Borghese-ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 14:09   #61
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Dzięki Hexx!
Dla mnie tez za jasny, buu
Reese weźmy 01 i 02 i zmieszajmy pół na pół
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:36   #62
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dzięki Hexx!
Dla mnie tez za jasny, buu
Reese weźmy 01 i 02 i zmieszajmy pół na pół
kiedys była jeszcze 07, taka pośrednia, Kate30 ja ma

Chyba tak trzeba będzie zrobić
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:43   #63
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Dostałam swoj podkład i jestem w połownie zaskoczona idealnoscią dla mojej cery oraz w połownie rozczarowana ze odicen 01 okazał sie dla mnie za ciemny
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:49   #64
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

tak poglądowo wklejam linki do zdjęć sypańców

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=86

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...7&postcount=81
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 17:13   #65
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Witam,


skusilam się by na Truskawie kupić jeden puder: cura naturale dual effetto powder makeup, kolor 03 Buffa. Niestety jest za ciemny Chętnie sie więc wymienię za jakiś jasniejszy. Puder jest nieużywany.
Teraz poluję na inne kosmetyki tej firmy, dzieki Waszemu wątkowi bedę wiedziała co wybrać
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 17:17   #66
Calishanna
Rozeznanie
 
Avatar Calishanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 773
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Ja także skusiłam się na kompakt Borghese 01 Ivorio po promocyjnej cenie 20 zł i jestem bardzo zadowolona. Niestety puderniczka była uszkodzona, po prostu odłamała się pokrywka no i nici z noszenia w torebce. Efekt za to rekompensuje wszystko i kolor nie jest tak jasny jak się z początku obawiałam.
Myślę teraz nad cieniami. Prezentują się ciekawie, może jakies nowe kolory dorzucą?
Calishanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 18:10   #67
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Calkiem zapomnialam,ze Kate wrzucala zdjecia.....ale w kazdym razie faktycznie 02 jest zblizona do Clarinsa 02 to u mnie tez powinna sie sprawdzic bo dla mnie Clarins 01 jest duzo za jasny a 02 w sam raz choc w opakowaniu przerazil mnie odcien 02.

Reese,jaki masz kolor Clarinsa?bo przyznam,ze mozna zwariowac jak kazda cera inaczej przyjmuje dany kolor podkladu/pudru.

Cytat:
Napisane przez Calishanna Pokaż wiadomość
Ja także skusiłam się na kompakt Borghese 01 Ivorio po promocyjnej cenie 20 zł i jestem bardzo zadowolona. Niestety puderniczka była uszkodzona, po prostu odłamała się pokrywka no i nici z noszenia w torebce. Efekt za to rekompensuje wszystko i kolor nie jest tak jasny jak się z początku obawiałam.
Myślę teraz nad cieniami. Prezentują się ciekawie, może jakies nowe kolory dorzucą?
Calishanno a bylabys w stanie wrzucic zdjecia?

Cienie tez mi sie bardzo podobaja,mam ochote na 3 fiolety ale nie ma ich teraz
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 18:23   #68
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dimiti nie sledze cen na Tru jak kupowalam to byl za ok.85zl





Odcien sypanca jest jasniejszy niz 03 Buffa
czyli tak mniej wiecej jak jest teraz
moze skusilabym sie na jakis podklad borghesa na zime?? tylko boje sie ze trafi mi sie mega jasny
w zimie pasowalby mi 180 revlona colorstaya do suchej wiec moze w borghesie znalazloby sie kolorostyczny odpowiednik?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 18:30   #69
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
czyli tak mniej wiecej jak jest teraz
moze skusilabym sie na jakis podklad borghesa na zime?? tylko boje sie ze trafi mi sie mega jasny
w zimie pasowalby mi 180 revlona colorstaya do suchej wiec moze w borghesie znalazloby sie kolorostyczny odpowiednik?
180 Revlonu to jaka masz nazwe?
W kazdym razie bedziesz miala ode mnie na testy oba kolory i dorzuce cos na oslode
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 18:31   #70
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
180 Revlonu to jaka masz nazwe?
W kazdym razie bedziesz miala ode mnie na testy oba kolory i dorzuce cos na oslode

a wiesz ze nie wiem jaka to nazwa musze poszukac na all bo teraz mam 250
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 18:37   #71
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Calkiem zapomnialam,ze Kate wrzucala zdjecia.....ale w kazdym razie faktycznie 02 jest zblizona do Clarinsa 02 to u mnie tez powinna sie sprawdzic bo dla mnie Clarins 01 jest duzo za jasny a 02 w sam raz choc w opakowaniu przerazil mnie odcien 02.

Reese,jaki masz kolor Clarinsa?bo przyznam,ze mozna zwariowac jak kazda cera inaczej przyjmuje dany kolor podkladu/pudru.
To jak ty się będziesz miziać tą 01 skoro ona taka jasna

Dla mnie teraz Clarins 02 jest super Mamy chyba dość podobne cery, brzoskwiniowe Za każdym razem jak go widzę kiedy odkręcam pudełeczko to jestem przerażona
Na szczęście na twarzy jest ok. 01 Clarinsa była dla mnie idealna, kiedy byłam bardzo blada po kwasach i bardo dobrze zgrywała się z Revlonem buff. Teraz buff jest dla mnie dużo za jasny. Ja chyba w tym roku zrezygnuję z Acnedermu, bo po nim właśnie bylam taka biała, a ja wolę siebie z moją brzoskwioniową cerą
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 18:58   #72
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Dziewczyny, jak nakladacie ten kompakt? Ja mam wrazenie, ze jak nakladam gabka to w niektorych miejscach zbiera sie go za duzo, a znowu pedzlem jakos mi nie idzie (mowie o Cura Naturale Dual Effetto Powder Makeup). I jeszcze, co stosujecie pod niego? Uzywam filtrow na co dzien i tak mysle, ze to moze przez nie?
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 19:09   #73
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
czyli tak mniej wiecej jak jest teraz
moze skusilabym sie na jakis podklad borghesa na zime?? tylko boje sie ze trafi mi sie mega jasny
w zimie pasowalby mi 180 revlona colorstaya do suchej wiec moze w borghesie znalazloby sie kolorostyczny odpowiednik?
01 moze byc za jasny dla Ciebie, choc ja uzywam revlona 110 i uwazam ze jest ciemniejszy, napewno mniej różowy, a szkoda bo chetnie bym go oddała
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 19:33   #74
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
To jak ty się będziesz miziać tą 01 skoro ona taka jasna

Dla mnie teraz Clarins 02 jest super Mamy chyba dość podobne cery, brzoskwiniowe Za każdym razem jak go widzę kiedy odkręcam pudełeczko to jestem przerażona
Na szczęście na twarzy jest ok. 01 Clarinsa była dla mnie idealna, kiedy byłam bardzo blada po kwasach i bardo dobrze zgrywała się z Revlonem buff. Teraz buff jest dla mnie dużo za jasny. Ja chyba w tym roku zrezygnuję z Acnedermu, bo po nim właśnie bylam taka biała, a ja wolę siebie z moją brzoskwioniową cerą
U mnie wyglada to tak

Clarins 01 jest duzo za jasny bo po nalozeniu to jeszcze dodatkowo mnie wybledza a 02 calkiem ladnie sie stapia i wyglada naturalnie,nic sie nie odcina.

Podklad Borghese tylko wyglada tak jasno a po nalozeniu wogole nie ma efektu wybledzenia czy odcinania sie od szyji-dodatkowo tonuje miejsca naczynkowe ale jakby wyrownywal koloryt.

Buff Revlonu uzywalam i kolor byl w sam raz ale podklad tworzyl taka maske ze szok,pasowal mi tez Sand Beige.

Puder 01 wcale nie jest taki jasny,moze jutro uda mi sie zrobic jakies normalne zdjecia w swietle dziennym

Na kwasach jade praktycznie caly czas z malymi przerwami,od jakiegos czasu wrocilam do Active C (dziwny fenomen bo przeszlo mi uczulenie na vit.C ) w kazdym razie po nim widze,ze koloryt cery ulega zmianie i stad tez mozliwe te wariacje z kolorem.W kazdym razie mam wrazenie ze Active C jakby rownowazylo efekt kwasow i nie ma takiego rozjasnienia kiedy nie siegalam po vit.C

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak nakladacie ten kompakt? Ja mam wrazenie, ze jak nakladam gabka to w niektorych miejscach zbiera sie go za duzo, a znowu pedzlem jakos mi nie idzie (mowie o Cura Naturale Dual Effetto Powder Makeup). I jeszcze, co stosujecie pod niego? Uzywam filtrow na co dzien i tak mysle, ze to moze przez nie?
Nie uzywam gabki jedynie duzego pedzla do pudru lub pedzla kabuki.
W kazdym razie rodzaj filtra moze miec ogromne znaczeenie bo wiem z wlasnego doswiadczenia,ze roznie sie pudry/podklady itd,zachowuja na filtrach.
Obecnie jestem na Roc Minesol krem spf 50+ i jest on dla mnie optymalny
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 19:47   #75
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie uzywam gabki jedynie duzego pedzla do pudru lub pedzla kabuki.
W kazdym razie rodzaj filtra moze miec ogromne znaczeenie bo wiem z wlasnego doswiadczenia,ze roznie sie pudry/podklady itd,zachowuja na filtrach.
Obecnie jestem na Roc Minesol krem spf 50+ i jest on dla mnie optymalny
Aha, ale nakladasz kompakt bezposrednio na filtr, tak? Czy najpierw matowisz filtr np. skrobia, a na to dopiero kompakt pedzlem?
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 19:52   #76
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
U mnie wyglada to tak

Clarins 01 jest duzo za jasny bo po nalozeniu to jeszcze dodatkowo mnie wybledza a 02 calkiem ladnie sie stapia i wyglada naturalnie,nic sie nie odcina.

Podklad Borghese tylko wyglada tak jasno a po nalozeniu wogole nie ma efektu wybledzenia czy odcinania sie od szyji-dodatkowo tonuje miejsca naczynkowe ale jakby wyrownywal koloryt.

Buff Revlonu uzywalam i kolor byl w sam raz ale podklad tworzyl taka maske ze szok,pasowal mi tez Sand Beige.

Puder 01 wcale nie jest taki jasny,moze jutro uda mi sie zrobic jakies normalne zdjecia w swietle dziennym

Na kwasach jade praktycznie caly czas z malymi przerwami,od jakiegos czasu wrocilam do Active C (dziwny fenomen bo przeszlo mi uczulenie na vit.C ) w kazdym razie po nim widze,ze koloryt cery ulega zmianie i stad tez mozliwe te wariacje z kolorem.W kazdym razie mam wrazenie ze Active C jakby rownowazylo efekt kwasow i nie ma takiego rozjasnienia kiedy nie siegalam po vit.C
ja ci będę bardzo wdzięczna za fotki pudru, bo mam dylemat który klikać. Najważniejsza będzie dla mnie informacja czy jest ciemniejszy od Clarinsa 01 i czy nie wpada w róż
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 19:54   #77
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Aha, ale nakladasz kompakt bezposrednio na filtr, tak? Czy najpierw matowisz filtr np. skrobia, a na to dopiero kompakt pedzlem?
Uzywam pudru jedwabnego Hauschki dla zmatowienia choc w przypadku Roc'a jest to zbyteczne bo on na mojej skorze wchlania sie praktycznie do matu i jest niczym druga skora
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:09   #78
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Dzieki bardzo za odpowiedz. Potrenuje z nim jutro, bo na razie ciezko mi sie przestawic z plynnych podkladow.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:44   #79
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
01 moze byc za jasny dla Ciebie, choc ja uzywam revlona 110 i uwazam ze jest ciemniejszy, napewno mniej różowy, a szkoda bo chetnie bym go oddała
hym moze wrzuca jakis dla mnie?
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
U mnie wyglada to tak

Clarins 01 jest duzo za jasny bo po nalozeniu to jeszcze dodatkowo mnie wybledza a 02 calkiem ladnie sie stapia i wyglada naturalnie,nic sie nie odcina.

Podklad Borghese tylko wyglada tak jasno a po nalozeniu wogole nie ma efektu wybledzenia czy odcinania sie od szyji-dodatkowo tonuje miejsca naczynkowe ale jakby wyrownywal koloryt.

Buff Revlonu uzywalam i kolor byl w sam raz ale podklad tworzyl taka maske ze szok,pasowal mi tez Sand Beige.

Puder 01 wcale nie jest taki jasny,moze jutro uda mi sie zrobic jakies normalne zdjecia w swietle dziennym

Na kwasach jade praktycznie caly czas z malymi przerwami,od jakiegos czasu wrocilam do Active C (dziwny fenomen bo przeszlo mi uczulenie na vit.C ) w kazdym razie po nim widze,ze koloryt cery ulega zmianie i stad tez mozliwe te wariacje z kolorem.W kazdym razie mam wrazenie ze Active C jakby rownowazylo efekt kwasow i nie ma takiego rozjasnienia kiedy nie siegalam po vit.C



Nie uzywam gabki jedynie duzego pedzla do pudru lub pedzla kabuki.
W kazdym razie rodzaj filtra moze miec ogromne znaczeenie bo wiem z wlasnego doswiadczenia,ze roznie sie pudry/podklady itd,zachowuja na filtrach.
Obecnie jestem na Roc Minesol krem spf 50+ i jest on dla mnie optymalny
na all moj do suchej to wlasnie sand beige nie jest taki jasny ze jasny ja mialam do suchej a one sa tez troszke ciemniejsze niz do tlustej skory, chociaz tak chwalicie tego borghesa ze chcialabym jakis wyprobowac na zime
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 21:38   #80
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym moze wrzuca jakis dla mnie?
na all moj do suchej to wlasnie sand beige nie jest taki jasny ze jasny ja mialam do suchej a one sa tez troszke ciemniejsze niz do tlustej skory, chociaz tak chwalicie tego borghesa ze chcialabym jakis wyprobowac na zime
Gybys sie zdecydowała na 01 to pamietaj o mnie

EDIT:
Jak myslicie w kompakcie bedzie jasniejszy niz ten w płynie? W sumie chyba to inna seria, kurcze moze w kompakcie by mi lepiej podpasował hm..
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 21:47   #81
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Reese, daj proszę znac na który sypaniec się zdecydowałaś, ja już sama nie wiem, kręcka dostaję a do tego nie znam Clarinsów

Rozważam chyba 02 skoro nie ma 07. Z drugiej strony Kate ma teraz chyba opaloną twarz, zresztą ona bladolica nie jest.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 21:47   #82
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym moze wrzuca jakis dla mnie?
na all moj do suchej to wlasnie sand beige nie jest taki jasny ze jasny ja mialam do suchej a one sa tez troszke ciemniejsze niz do tlustej skory, chociaz tak chwalicie tego borghesa ze chcialabym jakis wyprobowac na zime
Revlon znam ze starej szaty graficznej czyli byl klasyczny Colorstay zakrecany i z pompka drugi-mialam obie wersje przy czym faktycznie byla roznica w kolorach ale i tak Sand Beige dosc dobrze stapial sie z cera

Bedziesz miala okazje sama sie przekonac i przetestowac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 21:50   #83
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Gybys sie zdecydowała na 01 to pamietaj o mnie

EDIT:
Jak myslicie w kompakcie bedzie jasniejszy niz ten w płynie? W sumie chyba to inna seria, kurcze moze w kompakcie by mi lepiej podpasował hm..


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Revlon znam ze starej szaty graficznej czyli byl klasyczny Colorstay zakrecany i z pompka drugi-mialam obie wersje przy czym faktycznie byla roznica w kolorach ale i tak Sand Beige dosc dobrze stapial sie z cera

Bedziesz miala okazje sama sie przekonac i przetestowac

mam colorstaya z tym softflexem ale oczywiscie cos mi sie pozapychalo kolo nosa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 21:55   #84
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość



mam colorstaya z tym softflexem ale oczywiscie cos mi sie pozapychalo kolo nosa

Te wersje znam jedynie z czarna nakretka ale nie bardzo mi pasowal a Buff po pewnym czasie okazal sie zbyt jasny.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 22:09   #85
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Reese, daj proszę znac na który sypaniec się zdecydowałaś, ja już sama nie wiem, kręcka dostaję a do tego nie znam Clarinsów

Rozważam chyba 02 skoro nie ma 07. Z drugiej strony Kate ma teraz chyba opaloną twarz, zresztą ona bladolica nie jest.
jak zdecyduje to ci napiszę Póki co sama nie wiem Ja pamietam co Kate pisała, że ta 07 jest troszkę ciemniejsza od Clarinsa 01, który teraz jest dla mnie za jasny. Że też 07 musieli wykupić


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Te wersje znam jedynie z czarna nakretka ale nie bardzo mi pasowal a Buff po pewnym czasie okazal sie zbyt jasny.
no właśnie ja o tym Buff pisałam że za jasny Chyba mamy identyczny kolor skóry
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 22:42   #86
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Też żałuję tej 07. A może jeszcze się pokaże? Dodatkowo wciąz jednak myslę o wielkim La praire no i o Clarinsie przy okazji. Za dużo pokus
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 09:40   #87
Calishanna
Rozeznanie
 
Avatar Calishanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 773
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość


Calishanno a bylabys w stanie wrzucic zdjecia?

Cienie tez mi sie bardzo podobaja,mam ochote na 3 fiolety ale nie ma ich teraz
Wstyd się przyznać, ale nie mam aparatu cyfrowego
Calishanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 10:57   #88
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Witam
Przybylam na watek skuszona opisami kompaktow
Mam pytanie do posiadaczek Cura Naturale Dual Effetto Powder Makeup SPF8 - No. 01 Ivorio - czy on nie jest przypadkiem rozowy? Na moim monitorze zdjecie z Tru uwydatnia rozowa tonacje tego kompaktu. Z gory dzieki za odzew
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 11:44   #89
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Calishanna Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać, ale nie mam aparatu cyfrowego
Nic sie nie dzieje
Rozumiem

**********************

Wrzucam zdjecia pudru Milano w swietle dziennym,udalo sie dosc dobrze uchwycic rzeczywisty kolor
Dodalam tez probki skory bez makijazu-nie patrzcie na stan bo nie jest w super kondycji przez kwasy....troche przesadzilam....
W kazdym razie widac jak podklad kryje i wyrownuje koloryt-nie jest to szczyt umiejetnosci a jedynie pokazowe zdjecie jak wyglada sam podklad na filtrze.

To tak na szybko bo dzisiaj mam jakis fatalny dzien
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Milano Borghese 01.1 jpg.jpg (108,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Milano Borghese 01.2 pg.jpg (117,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Milano Borghese 01.jpg (128,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Filtr+podklad.1jpg.jpg (66,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Filtr+podklad.jpg (84,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Skin 2.jpg (54,9 KB, 35 załadowań)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 11:51   #90
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjecia pudru Milano w swietle dziennym,udalo sie dosc dobrze uchwycic rzeczywisty kolor
Dodalam tez probki skory bez makijazu-nie patrzcie na stan bo nie jest w super kondycji przez kwasy....troche przesadzilam....
W kazdym razie widac jak podklad kryje i wyrownuje koloryt-nie jest to szczyt umiejetnosci a jedynie pokazowe zdjecie jak wyglada sam podklad na filtrze.

To tak na szybko bo dzisiaj mam jakis fatalny dzien
Jestem pod wrażeniem. Wszystko ukrył Super

A odcień pudru wydaje się byc dla mnie idealny, naprawdę jest jasniejszy od 03 buffa? Bo patrząc na zdjęcie nie wydaje mi się
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.