Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-12, 10:37   #1
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244

Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie


Ciekawe "badania": 2-tygodniowy pobyt na Tinderze trzech osobników. I tak:


Oskar the chad miał
300+ par
99+ polubień
51 dziewczyn napisało pierwsze.




Adrian the normie miał
68 par
3 polubienia
2 dziewczyny napisały pierwsze


Mirek the incel miał
11 par (11 w sumie, no kilka dziewczyn usunęło od razu gdy napisałem - dały w prawo przez przypadek)
0 polubień
1 dziewczyna napisała pierwsza.
0 dziewczyn odpisało na przywitanie

Wiadomo oczywiście, że atrakcyjni mają większe powodzenia. Mnie jednak takie "badania" otwierają oczy, jak gigantyczna jest to przepaść. Co więcej, Mirek the incel wcale nie wygląda tak dramatycznie źle, mnóstwo facetów wygląda znacznie gorzej
Edit: linki
Mirek incel https://www.wykop.pl/wpis/57462481

Adrian normie https://www.wykop.pl/wpis/56332041

Oskar Chad

https://www.wykop.pl/wpis/56689285

Edytowane przez samotny_t
Czas edycji: 2021-05-12 o 14:32
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:01   #2
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ciekawe "badania": 2-tygodniowy pobyt na Tinderze trzech osobników. I tak:


Oskar the chad miał
300+ par
99+ polubień
51 dziewczyn napisało pierwsze.




Adrian the normie miał
68 par
3 polubienia
2 dziewczyny napisały pierwsze


Mirek the incel miał
11 par (11 w sumie, no kilka dziewczyn usunęło od razu gdy napisałem - dały w prawo przez przypadek)
0 polubień
1 dziewczyna napisała pierwsza.
0 dziewczyn odpisało na przywitanie

Wiadomo oczywiście, że atrakcyjni mają większe powodzenia. Mnie jednak takie "badania" otwierają oczy, jak gigantyczna jest to przepaść. Co więcej, Mirek the incel wcale nie wygląda tak dramatycznie źle, mnóstwo facetów wygląda znacznie gorzej

No tak, jeśli jest się brzydkim do tego stopnia, że nie potrafi się wykombinować jednego dobrego zdjęcia, to nie powinno się szukać partnerki na portalach typu Tinder.


Dotyczy to obu stron.


Choć ja nigdy tak brzydkiej osoby nie widziałam.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:03   #3
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

No oczywiście, że atrakcyjni mają większe powodzenie, szczególnie na tinderze, gdzie ocenia się przede wszystkim powierzchownie nie wiem, gdzie tu sensacja.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:06   #4
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Właśnie udowodniłeś że powodzenie jest zależne co najwyżej od zdjęć, a nie od wyglądu.
Oczywiście w drugą stronę to nie działa, tylko biedni faceci są pokrzywdzeni, hipergamia i te sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:07   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

nie widze tu nic ciekawego
to normalne ze atrakcyjna fizycznie osoba bedzie miala wieksze powidzenie bazujac tylko na zdjeciach
gdyby mirek w realu byl wlascicielem amazonu lub slawnym aktorem mialby takie same powodzenie jak oskar
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:22   #6
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Najważniejsze: linki wraz ze zdjęciami bohaterów:
Mirek incel https://www.wykop.pl/wpis/57462481
Adrian normie https://www.wykop.pl/wpis/56332041
Oskar Chad
https://www.wykop.pl/wpis/56689285

Tylko nie piszcie "ja i moje koleżanki nie lubią takich typowych przystojniaków jak Oskar"

Tak jak mówię, samo zjawisko mnie nie szokuje. Jednak to, że Mirek nie ma absolutnie nic, a Oskar mógłby mieć kilka kobiet dziennie jest dość otwierające oczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No tak, jeśli jest się brzydkim do tego stopnia, że nie potrafi się wykombinować jednego dobrego zdjęcia, to nie powinno się szukać partnerki na portalach typu Tinder.


Dotyczy to obu stron.


Choć ja nigdy tak brzydkiej osoby nie widziałam.
To teraz zobacz, Chad ma selfie z kibla, wcale nie ma słynnych zdjęć od fotografa xd

Mirek z kolei wcale nie ma złych zdjęć tylko też normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Właśnie udowodniłeś że powodzenie jest zależne co najwyżej od zdjęć, a nie od wyglądu.
Oczywiście w drugą stronę to nie działa, tylko biedni faceci są pokrzywdzeni, hipergamia i te sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od wyglądu, bo zdjęcia przedstawiają wygląd. Zobacz w linkach, że Chad ma tak samo zle zdjęcia jak Mirek the incel. Po prostu Oskar the Chad ma ładną twarz na nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:36   #7
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Właśnie udowodniłeś że powodzenie jest zależne co najwyżej od zdjęć, a nie od wyglądu.
Oczywiście w drugą stronę to nie działa, tylko biedni faceci są pokrzywdzeni, hipergamia i te sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

o ujete idealnie
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 14:36   #8
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

No dobra, ale jakie jest pytanie xD tak, atrakcyjna osoba będzie miała większe zainteresowanie niż mniej atrakcyjna. Tak już jest i zawsze było.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:37   #9
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Jezu jakie pitolenie. Każdy ma inny gust.
Ja bym "brała" incela, normik jest okropny a chada nie ruszyłabym kijem, po co mi jakiś laluś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:39   #10
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No dobra, ale jakie jest pytanie xD tak, atrakcyjna osoba będzie miała większe zainteresowanie niż mniej atrakcyjna. Tak już jest i zawsze było.
Tak, ale... Często, też tutaj, wmawia się brzydkim facetom, że muszą założyć koszulę albo zrobić lepsze zdjęcia xd tymczasem dla nich it's over - Mirkowi nie odpisała ŻADNA dziewczyna

To, że atrakcyjniejsi mają większe powodzenie jest jasne. Jednak to, że przeciętnie wyglądający Mirek incel nie będzie miał _absolutnie żadnej_ zainteresowanej kobiety nie jest tak oczywiste przynajmniej na tym forum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:40   #11
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Ja bym brała Chada, ma fajny kaloryfer i zdjęcia z pieskiem.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 14:42   #12
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;88700008]Jezu jakie pitolenie. Każdy ma inny gust.
Ja bym "brała" incela, normik jest okropny a chada nie ruszyłabym kijem, po co mi jakiś laluś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Hahahah tutaj połowa kobiet tak pisze. Dlaczego zatem Mirkowi nie odpisała ŻADNA?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ja bym brała Chada, ma fajny kaloryfer i zdjęcia z pieskiem.
Incel też ma z psem xd

Ale brawa za uczciwość i zwyczajne przyznanie, że Chad jest przystojny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:43   #13
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Tak, ale... Często, też tutaj, wmawia się brzydkim facetom, że muszą założyć koszulę albo zrobić lepsze zdjęcia xd tymczasem dla nich it's over - Mirkowi nie odpisała ŻADNA dziewczyna

To, że atrakcyjniejsi mają większe powodzenie jest jasne. Jednak to, że przeciętnie wyglądający Mirek incel nie będzie miał _absolutnie żadnej_ zainteresowanej kobiety nie jest tak oczywiste przynajmniej na tym forum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Generalnie to trochę tak jest. Mirek ma na sobie jakąś brzydką koszulę z krótkim rękawem, fuj no niestety, jak się jest z natury mniej atrakcyjnym to trzeba czymś nadrobić.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Incel też ma z psem xd

Ale brawa za uczciwość i zwyczajne przyznanie, że Chad jest przystojny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra, teraz zauważyłam tego psa xD no trudno, mi się podobają Chady
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:50   #14
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Od wyglądu, bo zdjęcia przedstawiają wygląd. Zobacz w linkach, że Chad ma tak samo zle zdjęcia jak Mirek the incel. Po prostu Oskar the Chad ma ładną twarz na nich
Ta jasne, od wyglądu Od kiedy na Tinderze jedyna informacja o osobniku to wygląd?
Cały ten "eksperyment" nie ma z obiektywizmem nic wspólnego. Trzeba było chociaż dać wszędzie dokładnie to samo imię, wiek, opis i zainteresowania.
Aha, i foty dokładnie tej samej jakości, z tej samej perspktywy, w tych samych miejscach.

Edytowane przez 18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Czas edycji: 2021-05-12 o 14:51
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:51   #15
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Ale chłopie, zrozum wreszcie że lajki to nie jest życie. Ok, polubiło go mnóstwo dziewczyn. Pytanie ile z nich odpadloby po krótkiej rozmowie, długiej rozmowie, spotkaniu.

To co odrzuca to mężczyźni nie mający nic do powiedzenia, nieatrakcyjni intelektualnie, roszczeniowe meczybuly.

Mniej atrakcyjni fizycznie mężczyźni są dużo lepszymi rozmówcami.
W tym wypadku nie ma to znaczenia bo to eksperyment wykonany przez tego samego nieciekawego, nienawidzącego kobiet faceta

Toteż projekt klęka na wstępnej komunikacji.

Lajki nie znaczą nic kompletnie. Jesteś ładny, masz lajka. Fajny piesek, masz lajka. Po masie przerzuconych sebiksow widzę ładne ciało, daje lajka chociaż wiem że kradzione z neta. I nie interesuje mnie znajomość z takim chłopem bo nie moja bajka.

A Wy się sracie tymi lajkami i serduszkami jakby to były jedyna istotną rzecz we wszechświecie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:53   #16
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88700046]Ta jasne, od wyglądu Od kiedy na Tinderze jedyna informacja o osobniku to wygląd?
Cały ten "eksperyment" nie ma z obiektywizmem nic wspólnego. Trzeba było chociaż dać wszędzie dokładnie to samo imię, wiek, opis i zainteresowania.[/QUOTE]Tak, wtedy na pewno Mirek incel miałby co wieczór inną, a Chad Oskar miałby problemy. Prawdę mówiąc nie sądzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość

Dobra, teraz zauważyłam tego psa xD no trudno, mi się podobają Chady
No właśnie, podobają Ci się przystojni mężczyźni, to zupełnie normalne.

Nie rozumiem czemu tyle kobiet się zarzeka, że "typowi przystojniacy nie są dla mnie"
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:56   #17
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Skoro sześciopaki mają na tinderze takie branie, to nie lepiej zapisać się na siłkę, zamiast od lat biadolić na wizażu i wykopie? Do tego stówa na dobrego fryzjera, i możesz zbierać po 5 randek dziennie, skoro to jedyny cel w życiu.


Poza tym tinder to jedno, życie to drugie. W prawdziwym życiu, większość mężczyzn jest w związkach. Jakim cudem, skoro większość, z definicji, jest przeciętna? Jak się wszystkie tęgie umysły wykopu zbiorą do kupy to może to rozwikłacie.

Mam wrażenie, że wy tam sobie wszyscy robicie dobrze do zdjęć tych waszych chadów. Nigdy na wizażu nie czytałam takich peanów nad męską urodą, jakie można przeczytać od kolesi z wykopu.
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:56   #18
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Mniej atrakcyjni fizycznie mężczyźni są dużo lepszymi rozmówcami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to jest jakaś totalna, nieprawdziwa generalizacja.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 14:59   #19
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Ach ten wzrost Mirka tylko 175 i jego zawód motorniczy. Adrian może być ale dupy nie urywa. Oscar laluś nie lubię takich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 15:00   #20
dominika152
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 302
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Ale jak mam być szczera to żaden z nich koło przystojnych, atrakcyjnych facetów nie stał.

Ten cały Oskar kojarzy mi się raczej ze zbyt zniewieściałym, narcystycznym i zapatrzonym w siebie kolesiem. Rozumiem zdjęcia z plaży z pokazaniem umięśnionej klaty - jak najbardziej takie zdjęcie robi pozytywne wrażenie i jest wskazane dla każdego faceta. Ale słodkie zdjęcia bez koszulki w kiblu? On na pewno ma 27 czy 17 lat? Nie wiem jakie naiwniary go lajkowały, no ale bez kitu. To raczej idol dla nastolatek, ja bym się z takim nie umówiła.

Adrian tak samo. Selfiaki, selfiaki. Sugerują, że życia ciekawego to on nie ma. Bardzo ważnym aspektem są znajomi, nikt nie lubi zamkniętych w sobie introwertyków. Fajnie że wrzuca zdjęcia z piłką, ale nie samym sportem człowiek żyje. Można odnieść wrażenie, że Adrian jest również zapatrzonym w siebie i sport facetem, ale nie dba o rozwój duchowy i intelektualny. Przynajmniej takiego zdjęcia nie wstawił. Przesuwany w lewo.

Ostatni facet to w ogóle tragedia. Ale nie ze względu na wygląd. Ja bym powiedziała, że wcale on tak tragicznie nie wygląda, ale nie umie o siebie zadbać. A skoro nie umie/nie chce o samego siebie zadbać to jak ma zadbać o kobietę?
Fryzura - beznadziejna
Ubiór - beznadziejny
Zdjęcia selfiaki - sugerują nudnego introwetyka bez znajomych, który boi się odezwać do ludzi.
Spuchnięty na twarzy, więc chyba lekka nadwaga - kilka kilo w dół i wyglądałby 3 razy lepiej
Praca motorniczego - to zależy od osoby, dla mnie akurat facet pracujący fizycznie ma minusa, ale na pewno są osoby, którym to nie przeszkadza. Mógłby zmienić pracę na coś bardziej intelektualnego lub otworzyć działalność i już byłby bardziej atrakcyjny.

Tak naprawdę ostatni facet gdyby nad sobą popracował mógłby z tego całego zestawienia wyjść najlepiej jako tzw. dobra partia, gdyby tylko o siebie zadbał:
- ciekawe, dobrze dobrane ciuchy zamiast zadużych/byle jakich
- ogolenie na zero > obrzydliwe zakola
- zdjęcia ukazujące go jako ciekawą/towarzyską osobę np: z jakiejś domówki, góry, może jakiś motocykl w tle czy innej aktywności.
- 175 cm - no tu jest problem, bo wzrost tragicznie niski. Ale nie ma obowiązku wpisywania go w profil. Być może byłby w stanie zainteresować kogoś sobą i akurat ten wzrost by nie przeszkadzał. Tak daje prostą informacje dla wielu kobiet, które z góry go odrzucą za bardzo niski wzrost.

Przede wszystkim brak selfiaków! Selfiaki to największy zabójca atrakcyjności faceta. Nikt nie lubi introwertyków czy gości stroniących od ludzi. No i ten opis: szukający drugiej połówki - dla mnie osobiście duży cringe i desperacja. Drugiej połówki się nie szuka, sama przychodzi. Opis też mógłby poprawić, bo wieje nudą, tak jak cały profil. Tak naprawdę niewielkie zmiany i mógłby podbić swoją atrakcyjność 3-4 krotnie.

@samotny_t - jeżeli serio nie widzisz tego jak słaby jest ten eksperyment to ja nie mam pytań. Jedyne co udowodnił to to, że faceci nie chcą nad sobą pracować, chcą wyglądać jak mirek, pić piwo, grać w gry i mieć takie powodzenie jak oskar. Tylko widzisz, ten cały oskar wcale ładny nie jest. On po prostu cały swój wolny czas najprawdopodobniej spędza na dbaniu o wygląd. Wiele oskarowi można zarzucić, ale na pewno nie to, że mu to z nieba spadło. Widać masę pracy włożoną w swój wygląd. Gdyby Mirek spędził 50% czasu oskara na dbanie o siebie to wygrałby w tym zestawieniu. Dlaczego więc wy uważacie, że nie musicie się starać w ogóle i kobieta wam się od tak należy?

To tylko pokazuje, jakie myślenie mają niektórzy faceci w tych czasach. Wy chcecie, aby kobiety was podziwiały takimi, jacy jesteście, zero wysiłku, pracy nad sobą. Tymczasem popatrzcie w statystyki:
- studiuje i rozwija się intelektualnie kilka razy więcej kobiet niż facetów
- kobiety coraz lepiej zarabiają, pracują intelektualnie i mają lepsze stanowiska. Faceci decydują się na proste prace fizyczne, które są nieatrakcyjne!
- siłownie, szkoły tańca, fitness, jogi są zdominowane przez kobiety. Faceci nie dbają o siebie!
- podobnie salony piękności, fryzjerzy, ciuchy itd.

Panie samotny, czas na rachunek sumienia. Z mojej obserwacji przeciętna polka dba o siebie 3-4 razy lepiej niż przeciętny polak. Nic dziwnego, że woli potem wybrać zadbanego, dbającego o siebie faceta zza granicy, zamiast leniwego i roszczeniowego rodaka, który chce być kochany i pożądany za swoje ... lenistwo

Edytowane przez dominika152
Czas edycji: 2021-05-12 o 15:13
dominika152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:01   #21
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

[1=1ce31337bafe4ce50f62519 e721d2985132c01a5_6111b3a 307338;88700069]Skoro sześciopaki mają na tinderze takie branie, to nie lepiej zapisać się na siłkę, zamiast od lat biadolić na wizażu i wykopie? Do tego stówa na dobrego fryzjera, i możesz zbierać po 5 randek dziennie, skoro to jedyny cel w życiu.


[/QUOTE]

Sześciopak może mieć każdy facet, tylko brzydal z sześciopakiem jest tak zwanym gymcelem, czyli dalej brzydalem. Umięśniony brzydal jest wręcz karykaturalny

Uroda Oskara opiera się na dymorficznym kośćcu twarzy, a nie na fryzjerze xddd
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:04   #22
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

[1=1ce31337bafe4ce50f62519 e721d2985132c01a5_6111b3a 307338;88700069]Skoro sześciopaki mają na tinderze takie branie, to nie lepiej zapisać się na siłkę, zamiast od lat biadolić na wizażu i wykopie? Do tego stówa na dobrego fryzjera, i możesz zbierać po 5 randek dziennie, skoro to jedyny cel w życiu.


[/QUOTE]

No Wykopowicze od gadzich mózgów i innych teorii odpadają na wstępie, nawet z sześciopakiem (choć wiem że takich nie ma).
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:06   #23
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość

Przede wszystkim brak selfiaków! Selfiaki to największy zabójca atrakcyjności faceta.
Przecież Oskar the Chad ma selfiaki I nie przeszkadza to tabunom kobiet chętnych na odbycie z nim seksu.

Te selfiaki jako zabójca atrakcyjności kupy się nie trzymają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No Wykopowicze od gadzich mózgów i innych teorii odpadają na wstępie, nawet z sześciopakiem (choć wiem że takich nie ma).
Są xd wykop.pl/tag/mikrokoksy

Ten Mirek the incel jest Czechem. Na pewno nie ma powodzenia, bo wypisuje teorie na czeskim wykopie No już bez przesady, nie bawmy się w aż takie wyparcie rzeczywistości


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:09   #24
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Tak, wtedy na pewno Mirek incel miałby co wieczór inną, a Chad Oskar miałby problemy. Prawdę mówiąc nie sądzę.
Tego nie wiemy, bo nie było żadnego obiektywnego eksperymentu, tylko samospełniajaca się przepowiednia inceli z wykopa.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:11   #25
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88700122]Tego nie wiemy, bo nie było żadnego obiektywnego eksperymentu, tylko samospełniajaca się przepowiednia inceli z wykopa.[/QUOTE]Zawsze możesz założyć konto Mirka incela i zrobić arcyciekawy opis, z chęcią (serio i bez ironii) zapoznam się z wynikami.

Sam próbowałem (moje prawdziwe zdjęcia i fajny opis) i bez sukcesu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:12   #26
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Jestem ciekawa żebyzrobić podobnie tylko złamana płci na dziewczyny. Ciekawe ile miałyby par i wiadomości
Laska hot
Ładna
Przeciętna albo brzydka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:13   #27
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Ale jak mam być szczera to żaden z nich koło przystojnych, atrakcyjnych facetów nie stał.

Ten cały Oskar kojarzy mi się raczej ze zbyt zniewieściałym, narcystycznym i zapatrzonym w siebie kolesiem. Rozumiem zdjęcia z plaży z pokazaniem umięśnionej klaty - jak najbardziej takie zdjęcie robi pozytywne wrażenie i jest wskazane dla każdego faceta. Ale słodkie zdjęcia bez koszulki w kiblu? On na pewno ma 27 czy 17 lat? Nie wiem jakie naiwniary go lajkowały, no ale bez kitu. To raczej idol dla nastolatek, ja bym się z takim nie umówiła.

Adrian tak samo. Selfiaki, selfiaki. Sugerują, że życia ciekawego to on nie ma. Bardzo ważnym aspektem są znajomi, nikt nie lubi zamkniętych w sobie introwertyków. Fajnie że wrzuca zdjęcia z piłką, ale nie samym sportem człowiek żyje. Można odnieść wrażenie, że Adrian jest również zapatrzonym w siebie i sport facetem, ale nie dba o rozwój duchowy i intelektualny. Przynajmniej takiego zdjęcia nie wstawił. Przesuwany w lewo.

Ostatni facet to w ogóle tragedia. Ale nie ze względu na wygląd. Ja bym powiedziała, że wcale on tak tragicznie nie wygląda, ale nie umie o siebie zadbać.
Fryzura - beznadziejna
Ubiór - beznadziejny
Zdjęcia selfiaki - sugerują nudnego introwetyka bez znajomych, który boi się odezwać do ludzi.
Spuchnięty na twarzy, więc chyba lekka nadwaga - kilka kilo w dół i wyglądałby 3 razy lepiej
Praca motorniczego - to zależy od osoby, dla mnie akurat facet pracujący fizycznie ma minusa, ale na pewno są osoby, którym to nie przeszkadza.

Tak naprawdę ostatni facet gdyby nad sobą popracował mógłby z tego całego zestawienia wyjść najlepiej jako tzw. dobra partia, gdyby tylko o siebie zadbał:
- ciekawe, dobrze dobrane ciuchy zamiast zadużych/byle jakich
- ogolenie na zero > obrzydliwe zakola
- zdjęcia ukazujące go jako ciekawą/towarzyską osobę np: z jakiejś domówki, góry, może jakiś motocykl w tle czy innej aktywności.

Przede wszystkim brak selfiaków! Selfiaki to największy zabójca atrakcyjności faceta. Nikt nie lubi introwertyków czy gości stroniących od ludzi. No i ten opis: szukający drugiej połówki - dla mnie osobiście duży cringe i desperacja. Drugiej połówki się nie szuka, sama przychodzi. Opis też mógłby poprawić, bo wieje nudą, tak jak cały profil. Tak naprawdę niewielkie zmiany i mógłby podbić swoją atrakcyjność 3-4 krotnie.
Niekoniecznie. Dla mniw zdjęcia z wielką ilością osób lub z imprezy - dyskwalifikacja natychmiast. Jestem introwertyczką i nie chcę ekstrawertyka

Po rstu te wszystkie eksperymenty to o kant dupy rozbić. Kazdy ma inne wymagania, potrzeby.

A to, że w aplikacji, opierającej się na wyborze ewentualnego partnera na podstawie wyglądu, ludzie zwracają uwagę głównie na wygląd to odkrycie dekady.

Nobla mu dać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:16   #28
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa żebyzrobić podobnie tylko złamana płci na dziewczyny. Ciekawe ile miałyby par i wiadomości
Laska hot
Ładna
Przeciętna albo brzydka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym obejrzał. Myślę że byłaby duża dysproporcja, ale ta brzydka wciąż miałaby chętnych, w przeciwieństwie do brzydkiego faceta (choć ten Mirek i tak wygląda lepiej niż mnóstwo facetów)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:17   #29
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Sześciopak może mieć każdy facet, tylko brzydal z sześciopakiem jest tak zwanym gymcelem, czyli dalej brzydalem. Umięśniony brzydal jest wręcz karykaturalny

Uroda Oskara opiera się na dymorficznym kośćcu twarzy, a nie na fryzjerze xddd
Skoro każdy może mieć, to czemu prawie żaden nie ma?
Dobra sylwetka naprawdę dużo daje. Ale wokół jakoś widuję Mirków głównie z brzuszkiem. Najwyraźniej aż tak im na powodzeniu nie zależy.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:20   #30
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Powodzenie zależnie od wyglądu – obiektywnie

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Zawsze możesz założyć konto Mirka incela i zrobić arcyciekawy opis, z chęcią (serio i bez ironii) zapoznam się z wynikami.
Po co? Żeby mieć kolejny zestaw danych bez żadnego porównania do czegokolwiek?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 17:42:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.