Diastema i kompozyt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 16:37   #1
angelika1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3

Diastema i kompozyt


Cześć. Mam pytanie do dziewczyn które wypełniały diastemę kompozytem. Co możecie powiedzieć na ten temat ? Jak z trwałością, czy nie odłamuje się po czasie, nie odbarwia?Jesteście zadowolone z efektu ? Chcę się zdecydować na wypełneinie lecz caly czas mam wątpliwości. Moja diastema ma 3mm. Może doradzicie co robiłyście dodatkowo przed takim zabiegiem ?
Pozdrawiam Angelika
angelika1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 19:16   #2
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Diastema i kompozyt

Cytat:
Napisane przez angelika1982 Pokaż wiadomość
Cześć. Mam pytanie do dziewczyn które wypełniały diastemę kompozytem. Co możecie powiedzieć na ten temat ? Jak z trwałością, czy nie odłamuje się po czasie, nie odbarwia?Jesteście zadowolone z efektu ? Chcę się zdecydować na wypełneinie lecz caly czas mam wątpliwości. Moja diastema ma 3mm. Może doradzicie co robiłyście dodatkowo przed takim zabiegiem ?
Pozdrawiam Angelika
Moja koleżanka się na zdecydowała i żałuje. Na początku było w miarę, ale jak się przebarwiło to wyglądało jak ser na zębach, fatalnie
A myślałaś o aparacie na zęby?
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 16:17   #3
zuzanqa
Przyczajenie
 
Avatar zuzanqa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Diastema i kompozyt

wahałam się 1,5 roku zanim się zdecydowałam, ale kilka dni temu w końcu usiadłam na dentystyczny fotel zawsze miałam białe, równe i zdrowe zęby, jedynym problemem była ta diastema... po wszystkim efekt wspaniały, +50 do atrakcyjności
zuzanqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 15:26   #4
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Diastema i kompozyt

Up, słuchajcie. Czy przy zalepieniu diastemy kompozytem konieczne jest wycięcie wędzidełka/dziąsła(?) pomiedzy jedynkami? Tak żeby kompozyt był na całości zęba? Czy stomatolog tylko doklei tam, gdzie jest wolne miejsce? Bez ingerencji skalpela?

Pytam, bo chciałabym załatwić to na jednej wizycie po prostu, a przy wycinaniu tego pewnie bede musiała odczekać z 2 tygodnie...
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-24 16:26:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.