Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 08:50   #4111
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Dopiero teraz czuje sie jak matka wariatka, obudzilam biedne dziecko, zdziwione czego chce. Pociumkalo, odbeklo i poszlo spac dalej. I co ja mam robic? O.o

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chyba większość młodych matek marzy o takiej chwili

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Nie dam rady Was nadrobić kochane. Gabryś absorbuje strasznie, dopiero dziś w nocy udało mi się odespać poród. Jesteśmy już od wczoraj w domu, wypisalismy się na własne żądanie bo trzymali by nas do dziś tylko po to aby nas trzymać trzy dni w szpitalu. Mały zdrowy, nawet zoltaczki nie ma. Tylko na cycu by siedział. Ja po porodzie czuję się rewelacyjnie, zupełnie inaczej niż po cc.

Super wieści!
Oby dalej było tylko lepiej!

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się posikalam czy to były wody Skąd to wiadomo?
Pewnie się posikalam...

Najlepiej podjchać sprawdzić...


Badania zrobione, zakupy wszelkie zrobione, pora na śniadanko
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 08:57   #4112
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Przeczytaj książkę

Mnie też Jak jeszcze Ty zaczniesz teraz rodzić a Katoo dalej będzie spychać wieloryba to tu się nic nie będzie działo

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Wy tu sobie spokojnie rodźcie
My jutro jedziemy do ENERGYLANDU
Postanowione

Ps. Emeryci i kobiety w ciąży mają 50% zniżki
Energyland
? Idę też!!!




Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
Kamila, nie zwlekaj z IP. U mnie co prawda byly podbarwione krwią wiec wiedziałam, ze to wody ale uczucie dokladnie jak opisujesz, leci mimo,ze się nie ciśnie. Potem przestało i dopiero na IP przy badaniu pociekło konkretnie. Do wieczora nie zwlekaj.

poczekam jeszcze trochę. Teraz jest sucho jak na pustyni. To chyba był mocz. Od wczoraj wieczora co godzinę latam siku pomimo, że mi się nie chce ale ciśnienie było spore. Wydaje mi się, że pęcherz mam tak pełny, że mały ruch młodego i pocieklo...




Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Po wczorajszym rzeźniczym badaniu dziś śluz podbarwiony. Przed chwilą miała skurcz, aż mną wzdrygnęło. Zaraz ide z córka na spacer, może coś rozkręce



Ocho, czyżby kolejna do porodu?


Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Kamila, nie stresuj się też tak miałam i u mnie to mocz. Krępujące strasznie, bo nijak nie dało się skontrolować...

Ale się zestresowałam z rana :/ jechałam na wizytę autobusem i jakiś palant zajechał mu drogę, o mało co mielibyśmy stłuczkę, ale skończyło się ostrym hamowaniem. Jakaś babcia rozkwasiła sobie nos na szybie, druga wpadła na spacerówkę z dzieckiem i potlukla siebie i dziecko i jeszcze wózek połamała :/ mną tylko bujnęło, ale Mały się zestresował, bo oberwalam takiego kopa, że mi świeczki w oczach stanęły i jeszcze złapał mnie skurczybyk. Mam nadzieję, że nie zaczęłam rodzić, ale przynajmniej u lekarza jestem
Co za baran :/
Dobrze, że nic gorszego się nie stało
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 08:59   #4113
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ps. Emeryci i kobiety w ciąży mają 50% zniżki
Serio???

Dobrej zabawy!


Kamila, takie samoistne wycieki to może być wszystko: mocz, wody, inna wydzielina. Ja byłam z czymś takim na ip, ale okazało się, że młody ciśnie główką na pęcherz/moczowod i jest to wodnisty mocz - bezzapachowy.
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:10   #4114
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

No to mi się wydaje, że to był mocz. Bo ostatnio sikam jak opetana i to na przezroczysto.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:21   #4115
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kamila- szkoda że nie masz tych papierków lakmusowych. Jak masz gdzie to może warto się zaopatrzyć. Ja tam moerzę sobie często jak tylko wilgotniej się robi. Od razu jestem spokojniejsza. Pamiętam jak tuptalam w nocy w poprzedniej ciąży i też zastanawiałam się czy to wody czy może tak po prostu wilgotno. Pojechałam wtedy na IP i okazało się że wody. Jak bym wtedy miała papierek to bym od razu wiedziala. Na IP pierwsze co zrobili to przylozyli papierek lakmusowy i miał kolor granatowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:30   #4116
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Wczoraj ok 14-tej kliknęłam na Answear dżinsy jako motywację do chudnięcia po ciąży i już jest sms, że czekają w Paczkomacie do odbioru, szok!!
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:46   #4117
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Olutka, ale ekspres!

Melduję się w dwupaku, jeszcze nie rodzę tylko waga w dwa tygodnie skoczyła z 2900 do 3400 i się boję... ale lekarz twierdzi sam, że to niedokładność pomiarów. Najlepsze, że urosła kość udowa, którą zawsze miał poniżej normy i trochę mi było smutno, że będzie niski
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 09:50   #4118
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Olutka, ale ekspres!

Melduję się w dwupaku, jeszcze nie rodzę tylko waga w dwa tygodnie skoczyła z 2900 do 3400 i się boję... ale lekarz twierdzi sam, że to niedokładność pomiarów. Najlepsze, że urosła kość udowa, którą zawsze miał poniżej normy i trochę mi było smutno, że będzie niski

Same dobre wieści, gratulacje!
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:53   #4119
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
Kamila- szkoda że nie masz tych papierków lakmusowych. Jak masz gdzie to może warto się zaopatrzyć. Ja tam moerzę sobie często jak tylko wilgotniej się robi. Od razu jestem spokojniejsza. Pamiętam jak tuptalam w nocy w poprzedniej ciąży i też zastanawiałam się czy to wody czy może tak po prostu wilgotno. Pojechałam wtedy na IP i okazało się że wody. Jak bym wtedy miała papierek to bym od razu wiedziala. Na IP pierwsze co zrobili to przylozyli papierek lakmusowy i miał kolor granatowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba pojadę do apteki po te papierki.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:59   #4120
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Chyba pojadę do apteki po te papierki.
Na allegro w PL kosztują około 7 zł za 80 szt. W mieście można je dostać tylko w hurtowni medycznej i dobrze wyposażonych aptekach. Nie wiem jak u Ciebie. Może będzie łatwiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:01   #4121
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

u mnie nigdzie nie ma tych papierkow.. jak na kos kosmitke patrzyli


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 10:04   #4122
Dreamer9o
Rozeznanie
 
Avatar Dreamer9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 678
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Arida właśnie biję się z myślami czy podawać to MM czy nie.. wczoraj o to pytałam lekarza, mówi że skoro mam pokarm i to dużo to lepiej do cyca przystawiać a potem podawać jej jeszcze to odciągnięte. No i tak robimy... Ale z drugiej strony czytam że aby zmniejszyć poziom bilirubiny lekarze proponują zmianę sposobu karmienia z naturalnego na sztuczne (na 24 do 48 godzin) w celu przyspieszenia perystaltyki jelitowej i wydalenia bilirubiny zalegającej w przewodzie pokarmowym... więc może masz rację z tym MM...
kattoo właśnie tak robimy... biedna ciągle w lampie a chciałoby się ją wyjmować i tulić bez końca...
aclerya super że czujecie się dobrze! nie ma to jakw domu
mezzaluna dajesz nadzieję, że i my się szybko uporamy z tą żółtaczką... w poniedziałek mała skończy 2 tygodnie... czas się nacieszyć sobą a nie martwić żółtaczką...

Dziewczyny ile już naszych lipcowych skarbów na świecie? Rozkręcacie się !!!
__________________
13.02.2016 narzeczona
11.07.2016 It's a girl !!
Dreamer9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:07   #4123
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Biedna jest ta Twoja kruszynka

Skoro w Pl taki problem z papierkami to tu na pewno nie będzie. Ale spróbuję. Muszę sobie przetłumaczyć tylko
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:10   #4124
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
u mnie nigdzie nie ma tych papierkow.. jak na kos kosmitke patrzyli


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takich papierków używa się też do badania wody w basenie. Możecie poszukać też tam gdzie chemia basenowa. Ew z allegro i poprosić o pilną wysyłkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:19   #4125
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Pod jaką nazwa szukać? Zwykły papierek lakmusowy czy jak?
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:26   #4126
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

papierek lakmusowy, papierek ph - tak szukalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:27   #4127
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Dziewczyny, zeby wody się sączyły to musi być jakies rozwarcie , tak na chłopski rozum? Bo mi chwilami dziwnie mokro no ale szyjka zamknięta, wiec jakby miało sie przedostać?
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:30   #4128
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Pod jaką nazwa szukać? Zwykły papierek lakmusowy czy jak?
Może jeszcze tester ph.
Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zeby wody się sączyły to musi być jakies rozwarcie , tak na chłopski rozum? Bo mi chwilami dziwnie mokro no ale szyjka zamknięta, wiec jakby miało sie przedostać?
Ja w poprzedniej ciąży nie miałam rozwarcia. Musiało mi się zrobić przed samym porodem. Jechałam na IP z saczacymi się wodami i rozwarciem tylko na 1 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:30   #4129
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Witam się w dwupaku Przyczepie się do pytania Kamili, o co mam zapytać w aptece o zwykłe papierki lakmusowe? Bo chyba mam ten sam problem, nie jestem pewna czy mi się wody sączą, mocz, czy jest to po prostu bardzo wodnista wydzielina
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 10:36   #4130
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Witam się w dwupaku Przyczepie się do pytania Kamili, o co mam zapytać w aptece o zwykłe papierki lakmusowe? Bo chyba mam ten sam problem, nie jestem pewna czy mi się wody sączą, mocz, czy jest to po prostu bardzo wodnista wydzielina
Siostro! To jesteśmy we dwie
Tak strasznie mi się nie chce jechać bo mam obiad w trakcie
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:43   #4131
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Moze warto zapytać polozna o te papierki, jeśli ma to moze użyczyłaby kilka skoro w aptece tak o nie trudno.
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:47   #4132
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Już bym chciała urodzić ostatnio mam wkur... poziom hard, wszystko mnie boli, od trzech nocy praktycznie nie śpię, męczą mnie jakieś bóle brzucha niby po nospie forte jest lepiej, ale też nie chce jeść jej często i w ogóle do doooopy Przepraszam, za wylewanie żali, ale Wy mnie zrozumiecie. W dodatku ciśnienie mam podwyższone a tętno rano miałam 124..
Nutki, Lazurowa, Misia, Monian trzymam kciuki za rozwinięcie akcji
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:53   #4133
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja to położnej nie zapytam bo mam za daleko. Myślę, że u mnie to nie były wody. Jest sucho jak na pustyni. Żadnego śluzu, żadnego czopu. Boli zero. No nic się nie dzieje.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Już bym chciała urodzić ostatnio mam wkur... poziom hard, wszystko mnie boli, od trzech nocy praktycznie nie śpię, męczą mnie jakieś bóle brzucha niby po nospie forte jest lepiej, ale też nie chce jeść jej często i w ogóle do doooopy Przepraszam, za wylewanie żali, ale Wy mnie zrozumiecie. W dodatku ciśnienie mam podwyższone a tętno rano miałam 124..
Nutki, Lazurowa, Misia, Monian trzymam kciuki za rozwinięcie akcji
Tutaj nikt za marudzenie Cie nie zgani. Mnie nie przebijesz
Niestety możemy tylko czekać.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:55   #4134
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

C_w_K,ja po dwóch godz od odejścia wód miałam 2 cm rozwarcia,więc ciężko powiedzieć czy ich odejście może się wydarzyć zanim rozwarcie będzie

Arida lucky Ty! mój coś od dwóch dni więcej je....

mam pyt czy zawsze dziewczyny bierzecie do odbicia/ulania? Mam problem w dzień,bo jak zje i zasnie to gdy biorę go na ramię do ulania to się budzi i znów marudzi,myślicie ze wystarczy jak uloze go na boku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 11:00   #4135
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja niestety mam test ostatniej szansy
Cisnienie znów wysokie.
Od rana 150/100. Dzwoniłam do lekarza i kazał zwiększyć daeke do 3x2 a jak nie pomoże to szpital

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 11:01   #4136
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja czytałam, że jeśli nie chce się wybudzac dziecka to przy kp nie trzeba. Nie każde dziecko też odbija.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 11:01   #4137
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Witam się w dwupaku
Zaliczyłam już dzisiaj laboratorium i ostatnie badania przed porodem. Jak to wszystko szybko zleciało, mam wrażenie że kilka tygodni temu jechałam na betę

Dreamer9o życzę wam dużo zdrowia, oby ta paskudna żółtaczka w końcu sobie poszła i już nigdy nie wróciła.

Elrosa gratki dobrych wieści na wizycie Ładna waga maluszka

Olutka no to się nazywa expres przesyłka. Ja też kupuję sobie ciuchy na "po ciąży" Oczywiście w rozmiarze "przed ciążą"
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 11:02   #4138
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Ja niestety mam test ostatniej szansy
Cisnienie znów wysokie.
Od rana 150/100. Dzwoniłam do lekarza i kazał zwiększyć daeke do 3x2 a jak nie pomoże to szpital

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki żeby szybko się zbiło.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 11:03   #4139
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Alloffkowa mam nadzieję że tabsy pomogą
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 11:06   #4140
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
C_w_K,ja po dwóch godz od odejścia wód miałam 2 cm rozwarcia,więc ciężko powiedzieć czy ich odejście może się wydarzyć zanim rozwarcie będzie

Arida lucky Ty! mój coś od dwóch dni więcej je....

mam pyt czy zawsze dziewczyny bierzecie do odbicia/ulania? Mam problem w dzień,bo jak zje i zasnie to gdy biorę go na ramię do ulania to się budzi i znów marudzi,myślicie ze wystarczy jak uloze go na boku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a właśnie godzinkę temu dziewczyny o tym na Fb plotkowaly i radzily.. masz konto? jak tak to podeślij mi na pw i moge dodac cie do tajnej grupy lipcowych szatanow..
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Ja niestety mam test ostatniej szansy
Cisnienie znów wysokie.
Od rana 150/100. Dzwoniłam do lekarza i kazał zwiększyć daeke do 3x2 a jak nie pomoże to szpital

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o kurde..nie puszcza..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.