Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-23, 08:23   #1111
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ta Justyna toksyczna jakaś, dejta spokój (i te dwa tysiące jako "kropla w morzu" jej wydatków; serio na kolczykach z modeliny można takie kokosy zbijać?).

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
...
I jeszcze walnęli cytatem z Coco Chanel o nieprzemijającym stylu. Pier... z krzesła zaraz.

Najlepsze są te bluzki, które wyglądają jak coś, co ubrałby przykościelny chór gospel
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 09:11   #1112
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:48
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 09:19   #1113
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Marta i Maciej
Podoba mi się jej dojrzałe podejście, to że potrafi ze spokojem, bez wylewania wiadra pomyjów, powiedzieć czemu im się nie udało.
Macieja nakręcili podczas dokładnego czyszczenia podłóg. CHyba po to, żeby nie było wątpliwości, że czarne od brudu białe skarpety Marty z poprzedniego odcinka to nie wina jego podlogi.
A ekspertka ma dar bilokacji. Nagle Szczecin jest o 10min od Katowic, jak wynika z montażu.

Patryś i Marta38
Niby zgodziła się na przeprowadzkę, ale po powrocie do siebie chyba ogarnęla ze to błąd. Ma dobrą pracę, z tego co zrozumiałam na wyższym stanowisku niż Patryk. Fakt, nie ma mieszkania, ale do tej pory mieszkała z mamą. Jeśli Patryk mówił że mamę też przeprowadzimy, to pewnie jest tam jakaś sytuacja że Marta pomaga mamie czy się nią opiekuje. Ale tekst że mama zamieszka w garderobie to...
Ojciec Patryka za bardzo się wtraca w związek.
Patryk mistrz wózka widłowego, czy on przypadkiem nie pracuje w Niemczech? Słubice są przy granicy, mowił coś kiedyś że ma wolne, bo w Niemczech święto.
Nie ma szans żeby w Bielsku zarobił tyle co w DE, choc pewnie Marta znalazła mu dobrą ofertę pracy.
Wydaje mi się że się rozstaną finalnie, nawet jeśli na dniu decyzji powiedzą że zostają razem, bo żadne z nich się nie przeprowadzi.

Przemek i Justyna
Szkoda mi Przemka. Powiedział jej szczerze coś przed kamerami, a ona to wypaplała.
Tekst że dla niej 2tys. to kropla w morzu. I dziwi się że Przemkowi 200zł zostaje po opłaceniu kredytu. Mogłaby go nauczyć zarządzania budżetem.
Ja ją rozumiem, że jak ją stać, to mogłaby mieszkać w jednym mieście i utrzmywać mieszkanie w drugim, ale niech też przyjmie do wiadomości, że dla kogoś mniej majętnego to wyrzucanie kasy w błoto.
Przemo bardzo u mnie zaplusował tym że przyjechał do Warszawy. Reakcja Justyny dramatyczna. Czy oni mają wymog, że muszą ładnie wyglądać na nagrywkach? Nie mogła w dresie wystąpić?
A pytanie "czy chcesz jeść" skierowane do psa a nie do Przemka, było po prostu chamskie.
Przemek bardzo obniżył swoje oczekiwania, a i tak cały czas dostaje po głowie.
Te teksty Justyny o całowaniu się na przystanku, o kamienicy w Gołdapi...
Coś mi sie wydaje, że na dniu decyzji powiedzą że chcą być razem, zeby dobrze wypaść w tv (Justynie też na tym zależy, choć oskarża o to Przemka), a potem nic z tego nie będzie, chyba ze Justyna będzie dyktować warunki i będą parą na odległość.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 09:39   #1114
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ta Justyna toksyczna jakaś, dejta spokój (i te dwa tysiące jako "kropla w morzu" jej wydatków; serio na kolczykach z modeliny można takie kokosy zbijać?).


Dla mnie Justyna coraz bardziej niestabilna sie wydaje, serio.

W jednym odcinku mowi, ze prowadzac dzialalnosc jest ciezko, ze wazne, zeby maz mial etat, zeby w razie poslizgu mogl jej pomoc finansowo, a teraz ze ja stac na utrzymanie mieszkania i ze ta kwota to kropla w jej mozliwosciach finansowych Nie wiem czy ona ma jakies rozdwojenie jazni? Chyba nawet sama "ekspertka" jest nia przerazona.

W ogole jestem w szoku, ze przy ich poziomie nieenergii oni w ogole rozwazaja jakiekolwiek przeprowadzki i kontynuacje tej relacji. Ani on do niej ani ona do niego , nie maja wzgledem siebie wiekszych emocji. Odnosze wrazenie, ze ze strony Przemkka to jest tylko po to zeby zachowac dobra twarz.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Marta i Maciej
Podoba mi się jej dojrzałe podejście, to że potrafi ze spokojem, bez wylewania wiadra pomyjów, powiedzieć czemu im się nie udało.
Macieja nakręcili podczas dokładnego czyszczenia podłóg. CHyba po to, żeby nie było wątpliwości, że czarne od brudu białe skarpety Marty z poprzedniego odcinka to nie wina jego podlogi.
A ekspertka ma dar bilokacji. Nagle Szczecin jest o 10min od Katowic, jak wynika z montażu.

Patryś i Marta38
Niby zgodziła się na przeprowadzkę, ale po powrocie do siebie chyba ogarnęla ze to błąd. Ma dobrą pracę, z tego co zrozumiałam na wyższym stanowisku niż Patryk. Fakt, nie ma mieszkania, ale do tej pory mieszkała z mamą. Jeśli Patryk mówił że mamę też przeprowadzimy, to pewnie jest tam jakaś sytuacja że Marta pomaga mamie czy się nią opiekuje. Ale tekst że mama zamieszka w garderobie to...
Ojciec Patryka za bardzo się wtraca w związek.
Patryk mistrz wózka widłowego, czy on przypadkiem nie pracuje w Niemczech? Słubice są przy granicy, mowił coś kiedyś że ma wolne, bo w Niemczech święto.
Nie ma szans żeby w Bielsku zarobił tyle co w DE, choc pewnie Marta znalazła mu dobrą ofertę pracy.
Wydaje mi się że się rozstaną finalnie, nawet jeśli na dniu decyzji powiedzą że zostają razem, bo żadne z nich się nie przeprowadzi.

Przemek i Justyna
Szkoda mi Przemka. Powiedział jej szczerze coś przed kamerami, a ona to wypaplała.
Tekst że dla niej 2tys. to kropla w morzu. I dziwi się że Przemkowi 200zł zostaje po opłaceniu kredytu. Mogłaby go nauczyć zarządzania budżetem.
Ja ją rozumiem, że jak ją stać, to mogłaby mieszkać w jednym mieście i utrzmywać mieszkanie w drugim, ale niech też przyjmie do wiadomości, że dla kogoś mniej majętnego to wyrzucanie kasy w błoto.
Przemo bardzo u mnie zaplusował tym że przyjechał do Warszawy. Reakcja Justyny dramatyczna. Czy oni mają wymog, że muszą ładnie wyglądać na nagrywkach? Nie mogła w dresie wystąpić?
A pytanie "czy chcesz jeść" skierowane do psa a nie do Przemka, było po prostu chamskie.
Przemek bardzo obniżył swoje oczekiwania, a i tak cały czas dostaje po głowie.
Te teksty Justyny o całowaniu się na przystanku, o kamienicy w Gołdapi...
Coś mi sie wydaje, że na dniu decyzji powiedzą że chcą być razem, zeby dobrze wypaść w tv (Justynie też na tym zależy, choć oskarża o to Przemka), a potem nic z tego nie będzie, chyba ze Justyna będzie dyktować warunki i będą parą na odległość.
Dla mnie Patryk niestety nie ptorafi odciac pepowiny.

NAtomaist jezeli chodzi o moje odczucia, to mnie Justyna odrzuca. Ma cos przerazajacego w sobie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 10:20   #1115
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dla mnie Justyna coraz bardziej niestabilna sie wydaje, serio.

W jednym odcinku mowi, ze prowadzac dzialalnosc jest ciezko, ze wazne, zeby maz mial etat, zeby w razie poslizgu mogl jej pomoc finansowo, a teraz ze ja stac na utrzymanie mieszkania i ze ta kwota to kropla w jej mozliwosciach finansowych Nie wiem czy ona ma jakies rozdwojenie jazni? Chyba nawet sama "ekspertka" jest nia przerazona.

W ogole jestem w szoku, ze przy ich poziomie nieenergii oni w ogole rozwazaja jakiekolwiek przeprowadzki i kontynuacje tej relacji. Ani on do niej ani ona do niego , nie maja wzgledem siebie wiekszych emocji. Odnosze wrazenie, ze ze strony Przemkka to jest tylko po to zeby zachowac dobra twarz.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



Dla mnie Patryk niestety nie ptorafi odciac pepowiny.

NAtomaist jezeli chodzi o moje odczucia, to mnie Justyna odrzuca. Ma cos przerazajacego w sobie.

Podobnie myślę. Ona jest skrajnie antypatyczna.

Na wiadomym portalu wysyp bezlitosnych komentarzy po ostatnich odcinkach.

O Przemku w komentarzach napisali, że musi być z niego niezły desperat, jeśli powiedział tak .

https://www.pudelek.pl/slub-od-pierw...6374932122304a
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 11:03   #1116
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:48
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 11:11   #1117
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I trzeba przenieść firmę do Poznania, nie zapomnij (problem, jakby to lepienie z modeliny to jakaś Pesa była, albo Huta Katowice) A! I pies! Z psem też problem
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-23, 11:27   #1118
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ona serio z jakiejś bogatej rodziny?

Te jej bose stopy wczoraj też zbyt czyste nie były

I trzeba przenieść firmę do Poznania, nie zapomnij (problem, jakby to lepienie z modeliny to jakaś Pesa była, albo Huta Katowice) A! I pies! Z psem też problem
Przeniesc firme = zmienic adres w cdidg online plus przewieźć półprodukty do innego miasta. No niewykonalne.

Pies u rodziców może być, u Justyny tez, u jej koleżanki Oli też, ale już w Poznaniu - zapomnij....
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 11:32   #1119
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:48
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 11:34   #1120
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak chce rozwijać firmę, to niech biuro / pracownię wynajmie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 11:40   #1121
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:48
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-23, 11:54   #1122
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ona serio z jakiejś bogatej rodziny?
(...)
Po chacie jej rodziców można wnosić, że tak.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 12:31   #1123
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

- > Marta powinna isc na terapie. Jej zaniedbanie i nalog to objaw depresji mysle. Ma laska potencjal zeby ogarnac zycie

- Justyna, toksyczna, fatalny charakter, zal Przemka.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 12:42   #1124
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:48
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 16:26   #1125
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Co odcinek jest gadka o tej kamienicy.
Mój sąsiad też jest właścicielem kamienicy. W stolicy a nie w jakiejś tam Gołdapii. Właściciel, bo dostał w spadku. Tak ogólnie sąsiad to żul spod Biedry.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 17:04   #1126
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

A ja zaczynam myśleć, że Anita i Adrian tę dramę kręcą dla obserwatorów, bo po co komentarz Anity u Marty? Jak chciała być życzliwa, to mogła skontaktować się na privie, a sama nie wie, jak to jest, bo ona dostała partnera, który się nią zauroczył (no inna sprawa, że ogólnie jest zadbana i atrakcyjna, więc większości by się podobała, ale z tej samej edycji Martyna, która mi się np. bardzo podoba, nie miała takiego szczęścia) i nie obrażał jej na każdym kroku. Nic dziwnego, że Marta chce coś napisać. Dla mnie to ewidentnie ruchy w stylu, żeby zostać ekspertką w następnej edycji albo wzbudzić zainteresowanie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 17:08   #1127
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A ja zaczynam myśleć, że Anita i Adrian tę dramę kręcą dla obserwatorów, bo po co komentarz Anity u Marty? Jak chciała być życzliwa, to mogła skontaktować się na privie, a sama nie wie, jak to jest, bo ona dostała partnera, który się nią zauroczył (no inna sprawa, że ogólnie jest zadbana i atrakcyjna, więc większości by się podobała, ale z tej samej edycji Martyna, która mi się np. bardzo podoba, nie miała takiego szczęścia) i nie obrażał jej na każdym kroku. Nic dziwnego, że Marta chce coś napisać. Dla mnie to ewidentnie ruchy w stylu, żeby zostać ekspertką w następnej edycji albo wzbudzić zainteresowanie.
Też uważam, że te dobre rady Anity (i to nie od tej edycji) są zbędne. A Marta ma prawo przecież sprostować jakieś informacje, które publicznie o niej padły. Nie musi być to równoznaczne z wchodzeniem w pyskówki. Pomijając kwestie jej atrakcyjności czy niechlujności, to w programie wypowiadała się dość rozsądnie, więc nie podejrzewałabym jej z góry o celowe rozkręcanie bardziej dramy w mediach społecznościowych.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 17:31   #1128
Grabi97
Raczkowanie
 
Avatar Grabi97
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 313
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ja tam czekam na smaczki od Marty, bo czasem leciały już na nią takie hejty, a okazywało się, że piła piwko 0% ;/
Grabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 17:37   #1129
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Grabi97 Pokaż wiadomość
Ja tam czekam na smaczki od Marty, bo czasem leciały już na nią takie hejty, a okazywało się, że piła piwko 0% ;/
To w ogóle dla mnie kuriozum, bo pamiętam, że Agnieszka i Wojtek pili małpki na wizji, Robert i Aneta czy Marcin i Agnieszka cały czas winko i w ogóle nie pamiętam prawie że pary abstynentów, a jej się oberwało za piwo w górach .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-23, 17:57   #1130
MartynaPor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Z edycji na edycję ten program jest coraz gorszy, chyba kolejną sobie odpuszczam...
MartynaPor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 18:01   #1131
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:48
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 18:30   #1132
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Nie ma spojlerów


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 18:32   #1133
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Żeby to jeszcze były jakieś mądrości...Pewnie faktycznie na cudzym garbie chce przypomnieć o sobie i ruszyć z karierą w programie, już nie jako uczestniczka, ale prowadząca np.

Co do picia, to pamiętam Przemka i pamiętam też głupkowate smieszkowanie Agnieszki dla followersów z winkiem przed spaniem i za to jej się obrywało, ale nie wiem, czy to dotyczy tylko Wizażu.

Co do Marty i tego piwa, to ja bym jej tego nie wypominała, ale poniekąd rozumiem, dlaczego ludzie myślą to, co myslą i akurat ją źle kojarzą z tym "trunkiem" w ręce.
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 18:41   #1134
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A ja nie rozumiem, bo przecież nie będę oglądać każdej edycji pod kątem, kto jaki alkohol pije, ale w głowie mam jeszcze Macieja i Agatę i ich rozmowę, gdzie w każdej scenie zmieniała się pojemność piwa. Jedynie Adam i Krzysztof Koluszki jak dla mnie przesadzali już ze stanem upojenia, ale podczas programu każdy popijał prawie że jakieś wino/ piwo/ prosecco/ wódkę, a Marcie się obrywa. Podejrzewam, że to z uwagi, że na to, że przecież jest matką i jej absolutnie już nie wolno, nawet jeśli dziecka nie ma obok.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 20:37   #1135
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Myślę, że Marta po prostu kiepsko wypadła w całokształcie i w porównaniu z Maćkiem w tych górach. Maciek żwawo wchodził w te góry, nic nie palił i nie pił, a Marta (przynajmniej tak to pokazali w odcinku) ciągnęła się wolno za nim, sączyła piwko i ciągle paliła. Maciek ją wyprzedzał, nie szli jednym tempem, wygladała na ociągająca się.

Dlatego ludzie mając porównanie, od razu odebrali te picie negatywnie. Jak Bulionerzy pili, to wszyscy razem na imprezie, nie było tak, że kobieta by piła i paliła a facet nie. Jak wszyscy razem wychodzą na dymka, to też inaczej to wygląda. Stąd mysle, taka surowa i niesprawiedliwa ocena Marty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 20:50   #1136
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89419248]
(...)
Myślę, że Marta po prostu kiepsko wypadła w całokształcie i w porównaniu z Maćkiem w tych górach. Maciek żwawo wchodził w te góry, nic nie palił i nie pił, a Marta (przynajmniej tak to pokazali w odcinku) ciągnęła się wolno za nim, sączyła piwko i ciągle paliła. Maciek ją wyprzedzał, nie szli jednym tempem, wygladała na ociągająca się.

Dlatego ludzie mając porównanie, od razu odebrali te picie negatywnie. Jak Bulionerzy pili, to wszyscy razem na imprezie, nie było tak, że kobieta by piła i paliła a facet nie. Jak wszyscy razem wychodzą na dymka, to też inaczej to wygląda. Stąd mysle, taka surowa i niesprawiedliwa ocena Marty.
[/QUOTE]

Obstawiam to samo. Kamerzyści jej nie żałowali ujęć fajko-piwko, montaż tak samo, a zestawione z "czystym" Maćkiem od razu się niektórym źle kojarzyło. A dziewczyna od początku wyrażała się składnie, szczerze, inteligentnie. Tylko tak bez życia, że komunikat wizualny wybrzmiał mocniej, niż to, co miała do przekazania.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-24, 01:13   #1137
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Czy ta Anita nie ma w sobie w ogole pokory?? Ucisza inną uczestniczkę i to na jakiej podstawie? Bo jej sie małżeństwo udało? Słabe na maksa. Kazdy ma prawo mowic co chce i gdzie chce.

Co do rodzicow Justyny, to z tego co pamietam jej ojciec to wojskowy, takze od wielu lat ma pewnie wysoka emeryture; a w dodatku kiedys dostawało sie darmowe mieszkania za służbę. Justyna wydaje mi sie bardzo niezaradna, skoro przeniesienie firmy jest az takim problemem, tak jak odpowiednia socjalizacja psa. Kreuje sie na niewiadomo kogo, a dla mnie nie jest żadnym „autorytetem”, ani kobietą sukcesu.

Nowego biznesu Fitów nawet nie skomentuję.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-24, 06:57   #1138
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Założyłam nowego insta. Przypominam że już jutro pierwszy live sprzedażowy fitów. Obejrzyjcie za mnie, bo będę w pracy.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-24, 06:57   #1139
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:47
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-24, 08:41   #1140
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Po chacie jej rodziców można wnosić, że tak.
Ja to oglądam "jednym okiem", dlatego sporo rzeczy mi umknęło
Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Marta powinna isc na terapie.
A dopiero potem iść do programu o takiej formule.


Nie mogę się doczekać finałowego odcinka - po spojlerze na Pudlu Kulki z papieru
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.