku włosów łatwo to ocenić, ale z oczami już jest trudniej.




Za ideą "bolerkową" stoi fakt, że wszystko, co ma krótką linię poziomą jest yinowe i dlatego SG dobrze wygląda w krótkich "długościach" czyli spodniach nad kostę, krótszych swetrach/kurtkach. Plus FG, ale to dlatego, że to łamie linię pionową.
I teraz pytanie: co rozumiesz pod pojęciem bolerko? Bo bolerko 15 lat temu kończyło się ledwo pod biustem, podczas gdy obecnie wygląda tak jak na dole. To gdzie się kończy ciuch i jak się kończy (np ostrą, geometryczną linią jak poniższe bolerko, miękką, zwiewną, zebraną jakimś mankietem czy paskiem) decyduje o tym, czy pasuje.
Hmm... nie wiem czy dobrze rozumiem. Generalnie cokolwiek tej dlugosci jesli jest luzne lub lekko oversizeowe wyglada na mnie niezle, bo rownowazy biodra a jednoczesnie podkresla talie.
Jesli natomiast jest obcisle, to juz zle, bo gora jest mala, a dol duzy. To samo z tymi bolerkami sprzed 15 lat.
Moim zdaniem najlepiej wygladam w dlugich, rozcietych z przodu cardiganach, ktore okalaja bioda i je optycznie chowaja. Jednoczesnie robia mi linie pionowa, zabieraja ciezar z bioder i wydaje mi sie ze wygladam dzieki temu lzej. To samo z okryciami wierzchnimi, najlepiej mi w plaszczach do kolan (ostatnie zdjecie).

Najwiecej komplementow zbieram gdy zaloze spodnie typu palazzo, lub lekkie dzwony z wysokim stanem. Nawet jesli zaloze je do luznej gory. A to mi sie chyba kloci z SG...
Cos takiego jak z zalaczniku 1 i 2 zdjecie.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2021-03-18 o 08:26
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-12, 15:10   #1088
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiem czy dobrze rozumiem. Generalnie cokolwiek tej dlugosci jesli jest luzne lub lekko oversizeowe wyglada na mnie niezle, bo rownowazy biodra a jednoczesnie podkresla talie.
Jesli natomiast jest obcisle, to juz zle, bo gora jest mala, a dol duzy. To samo z tymi bolerkami sprzed 15 lat. .

Jako gamine wygląda się najkorzystniej w skróconych fasonach. To nie znaczy, że odpadają wszelkie długie nogawki i trzeba się wciskać w przymałe ciuchy. Jednak jeśli góra albo dół są długie, to trzeba to jakoś zbalansować przeciwieństwem. Więc jeśli długi kardigan, to np z crop topem pod nim.
Najlepszy przykładem tego jest Miroslava Duma, tutaj jeszcze z typowo gaminowych czasów KLIK, a tutaj długie linie pionowe, monochromatyczność (i jeszcze długie włosy do tego) KLIK.

Zaś jako Soft Classic wygląda się niedbale (w niechlujny sposób) w rzeczach bez zaakcentowanej talii, a więc w luźnych kardiganach.


Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej wygladam w dlugich, rozcietych z przodu cardiganach, ktore okalaja bioda i je optycznie chowaja. Jednoczesnie robia mi linie pionowa, zabieraja ciezar z bioder i wydaje mi sie ze wygladam dzieki temu lzej. To samo z okryciami wierzchnimi, najlepiej mi w plaszczach do kolan (ostatnie zdjecie).


Spodnie palazzo, dzwony i każde inne mogą się zupełnie inaczej układać na ciele w zależności od tego, z jakiego materiału są uszyte. Spodnie na Twoich zdjęciach są naturalowo-dramatikowe i generalnie całe outfity nie są ani dla SG ani dla SC. Są obszerne, z długimi liniami pionowymi, typowo naturalowe, dość mocno yangowe.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Dodam jeszcze, że punktem wyjścia w Kibbe jest ciało i jego linie. Są jednak inne systemy oparte na yin/yang, które opierają się na innych założeniach.
Na przykład na blogu Truth is beauty autorka operuje pojęciami stylów, które pasują. Czyli mierzy się outfity, które odwzorowują dany styl i patrzy się, jak się w tym wygląda.

I tak na przykład to co wkleiła abiblabla to jest coś pomiędzy Natural KLIK a Dramatic Natural KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-03-12 o 14:08
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 15:16   #1089
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiem czy dobrze rozumiem. Generalnie cokolwiek tej dlugosci jesli jest luzne lub lekko oversizeowe wyglada na mnie niezle, bo rownowazy biodra a jednoczesnie podkresla talie.
Jesli natomiast jest obcisle, to juz zle, bo gora jest mala, a dol duzy. To samo z tymi bolerkami sprzed 15 lat.
Moim zdaniem najlepiej wygladam w dlugich, rozcietych z przodu cardiganach, ktore okalaja bioda i je optycznie chowaja. Jednoczesnie robia mi linie pionowa, zabieraja ciezar z bioder i wydaje mi sie ze wygladam dzieki temu lzej. To samo z okryciami wierzchnimi, najlepiej mi w plaszczach do kolan (ostatnie zdjecie).

Najwiecej komplementow zbieram gdy zaloze spodnie typu palazzo, lub lekkie dzwony z wysokim stanem. Nawet jesli zaloze je do luznej gory. A to mi sie chyba kloci z SG...
Cos takiego jak z zalaczniku 1 i 2 zdjecie.
Ostatni outfit mi się podoba, ale te dwa pierwsze szczerze mówiąc moim zdaniem są zbyt oversize'owe i sylwetka wygląda w nich trochę ciężko.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 15:33   #1090
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Dla mnie dobrym przykładem SG ww własnych i naturalowych liniach jest właśnie Halle Berry.
Naturalowo KLIK KLIK KLIK.
Na środkowym zdjęciu ratują ją krótkie włosy.
SG na dole.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sg.jpg (75,8 KB, 108 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 15:55   #1091
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie dobrym przykładem SG ww własnych i naturalowych liniach jest właśnie Halle Berry.
Naturalowo KLIK KLIK KLIK.
Na środkowym zdjęciu ratują ją krótkie włosy.
SG na dole.
Super jest ta ostatnia stylówka - uwielbiam takie zestawy w lecie, i myślę, że pomimo bycia SN - jest mi w nich bardzo korzystnie. W pozostałych 3 wyglądałabym gorzej niź źle, a dobrze zrozumiałam, że są one dla naturalii?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-12, 15:59   #1092
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88572569]Super jest ta ostatnia stylówka - uwielbiam takie zestawy w lecie, i myślę, że pomimo bycia SN - jest mi w nich bardzo korzystnie. W pozostałych 3 wyglądałabym gorzej niź źle, a dobrze zrozumiałam, że są one dla naturalii?[/QUOTE]

Moim zdaniem ma SN tez by to dobrze wyglądało. Reszta to N i FN.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 16:56   #1093
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Ja też w lato lubię taki zestaw (biała koszulka albo nawet crop top) i dżinsowe szorty. Uważam, że jako SN bardzo dobrze w tym wyglądam, może nie teraz, bo chcę zrzucić parę kilo. Np. uważam, że Scarlett wspaniale wygląda w tym zestawie: https://i.pinimg.com/originals/4c/44...97fac9e691.jpg.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiem czy dobrze rozumiem. Generalnie cokolwiek tej dlugosci jesli jest luzne lub lekko oversizeowe wyglada na mnie niezle, bo rownowazy biodra a jednoczesnie podkresla talie.
Jesli natomiast jest obcisle, to juz zle, bo gora jest mala, a dol duzy. To samo z tymi bolerkami sprzed 15 lat.
Moim zdaniem najlepiej wygladam w dlugich, rozcietych z przodu cardiganach, ktore okalaja bioda i je optycznie chowaja. Jednoczesnie robia mi linie pionowa, zabieraja ciezar z bioder i wydaje mi sie ze wygladam dzieki temu lzej. To samo z okryciami wierzchnimi, najlepiej mi w plaszczach do kolan (ostatnie zdjecie).

Najwiecej komplementow zbieram gdy zaloze spodnie typu palazzo, lub lekkie dzwony z wysokim stanem. Nawet jesli zaloze je do luznej gory. A to mi sie chyba kloci z SG...
Cos takiego jak z zalaczniku 1 i 2 zdjecie.
Nie chcę być tutaj niemiła, bo źle nie wyglądasz w tych stylizacjach, ale moim zdaniem - gdybyś chciała na próbę zainspirować się stylem SG - to mogłabyś wydobyć więcej. Masz ogólnie ładną sylwetkę, więc w wielu ubraniach będziesz wyglądać dobrze, ale nie jestem przekonana, czy te zestawienia są takie naj naj dla Ciebie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 17:21   #1094
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie chcę być tutaj niemiła, bo źle nie wyglądasz w tych stylizacjach, ale moim zdaniem - gdybyś chciała na próbę zainspirować się stylem SG - to mogłabyś wydobyć więcej. Masz ogólnie ładną sylwetkę, więc w wielu ubraniach będziesz wyglądać dobrze, ale nie jestem przekonana, czy te zestawienia są takie naj naj dla Ciebie.
Ja tak naprawdę nie wiem, czy te stylówki pasują, bo dla mnie ostatecznym miernikiem pasowania jest to, co dany outfit robi z twarzą. Ale to moje osobiste podejście.
I też mam wrażenie, że ta pierwsza jest ok, myślę, że Soft Natural albo Soft Dramatic może by w niej nieźle wyglądał, nie jestem pewna co z Soft Classic. Głównie przez to, że linie ciała nie są całkiem zakryte, jest podkreślona talia.

Mnie nie dziwią ciągoty do takiego zrelaksowanego stylu, sama to przerabiałam. Jest to wygodne, modne od kilku dekad, nie trzeba się naszukać, bo pełno jest marek, które takie ciuchy mają, ma w sobie urok niewymuszonej nonszalancji. Pytanie tylko, czy to na pewno to.
Komplementy od innych brałabym z pewną dozą ostrożności, bo ludzie często komentują sam ciuch, jeśli jest w ich guście.

No i jeszcze co do tej gruszki, to nie rozumiem dlaczego posiadanie szerokich bioder jest uważane za wadę, którą trzeba maskować.

A jeszcze co do Scarlet, to oglądałam ostatnio Marriage Story (połowę, bo mnie wynudziło) i się zastanawiałam, czy celowo ją oszpecili wpychając w te krótkie włosy i uniseksowe ciuchy KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-03-12 o 17:26
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 17:24   #1095
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

No i jeszcze co do tej gruszki, to nie rozumiem dlaczego posiadanie szerokich bioder jest uważane za wadę, którą trzeba maskować.
Różne celebrytki to raczej dzisiaj poszerzają te okolice chirurgicznie i specjalnie podkreślają.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 17:46   #1096
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A jeszcze co do Scarlet, to oglądałam ostatnio Marriage Story (połowę, bo mnie wynudziło) i się zastanawiałam, czy celowo ją oszpecili wpychając w te krótkie włosy i uniseksowe ciuchy KLIK.
Faktycznie - straciła cały swój urok i specyficzny blask.

Co do ukrywania szerszych bioder - równiez się dziwie . Za moich czasów liceum/studiów (dawno temu ), im dziewczyna miała mniejszy/drobniejszy tyłek, tym rzekomo była zgrabniejsza/atrakcyjniejsza, ale teraz?? Teraz szersze biodra są bardzo na tak
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 18:10   #1097
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tak naprawdę nie wiem, czy te stylówki pasują, bo dla mnie ostatecznym miernikiem pasowania jest to, co dany outfit robi z twarzą. Ale to moje osobiste podejście.
I też mam wrażenie, że ta pierwsza jest ok, myślę, że Soft Natural albo Soft Dramatic może by w niej nieźle wyglądał, nie jestem pewna co z Soft Classic. Głównie przez to, że linie ciała nie są całkiem zakryte, jest podkreślona talia.

Mnie nie dziwią ciągoty do takiego zrelaksowanego stylu, sama to przerabiałam. Jest to wygodne, modne od kilku dekad, nie trzeba się naszukać, bo pełno jest marek, które takie ciuchy mają, ma w sobie urok niewymuszonej nonszalancji. Pytanie tylko, czy to na pewno to.
Komplementy od innych brałabym z pewną dozą ostrożności, bo ludzie często komentują sam ciuch, jeśli jest w ich guście.

No i jeszcze co do tej gruszki, to nie rozumiem dlaczego posiadanie szerokich bioder jest uważane za wadę, którą trzeba maskować.

A jeszcze co do Scarlet, to oglądałam ostatnio Marriage Story (połowę, bo mnie wynudziło) i się zastanawiałam, czy celowo ją oszpecili wpychając w te krótkie włosy i uniseksowe ciuchy KLIK.
Jak wiesz, ja też uważam, że ważne jest, jak strój komponuje się z twarzą, ale po prostu w tych stylizacjach abiblabla widzę raczej ukrywanie sylwetki niż jej eksponowanie. Nadal to wygląda fajnie według mnie, ale po prostu jak zobaczyłam bardziej "roznegliżowane" zdjęcie, to tak mi się wydaje, że figura jest zakryta w tych stylizacjach i fajnie byłoby po prostu podkreślić takie biodra i proporcje między biodrami a talią - a nie je zakrywać.

No co do Scarlett, to ona stanowi idealny przykład na to, że krótkie fryzury nie są dla SN; moim zdaniem wygląda po prostu źle w takiej fryzurze i jeszcze w takich męskich stylizacjach, to już w ogóle, cały jej urok znika. Nie wiem, czemu ją tak ustylizowali do tego filmu, ale to też takie moje przeczucie, bo nie jest poparte faktami, że zdecydowała się na taki wygląd z uwagi na to, że dużo się o niej mówiło jako o seksbombie, zwracało uwagę na jej wygląd. A jednak uważam ją za bardzo dobrą aktorkę, więc może chciała, żeby publika bardziej zwróciła uwagę na inne elementy niż to, jak wygląda. Sama też tak mam przy tym typie, że uważam, że często wyglądam seksualnie wbrew swojej intencji.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 18:35   #1098
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Np. uważam, że Scarlett wspaniale wygląda w tym zestawie:https://i.pinimg.com/originals/4c/44...97fac9e691.jpg.
A mnie się średnio podoba, ale może dlatego, że za dużo wszystkiego? Krótkie, opinające szorty, obcisły top, dekolt, i wysokie obcasy. Np. ta stylówka Halle przy tej Scarlett jest dużo delikatniejsza, świeższa, wdzięczniejsza, słodsza... jeszcze ten męski pasek niedbale zapięty, który przełamuje i niejako 'ochładza' sexy efekt, który ta stylówka nadal niewątpliwie ma.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-03-12 o 18:37
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 19:13   #1099
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88572857]A mnie się średnio podoba, ale może dlatego, że za dużo wszystkiego? Krótkie, opinające szorty, obcisły top, dekolt, i wysokie obcasy. Np. ta stylówka Halle przy tej Scarlett jest dużo delikatniejsza, świeższa, wdzięczniejsza, słodsza... jeszcze ten męski pasek niedbale zapięty, który przełamuje i niejako 'ochładza' sexy efekt, który ta stylówka nadal niewątpliwie ma.[/QUOTE]

Gdyby Scarlett założyła taki komplet jak Halle, to nadal wyglądałby dosyć seksownie; no bo pośladki większe, uda trochę bardziej zaokrąglone, biust większy. Nie byłaby to "wyluzowana" stylizacja. Chociażby w tej koszulce nadal jest taka "uwodzicielska", a przecież to zwykły t-shirt: https://64.media.tumblr.com/806226b8...ardvo1_500.jpg.

Ale fakt, że ta stylizacja jest dosyć seksowna, ale też biorę pod uwagę, że jest to sesja zdjęciowa.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-12, 19:16   #1100
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Fajna ta strona truth is beuty. Patrząc na propozycje stylizacji, to najlepiej wyglądam w tych prezentowanych w mix 3 styli: natural classic gemine

Ja Was podziwiam, że w idziecie różnice w tych stylach i sylwetkach. Dla mnie te różnice są zbyt subtelne, żeby je dostrzec.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 19:17   #1101
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Tutaj np. Scarlett w zwykłych szortach i koszulce: https://i.pinimg.com/564x/9e/53/fa/9...8f02aaf50a.jpg, no to jednak nie będzie wyglądało tak wyluzowanie jak w przypadku Halle i to nie jest kwestia kilogramów, bo Halle też nie jest bardzo filigranowa.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 20:33   #1102
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tak naprawdę nie wiem, czy te stylówki pasują, bo dla mnie ostatecznym miernikiem pasowania jest to, co dany outfit robi z twarzą. Ale to moje osobiste podejście.
I też mam wrażenie, że ta pierwsza jest ok, myślę, że Soft Natural albo Soft Dramatic może by w niej nieźle wyglądał, nie jestem pewna co z Soft Classic. Głównie przez to, że linie ciała nie są całkiem zakryte, jest podkreślona talia.

Mnie nie dziwią ciągoty do takiego zrelaksowanego stylu, sama to przerabiałam. Jest to wygodne, modne od kilku dekad, nie trzeba się naszukać, bo pełno jest marek, które takie ciuchy mają, ma w sobie urok niewymuszonej nonszalancji. Pytanie tylko, czy to na pewno to.
Komplementy od innych brałabym z pewną dozą ostrożności, bo ludzie często komentują sam ciuch, jeśli jest w ich guście.

No i jeszcze co do tej gruszki, to nie rozumiem dlaczego posiadanie szerokich bioder jest uważane za wadę, którą trzeba maskować.

A jeszcze co do Scarlet, to oglądałam ostatnio Marriage Story (połowę, bo mnie wynudziło) i się zastanawiałam, czy celowo ją oszpecili wpychając w te krótkie włosy i uniseksowe ciuchy KLIK.
Oglądałam ten film, a raczej próbowałam. Nie dotrwałam do połowy. I też zwróciłam uwagę na to jak oszpecili Scarlet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 20:45   #1103
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88572857]A mnie się średnio podoba, ale może dlatego, że za dużo wszystkiego? Krótkie, opinające szorty, obcisły top, dekolt, i wysokie obcasy. Np. ta stylówka Halle przy tej Scarlett jest dużo delikatniejsza, świeższa, wdzięczniejsza, słodsza... jeszcze ten męski pasek niedbale zapięty, który przełamuje i niejako 'ochładza' sexy efekt, który ta stylówka nadal niewątpliwie ma.[/QUOTE]Serio? Dla mnie to normalna stylówka. Szorty nie odsłaniają tyłka, dekolt nie jest duży, moim zdaniem wszystko jest tutaj w porządku. Sama podobnie ubieram się latem (no, może poza szpilkami, ale lubię do takiego zestawu założyć sandały na koturnie) i nigdy nie sądziłam, że to za dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 20:50   #1104
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Serio? Dla mnie to normalna stylówka. Szorty nie odsłaniają tyłka, dekolt nie jest duży, moim zdaniem wszystko jest tutaj w porządku. Sama podobnie ubieram się latem (no, może poza szpilkami, ale lubię do takiego zestawu założyć sandały na koturnie) i nigdy nie sądziłam, że to za dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bo to zależy, jakim typem jesteś ; w przypadku SN albo R te kształty są bardzo widoczne, stąd u niektórych to może budzić wrażenie właśnie takiej, hmm, seksualności czy "bycia wyzywającą", jak się założy całkiem zwykły outfit.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 20:58   #1105
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Gdyby Scarlett założyła taki komplet jak Halle, to nadal wyglądałby dosyć seksownie; no bo pośladki większe, uda trochę bardziej zaokrąglone, biust większy. Nie byłaby to "wyluzowana" stylizacja. Chociażby w tej koszulce nadal jest taka "uwodzicielska", a przecież to zwykły t-shirt: https://64.media.tumblr.com/806226b8...ardvo1_500.jpg.

Ale fakt, że ta stylizacja jest dosyć seksowna, ale też biorę pod uwagę, że jest to sesja zdjęciowa.
Z całą pewnością Temu absolutnie nie przecze.

U mnie, to chyba po prostu kwestia gustu - sama chcę we własnych stylizacjach osiągać ten "luz", bo się wtedy czuję psychicznie dobrze i jak ja. Nie chce być sexy, mam ten etap już za sobą (w przeszłości na siłe chciałam być seksowna i zawsze czułam się jak przebrana, a nie ubrana. Poza tym z wiekiem nie lubię zwracać na siebie zbytniej uwagi).

Ma to też dużo wspólnego z tym:

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Sama też tak mam przy tym typie, że uważam, że często wyglądam seksualnie wbrew swojej intencji.
Też tak miałam jak ważyłam więcej Ciężko mi było ukryć tę seksowność, głównie przez duży biust.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Serio? Dla mnie to normalna stylówka. Szorty nie odsłaniają tyłka, dekolt nie jest duży, moim zdaniem wszystko jest tutaj w porządku. Sama podobnie ubieram się latem (no, może poza szpilkami, ale lubię do takiego zestawu założyć sandały na koturnie) i nigdy nie sądziłam, że to za dużo.
Dla mnie za dużo, ale dla Ciebie nie musi być, i to jest okay

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No bo to zależy, jakim typem jesteś ; w przypadku SN albo R te kształty są bardzo widoczne, stąd u niektórych to może budzić wrażenie właśnie takiej, hmm, seksualności czy "bycia wyzywającą", jak się założy całkiem zwykły outfit.
A to swoją drogą. Kobieta z niedużym biustem w białej cienkiej sukience może wyglądać eterycznie, delikatnie i zwiewnie, a ta z krągłościami i dużym biustem tandetnie i wyzywająco.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 21:05   #1106
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88573123]Z całą pewnością Temu absolutnie nie przecze.

U mnie, to chyba po prostu kwestia gustu - sama chcę we własnych stylizacjach osiągać ten "luz", bo się wtedy czuję psychicznie dobrze i jak ja. Nie chce być sexy, mam ten etap już za sobą (w przeszłości na siłe chciałam być seksowna i zawsze czułam się jak przebrana, a nie ubrana. Poza tym z wiekiem nie lubię zwracać na siebie zbytniej uwagi).

Ma to też dużo wspólnego z tym:



Też tak miałam jak ważyłam więcej Ciężko mi było ukryć tę seksowność, głównie przez duży biust.



Dla mnie za dużo, ale dla Ciebie nie musi być, i to jest okay

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------



A to swoją drogą. Kobieta z niedużym biustem w białej cienkiej sukience może wyglądać eterycznie, delikatnie i zwiewnie, a ta z krągłościami i dużym biustem tandetnie i wyzywająco.[/QUOTE]

Ja z kolei takiego efektu unikam tylko przy dużej niedowadze. Jak byłam bardzo chuda, to rzeczywiście wyglądałam tak "wyluzowanie" w wielu stylizacjach.

Dla mnie świetnym przykładem na ten eteryczny wygląd jest Keira; nie mówię, że te stylizacje są udane, ale według mnie nie wygląda w nich wulgarnie: https://i.wpimg.pl/400x0/i.wp.pl/a/f/jpeg/23937/9.jpeg, https://i.iplsc.com/-/00049HY85JD7VWUJ-C125-F4.jpg, z kolei Scarlett w takim dekolcie jak ten drugi będzie wyglądać tak: https://s2.kozaczek.pl/wp-content/up...93670936-1.jpg.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 21:14   #1107
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja z kolei takiego efektu unikam tylko przy dużej niedowadze. Jak byłam bardzo chuda, to rzeczywiście wyglądałam tak "wyluzowanie" w wielu stylizacjach.
Dokładnie tak się dzieje

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dla mnie świetnym przykładem na ten eteryczny wygląd jest Keira; nie mówię, że te stylizacje są udane, ale według mnie nie wygląda w nich wulgarnie: https://i.wpimg.pl/400x0/i.wp.pl/a/f/jpeg/23937/9.jpeg, https://i.iplsc.com/-/00049HY85JD7VWUJ-C125-F4.jpg, z kolei Scarlett w takim dekolcie jak ten drugi będzie wyglądać tak: https://s2.kozaczek.pl/wp-content/up...93670936-1.jpg.
Keira, to bardzo dobry przykład. Przypomniała mi się teraz też Edyta Górniak na Eurowizji w białej sukience a'la halka - wyglądała delikatnie i przepięknie. A teraz wsadzić w tę samą sukienke Scarlett albo Salme Hayek i od razu mamy inny odbiór.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 21:21   #1108
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No bo to zależy, jakim typem jesteś ; w przypadku SN albo R te kształty są bardzo widoczne, stąd u niektórych to może budzić wrażenie właśnie takiej, hmm, seksualności czy "bycia wyzywającą", jak się założy całkiem zwykły outfit.
Najprawdopodobniej jestem D, chociaż twarz się nie zgadza. Można powiedzieć, że jestem klepsydrą, ale bez bardzo wyraźnych krągłości, bo biust mam 70c, biodra są prawie równe z ramionami i mam wyraźne wcięcie w talii. [1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88573123]Z całą pewnością Temu absolutnie nie przecze.

U mnie, to chyba po prostu kwestia gustu - sama chcę we własnych stylizacjach osiągać ten "luz", bo się wtedy czuję psychicznie dobrze i jak ja. Nie chce być sexy, mam ten etap już za sobą (w przeszłości na siłe chciałam być seksowna i zawsze czułam się jak przebrana, a nie ubrana. Poza tym z wiekiem nie lubię zwracać na siebie zbytniej uwagi).

Ma to też dużo wspólnego z tym:



Też tak miałam jak ważyłam więcej Ciężko mi było ukryć tę seksowność, głównie przez duży biust.



Dla mnie za dużo, ale dla Ciebie nie musi być, i to jest okay

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------



A to swoją drogą. Kobieta z niedużym biustem w białej cienkiej sukience może wyglądać eterycznie, delikatnie i zwiewnie, a ta z krągłościami i dużym biustem tandetnie i wyzywająco.[/QUOTE]Nie no, spoko. Po prostu nie sądziłam, że to może być dla kogoś za dużo Jak są upały, to nie wyobrażam sobie ubrać się inaczej (wtedy też zamiast koszulki z krótkim rękawem zakładam top na ramiączkach, więc jest jeszcze bardziej goło).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2021-03-12 o 21:28
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 21:24   #1109
5bf57317973e1ec9b234fe526a30a88e7776b256_61f1e0a91bf13
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 143
Talking Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Lepiej o wyglądzie nie plotkować w pobliżu obiektu plotkowania.
5bf57317973e1ec9b234fe526a30a88e7776b256_61f1e0a91bf13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 21:29   #1110
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88573158]Dokładnie tak się dzieje



Keira, to bardzo dobry przykład. Przypomniała mi się teraz też Edyta Górniak na Eurowizji w białej sukience a'la halka - wyglądała delikatnie i przepięknie. A teraz wsadzić w tę samą sukienke Scarlett albo Salme Hayek i od razu mamy inny odbiór.[/QUOTE]

Teraz wygooglowałam Edytę i mnie się wydawało, że ma bardziej kobiece kształty, ale wygląda eterycznie, rzeczywiście. W ogóle Olga z getthelook stwierdziła, że ona jest SN, ale w ogóle się z tym nie zgadzam; zresztą ona ma 1,75, wydaje mi się, że jest SD.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 16:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.