Chorwacja - zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-10, 10:10   #991
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Na ile osób ten tysiąc?
Dwoje dorosłych plus dwoje dzieci (wówczas 6 i 4, rok wcześniej 5 i 3).
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 10:15   #992
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Dwoje dorosłych plus dwoje dzieci (wówczas 6 i 4, rok wcześniej 5 i 3).
No to przecież mieliśmy tyle samo. my we dwoje 1000 na 2 tygodnie, wy we czworo 1000 na tydzień. Jakby nie liczyć na osobę na tydzień 250.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 10:17   #993
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
No to przecież mieliśmy tyle samo. my we dwoje 1000 na 2 tygodnie, wy we czworo 1000 na tydzień. Jakby nie liczyć na osobę na tydzień 250.
Tak, dlatego piszę - to spokojnie starcza. Pisze w odniesieniu do pytania Diablicy Czyli potwierdzam to co Ty
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 10:35   #994
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie ceny są w Chorwacji? Taniej niż u nas, drożej? Waham się nad wyjazdem wakacyjnym między Chorwacją, Grecją, a Turcją z czego dwa pierwsze dotyczą pobytu bez wyżywienia. Ile wziąć kun by przeżyć przez tydzień czasu?
Drożej i zauważyłam, że drożeje z każdym rokiem. Byłam 2 lata pod rząd i różnica była dość zauważalna. Nam parę lat temu na 2 osoby na tydzień tylko na samo jedzenie wystarczyło 500 euro (ale my nie pijemy alkoholu i nie lubię lodów). możesz sama sobie sprawdzić w necie ceny w jakimś chorwackim markecie, tu na przykład http://online.konzum.hr/#!/home

jeżeli będziecie jeść na mieście, to różnie wychodzi, cevapcici mogą kosztować i 50 kun w jednym miejcu, a w drugim 95

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Piękne jest pirackie miasteczko Omisz. Plaża prawie piaszczysta, łagodna, długo płytko.
zwiedzałam Omiś 2 razy, faktycznie ciekawe pirackie miasteczko, ale jak na cały urlop nie polecam, bo przez Cetinę woda jest bardziej zimna niż w miasteczkach parę km dalej. I cały czas tłok na uliczkach. Lepiej przejechać właśnie te parę km dalej i zostać w Pisaku, Marusicach albo inną stronę w Podstanie. aaa i w Omisiu polecam spływ Cetiną

a tak ogólnie, radzę wejść na stronę cro.pl, jest tam masa relacji o wakacjach w Chorwacji i też można zadać pytanie co i jak i cromaniacy () na pewno pomogą

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie mi doradzić jakąś miejscowość w Chorwacji z w miarę łagodnym zejściem do wody, żwirowym, przyznam szczerze, że boje się wody i pływam tylko w miejscach w których mogę dotknąć stopami dna, stad moje pytanie.
Myśleliśmy wstępnie o miejscowości Baska Voda, może macie jakieś noclegi do polecenia w środkowej Chorwacji?
Byłam w Baśce, też fajna miejscowość, plaża właśnie odpowiada twoim wymaganiom, ale jest problem z parkingami (chociaż w Chorwacji wszędzie z tym problem) i bardzo duuuuużo ludzi (patrz zdjęcie) jeszcze sprawdź sobie Tucepi, Podgora, Makarska (ale też bardzo duuuużo ludzi)
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 19:38   #995
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za odpowiedzi

Myślałam, że w Chorwacji jest jednak ciutkę taniej niż u nas, ale wychodzi na to, że się myliłam.
Więc Chorwacja będzie opcją mocno rezerwową
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 21:12   #996
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Bardzo serdecznie dziękuję Wam za odpowiedzi

Myślałam, że w Chorwacji jest jednak ciutkę taniej niż u nas, ale wychodzi na to, że się myliłam.
Więc Chorwacja będzie opcją mocno rezerwową
W Czarnogórze jest taniej, a również bardzo pięknie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 05:32   #997
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Oraz w Grecji.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 07:50   #998
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W Czarnogórze jest taniej, a również bardzo pięknie
potwierdzam

a tak ogólnie, w Chorwacji było taniej jakieś 7-8 lat temu, teraz niestety już nie, ale z drugiej strony można ich zrozumieć, bo tak naprawdę za to, co zarobią w ciągu 3-4 miesięcy, muszą utrzymywać rodziny cały rok
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 14:20   #999
Gena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

To bardzo dawno tam byłaś..Nie chcesz jeszcze kiedyś tak pojechać ? Przecież zawsze możesz taniej pojechać w taki sposób, że jedziesz samochodem i bierzesz jakieś konserwy, chleb tostowy i ser razem ze sobą wszystko to taniej wyniesie i nie trzeba będzie tyle tam wydawać kasy.
Gena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 15:34   #1000
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W Czarnogórze jest taniej, a również bardzo pięknie

O to też jakiś pomysł A co sądzisz o Albanii?

Cytat:
Napisane przez Gena94 Pokaż wiadomość
To bardzo dawno tam byłaś..Nie chcesz jeszcze kiedyś tak pojechać ? Przecież zawsze możesz taniej pojechać w taki sposób, że jedziesz samochodem i bierzesz jakieś konserwy, chleb tostowy i ser razem ze sobą wszystko to taniej wyniesie i nie trzeba będzie tyle tam wydawać kasy.


Ja z tych mocno wygodnych i jak coś to będę lecieć samolotem podróż samochodem byłaby dla mnie udręką :-(
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 15:53   #1001
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gena94 Pokaż wiadomość
To bardzo dawno tam byłaś..Nie chcesz jeszcze kiedyś tak pojechać ? Przecież zawsze możesz taniej pojechać w taki sposób, że jedziesz samochodem i bierzesz jakieś konserwy, chleb tostowy i ser razem ze sobą wszystko to taniej wyniesie i nie trzeba będzie tyle tam wydawać kasy.
osobiście nie mam nic przeciwko temu, że ktoś jedzie na wakacje nad morze i bierze prawie wszystko z domu, bo wiadomo, nie każdy ma kasę. ale dla mnie wakacje polegają na tym, że odpoczywam od garów, od zamartwiania się co ugotować na kolację, a tym bardziej, jak cały dzień się zwiedzało i nachodziło się parędziesiąt km

mój tż będąc jeszcze studentem z namiotem zwiedził całą Chorwację (od Poreć do Dubrownika) i był tam ponad 3 tygodni. Dobrze wspomina te wakacje, ale teraz woli już jednak hotel i przygotowane przez kogoś jedzenie. tym bardziej, że jak jedziemy gdzieś, to chcemy również wypróbować miejscowej kuchni
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 01:32   #1002
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gena94 Pokaż wiadomość
To bardzo dawno tam byłaś..Nie chcesz jeszcze kiedyś tak pojechać ? Przecież zawsze możesz taniej pojechać w taki sposób, że jedziesz samochodem i bierzesz jakieś konserwy, chleb tostowy i ser razem ze sobą wszystko to taniej wyniesie i nie trzeba będzie tyle tam wydawać kasy.
Jakbym na urlopie nad Śródziemnomorzem miała jeść konserwy i chleb tostowy z biedronki w Polsce, to wolałabym wcale nie jechać.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 11:28   #1003
Aksamitna30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Przestańcie z tym "drogo w Chorwacji" bo już się czytać nie da
Na ile tam jedziecie, że tak Was te ceny wybulą?
Jeśli ktoś chce codziennie jeść rybkę w restauracji w centrum za 400kun no to się nie dziwię, że może być trochę drogo po 2 tygodniach urlopu
Owszem, było taniej ale pokażcie mi miejsce turystyczne w Europie gdzie ceny spadły.
A potem słychać przy straganach "Chodź Maryśka, tu jest taniej ku..., tamten ch... chciał nas przekręcić..." albo w supermarkecie "Jedziemy do Konzuma, tam była woda o całą kunę tańsza..."
Jechać, odpoczywać i niczym się nie przejmować!
Aksamitna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 17:37   #1004
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Witajcie,

W tym roku znowu wybieramy się do Chorwacji - najchętniej wyspa Pag. Czy macie może jakieś polecone kontakty na kwatery w pierwszej połowie sierpnia? Niestety to co dostępne na internecie w normalnych cenach już zajęte. Najchętniej dla 8 osób - dorosłych

Dzięki za każdą podpowiedź,
Pozdrawiam!
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 17:55   #1005
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wuncek Pokaż wiadomość
Witajcie,

W tym roku znowu wybieramy się do Chorwacji - najchętniej wyspa Pag. Czy macie może jakieś polecone kontakty na kwatery w pierwszej połowie sierpnia? Niestety to co dostępne na internecie w normalnych cenach już zajęte. Najchętniej dla 8 osób - dorosłych

Dzięki za każdą podpowiedź,
Pozdrawiam!
my też szukamy na Pagu więc jak będziesz miała coś w rozsądnej cenie daj znać
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 12:32   #1006
milva_5
Raczkowanie
 
Avatar milva_5
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Ja w Chorwacji byłam pierwszy raz w zeszłym roku na dwa ostatnie tygodnie sierpnia. Ceny nawet w lidlu były ciut wyższe niż w Polsce. Ale wcale nie wyższe niż nad polskim morzem, ale jeżeli chodzi o mnie to pogoda mi to nadrobiła. Też zabraliśmy ze sobą trochę rzeczy z Polski, ale to raczej na pierwszy dzień ewentualnie. Potem czasem poszliśmy na obiad, poza tym lubimy grilla i wymyślaliśmy różne potrawy na niego.
Wszystko zależy od tego jaki budżet masz i jak chcesz spędzić wakacje.
milva_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 15:02   #1007
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Hej,była któraś z Was w Medulinie albo ogólnie na półwyspie Istria? Wybieram się tam na początku sierpnia samochodem,jestem ciekawa opinii Kiedyś byłam już w Chorwacji,ale w zupełnie innym miejscu,bardzo mi się podobało,mam nadzieję,że teraz też Chorwacja nie zawiedzie No i jeszcze pytanko,gdzie polecacie się zatrzymać na noc na Węgrzech?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 19:16   #1008
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

na Węgrzech zazwyczaj spaliśmy nocke nad Balatonem, na półwyspie Istria polecam miejscowosc Rabac- tam spedzalismy wczasy parokrotnie w Apartamencie prywatnym, namiary moge podać na PW. ale jest tam też mozliwosc spania pod namiotem, oplaca się tylko teren.
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 15:15   #1009
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
na Węgrzech zazwyczaj spaliśmy nocke nad Balatonem, na półwyspie Istria polecam miejscowosc Rabac- tam spedzalismy wczasy parokrotnie w Apartamencie prywatnym, namiary moge podać na PW. ale jest tam też mozliwosc spania pod namiotem, oplaca się tylko teren.
nocleg mam już załatwiony na Chorwacji,tylko wypadałoby sie zatrzymac gdzieś po drodze I podobała Ci sie Istria?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 15:35   #1010
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Hej,była któraś z Was w Medulinie albo ogólnie na półwyspie Istria? Wybieram się tam na początku sierpnia samochodem,jestem ciekawa opinii Kiedyś byłam już w Chorwacji,ale w zupełnie innym miejscu,bardzo mi się podobało,mam nadzieję,że teraz też Chorwacja nie zawiedzie No i jeszcze pytanko,gdzie polecacie się zatrzymać na noc na Węgrzech?
na Istrii nie byłam, ale był mój tż i mówi, że jest bardzo ładnie. poleca do zwiedzenia Pulę, Rovinj i Opatiję,no i masz bliżej do Wenecji, gdybyś chciała zwiedzić

co do noclegu po drodze, to polecam do poczytania http://www.cro.pl/gdzie-spac-w-drodz...my-t17806.html
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 20:27   #1011
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Hej,była któraś z Was w Medulinie albo ogólnie na półwyspie Istria? Wybieram się tam na początku sierpnia samochodem,jestem ciekawa opinii Kiedyś byłam już w Chorwacji,ale w zupełnie innym miejscu,bardzo mi się podobało,mam nadzieję,że teraz też Chorwacja nie zawiedzie No i jeszcze pytanko,gdzie polecacie się zatrzymać na noc na Węgrzech?
Istria jest przepiękna, architektonicznie nazywana włoską częścią Chorwacji. Spaliśmy w Medulinie, apartament załatwiałam przez airbnb, udało się znaleźć super mieszkanie. Zwiedzaliśmy Pulę, rejs wokół wysp Briońskich, Labin, Rabac, Rovinj, mumie z Vondjanu, Bale/Vale. No i oczywiście kąpiele na Kamenjaku- przepiękny, woda przejrzysta. Polecam. My spaliśmy po drodze koło Monachium, jechaliśmy przez Niemcy.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 09:19   #1012
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
na Istrii nie byłam, ale był mój tż i mówi, że jest bardzo ładnie. poleca do zwiedzenia Pulę, Rovinj i Opatiję,no i masz bliżej do Wenecji, gdybyś chciała zwiedzić

co do noclegu po drodze, to polecam do poczytania http://www.cro.pl/gdzie-spac-w-drodz...my-t17806.html
super,dzięki

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Istria jest przepiękna, architektonicznie nazywana włoską częścią Chorwacji. Spaliśmy w Medulinie, apartament załatwiałam przez airbnb, udało się znaleźć super mieszkanie. Zwiedzaliśmy Pulę, rejs wokół wysp Briońskich, Labin, Rabac, Rovinj, mumie z Vondjanu, Bale/Vale. No i oczywiście kąpiele na Kamenjaku- przepiękny, woda przejrzysta. Polecam. My spaliśmy po drodze koło Monachium, jechaliśmy przez Niemcy.
oo ja też będę w Medulinie Ale zamierzam właśnie trochę pozwiedzać, już zapisałam sobie najważniejsze miejsca ale dzięki,bo lista się powiększyła
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:28   #1013
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

A wiecie może czy np w Makarskiej są biura organizujące wycieczki fakultatywne do Krka albo Jezior Plitwickich?
__________________
2022
Książki: 26

2021
Książki: 63

2020
Książki: 51
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 17:22   #1014
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
nocleg mam już załatwiony na Chorwacji,tylko wypadałoby sie zatrzymac gdzieś po drodze I podobała Ci sie Istria?
tak podobała, przesliczne plaże my w Rabacu plazowalismy głownie, woda turkusowa przez to że podłoże wyścielaja białe kamienie
( przydadza sie klapki na plazy bo nagrzane kamienie parzą).Na plaży opalalismy sie na materacach albo leżaku.Tak jak Zaksy napisala zwiedzilismy równiez Wenecje bo bylo blisko- na jeden dzień, Pule, Plitwizkie Jeziora,Labin i okolice.
http://www.davorkrtalic.com/Turizam/...abac_plaze.jpg
http://istria.republika.pl/grafika/plaza.jpg
http://www.crodea.pl/istria/rabac/ra...aze-istria-29/
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 19:59   #1015
DionizekRabel
Raczkowanie
 
Avatar DionizekRabel
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: CHORWACJA 2015 - Baska Voda

ja planuję końcem lipca
DionizekRabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 07:08   #1016
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
tak podobała, przesliczne plaże my w Rabacu plazowalismy głownie, woda turkusowa przez to że podłoże wyścielaja białe kamienie
( przydadza sie klapki na plazy bo nagrzane kamienie parzą).Na plaży opalalismy sie na materacach albo leżaku.Tak jak Zaksy napisala zwiedzilismy równiez Wenecje bo bylo blisko- na jeden dzień, Pule, Plitwizkie Jeziora,Labin i okolice.
http://www.davorkrtalic.com/Turizam/...abac_plaze.jpg
http://istria.republika.pl/grafika/plaza.jpg
http://www.crodea.pl/istria/rabac/ra...aze-istria-29/
no,rzeczywiście woda świetna dzięki!
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 16:40   #1017
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: CHORWACJA 2015 - Baska Voda

.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2015-07-13 o 16:45
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 09:33   #1018
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

poleciacie jakis sprawdzony nocleg w balatonie?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 12:27   #1019
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Hej,była któraś z Was w Medulinie albo ogólnie na półwyspie Istria? Wybieram się tam na początku sierpnia samochodem,jestem ciekawa opinii Kiedyś byłam już w Chorwacji,ale w zupełnie innym miejscu,bardzo mi się podobało,mam nadzieję,że teraz też Chorwacja nie zawiedzie No i jeszcze pytanko,gdzie polecacie się zatrzymać na noc na Węgrzech?
koniecznie odwiedźcie Pulę, my się później po wyspach przemieszczaliśmy łódką,ale rejon piękny W Medulinie z tego co pamiętam to plaże były mocno kamieniste, także karimata obowiązkowa i buty do kąpieli
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 12:34   #1020
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
koniecznie odwiedźcie Pulę, my się później po wyspach przemieszczaliśmy łódką,ale rejon piękny W Medulinie z tego co pamiętam to plaże były mocno kamieniste, także karimata obowiązkowa i buty do kąpieli
W Medulinie jest spora plaża piaszczysta, ale jak dla mnie to porażka, woda jest mętna, jest to chyba sztucznie usypana plaża.
Najlepiej jechać na Kamenjak- cudna woda i fajny klimat.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 22:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.