Czy warto kupić zestaw do przedłużania rzęs? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 11:16   #1
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Question

Czy warto kupić zestaw do przedłużania rzęs?


Moje drogie, rok temu na kursie miałam przedłużanie rzęs metodą 1:1, dopiero teraz mogę sobie pozwolić na zakup sprzetu, lecz niestety jak niektóre z was wiedzą sprzęt jest dość kosztowny, skromny zestaw kosztowałby mnie ponad 300zł...
Zastanawiam się cały czas, czy to się oplaci? czy znajdę chętne na skorzystanie z takich usług?
Wiem, że świadczenie tego typu usług kosztuję od 100-200zł (wiem, że w dużym miastach nawet więcej), ja na początek (z powodu braku doświadczenia w tym), będe brała max 80zł... jeśli wgl znajdę chętne na to.
Przedłużanie będe robiła w domu klientek, wiem że miejsca będą niekomfortowe ale jak się zdecyduję jakoś będe musiała dać sobie rade.
Czy któraś z was świadczy usługe przedłużania rzęs? jak sobie dajecie rade? czy opłaca się wam???
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 17:03   #2
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Czy warto kupić zestaw do przedłużania rzęs?

pewnie ze się opłaca , jesli kupisz dobrej jakości produkty to i Ty będziesz zadowolona bo nie będziesz walczyć z rzęsami tylko z przyjemnością je aplikować a i klientka będzie się cieszyć bo rzęski będą ładnie , naturalnie wyglądać ...
ale cena 80??? u mnie nawet uzupełnienie jest znacznie wyższe ... chyba że mówisz babeczkom , że tak niska cena jest z uwagi iż się uczysz i ćwiczysz aplikację rzęs .
Pierwszą aplikację będziesz wykonywać ok 4 godz - jeśli będziesz chciała wkleić sie do każdej rzęsy aby uzyskać ładny efekt. No chyba że zakładasz iż będziesz kleić przez 2 godz. i ile wyjdzie to wyjdzie - jeśli masz takie założenie to już teraz daj sobie spokój .
Poprawna aplikacja rzęs , to bardzo żmudna, precyzyjna praca - i nie każda potrafi się w niej odnaleźć. Należy umieć poprawnie dobrać skręt i grubość do rodzaju oka ( inaczej wygląda aplikacja na oku z opadającą powieką a inaczej gdy oko jest np. wyłupiaste ). Bardzo łatwo jest oszpecić babeczkę.
Odpowiedz sobie na tych kilka pytań oraz to czy kilkugodzinne zakładanie rzęs, męcząc wzrok oraz kręgosłup , pracując na dobrej jakości produktach a przede wszystkim super kleju, czy w pełni satysfakcjonuje Cię zarobek 80zł. Czy z takiej kwoty jesteś w stanie zapewnic kobietom dobrej jakości rzęsy ( miękkie, nieodkształcające się + dobry klej który świetnie i trwale wiąże), czy zapewnisz sobie warsztaty doszkalające, kolejne szkolenia ??? Ciężko potem podnosi się ceny .

aaaaaaaaaa i w gotowych zestawach przeważnie jest multum niepotrzebnych dla początkujących rzeczy ... no ale jak miałaś kurs z aplikacji to powinnaś wiedzieć co Ci jest niezbędne
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci

Edytowane przez nysza
Czas edycji: 2011-11-02 o 17:07 Powód: dopisek
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:36   #3
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Czy warto kupić zestaw do przedłużania rzęs?

U mnie przedłużanie rzęs metodą 1:1 kosztuje 300 pln. Za mniejszą kwotę nie chciało by mi się męczyć wzroku i pokutować reszty dnia z bólem pleców. Poza tym, dobry zestaw kosztuje i wg. mnie 80 pln jest to kwota całkowicie nieadekwatna do zabiegu,czasu jego trwania, kosztów materiałów i wysiłku włożonego przez osobę wykonującą.
Nie mam pojęcia,czy znajdziesz chętne, zawsze warto spróbować, sporo osób zamawia usługi kosmetyczne do domu.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:27   #4
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Czy warto kupić zestaw do przedłużania rzęs?

moim zdaniem nie
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 10:41   #5
kulka988
Przyczajenie
 
Avatar kulka988
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z miasta;)
Wiadomości: 13
Dot.: Czy warto kupić zestaw do przedłużania rzęs?

Wydaje mi się, że warto Natomiast jeśli chodzi o cenę zestawu Ci niezbędnego jak dla Ciebie jest zdecydowanie zbyt wysoka. Na początek kup sobie pojedyncze najpotrzebniejsze artykuły, a przede wszystkim dobry klej, a zobaczysz, że wyniesie Cię to o wiele mniej Pozdrawiam.
Ja również jestem początkująca w tego typu zabiegu;D
kulka988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 19:58   #6
Monia___M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
GG do Monia___M
Dot.: Czy warto kupić zestaw do przedłużania rzęs?

Dziewczyny a czy taki zestaw jest w porządku do ćwiczeń? Link: http://allegro.pl/zestaw-31-elemento...500332669.html Czego brakuje? Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________



wydłużyć dobę !!
Monia___M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.