ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-01, 17:12   #181
alunia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW
Ja również bardzo zawiodłam sie na dr Stefanie Skrockim.Bylam u niego juz nieraz i raczej bylam zadowolona ale kiedy kilka dni temu poszlam z podejrzeniem ciazy wszystko sie zmienilo.Potraktowal mnie bardzo przedmiotowo,nie pytal o zadne szczegoly typu jakie objawy itp.NAwet nie chcial mnie zbadac bo to za szybko zeby wykryc ciaze,ale na sczescie do badania doszlo i lakonicznie stwierdzil ze wyglada na 6-tygodniowa ciaze.Najciekawsza byla sprawa z wyslaniem mnie na badania:morfologia,mocz, wr itp.Chodze na fundusz do niego a nie prywatnie a on spytal psychologicznie czy jestem w stanie zainwestowac w siebie 20 zl na badania.Spytalam dlaczego mam placic skoro chodze na fundusz a on na to ze na fundusz bede kilka razy klota wiec lepiej zebym zaplacila i szybko miala zrobione te badania.OK poszlam do laboratorium a tam bardzo zdziwiona pani ktora mi wytlumaczyla ze wystarczylo zeby lekarz dal skierowanie i badania bylyby za darmo, ze mi sie to nalezy i ze to nieprawda z kilkakrotnymi klociami.Wszystko byloby tak samo jak teraz kiedy musialam placic.Wyglada na to ze lekarz chcial na mnie zarobic a to juz jest niesmaczne.Wiecej do niego nie pojde.Zmieniam lekarza na jakiegos lepszego w prowadzeniu ciazy. Pozdrawiam
alunia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 23:18   #182
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Łódź

Wspomniana juzw tym wątku dr Jablońska - Krasomska (czy tam odwrotnie ) z Centrum Zdrowia Matki Polki. Trafiło mi się u niej kilka wizyt - byla na zastępstwie. Jej szyderczy uśmiech, a niekiedy chichot doprowadza mnie do szału - jest obecny praktycznie przy każdej mojej opowiedzi na jakiekolwiek pytanie, nawet jesli chodzi o termin ostatniej miesiaczki. Wszystko musi być tak, jak ona sobie wymyśli, nie informuje na czym polegaja konkretne badania, zabiegi, nie podaje żadnych "za" i "przeciw", bo po co. To lekarz leczy a pacjent ma sie temu poddawać bez żadnego "ale". Straszy, ze nie wypisze recepty na pigułki, po czym laskawie wypisuje na dwa opakowania Ostatnio, kiedy nie zgodzilam sie na pobranie wycinka (ponieważ temu babsku nie ufam ani trochę) uslyszalam słowa wypowiedziane poblazliwym glosem: "Prosze juz wiecej do mnie po recepty nie przychodzić, dobrze?". Krzyczala na mnie jak powiedzialam, ze nie badam regularnie piersi co miesiac, tylko od czasu do czasu (ale sama mnei oczywiscie nie zbadala). Badanie ginekologiczne jest u niej bardzo bolesne, dwa razy nawet trafiło mi się w trakcie okresu (do CZMP zglasza się wielu pacjentów i niekiedy nie mozna zdążyc z wizytą przed zakonczeniem ostatniego opakowania pigulek). Kiedy ostatnio weszlam do kabiny się przygotować do badania, wyszla na papierosa na godzine!!! Jak wrócila, ochrzanila mnie, że my to na 10:20 a nie 11:20 byłyśmy umówione (dodam ze bylam punktualnie) - oczywiscie ten przewspaniały uśmiech jak zwykle miala przyklejony na twarzy. Stwierdzila jeszcze ze specjalnie z zebrania sie urwala
Po ostatniej wizycie wyszlam z placzem, mówiąc że z miłą chęcia do niej nie wróce, a moją nadżerka bedzie sie zajmował mój lekarz. Uslyszalam że jestem brutalnie i rozbrajająco szczera. Z pobłażliwym uśmiechem i ironia w glosie poprosilą żebym jej powiedziala co ona mi takiego zrobila. Jakby ja to interesowalo. A najbardziej to mnie wkurza ta jej wyjatkowa "uprzejmosć" i ten szyderczy uśmiech. Gdybym chciala się komuś nawet uzalić, to własciwie nie mam co powiedzieć, bo ona taka milutka jest. Zeby sie przekonać, czy warto do niej chodzić, trzeba sie osobiście wybrać na wizytę, ponieważ panuje tam specyficzny klimat
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:51   #183
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara Pokaż wiadomość
Dr Pietras tez przyjmuje w tej samej przychodni. Sprawia wrazenie milego i madrego ale powoli zrazam sie tym ze od roku nie moze mnie wyleczyc z "braku miesiaczki" .
Juz o nich wczesniej pisalam.
A ja mu jednak ufam, poniewaz jak poszlam do szpitala do niego tego samego dnia od reki wykonal mi krio, oczywiscie najpierw mnie zbadal a nastepnie wykonal zabieg.
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 12:52   #184
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków
Nie wiem czy ta czarownica przebrzydła jeszcze przyjmuje - mam nadzieje że nie. Zofia Ziemba Kulig, gabinet prywatny na ul. Zakątek. Przemiła kobieta, czestuje cukiereczkami, usmiecha sie - taka ukochana ciocia. Recepty spinane kolorowymi spinaczami. Robi to na prawde dobre wrazenie. Wmowila mi choroby ktorych nigdy nie mialam, jak mowila ze powinno mnie bolec a nie bolalo to tak mnie ugniatala ze mi oczy z bolu na wierzch wychodzily. Stwierdzila ze moge dzieci nie miec. POzapisywala mi lekarstw na kilka stowek po czym od razu dzwonila do apteki obok czy to maja i wysylala mnie zeby od razu kupic. Skierowanie na USG do jednego jedynego lekarza (Piotr Chalupczak) gdzie w skierowaniu pisala co lekarz ma zobaczyc i on oczywiscie to widzial. Wydruku z USG oczywiscie nie dostalam. Musiala sie dzielic kasa i z apteka i z doktorkiem od USG.
Na szczescie wykazalam sie intuicja i przed wykupieniem tych wszytskich niepotrzebnych mi lekarstw trafilam do super lekarki do ktorej chodze do dzis.
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 22:17   #185
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez OnYoo Pokaż wiadomość
Kraków
POzapisywala mi lekarstw na kilka stowek po czym od razu dzwonila do apteki obok czy to maja i wysylala mnie zeby od razu kupic. Skierowanie na USG do jednego jedynego lekarza (Piotr Chalupczak) gdzie w skierowaniu pisala co lekarz ma zobaczyc i on oczywiscie to widzial. Wydruku z USG oczywiscie nie dostalam. Musiala sie dzielic kasa i z apteka i z doktorkiem od USG.
Na szczescie wykazalam sie intuicja i przed wykupieniem tych wszytskich niepotrzebnych mi lekarstw trafilam do super lekarki do ktorej chodze do dzis.
Brawo OnYoo! Ale panią doktor i jej praktykami to powinna zainteresować się także wyższa instancja
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 22:49   #186
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Pewnie tak ale ja wtedy bylam tak zestresowana tą cała sytuacją ze dopiero teraz sobie mysle ze mozna sie było tą babą zająć na poważnie. Ale koleżanki wszystkie przed nią ostrzegłam więc przynajmniej tyle zrobiłam
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 23:00   #187
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

U nas jakiś lekarz z klinik podczas prywatnych wizyt wmawiał kobietom nowotwór i mówił, że da się to wyleczyć, dawał im jakies mazidła (pewnie wazelinę), niby jakieś zabiegi robił i nabijał sobie kieszeń. Wydało sie jak jakas pacjentka poszła na konsultacje do innego lekarza. Sprawa była w Uwadze, czy Interwencji, była prowokacja i co? I facet dalej pracuje
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 11:08   #188
bafi2
Raczkowanie
 
Avatar bafi2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Legionowo
dr Mateuszczyk .... Podobnie jak Joanna 20 myślę ... człowiek poprostu okropny nie slucha co sie do niego mowi nie bada i wogle słuchajcie brakuje mi słow
bafi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 12:08   #189
*AgneS*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 110
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

RZESZÓW

dr WĄTOR - pierwsze tabletki przepisal mi od reki, bez badan, bez jakichkolwiek pytan. Ups - zadal jedno pytanie "w jakiej cenie chce te tabletki". Po dluzszym czasie, gdy zmienilam ginekologa dowiedzialam sie ze te tabletki ktore mi Wątor wypisywal maja za duza jak na mnie (wagowo) dawke hormonow. Ani razu nie zrobil mi badania. Wulgarny w stosunku do mojej ze tak powiem "obficie" obdarzonej przez nature kolezanki.
Ostatnio bylam u niego bo moja gin. byla na urlopie. Mialam isc na cytologie, pomyslalam ze raz kozie smierc..pójdę do tego idioty bo było to zaraz przed wyjazdem na wakacje. Przyszlam do gabinetu, powiedzialam ze chce zrobic cytologie, kiedy mialam ostatnią itp. Przytocze pokrótce nasz dialog
"artykułów się naczytałas i ci sie badania zechciało?"
JA: ?? nie rozumiem
"juz kolejna przychodzi dzis na cytologie, dziś był artykuł w gazecie o cytologii i sie wszystkim zachciało"
JA: rejestrowałam sie prawie miesiąc temu, więc żadnego artykułu nie czytałam

Po tym miłym wstępie, chciał mi jeszcze wmówić, że nie ma potrzeby robić cytologii częsciej niż raz na 3 lata. (taa..). Jakby to było dla niego jakieś czasochłonne i wymagające badanie...


dr. MŁYNARCZYK - wiele kobiet,w tym moja mama, go poleca. Na mnie za każdym razem się darł, nie wiem czy był w złym humorze, sądze jednak że skoro byłam u niego z 5 razy i za każdym razem się "wyżywał", to po prostu jest niemiły i gburowaty z charakteru. Ma stereotypowe podejscie do młodych ładnych kobiet przychodzących po recepty. Raz mi zasugerował, że mój partner mnie wysyła po recepty i to on ma z tego większą radość (??).
Ponadto jest niemiły i chamski w stosunku do kobiet starszych..z nadwagą. Pewna pacjentka, z którą czekałam na wizytę, opowiadała mi że właśnie z tego powodu sie od niego przeniosła.
*AgneS* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 13:38   #190
Kamiturek
Raczkowanie
 
Avatar Kamiturek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 135
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Ja nie polecam pana Kućmy z Jastrzębia, jest oschly, ma staroswieckie metody. Ptraktowal mnie doslownie jak idiotke, ktora w ogole nie ma o niczym pojecia, w dodatku byl nieuprzejmy. CO do badan to szkoda gadac bo nie chce mi wypisac jakie mam badnia zrobic zeby spradzic co jest nie tak ze nieumiem zajsc w ciąże a on poprostu nie chce tego zrobie a tak naprawde to jego to powinno nie obchodzic bo to ja place za wszystko i ja chce zrobic badania, takie ktore mi pomoga. W ogole chyba nie traktuje dobrze mlodych kobiet. W ogole jest okropny i nie pomoga z zaden sposob. A jak juz go przyparlam do muru to mi wypisal na 2 badania ktore w niczym mi nie pomoga, w dodatku nie powiedzial mi czemu mi je kaze zrobi, tylko dlatego pewnie bo kasa mu idzie w lape, bo wyslal mnie do zaprzyjaznionego laboratorium. Nie polecam!!
Kamiturek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 12:57   #191
Noemcia
Przyczajenie
 
Avatar Noemcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor z osiedla Lesna, niestety nie pamietam nazwiska, ale dowiem sie i zaraz edytuje.. Poszlam z kuzynka zeby jej dodac otuchy przed pierwsza wizyta, pocieszalam ze nie bedzie zle. Wyszla z placzem. Okazalo sie ze genialna pani doktor zrobila jej badanie wziernikiem, kiedy ona byla jeszcze... dziewica nie sluchala kuzynki, ktora przeciez jej o tym mowila, kazala sie rozluzniac (powiedzcie jak mozna sie w takiej sytuacji wyluzowac??) i generalnie traktowala ja chlodno i po macoszemu. Bylam w szoku i do tej pory nie rozumiem co to za lekarz, ktory wykonuje badanie wziernikiem dziewicom?? doslownie wlos sie jezy na glowie..
Noemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 13:01   #192
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez *AgneS* Pokaż wiadomość
RZESZÓW


dr. MŁYNARCZYK - wiele kobiet,w tym moja mama, go poleca. Na mnie za każdym razem się darł, nie wiem czy był w złym humorze, sądze jednak że skoro byłam u niego z 5 razy i za każdym razem się "wyżywał", to po prostu jest niemiły i gburowaty z charakteru. Ma stereotypowe podejscie do młodych ładnych kobiet przychodzących po recepty. Raz mi zasugerował, że mój partner mnie wysyła po recepty i to on ma z tego większą radość (??).
Ponadto jest niemiły i chamski w stosunku do kobiet starszych..z nadwagą. Pewna pacjentka, z którą czekałam na wizytę, opowiadała mi że właśnie z tego powodu sie od niego przeniosła.
OOo jestem w szokuu ja byłam u niego pare razy leczy sie u niego prawie cała moja rodzinka i kazdy jest zadowolony ogolnie jest strasznie oblegany bo trzeba sie umawiac miesiac wczesniej do niego. Dziwne to
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 05:44   #193
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Noemcia Pokaż wiadomość
Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor z osiedla Lesna, niestety nie pamietam nazwiska, ale dowiem sie i zaraz edytuje.. Poszlam z kuzynka zeby jej dodac otuchy przed pierwsza wizyta, pocieszalam ze nie bedzie zle. Wyszla z placzem. Okazalo sie ze genialna pani doktor zrobila jej badanie wziernikiem, kiedy ona byla jeszcze... dziewica nie sluchala kuzynki, ktora przeciez jej o tym mowila, kazala sie rozluzniac (powiedzcie jak mozna sie w takiej sytuacji wyluzowac??) i generalnie traktowala ja chlodno i po macoszemu. Bylam w szoku i do tej pory nie rozumiem co to za lekarz, ktory wykonuje badanie wziernikiem dziewicom?? doslownie wlos sie jezy na glowie..
ja też bylam badana na pierwszej wizycie wziernikiem, mimo ze bylam dziewicą. Wydaje mi się, źe badanie to mialo na celu zniechęcenie mnie do brania pigulek i rozpoczynania współżycia tak wcześnie - w wieku 18 lat. ("18 lat sie skonczylo to od razu sie po recepty przybieglo?!" pytanie pewnej pani doktor - wilczyńskiej ze szpitala msw w łodzi)
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 20:44   #194
PAULA1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

SOSNOWIEC

Stanowczo odradzam dr Szatan przyjmuje w przychodni na Wawelu, jest niemiła, niesympatyczna, wredna , okropna kiedys gdy do niej poszłam tyle co weszłam do gabinetu i mówie ,ze chciałam tabletki anty a ona na mnie z krzykiem ; dziecko a ile ty masz lat ze po takie rzeczy przychodzisz?!!! ciekawe co twoi rodzce na to!!! a chłopak z którym to robisz to pedofil i zboczeniec jakis!! Natychmiast po tych słowach wyszłam miałam wtedy 19lat!!!!!!!!!!!
PAULA1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 14:45   #195
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Noemcia Pokaż wiadomość
Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor z osiedla Lesna, niestety nie pamietam nazwiska, ale dowiem sie i zaraz edytuje.. Poszlam z kuzynka zeby jej dodac otuchy przed pierwsza wizyta, pocieszalam ze nie bedzie zle. Wyszla z placzem. Okazalo sie ze genialna pani doktor zrobila jej badanie wziernikiem, kiedy ona byla jeszcze... dziewica nie sluchala kuzynki, ktora przeciez jej o tym mowila, kazala sie rozluzniac (powiedzcie jak mozna sie w takiej sytuacji wyluzowac??) i generalnie traktowala ja chlodno i po macoszemu. Bylam w szoku i do tej pory nie rozumiem co to za lekarz, ktory wykonuje badanie wziernikiem dziewicom?? doslownie wlos sie jezy na glowie..
a czym ma ją badać żeby obejrzec szyjkę macicy? przesadzasz.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 13:45   #196
sava86
Raczkowanie
 
Avatar sava86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 135
GG do sava86
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Ostróda
Dr. Gładysiak jeśli chodzi o zapalenia itp. nic nie poradzi, natomiast słyszałam że pomaga przy bezpłodności.

Edytowane przez sava86
Czas edycji: 2011-12-19 o 11:38
sava86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 14:15   #197
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez sava86 Pokaż wiadomość
Ostróda
Dr.Gładysiak jeśli chodzi o zapalenia itp.jest nieodpowiedni, natomiast słyszałam że w sprawach bezpłodności jest rewelacyjny. jednakże to wszystko zależy(tak mi sie wydaje) od organizmu7 pacjentki.
sava - wybacz, ale co to znaczy, że lekarz jest nieodpowiedni w sprawach zapaleń? Taka opinia nic nam nie mówi.
Napisz, jak przebiegała wizyta, w jaki sposób się do ciebie odnosił, czy był delikatny podczas badania, czy cię słuchał itp - wtedy taka bardziej opisowa ocena jest dla nas bardziej miarodajna.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 14:38   #198
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Są różne wzierniki. W tym małe, przeznaczone dla dziewic.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 13:37   #199
aniazielonewzgorze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

piszecie o tych ginekologach źle.Ale jak to czytam,to widzi mi się,ze czasami same macie coś na sumieniu.czasami moj też ma zły humor ,bo ma dużo pacjentek,ale zwykle jest przyjazny i dba o mnie.Duzo mu zawdzieczam,znalazł mi nadżerkę ,której nikt nie widział wczesniej/potwierdziłam u innego,który za leczenie zażyczył sobie 300+200wizyty/wymroził skutecznie,leczy mnie skrupulatnie,zawsze bada jak mam problem.Chociaż tu jest jako zły,ja uważam ,ze ta ,która go tak źle opisała,sama ma nieczyste sumienie,zaniedbała się,a ma pretensje,ze nie dokonał nic dla niej.A może też była niesympatyczna.Ja dodam go do dobrych.
Na szczeście zawsze możecie sobie zmienic ginekologa,ale czy inny będzie was chciał?-mój zawsze mówi,że jest tylu ginekologów w Warszawie,ze mozecie do nich iść,ale wtedy okaze się,że za pieniadze ,albo trzeba czekać 2-3 miesiące.I jest to prawda.
aniazielonewzgorze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 15:12   #200
paraplegia@onet.eu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Jest to także mój ginekolog.I-wsza wizyta w ciązy ok.8 tyg,badanie piersi,grupa krwi,morfologia,mocz,toxo plazmoza,wr,cytologia i chyba cos jeszcze.Następna wizyta za 2 tygodnie.Usg do wykonania,załozenie karty ciąży.
urodziłam zdrowe ,śliczne dziecko,w poleconym szpitalu.
coś kręcisz i chyba nie do konca piszesz prawdę.
paraplegia@onet.eu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:42   #201
paraplegia@onet.eu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Biały miś Pokaż wiadomość
Warszawa,
jeszcze raz dr Jacek Woźniakowski, przychodnia studencka waryńskiego
Propaguje politykę antyrodzinną. Przyszłam do niego po wizycie u innej ginekolog, która mnie z lekka zdenerwowała proponując dla wygody usunięcie ciąży. Nie chcący podzieliąłm się kąśliwą uwagą na temat wcześniej propozycji. Pan Dr stwierdził niz dziwnego mi coś takiego zaproponowała skoro ja brałam tyle leków antydepresyjnych wcześniej - leczyłam się na depresje ale w 3 tygodniu ciązy przerwałam. Kazał podpisać mi jakieś bezwartościowe oświadczenie. Stwierdził że skoro jestem taka chętna do urodzenia dziecka , więc niepotzrebne mi jest badanie na toksoplazmoze - stanadrdowe badanie jezeli ciężarna przebywa ze zwierzętami. Powiedział również z tego samego powodu że badanie prenatalne jest niepotrzebne. Na koniec skomentował " Ale mi się pacjentka trafiła - nie dość że w ciąży to jezscze z depresją".
I to jest ginekolog-położnik??
chyba coś krecisz!!
paraplegia@onet.eu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:27   #202
Biały miś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

??? niby dlaczego miałabym kręcić??Opisałam jak mnie potraktował. Gość nie lubi/nie znosi/nienawidzi kobiet w ciąży a jedyne co potrafi to przepisywać pigułki...
Biały miś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 23:06   #203
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez sava86 Pokaż wiadomość
Ostróda
Dr.Gładysiak jeśli chodzi o zapalenia itp.jest nieodpowiedni, natomiast słyszałam że w sprawach bezpłodności jest rewelacyjny. jednakże to wszystko zależy(tak mi sie wydaje) od organizmu7 pacjentki.
ja natomiast na temat tego lekarza slyszlalam same dobre opinie...jest skrupulatny, sympatyczny, odpowioada bez problemu na wszelkie pytania daje skierowania na potrzebne badania itp itd.pierwszy raz sie spotykam z negatywna opinia na jego temat.
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 23:29   #204
buki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław
Krzysztof Filipiuk "niby-lekarz".
Na dzień dobry okrzyczał mnie że nie ma mojej karty - na co ja że to nie moja wina że mi pielęgniarka nie założyła. Później dowiedziałam się że mam "ogromną nadżerkę" i że ją mi wyleczy, ale potem okazało się że jestem w ciąży więc nic z tego... Na prośbę o zbadanie piersi odparł "teraz liczy się tylko ciąża" - więc mi ich nie zbadał. Przy badaniu ginekologicznym nie uznaje za stosowne zakładania rękawiczek, czy chociaż mycia rąk... Moje pytanie o płeć wyprzedził stwierdzeniem, że jak pójdę na usg genetyczne (nie mówił że kosztuje "tylko" 150zł - u jego kolegi) to się dowiem. Na ostatniej wizycie zapytałam czemu mimo "ogromnej nadżerki" nie mam zrobionej cytologii - to on na to że jak mam 20 lat to już ktoś mi ją powinien zrobić (niby kto - jak on jest moim pierwszym ginem i chodziłam do niego 7 miesięcy). Jak zapytałam jak duże jest dziecko i mniej więcej ile waży to stwierdził że to mało ważne - nawiązała się bardzo nieprzyjemna rozmowa - po czym zaczął mierzyć dziecko - mierzył 10 minut po czym stwierdził że dziecko się wierci... I mi guzik powiedział - to utwierdziło mnie w przekonaniu że koleś nie potrafi obsłużyć tego usg. Zapytał czemu nie biorę żadnych tabletek na pęcherz moczowy - skoro mam liczne bakterie - bo "nie zauważył tego" wcześniej. Ogólnie to sprawia wrażenie mało zainteresowanego, tabletki i witaminy to najlepiej brać we własnym zakresie - bo on nic nie zaleca, a potem krzyczy że wyniki są złe... Jedyne co go naprawdę interesuje to to czy życzysz sobie zdjęcie dzidzi za 20 zł...
buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 23:29   #205
Absynthia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 152
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Płock: dr Julia Lewandowska, która przyjmuje w przychodni Orlen Medica na ul. Otolińskiej, oraz ma prywatną praktykę gdzieś na Szarych Szeregów.

Z moich doświadczeń:
Bardzo długie terminy do gina są w tej przychodni, ale w sytuacjach nagłych można wejść bez kolejki i zapytać, czy przyjmie. Pierwszy raz skorzystałam z tej możliwości, gdy miałam bóle w podbrzuszu, którym zaczęła towarzyszyć gorączka - podejrzewałam stan zapalny i z pewnością była to sprawa ginekologiczna, bo bóle nasilały się podczas stosunków. Od progu usłyszałam, że pani doktor mnie przyjmie, pod warunkiem, że to są rzeczywiste bóle, bo jeśli oszukuję, to zapłacę za wizytę. Kiedy powiedziałam, że boli od tygodnia, zakpiła sobie, ze to jest nagła wizyta. Przyczynę bólu odnalazła i wtedy trochę spuściła z tonu, po czym zapisała leki, które okazały się mało popularne, a co za tym idzie, trudno dostępne, toteż z bólem łaziłam po aptekach, żeby dostać ten środek. Drugim wariantem było poczekać, aż mi go sprowadzą, ale czekanie groziło skręceniem torbieli... Wywiad był nierzetelny: zabrakło podstawowych pytań wykluczających podanie środka hormonalnego dwuskładnikowego (papierosy, skłonność do zakrzepicy, żylaków itp). Terminu wizyty kontrolnej nie podała.
To jeszcze nic. Od tamtego czasu zaczęłam mieć jeszcze bardziej nieregularne miesiączki i to bardzo obfite. Wykrwawiam się do tego stopnia, że nie jestem w stanie pracować. Siódmego dnia miesiączki zadzwoniłam do niej, żeby się dowiedzieć co robić, podała mi nazwę leku, który miałam kupić, a jeśli nie przejdzie, zgłosić sie następnego dnia rano. Po dwóch dawkach krwawienie trochę sie zmniejszyło (zaczęło to wyglądać jak moja normalna miesiączka), ale nie ustało, więc poszłam. Pani doktor stwierdziła w badaniu fizykalnym, że to nie jest żaden krwotok, tylko końcówka okresu, znowu nie było wywiadu, więc zaczęłam sama mówić to, co wydawało mi się istotne, ona zaś nie zainteresowała sie tym w żaden sposób, tylko zapisała mi środek przeciwbólowy (nic mnie nie bolało), znowu nie pytając, czy mogę przyjmować takie środki (ketoprofen). Zapytałam, czy mogę dostać zwolnienie chociaż na ten dzień, odpowiedziała, że nie, nie czekając nawet aż skończę mówić. Uznała, że nie ma podstaw. Wyjaśniłam więc specyfikę swojej pracy (n-l w szkole specjalnej) - usłyszałam, że mam sobie wziać urlop, bo przecież nauczyciele mają tyle wolnego, że można to wykorzystać (tak jak mówią osoby, które nie mają zielonego pojęcia o pracy i urlopach nauczycieli). Dodatkowo wysłuchałam litanii o tym, że ona pamięta moją ostatnią wizytę i czego ja chcę, nie byłam od tamtej pory, przychodzę tylko w sytuacjach kryzysowych i tak dalej. Wróciłam do domu tak zdenerwowana, że nie mogłam się uspokoić, dlatego mama zadzwoniła do tej pani, żeby się dowiedzieć dlaczego tak mnie potraktowała i w tej rozmowie pani doktor nieproszona powiedziała wszystko, co miała w karcie zapisane. Nie była to kulturalna rozmowa - została poddana w wątpliwość moja prawdomówność i w ogóle szkoda gadać, wreszcie pani doktor rzuciła słuchawką. Po wizycie u specjalisty musiałam iść do lekarza rodzinnego, żeby mi dał zwolnienie, skierowanie na badanie krwi, no i oczywiście sie dowiedzieć, że to jest sprawa ginekologiczna...
Prawdopodobnie mam anemię, krwawienie trwa nadal i końca nie widać (9 dzień), pani doktor uznała, że nie ma problemu...
Teraz muszę iść do kompetentnego lekarza, który nie będzie mnie traktował jak wroga, zrobi wszystkie potrzebne badania, postawi diagnozę i podejmie leczenie... i muszę oczywiście za to zapłacić, mimo że mam ginekologa na rejonie. A gdy się dowiem co mi jest i jeśli potwierdzą się moje przypuszczenia, to...
Absynthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 23:57   #206
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
warszawa

odradzam jak nie wiem co FORWALKSA warszawa ul jagiellonska
a fuj stara niemila i wogule wychodzisz czujac sie jak szmata
Ja to nie polecam calej tej przychodni. :/
'dom publiczny' na kółkach :/
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 18:59   #207
Ashanti83r
Przyczajenie
 
Avatar Ashanti83r
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 16
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa-Ożarów-Sochaczew Dr CZERWONIEC -niemiły,niedelikatny,nie umiejący uzasadnić leczenia którego wprwadził! Zrezygnowałam z niego po drugiej wizycie poniewaz stale mowił do mnie:"dziewczyno rozluznij mięśnie,dziewczyno nie spinaj sie tak"(niemilym tonem),cytologie wykonał tak nie delikatnie,ze naprawde trudno było mi się "nie spinać"! Natomiast moja przyjaciólka chodzila do niego dość długo ale zrezygnowała bo wyciągał od niej kase,faszerował wciąż nowymi homrmonami a nie potrafił stwierdzic choroby. Koleżance z Sochaczewa zle poprawadzil ciąże(wciąż się mylił) w wyniku czego musiała całą przeleżec.
Ashanti83r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 19:17   #208
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez aniazielonewzgorze Pokaż wiadomość
piszecie o tych ginekologach źle.Ale jak to czytam,to widzi mi się,ze czasami same macie coś na sumieniu.czasami moj też ma zły humor ,bo ma dużo pacjentek,ale zwykle jest przyjazny i dba o mnie.Duzo mu zawdzieczam,znalazł mi nadżerkę ,której nikt nie widział wczesniej/potwierdziłam u innego,który za leczenie zażyczył sobie 300+200wizyty/wymroził skutecznie,leczy mnie skrupulatnie,zawsze bada jak mam problem.Chociaż tu jest jako zły,ja uważam ,ze ta ,która go tak źle opisała,sama ma nieczyste sumienie,zaniedbała się,a ma pretensje,ze nie dokonał nic dla niej.A może też była niesympatyczna.Ja dodam go do dobrych.
Na szczeście zawsze możecie sobie zmienic ginekologa,ale czy inny będzie was chciał?-mój zawsze mówi,że jest tylu ginekologów w Warszawie,ze mozecie do nich iść,ale wtedy okaze się,że za pieniadze ,albo trzeba czekać 2-3 miesiące.I jest to prawda.
a to ci sie zart udal.Po to sobie zalozylas konto zeby tego odkrywczego posta napisac?Szkoda ze nie wymienilas nazwiska.A moze sama/sam jestes lekarzem którego nazwisko przewija sie w tym wątku.Wypraszam sobie takie gadanie,szczególnie to ostatnie wytluszczone zdanie.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 19:23   #209
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Ja to nie polecam calej tej przychodni. :/
'dom publiczny' na kółkach :/
Szpiegu mozesz rozwinąc swoja mysl??
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 21:57   #210
paslik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 675
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez sava86 Pokaż wiadomość
Ostróda
Dr.Gładysiak jeśli chodzi o zapalenia itp.jest nieodpowiedni, natomiast słyszałam że w sprawach bezpłodności jest rewelacyjny. jednakże to wszystko zależy(tak mi sie wydaje) od organizmu7 pacjentki.
JA również po raz pierwszy spotykam się z negatywną opinią na jego temat. Sama mam o nim jak najlepsze zdanie i korzystam z jego usług. W czasie ciąży miałam problemy z nawracającymi infekcjami dróg moczowych oraz anemią i radził sobie z tym bez problemu. Poza tym był bardzo delikatny w czasie badań, które zwykle nie należą do przyjemnych.
paslik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.