brąz czy czerń? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 16:49   #1
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323

brąz czy czerń?


Hejnie mogę zdecydować się co do koloru więc mam nadzieję,ze mi pomożecie.Od 6 lat farbowałam włosy czernią,potem poszłam w ciepłe brązy w których niezbyt dobrze się czuję,bo spierają się na rudo czego nieznoszę.Wydaje mi się,że jestem zimą naturalny kolor włosów do popielaty brąz,brwi mam czarne,jestem blada i cięzko sie opalam,oczy mam niebieskie.Wiekszosc osob mówi,żebym wróciła do czerni.Ale nie wiem co robić...to obecne zdjęcie http://imageshack.us/photo/my-images/11/brazb.png/ a to zdjęcie w czerni http://imageshack.us/photo/my-images/823/czern.png/ .Obie fotki bez makijażu.Proszę doradźcie mi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brazb.jpg (65,1 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czern.jpg (119,5 KB, 163 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-09-04 o 19:33 Powód: załączenie zdjęć - regulamin!
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 17:02   #2
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: brąz czy czerń?

Włąściwie to i w jednym kolorze i w drugim jest Ci dobrze natomiast na pewno ta czerń wydobywa Twój piekny kolor oczu ale ten czarny jest zbyt czarny hm.. mam nadzieję ze wiesz o co mi chodzi może spróbuj z brązami ciemnymi ale idące w chłodne tonacje
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 20:04   #3
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: brąz czy czerń?

dziękuję za odpowiedź,może jeszcze ktoś coś doradzi??
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 21:03   #4
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: brąz czy czerń?

zostań przy brązach tak jak Ci radzi mataxa możesz spróbować z zimnymi odcieniami brązu,lub używać płukanki żeby "stłumić "rudość
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 10:58   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: brąz czy czerń?

to, ze jest się zimą nie oznacza, że bedzie sie wyglądalo dobrze w czerni. sa zimy o jasnych wlosach, nie ma stricte jednego typu urody podchodzącego pod typ "zima"
czerń jest raczej zbyt ciemna i odnoszę wrazenie ze cie przytlacza (zdjęcia są bardzo slabej jakosci, wiec nie oczekuj super analizy)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 11:24   #6
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: brąz czy czerń?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
to, ze jest się zimą nie oznacza, że bedzie sie wyglądalo dobrze w czerni. sa zimy o jasnych wlosach, nie ma stricte jednego typu urody podchodzącego pod typ "zima"
czerń jest raczej zbyt ciemna i odnoszę wrazenie ze cie przytlacza (zdjęcia są bardzo slabej jakosci, wiec nie oczekuj super analizy)
ja nie napisałam,że to,że jestem zimą to pasuję mi czerń.Napisałam,że wszystkie osoby z mojego otoczenia mówią,że w czerni mi najlepiej.A wiem,że zimy dziela się na typ latynoski o ciemnej karnacji i ciemnych oczach oraz na typ snieżki o jasnej karnacji i jasnych oczach.Jedno co mogę stwierdzić to to,że okropnie mi w cieplych odcieniach.Wiem,że zdjecia nie sa dobrej jakosci ale patrzac na niego mozna chyba stwierdzic czy lepiej w jasnych czy w ciemnych.Nie oczekuje,od was super analizy jak mam sie ubierac,czy malowac itd chciala bym tylko prosta odpowiedz.Brąz czy czern.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

[QUOTE=agata456;29194490]ja nie napisałam,że to,że jestem zimą to pasuję mi czerń.Napisałam,że wszystkie osoby z mojego otoczenia mówią,że w czerni mi najlepiej.A wiem,że zimy dziela się na typ latynoski o ciemnej karnacji i ciemnych oczach oraz na typ snieżki o jasnej karnacji i jasnych oczach.Jedno co mogę stwierdzić to to,że okropnie mi w cieplych odcieniach.Wiem,że zdjecia nie sa dobrej jakosci ale patrzac na nie mozna chyba stwierdzic czy lepiej w jasnych czy w ciemnych.Nie oczekuje,od was super analizy jak mam sie ubierac,czy malowac itd chciala bym tylko prosta odpowiedz.Brąz czy czern.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

przepraszam za dubel

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

[QUOTE=agata456;29194490]ja nie napisałam,że to,że jestem zimą to pasuję mi czerń.Napisałam,że wszystkie osoby z mojego otoczenia mówią,że w czerni mi najlepiej.A wiem,że zimy dziela się na typ latynoski o ciemnej karnacji i ciemnych oczach oraz na typ snieżki o jasnej karnacji i jasnych oczach.Jedno co mogę stwierdzić to to,że okropnie mi w cieplych odcieniach.Wiem,że zdjecia nie sa dobrej jakosci ale patrzac na niego mozna chyba stwierdzic czy lepiej w jasnych czy w ciemnych.Nie oczekuje,od was super analizy jak mam sie ubierac,czy malowac itd chciala bym tylko prosta odpowiedz.Brąz czy czern.

-
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 11:45   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: brąz czy czerń?

ja nie stwierdzilam, ze Ty tak napisałaś, to byla tylko niewinna uwaga wynikająca z faktu, że pofarbowałaś się na czarno
do rzeczy:
zdjęcia dodalas slabe, obydwa malutkie, zrobione jakby przez mgłę. To z czarnymi wlosami jest w dodatku za ciasno kadrowane, twarz obcięta.
tonacje barwowe zdjęć różnią się, stąd w czarnych wlosach jak dla mnie wyglądasz mniej korzystnie, blado. Na tę chwilę obstaję za czymś jasniejszym od czerni.
może być to brąz jesli taki znajdziesz to bierz ten który ma mało miedzianych refleksów.
dodaj lepsze fotki, w lepszym świetle zrobione.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 12:40   #8
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: brąz czy czerń?

W rudym masz ogromną szansę wyglądać na chorą. Najważniejsza zasada dla chłodnych typów to za wszelką cenę unikać pomarańczu. A rude włosy kochają wypłukiwać się do pomarańczowego czegoś, zwłaszcza jeśli są rozjaśniane.

Mam wrażenie, że nie jesteś zimą, ale często z zimą mylonym chłodnym latem - stąd lepiej byłoby Ci w znacznie jaśniejszym chłodnym bronzie lub bardzo ciemnym chłodnym blondzie - to dodałoby Ci lekkości. Może jednak jesteś zimą, To wrażenie wynika z tego, że oczy chyba masz jednak szaro-niebieskie, nie "turkusowe" - do tego nie widzę "naturalnego" kontrastu, ale może to tylko kiepskie zdjęcie. Tak czy inaczej - granatowa czerń nie jest zła, ale ja polecałabym znacznie jaśniejszy chłodny brąz.

Lepiej Ci w pastelowym różu czy fuksji?
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:59   #9
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: brąz czy czerń?

Zdjęcia kiepskie, ale ... jesteś pewna, że jesteś chłodnym typem? Nie wyglądasz tak do końca (sugeruję się pierwszym zdjęciem).
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 13:29   #10
nataliawiktoria
Przyczajenie
 
Avatar nataliawiktoria
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: brąz czy czerń?

a jaki minie polecacie kolor na czarno farbowałam od 6 lat i myślę nad brazem typu nugat czy imbir palette proszę o porady mam jedno zdjecie ale kiepskie w brąziku i jeszcze w czerwieni Doradzcie dziewczyny jakiego koloru mam uzyc i jak z brazu to jaki kolor nie wychodzi ciemny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20100626210.jpg (87,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20100827451.jpg (84,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0048.jpg (152,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pict0125a.jpg (3,4 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-05 21.36.41.jpg (83,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20100203851.jpg (29,1 KB, 51 załadowań)
nataliawiktoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 18:31   #11
Diamond13143
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 811
Dot.: brąz czy czerń?

Brąz jak najbardziej
Diamond13143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 12:58   #12
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: brąz czy czerń?

Cytat:
Napisane przez nataliawiktoria Pokaż wiadomość
a jaki minie polecacie kolor na czarno farbowałam od 6 lat i myślę nad brazem typu nugat czy imbir palette proszę o porady mam jedno zdjecie ale kiepskie w brąziku i jeszcze w czerwieni Doradzcie dziewczyny jakiego koloru mam uzyc i jak z brazu to jaki kolor nie wychodzi ciemny
Jeśli masz farbowane na czarno włosy to bez dekoloryzacji lub rozjaśniania się nie obejdzie. Na Twoim miejscu zrobiłabym wszystko, byle tylko pozbyć się obecnego koloru z włosów. Niestety wyglądasz w nim baaardzo niekorzystnie. Postaw na jasne brązy. No i nie maluj się tak mocno, bo na pewno nie dodajesz sobie tym uroku .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 07:18   #13
nataliawiktoria
Przyczajenie
 
Avatar nataliawiktoria
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: brąz czy czerń?

Juz mam brązowe tylko że pofarbowałam nugatem i wyszed łciemno nugat palette na zdj 4 to mój obecny kolor i juz się nie maluje w ogóle tylko tuszem do rzęs i nic wiecej mysle nad kolorem złocity blond 460 palette color naturals
nataliawiktoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:41   #14
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: brąz czy czerń?

według mnie najładniej Ci w brązie, ani czarny, ani blond...
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 18:22   #15
kredka22
Raczkowanie
 
Avatar kredka22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: brąz czy czerń?

czerń
kredka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 08:44   #16
nataliawiktoria
Przyczajenie
 
Avatar nataliawiktoria
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: brąz czy czerń?

Dzięki za podpowiedzi
nataliawiktoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 09:19   #17
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: brąz czy czerń?

Pofarbuj się na taki, w którym jest ci lepiej, w obu kolorkach wyglądasz ładnie
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 09:14   #18
nataliawiktoria
Przyczajenie
 
Avatar nataliawiktoria
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: brąz czy czerń?

juz sama niewiem co mam robić za kolor narazie mam brąz
nataliawiktoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.