Rossmann cz. XXXIV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-20, 10:01   #481
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Od wczoraj w ofercie Biedronki są pędzle Niuqi po 9,99zł.
Sama akurat ich nie mam, ale widziałam, że są polecane

Ja mam jeden i szału nie ma...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 10:05   #482
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Śmieszni są z tą listą+. 5 różnych kosmetyków, zakupy za ponad 100zł, powiększyło mi rabat o całe 50gr.... I ja mam jeszcze w sklepie czekać 15min, żeby mi ten rabat naliczyli? Porażka
Też tak uważam... za bardzo angażująca uwagę i czas ta apka, a korzyść śmieszna... Mogłam kupić 5 rzeczy, ale przemyślałam czy faktycznie potrzebuję wszystkiego właśnie teraz i dwie odłożyłam
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 11:30   #483
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Wykorzystałam kupon na pielęgnację, przyznam że bardzo korzystny, wybrałam wszystko w tej samej cenie z Only bio i Uzdrovisco, oczywiście gładko nie poszło bo nie było jednej rzeczy ale usunęłam ją z listy i wybrałam coś innego, oczywiście nie miałam tej piątej rzeczy i mnie kasjerka cofnęła, dobrałam żel za 6 zł i nie czekalam 15 minut bo dostałam powiadomienie po około 5 minutach ze kupon wygenerowano, była podana cena ile mam zapłacić i wyszło mi 86 zł za wszystko . Tak że nie jest tak źle, mam już listę na golenie gotową ale czekam na dostępność jednej rzeczy, tym razem jednak skończę ją sobie na miejscu bo nigdy nie wiadomo co zastaniemy w sklepie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 11:54   #484
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Wykorzystałam kupon na pielęgnację, przyznam że bardzo korzystny, wybrałam wszystko w tej samej cenie z Only bio i Uzdrovisco, oczywiście gładko nie poszło bo nie było jednej rzeczy ale usunęłam ją z listy i wybrałam coś innego, oczywiście nie miałam tej piątej rzeczy i mnie kasjerka cofnęła, dobrałam żel za 6 zł i nie czekalam 15 minut bo dostałam powiadomienie po około 5 minutach ze kupon wygenerowano, była podana cena ile mam zapłacić i wyszło mi 86 zł za wszystko . Tak że nie jest tak źle, mam już listę na golenie gotową ale czekam na dostępność jednej rzeczy, tym razem jednak skończę ją sobie na miejscu bo nigdy nie wiadomo co zastaniemy w sklepie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile Ci rabatu naliczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 12:17   #485
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ile Ci rabatu naliczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzięłam 4 kremy po 40 zł a zapłaciłam 80 to wychodzi że 50%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 12:46   #486
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ile Ci rabatu naliczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mowa chyba pewnie o tym 2+2.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 13:06   #487
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mowa chyba pewnie o tym 2+2.
No tak, ja nie mam innych kuponów tylko 2+2, chyba że jeszcze do czegoś się nie dokopałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-20, 13:28   #488
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Wzięłam 4 kremy po 40 zł a zapłaciłam 80 to wychodzi że 50%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mowa chyba pewnie o tym 2+2.
Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
No tak, ja nie mam innych kuponów tylko 2+2, chyba że jeszcze do czegoś się nie dokopałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, nie ogarnęłam Dziewczyny pisały o rabatach 50 groszy, więc się pogubiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 14:14   #489
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Dla mnie to wszystko za skomplikowane, nie aby ogarnąć, bo pewnie się da, ale po prostu nie widzę sensu to zgłębiać, zero zabawy i przyjemności z zakupów
Dokładnie. ja widzę w regulaminie, że lista+ ma mi zmieniać opcję z zamówienia online na coś innego. Nie kumam o co chodzi. Śpieszę się na inne zakupy, nie mam czasu w tym dłubać. Dla mnie wygoda to zamówienie online i odbiór w drogerii albo w paczkomacie i czytelność cen i rabatów. To dla mnie czytelne nie jest więc najwyżej kupię w innej drogerii i tyle. Jak chcieli jakieś rewolucyjne zmiany to trzeba było np. zrobić firmy instruktażowe. Jakoś reklamowe robić potrafią a tiutorialu krok po kroku jak i po co można z tych nowych rozwiązań korzystać to już nie mogą . Skoro tak to trudno. Sobota to latanie za zakupami na cały weekend i bardziej za spożywką niż za kosmetykami, więc jak to ma ludziom pochłaniać tyle czasu i energii to już widzę jak te innowacje pozytywnie wpłyną na sprzedaż.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 15:12   #490
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Ja wychodzę z założenia, że jeżeli do obsługi strony internetowej potrzebuję tutoriali, to znaczy że coś jest nie tak. I to nie ze mną.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 15:20   #491
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;87943299]Ja wychodzę z założenia, że jeżeli do obsługi strony internetowej potrzebuję tutoriali, to znaczy że coś jest nie tak. I to nie ze mną.[/QUOTE]
Zakładam podobnie. Zrobiłam zakupy online jak dotychczas. Aplikację narazie odpuszczam bo nie mam na to czasu. MOże jak inni poużywają i ktoś mnie łaskawie oświeci o co w tym biega to zacznę korzystać.A teraz to niestety mam za dużo na głowie, żeby się w tym grzebać.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-20, 15:57   #492
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;87943299]Ja wychodzę z założenia, że jeżeli do obsługi strony internetowej potrzebuję tutoriali, to znaczy że coś jest nie tak. I to nie ze mną.[/QUOTE]


Dokładnie, jestem tego samego zdania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 19:36   #493
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
I musze dodać 5 produktów a mogę wykupić 4?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Teraz też pokazuje co rabatuje, trzeba tylko rozwinąć taką listę, bo jest schowana.




Tu akurat jak ogólnie zmienisz drogerię to i z automatu zmieni dostępność z koszyka i pokaże czego nie ma w danej drogerii (przynajmniej teoretycznie ).
Wcześniej też tak pokazywało, bo często zmieniałam drogerię, gdy czegoś nie było, by trafić na taką, w której ten produkt jest i zamówić online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 20:33   #494
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Hmm mówicie o małych rabatach a ja dodałam z ciekawości na oślep 8 produktów do opalania przy aktywnym kuponie i mam 32 zł zniżki przy 70zl do wydania to ja już nie wiem jak to liczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 22:34   #495
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Hmm mówicie o małych rabatach a ja dodałam z ciekawości na oślep 8 produktów do opalania przy aktywnym kuponie i mam 32 zł zniżki przy 70zl do wydania to ja już nie wiem jak to liczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bo masz kupon 2+2 wiec masz większą zniżkę (o wartości dwóch tańszych produktów z tych 4), ale zobacz sobie teraz różnicę pomiędzy tym rabatem wyświetlonym "suma rabatów" (czyli rabat wynikający z kuponu i cen promocyjnych) , a tym, gdy klikniesz "sprawdzam rabat" (czyli rabat dodatkowy dzięki korzystaniu z listy+) u mnie to całe 50gr przy zakupach za 150zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 09:06   #496
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Ja przy zakupach za 160,07 zł mam 37,16 zł rabatu i to bez dodatkowych kuponów 2+2 i bez rossnę. Dziwne, że liczy czasem tylko 50 gr, tu rabat był spory odkąd miałam te 5 rzeczy, jak dokładałam kolejne, to się ciągle powiększał.

Zastanawia mnie jedno, czy jak kupię te rzeczy, to na paragonie będzie cena wynikowa każdej rzeczy z osobna, czy całkowity rabat? Część rzeczy byłaby dla innej osoby, więc jakbym chciała się rozliczyć, to da się cenę ostateczną pojedynczego produktu na paragonie zobaczyć?
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 09:47   #497
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez kajmakowa Pokaż wiadomość
Ja przy zakupach za 160,07 zł mam 37,16 zł rabatu i to bez dodatkowych kuponów 2+2 i bez rossnę. Dziwne, że liczy czasem tylko 50 gr, tu rabat był spory odkąd miałam te 5 rzeczy, jak dokładałam kolejne, to się ciągle powiększał.

Zastanawia mnie jedno, czy jak kupię te rzeczy, to na paragonie będzie cena wynikowa każdej rzeczy z osobna, czy całkowity rabat? Część rzeczy byłaby dla innej osoby, więc jakbym chciała się rozliczyć, to da się cenę ostateczną pojedynczego produktu na paragonie zobaczyć?
No ale czy rzeczy które masz w koszyku są w cenie regularnej czy promocji? Bo do tego rabatu wliczają się tez promocje jakie są w danej gazetce.

Jak ja kupowałam to miałam najpierw wypisane wszystko w cenie regularnej na paragonie, a niżej miałam pokolei wszystkie rabaty, za każdą rzecz było wymienione ile mam rabatu. Więc musiałabys sobie sama to policzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Jak ja dodaję wszystkie rzeczy w promocji to też mam fajny rabat bo aż 20 złotych przy 60. No ale to nie są rabaty od nich, tylko wynikajace z tego że produkty są już w promocji. Dobrze mówię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 09:49   #498
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Bo masz kupon 2+2 wiec masz większą zniżkę (o wartości dwóch tańszych produktów z tych 4), ale zobacz sobie teraz różnicę pomiędzy tym rabatem wyświetlonym "suma rabatów" (czyli rabat wynikający z kuponu i cen promocyjnych) , a tym, gdy klikniesz "sprawdzam rabat" (czyli rabat dodatkowy dzięki korzystaniu z listy+) u mnie to całe 50gr przy zakupach za 150zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ooo to tego nie widziałam ale właśnie sprawdziłam i „ suma rabatów „ wynosi 28,18 a jak kliknę „ sprawdzam rabat „ to 30,58 zł - jest o 1 zł mniej niż wczoraj bo jeden produkt już niedostępny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 09:52   #499
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Bo masz kupon 2+2 wiec masz większą zniżkę (o wartości dwóch tańszych produktów z tych 4), ale zobacz sobie teraz różnicę pomiędzy tym rabatem wyświetlonym "suma rabatów" (czyli rabat wynikający z kuponu i cen promocyjnych) , a tym, gdy klikniesz "sprawdzam rabat" (czyli rabat dodatkowy dzięki korzystaniu z listy+) u mnie to całe 50gr przy zakupach za 150zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doczytalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-21, 10:25   #500
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Bo masz kupon 2+2 wiec masz większą zniżkę (o wartości dwóch tańszych produktów z tych 4), ale zobacz sobie teraz różnicę pomiędzy tym rabatem wyświetlonym "suma rabatów" (czyli rabat wynikający z kuponu i cen promocyjnych) , a tym, gdy klikniesz "sprawdzam rabat" (czyli rabat dodatkowy dzięki korzystaniu z listy+) u mnie to całe 50gr przy zakupach za 150zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak jest :/
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
No ale czy rzeczy które masz w koszyku są w cenie regularnej czy promocji? Bo do tego rabatu wliczają się tez promocje jakie są w danej gazetce.

Jak ja kupowałam to miałam najpierw wypisane wszystko w cenie regularnej na paragonie, a niżej miałam pokolei wszystkie rabaty, za każdą rzecz było wymienione ile mam rabatu. Więc musiałabys sobie sama to policzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Jak ja dodaję wszystkie rzeczy w promocji to też mam fajny rabat bo aż 20 złotych przy 60. No ale to nie są rabaty od nich, tylko wynikajace z tego że produkty są już w promocji. Dobrze mówię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak dobrze mówisz.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 11:08   #501
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
No ale czy rzeczy które masz w koszyku są w cenie regularnej czy promocji? Bo do tego rabatu wliczają się tez promocje jakie są w danej gazetce.

Jak ja kupowałam to miałam najpierw wypisane wszystko w cenie regularnej na paragonie, a niżej miałam pokolei wszystkie rabaty, za każdą rzecz było wymienione ile mam rabatu. Więc musiałabys sobie sama to policzyć.
Faktycznie, większośc sumy rabatu to aktualne promocje, rabat dodatkowy to 14,16 zł, faktycznie nie tak aż dużo żeby się z tym użerać.
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 12:14   #502
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Kupiłam bb misha , w porównaniu do podkładu widzę znaczna różnice, zwłaszcza w trwałości. Na okularach czy maseczce zostawał podkład, a po tym bb zero . Super trwałość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 12:31   #503
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
Kupiłam bb misha , w porównaniu do podkładu widzę znaczna różnice, zwłaszcza w trwałości. Na okularach czy maseczce zostawał podkład, a po tym bb zero . Super trwałość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak z kryciem?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 13:11   #504
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A jak z kryciem?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Dla mnie ok , Adaptuje się ze skórą, wygląda naturalnie bez maski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 15:00   #505
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A jak z kryciem?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Ten krem ma baaardzo dobre krycie, jest też dość trwały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 15:58   #506
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
Dla mnie ok , Adaptuje się ze skórą, wygląda naturalnie bez maski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ten krem ma baaardzo dobre krycie, jest też dość trwały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 17:26   #507
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Co do Misshy to mam dwie uwagi. Po pierwsze kolory, takie wpadające w szarość. Używam kolorów 21 i 23 - często słyszałam komentarze czy czasem nie jestem chora, bo mam bladą, poszarzałą twarz. A po drugie, osobom z cerą tłustą i mieszaną ten krem bb będzie się dosyć szybko wyświęcał. Aaa i porządny demakijaż to bardzo ważna kwestia, inaczej krem może zapchać (silikony). Osobiście używam go od lat i bardzo polecam. Drugi ulubiony to pomarańczowy krem BB z Skin79.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 09:59   #508
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Czy ta nowa aplikacja też Wam tak muli? Próbuję coś wyszukać i szuka szuka szuka...

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Szału nie ma - wklepałam 5 produktów, na 2 szampony było po 2 zł z promocji na półce więc dodatkowy rabat, który dostałam przy kwocie 43 zł to 2,59
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 10:15   #509
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czy ta nowa aplikacja też Wam tak muli? Próbuję coś wyszukać i szuka szuka szuka...

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Szału nie ma - wklepałam 5 produktów, na 2 szampony było po 2 zł z promocji na półce więc dodatkowy rabat, który dostałam przy kwocie 43 zł to 2,59
A jakże. Już wolę wersję www bo przynajmniej idzie zrobić zakupy i nie oszaleć. I po kiego grzyba "sprawdź czy ci się nie kończy" pokazuje mi rzeczy z dopiero co zrobionych zakupów? Bo to chyba logiczne, że jak dopiero coś nabyłam no to raczej w ciągu tego samego tygodnia mi się od razu nie skończy? Miałoby to większy sens gdyby były to różne rzeczy z listy ulubieńców po prostu.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2020-06-22 o 10:17
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 21:13   #510
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Mam nadzieję że szybko się zorientują że dużo osób robi zakupy na aplikacje jednak bez listy+. Byłam dziś, kupiłam kilka rzeczy ale do listy nie dodawałam bo nie chciało mi się czekać 15 minut na wygenerowanie marnego rabatu. Jeszcze 5 minut bym mogła poczekać ale tyle czasu bez przesady. A jeszcze bardziej irytuje mnie ze 2+2 nie działa na zamówienia online...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-26 12:17:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.