Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-09, 14:45   #4681
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Potrzebuję podgrzewać wodę, tj. żeby była sobie w butelce/kubku i cały czas była ciepła. Myślałam o podgrzewaczu do butelek dla dzieci, ale wolałabym żeby zmieściło się coś o większej pojemności. Ktoś, coś?
Trxymaj goraca/ ciepła wodę do butelki termicznej (najpierw ja ogrzej)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 14:51   #4682
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Polecacie może jak znaleźć mieszkanie do wynajęcia w Hiszpanii, konkretnie w mieście Avila? Szuka dwójka studentów na pół roku i mają problem, bo z tego co mówili, to większość nie chce wynajmować na tak krótko. Potrzebne szybko, bo już na za miesiąc. Sama nie szukałam nigdy mieszkań za granicą, może macie jakieś doświadczenie, bo chciałabym im pomóc.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

A uczelnia im nie pomaga?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 15:11   #4683
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki
Hmm, skoro nie mam takiego przycisku, a wcześniej jest napisane, że produkt dostępny online, to znaczy, że tylko online? Szkoda, bo to perfumy i nie bardzo klikać w ciemno.
Chyba tak
Swoją drogą to ja nie umiem kupować perfum w perfumerii. Wącham, wącham, żadne mi się nie podobają, wszystkie pachną dla mnie wtedy tak samo mydlanie (a staram się nie wąchać na raz więcej niż 2-3 zapachy), ewentualnie w ogóle nie czuję zapachu (ostatnio wąchałam My Way na bloterze i miałam wrażenie, że mi babka pod nos wodę podstawiła). A potem wychodzę z galerii handlowej na dwór i uderza we mnie ten zapach, który wąchałam, wreszcie go czuję (pewnie dlatego, że przez przypadek dotknęłam nosa bloterem), podoba mi się, tylko cholerka nie pamiętam który to był
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 16:27   #4684
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Chyba tak
Swoją drogą to ja nie umiem kupować perfum w perfumerii. Wącham, wącham, żadne mi się nie podobają, wszystkie pachną dla mnie wtedy tak samo mydlanie (a staram się nie wąchać na raz więcej niż 2-3 zapachy), ewentualnie w ogóle nie czuję zapachu (ostatnio wąchałam My Way na bloterze i miałam wrażenie, że mi babka pod nos wodę podstawiła). A potem wychodzę z galerii handlowej na dwór i uderza we mnie ten zapach, który wąchałam, wreszcie go czuję (pewnie dlatego, że przez przypadek dotknęłam nosa bloterem), podoba mi się, tylko cholerka nie pamiętam który to był
Ja sobie kiedyś zapisywałam na blotterach Ale i tak często psikam na nadgarstek, bo na skórze pachnie zupełnie inaczej niż na papierku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 16:38   #4685
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Potrzebuję podgrzewać wodę, tj. żeby była sobie w butelce/kubku i cały czas była ciepła. Myślałam o podgrzewaczu do butelek dla dzieci, ale wolałabym żeby zmieściło się coś o większej pojemności. Ktoś, coś?
Butelka termiczna np. Vink

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 16:40   #4686
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja sobie kiedyś zapisywałam na blotterach Ale i tak często psikam na nadgarstek, bo na skórze pachnie zupełnie inaczej niż na papierku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, no jasne, że na skórze inaczej, ale jak już na bloterze zapach jest taki, że mi się ani trochę nie podoba i nie ma szans, żeby się spodobał, to dalej na nadgarstek nie psikam. Szkoda nadgarstków
Ostatnio przerzuciłam się na system: obwąchać w perfumerii a potem zamówić odlewkę 2ml do dalszych testów. Tylko nie wszystko jest w tej formie dostępne.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 17:08   #4687
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Chyba tak
Swoją drogą to ja nie umiem kupować perfum w perfumerii. Wącham, wącham, żadne mi się nie podobają, wszystkie pachną dla mnie wtedy tak samo mydlanie (a staram się nie wąchać na raz więcej niż 2-3 zapachy), ewentualnie w ogóle nie czuję zapachu (ostatnio wąchałam My Way na bloterze i miałam wrażenie, że mi babka pod nos wodę podstawiła). A potem wychodzę z galerii handlowej na dwór i uderza we mnie ten zapach, który wąchałam, wreszcie go czuję (pewnie dlatego, że przez przypadek dotknęłam nosa bloterem), podoba mi się, tylko cholerka nie pamiętam który to był

Ja testuje tylko jeden zapach naraz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-09, 17:11   #4688
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Ile trzeba czasu na wyrobienie psu paszportu i jak się do tego zabrać?

Czy brak możliwości sprawdzenia ceny na stronie intercity oznacza, że bilety są wyprzedane?
Umówić się do gabinetu, który wystawia paszporty, zastrzegając, że po to idziesz. Pies musi być zachipowany. Żeby był ważny paszport, kiedyś trzeba było szczepić po chipowaniu (albo zachipowanego psa) wścieklizną. Sam paszport kiedyś wyrabiałam tak, że był na drugi dzień.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 23:33   #4689
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Polecacie może jak znaleźć mieszkanie do wynajęcia w Hiszpanii, konkretnie w mieście Avila? Szuka dwójka studentów na pół roku i mają problem, bo z tego co mówili, to większość nie chce wynajmować na tak krótko. Potrzebne szybko, bo już na za miesiąc. Sama nie szukałam nigdy mieszkań za granicą, może macie jakieś doświadczenie, bo chciałabym im pomóc.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Niech szukają wszędzie i nastawią się ma pokoje. Na osobne mieszkanie raczej nie mają szans. Niech szukają przez biura nieruchomości - inmobiliaria, przez grupy dla Erasmusów na Facebooku, przez grupy dla Polaków na Facebooku, niech skontaktują się ze studentami, którzy właśnie wrócili z wymiany, z ISN z Avili oraz innymi organizacjami studenckimi. Jak się nie uda to hostel na kilka dni i niech szukają już na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 08:10   #4690
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Jadę na weekend na Śląsk - będę miała całą sobotę i prawie całą niedzielę, nocleg jest w okolicach Parku Śląskiego. Co warto zobaczyć? Ale tak na spokojnie, żeby poczuć klimat Śląska, a się nie zmęczyc no i gdzie koniecznie trzeba iść na szamkę?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 08:15   #4691
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Jadę na weekend na Śląsk - będę miała całą sobotę i prawie całą niedzielę, nocleg jest w okolicach Parku Śląskiego. Co warto zobaczyć? Ale tak na spokojnie, żeby poczuć klimat Śląska, a się nie zmęczyc no i gdzie koniecznie trzeba iść na szamkę?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
nikiszowiec, ale od parku śląskiego jest kawałek
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-10, 08:21   #4692
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Jadę na weekend na Śląsk - będę miała całą sobotę i prawie całą niedzielę, nocleg jest w okolicach Parku Śląskiego. Co warto zobaczyć? Ale tak na spokojnie, żeby poczuć klimat Śląska, a się nie zmęczyc no i gdzie koniecznie trzeba iść na szamkę?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Planetarium w Parku Śląskim - o ile jest otwarte, bo kojarzę, że jakiś czas temu remont był
kopalnia Guido w Zabrzu - ale polecam kupić/zarezerwować bilety wcześniej
W Katowicach - muzeum śląskie, NOSPR, spodek - są obok siebie, bardzo ładny teren. Muzeum jest tak na trzy godziny zwiedzania lub więcej
Zamek w Pszczynie jest super, zwłaszcza wnętrza, ale to już jest sporo dalej od Parku Śląskiego

Z gastro podobało m się Cafe Kattowitz, ale byłam tam dawno, więc nie wiem, czy przez pandemię i inflację poziom nie zjechał.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 08:25   #4693
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Planetarium w Parku Śląskim - o ile jest otwarte, bo kojarzę, że jakiś czas temu remont był

kopalnia Guido w Zabrzu - ale polecam kupić/zarezerwować bilety wcześniej

W Katowicach - muzeum śląskie, NOSPR, spodek - są obok siebie, bardzo ładny teren. Muzeum jest tak na trzy godziny zwiedzania lub więcej

Zamek w Pszczynie jest super, zwłaszcza wnętrza, ale to już jest sporo dalej od Parku Śląskiego



Z gastro podobało m się Cafe Kattowitz, ale byłam tam dawno, więc nie wiem, czy przez pandemię i inflację poziom nie zjechał.
Planetarium wyremontowane już dawno - można śmiało iść żeby poczuć klimat Śląska to jak najbardziej Guido (ale to bilety faktycznie z dwa-trzy tygodnie wcześniej trzeba kupić), Nikiszowiec obowiązkowo, chyba nie ma bardziej Śląskiego miejsca w Katowicach.

Cafe Kattowitz się popsuło po zmianie właściciela i osobiście nie polecam
Polecam natomiast Dworek Parkowy w Parku Śląskim i Śląską Prohibicję na Nikiszowcu
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 08:37   #4694
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Dobra, bo zapomniałam dodać, że będziemy z psem więc chyba raczej tylko łażenie na zewnątrz wchodzi w grę...
A jakieś stawy/jeziora w pobliżu Śląska - najbliżej chyba jest Pogoria i Sosina? Czy jest coś bliżej?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 08:46   #4695
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dobra, bo zapomniałam dodać, że będziemy z psem więc chyba raczej tylko łażenie na zewnątrz wchodzi w grę...
A jakieś stawy/jeziora w pobliżu Śląska - najbliżej chyba jest Pogoria i Sosina? Czy jest coś bliżej?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
W Katowicach są tzw. Trzy Stawy, idealne na spacer i dużo młodych ludzi jeździ tam na rolkach, rowerach, biega itp. Ale nie wiem, czy są odpowiednio "śląskie". Ale są stawami i są w Katowicach Jest też Jezioro Paprocańskie w Tychach, które powstało z zalania zbiornika wodnego przy dawnej hucie, ale to jakieś 20 km na południe od Katowic i nie ma sensu, żebyś tam jechała, zwiedzanie kopalni w Zabrzu będzie dużo lepsze.

Natomiast Nikiszowiec to dzielnica Katowic, więc z psem będzie Ci się tam spacerowało idealnie, tylko musiałabyś tam podjechać autobusem lub uberem (jest daleko i nie za bardzo da się tam dojść z buta). To naprawdę wizytówka Górnego Śląska i warto się tam wybrać
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 08:49   #4696
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Jadę na weekend na Śląsk - będę miała całą sobotę i prawie całą niedzielę, nocleg jest w okolicach Parku Śląskiego. Co warto zobaczyć? Ale tak na spokojnie, żeby poczuć klimat Śląska, a się nie zmęczyc no i gdzie koniecznie trzeba iść na szamkę?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Ja polecam cukiernię w Katowicach - Paplok Pojechałam kiedyś do Katowic (160 km) tylko po to, żeby tam pójść
https://www.facebook.com/profile.php?id=100071120100478

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-08-10 o 08:50
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 09:13   #4697
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dobra, bo zapomniałam dodać, że będziemy z psem więc chyba raczej tylko łażenie na zewnątrz wchodzi w grę...
A jakieś stawy/jeziora w pobliżu Śląska - najbliżej chyba jest Pogoria i Sosina? Czy jest coś bliżej?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Może Paprocany w Tychach? Dolina Trzech Stawów jeszcze jest w Katowicach
Edit, widzę że się powieliłam z TheSun
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja polecam cukiernię w Katowicach - Paplok Pojechałam kiedyś do Katowic (160 km) tylko po to, żeby tam pójść
https://www.facebook.com/profile.php?id=100071120100478
Serio takie dobre? Mam po drodze z pracy, muszę spróbować

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2023-08-10 o 09:16
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 09:24   #4698
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Zmienię temat. Może podpowiecie mi coś w zakresie wzmacniaczy wi-fi.
Otóż moje mieszkanie wygląda mniej więcej tak, jak na rzucie poniżej (nie malowałam już okien i drzwi). Blok z wielkiej płyty, więc czasem trudno nawet o zasięg komórki Router jest ustawiony w pokoju podpisanym jako "Router". Nie ma możliwości go przenieść.
W kuchni i pokoju dziennym nie mam zasięgu neta. Czy wzmacniacz wi-fi coś poradzi? I jeśli tak, to gdzie go wpiąć? (tak mniej więcej w połowie przedpokoju jest gniazdko, oczywiście są też gniazda w innych pokojach).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie.jpg (16,8 KB, 101 załadowań)
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 09:49   #4699
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Serio takie dobre? Mam po drodze z pracy, muszę spróbować
Dla mnie pycha Najpierw zamawiałam ciastka i psiastka przez internet, ale w końcu stwierdziłam, że muszę też spróbować jakiegoś ciasta, bo na zdjęciach wyglądają bosko. I zawsze wszystko szybko znika
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-10, 10:05   #4700
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 10:09   #4701
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Niech szukają wszędzie i nastawią się ma pokoje. Na osobne mieszkanie raczej nie mają szans. Niech szukają przez biura nieruchomości - inmobiliaria, przez grupy dla Erasmusów na Facebooku, przez grupy dla Polaków na Facebooku, niech skontaktują się ze studentami, którzy właśnie wrócili z wymiany, z ISN z Avili oraz innymi organizacjami studenckimi. Jak się nie uda to hostel na kilka dni i niech szukają już na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A uczelnia im nie pomaga?
Nie

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 11:27   #4702
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Dzięki Nie

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Może niech spróbują na airbnb tylko z targowaniem ceny ze względu na długość pobytu i że poza sezonem. Wiem, że niektórzy ludzie z mojej pracy na workation tak robią jak siedzą po kilka miesięcy.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 11:46   #4703
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dobra, bo zapomniałam dodać, że będziemy z psem więc chyba raczej tylko łażenie na zewnątrz wchodzi w grę...
A jakieś stawy/jeziora w pobliżu Śląska - najbliżej chyba jest Pogoria i Sosina? Czy jest coś bliżej?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Na szamkę polecam Bułkęsa - możesz przyjść z psem
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 13:41   #4704
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Zmienię temat. Może podpowiecie mi coś w zakresie wzmacniaczy wi-fi.
Otóż moje mieszkanie wygląda mniej więcej tak, jak na rzucie poniżej (nie malowałam już okien i drzwi). Blok z wielkiej płyty, więc czasem trudno nawet o zasięg komórki Router jest ustawiony w pokoju podpisanym jako "Router". Nie ma możliwości go przenieść.
W kuchni i pokoju dziennym nie mam zasięgu neta. Czy wzmacniacz wi-fi coś poradzi? I jeśli tak, to gdzie go wpiąć? (tak mniej więcej w połowie przedpokoju jest gniazdko, oczywiście są też gniazda w innych pokojach).
Ja mam router piętro niżej, więc wzmacniacz dałam wyżej i działa super. Ja polecam
Korytarz albo pokój dzienny najlepiej.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 14:10   #4705
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Może jest tu ktoś z HR i się wypowie, bo ja utknęłam gdzieś w epoce kamienia łupanego.

Chcę aplikować do małego korpo, na pracę zdalną, na customer service.

Muszę wysłać CV, chciałam je unowocześnić, odświeżyć, zrobić od nowa w canvie.

Mam zagwozdkę dotycząca zdjęcia, czy musi być takie "dowodowe"? Z takich profesjonalnych mam tylko takie, ale wyszłam na nim, niczym z kartoteki policyjnej w amerykańskim filmie

Czy mogę do cv dodać moje zdjęcie, takie normalne z galerii w telefonie, gdzie widać moja twarz, żadne tam dziubki i inne takie.

Czy to będzie w złym tonie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 14:14   #4706
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja mam router piętro niżej, więc wzmacniacz dałam wyżej i działa super. Ja polecam
Korytarz albo pokój dzienny najlepiej.
Dzięki Strasznie nudzi mi się w kuchni jak muszę czekać aż się ziemniaki ugotują więc internet tam to podstawa
A masz jakiś konkretny model, który polecasz?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 14:38   #4707
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Może jest tu ktoś z HR i się wypowie, bo ja utknęłam gdzieś w epoce kamienia łupanego.

Chcę aplikować do małego korpo, na pracę zdalną, na customer service.

Muszę wysłać CV, chciałam je unowocześnić, odświeżyć, zrobić od nowa w canvie.

Mam zagwozdkę dotycząca zdjęcia, czy musi być takie "dowodowe"? Z takich profesjonalnych mam tylko takie, ale wyszłam na nim, niczym z kartoteki policyjnej w amerykańskim filmie

Czy mogę do cv dodać moje zdjęcie, takie normalne z galerii w telefonie, gdzie widać moja twarz, żadne tam dziubki i inne takie.

Czy to będzie w złym tonie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie to nie musisz w ogóle dodawać, ale takie luźniejsze jak najbardziej też możesz, póki wyglądasz schludnie, jesteś na nim sama i widać twarz. Ewentualnie możesz pomyśleć o przeobieniu go w jakimś programie, jeśli w tle dużo się dzieje.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 15:24   #4708
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to nie musisz w ogóle dodawać, ale takie luźniejsze jak najbardziej też możesz, póki wyglądasz schludnie, jesteś na nim sama i widać twarz. Ewentualnie możesz pomyśleć o przeobieniu go w jakimś programie, jeśli w tle dużo się dzieje.
Popieram. Niektóre firmy już nawet proszą, by na CV w ogóle zdjęcia nie było - więc ja bym zrezygnowała

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 16:12   #4709
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Ja również jestem za brakiem zdjęcia. Sama nigdy nie miałam, nawet jak był „wymóg” w ogłoszeniu. Na szczęście to przemija

Z perspektywy menadżera tez mnie te zdjęcia denerwowały, wolałam najpierw poczytać o kompetencjach, a zdjęcie mnie często rozpraszało.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 17:21   #4710
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Jest tu analityk finansowy? Polecacie jakieś kursy? Pewnie są lepsze i gorsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.