Ciekawa jestem co myślicie. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-17, 13:54   #211
wokster
Przyczajenie
 
Avatar wokster
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 27
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Ja rozważam dwie możliwości:

1. Autorka troluje i to ostro albo

2. To bot z elementami AI, którego uczą na forum prowadzić konwersację.
__________________
kiedyś byłem piękny i młody a teraz, no cóż...
wokster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 14:00   #212
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Gdy jesteśmy razem, to podniecenie nam towarzyszy, a przynajmniej mi.
Chyba tylko tobie skoro przez 5 lat do niczego nie doszlo. To nawet biologicznie jest dziwne. Nie wyobrazam sobie tak dlugiego zwiazku z facetem z ktorym nie sypiam (w tym wieku oczywiscie).

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się jego inteligencją, spokój, jest pracowity, rozważmy, nie podejmuje pochopnie decyzji, jest wyważony, ma poczucie humoru. Gdy nie j3stesmy na siebie obrazami, to potrafimy się śmiać z byle czego. W jego towarzystwie czyje się bardzo dobrze, taka spokojna, gdy jest koło mnie, jest mi błogo. Nikt przez całe życie nie podobał mi się tak bardzo jak on. Nigdy z nikim innym nie chciałam być, przebywać tak bardzo jak z nim.
Pozwole sobie skomentowac kazda ceche ktora wymienilas (skoro juz spisalam wyzej liste to te kilka minut mnie nie zbawi ):

Podoba Ci sie:
- jego inteligencja - sorry, ale nie wierze w jego wielka inteligencje. Wszyscy inteligentni ludzie jakich znam potrafi awyniesc sie z domu przed 30stka,

- jego spokój - przeciez on sie ciagle na Ciebie obraza to gdzie tu spokoj?

- jest pracowity, rozważmy, nie podejmuje pochopnie decyzji - no widac skoro przez 36 lat nie potrafil podjac decyzji o samodzielnym zyciu i siedzi u garnuszku u mamy i oglada z nia kreskowki

- ma poczucie humoru - swietnie z toba zartuje udajac zwiazek

-"Gdy nie jestesmy na siebie obrazami, to potrafimy się śmiać z byle czego." - kiedy skoro w tygodniu Cie olewa, a w weekend idzie spac ? Smiac sie z byle czego to ja potrafie z kolega z pracy (i nie, nie planuje z nim slubu)

- 'W jego towarzystwie czyje się bardzo dobrze, taka spokojna, gdy jest koło mnie, jest mi błogo'. - czyli raz na tydzien przez kilka godzin?

- 'Nikt przez całe życie nie podobał mi się tak bardzo jak on. Nigdy z nikim innym nie chciałam być, przebywać tak bardzo jak z nim' - ale on z Toba nie i to jest sedno

Autorko, czego ty wlasciwie oczekujesz w tym watku? Masz 7 czy 8 stron postow, gdzie kazdy probuje Ci wytlumaczyc, ze zachowujesz sie nierracjonalnie, a to do Ciebie nie dociera.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 15:10   #213
Haza04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 57
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

To bardzo boli, co piszecie. Choć promyk nadziei miałam, że się mylę, że wszystko co myślę na temat tej sytuacji to moja nadwrażliwość... Może wyolbrzymiam... Może coś innego... A Wy potwierdziliscie moje przypuszczenia. Jak to boli .
Haza04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 15:19   #214
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
To bardzo boli, co piszecie. Choć promyk nadziei miałam, że się mylę, że wszystko co myślę na temat tej sytuacji to moja nadwrażliwość... Może wyolbrzymiam... Może coś innego... A Wy potwierdziliscie moje przypuszczenia. Jak to boli .

Słuchaj, sprawa jest prosta jak budowa cepa. Możliwości są dwie:


1) kolo Cię kocha, ale jest to inna miłość, niż byś chciała. Kocha Cię na swój sposób i na swój sposób to okazuje. Bierzesz go takim, jakim jest, z całym jego bagażem i sposobem wyrażania miłości na jego własny sposób;


2) kolo Cię nie kocha i jest z Tobą z powodu... nieważne jakiego. Może jest sadystą i kręci go, jak Cię rani. Może jest z Tobą z braku laku, bo wiele od niego nie wymagasz, więc w sumie może sobie od czasu do czasu do Ciebie poprzyjeżdżać. Co za różnica? Najważniejsze, że Cię nie kocha, więc ten Wasz "związek" zmierza donikąd.


Zastanów się, co jest z Tobą nie tak, że zgodziłaś się ciągnąć tę dziwną relację tyle czasu. Bo normalna kobieta kopnęłaby gościa maks. po roku czegoś takiego.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 15:29   #215
Haza04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 57
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

No on twierdzi, że się boi. Jego rodzina uważa, że on już taki jest.
Haza04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 17:01   #216
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Na litość boska facet cie nie chce, po prostu mie chce się z tobą wiązać i żenić. Amen kropka. To co jego rodzina mówi nie ma najmniejszego znaczenia. To że on twierdzi, że się boi to sciema bo ma cie dupie i chce żebyś mu nie kręciła ciągle o ślubie.

A jeśli jakimś cudem ten facet się faktycznie boi to sorry ale jest to niedorzeczne. 36 lat i boi się związać z kobietą która kocha?

Przecież, już nie mówiąc o tym nieszczęsnym ślubie, gdyby on naprawdę chciał z tobą byc to przynajmniej byście razem mieszkali. W tym wieku to naprawdę... No szkoda słów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 17:14   #217
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
No on twierdzi, że się boi. Jego rodzina uważa, że on już taki jest.
Czyli albo z nim zostajesz i liczysz się z tym, że tak będzie wyglądało już zawsze Twoje życie, albo się z nim rozstajesz. Decyzja należy do Ciebie. Nie licz na to, że on się zmieni, bo się zawiedziesz.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 17:38   #218
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
No on twierdzi, że się boi. Jego rodzina uważa, że on już taki jest.
Ale tobie on taki jaki jest nie pasuje więc po co się tego trzymasz?
Myślisz ze ślub zamieni żabę w księcia?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 18:56   #219
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87257462]Ale tobie on taki jaki jest nie pasuje więc po co się tego trzymasz?
Myślisz ze ślub zamieni żabę w księcia?[/QUOTE]I idąc tym bajkowy tropem, nie Autorko... Nie będziecie żuć długo i szczęśliwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 18:23   #220
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
I idąc tym bajkowy tropem, nie Autorko... Nie będziecie żuć długo i szczęśliwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak mi się skojarzyło


I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 18:49   #221
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
To bardzo boli, co piszecie. Choć promyk nadziei miałam, że się mylę, że wszystko co myślę na temat tej sytuacji to moja nadwrażliwość... Może wyolbrzymiam... Może coś innego... A Wy potwierdziliscie moje przypuszczenia. Jak to boli .
To prawda, że to boli... ale jeszcze bardziej boli stracony czas... Kochana, proszę Cię, przemyśl to, czy nie chciałabyś naprawdę być w związku? Naprawdę spotykać się z mężczyzną, który Cię wspiera, kocha, jest dla Ciebie czuły? Nie chcesz mieć rodziny, męża i dzieci?

Przemyśl to...

Bo naprawdę szkoda czasu, żebyś czekała na mężczyznę, o którym nawet jego rodzina mówi, że on już taki jest i się nie zmieni. To nie jest jak na filmach, to jest prawdziwe życie. Ty czekasz, tydzień, miesiąc, kilka miesięcy, kilka lat... a życie mija, zdrowie, pełno szans na miłość, związek, dzieci, rodzinę...

Kochasz i to wszyscy tutaj widzimy. Tyle że kochasz nieodpowiedniego mężczyznę. On nigdy nie da Ci szczęścia, nie spełni Twoich marzeń. Zawsze będzie uciekał, udawał, że Cię nie słyszy, nie widzi i nie rozumie.

Dlaczego taki jest? Nie wiem. Ty też nie, a przecież znasz go na wylot. Nawet jego rodzina nie wie. Nie wnikaj. To nie ważne. Weź się w garść, otrząśnij się i rzuć się na głęboką wodę. Odejść jest potwornie trudno, przepłaczesz pełno dni i nocy, nie wiadomo, co Cię czeka. Nikt nie może obiecać, że będzie super i wszystko się ułoży. No ale musisz dać sobie szansę...
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-20, 11:56   #222
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Gdy jesteśmy razem, to podniecenie nam towarzyszy, a przynajmniej mi. Bardzo podoba mi się jego inteligencją, spokój, jest pracowity, rozważmy, nie podejmuje pochopnie decyzji, jest wyważony, ma poczucie humoru. Gdy nie j3stesmy na siebie obrazami, to potrafimy się śmiać z byle czego. W jego towarzystwie czyje się bardzo dobrze, taka spokojna, gdy jest koło mnie, jest mi błogo. Nikt przez całe życie nie podobał mi się tak bardzo jak on. Nigdy z nikim innym nie chciałam być, przebywać tak bardzo jak z nim.
to nie wiesz, czy jemu tez? to on leży kolo Ciebie w ubraniu? nie przytulacie się? nie dotykacie?
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 06:13   #223
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Autorko zagladasz tu jeszcze?

Czy coś się wyjaśniło w twojej sytuacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 08:03   #224
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

ale dziwny wątek... az sie wierzyć nie chce, ze to na poważnie...[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87251633]Troll albo osoba z zaburzeniami psychicznymi[/QUOTE]albo faktycznie ma 13 lat tak jak wpisała w profilu (?)

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz powtarzam, nie jestem brzydka. Jestem wykształconą, mam swoje pieniądze, pracę.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Może i macie rację co do mojej osoby... Nie przeczę i w ogóle dziękuję za szczerość. Natomiast muszę przyznać, że bardzo mi zależy na tym chłopaku. Dlaczego? Sama nie wiem. Podoba mi się. Nawet bardzo. Nie jest wcale przystojny. Wręcz przeciwnie. Ale sama nie wiem czemu tak o niego walczę. Naprawdę, uwierzcie mi. Nie wiem czemu on tak bardzo się mnie podoba. Nie potrafię Wam tego wytłumaczyć. Zgadzam się z tym, że on na mnie nie zasługuje za to swoje zachowanie wobec mnie. Ma wiele pozytywnych cech, które doceniam. Ale z drugiej strony bardzo mnie olewa, ma problem, żeby do mnie przyjechać, żeby do mnie wysłać smsa, żeby zadzwonić, żeby o mnie zadbać. Gdyby mu jeszcze na mnie zależało, byłabym przeszczesliwa. Zgadzam się z tym, że jestem głupia, bo przez te 5 lat wielu facetów próbowało się że mną umówić, i to całkiem fajnych, ale jakoś nie mogę całkowicie urwać relacji z tym moim chłopakiem, który przez 5 lat nie potrafi się oświadczyć, który przez 5 lat nie potrafi porozmawiać o małżeństwie...
albo jesteś, autorko, bardzo pogubiona z uczuciami, masz niezdrowy pociąg do samoumartwiania, w ogóle nie dopuszczasz do głosu swojej inteligencji i potrzebujesz pomocy psychologicznej.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 22:14   #225
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Ja bardzo kibicuję Autorce, żeby się ogarnęła i zmieniła swoje życie na lepsze.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 21:48   #226
Haza04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 57
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Witam Was. Dawno tu nie byłam. Miałam trochę zajęć. Z moim chłopakiem stało się coś dziwnego. Zadzwonił do mnie. Powiedział, że jutro przyjedzie wcześniej i się określi konkretnie. Troszkę wcześniej przyjechał. Powiedział, że zabiera mnie gdzieś, bo musimy porozmawiać. Zabrał mnie do restauracji. Porozmawialiśmy (właśnie tak, jak uważam, że powinny rozmawiać pary - o wszystkim). Ale co jakiś czas wracał do tematu "my"... Sam wracał. Powiedział, że zdecydował ostatecznie, że chce że mną być. Wie, że jego rodzice będą niezadowoleni, ale on tak chce. Powiedział, że jak tylko się obrobi, to się oświadcza (gdzieś za jakieś 2 tygodnie) i umawiamy ślub. Dwoni do mnie dużo więcej mi opowiada o swoim życiu. Pyta mnie o moje sprawy. Przyjeżdża do mnie cześciej, pomimo tego, że teraz ma najcięższy okres w swojej pracy. Często wspomina o naszej wspólnej przyszłości i o ślubie. Nie wiem co się stało, ale coś na pewno. W sumie dopiero teraz czuję, że mu na mnie zależy. Przez te ostatnie parę dni, więcej się dowiedziałam o jego życiu, niż przez te kilka lat. Jest taki otwarty.
Haza04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 21:56   #227
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Witam Was. Dawno tu nie byłam. Miałam trochę zajęć. Z moim chłopakiem stało się coś dziwnego. Zadzwonił do mnie. Powiedział, że jutro przyjedzie wcześniej i się określi konkretnie. Troszkę wcześniej przyjechał. Powiedział, że zabiera mnie gdzieś, bo musimy porozmawiać. Zabrał mnie do restauracji. Porozmawialiśmy (właśnie tak, jak uważam, że powinny rozmawiać pary - o wszystkim). Ale co jakiś czas wracał do tematu "my"... Sam wracał. Powiedział, że zdecydował ostatecznie, że chce że mną być. Wie, że jego rodzice będą niezadowoleni, ale on tak chce. Powiedział, że jak tylko się obrobi, to się oświadcza (gdzieś za jakieś 2 tygodnie) i umawiamy ślub. Dwoni do mnie dużo więcej mi opowiada o swoim życiu. Pyta mnie o moje sprawy. Przyjeżdża do mnie cześciej, pomimo tego, że teraz ma najcięższy okres w swojej pracy. Często wspomina o naszej wspólnej przyszłości i o ślubie. Nie wiem co się stało, ale coś na pewno. W sumie dopiero teraz czuję, że mu na mnie zależy. Przez te ostatnie parę dni, więcej się dowiedziałam o jego życiu, niż przez te kilka lat. Jest taki otwarty.
Ciekawe skąd ta nagła zmiana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 06:10   #228
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87288559]Ciekawe skąd ta nagła zmiana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Stąd, że trollowi wątek ucichł.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 06:13   #229
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

I ty oczywiście weźmiesz ślub z człowiekiem, z którym nie spędziłas nigdy dłużej niż dwa dni ciągiem, nie wiesz jak zachowuje się w domu, nie znasz jego rodziny praktycznie, znajomych, poza kolega, z którym się kapal w basenie, nie wiesz jakie ma przyzwyczajenia, opinie, poglądy, nie wiesz o nim nic, bo ci nigdy nic nie powiedział przez x lat, nigdy z nim nie spałas. Wiesz jak ma na imię, nazwisko, ile ma lat i gdzie pracuje. Może jeszcze ci kiedyś powiedział, że lubi niebieski czy coś
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 07:43   #230
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Nie za bardzo wierzę w ten zwrot o 180 stopni. Mam wrażenie, że Autorka, o ile nie jest po prostu trollem, opisuje teraz swoją fantazję - to jakby chciała, aby ta historia wyglądała.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
I ty oczywiście weźmiesz ślub z człowiekiem, z którym nie spędziłas nigdy dłużej niż dwa dni ciągiem, nie wiesz jak zachowuje się w domu, nie znasz jego rodziny praktycznie, znajomych, poza kolega, z którym się kapal w basenie, nie wiesz jakie ma przyzwyczajenia, opinie, poglądy, nie wiesz o nim nic, bo ci nigdy nic nie powiedział przez x lat, nigdy z nim nie spałas. Wiesz jak ma na imię, nazwisko, ile ma lat i gdzie pracuje. Może jeszcze ci kiedyś powiedział, że lubi niebieski czy coś
Ale będzie ślub, a przecież to jest w życiu zdesperowanej kobiety najważniejsze. Ślub gwarantuje szczęśliwość wszelaką, miłość męża, tęczę i jednorożce.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-10-30 o 07:45
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 07:52   #231
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Mi tu jeszcze brakuje opisu jak ją zabrał do swojego zakazanego pokoju, gdzie przy palącym się kominku uprawiali namiętny seks na podłodze obsypanej płatkami róż.


Tak to bywa w tych hollywoodzkich komediach romantycznych: jest źle, potem gorzej, a potem jest nielogiczne szczęśliwe zakończenie wbrew wszystkiemu.
On ją naprawdę cały czas kochał, tylko dopiero teraz to zrozumiał ( dobrze, że w porę się ogarnął!! bo laska prawie mu uciekła - w końcu tylu innych się za nią oglądało, a on jej nie doceniał).
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 08:20   #232
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Skoro już o pokoju mowa - autorko, wpuścił cię do swojego pokoju, czy nadal wstęp wzbroniony?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 08:53   #233
Haza04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 57
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Nie było okazji być u niego w pokoju. Mnie również zdziwiło jego zachowanie. Chyba doszło do niego, że tak dłużej już nie można.
Haza04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 09:15   #234
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Ale autorko, ty go w ogóle nie znasz, jak można brać ślub z kimś takim? To, że od tygodnia jest inaczej nie znaczy, że warto pakować się w ślub.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 11:28   #235
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale autorko, ty go w ogóle nie znasz, jak można brać ślub z kimś takim? To, że od tygodnia jest inaczej nie znaczy, że warto pakować się w ślub.
Teraz to juz naprawde uwazam, ze to troll. Nie wierze w 'cudowne przemiany'.

Autorko, (o ile nie jestes trollem) to wybacz, ale jestes naiwna desperatka , jesli chcesz brac slub z facetem, ktorego KOMPLETNIE nie znasz, z ktorym spotykalas sie kilka lat, a nie spedziliscie ze soba nawet kilku dni pod rzad i z ktorym widujesz sie raz na tydzien
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 14:45   #236
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

To troll.
Nie wierzę w tę cudowną przemianę faceta. Po prostu chciała ożywić wątek to napisała "szczęśliwy happy end" historii i że niby wszyscy tu się mylili co do nich.
Albo laska z zaburzeniami.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Mi tu jeszcze brakuje opisu jak ją zabrał do swojego zakazanego pokoju, gdzie przy palącym się kominku uprawiali namiętny seks na podłodze obsypanej płatkami róż.


Tak to bywa w tych hollywoodzkich komediach romantycznych: jest źle, potem gorzej, a potem jest nielogiczne szczęśliwe zakończenie wbrew wszystkiemu.
On ją naprawdę cały czas kochał, tylko dopiero teraz to zrozumiał ( dobrze, że w porę się ogarnął!! bo laska prawie mu uciekła - w końcu tylu innych się za nią oglądało, a on jej nie doceniał).
Ha ha ha w punkt

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 15:57   #237
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Na twoim miejscu byłabym bardzo sceptyczna co do jego cudownej zmiany.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 16:30   #238
Haza04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 57
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Jestem sceptyczna. Na początku ucieszyłam się, myśląc, że wreszcie coś się zmieniło. Ale szybko nabrałam wątpliwości. Nie można żebrać żadnego uczucia, zainteresowania. Dziś miałam okazję pracować z kolegą, który po ślubie jest już koło 15 lat. Dziś cały czas w międzyczasie naszej wspólnej pracy poseł smsy z żoną. Koło niego siedziałam więc nie trudno było dostrzec ciągle uśmiechnięte minki.
Haza04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 16:30   #239
sokkokosowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 12
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

To są jej wyobrażenia, tak jak cały ten "związek".
Wiem,że to brzydko brzmi i może za ostro...
Ale schizofreniie powinien leczyć psychiatra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sokkokosowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 18:24   #240
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Albo autorka ma nieźle fantazje delikatnie mówiąc, albo ten facet ma coś w stylu dwubiegunowki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-31 09:43:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.