Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 16:59   #4801
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

witamy witamy
ehh niepijacy alkoholicy, niejedzace grubaski Straszne to. W sumei jako dziecko nie bylam jakas gruba. Raczej normalna. Fakt, ze we wczesnym dziecinstwie, takim niemowlecym mama pasla mnie kasza manna z maslem i jajkiem ale byl kryzys, stan wojenny, w sklepach nic nie bylo...teraz wiem, ze to wina tej KASZY (mamy winic nie bede). Z dziecinstwa ma tez wyniesiona raczej niechec do slodyczy-bo ich nie bylo. Tylko wyroby z masy czekoladopodobnej blee. A potem jak juz byly, to jakos sie strasznie nie zajadalam. Spokojnie potrafie wytrzymac miesiac bez niczego slodkiego. Nie chce wiedziec, jakbym wygladala, gdybym jadla.

Ohh gdybym ja wytrwala na poprzednim dukaniu, to pewnie byloby mniej niz 60kg

Moj jadlospis dzis: placuszek z otrebami i serkiem philadelphia light, krewetki gotowane z sosem z jogurtu 0, odrobiny czosnku i przypraw, gotuje rosol na udkach wiec je potem zjem. Wypilam jeszcze shake proteinowy na (1,6g wegli na porcje) bo szlam na silownie a masy miesniowej 'zjadac' nie chce.

Po 3 dniach fazy proteinowej weszlam dzis na wage , ubytek 0 kg i 0g Jestem inna!
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 17:32   #4802
beate5454
Raczkowanie
 
Avatar beate5454
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 178
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

ty tez na kaszy mannej bylas chowana , bo ja tez ...pamietam , ze nie poszlam predzej spac zanim jej nie dostalam ,az do 10 roku zycia ja jadlam...a teraz efekty sa!
Waga mi tez rok temu bardzo wolno spadywala...pamietam , ze laski po 3,naet 4 kg na uderzeniowce stracily ...ale ja tylko 1 kg .
Tym razem 1,5...ale uwazam , ze to nie duzo..trzeba miec cierpliwosc...jednak troszke trwalo zanim przytylysmy ...a teraz trzeba czekac zanim schudniemy
__________________
31.05.2013 bylo 82,5
....jest 72,5kg 18.07.2013 -10 kg
beate5454 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 17:33   #4803
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez foca Pokaż wiadomość
a ja mam małe pytanko czy na p+w mozna jeść makaron sojowy ?? na stornie dukana w cochingu czytałam że mozna jesć kotlety sojowe, a makaron?
Nie można.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 17:45   #4804
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez beate5454 Pokaż wiadomość
ty tez na kaszy mannej bylas chowana , bo ja tez ...pamietam , ze nie poszlam predzej spac zanim jej nie dostalam ,az do 10 roku zycia ja jadlam...a teraz efekty sa!
Waga mi tez rok temu bardzo wolno spadywala...pamietam , ze laski po 3,naet 4 kg na uderzeniowce stracily ...ale ja tylko 1 kg .
Tym razem 1,5...ale uwazam , ze to nie duzo..trzeba miec cierpliwosc...jednak troszke trwalo zanim przytylysmy ...a teraz trzeba czekac zanim schudniemy
No ba! Przeciez za moich pradawnych czasow nic innego nie bylo, wszystko na kartki. Nie jakies tam Bebiko czy gerbery tylko KASZA z szarej torebki. Pamietam (choc przez mgle), ze mama robila mi ja tak gesta , ze przez smoczek w butelce nie przechodzila, wiec odcinala gore smoka A to teraz mam. Od 18 roku zycia odchudzam sie a jak nie, to pilnuje diety tak czy siak. KASZA zuuuoooo! i to jeszcze cukrem zaprawiona. mannowy zelbeton
Ehh no i wyszlo, jaka starozytna jestem! Ale przynajmniej mam wymowke: w pewnym wieku, chudnie sie juz wolniej. Od soboty mam warzywa, pewnie jeszcze przytyje.
Odkad wszczepilam sobie tego implanta antykoncepcyjnego, wszystko sie jakos przestawilo Wyciagnelam go 1,5 mies temu i wciaz nie mam @. A tak, to mialam (na implancie ) co 2 tyg. Kolejne zuuuooo!
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 17:55   #4805
beate5454
Raczkowanie
 
Avatar beate5454
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 178
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

moje czasy ,to rowniez byly czas na kartki i tez moja mamusia smoka obcinala + cukier do kaszy dodawala...ale nie ma co narzekac ...takie czasy byly i kasze tez mi smakowala . U mnie problem doszedl z pigulkami ,przytylam przez nie 15 kg..biore Valette...i wcale okresu nie mam , to jest jedno fazowa antykoncepcja ...taka sama jak szpirala hormonalna .Ale sie bardzo cieze , ze okresu nie mam .Teraz wiem ,ze zyje ...a przedtem ....fakt szczuplejsza bylam ...ale zero radosci z zycia ..
Poczekaj napewno sie wszytko ureguluje,organizm czasu potrzebuje.
__________________
31.05.2013 bylo 82,5
....jest 72,5kg 18.07.2013 -10 kg
beate5454 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:16   #4806
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Hej Słoneczka moje kochane!
Witam i życzę wszystkiego najlepszego i najchudszego na ten Nowy Rok!
Mimo, że nie piszę to często Was podczytuję. Widzę dużo nowych osób a sporo starej gwardii wróciło Ja niestety mimo, że przytyłam to do Was nie dołączę aczkolwiek nie ubolewam z tego powodu gdyż za 7 m-cy będę mamą Pewnie o powrocie pomyślę za rok
Trzymajcie się cieplutko! Szczególnie Ty Fenris Życzę wytrwałości w diecie bo naprawdę warto! Ja schudłam ogólnie 20 kg więc wiem co piszę
Mykam na kolacje
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:19   #4807
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

A slyszalam o tej pigulce, ale ona chyba jest dosc starej generacji i ma konska dawke hormonow? Ona jest z tego co pamietam z tej samej serii co Diana, majaca dzialanie androgenne czyli pomaga na tradzik. No niestety pigulki zawierajace duza progestagenu maja to do siebie, ze sie czesto tyje. Podobnie jak na implancie podskornym. Bralam cos podobnego i dorobilam sie +10. A potem zapomnialam, wszczepilam sobie implant (bo menstuacji mialo nie byc, i o braniu nie trzeba pamietac), ktory ma podobny sklad, tylko mniejsza ilosc hormonow. I bach! Jedyna pigulka, na ktorej nie przytylam to byla Yasmine. Nawet na niej schudlam, bo ma wlasciwosci odwadniajace. Niestety, mialam inne dolegliwosci-migreny i cisnienie (a normalnie mam niskie). Hmm no kiedys sie ustabilizuje, lekarka dala mi pol roku, bo tyle niby potrzebuje watroba, zeby sie oczyscic. No wiec czekam. Mialam nadzieje, ze samo cos mi zleci. Chociazby ta woda, ktora mi sie gromadzila na implancie a tu lipa jak narazie.
Rosol mi zaraz z gara wyskoczy!
A wy cos dzis pichcilyscie dziewczyny?

Ktos zapytywal o koncepcje sniadaniowe...
Ja sobie robie placuszki z otrebow,ktore mozna wziac ze soba do pracyDo tego mozna sobie zrobic paste z tunczyka i jajek. Dodac troszke jogurtu naturalnego, zeby sie ladnie zlepilo plus pzyprawy. Albo ja sobie kiedys robilam ruloniki z lososia wedzonego nadziewane albo bialym serkiem z jogurtem i przyprawami albo pasta jajeczna. Zwinac takie ruloniki, spiac wykalaczka i zabrac ze soba do pracy albo na uczelnie
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 19:01   #4808
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
a ile masz wzrostu??
ja mam 170 cm i marzy mi sie wazyc 68 ;] ale jak dotre do 70 to bedzie suuper w tych okolicznosciach
ok 177

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Hehe,... tym razem ja nie widzialam, ale obejrzalam sobie te w albumie Super przemiana Tak trzymać!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez aycee Pokaż wiadomość
Dla Magdaleny zatem wielkie za piękny spadek i mały za jakieś niedociągnięcia, bo ja wiem jak łatwo na III sobie popłynąć i jak to zmarnujesz to ja się pod trolejbus podłożę i potem będę Cię straszyć po nocach
Z innych wieści: schudłam już nieco ponad 1kg! ciężko powiedzieć ile dokładnie, bo moja waga to twór wyjątkowo skomplikowany, myślę że 1,3kg mniej więcej, niby woda ale człowiek się cieszy jak gupi a zaraz chyba pójdę sobie zrobić bułki z opiekacza (bez proszku do pieczenia oczywiście)
Dziękuję
Szczególnie za baty, przydadzą się
Dzisiaj w grzeczny dzień trójeczkowy z posiłkiem skrobiowym

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Tak - jestem zaprzyjaźniona
Zorientowałam się po poście Emilki.
Wiesz co ,Madzia? Ty jesteś nie do poznania na tych zdjęciach( przed i po) . Zagrzewa mnie to do dukania, bo chociaż Ty zgubiłaś 35 a ja tylko 20 to też różnica musi być widoczna (może nie jestem nie do poznania. , ale na pewno też nie do Bydgoszczy)

Dziękuję
Jakie tylko, 20kg to super wynik

anaiss86

Przepraszam, że dopiero teraz ale bardzobardzo gratuluję zaręczyn !

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Hej Słoneczka moje kochane!
Witam i życzę wszystkiego najlepszego i najchudszego na ten Nowy Rok!
Mimo, że nie piszę to często Was podczytuję. Widzę dużo nowych osób a sporo starej gwardii wróciło Ja niestety mimo, że przytyłam to do Was nie dołączę aczkolwiek nie ubolewam z tego powodu gdyż za 7 m-cy będę mamą Pewnie o powrocie pomyślę za rok
Trzymajcie się cieplutko! Szczególnie Ty Fenris Życzę wytrwałości w diecie bo naprawdę warto! Ja schudłam ogólnie 20 kg więc wiem co piszę
Mykam na kolacje
Ogroooomne gratulacje kochana !
Dbaj o siebie
I zaglądaj do nas czasem
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:08   #4809
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Edit.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2012-01-05 o 22:35
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:10   #4810
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Jestem, co prawda bez 5, ale z dwiema 4
Zajrzę, po kolacji
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:11   #4811
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Hej Słoneczka moje kochane!
Witam i życzę wszystkiego najlepszego i najchudszego na ten Nowy Rok!
Mimo, że nie piszę to często Was podczytuję. Widzę dużo nowych osób a sporo starej gwardii wróciło Ja niestety mimo, że przytyłam to do Was nie dołączę aczkolwiek nie ubolewam z tego powodu gdyż za 7 m-cy będę mamą Pewnie o powrocie pomyślę za rok
Trzymajcie się cieplutko! Szczególnie Ty Fenris Życzę wytrwałości w diecie bo naprawdę warto! Ja schudłam ogólnie 20 kg więc wiem co piszę
Mykam na kolacje
No wreszcie się ujawniłaś, już nie mogłam trzymać tej tajemnicy. Hihi, żartuję. Trzymaj się i smacznej kolacyjki.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 19:28   #4812
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
speszjal for ju
I ja się załapałam Cudnie wyglądasz! Zmiana niesamowita! Piękna z Ciebie dziewczyna

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No wreszcie się ujawniłaś, już nie mogłam trzymać tej tajemnicy. Hihi, żartuję. Trzymaj się i smacznej kolacyjki.
Ty mój niecierpliwy Baranku Ja już po kolacji - pyszniutka była jajeczniczka z cebulką i boczusiem
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:31   #4813
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja też
ale damy radę
dobrze, że ten dzień się już kończy
Cytat:
Napisane przez beate5454 Pokaż wiadomość
dzis koniec uderzeniowki i efekt przez 4 dni -1,5 kg ...mialam nadzieje , ze bedzie lepiej ,ale nie ma co marudzic.Dzis byla watroba ..jeny bez maki !??trzeba sie przyzwyczaic!ZARAZ WARZYWKA I BEDZIENPASOWAC
moim zdaniem to bardzo dobry wynik
Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Witam
a co tam po powrocie słychać?? Fajnie było z rodzinką się spotkać?
Cytat:
Napisane przez lukkija Pokaż wiadomość
Po 3 dniach fazy proteinowej weszlam dzis na wage , ubytek 0 kg i 0g Jestem inna!
Może Twój organizm potrzebuje więcej czasu, żeby ruszyć, albo poprostu nie zatrzymuje wody, a to własnie na uderzeniówce najbardziej ubywa... Nie trać wiary ! Powodzenia!
Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Ja niestety mimo, że przytyłam to do Was nie dołączę aczkolwiek nie ubolewam z tego powodu gdyż za 7 m-cy będę mamą
łał! Gratuluję! Życzę też spokojnych miesięcy do rozwiązania ....i troszkę zazdroszczę... Dzisiaj w pracy była koleżanka, która jest w ciązy w siódmym miesiącu o taki śliczny brzuszek już prezentowała Już chyba powoli zaczynam myśleć o drugim szkrabiku
Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
speszjal for ju
no to i ja tym razem się załapałam
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:36   #4814
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
łał! Gratuluję! Życzę też spokojnych miesięcy do rozwiązania ....i troszkę zazdroszczę... Dzisiaj w pracy była koleżanka, która jest w ciązy w siódmym miesiącu o taki śliczny brzuszek już prezentowała Już chyba powoli zaczynam myśleć o drugim szkrabiku
Kochana... czwartkowy wieczór.... jutro wolne... jakieś dobre winko, miła muzyka i do roboty
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:47   #4815
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

karmeleek. Gratulacje i wszystkiego dobrego. Tylko pamietaj, nie karm dzidziusia zelbetonowa manna!

yolanda9 dziek za pocieche ale ja wlasnie mam zatrzymanie wody. Teraz juz troche mniejsze ale jeszcze pare tyg temu budzilam sie z napompowanymi powiekami i puchnacymi kostkami Zaczelam brac ziolka na to i troche pomoglo. No nic poczekam sobie, mam nadzieje, ze po tygodniu sie cos ruszy, mimo fazy PW.

Magdalena, Twoje zdjecia sa ogromna motywacja. Moja kumpele schudla 75kg! Nie poznalam dziewczyny na ulicy. Ze 145kg do 70kg. Nawet w telewizorni i na okladkach jakichs magazynow byla. Od dziecka byla pulpecik, potem juz tylko rosla i rosla. Naprawde byla duza. Ale tak sie zawziela, ze schudla i od 2 lat utrzymuje wage. I to jest najbardziej godne podziwu!
Takze i dla nas widze swiatelko nadziei
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:00   #4816
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Kochana... czwartkowy wieczór.... jutro wolne... jakieś dobre winko, miła muzyka i do roboty
i chcę i się boję a tak na poważnie to jeszcze kilka miesięcy poczekamy, az mi się w robocie wyklarują sprawy i jak bedzie po mojej myśli to faktycznie nie będzie na co czekać tym bardziej, że za pierwszym razem to nie było takie hop siup, tylko się musiałam na mojego synka trochę naczekać ale jak przypomnę sobie czas ciąży to

lukkija
to w takim razie musisz cierpliwie poczekać, a efekty na pewno będą!
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:21   #4817
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
I ja się załapałam Cudnie wyglądasz! Zmiana niesamowita! Piękna z Ciebie dziewczyna

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------
Ty mój niecierpliwy Baranku Ja już po kolacji - pyszniutka była jajeczniczka z cebulką i boczusiem
Na zdrowie.

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Kochana... czwartkowy wieczór.... jutro wolne... jakieś dobre winko, miła muzyka i do roboty
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:40   #4818
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
I ja się załapałam Cudnie wyglądasz! Zmiana niesamowita! Piękna z Ciebie dziewczyna
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
no to i ja tym razem się załapałam


Cytat:
Napisane przez lukkija Pokaż wiadomość
Magdalena, Twoje zdjecia sa ogromna motywacja. Moja kumpele schudla 75kg! Nie poznalam dziewczyny na ulicy. Ze 145kg do 70kg. Nawet w telewizorni i na okladkach jakichs magazynow byla. Od dziecka byla pulpecik, potem juz tylko rosla i rosla. Naprawde byla duza. Ale tak sie zawziela, ze schudla i od 2 lat utrzymuje wage. I to jest najbardziej godne podziwu!
Takze i dla nas widze swiatelko nadziei
Dziękuję
wow, 75kg w jaki sposób się odchudzała ? Wielki szacun !
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:41   #4819
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Hej hej
Kto mnie pamięta to informuję iż wróciłam na dobrą drogę przynajmniej na jakiś czas - tzn, ile wytrwam bo ciężko tak znowu same białka zajadać.
Dzisiaj 4ty dzień białkowy - nie powiem uderzeniówki bo jem dodatki żeby jakoś wytrwać - jakiś chrzan, łyżeczkę ćwikły, ciut musztardy itp. łatwo nie jest ale dzisiaj spodnie zapinałam juz bez wiekszego wysiłku a było już tak że najpierw wdech zapięcie i wydech i czekałam czy zamek strzeli ha ha ha

Magda lena udało mi się trafic na Twoje zdjęcia - i powiem tak SZOK KOCHANIUTKA I WIELKIE GRATULACJE SZACUN I OBY TAK DALEJ - normalnie inna osóbka na zdjęciach i pewnie wewnątrz też cała kwitniesz bo wiem co to za miłe uczucie
__________________
Gosia

Edytowane przez Megi428
Czas edycji: 2012-01-05 o 20:45
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 21:17   #4820
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Megi428 Pokaż wiadomość
Hej hej
Kto mnie pamięta to informuję iż wróciłam na dobrą drogę przynajmniej na jakiś czas - tzn, ile wytrwam bo ciężko tak znowu same białka zajadać.
Dzisiaj 4ty dzień białkowy - nie powiem uderzeniówki bo jem dodatki żeby jakoś wytrwać - jakiś chrzan, łyżeczkę ćwikły, ciut musztardy itp. łatwo nie jest ale dzisiaj spodnie zapinałam juz bez wiekszego wysiłku a było już tak że najpierw wdech zapięcie i wydech i czekałam czy zamek strzeli ha ha ha

Magda lena udało mi się trafic na Twoje zdjęcia - i powiem tak SZOK KOCHANIUTKA I WIELKIE GRATULACJE SZACUN I OBY TAK DALEJ - normalnie inna osóbka na zdjęciach i pewnie wewnątrz też cała kwitniesz bo wiem co to za miłe uczucie
Dziękuję
Trzymam kciuki za Twój udany powrót Niech białka nie będą Ci straszne !


Pomóżcie
Mogę jeść na III pieczywo własnej roboty z mąki pszennej pełnoziarnistej albo z orkiszowej? Czy musi to być mąka razowa ? Czy mogę wgl używać mąki pszennej pełnoziarnistej?
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:22   #4821
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Trzymam kciuki za Twój udany powrót Niech białka nie będą Ci straszne !


Pomóżcie
Mogę jeść na III pieczywo własnej roboty z mąki pszennej pełnoziarnistej albo z orkiszowej? Czy musi to być mąka razowa ? Czy mogę wgl używać mąki pszennej pełnoziarnistej?
dzięki

możesz jeść swój chleb jak najbardziej - przynajmniej wiesz co w środku będzie
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:25   #4822
beate5454
Raczkowanie
 
Avatar beate5454
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 178
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

zgrzeszylam ...zjadlam 3 kawalki czekolady!!!ale nie dalam rady ...po fakcie zaluje, ale nie moglam sie skupic nad pisaniem pracy...jest to normalne??ze te komorki tak slabo pracuja??
__________________
31.05.2013 bylo 82,5
....jest 72,5kg 18.07.2013 -10 kg
beate5454 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:37   #4823
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

W ksiazce nic nie pisze o tym. Pisze,ze w 3 fazie mozna spozywac pieczywo pelnoziarniste, pisze tez, ze mozna ziarna pszenicy 2 razy w tyg do 200g. Hmm skoro maka pszenna pelnoziarnista zrobiona jest z pelnych ziaren to idac ta droga, niby mozesz. bo zawiera ona otoczke otrab.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez beate5454 Pokaż wiadomość
zgrzeszylam ...zjadlam 3 kawalki czekolady!!!ale nie dalam rady ...po fakcie zaluje, ale nie moglam sie skupic nad pisaniem pracy...jest to normalne??ze te komorki tak slabo pracuja??
a kawsko pijesz/ Bo jak tak, to przestan, wyplukuje magnez i poteguje problemy z koncentracja. Wypij zamiast tego mocna zielona herbate
A czekolada sie nie martw, wpadki sie zdarzaja. Zapomnij o tym i wio do przodu

Bierz magnez, bo twoj organizm podczas nauki zuzywa go wiecej, stad problemy ze skupieniem.

Zalozylam moje gacie pomiarowe, 4 cm mi brakuje A w zeszlym roku lezaly tak ladnie. Ehh nie kupuje jednak ciuchow, bo przeciez schudne!
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:43   #4824
beate5454
Raczkowanie
 
Avatar beate5454
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 178
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

o tak sporo kawy pije, ale bez kofeinki! Masz racje magnezik trzeba bedzie kupic

u nas w sklepach wszedzie przeceny!!!juz chcialam kurteczke kupic,ale sie opamietalam , przciez chce schudnac .....
__________________
31.05.2013 bylo 82,5
....jest 72,5kg 18.07.2013 -10 kg
beate5454 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:53   #4825
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

no ja tez unikam wyprzedazy, nie daje sie skusic z tych samych powodow

Magdaleno, moja kolezanka schudla na straznikach wagi. Zabralo jej to prawie 2 lata ale wlasnie o to chodzilo
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:56   #4826
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Trzymam kciuki za Twój udany powrót Niech białka nie będą Ci straszne !


Pomóżcie
Mogę jeść na III pieczywo własnej roboty z mąki pszennej pełnoziarnistej albo z orkiszowej? Czy musi to być mąka razowa ? Czy mogę wgl używać mąki pszennej pełnoziarnistej?
pełnoziarnistej jak najbardziej lub razowej

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez beate5454 Pokaż wiadomość
zgrzeszylam ...zjadlam 3 kawalki czekolady!!!ale nie dalam rady ...po fakcie zaluje, ale nie moglam sie skupic nad pisaniem pracy...jest to normalne??ze te komorki tak slabo pracuja??
to chyba normalne... ja zjadłam parę cheetosów, dwie gruszki a dziś proteinowy czwartek
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:18   #4827
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez lukkija Pokaż wiadomość
Ehh no i wyszlo, jaka starozytna jestem! Ale przynajmniej mam wymowke: w pewnym wieku, chudnie sie juz wolniej. Od soboty mam warzywa, pewnie jeszcze przytyje.
!
Wypraszam sobie!!! Aż poleciałam do lustra sprawdzić czy mam robaki i w której to jestem fazie rozkładu ciała.
No bo skoro smarkateria, która ssała smoka w stanie wojennym jest starożytna to ja jestem starsza od dinozaurów.
----------------------------------------------------------
KARMEELEK , MEGI
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:30   #4828
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Iloa, dobre! Az sie usmialam. EE tam wiek nie jest w metryce tylko w glowie. Napisalam tak, bo mi sie jakos zdawalo, ze tu same mlodzieniaszki. Zreszta to prawda: wszystkie jestesmy mlode i wiotkie jako te wiosenne brzozki
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:33   #4829
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Megi428 Pokaż wiadomość
możesz jeść swój chleb jak najbardziej - przynajmniej wiesz co w środku będzie
Cytat:
Napisane przez lukkija Pokaż wiadomość
W ksiazce nic nie pisze o tym. Pisze,ze w 3 fazie mozna spozywac pieczywo pelnoziarniste, pisze tez, ze mozna ziarna pszenicy 2 razy w tyg do 200g. Hmm skoro maka pszenna pelnoziarnista zrobiona jest z pelnych ziaren to idac ta droga, niby mozesz. bo zawiera ona otoczke otrab
Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
pełnoziarnistej jak najbardziej lub razowej
dziękuję za odp.
O razowej wiedziałam, ale własnie nie byłam pewna co z pszenna pełnoziarnistą, a taką też mam w domu.
W takim razie w weekend upiekę rogale

Dobranoc
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:39   #4830
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
ja jestem starsza od dinozaurów.
----------------------------------------------------------
KARMEELEK , MEGI
Kochana dinozaury to już tu są ha ha - Emilia jesteś jeszcze ?

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
W takim razie w weekend upiekę rogale

Dobranoc
no kochana była mowa o chlebie a nie o rogalach toż to rozpusta
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.