problem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 17:24   #1
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296

problem...


Mam pewien problem...
W środę poszłam do salonu na "utwardzanie" płytki żelem. Kosmetyczka/stylistka nałożyła mi żel na płytkę, utwardziła lampa i ok. Ale na drugi dzień ten żel zaczął mi się bezczelnie łuszczyć od boków - mogłam go właściwie zdjąć płatami i tak zrobiłam bo bezsensowne było chodzenie z takimi odstającymi paznokciami... Co najlepsze ten "żel" trzymał mi się krócej niż zwykły lakier do paznokci...
Poszłam z reklamacją a tam mi powiedziano że to wina moich paznokci bo mam miękką płytkę, nic się jej nie trzyma...
I tu do was pytanie: Czy to jest możliwe ? Czy którakolwiek z was miała taki problem ?? Proszę o odp bo już nie wiem co myśleć o moich paznokciach i tym "salonie"...
P.S. Kosmetyczka mi spiłowała paznokcie trochę, odtłuściła itp więc myślałam że się będą trzymać... A teraz moja płytka wygląda jakby po niej czołg przejechał...
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 17:41   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: problem...

Rzeczywiście, jeżeli płytka paznokcia jest zbyt miękka żel,czy akryl może się na niej gorzej trzymać.
Niepokojące jest natomiast to, że Twoje paznokcie są teraz zniszcone- może to wynikać z dwóch przyczyn- po pierwsze samodzielne zdejmowanie żelu- mogłas przy okazji je poszarpać, a po drugie stylistka mogła matowić nieco zbyt mocno sie do tego przyłozyć i zbutnio je spiłować. Nie można wyrokować....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 13:02   #3
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: problem...

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, jeżeli płytka paznokcia jest zbyt miękka żel,czy akryl może się na niej gorzej trzymać.
Czyli jeśli poszłabym do innej stylistki może się to powtórzyć ??
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 13:48   #4
kajka1403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
wiesz co powiem tak bardzo długo pracuje w tym zawodzie i uważm że jeśli dzeje sie taka sytuacja powinna ci oddać pieniążki po drugie raz w życiu sie z tym spotkałam a zależy to od szbkiego odłuszczania sie paznokcja dlatego też zawsze to sprawdzam po trzecie uważam ze żle ci to wykonała powstały pecheżyki powietrza i po paznokcjach poszukaj profesjonalnej kosmetyczki a bedzie ok

spokojne możesz pójść do innej ale naprawde sprawdz jak ona wykonuje paznokcjie dziś jest dużo dzewczyn ttóre nawet nie maja kursów czy ukończonej szkoły w tym zakresie i robja własnie paznokcjie dla mnie tygodniowe powodzenia

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-10-27 o 19:48 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
kajka1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 15:24   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: problem...

Cytat:
Napisane przez natalia132 Pokaż wiadomość
Czyli jeśli poszłabym do innej stylistki może się to powtórzyć ??
Truno przez net wyrokowac, nie widze stanu Twoich paznokci teraz, nie moge go zatem ocenic.
Je zeli sa bardzo poszarpane i miękkie moze sie na nich gorzej trzymac, jezeli nie sa w tak złym stanie możesz spróbowac, ale już u innej.
Postaraj sie pójśc do kogoś z polecenia, o kim będziesz wiedziała, ze jest dobry, gdyż łatwo niestey, teraz trafic na dziewczyny majace zerowe pojecie o stylizacji paznokci, które cała swoja wiedze czerpią z płyty CD kupionej za grosze na Allegro...

A utwardzanie naturalnych paznokci, jest wbrew pozorom bardzo trudnym zabiegiem.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 15:45   #6
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: problem...

Dzięki kochane, chyba jednak pójdę do innej stylistki... Po prostu pokażę jej moje paznokcie i niech oceni czy się nadają do utwardzenia czy nie.
Big całus za rady...
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 16:33   #7
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: problem...

Jeśli zmiesznisz stylistkę i znowu zaczną same ci odchodzić, to znaczy że jednak jest coś z nimi nie tak jak powinno być
No chyba że drugi raz trafisz na "Złą" stylistkę
Poza tym, ta Pani powinna albo zwrócić ci pieniążki, albo naprawić wszystkie pazurki za free.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 19:35   #8
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: problem...

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Poza tym, ta Pani powinna albo zwrócić ci pieniążki, albo naprawić wszystkie pazurki za free.
Po baardzo długich negocjacjach ze stylistką i "szefową" całego salonu (podczas których wmawiały mi że to moja wina) łaskawie zgodziły się utwardzić moje paznokcie tym razem akrylem. Tylko czy to znowu nie zaszkodzi moim paznokciom ? Już i tak są spiłowane...
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 08:28   #9
kajka1403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: problem...

pilowania nie unikniesz ale należy to zrobić delikatnie by bardzej nie naruszyc paznokcjia osobiście mi akryl nie odpowiada a pozatym obawiałabym sie pójśc do tej samej kosmetyczki
kajka1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 09:40   #10
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: problem...

Trudno, przebolejesz A następnym razem idź do innej stylistki
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 14:20   #11
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: problem...

Cytat:
Napisane przez natalia132 Pokaż wiadomość
Po baardzo długich negocjacjach ze stylistką i "szefową" całego salonu (podczas których wmawiały mi że to moja wina) łaskawie zgodziły się utwardzić moje paznokcie tym razem akrylem. Tylko czy to znowu nie zaszkodzi moim paznokciom ? Już i tak są spiłowane...
Oj nie wiem, czy to dobry pomysł- dziewczyna, która robiła Ci paznokcie, po awanturze na 100% już Cie nie lubi, a robienie paznokci za friko, na pewno nie jest jej hobby, zatem ja bym sobie odpusciła, bo może nic z tego dobrego nie wyniknąć.

A co do "piłowania", to fachowo znazywamy to "matownieniem" i prawidłowo wykonane nie powinno miec wpływu na Twoje naturalne paznokcie- usuwamy bowiem tylko połysk z paznokcia- ok 3do 5 warstw ze 100
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.