Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-21, 23:50   #1051
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Ile tej sody?
Pisałam wyżej, że łyżeczkę. Około.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 06:55   #1052
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To urządzenie wielofunkcyjne Brother, skaner, drukarka i ksero. Już to właśnie robiłam, włączałam i wyłączałam, wkładałam i wyjmowałam i wciąż nie widzi..


Ale jak zerwę tę folijkę to tusz się nie wyleje? Rzeczywiście jest tam nieco tej folijki, ale wyjęłam żółty kolor aby przekonać się czy to jej sprawka i tam także jest ta folijka wiec chyba ona jednak musi tam zostać

Właśnie nie da się. Wyświetla mi komunikat, że drukowanie niemożliwe

Dziękuję za pomoc wszystkim tak w ogóle


Stawiałabym także na frezje


Odpowiedź trochę inna od oczekiwanej ale może Ci się przyda. Ostatnio wyczyściłam srebrną biżuterię używając takiego sposobu: spodeczek wyłożyłam folią aluminiową, nasypałam łyżeczkę sody, włożyłam srebrne rzeczy i zalałam gorącą wodą. Zaczęły czyścić się natychmiast, aż syczało po kilku minutach gotowe. pomysł znalazłam na youtube, nie pamiętam jednego szczegółu, którą stroną folii układamy do góry, czy błyszczącą czy matową, ale zajrzyj jeśli chciałabyś skorzystać
O fajny sposób gdzieś to widziałam i teraz mi się przypomniało
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 07:09   #1053
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez Goss_ Pokaż wiadomość
moj bład, zgubilam swiadectwo szkolne, nie to z wynikami matury.
U mnie na mgr nie chcieli świadectwa szkolnego I generalnie raczej Ci potrzebne nie będzie, bo teraz wszędzie będą chcieli dowód Twojego najwyższego uzyskanego wykształcenia. Więc nikt nie będzie patrzeć, co miałaś z matematyki w LO, bo interesuje ich, że masz skończony licencjat, a niedługo mgr.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 07:36   #1054
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez Goss_ Pokaż wiadomość
zgubilam swiadectwo maturalne. jeden oryginal mam na uczelni,w ktorej obecnie studiuje. czy na rekrutacje na studia mgr bedzie mi ono potrzebne, skad wziac egzemplarze? czy szkola srednia wyda mi dokument, albo chociaz pozwoli zrobic odpis z poswiadczeniem notarialnym. co robic?
Istnieje jeszcze szkoła, w której zdawałaś maturę? Jeżeli tak to wystąp tam z podaniem o wydanie duplikatu (objęte jest to opłatą, ale nie są to jakieś mega wielkie koszty). Duplikat ma moc oryginału.
Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Gdzie kupić płyn do czyszczenia srebra? Zależy mi na czasie więc odpada allegro.
Ja również czyszczę sodą- tanio i skutecznie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 08:37   #1055
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To urządzenie wielofunkcyjne Brother, skaner, drukarka i ksero. Już to właśnie robiłam, włączałam i wyłączałam, wkładałam i wyjmowałam i wciąż nie widzi..


Ale jak zerwę tę folijkę to tusz się nie wyleje? Rzeczywiście jest tam nieco tej folijki, ale wyjęłam żółty kolor aby przekonać się czy to jej sprawka i tam także jest ta folijka wiec chyba ona jednak musi tam zostać

Właśnie nie da się. Wyświetla mi komunikat, że drukowanie niemożliwe
a masz inne tusze? Ja mam w domu trochę innej marki drukarkę, ale jeżeli mi się jeden skończy to nie mogę drukować.
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 09:29   #1056
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Będę zmieniać konto bankowe. Chciałabym, żeby karta, którą dostanę, obsługiwała płatność w liniach lotniczych typu Ryanair czy Wizzair. Czy w jakimś banku może jest to standardowa karta, którą się dostaje? Czy muszę prosić o jakąś specjalną? Niezbyt się na tym znam
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 09:33   #1057
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Dziewczyny czy slyszalyscie coś na temat likwidacji znaków drogowych dla niepełnosprawnych ? Chodzi mi o znaki na parkingach ze parkuje tutaj osoba niepełnosprawna i nr rejestracyjny.
Niby jest jakaś ustawa ze nie może być takich znaków imiennych
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 09:54   #1058
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy slyszalyscie coś na temat likwidacji znaków drogowych dla niepełnosprawnych ? Chodzi mi o znaki na parkingach ze parkuje tutaj osoba niepełnosprawna i nr rejestracyjny.
Niby jest jakaś ustawa ze nie może być takich znaków imiennych


Z tego co wiem przypisywanie miejsca dla niepełnosprawnych do jednej tablicy rejestracyjnej jest nielegalne. U mnie pod blokiem była wojna o to, bo miejsce jedno a samochodów z legitymacją dwa. W końcu jeden z nich nakleił sobie na znak swój numer rejestracyjny. Skończyło sie interwencją policji. Panu kazano usunąć nielegalną naklejkę. Miejsce parkingowe na drogach publicznych jest dla wszystkich osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Co innego na terenie prywatnym. Tam decyduje właściciel terenu.
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:02   #1059
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Jak powinnam napisać ?
Pełnomocnik dziekana ds studenckich dr Jan Kowalski

Czy dr Jan Kowalski Pełnomocnik dziekana ds studenckich?

Czy stopień zostaje czy nie?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:04   #1060
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Nikt nie wie czy można zmienić w Playu numer w abonamencie?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:22   #1061
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Dziewczyny, pomocy!
Czy to normalne, żeby przy gotowaniu ziemniaków pojawiła się taka piana?



Zazwyczaj jest tylko trochę piany i takiej zwykłej, z wody. A dzisiaj gotuję i mam wrażenie, że jakaś taka "stara" jest ta piana, taka niezdrowo wyglądająca. Czy to możliwe, że pojawiła się, bo ziemniaki nie nadają się już do jedzenia?
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 10:37   #1062
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
Z tego co wiem przypisywanie miejsca dla niepełnosprawnych do jednej tablicy rejestracyjnej jest nielegalne. U mnie pod blokiem była wojna o to, bo miejsce jedno a samochodów z legitymacją dwa. W końcu jeden z nich nakleił sobie na znak swój numer rejestracyjny. Skończyło sie interwencją policji. Panu kazano usunąć nielegalną naklejkę. Miejsce parkingowe na drogach publicznych jest dla wszystkich osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Co innego na terenie prywatnym. Tam decyduje właściciel terenu.
Samemu to raczej nie wolno sobie przykleić numerku, ale moi teściowie mają miejsce przyznane przez właściciela parkingu, czyli w tym wypadku spółdzielnię mieszkaniową.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:39   #1063
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy!
Czy to normalne, żeby przy gotowaniu ziemniaków pojawiła się taka piana?



Zazwyczaj jest tylko trochę piany i takiej zwykłej, z wody. A dzisiaj gotuję i mam wrażenie, że jakaś taka "stara" jest ta piana, taka niezdrowo wyglądająca. Czy to możliwe, że pojawiła się, bo ziemniaki nie nadają się już do jedzenia?
ta piana to wytrącająca się skrobia
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:41   #1064
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
Z tego co wiem przypisywanie miejsca dla niepełnosprawnych do jednej tablicy rejestracyjnej jest nielegalne. U mnie pod blokiem była wojna o to, bo miejsce jedno a samochodów z legitymacją dwa. W końcu jeden z nich nakleił sobie na znak swój numer rejestracyjny. Skończyło sie interwencją policji. Panu kazano usunąć nielegalną naklejkę. Miejsce parkingowe na drogach publicznych jest dla wszystkich osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Co innego na terenie prywatnym. Tam decyduje właściciel terenu.
Mi chodzi o miejsce parkingowe przy bloku na osiedlu. Dzwoni do mnie administracja osiedla i mowi ze sa jakies przepisy ktore mówią ze nir mozna. Jak zapytałam jaka ustawa to reguluje to pani nie wiedziala. I dlatego się zastanawian czy po prostu któryś z sąsiadów przechodzi bol upy czy naprawdę jest jakaś ustawa. Dodam ze spółdzielnia zgodziła sje aby taki znak postawić. Bylo to moze z 3 lata temu a nagle ze mamy go zdjąć
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:47   #1065
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
Z tego co wiem przypisywanie miejsca dla niepełnosprawnych do jednej tablicy rejestracyjnej jest nielegalne. U mnie pod blokiem była wojna o to, bo miejsce jedno a samochodów z legitymacją dwa. W końcu jeden z nich nakleił sobie na znak swój numer rejestracyjny. Skończyło sie interwencją policji. Panu kazano usunąć nielegalną naklejkę. Miejsce parkingowe na drogach publicznych jest dla wszystkich osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Co innego na terenie prywatnym. Tam decyduje właściciel terenu.
Mi chodzi o miejsce parkingowe przy bloku na osiedlu. Dzwoni do mnie administracja osiedla i mowi ze sa jakies przepisy ktore mówią ze nir mozna. Jak zapytałam jaka ustawa to reguluje to pani nie wiedziala. I dlatego się zastanawian czy po prostu któryś z sąsiadów przechodzi bol upy czy naprawdę jest jakaś ustawa. Dodam ze spółdzielnia zgodziła sje aby taki znak postawić. Bylo to moze z 3 lata temu a nagle ze mamy go zdjąć
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:56   #1066
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

PRZEGLĄDARKA CHROME !

OMG miałam od nie dawna stary wygląd zakładek i z czasem go polubiłam dziś patrzę a znów mam stare zakładki i nie wszystkie zapisane ;/ miał ktoś tak ?
Proszę o pomoc!
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:01   #1067
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Jak powinnam napisać ?
Pełnomocnik dziekana ds studenckich dr Jan Kowalski

Czy dr Jan Kowalski Pełnomocnik dziekana ds studenckich?

Czy stopień zostaje czy nie?
To drugie i ze stopniem

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:09   #1068
klapkowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 747
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez karuta Pokaż wiadomość
Jaki polecacie krem do twarzy chyba nawilżający, bo często mam ściągniętą skórę, ale też taki, żebym rano nie budziła się z warstwą sebum na twarzy?

Wiek przed 30.
Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Nivea- ale taki w granatowym słoiczku na noc.
Jeżeli mowa o takim z serii Naturals, to ja z kolei go nie polecam, rano zawsze budziłam się z tłustą warstwą. Teraz używam AA Ultra nawilżanie (taki biało-niebieski) i jestem zadowolona.


Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
U mnie na mgr nie chcieli świadectwa szkolnego I generalnie raczej Ci potrzebne nie będzie, bo teraz wszędzie będą chcieli dowód Twojego najwyższego uzyskanego wykształcenia. Więc nikt nie będzie patrzeć, co miałaś z matematyki w LO, bo interesuje ich, że masz skończony licencjat, a niedługo mgr.
Poproś o duplikat. Tylko to kosztuje, ale pewnie niewiele.
A z tym, ze ' teraz wszędzie będą chcieli dowód Twojego najwyższego uzyskanego wykształcenia' nie do końca się zgodzę. Po studiach mgr poszłam na kurs do rocznej szkoły policealnej, gdzie wymagali ode mnie nie dyplomu ze studiów, a ukończenia liceum. Jakby jedno nie wynikało z drugiego
klapkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:11   #1069
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
To drugie i ze stopniem

wysłane z telefonu
Dziękuję a Pełnomocnik Dziekana czy dziekana? Juz zglupialam
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 11:38   #1070
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dziękuję a Pełnomocnik Dziekana czy dziekana? Juz zglupialam
Chyba wielka litera, ale dla pewności sprawdź jak jest ta osoba podpisana na przykład na stronie wydziału

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:40   #1071
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Mi chodzi o miejsce parkingowe przy bloku na osiedlu. Dzwoni do mnie administracja osiedla i mowi ze sa jakies przepisy ktore mówią ze nir mozna. Jak zapytałam jaka ustawa to reguluje to pani nie wiedziala. I dlatego się zastanawian czy po prostu któryś z sąsiadów przechodzi bol upy czy naprawdę jest jakaś ustawa. Dodam ze spółdzielnia zgodziła sje aby taki znak postawić. Bylo to moze z 3 lata temu a nagle ze mamy go zdjąć
samego znaku ze miejsce jest dla osób niepełnosprawnych usuwać nie powinni. Natomiast jesli jest tam Was numer rejestracyjny to tak. Mogą go usunąć. Wszystko zależy od tego kto jest właścicielem gruntu na ktorym jest parking. Jesli miasto - a wiec teren publiczny to z tego co się orientuje nie powinno być przypisania miejsca.
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:27   #1072
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Chyba wielka litera, ale dla pewności sprawdź jak jest ta osoba podpisana na przykład na stronie wydziału

wysłane z telefonu
Właśnie nie ma. Napisałam wielka. Dzięki

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Czy cifem doprowadze wc do normalnego stanu? A później domestos? W muszli jest brzydki nalot
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:45   #1073
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez klapkowa Pokaż wiadomość
Jeżeli mowa o takim z serii Naturals, to ja z kolei go nie polecam, rano zawsze budziłam się z tłustą warstwą. Teraz używam AA Ultra nawilżanie (taki biało-niebieski) i jestem zadowolona.

Chodziło mi o ten Nivea z serii Aqua effect
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...mieszanej.html
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:47   #1074
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To urządzenie wielofunkcyjne Brother, skaner, drukarka i ksero. Już to właśnie robiłam, włączałam i wyłączałam, wkładałam i wyjmowałam i wciąż nie widzi..


Ale jak zerwę tę folijkę to tusz się nie wyleje? Rzeczywiście jest tam nieco tej folijki, ale wyjęłam żółty kolor aby przekonać się czy to jej sprawka i tam także jest ta folijka wiec chyba ona jednak musi tam zostać

Właśnie nie da się. Wyświetla mi komunikat, że drukowanie niemożliwe

Dziękuję za pomoc wszystkim tak w ogóle


Stawiałabym także na frezje


Odpowiedź trochę inna od oczekiwanej ale może Ci się przyda. Ostatnio wyczyściłam srebrną biżuterię używając takiego sposobu: spodeczek wyłożyłam folią aluminiową, nasypałam łyżeczkę sody, włożyłam srebrne rzeczy i zalałam gorącą wodą. Zaczęły czyścić się natychmiast, aż syczało po kilku minutach gotowe. pomysł znalazłam na youtube, nie pamiętam jednego szczegółu, którą stroną folii układamy do góry, czy błyszczącą czy matową, ale zajrzyj jeśli chciałabyś skorzystać
Ja zerwałam całą i wtedy zadziałało, jak tylko przebiłam to nie widziało tuszu.
Trochę można się ubrudzić, ja miałam czarne palce ale zaraz zmyłam i było ok. Folijke wycinałam nożyczkami do paznokci i wyszło dość dokładnie. Spróbuj też i powinno zadziałać :grin:
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:16   #1075
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Gdzie znajdę mój numer IBAN? Na hm online nie mogę normalnego numeru konta wpisać, tylko nr IBAN..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:30   #1076
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Gdzie kupujecie stroje kąpielowe?
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:34   #1077
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Jest tu jakaś osoba znająca toruńską gastronomię?

Na początku czerwca będę przejazdem w Toruniu, nocleg w hotelu mam bez śniadania i chciałabym wiedzieć, gdzie mogłabym się wybrać na dobre śniadanie w okolicy starówki.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2015-05-22 o 13:36
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:16   #1078
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

remont


Ile czasu trzeba odczekać z kładzeniem gresu po wylaniu wylewki samopoziomującej? Dodam, że podłoga jest nierówna, więc w niektórych miejscach tej wylewki będzie więcej w innych mniej. Czy dwa dni po wylaniu wylewki można kłaść już gres czy lepiej jeszcze się wstrzymać, a jeśli wstrzymać się to ile?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:33   #1079
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Jest tu jakaś osoba znająca toruńską gastronomię?

Na początku czerwca będę przejazdem w Toruniu, nocleg w hotelu mam bez śniadania i chciałabym wiedzieć, gdzie mogłabym się wybrać na dobre śniadanie w okolicy starówki.
Jadłam kiedyś w Toruniu w restauracji Pasta i basta i bardzo mi smakowało, ja jadłam obiad/kolacje, ale w menu mieli też śniadania, mają zresztą menu na stronie

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:45   #1080
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.30

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Gdzie znajdę mój numer IBAN? Na hm online nie mogę normalnego numeru konta wpisać, tylko nr IBAN..
http://iban-swift.reklamastron.pl/iban-polska.php
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 20:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.