Perełki cruelty-free - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-20, 09:09   #691
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie macie włosy? (proste, kręcone, cienkie..?)
proste, geste
oto one
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marynara3.jpg (43,1 KB, 35 załadowań)
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 09:51   #692
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
proste, geste
oto one
Ale włosy Gdybym pomyślała wcześniej to przywiozłabym Ci moją ulubioną maskę do włosów Earth Science - moim zdaniem jest swietna, ale nie widziałam jej w Pl.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 12:32   #693
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Perełki cruelty - free

Ja mam kręcone, do łopatek, dosyć gęste. Od stycznia nie farbuję daję im dwa lata pełnego luzu i w tym czasie intensywnie je regeneruję.
Co do olejków to powiem tylko tyle, że sa nie do zastąpienia fakt, że trochę czasu to zajmuje, ale rezultat wart jest poświęcenia.
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 12:39   #694
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
Ja mam kręcone, do łopatek, dosyć gęste. Od stycznia nie farbuję daję im dwa lata pełnego luzu i w tym czasie intensywnie je regeneruję.
Co do olejków to powiem tylko tyle, że sa nie do zastąpienia fakt, że trochę czasu to zajmuje, ale rezultat wart jest poświęcenia.
tzn co z nimi robisz?
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 12:47   #695
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Perełki cruelty - free

Pani Pusia - jest wątek o włosach na Wizażu duzo przydatnych informacji tam znajdziesz regeneracja to pewnie odżywkowanie po każdym myciu, plus odzywkowanie bez spłukiwania oraz olejowanie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 13:06   #696
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Pani Pusia - jest wątek o włosach na Wizażu duzo przydatnych informacji tam znajdziesz regeneracja to pewnie odżywkowanie po każdym myciu, plus odzywkowanie bez spłukiwania oraz olejowanie
tak wiem ale ja chce kosmetykami CF i dlatego pytam dziewczyn tutaj
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 19:15   #697
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie macie włosy? (proste, kręcone, cienkie..?)
Proste, mega objętości to one na pewno nie mają do tego raz na jakiś czas katuje je prostownicą i dlatego mam skłonność do przesuszonych końcówek
Teraz tak mi się przypomniał dobry szampon z Joanny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...na.html&next=1 jak najbardziej mogę go polecić
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 20:57   #698
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Perełki cruelty - free

Pani_Pusiu, piękne włosy. Zazdroszczę, bo mi chyba nawet nie są w stanie tak długie urosnąć.

Dla wszystkich polecam maskę Gloria. Do kupienia w Auchon. Nie ma silkonów, ani innych oklejających składników więc delikatnych włosów na 100% nie obciąży. Włosy są po niej miękkie i błyszczące.
Osoby, o grubszych włosach mogą wypróbować maskę Lorys, ja mam wersję z keratyną i bambusem. Używam tych odżywek na przemian i efekt jest rewelacyjny, a muszę powiedzieć, że włosy mam bardzo wymagające (do tego chemicznie prostowane co jakieś 3 miesiące).
Nie wierzę w uzdrawiającą moc szamponów. Używam Evę naturę do suchych i rozjaśnionych włosów z lipą i rumiankiem. Nie zauważyłam, żeby wysuszał. Tylko mam wrażenie, że trochę rozjaśnia.

Megana88, a czeszesz swoje kręcioły? Bo ja od kiedy przestałam czesać co dzień, mam o niebo lepsze. Na zniszczone końcówki, tak jak mówisz - olejowanie. Ja biorę co mam pod ręką, czyli oliwę z oliwek (wiem, że po innych olejach pewnie efekty o niebo lepsze ) i nakładałam od połowy włosów. Parę miesięcy temu miałam tak suche włosy, że przez noc wszystko wciągały..

Jeszcze lubię pić herbatkę z pokrzywy. Jak dla mnie jest smaczna, pewnie też trochę pomogła
__________________


Edytowane przez Mahdab
Czas edycji: 2011-05-20 o 21:03
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:50   #699
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Pani_Pusiu, piękne włosy. Zazdroszczę, bo mi chyba nawet nie są w stanie tak długie urosnąć.

Dla wszystkich polecam maskę Gloria. Do kupienia w Auchon. Nie ma silkonów, ani innych oklejających składników więc delikatnych włosów na 100% nie obciąży. Włosy są po niej miękkie i błyszczące.
Osoby, o grubszych włosach mogą wypróbować maskę Lorys, ja mam wersję z keratyną i bambusem. Używam tych odżywek na przemian i efekt jest rewelacyjny, a muszę powiedzieć, że włosy mam bardzo wymagające (do tego chemicznie prostowane co jakieś 3 miesiące).
Nie wierzę w uzdrawiającą moc szamponów. Używam Evę naturę do suchych i rozjaśnionych włosów z lipą i rumiankiem. Nie zauważyłam, żeby wysuszał. Tylko mam wrażenie, że trochę rozjaśnia.

Megana88, a czeszesz swoje kręcioły? Bo ja od kiedy przestałam czesać co dzień, mam o niebo lepsze. Na zniszczone końcówki, tak jak mówisz - olejowanie. Ja biorę co mam pod ręką, czyli oliwę z oliwek (wiem, że po innych olejach pewnie efekty o niebo lepsze ) i nakładałam od połowy włosów. Parę miesięcy temu miałam tak suche włosy, że przez noc wszystko wciągały..

Jeszcze lubię pić herbatkę z pokrzywy. Jak dla mnie jest smaczna, pewnie też trochę pomogła

Kurcze, miałam tę Glorię, ale śmierdzi według mnie przeokropnie, a do tego zapach pozostaje długo na włosach . Poza tym jest naprawdę fajna, na prosty skład i dobrze działa na włosy. Ale naprawdę, pierwszy raz w życiu trafiłam na kosmetyk, którego nie mogę używać ze względu na zapach...
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 14:29   #700
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Pani_Pusiu, piękne włosy. Zazdroszczę, bo mi chyba nawet nie są w stanie tak długie urosnąć.

Dla wszystkich polecam maskę Gloria. Do kupienia w Auchon. Nie ma silkonów, ani innych oklejających składników więc delikatnych włosów na 100% nie obciąży. Włosy są po niej miękkie i błyszczące.
Osoby, o grubszych włosach mogą wypróbować maskę Lorys, ja mam wersję z keratyną i bambusem. Używam tych odżywek na przemian i efekt jest rewelacyjny, a muszę powiedzieć, że włosy mam bardzo wymagające (do tego chemicznie prostowane co jakieś 3 miesiące).
Nie wierzę w uzdrawiającą moc szamponów. Używam Evę naturę do suchych i rozjaśnionych włosów z lipą i rumiankiem. Nie zauważyłam, żeby wysuszał. Tylko mam wrażenie, że trochę rozjaśnia.

Megana88, a czeszesz swoje kręcioły? Bo ja od kiedy przestałam czesać co dzień, mam o niebo lepsze. Na zniszczone końcówki, tak jak mówisz - olejowanie. Ja biorę co mam pod ręką, czyli oliwę z oliwek (wiem, że po innych olejach pewnie efekty o niebo lepsze ) i nakładałam od połowy włosów. Parę miesięcy temu miałam tak suche włosy, że przez noc wszystko wciągały..

Jeszcze lubię pić herbatkę z pokrzywy. Jak dla mnie jest smaczna, pewnie też trochę pomogła
Mahdab a gdzie dostane Lorys?? Skadinad na KWC ma same dobre i b. dobre opinie
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych

Edytowane przez Pani_Pusia
Czas edycji: 2011-05-21 o 14:48
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 19:49   #701
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Perełki cruelty - free

Lorys jest na pewno cruelty free?Fajnie by było
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 14:17   #702
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Perełki cruelty - free

Mahdab nie czeszę gdybym wbiła w nie szczotkę to bym miała taki busz jak murzyni w Afryce czeszę je tylko po umyciu, a tak przeczesuję palcami. Jak dobrze je zwiążę na noc to rano są stosunkowo proste, tylko na końcach skręcone, jeśli zostawię je luzem to mam identyczne jak z reklamy gliskura (nie wiem jak się to pisze).

Pani_Pusia zacznę od tego, że do grudnia 2010r używałam tylko kosmetyków loreala i matrixa. Jednak dobro zwierząt stawiam na pierwszym miejscu i za namową dziewczyn zakupiłam na Allegro całą serię Joanny Profesional (szampon, odżywka, maska). Na początku strasznie marudziałam, bo zapach dla mnie nie za fajny (kokos) i rezultatów nie było. Używam tych kosmetyków od połowy grudnia 2010r. i zaraz będzie pół roku. Powiem Ci, że włosy są nie do porównania. Owszem, zrezygnowałam z farbowania, prostowania, ale uwierz mi - pierwszy raz od naprawdę wielu lat noszę rozpuszczone włosy... Maskę nakładam dwa razy w tygodniu na minimum godzinę (wkładam foliowy czepek i ręcznik, żeby wydzielało się ciepło) no i olejowania, czyli podobnie, nakładam tak z 5-10 cm od nasady i aż do końca. Zawijam i trzymam całą noc. Rano zmywam delikatnym szamponem.

A skoro mowa o matrixie to 2 tygodnie temu znalazłam w domu resztkę maski matrix repair (pomarańczowa). Nałożyłam z ciekawości i wiecie co? Miałąm wrażenie jakby to w ogóle nie spływało z włosów, jakby zostały tym obklejone... Szok. Dopiero teraz widzę różnicę... to żadne odżywianie, a bardziej maskowanie problemu...
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 14:47   #703
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Megana88 dziekuje za odpowiedz. Ja postanowilam kupic sobie maske Lorys i zastosowac olejek arganowy i poczekac na rezultaty
A znasz moze jakis dobry szampon przeciwłupiezowy, ktory moglabys polecic, oczywiscie z CF?
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:02   #704
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Perełki cruelty - free

Mam dla Was perełkę zapachową - zwróćcie uwagę na wodę Avon, z serii Simple Elements. Konkretnie chodzi mi o zielony zapach Meadow Dew - strasznie fajny na lato. Delikatny, kojarzący się z łączką na której rosną polne kwiatki.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 07:27   #705
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Perełki cruelty - free

Sorbet zgadzam się ja miałam z tej serii żółtą, bo bardziej skłaniała się ku zapachom cytrusowym. A w nowych katalogach jest też woda Santini, jedna na pewno śliwkowa, a druga coś chyba z mandarynką. Nie są drogie, a na lato takie zapachy są ekstra
Pani_Pusia szczerze mówiąc z szamponami przeciwłupieżowymi jest ciężko, bo co pomoże mi, Tobie już może nie pomóc. Wiem, że jest mnóstwo rodzajów łupieżu i trzeba znaleźć odpowiedni środek na dany rodzaj. Moja siostra np. od lat się z tym zmagała. Stosowała Nizoral i niby było ok, ale tylko przestawała i znowu. Używała wszystkich drogeryjnych szamponów i nic, zawsze miała "piasek" na głowie. Raz dałam jej nawilżający szampon, bo stwierdziłam, że jak nie pomoże to nie zaszkodzi. Po szamponie odżywka nawilżająca i łupieżu nie ma... widocznie u niej łupież powstawał z braku nawilżenia głowy (stąd postać piasku, a nie płatków). Ale tak jak mówię to mogło się sprawdzić akurat u niej...
Masz piękne włosy długo rosły do takiej długości?
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 08:17   #706
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Megana88 dziekuje za odpowiedz. Ja postanowilam kupic sobie maske Lorys i zastosowac olejek arganowy i poczekac na rezultaty
A znasz moze jakis dobry szampon przeciwłupiezowy, ktory moglabys polecic, oczywiscie z CF?
Ja dużo różnych stosowałam, ale najlepsze są dla mnie dwa - Klorane, z którego zrezygnowałam, bo robią też "innowacyjne" leki i nie chce w to inwestować swoich pieniędzy (przepraszam tych, co mają odmienne zdanie na ten temat), oraz Annemarie Borlind, który polecam z racji jego delikatności, skuteczności oraz bardzo przyjemnego zapachu

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Mam do was pytanie - czy zna ktoś niezbyt chemiczne i dobre mleczko z filtrami UVB/UVA?

Krem ochronny na słoneczne dni (do twarzy) mam Sante 20 SPF Sun Cream i jestem z niego bardzo zadowolona (moja własna perełka, bo matuje mi twarz i łatwo się rozprowadza), ale, niestety, mleczko dla ciała od lata nie mogę znaleźć "to" - żeby dobrze się smarowało i nie było z samych parabenów, farbników i konserwantów Ktoś może coś polecić?
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 09:54   #707
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
Sorbet zgadzam się ja miałam z tej serii żółtą, bo bardziej skłaniała się ku zapachom cytrusowym. A w nowych katalogach jest też woda Santini, jedna na pewno śliwkowa, a druga coś chyba z mandarynką. Nie są drogie, a na lato takie zapachy są ekstra
Pani_Pusia szczerze mówiąc z szamponami przeciwłupieżowymi jest ciężko, bo co pomoże mi, Tobie już może nie pomóc. Wiem, że jest mnóstwo rodzajów łupieżu i trzeba znaleźć odpowiedni środek na dany rodzaj. Moja siostra np. od lat się z tym zmagała. Stosowała Nizoral i niby było ok, ale tylko przestawała i znowu. Używała wszystkich drogeryjnych szamponów i nic, zawsze miała "piasek" na głowie. Raz dałam jej nawilżający szampon, bo stwierdziłam, że jak nie pomoże to nie zaszkodzi. Po szamponie odżywka nawilżająca i łupieżu nie ma... widocznie u niej łupież powstawał z braku nawilżenia głowy (stąd postać piasku, a nie płatków). Ale tak jak mówię to mogło się sprawdzić akurat u niej...
Masz piękne włosy długo rosły do takiej długości?
Dziekuje za odpowiedz
ja szczerze mowiac zazwyczaj nie mam skory sklonnej do lupiezu ale ostatnio sie pojawil, ale musze tez przyznac ze zaniedbalam wlosy. Rzeklabym ze moje koncowki nie sa nawet rozdwojone ale "rozczworone"
Wlosy rosly ze 3 lata, wiec fryzjer zdecydowanie sie o nie pyta
Ale musze tez przyznac ze mi wlosy rosna szybko
Z natury geste teraz sa widoczne przeswity:/
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:26   #708
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

ekmm, ja też polecam glorie. Maskę i emulsję. Megana dobrze rozumiem, że na działanie kosmetyków Joanna P. potrzeba czasu? Bo miałam tą maskę kokosową ale super efektów nie było...ale zapach mi się podobał.
Ja polecam szampony i odżywki z Yes to olej monoi z BU, glorię, szampon z minerałami z morza martwego danielle laroche.
Niedawno rozjaśniłam włosy i wycieniowałam czego bardzo żałuje pozatym mam włosy które szybko się przetluszczają u nasady.

Widziałam efekty oleju Nigelle (na włosach znajomej) tylko, że jest trochę drogi. http://www.mydlarnia.info/olej-nigel...15-id-647.aspx

A więc mydełko Savon Noir Linusku http://www.mydlarnia.info/savon-noir...85-id-650.aspx stosuje go od niedawna, a efekty już widzę. Praktycznie widziałam od pierwszego użycia. Skóra gładka, nie zapycha, nie tworzą się po nim niespodzianki (!).
Pozostawia skórę świeżą i naprawdę ...gładką. Blizn nie likwiduje (póki co) Fajnie działa też jako piling enzymatyczny, pozostawienie go na 10 min potęguję oczyszczanie. Zapach jak dla mnie rewelacja, ale nie każdy lubi intensywny zapach eukaliptusa. Są jeszcze inne wersje "zapachowe" dla innych typow skóry.
Wydaje mi się, że możesz spróbować bo póki co to wszystkie Twoje spostrzeżenia działają też u mnie ( np. z pudrem bambusowym który wysusza). Więc może też przypadnie Ci do gustu to mydełko. Podobno jest bardzo wydajne, faktycznie wystraczy nabrać niewielką ilość na jeden palec i wymyjesz nim całą twarz...zobaczymy jak go zużyje to napisze czy cena jest adekwatna.
Przed kupnem miałam dylemat czy wybrać Savon noir czy aleppo. Mydełko aleppo też świetnie działa. Tylko, że ma dziwny zapach. Wątpie, że komuś się on spodoba, mi nie przeszkadza...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07786.jpg (52,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08158.jpg (69,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08669.jpg (53,4 KB, 15 załadowań)
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 02:47   #709
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Mahdab a gdzie dostane Lorys?? Skadinad na KWC ma same dobre i b. dobre opinie
Lorysy są do kupienia w Auchon.

Cytat:
Lorys jest na pewno cruelty free?Fajnie by było
Tak pisała Chatul na jakimś wątku. Tylko tym sie sugeruję.

Cytat:
Mahdab nie czeszę gdybym wbiła w nie szczotkę to bym miała taki busz jak murzyni w Afryce czeszę je tylko po umyciu, a tak przeczesuję palcami. Jak dobrze je zwiążę na noc to rano są stosunkowo proste, tylko na końcach skręcone, jeśli zostawię je luzem to mam identyczne jak z reklamy gliskura (nie wiem jak się to pisze).
No to możemy sobie podać rękę. Też mam takie włosy, tylko pewnie połowe gorsze Ale się pocieszam, że przynajmniej po każdym umyciu mam niespodziankę, bo nie wiem jak się ułożą i pokręcą w zależności od m. in. użytego kosmetyku.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 08:54   #710
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

Dziewczynki kochane, potrzebuję dobrego antyperspirantu ale w SZTYFCIE. Przejrzałam tę naszą listę, zieloną oczywiście, i jakoś mi nie świta która z firm na takie dezodoranty.... :conf used:
Czego Wy używacie?:rolle yes:: rolleyes:
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 09:01   #711
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, potrzebuję dobrego antyperspirantu ale w SZTYFCIE. Przejrzałam tę naszą listę, zieloną oczywiście, i jakoś mi nie świta która z firm na takie dezodoranty.... :conf used:
Czego Wy używacie?:rolle yes:: rolleyes:
Kojarze sztyfty z JASONa, FOREVER LIVING
Uzywam kulki z ziaji fioletowej sensitive, próbowałam blokera ale to nie dla mnie, strasznie mnie szczypaly pachy po nim
Lubie tez krysztaly ale to raczej na zime...
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 09:25   #712
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
ekmm, ja też polecam glorie. Maskę i emulsję. Megana dobrze rozumiem, że na działanie kosmetyków Joanna P. potrzeba czasu? Bo miałam tą maskę kokosową ale super efektów nie było...ale zapach mi się podobał.
Ja polecam szampony i odżywki z Yes to olej monoi z BU, glorię, szampon z minerałami z morza martwego danielle laroche.
Niedawno rozjaśniłam włosy i wycieniowałam czego bardzo żałuje pozatym mam włosy które szybko się przetluszczają u nasady.

Widziałam efekty oleju Nigelle (na włosach znajomej) tylko, że jest trochę drogi. http://www.mydlarnia.info/olej-nigel...15-id-647.aspx

A więc mydełko Savon Noir Linusku http://www.mydlarnia.info/savon-noir...85-id-650.aspx stosuje go od niedawna, a efekty już widzę. Praktycznie widziałam od pierwszego użycia. Skóra gładka, nie zapycha, nie tworzą się po nim niespodzianki (!).
Pozostawia skórę świeżą i naprawdę ...gładką. Blizn nie likwiduje (póki co) Fajnie działa też jako piling enzymatyczny, pozostawienie go na 10 min potęguję oczyszczanie. Zapach jak dla mnie rewelacja, ale nie każdy lubi intensywny zapach eukaliptusa. Są jeszcze inne wersje "zapachowe" dla innych typow skóry.
Wydaje mi się, że możesz spróbować bo póki co to wszystkie Twoje spostrzeżenia działają też u mnie ( np. z pudrem bambusowym który wysusza). Więc może też przypadnie Ci do gustu to mydełko. Podobno jest bardzo wydajne, faktycznie wystraczy nabrać niewielką ilość na jeden palec i wymyjesz nim całą twarz...zobaczymy jak go zużyje to napisze czy cena jest adekwatna.
Przed kupnem miałam dylemat czy wybrać Savon noir czy aleppo. Mydełko aleppo też świetnie działa. Tylko, że ma dziwny zapach. Wątpie, że komuś się on spodoba, mi nie przeszkadza...
Emilko spokojnie mozemy konkurowac w dlugosci wlosow
ja od dziecinstwa mialam dlugie wlosy, ktore mama plotla mi w warkocz, a jako nastolatka sprzedawalam nawet wlosy do perukarni

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, potrzebuję dobrego antyperspirantu ale w SZTYFCIE. Przejrzałam tę naszą listę, zieloną oczywiście, i jakoś mi nie świta która z firm na takie dezodoranty.... :conf used:
Czego Wy używacie?:rolle yes:: rolleyes:
ja mam Amway i zdecydowanie nie polecam
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 09:40   #713
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Kojarze sztyfty z JASONa, FOREVER LIVING
Uzywam kulki z ziaji fioletowej sensitive, próbowałam blokera ale to nie dla mnie, strasznie mnie szczypaly pachy po nim
Lubie tez krysztaly ale to raczej na zime...

Emilko, te kosmetyki są trochę za drogie jak na moja kieszeń ://
Ale i tak dziękuję
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 09:55   #714
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie - czy zna ktoś niezbyt chemiczne i dobre mleczko z filtrami UVB/UVA?
Chodzi o krem do ciała do opalania? Miałam rok temu jeden z wysokim filtrem, ale to była kompletnie nieznana marka, którą dostałam za 10 zł w osiedlowym sklepie - w takich miejscach szukaj. Iwostin taki znalazłam. Flos Lek <klik>. To marki, które dostaniesz w aptece za rogiem. W sklepach internetowych pewnie będzie dużo tego.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 10:01   #715
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

Pusiu hahaha, no tak możemy ładny masz kolorek. Zapuszczasz jeszcze czy to Twoja stała długość??

Balbinka no niestety nie znam tanszych sztyftów, ale ten z JASONa miała moja siostra i pamietam, że miała go strasznie długo. Ja w tym czasie zużyłam kilka kulek. Dlatego zapoluje teraz na lawendowy :P Chociaż kulka z ziaji jest bardzo fajna.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 10:09   #716
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Pusiu hahaha, no tak możemy ładny masz kolorek. Zapuszczasz jeszcze czy to Twoja stała długość??

Balbinka no niestety nie znam tanszych sztyftów, ale ten z JASONa miała moja siostra i pamietam, że miała go strasznie długo. Ja w tym czasie zużyłam kilka kulek. Dlatego zapoluje teraz na lawendowy :P Chociaż kulka z ziaji jest bardzo fajna.
Emilko one sobie tak same rosna bo jakos mi sie nie chce isc do fryzjera
a normalnie to mam caly czas spiete w kok. Koniecznie musze obciac ale nie mam pomyslu na fryzure, mysle zeby sie obciac "na chlopczyce" aby sie zregenerowaly. No i trudno szczerze mowiac o dobrego fryzjera, ktory doradzi fryzure, pokaze jak sie czesac.
A kolor mi tez sie podoba, naturalny na szczescie, wiec farbowanie mam z glowy
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:00   #717
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Perełki cruelty - free

EmilkaZ, co do Joanny to rzeczywiście trzeba dać jej czas. Na początku pisałam tutaj, że nic mi nie daje używanie, ale teraz muszę powiedzieć, że widzę różnicę. A możesz dać mi link do zdjęcia tego JASONa? Na allegro nie ma, a w google jakiś potwór wyskakuje :P
BalbinkaMadzia widzę entuzjastkę sztyftów ja też szukam. Jest z tym problem, bo mało jest antyperspirantów w sztyfcie no i ta cena :/ najgorsze, że trudno powiedzieć czy one rzeczywiście coś dają, a wywalenie nawet 25zł to trochę dużo...
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...

Edytowane przez megana88
Czas edycji: 2011-05-24 o 11:02
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:50   #718
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Emilko do Ciebie pytanie bo widze ze masz dlugie, proste i geste wlosy, czego uzywasz do ich czesania? Jesli szczotki to z jakim wlosiem? czy moze samego grzebienia?
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 13:19   #719
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, potrzebuję dobrego antyperspirantu ale w SZTYFCIE. Przejrzałam tę naszą listę, zieloną oczywiście, i jakoś mi nie świta która z firm na takie dezodoranty.... :conf used:
Czego Wy używacie?:rolle yes:: rolleyes:
Ja nie znoszę sztyftów, bo mi strasznie brudzą ubrania, dlatego zawsze wolę takie w kulce. Sztyftu z Kiss My Face raczej nie polecam, chyba że tak po domu (ja go używam tylko tak w celu odświeżenia w domu, bo skład bardzo naturalny, ale działa tak se). Obecnie używam Alvery, jestem bardzo bardzo zadowolona.

Kilka propozycji sztyftowych:

http://www.helfy.pl/dezodorant-w-szt...wko-herbaciane
http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=6762 - ale nie wiem czy ciągle w katalogu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-sztyfcie.html - tu coś widzę, że recenzje słabe
http://ekosfera24.pl/dezodorant-w-sz...-50ml-eko.html (dla wielbicieli kosmetyki naturalnej)

Emilko, Pani_Pusiu, cóż za włosy, normalnie mnie zazdrość zżera


Sorbet, Avon dodany na listę
Jak coś jeszcze mogę polecić to moimi zapachami na lato są zdecydowanie zapachy Yves Rocher. Uwielbiam ich Pur Desir De Lilas (woda toaletowa o zapachu bzu) i ich wodę o zapachu jeżyn. Mała, poręczna, świeża, zmieści się do torebki, w sam raz do odświeżenia. Innymi perfumami, które lubię na lato są perfumy Tommy'ego Hilfilgera Tommyu Girl. Ogólnie nie mój zapach, ale na lato są akurat.

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-05-24 o 13:48
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 17:44   #720
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Sorbet, Avon dodany na listę
Jak coś jeszcze mogę polecić to moimi zapachami na lato są zdecydowanie zapachy Yves Rocher. Uwielbiam ich Pur Desir De Lilas (woda toaletowa o zapachu bzu) i ich wodę o zapachu jeżyn. Mała, poręczna, świeża, zmieści się do torebki, w sam raz do odświeżenia. Innymi perfumami, które lubię na lato są perfumy Tommy'ego Hilfilgera Tommyu Girl. Ogólnie nie mój zapach, ale na lato są akurat.

Też miałam tę o zapachu bzu. Fajna sprawa, też polecam, taki lekki zapach.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 18:29:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.