wybór materaca - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-09, 16:43   #151
prezydent10
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez Tomek Romek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, chciałbym zakupić materac do spania, ale kompletnie się na tym nie znam, spałem dotychczas na tapczanie. Nie mogłem nic w księgarni znaleźć na temat materacy, więc zadaję pytanie w internecie.
Mam 178 wzrostu, ważę 87 kg. i mam czasem problemy z kręgosłupem.
Pomóżcie coś, może ktoś wie czym się kierować przy wyborze materaca?
Tomek R.
jeśli masz do dyspozycji ponad 1 000 pln to polecam lateksowy my mamy hevea comfort ale koło i chyba hilding tez robią dobre. ale cały lateksowy a nie z jakiś płyt wiórowych i na wierzchu lateks, wpisz sobie materac lateksowy w goglach i doczytaj
prezydent10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 16:47   #152
basienka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: wybór materaca

poczytaj http://hevea.pl/newsdesk_info.php?newsdesk_id=6 i http://hevea.pl/newsdesk_info.php?newsdesk_id=10

Ja osobiscie sugerowałam się przy wyborze tymi artykułami tylko jeszcze przed ostateczną decyzją powstrzymuje mnie własnie wybór pokrowca o który pytałam 3 posty wcześniej
basienka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 09:31   #153
Mea 7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: wybór materaca

Witam planuje kupic materac dla nastolatki. Nie ukrywam, ze moja wiedza na temat materacy jest nikła. Na podstawie tego co przeczytałam postanowiłam kupic materac lateksowy z jednego kawałka czy to dobry wybór http://hevea.pl/materac-lateksowy-he...enda-p-87.html ? A moze ten http://allegro.pl/item1151000791_mag...90x200x20.html

Edytowane przez Mea 7
Czas edycji: 2010-07-28 o 09:39
Mea 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 22:56   #154
prezydent10
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez Mea 7 Pokaż wiadomość
Witam planuje kupic materac dla nastolatki. Nie ukrywam, ze moja wiedza na temat materacy jest nikła. Na podstawie tego co przeczytałam postanowiłam kupic materac lateksowy z jednego kawałka czy to dobry wybór http://hevea.pl/materac-lateksowy-he...enda-p-87.html ? A moze ten http://allegro.pl/item1151000791_mag...90x200x20.html

co markowy to markowy, hevea jest znana i ma chyba certyfikat instytutu matki i dziecka a to drugie to nie wiadomo co
prezydent10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 15:38   #155
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez sparkle1 Pokaż wiadomość
A czy w kwestii odkształcania się materaca ma wpływ to na jakim stelażu od leży? Czy do lateksowych koniecznie musi być jakiś sprężynujący się stelaż? Ja mam lateks też strefowy na zwykłym twardym stelażu i jak na razie jest ok, ale tak się zastanawiam czy nie wpływa to właśnie na trwałość materaca, że szybciej się wyrabia i odkształca.
Ważną kwestią są stelaże , listeweczki muszą być elastyczne , uginac , pracować dzięki temu mniej "w kość" dostanie materac ,czyli też krócej nam wytrzyma .
Inną kwestią są odpowiednia gęstość listeweczek - powinno to być ok.2-3 cm dzięki temu materac będzie równo podparty i nie będzie nam się odkształcał.
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:19   #156
Tomek Romek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: wybór materaca

Witam, dzięki za rady, poszukałem w między czasie trochę i znalazłem nawet testy materacy na jakimś portalu sentozdrowie czy jakoś tak, mają tam sporo przetestowanych materacy. Ale tak czy owak zamierzam wypróbować coś w sklepie na "żywca"
Tomek R.
Tomek Romek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 15:41   #157
basienka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: wybór materaca

A co Pan może nam właśnie powiedzieć na temat materacy marki "HEVEA" skusiłam sie na zakup http://hevea.pl/materac-lateksowy-hevea-180200-lavenda-p-139.html
Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona no ale co opinia experta to opinia experta
basienka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 17:41   #158
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: wybór materaca

Stoję przed wyborem materaca do łóżka małżenskiego do sypialni. Czy powinnam kupić dwa osobne materace, czy może być jeden. Stelaż juz mam, z tzw listw giętych.Bardzo dziękują za pomoc.
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 20:53   #159
side
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: wybór materaca

Czy testowal ktos materac Sueno Luxus z Kola ? Jakie wrazenia, jaka twardosc ?
pzdr
side
side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:59   #160
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: wybór materaca

Słuchajcie,a czy któras z Was może ma u siebie w domu materac,taki bardziej specjalistyczny,który przynosi ulge np. w chorobach kręgosłupa ?
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:23   #161
darulkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 23
Dot.: wybór materaca

ja również jestem z Poznania, możecie polecić jeszcze jakieś sklepy zajmujące się sprzedażą materacy, będę bardzo wdzięczna.

właściwie to już wybrałam w JYSK w promocji ale po przeczytaniu opinii zrezygnowałam z zakupu materaca w tym sklepie i trzeba szukać innego
darulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 15:13   #162
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez darulkaa Pokaż wiadomość
ja również jestem z Poznania, możecie polecić jeszcze jakieś sklepy zajmujące się sprzedażą materacy, będę bardzo wdzięczna.
polecam materac: PerDormire Bio Mind
Kupiłam go w Swarzędzu w ETCu.
materac jest boski, wygodny i wart każdej złotówki
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 15:37   #163
prezydent10
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
polecam materac: PerDormire Bio Mind
Kupiłam go w Swarzędzu w ETCu.
materac jest boski, wygodny i wart każdej złotówki
sprzedawca w jednym z poznanskich sklepów mowił że per dormire to takie "włoskie" materace robione w Polsce ale mam poduszke i jest niezla
prezydent10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 18:05   #164
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez prezydent10 Pokaż wiadomość
sprzedawca w jednym z poznanskich sklepów mowił że per dormire to takie "włoskie" materace robione w Polsce
z tego co wiem i z tego co jest na moim materacu, został on wykonany we Włoszech... zresztą, guzik mnie obchodzi gdzie został wykonany- jego właściwości odczuwam codziennie, po każdej nocy.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 08:37   #165
side
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: wybór materaca

a czy moze ktos cos powiedziec o materacach Dormeo Comfort i Dormeo Memory 2 +12 ?

Edytowane przez side
Czas edycji: 2010-10-24 o 08:38
side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 06:32   #166
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: wybór materaca

Dziękuje za link.Widze ze coraz więcej pojawia sie informacji na temat materacy magnetycznych,np
http://dzienniknowy.pl/aktualnosci/pokaz/16148.dhtml

Ale czy to tez oznacza ze takie zainteresowanie moze sie brac z tego ze coraz więcej z nas ma problemy z kregosłupem?
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 18:49   #167
caruzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: wybór materaca

witam, przegladajac oferty materacy w szczecinie trafilem na te oto firme xxx ciekaw jestem czy ktos spotkał sie juz kiedys z tymi materacami, bo nie powiem cena kuszaca jest. interesuje mnie kieszeniowy ten co podalem, tak po kosztach bo wyrko i tak mam zamiar zmienic na cos innego, jak juz sie wyprowadze z rodzinnego domu, a na tym materacu co o mam teraz spac sie nie daje, BA! nawet wstac nie moge bo taki zajechany i sie sturluluję z łóżeczka by zejsc

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2018-11-05 o 21:06
caruzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 06:47   #168
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: wybór materaca

No widze ze nie tylko ja interesuje sie materacami,natomiast to co bardzo rzuca sie w oczy to fakt,ze coraz wiecej nawet młodych ludzi zaczyna miec problemy z kregosłupem.
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:24   #169
caruzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: wybór materaca

przeciez pisalas to post nad moim wiec po co to samo o kregoslupie? dobrze ze dostrzegasz problem cieszy mnie to bardzo tylko co w kwestii postawionego przeze mnie pytania? chyba nikt nie mial stycznosci z tym materacem wiec chyba zostane królikiem doświadczalnym i najwyzej sam odpowiem na swoje pytanie.
caruzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 23:31   #170
prezydent10
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez caruzel Pokaż wiadomość
przeciez pisalas to post nad moim wiec po co to samo o kregoslupie? dobrze ze dostrzegasz problem cieszy mnie to bardzo tylko co w kwestii postawionego przeze mnie pytania? chyba nikt nie mial stycznosci z tym materacem wiec chyba zostane królikiem doświadczalnym i najwyzej sam odpowiem na swoje pytanie.
Moim zdaniem to bardzo slaba klasa materaca, sprężyny nawet kieszeniowe są tylko sprężynami i po 2 latach zaczną siadać, nawet kilka "oklapłych" spręzyn to już problem w takim materacu. A tymczasem już po garancji - zauważ 24mies. Pianka poliuretanowa jak złapie troche wilgoci (pot, kondensacja itp.) zaraz rozwinie pleśń i nic ci nie da ten pokrowiec antyalergiczny, który zresztą jak widze nie ma żadnych certyfikatów potwierdzających antyalergiczność (Eko-TEX albo Instytut Włókiennictwa w Łodzi). To oczywiście moje zdanie - wybór nalezy do ciebie. Pozdrawiam,
prezydent10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 15:44   #171
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: wybór materaca

a jaki polecacie materac do sypialni 160-180/200-220?
mąż alergik i oboje mamy coś z kregosłupem(oczywiście ja ze swoim,on ze swoim )skolioza i lordoza,oprócz tego rwa kulszowa
tylko nie piszcie,prosze,że to już na materac za późno
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 17:38   #172
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: wybór materaca

w zależności od tego jak śpicie a nie od tego jakie macie problemy zdrowotne.
Jeśli lubicie oboje się rozwalić na łóżku to weźcie większy, jeśli śpicie przytuleni to nie ma sensu zabierać miejsca (noi cena większa)
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 17:44   #173
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez KasDi Pokaż wiadomość
w zależności od tego jak śpicie a nie od tego jakie macie problemy zdrowotne.
Jeśli lubicie oboje się rozwalić na łóżku to weźcie większy, jeśli śpicie przytuleni to nie ma sensu zabierać miejsca (noi cena większa)
No,ja niezbyt lubię spać przytulona,jakoś duszno mi
chodzi mi o jakiś konkretny model i markę,chcę przeznaczyć na ten cel nie więcej jak 1500zł plus stelaż chyba w granicach 400-500zł.Chciałabym,aby mi polecono konkretnie jakiś model
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 09:16   #174
side
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez prezydent10 Pokaż wiadomość
Na alergie najlepszy jest lateksowy - przeczytałem na jakims forum (chyba superdomek.pl) że jedyny naprawde dobry dla alergikow to lateksowy bo można w całości wyprac i wyczyścić np. parowniiczkami albo odkurzaczem wodnym i w 100% wysuszyć - czyli nie zostaje wilgoć która w cieple sypialni powoduje rozwój bakterii i pleśni. Na kręgosłup też nie ma lepszych jak lateksowe - niestety nie są tanie. Poczytaj też na xxx
mit

poczytaj tutaj http://forum.pclab.pl/topic/308510-J...st__p__6942171 (uzytkownik Jacek-Placek)

cyt " Latex - Reklamowany jako naturalny i nawet czasami jako antyalergiczny. W skład materaca wchodzi mleczko kauczukowe - to rzeczywiste jest naturalny produkt z tym że w materacu jest jego około 20 -40 %, reszta rożne substancje ropopochodne mieszane z kauczukiem i wypalane w procesie wulkanizacji .
Tak jak produkcji kiełbasy, produkcję wkładu lateksowego nie powinno się pokazywać klientowi.
Zalety : Znakomicie układa się do ciała, spokojnie wytrzymuje ponad 10 lat użytkowania, nadaje się do podnoszonych stelaży .
Wady : Lateks to rodzaj gumy i wcale tak ładnie nie oddycha jak piszą w reklamówkach a co za tym idzie nie ma właściwości antyalergicznych.
Materac który słabo oddycha - utrzymuje w sobie wilgoć, a to jest znakomite środowisko dla bakterii, grzybów i roztoczy.
Duża wadą jest tez cena. Latek to drogi produkt i nie można kopić dobrego materaca lateksowego tanio.
Tani lateks - oszukany produkt. Później okazuje się że materac trzeba wymienić po kilku latach.
Osobiście odradzam kupowanie też różnych przekładańców. Np. lateks z kokosem
Łączymy bardzo trwały latek z kokosem który może się zużyć po kilku latach, lub w najgorszym wypadku pęknie i materac będzie do wyrzucenia.
Firmy oszukują tez na wysokości materaca. Rozmiar jest ok, ale okazuje się że wkład ma tylko 10 - 12 cm wysokośći.
Gwarantuje wam że facet ważący 85 kg będzie czuł stelaż pod spodem.
Reklamowany jako naturalny i nawet czasami jako antyalergiczny ( akurat ) W skład materaca wchodzi mleczko kauczukowe - to rzeczywiste jest naturalny produkt z tym że w materacu jest jego około 20 -40 %, reszta rożne substancje ropopochodne mieszane z kauczukiem i wypalane w procesie wulkanizacji . Tak jak produkcji kiełbasy, produkcję wkładu lateksowego nie powinno się pokazywać klientowi. "

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-11-05 o 18:51 Powód: Link w cytacie.
side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 15:17   #175
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: wybór materaca

[QUOTE=prezydent10;2335943 9]Na alergie najlepszy jest lateksowy - przeczytałem na jakims forum (chyba superdomek.pl) że jedyny naprawde dobry dla alergikow to lateksowy bo można w całości wyprac i wyczyścić np. parowniiczkami albo odkurzaczem wodnym i w 100% wysuszyć - czyli nie zostaje wilgoć która w cieple sypialni powoduje rozwój bakterii i pleśni. Na kręgosłup też nie ma lepszych jak lateksowe - niestety nie są tanie. Poczytaj też na xxx/QUOTE]
dzięki,przejrzałam wczoraj tę stronę

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez side Pokaż wiadomość
mit

poczytaj tutaj http://forum.pclab.pl/topic/308510-J...st__p__6942171 (uzytkownik Jacek-Placek)

cyt " Latex - Reklamowany jako naturalny i nawet czasami jako antyalergiczny. W skład materaca wchodzi mleczko kauczukowe - to rzeczywiste jest naturalny produkt z tym że w materacu jest jego około 20 -40 %, reszta rożne substancje ropopochodne mieszane z kauczukiem i wypalane w procesie wulkanizacji .
Tak jak produkcji kiełbasy, produkcję wkładu lateksowego nie powinno się pokazywać klientowi.
Zalety : Znakomicie układa się do ciała, spokojnie wytrzymuje ponad 10 lat użytkowania, nadaje się do podnoszonych stelaży .
Wady : Lateks to rodzaj gumy i wcale tak ładnie nie oddycha jak piszą w reklamówkach a co za tym idzie nie ma właściwości antyalergicznych.
Materac który słabo oddycha - utrzymuje w sobie wilgoć, a to jest znakomite środowisko dla bakterii, grzybów i roztoczy.
Duża wadą jest tez cena. Latek to drogi produkt i nie można kopić dobrego materaca lateksowego tanio.
Tani lateks - oszukany produkt. Później okazuje się że materac trzeba wymienić po kilku latach.
Osobiście odradzam kupowanie też różnych przekładańców. Np. lateks z kokosem
Łączymy bardzo trwały latek z kokosem który może się zużyć po kilku latach, lub w najgorszym wypadku pęknie i materac będzie do wyrzucenia.
Firmy oszukują tez na wysokości materaca. Rozmiar jest ok, ale okazuje się że wkład ma tylko 10 - 12 cm wysokośći.
Gwarantuje wam że facet ważący 85 kg będzie czuł stelaż pod spodem.
Reklamowany jako naturalny i nawet czasami jako antyalergiczny ( akurat ) W skład materaca wchodzi mleczko kauczukowe - to rzeczywiste jest naturalny produkt z tym że w materacu jest jego około 20 -40 %, reszta rożne substancje ropopochodne mieszane z kauczukiem i wypalane w procesie wulkanizacji . Tak jak produkcji kiełbasy, produkcję wkładu lateksowego nie powinno się pokazywać klientowi. "
Kurcze,a miałam kupić lateksowy
Teraz to już nie wiem jaki
chciałabym zainwestować w materac i stelaż,a łóżko może być tanie
Bardzo dziękuję za te stronkę,pomocna
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-11-05 o 18:52 Powód: Link w cytacie.
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:20   #176
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Jaki materac do łóżka

jakiej firmy lepszy koło czy hilding?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:33   #177
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Jaki materac do łóżka

proszę pomóżcie,muszę wybrać ten materac,a wciąż nie wiem,czy piankowy termoelastyczny czy lateksowy?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:27   #178
prezydent10
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: Jaki materac do łóżka

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
proszę pomóżcie,muszę wybrać ten materac,a wciąż nie wiem,czy piankowy termoelastyczny czy lateksowy?
jestem inz chemikiem - specjalność tworzywa i większych bzdur nie slyszalem jak ten cytat powyzej. lateks to jedyny materiał do produkcji materaców który ma 100% strukture porowata i w 100% moze oddawac wode - tylko latex, żądna inna pianka. dzięki temu a także dlatego , że nie zawiera żadnej pożywki - nie rozwija się w lateksie pleśń. Koniec kropka. O właściwościach ortopedycznych takich wkładów nie mnie się wypowiadać - to już lepiej przytocze ponownie link: http://sentozdrowie.pl/pl/Materac_Hevea_Comfort.html jest cała gama materacow lateksowych na rynku, napewno znajdziesz cos dla siebie.
prezydent10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 07:26   #179
side
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki materac do łóżka

Cytat:
Napisane przez prezydent10 Pokaż wiadomość
jestem inz chemikiem - specjalność tworzywa i większych bzdur nie slyszalem jak ten cytat powyzej. lateks to jedyny materiał do produkcji materaców który ma 100% strukture porowata i w 100% moze oddawac wode - tylko latex, żądna inna pianka. dzięki temu a także dlatego , że nie zawiera żadnej pożywki - nie rozwija się w lateksie pleśń. Koniec kropka. O właściwościach ortopedycznych takich wkładów nie mnie się wypowiadać - to już lepiej przytocze ponownie link: http://sentozdrowie.pl/pl/Materac_Hevea_Comfort.html jest cała gama materacow lateksowych na rynku, napewno znajdziesz cos dla siebie.
czytaj kolego ze zrozumieniem

cyt" W skład materaca wchodzi mleczko kauczukowe - to rzeczywiste jest naturalny produkt z tym że w materacu jest jego około 20 -40 %, reszta rożne substancje ropopochodne mieszane z kauczukiem i wypalane w procesie wulkanizacji . "
side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 15:16   #180
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Jaki materac do łóżka

Dziękuję Wam bardzo,decyzja zapadła kupimy lateksowy.Teraz tylko proszę podpowiedzcie Koło czy Hilding?

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez prezydent10 Pokaż wiadomość
jestem inz chemikiem - specjalność tworzywa i większych bzdur nie slyszalem jak ten cytat powyzej. lateks to jedyny materiał do produkcji materaców który ma 100% strukture porowata i w 100% moze oddawac wode - tylko latex, żądna inna pianka. dzięki temu a także dlatego , że nie zawiera żadnej pożywki - nie rozwija się w lateksie pleśń. Koniec kropka. O właściwościach ortopedycznych takich wkładów nie mnie się wypowiadać - to już lepiej przytocze ponownie link: http://sentozdrowie.pl/pl/Materac_Hevea_Comfort.html jest cała gama materacow lateksowych na rynku, napewno znajdziesz cos dla siebie.
nawet,nawet 89pkt,to sporo i cena przystepna,dziękuję
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-14 15:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.