ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 09:39   #691
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

zaspomnialam obejrzec odcinka, o ludu
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 10:42   #692
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez may84 Pokaż wiadomość
Praktycznie wszystkich jest łatwo znaleźć na FB i instagramie. Z ciekawości zrobiłam śledztwo i nie znalazłam tylko Pauliny z pierwszej pary.
Myślę, że oni podpisali z TV kontrakty i mają zakaz wyrzucania ewentualnych wspólnych zdjęć do internetu przed emisją całego programu.
To moja żyłka śledcza nie jest na tyle dobra Reszty nie umiem znaleźć mimo podania w programie wieku, zawodu, miast i imion Może to i lepiej, przynajmniej będę z większą ciekawością oglądać
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 11:32   #693
may84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 137
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Odkryłam jeszcze, że Krzysztof z pierwszej pary i Marcin z trzeciej kumplują się (wspólne zdjęcia na instagramie).
may84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 11:39   #694
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Nie oglądałam wczoraj odcinka. Pojawila się trzecia para ?
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:40   #695
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mnie najbardziej rozbawiło jak ta ostatnia babeczka coś mówiła w stylu, że jest bardzo otwarta tego faceta szkoda, wydaje się spoko, mówi otwarcie, że jest spokojny i skryty i że nie jest łatwo mu się otworzyć a ona odwrotnie, udaje otwartą chociaż chce wszystko kontrolować i z jej strony jest taki fałsz. I jeszcze ten tekst, że wszystko jej w życiu wyszło a małżeństwo nie wyszło, ale nie wiadomo czemu, bo wszystko robili dobrze

Chłopak z drugiej pary zyskuje coraz bardziej, widać, że jest ogarnięty. Podoba mi się, że rodziców szanuje, ale jest świadomy tych różnic i zdrowo się dystansuje, sam zauważa, że ten dystans daje plusy w postaci ocieplenia relacji
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:50   #696
kabaczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Krzysztof ma zdjęcie z Pauliną na instagramie więc chyba są razem
kabaczka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 17:51   #697
may84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 137
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez kabaczka23 Pokaż wiadomość
Krzysztof ma zdjęcie z Pauliną na instagramie więc chyba są razem
Są dwa zdjęcia z urlopu w Holandii.

Natomiast na stronie "telemagazyn" są już zdjęcia z dwóch pierwszych ślubów.
may84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 18:00   #698
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez may84 Pokaż wiadomość
Odkryłam jeszcze, że Krzysztof z pierwszej pary i Marcin z trzeciej kumplują się (wspólne zdjęcia na instagramie).
Podasz mi na PW ich profile?
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 13:25   #699
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Obejrzałam drugi odcinek i mam wrażenie, że jest to program o kompetencji ekspertów, a nie o uczestnikach.
Ostatnia para faktycznie zgrana, ale jakos nie wyobrazam sobie ich razem. To juz w ogole by wszystko kalkulowali na chlodno, nie widze tam oczami wyobrazni spontanicznosci...
Jeszcze ta dziewczyna blondynka. Tyle lat sama, z dobrego domu, widać, że biedy nie klepie, uwielbia gotowac. Musiiii być coś z nią nie tak
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 15:29   #700
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Podasz mi na PW ich profile?
Ja tez poprosze

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:07   #701
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

W mojej opinii pierwsza para (ta ruda dziewczyna z wesołkiem) kompletnie niedobrana, no nijak mi do siebie nie pasują!
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 22:14   #702
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Za to dyrektor hotelu i właścicelka szkoły językowej wydają się idealnie pasować do siebie. Widać, że oboje to ludzie z klasą.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 22:35   #703
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Po dzisiejszym odcinku mysle, ze najwieksze szanse na powodzenie ma para nr 1.

Dyrektor hotelu to taki typowy sztywniak dla mnie ale moze takiej osoby wlasnie szukala jego dopasowana żona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 22:52   #704
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ja na pewno bede kibicowac tej parze, która juz prawie dotarla do urzędu wydaje mi sie, ze dobrze sie beda uzupelniac i bedzie im zalezec na tym, zeby to malzenstwo mialo szanse sie udac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 23:01   #705
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Dyrektor hotelu troszkę zaszokował brakiem przyjaciela który by mu swiadkowal. Nie mial tez kawalerskiego. Chyba że to dalej ta jego "ochrona bliskich".

Oczywiście też kibicuję tej parze co już prawie doszla do slubu on sie przejmuje brakiem rodziny i mowi ze to slub na zawsze i na serio a ona ma wsparcie rodziny (slodkie bylo jak ją Tata wszedzie wozil) i jest entuzjastycznie nastawiona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 23:18   #706
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Liczyłam że skoro w necie są już zdjęcia ślubów, to dziś pokażą coś więcej- ale mam wrażenie że montują odcinki na bieżąco, dostosowując się do opinii w mediach po zdjęciach mam wrażenie, że śluby, i wesele pary numer 2 odbywają się w świętokrzyskiem, tym bardziej będę oglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 07:13   #707
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Rzeczywiście jak teraz się temu bardziej przyjrzałam to pierwsza para (blondynka + kolczyk) ma największe szanse. I szkoda mi rudej bo ten facet co jej dobrali wydaje się jakiś dziwny
On mówi, że nie chce spokojnej dziewczyny, a ona wydaje się taka ułożona. Myślę, że będzie ją wkurzał. Na początku będzie dobra mina do złej gry, ale potem ona nie wytrzyma. Przerażające są w sumie rzeczy, które znajomi mówili na jego temat. Znaczy przerażające jak dla mnie, bo ja nie byłabym w jego typie. Dziewczyny tylko szkoda.

Za to biznesowa para na bank nie wyjdzie. Ci ludzie za bardzo lubią kontrolować wszystko wokół. Będzie walka o władzę, a potem kulturalne rozstanie w stylu "uznaliśmy, że nam nie po drodze ze sobą". Już wyobrażam sobie, jak pan biznesmen to mówi
No chyba że związek otworzy nowe aspekty ich osobowości, to by mnie zaskoczyło.
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 08:19   #708
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
W mojej opinii pierwsza para (ta ruda dziewczyna z wesołkiem) kompletnie niedobrana, no nijak mi do siebie nie pasują!
I jeszcze ta jego chrzestna z tekstem, że jego wystarczy pochwalić,pogłaskać po główce i będzie spoko
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 09:01   #709
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Na fejsie jeszcze zwrócili uwagę na to śpiewanie hymnu po pijaku, to było słabe A on ma nadzieję że żona będzie "jeszcze gorsza"
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 09:22   #710
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Przesadzacie z tym wieczorem kawalerskim, zwykła impreza tak na serio myślę że ruda i jej przyszły mąż mają największe szanse na związek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 14:32   #711
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mi się też ten koleś od rudej średnio widzi. Ale jak dla mnie to główną przeszkodą w ich związku może być odległość. Ona raczej na pewno do niego do Holandii nie pojedzie, a czy on się zdecyduje wrócić do Polski dla praktycznie obcej osoby? Może być ciężko.

Co do ostatniej pary to sama nie wiem. Obydwoje ogarnięci, mają wygodne życie, robią kariery, tylko niestety znowu ta odległość. Im jeszcze trudniej może być podjąć decyzję o przeprowadzce, bo ktoś musiałby zrezygnować z własnego biznesu. A pan młody z jednej strony fajny, ale z drugiej strony to jego zapraszanie gości to trochę dziwne, tak jakby tak z przypadku ich brał. Tu pracownika bierze na świadka, tu zaprasza jakiegoś znajomego, głównie dlatego, że sprzedaje ubrania ślubne.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 20:48   #712
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Według mnie żadna z tych par nie została dobrze dobrana. Pierwsza para nie pasuje mi do siebie wizualnie. Druga - facet szuka zupełnie innej kobiety niż wybrana dla niego partnerka. Poza tym odległość. Już najbardziej widzę razem tę trzecią parę.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 20:57   #713
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Nooo wreszcie obejrzałam jakiś odcinek nowej serii.
Kibicuje masażyscie z kolczyki em i dziewczynie cukiernikowi. Oboje Ciepli, z sercem do innych. I poważnie podchodzą do programu.

Szkoda mi rude przedszkolanki. Ona może delikatnie pozuje na zbuntowana, nieszablonowa. A jej wybranek jest nieźle pokrecony i powinien szukać kobiety-świra podobnego do siebie. Nie fajne rzeczy o chłopaku wyszły na jaw w tym odcinku. Choćby z tego powodu ja bym się z im nawet nie umówiła.

Para biznesmenów jest dla mnie komiczna. Mają bardzo wysokie mniemanie sobie (albo na takich samych kreowani), a tak na prawdę mają głowy pełne frazesow i żyją wyobrażeniami o sobie. Nie wyglądają na gotowych ma miłość i na to, by coś z siebie dać drugiej osobie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 00:10   #714
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ja myślę, że ten dyrektor hotelu jest bardzo inteligentny, wie że telewizja to szopka i nie chce pokazywać rodziny ani przyjaciół w tej szopce z przeklamanym obrazem rzeczywistości... Ale wie, że skoro w tym siedzi to pokazać kogoś trzeba. Stąd przed kamerami przedstawienie, kto jest jego świadkiem, kto garnitur pomaga wybierać, a to wszyscy są jego pracownicy, prawdziwej rodziny i bliskich nie pokazuje.

To ciekawe, że telewizja tvn w ogóle na to poszła... że się zgodzili. W przypadku pozostałych par kręcili nawet prywatne rozmowy z rodziną a tym ostatnim pozwolili tak trzymać tę rodzinę na uboczu a nie w świetle reflektorów.

Ja myślę, że tvn poszedł na pewne ustępstwa dla nich, żeby się zgodziła ta para wystąpić w tv bo jakby oni się nie zgodzili, to byłby problem, brakowałoby trzeciej pary. Dlatego tym dali taryfę ulgowa. Może nawet powiedzieli mu: swiadek to może to być ktokolwiek, byleby zgodził się pokazać w tv...

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

A ten facet z Holandii to w ogóle co on tu robi? Mają tworzyć małżeństwo jak on nawet w Polsce nie mieszka? I tylko ciągle o tej wodeczce mowili i pokazywali dmuchana lalkę, o masakra....
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 07:15   #715
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

No dla mnie trochę dużo było o tym "waleniu wódy". Ale bardziej mnie wkurza, że minęły 3 odcinki i jeszcze nikt nie wziął ślubu
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 08:49   #716
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

O tak, tez to zauwazylam. Wszechobecna wódka. Jeszcze ten ton którym zwracał sie do chrzestnej.
On się z tej żony napewno dlatego ucieszył, bo wie, że będzie z kim pobaraszkować i poimprezować.
Baaaardzo ciekawe dlaczego jemu się poprzedni związek rozsypał
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 11:10   #717
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;77492436]Ja myślę, że ten dyrektor hotelu jest bardzo inteligentny, wie że telewizja to szopka i nie chce pokazywać rodziny ani przyjaciół w tej szopce z przeklamanym obrazem rzeczywistości... Ale wie, że skoro w tym siedzi to pokazać kogoś trzeba. Stąd przed kamerami przedstawienie, kto jest jego świadkiem, kto garnitur pomaga wybierać, a to wszyscy są jego pracownicy, prawdziwej rodziny i bliskich nie pokazuje.

To ciekawe, że telewizja tvn w ogóle na to poszła... że się zgodzili. W przypadku pozostałych par kręcili nawet prywatne rozmowy z rodziną a tym ostatnim pozwolili tak trzymać tę rodzinę na uboczu a nie w świetle reflektorów.

Ja myślę, że tvn poszedł na pewne ustępstwa dla nich, żeby się zgodziła ta para wystąpić w tv bo jakby oni się nie zgodzili, to byłby problem, brakowałoby trzeciej pary. Dlatego tym dali taryfę ulgowa. Może nawet powiedzieli mu: swiadek to może to być ktokolwiek, byleby zgodził się pokazać w tv...

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

A ten facet z Holandii to w ogóle co on tu robi? Mają tworzyć małżeństwo jak on nawet w Polsce nie mieszka? I tylko ciągle o tej wodeczce mowili i pokazywali dmuchana lalkę, o masakra....[/QUOTE]
Ja też uważam, że ten dyrektor jest bardzo inteligentny. Nie da się ukryć, że ten program jest kontrowersyjny i może wpłynąć na jego opinię. Nie wiemy kim jest jego rodzina, ale nie wydaje mi się, że to zwykłe szaraczki dla których nie ma znaczenia opinia publiczna. Stąd pewnie ich ochrona. I uważam, że właśnie oboje są gotowi na miłość i jej szukają- w końcu zgłosili się do tego programu. To w jaki sposób oboje są pokazywani dla mnie świadczy o tym, że w ogóle nie zależy im, żeby zaistnieć w TV, ale żeby właśnie poznać tą drugą połówkę. Poza tym, uważam, że są dobrze dobrani- nie wyobrażam sobie jego z cukierniczką, czy przedszkolanką (nie mając na myśli nic złego o tych zawodach). Potrzebna mu właśnie taka kobieta z klasą.

Edytowane przez vilka1
Czas edycji: 2017-09-27 o 11:12
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 11:30   #718
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Próbują budować napięcie i zaciekawienie u widza, że trzy odcinki minęły, a ślubu póki co żadnego?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 12:03   #719
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że ten dyrektor jest bardzo inteligentny. Nie da się ukryć, że ten program jest kontrowersyjny i może wpłynąć na jego opinię. Nie wiemy kim jest jego rodzina, ale nie wydaje mi się, że to zwykłe szaraczki dla których nie ma znaczenia opinia publiczna. Stąd pewnie ich ochrona. I uważam, że właśnie oboje są gotowi na miłość i jej szukają- w końcu zgłosili się do tego programu. To w jaki sposób oboje są pokazywani dla mnie świadczy o tym, że w ogóle nie zależy im, żeby zaistnieć w TV, ale żeby właśnie poznać tą drugą połówkę. Poza tym, uważam, że są dobrze dobrani- nie wyobrażam sobie jego z cukierniczką, czy przedszkolanką (nie mając na myśli nic złego o tych zawodach). Potrzebna mu właśnie taka kobieta z klasą.

Pasują do siebie stylem życia i podobną ambicją, ale moim zdaniem ta para kompletnie jest skazana na porażkę z jednego powodu - żadne z nich nie będzie w stanie zostawić swojej pracy ani domu (ona ma swoje wypieszczone mieszkanie, on mówił coś o działce, na której chce się już z żoną budować), moim zdaniem żadne nie odpuści. No chyba, że są z jednego miasta i nie zarejestrowałam tego
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 12:09   #720
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Właśnie miałam powiedzieć, że w edycji amerykańskiej dobierają ludzi z jednego miasta - np. oglądam teraz 5. edycję, gdzie wszystkie pary zdecydowały się ze sobą zostać i pochodzą z Chicago
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-07 09:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.