czerwona twarz po goleniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-24, 15:26   #1
spike111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1

czerwona twarz po goleniu


pomocy nigdy nie mialem problemów z cera a tu teraz najpierw łojkowate zapalenie skóry a do tego po goleniu moja twarz jest cala czerwona i wychodza krosty urzywałem juz METRONIDAZOL,KLINDACIN T,VITELLA,AKNEROXID,ADVAN TAN,AKNEMYCIN.i pewnie jeszcze kilka których nie pamietam czasami jest lepiej by po paru dniach po goleniu sie nasilalo skóra piecze i swedzi a zmienialem tez pianki zele do golenia ale to nic nie daje moze ktos tez mial taki problem i sobie poradzil pomocy
spike111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 16:12   #2
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: czerwona twarz po goleniu

Hm, golenie w przypadku twarzy z problemami to ciężka sprawa. Czego byś nie używał (pianki, żelu itp.) zawsze będzie powodować to samo. Z tego względu, że podrażniasz skórę za pomocą maszynki.

Ale co do tych kosmetyków jeszcze, to pewnie Ci jest wiadomym, iż nie nalezy używać kosmetyków z zawartością alkoholu.
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 15:40   #3
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: czerwona twarz po goleniu

ja mialem podobny problem, i dzieki zastosowaniu maszynki do golenia elektrycznej, problemu podraznionej skóry juz nie mam!! (dzieki Justy) mam skóre skłonną do wyprysków tradzikowych tradycyjne golarki czesto mechanicznie podraznialy mi pojedyncze krostki ktore w wynkiku golenia zmienialy sie w zapalne wypryski!! ponadto skora nie jest czerwona nie piecze polecam maszynke elektryczna kazdemu z problematyczna cerą!!!
początkowo zastanawialem sie czy taka golarka jest higieniczna, ale sa takie ktore mozna myc po kazdym uzyciu goraca wodą wiec higiena jest zachowana!
polecam tez serie clearsil for men ja uzywam zelu po goleniu arktycznego jest naprawde godny polecenia nawet po goleniu maszynka elektryczna!!

pozdrawiam
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.