sex dozwolony od lat 19 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 12:25   #61
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Podnoszenie granicy wieku jest całkowicie bezsensu. Ponieważ dziewczyna w wieku 16 lat w wyjątkowych sty. za zgodą sądu może zawrzeć związek małżeński. W moim mieście jest dużo par gdzie np. ona ma 16, a on 20 i nie ma w tym nic dziwnego.
nie no fajnie...
dzieci sie pobawią w mamusie, tatusia i dziecko...
to sobie pomysl ilu z tych malzenstw za 10 lat juz nie bedzie? i jak te niczemu niewinne dzieci, które spłodziły dzieci na tym ucierpią...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:32   #62
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Cytat:
Napisane przez abram Pokaż wiadomość
Ma wejsc taki przepis, co myslicie??
dla mnie dyskusja zamknięta jest tym, że wcale nie ma wejść tylko padł pomysł. A pomysłów tyle już głupich tej pani słyszeliśmy, że ten mnie wcale nie rusza. Nigdy by to nie przeszło, bo żadne ugrupowanie tego nie popiera, więc nie ma nad czym się rozwodzić
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:44   #63
Divay
Raczkowanie
 
Avatar Divay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 90
Dot.: sex dozwolony od lat 19

mam 17 lat od ponad pól roku kocham sie z moim chłopakiem
co ten przepis ma do tego??
chyba opiekę kuratorska nad laskami które chcą zaskarżyć kolesia który nie spełnił ich oczekiwań ;/

jak dla mnie to nonsens
Divay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:51   #64
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: sex dozwolony od lat 19

a.. nic jednak
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:54   #65
Divay
Raczkowanie
 
Avatar Divay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 90
Dot.: sex dozwolony od lat 19

juz pisalam... pomysl bez szans
Divay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:04   #66
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nic dziwnego Toż to patologia!

a potem jest tyle ciąż nastolatek Gdyby delikwentowi groziło więzienie to może by się zastanowił czy pójść do łóżka z nastoletnią dziewczyną

Mnie pomysł się podoba. I co to za wytłumaczenie,że nastolatki mają potrzeby Takie potrzeby to może mieć osoba dorosła i odpowiedzialna,bo sex to nie jest zabawa dla dzieci. Dzieci nie powinny rodzić dzieci...
Nie to nie jest patologia to normalny zdrowy związek (osobiście znam tą parę).A tak na marginesie jak miałam 18 lat to związałam sie z moim TŻ który miał 30 i nie uważam to za patologie, a szczęśliwsza w życiu nie byłam. Nie wiem ale radze przejrzeć na oczy i trochę się rozglądnąć jak wygląda rzeczywistość. Jest tyle ciąż nastolatek, bo się nie umieją zabezpieczać, bo traktują seks jak zabawę, bo nikt ich tego nie uczy nie rozmawia i nie edukuje. Bo seks nastolatków jest dla rodziców, szkoły tematem tabu. A facet np. na dyskotece który idzie zaliczyć panienkę mało co go będzię obchodzić ile ma lat, więc myśl o odsiadce też raczej nie ma dużego wpływu.
I co myślisz, że jeśli jakimś cudem udało by się to wprowadzić to dzieci będą grzecznie słuchać? I wszystko się dobrze skończy? No to Cię muszę rozczarować.

[qoute]nie no fajnie...
dzieci sie pobawią w mamusie, tatusia i dziecko...
to sobie pomysl ilu z tych malzenstw za 10 lat juz nie bedzie? i jak te niczemu niewinne dzieci, które spłodziły dzieci na tym ucierpią...[/quote]

Napisałam, że w wyjątkowych okolicznościach za zgodną sądu.

"Granica wieku, od którego zawarcie związku małżeńskiego jest możliwe to zasadniczo 18 lat dla obojga małżonków, jednakże z ważnych powodów (np. ciąża) sąd opiekuńczy może zezwolić kobiecie, która ukończyła 16 lat na zawarcie małżeństwa, jeżeli z okoliczności wynika, że będzie to zgodne z dobrem założonej rodziny.''
A dlaczego sądzisz, że te dzieci będą musiały cierpieć? Masz jakieś statystyki na ten temat?
Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:11   #67
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
są są i ten sam założyciel
Nie wiem w jakim celu powstały dwa takie same watki... może wyszło to nie chcący
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 13:11   #68
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dla mnie dyskusja zamknięta jest tym, że wcale nie ma wejść tylko padł pomysł. A pomysłów tyle już głupich tej pani słyszeliśmy, że ten mnie wcale nie rusza. Nigdy by to nie przeszło, bo żadne ugrupowanie tego nie popiera, więc nie ma nad czym się rozwodzić

Masz rację, nei ma co się wysilać, bo nikt tego nie poprze, a po drugie w zakresie niechcianych ciąż/nastoletniej prostytucji/niedożywionych dzieci/ i tak by jeszcze długo wymieniać nic się nie zmieni. Dalej będzie to co jest. Dlatego dzięki że mogłam się wypowiedzieć i miłego dnia .
Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:13   #69
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Są dwa takie same wątki założone przez tą samą osobe...
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:38   #70
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: sex dozwolony od lat 19

nie no w glowie sie poprzewracalo ze 16 letnia dziewczyna idzie do lozka z kolesiem no ale ze dozwolone od 19 roku zycia...chore
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:13   #71
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość

paula78 ja straciłam dziewictwo wcześniej niż nakazuje p. Sowińska i zaufaj mi- moja dupa niewiele miała tu do powiedzenia
no i to sie chwali ,ale ile jest takich jak ty?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 14:17   #72
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Podnoszenie granicy wieku jest całkowicie bezsensu. Ponieważ dziewczyna w wieku 16 lat w wyjątkowych sty. za zgodą sądu może zawrzeć związek małżeński. W moim mieście jest dużo par gdzie np. ona ma 16, a on 20 i nie ma w tym nic dziwnego. Będzie to przepis martwy i służący do nadużyć, jeśli wejdzie w życie. Aktualna granica była dobra.


no i co z tego ze moze za zgoda sadu czy to daje jej prawo wyborcze ,prace ?wyksztalcenie ?

czym jej takie pozwolenie ?czym jest malzenstwo ?

niczym w obliczu brania odpowiedzialnosci za dziecko.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:47   #73
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
no i to sie chwali ,ale ile jest takich jak ty?
nie wiem, nie mnie i Tobie chyba to oceniać.
wszystko zależy od rodziców- jeśli nieprędko chcą zostać dziadkami niech edukują swoje pociechy.
wiek 17 jest dla mnie wiekiem odpowiednim do rozpoczęcia świadomego współżycia, nie widzę powodu by tak ingerować w te sprawy, w końcu jak p. Rzecznik traciła dziewictwo, nikt głośno nie pytał kiedy i z kim.
to dlaczego nasze dzieci mamy aż tak kontrolować?
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:31   #74
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: sex dozwolony od lat 19

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Już wiem. Pani Sowińska- Rzecznik Praw Dziecka wypaliła z taki tekstem,ale autorce radze lepiej słuchac, bo od 18!!!!!!
To mnie ostatecznie przekonało, że instytucja taka jak Rzecznik Praw Dziecka jest niepotrzebna. O prawa dziecka powinien dbać Rzecznik Praw Obywatelskich - tak, jak o prawa innych obywateli. Tworzenie nowego urzędu było bez sensu. Do tego obsadzenie tego urzędu osobm o takich pomysłach jest drugim bezsensem.

Sam pomysł jest idiotyczny - niczego nie zmieni, nastolatkowie nadal będa uprawiać seks, nadal nastolatki będą zaliczać wpadki. Do redukcji młodocianej patologii seksualnej potrzeba wychowania seksualnego a nie zakazów, których nikt nie posłucha bo są sprzeczne z ludzką naturą. Poza tym natura ustaliła popęd płciowy na wiek 15-16 lat z jakiegoś konkretnego powodu i próba sztucznego przesuwania tego wieku jak widać od wielu dziesięcioleci czy nawet stuleci kończy się głównie niepowodzeniami.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:35   #75
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: sex dozwolony od lat 19

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
no i co z tego ze moze za zgoda sadu czy to daje jej prawo wyborcze ,prace ?wyksztalcenie ?

czym jej takie pozwolenie ?czym jest malzenstwo ?

niczym w obliczu brania odpowiedzialnosci za dziecko.
16-letnia mężatka, która urodziła dziecko otrzymuje z urzędu pełną zdolność do czynności prawnych, tym samym jest traktowana tak, jakby ukończyła właśnie 18 lat. Otrzymuje prawa wyborcze, uzyskuje pełnoletność, otrzymuje prawo do samostanowienia i samodecydowania o sobie oraz swoim dziecku.

A jeśli chodzi o prace czy wykształcenie to wiek tego nie gwarantuje, tutaj liczą się chęci, ambicje i pragnienia. Wiek nie gwarantuje także, że będzie się umiało wziąść odpowiedzialność za dziecko, czasem i 40-latkowie nie dorośli do tego aby być rodzicami.

Dziecko także nie przeszkadza w zdobyciu wykształcenia i pracy, trzeba tylko chcieć. 2 moje najlepsze przyjąciółki wpadły, jedna jeszcze w liceum, druga na 1 roku studiów. Obie ukończyły studia, są mgr i mają fajne, ciekawe prace. Jeśli ktoś chce - może osiągnąć wszystko

Nie popieram nastoletnich ciąz, ale twoja argumentacja jest do bani.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:16   #76
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: sex dozwolony od lat 19

to bez sensu, kazdy i tak zrobi to w tym wieku w jakim bedzie chcial, bo kazdy przeciez ma swoj rozum...
Zamiast ograniczac malolatow ktorzy i tak beda chcieli zrobic na zlosc to lepiej jakby im zaczac pomagac.
W niemczech mozna to robic juz od 16 lat i tutaj nastolatki w wieku od 16-18 lat jak decyduja sie na wspolzycie to w tym przedziale wiekowym nie musza placic za tabletki antykoncepcyjne przepisane przez ginekologa, ale tylko wtedy gdy byla konsultacja z rodzicami dziewczyny.

Czyli jesli rodzice sie zgadzaja to dziecko dostaje jeszcze dodatkowo pomoc od panstwa, zeby bylo mniej wpadek...
Moim zdaniem lepiej tak niz zeby z ochoty zrobienia wszystkim na zlosc jeszcze miala wpasc...
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 07:23   #77
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Co do instytucji Rzecznika Praw dziecka to powinna pozostac tylko zamiast zajmowac sie *******ami pani rzecznik powinna zajac sie przemoca w rodzinie, dziecmi w domach dziecka, zebrzacymi i ponizanymi przez rodzicow(ktorzy w wiekszosci przypadkow sa LUDZMI DOROSLYMI A TRAKTUJA DZIECI JAK ZABAWKI)!
A ta pani chyba pomylila sie i zamiast zajmowac sie tym czym powinna i zamiast dbac o dobro tych najmlodszych robi z siebie i z naszego kraju posmiewisko!!!
A co do seksu przed 18 jest dziwne bo jak sie to sprawdzi??Juz teraz jesli nawet dwojka 14 lakow bedzie ze soba sypiac to kto to sprawdzi jesli sami sie nie przyznaja??
Mam siostre ktora w tym roku konczy 15 lat i wiem jak zachowuja sie jej znajomi!Wydaje mi sie ze pomysl jest do niczego lepiej mlodziez edukowac w szkole z zakresu antykoncepcji i ryzyka niz im zabraniac seksu bo jak juz ktos wspomnial zakaqzany owoc smakuje najlepiej!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 08:55   #78
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: sex dozwolony od lat 19

anulciak85 dokładnie o to chodzi. ta kobieta pomyliła powołania...
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:14   #79
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: sex dozwolony od lat 19

Lepiej zapobiegac niz leczyc...Wiec lepiej zeby edukowac niz potem pomagac samotnym mama lub zeby dzieci byly w doach dziecka!Nie twierdze ze wszytskie nastolatki tak by postapily bo i dorosli tak robia!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.