Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-02, 09:00   #3001
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ten nowy program sephory jest do kitu, jak dla mnie. Wczoraj czy przedwczoraj go wprowadzili i owszem, mozna prezent wybrac wsrod kilku rzeczy, ale jak sie go wybiera to znizka w koszyku bye bye robi. Tak to ja dziekuje.
No i kody indywidualne na 10%, mnie wpisywane nie wchodzily, tylko jak wybieralam zakladke rabaty 10% wtdy automatycznie sie ladowal.
Jedyne co mi sie podoba, to 15% na wybrana marke w tym z tych wykluczonych ze znizek.
Generalnie to jakaś kpina, mam 75pkt na koncie a zakupów zrobiłam sporo w tym roku, jak zapytałam obsługę o co chodzi to mi powiedzieli że mam ponad 20 kodów rabatowych na zniżkę 10%... Na co mi to?!

Ostatnie zakupy to także klapa - skusiłam się na promkę dla goldów too faced gdzie do zakupów była paleta cieni.. zamówienie przyszło z jakimś starym rozświetlaczem... od 2 tygodni nikt z sepho nie raczył mi odpisac na maila...

coś nie mam szczęścia bo w douglasie to samo mnie spotkało - do zakupów lancome dostałam szminkę z 2017r...

może wszechświat chce mi coś powiedzieć

w uk kupiłam trochę kosmetyków gucci - kusiły na yt a u nas niedostępne, póki co wzdycham do opakowań
i szmineczka charlotte bardzo bardzo przyjemna - wziełam pillow talk i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A propos Charlotte, to dostałam maila, że w jej aplikacji są jakieś spore zniżki.
Sama nie sprawdzam, bo boję się, że się skuszę
mam apkę i polecam - teraz jest super promka -40% oraz dużo prezentów od chyba 190eur próg (szminka, mini liner i tusz, zestaw do mycia twarzy olejek i żel)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 09:26   #3002
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Generalnie to jakaś kpina, mam 75pkt na koncie a zakupów zrobiłam sporo w tym roku, jak zapytałam obsługę o co chodzi to mi powiedzieli że mam ponad 20 kodów rabatowych na zniżkę 10%... Na co mi to?!

Ostatnie zakupy to także klapa - skusiłam się na promkę dla goldów too faced gdzie do zakupów była paleta cieni.. zamówienie przyszło z jakimś starym rozświetlaczem... od 2 tygodni nikt z sepho nie raczył mi odpisac na maila...

coś nie mam szczęścia bo w douglasie to samo mnie spotkało - do zakupów lancome dostałam szminkę z 2017r...

może wszechświat chce mi coś powiedzieć

w uk kupiłam trochę kosmetyków gucci - kusiły na yt a u nas niedostępne, póki co wzdycham do opakowań
i szmineczka charlotte bardzo bardzo przyjemna - wziełam pillow talk i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



mam apkę i polecam - teraz jest super promka -40% oraz dużo prezentów od chyba 190eur próg (szminka, mini liner i tusz, zestaw do mycia twarzy olejek i żel)
A jakim rozświetlaczem Too Faced? Może odkupię

Ten tusz jest świetny.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 09:31   #3003
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez zalowalam przez chwile, ale mi szybko przeszlo, bo jednak sporo lasek na yt mowi, ze to jednka nic specjanlego w stosunku do ceny szczegolnie ze i maty nie porywaja. Ponoc lepsze sa w tej palecie calej matowej.
Hmm też na nie czaiłam ale przyznaję - z powodu opakowania
Mówisz, że nic specjalnego? Może to dobrze bo opakowanie zajmuje trochę miejsca
bardziej mnei interesują nowe cienie dior backstage takie neutralne no i w jesiennej kolekcji będą śliczne bronzy w 5 diora

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A jakim rozświetlaczem Too Faced? Może odkupię

Ten tusz jest świetny.
tak, lubię go zwłaszcza mini na wyjazdy

ten w kartonowym opakowaniu którego nie ma juz w sprzedaży - diamond cośtam

mam nadzieję, że mi doślą tę paletę born this way bo mnie strzeli - specjalnie po to robiłam zakupy
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 09:49   #3004
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Ja się teraz też wkurzyłam na S- no ani te 10% nie wchodzi na marki wyłączone, ani to 30 zł... No by to... Zawsze 10% wchodziło na wyłączone marki... Czy się łączy to nawet nie sprawdzałam, nie chcę się denerwować

Agusia, to nie taki staroć ten rozświetlacz, jeszcze niedawno rozdawali go na stronie Too Faced. A jaki kolor dostałaś? Ogólnie polecam zakupy na stronie Too Faced, tam się wszystkie promki łączą i jeszcze dają gratisy...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 10:35   #3005
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
No nie wiem, racja, ale na sephora.com jest pełno takich opinii ja mam niektóre palety już kilka lat i nadal są ok, muszę to przemyśleć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No nie wiem co by musiało się z cieniami robić, żeby zapleśniały. Też mam mega stare cienie i nic kompletnie się z nimi nie dzieje.
Może ktoś trzyma w łazience mocno zaparowanej czasem od gorącego prysznica, albo cienie w formule mają coś kremowego co się psuje, ale mimo wszystko dziwne to dla mnie. Ja bym się nie martwiła na zapas

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Podobno w polskiej Sephorze ma się pojawić niedługo Make Up by Mario. Ciekawe czy palety cieni w ogóle będą osiągalne.
O czyli jednak. Już ta informacje krążyła trochę.
Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
No właśnie chciałam zamówić te cienie YSL, sephora mi przysłała bon na 30zl ale oczywiście nie da się go połączyć z promocja 20%…już kiedyś miałam od nich taki bon i wtedy się łączyło, niech spadają. Zamówię w D. jak wrócą, wczoraj jeszcze były a dzis niedostępne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zainteresowałyście mnie tymi paletkami Zainteresowanie jest spore bo wykupione.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 10:48   #3006
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja się teraz też wkurzyłam na S- no ani te 10% nie wchodzi na marki wyłączone, ani to 30 zł... No by to... Zawsze 10% wchodziło na wyłączone marki... Czy się łączy to nawet nie sprawdzałam, nie chcę się denerwować
Ostatnio sprawdzałam jeszcze raz te kody na 10% i teraz mi wchodzą już wpisywane ręcznie, nie tylko z automatu. Nie wiem, może cos wczesniej nie chodziło do końca im dobrze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 10:57   #3007
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Do tej pory żałuję, że nie kupiłam wtedy tych cieni. Liczę, że jednak zrobią kiedys dorzutke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miała to być paleta limitowana i na razie jest W sumie te dorzutki są nie fair wobec tych co kupowali szybko

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Generalnie to jakaś kpina, mam 75pkt na koncie a zakupów zrobiłam sporo w tym roku, jak zapytałam obsługę o co chodzi to mi powiedzieli że mam ponad 20 kodów rabatowych na zniżkę 10%... Na co mi to?!

Ostatnie zakupy to także klapa - skusiłam się na promkę dla goldów too faced gdzie do zakupów była paleta cieni.. zamówienie przyszło z jakimś starym rozświetlaczem... od 2 tygodni nikt z sepho nie raczył mi odpisac na maila...

coś nie mam szczęścia bo w douglasie to samo mnie spotkało - do zakupów lancome dostałam szminkę z 2017r...

może wszechświat chce mi coś powiedzieć

w uk kupiłam trochę kosmetyków gucci - kusiły na yt a u nas niedostępne, póki co wzdycham do opakowań
i szmineczka charlotte bardzo bardzo przyjemna - wziełam pillow talk i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



mam apkę i polecam - teraz jest super promka -40% oraz dużo prezentów od chyba 190eur próg (szminka, mini liner i tusz, zestaw do mycia twarzy olejek i żel)
Żeby rozdać koleżankom z forum ;p A tak serio chciałam jeden bo swoje już wykorzystałam, ale znowu rzecz z Hudy się wyprzedała.

Co do nowego systemu to nie do końca kumam go
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-02, 10:59   #3008
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Zainteresowałyście mnie tymi paletkami Zainteresowanie jest spore bo wykupione.
Na calym swiecie jest szal na nie, najwiecej na nr 100, ponoc wszedzie wykupione
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 11:13   #3009
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Hmm też na nie czaiłam ale przyznaję - z powodu opakowania
Mówisz, że nic specjalnego? Może to dobrze bo opakowanie zajmuje trochę miejsca
bardziej mnei interesują nowe cienie dior backstage takie neutralne no i w jesiennej kolekcji będą śliczne bronzy w 5 diora [COLOR="Silver"]
Corii tu odpowiadała do palety Mario, a Ty chyba myślisz o 4-kach YSL

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na calym swiecie jest szal na nie, najwiecej na nr 100, ponoc wszedzie wykupione
No tą właśnie chciałam Czyli poczekam sobie. Dobrze, że ja w miarę cierpliwi człowiek Jeszcze ewentualnie tą opisaną 4 na Sepho.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 11:13   #3010
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Hmm też na nie czaiłam ale przyznaję - z powodu opakowania
Mówisz, że nic specjalnego? Może to dobrze bo opakowanie zajmuje trochę miejsca
bardziej mnei interesują nowe cienie dior backstage takie neutralne no i w jesiennej kolekcji będą śliczne bronzy w 5 diora
A to mnie jakos opakowanie niezbyt interesuje
Jak wglebilam sie w temat i poogladalam swatche, makijaze, opinie etc, to realnie zaden 8 cud świata to nie jest, jest realnie duzo fajniejszych i tańszych.
Nowe YSL z powodzeniem rekompensuja Mario
A co do nowych Diorów, podobaja mi sie ich 5-ki, i ostanio czesto je nosze, a ich cieni nie tykalam z kilkanascie lat juz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 11:42   #3011
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
mam apkę i polecam - teraz jest super promka -40% oraz dużo prezentów od chyba 190eur próg (szminka, mini liner i tusz, zestaw do mycia twarzy olejek i żel)
Skusiłam się wczoraj i zainstalowałam apkę.
Wszechświat chyba wie, że mam nie robić zakupów, bo nie mogę się zalogować. Wpisuję to samo hasło co na stronie i nic

Mam ten zestaw do mycia twarzy i chociaż pachnie super, to więcej go nie kupię, jest dla mnie za mocny i mi skórę ściąga za bardzo
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-02, 11:45   #3012
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Corii tu odpowiadała do palety Mario, a Ty chyba myślisz o 4-kach YSL

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



No tą właśnie chciałam Czyli poczekam sobie. Dobrze, że ja w miarę cierpliwi człowiek Jeszcze ewentualnie tą opisaną 4 na Sepho.
Oj, myslalam, ze dalej ma na mysli palete Mario

Ja byłam ciekawa, która mi bardziej sie spodoba 100 czy 400, ale jednak 100
Porównują ja do tego sławnego limitowanego quadu Forda Metal Lust, na ktory był szał i sporo ludzi nie zdazylo kupic.
A moim zdaniem na oczach jest bardziej podobny do Diorowego Soft Cashmere, który uwielbiam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 13:11   #3013
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Agusia, to nie taki staroć ten rozświetlacz, jeszcze niedawno rozdawali go na stronie Too Faced. A jaki kolor dostałaś? Ogólnie polecam zakupy na stronie Too Faced, tam się wszystkie promki łączą i jeszcze dają gratisy...
Sprawdze kolor jutro i dam znać bo paczke porzuciłam w biurze zła na tę pomyłkę
ja zrobiłam zakupy tylko dla tej paletki w gratisie too faced to nie jest moja ulubiona marka ale kumpela lubi te ich powiększające błyszczyki więc jej wzięłam razem z konturówką (która mi wypaliła usta) na prezent a dla siebie chciałam born this way bo u mnie cieni nigdy dość jak widać wiedza lepiej bo przysłali rozświetlacz

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na calym swiecie jest szal na nie, najwiecej na nr 100, ponoc wszedzie wykupione
DO JASNEJ CIASNEJ załączyło mi sie teraz chciejstwo - która to jest ta 100???? to jest ta co u nas w sepho ma nr 1?
help

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Corii tu odpowiadała do palety Mario, a Ty chyba myślisz o 4-kach YSL
teraz to tylko o nich myślę

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to mnie jakos opakowanie niezbyt interesuje
Jak wglebilam sie w temat i poogladalam swatche, makijaze, opinie etc, to realnie zaden 8 cud świata to nie jest, jest realnie duzo fajniejszych i tańszych.
Nowe YSL z powodzeniem rekompensuja Mario
A co do nowych Diorów, podobaja mi sie ich 5-ki, i ostanio czesto je nosze, a ich cieni nie tykalam z kilkanascie lat juz
teraz już nic nie jest żadnym cudem

ja będę polowac na te - pewnie w douglas czy sepho nie uświadcze i czeka wycieczka do diora w waw
https://www.instagram.com/p/Ctt6Vnrx...RlODBiNWFlZA==

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Skusiłam się wczoraj i zainstalowałam apkę.
Wszechświat chyba wie, że mam nie robić zakupów, bo nie mogę się zalogować. Wpisuję to samo hasło co na stronie i nic

Mam ten zestaw do mycia twarzy i chociaż pachnie super, to więcej go nie kupię, jest dla mnie za mocny i mi skórę ściąga za bardzo
ja popłynęłam - nie wiem po co kupiłam kolejne kolory tej nowej szminki ale cóż....
ja go przetestuję (nie miałam nigdy) bo nie jestem zwolenniczką drogich myjadeł do ciała czy twarzy
jak się nie sprawdzi to będę nim nogi myć
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 13:58   #3014
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez zalowalam przez chwile, ale mi szybko przeszlo, bo jednak sporo lasek na yt mowi, ze to jednka nic specjanlego w stosunku do ceny szczegolnie ze i maty nie porywaja. Ponoc lepsze sa w tej palecie calej matowej.
Niestety te w stałej ofercie są dla mnie za cieple.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Miała to być paleta limitowana i na razie jest W sumie te dorzutki są nie fair wobec tych co kupowali szybko



Żeby rozdać koleżankom z forum ;p A tak serio chciałam jeden bo swoje już wykorzystałam, ale znowu rzecz z Hudy się wyprzedała.

Co do nowego systemu to nie do końca kumam go
Nie byłaby to pierwsza sytuacja, że marka ponownie wprowadza coś co było limitowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 14:16   #3015
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
DO JASNEJ CIASNEJ załączyło mi sie teraz chciejstwo - która to jest ta 100???? to jest ta co u nas w sepho ma nr 1?
help

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



teraz to tylko o nich myślę

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



teraz już nic nie jest żadnym cudem

ja będę polowac na te - pewnie w douglas czy sepho nie uświadcze i czeka wycieczka do diora w waw
https://www.instagram.com/p/Ctt6Vnrx...RlODBiNWFlZA==

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



ja popłynęłam - nie wiem po co kupiłam kolejne kolory tej nowej szminki ale cóż....
ja go przetestuję (nie miałam nigdy) bo nie jestem zwolenniczką drogich myjadeł do ciała czy twarzy
jak się nie sprawdzi to będę nim nogi myć
Tak, to ta Nie wiem czemu w Sephorze dali jej nr 1 a nie 100, jak na opakowaniu

Chyba trudno o cuda w kolorówce dzisiaj

A te to widziałam zapowiedz, fajne- zwyczajne, ale ponieważ ostatnio jestem diorocienio-lubna, to jak beda stacjo to sie im przyjzę na pewno

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Niestety te w stałej ofercie są dla mnie za cieple.Nie byłaby to pierwsza sytuacja, że marka ponownie wprowadza coś co było limitowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie na matowa w ogole nigdy nie interesowala. Kolezanka natomiast miala i szybko ja sprzedala dalej. Mowila ze jego cienie slabe dla niej sa.
A na fb widzialam i widze dalej, ze co chwila ktos sie pozbywa jednak Ethereal Eyes, znaczy ze realnie nie sa te cienie takie extra.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 15:24   #3016
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj, myslalam, ze dalej ma na mysli palete Mario

Ja byłam ciekawa, która mi bardziej sie spodoba 100 czy 400, ale jednak 100
Porównują ja do tego sławnego limitowanego quadu Forda Metal Lust, na ktory był szał i sporo ludzi nie zdazylo kupic.
A moim zdaniem na oczach jest bardziej podobny do Diorowego Soft Cashmere, który uwielbiam
To poczekam na 100 Jak są stacjo w SCC to pojadę obczaić

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Niestety te w stałej ofercie są dla mnie za cieple.Nie byłaby to pierwsza sytuacja, że marka ponownie wprowadza coś co było limitowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie pierwszy raz. Ja w drugim rzucie kupiłam rozświetlacz ABH Amrezy i na otwarciu sklepu wszystkie sztuki się rozeszły Ale niektóre firmy w Stanach sobie zrobiły z tego formę marketingu i jak coś wprowadzają reklamują jako limitowane, a potem jakoś i tak wprowadzają na stałe. No uważam, że takie działanie jednak nie jest w porządku.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, to ta Nie wiem czemu w Sephorze dali jej nr 1 a nie 100, jak na opakowaniu

Chyba trudno o cuda w kolorówce dzisiaj

A te to widziałam zapowiedz, fajne- zwyczajne, ale ponieważ ostatnio jestem diorocienio-lubna, to jak beda stacjo to sie im przyjzę na pewno

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



Mnie na matowa w ogole nigdy nie interesowala. Kolezanka natomiast miala i szybko ja sprzedala dalej. Mowila ze jego cienie slabe dla niej sa.
A na fb widzialam i widze dalej, ze co chwila ktos sie pozbywa jednak Ethereal Eyes, znaczy ze realnie nie sa te cienie takie extra.
Sepho tak to opisała, że też się zastanawiałam czy dobrze na numerację patrzę.

Ja swoja Ethereal Eyes lubię Tak jak jej nazwa wskazuje ma być eteryczna i taka jest Fajne w niej to że nie jest przepigmentowana i tak łatwo się nią maluje.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 17:29   #3017
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
To poczekam na 100 Jak są stacjo w SCC to pojadę obczaić

Sepho tak to opisała, że też się zastanawiałam czy dobrze na numerację patrzę.

Ja swoja Ethereal Eyes lubię Tak jak jej nazwa wskazuje ma być eteryczna i taka jest Fajne w niej to że nie jest przepigmentowana i tak łatwo się nią maluje.
Tak, jest tester w SCC
Oni momentami te swoje opisy to maja z nosa

Delikatnych i latwo malujacych cieni to mi nie brakuje, wiec nie czuje juz aktualnie potrzeby na te Mario
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:15   #3018
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Sprawdze kolor jutro i dam znać bo paczke porzuciłam w biurze zła na tę pomyłkę
ja zrobiłam zakupy tylko dla tej paletki w gratisie too faced to nie jest moja ulubiona marka ale kumpela lubi te ich powiększające błyszczyki więc jej wzięłam razem z konturówką (która mi wypaliła usta) na prezent a dla siebie chciałam born this way bo u mnie cieni nigdy dość jak widać wiedza lepiej bo przysłali rozświetlacz

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------



DO JASNEJ CIASNEJ załączyło mi sie teraz chciejstwo - która to jest ta 100???? to jest ta co u nas w sepho ma nr 1?
help

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



teraz to tylko o nich myślę

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



teraz już nic nie jest żadnym cudem

ja będę polowac na te - pewnie w douglas czy sepho nie uświadcze i czeka wycieczka do diora w waw
https://www.instagram.com/p/Ctt6Vnrx...RlODBiNWFlZA==

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



ja popłynęłam - nie wiem po co kupiłam kolejne kolory tej nowej szminki ale cóż....
ja go przetestuję (nie miałam nigdy) bo nie jestem zwolenniczką drogich myjadeł do ciała czy twarzy
jak się nie sprawdzi to będę nim nogi myć
Dziś użyłam pierwszy raz tej konturówki i matko, jak ona mrowi Chyba bardziej niż błyszczyk.


Donoszę, że szminki Chanel Rouge Coco Baume z kolekcji Delices Pastel pojawiły się w Sepho. Może reszta też się pojawi Oczywiście szminkę nr 928 kliknęłam Do butiku Chanel za daleko, a przesyłka za 50 zł z ich stronki mnie odstraszyła🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:21   #3019
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na calym swiecie jest szal na nie, najwiecej na nr 100, ponoc wszedzie wykupione
Oj brałabym akurat moja z chanel dobiega końca w kolorach, które lubię ta mogłaby być dobrym zamiennikiem

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-02, 19:22   #3020
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Donoszę, że szminki Chanel Rouge Coco Baume z kolekcji Delices Pastel pojawiły się w Sepho. Może reszta też się pojawi Oczywiście szminkę nr 928 kliknęłam Do butiku Chanel za daleko, a przesyłka za 50 zł z ich stronki mnie odstraszyła🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam 928 i ona jest fenomenalna
Pasuje do kazdego makijazu i bez makijazu
To jest moja ulubiona szminka, jak nie wiem co nalozyc na usta, albo na wyjazdy, z konturowka sztos
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:31   #3021
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam 928 i ona jest fenomenalna

Pasuje do kazdego makijazu i bez makijazu

To jest moja ulubiona szminka, jak nie wiem co nalozyc na usta, albo na wyjazdy, z konturowka sztos
To jest 928 Pink Delight?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:59   #3022
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
To jest 928 Pink Delight?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Tak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 20:05   #3023
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam 928 i ona jest fenomenalna
Pasuje do kazdego makijazu i bez makijazu
To jest moja ulubiona szminka, jak nie wiem co nalozyc na usta, albo na wyjazdy, z konturowka sztos
Ooo, po takich słowach jeszcze bardziej się cieszę, że ją kliknęłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 21:36   #3024
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak
Dziękuję ładna <3

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 13:55   #3025
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Dziś użyłam pierwszy raz tej konturówki i matko, jak ona mrowi Chyba bardziej niż błyszczyk.
Mowiłam "wypala ryj"

Dziewczyny ręce opadają - naliczyły mi się kolejne punkty na sepho, dzis mam info że kolejna nagroda do wyboru ale w nagrodach mam tyko kupony na -10, a powinny chyba być rzeczowe?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 17:14   #3026
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Potrzebuje polecenia dobrej zalotki. Chciałam shu uemura, ale wycofana, znalazłam shisheido, ale nie do kupienia. Polecicie coś fajego i dostępnego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 20:37   #3027
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Potrzebuje polecenia dobrej zalotki. Chciałam shu uemura, ale wycofana, znalazłam shisheido, ale nie do kupienia. Polecicie coś fajego i dostępnego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Ci mogę złotą Shu odsprzedać. Nie używam.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-04, 18:10   #3028
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Co jakis czas Sephora mi gra na nerwach przy zamawianiu czegoś przez usługe Click & Collect. Bo bywało, że mimo dostępności w sklepie, zamówienie anulowano mimo jego dalszej dostępności w danym sklepie.
I dzisiaj mnie to własnie spotkało, powód anulacji, ze niedostepne w tym sklepie. Wkurzyłam sie, bo na stronie dalej niby dostępne, ale pomyslałam sobie, ok, będe dzisiaj tam po drodze to zajrzę. No i produkty były dostępne Noż jasna cholera, kto te zamówienia weryfikuje?!
Pani na moje wkurzenie mówila, ze to nie one, nie od nich to zależy.
Zaproponowala za to, ze sprzeda mi z takim samym rabatem, jaki mialam naliczony w anulowanym zamówieniu, co mi w sumie było na rękę.
Ja serio nie ogarniam, na jakiej podstawie oni weryfikują te stany magazynowe w sklepach, skoro produkty sa, a zamówienia zostaja anulowane
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-04, 20:42   #3029
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

A ktoś czai o co chodzi z tymi "dniami zakupowymi" w Sephorze?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-05, 14:42   #3030
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Mowiłam "wypala ryj"

Dziewczyny ręce opadają - naliczyły mi się kolejne punkty na sepho, dzis mam info że kolejna nagroda do wyboru ale w nagrodach mam tyko kupony na -10, a powinny chyba być rzeczowe?
hehe zobaczymy czy mi wypali bo też ją nabyłam


"Za każde 250 punktów zyskujesz prezent. Możesz wybrać jedną z 3 dostępnych opcji: produkt z katalogu, rabat 10% lub wsparcie organizacji charytatywnej. Prezent możesz odebrać przy kolejnych zakupach w perfumerii stacjonarnje lub online." Niby można wybrać...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co jakis czas Sephora mi gra na nerwach przy zamawianiu czegoś przez usługe Click & Collect. Bo bywało, że mimo dostępności w sklepie, zamówienie anulowano mimo jego dalszej dostępności w danym sklepie.
I dzisiaj mnie to własnie spotkało, powód anulacji, ze niedostepne w tym sklepie. Wkurzyłam sie, bo na stronie dalej niby dostępne, ale pomyslałam sobie, ok, będe dzisiaj tam po drodze to zajrzę. No i produkty były dostępne Noż jasna cholera, kto te zamówienia weryfikuje?!
Pani na moje wkurzenie mówila, ze to nie one, nie od nich to zależy.
Zaproponowala za to, ze sprzeda mi z takim samym rabatem, jaki mialam naliczony w anulowanym zamówieniu, co mi w sumie było na rękę.
Ja serio nie ogarniam, na jakiej podstawie oni weryfikują te stany magazynowe w sklepach, skoro produkty sa, a zamówienia zostaja anulowane
Miałam podobnie jak z wyprzedaży chciałam coś kiedyś. Też z dwa razy mi anulowali bo się okazało, że nie ma ale już tego nie weryfikowałam. Niby sklep online osobno jest, ale idzie to ze stanu sklepu. Mnie wkurzało jak nie dostawałam kodu odbioru do ichniejszego paczkomatu, ale to tylko w jednym sklepie, a jak zamawiałam do drugiego to normalnie. Pani mówiła, że to system wysyła, więc też nie kumam jak na to lokalizacja wpływa


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ktoś czai o co chodzi z tymi "dniami zakupowymi" w Sephorze?
Ja doszłam drogą dedukcji Policzyłam sobie za złotówki punkty i maiłam więcej i doszłam, że 'to więcej' to jest to 10 pkt za dzień zakupowy. Jak sobie rozbijesz zakupy i będziesz kupowała każdego dnia coś, to za każdy dzień powinni Ci doliczać.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.