Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-14, 16:35   #4951
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Właśnie ja często chodzę bez makijażu stąd mam porównanie i wiem że zawsze gdy pomaluje rzęsy pieka mnie oczy. Nie wiem czy to normalne, może inne kobiety też tak mają tylko im to tak mocno nie przeszkadza dlatego zadałam pytanie
A co było przyczyną pieczenia u Ciebie?
Ja tak mam, jeszcze nie znalazłam tuszu, który mnie nie uczula. Objawami są właśnie zmęczone, piekące oczy. Ja po prostu nie maluję oczu, robiłam sobie wcześniej laminację rzęs i byłam zadowolona
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 16:49   #4952
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Czy też tak macie że czujecie się senne gdy pomalujecie rzęsy? Zauważyłam że gdy mam pomalowane rzęsy czuje się bardzo śpiąca, oczy mi się dosłownie same zamykają, mam ochotę je pocierać. Może to głupie ale tak zauważyłam i zastanawiam się czy to uczulenie na tusz? Mam tak przy różnych tuszach, wszystkich.
Nie, ja mam wrazenie że robię się senna za każdym razem, gdy właśnie zmyje makijaż z oczu

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 16:51   #4953
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89647019]A czy ktoś ma może jakiś polecany salon w Katowicach?[/QUOTE]Keratynove

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 16:54   #4954
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

A czy ktoś robił sobie prostowanie keratyną czekoladową?
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 17:40   #4955
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Czy też tak macie że czujecie się senne gdy pomalujecie rzęsy? Zauważyłam że gdy mam pomalowane rzęsy czuje się bardzo śpiąca, oczy mi się dosłownie same zamykają, mam ochotę je pocierać. Może to głupie ale tak zauważyłam i zastanawiam się czy to uczulenie na tusz? Mam tak przy różnych tuszach, wszystkich.

Nigdy tak nie miałam, a rzadko się maluje, wiec zauważyłabym różnice.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 18:13   #4956
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy któraś z Was ma założoną wkładkę (nigdy nie rodząca) w celu zmniejszenia obfitych okresów i sobie chwali ?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 19:35   #4957
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma założoną wkładkę (nigdy nie rodząca) w celu zmniejszenia obfitych okresów i sobie chwali ?
Ja mam założona wkładkę hormonalna (co prawda z innego powodu) i aktualnie w ogóle nie mam okresu. Z tym ze taki stan pojawił się jakiś rok po założeniu wkładki. Przez pierwsze pol roku moje okresy trwały 2 tygodnie zamiast ok. 7 dni. Potem przez kolejne pol roku trwały standardowo ok. tygodnia, dopiero po tym czasie zanikły. Dopoki mialam okres byl on podobny do tego przed założeniem wkładki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-14, 19:54   #4958
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Nie, zupełnie tak nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Nie tyle senna, co czuje ciężkość na powiekach i chwile później zaczynają mi łzawić. Nigdy nie trafiłam na tusz, który by tego nie powodował, więc przestałam malować i zrobiłam rzęsy u kosmetyczki. Problem z głowy, a i przy okazji oszczędzam czas, bo już nic więcej nie muszę robić i zawsze jestem 'gotowa'.
Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja tak mam, jeszcze nie znalazłam tuszu, który mnie nie uczula. Objawami są właśnie zmęczone, piekące oczy. Ja po prostu nie maluję oczu, robiłam sobie wcześniej laminację rzęs i byłam zadowolona
Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Nie, ja mam wrazenie że robię się senna za każdym razem, gdy właśnie zmyje makijaż z oczu

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Nigdy tak nie miałam, a rzadko się maluje, wiec zauważyłabym różnice.
Dzięki za odpowiedzi, czyli to pewnie uczulenie Już myślałam że wszystkie kobiety tak mają tylko przyjmują to za "cenę urody " czy coś w tym stylu i o tym nie mówią. A akurat nie mam kogo zapytać na żywo bo wszystkie znajome mają rzesy robione w salonie więc się nie malują
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 20:02   #4959
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A akurat nie mam kogo zapytać na żywo bo wszystkie znajome mają rzesy robione w salonie więc się nie malują
Może robią, bo też tak mają? Sama gdybym wiedziała wcześniej, że można tak łatwo ominąć ten problem, to od zawsze biegałabym do salonu
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 20:09   #4960
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Rozumiem.

Ja płaciłam 300-350 zł ale nie pamietam dokładnie bo to tez zależy od długości włosów i dodatkowo kupiłam za 80 zł szampon w tym salonie aby nim włosy myc po tym botoksie żeby ten efekt się trzymał i c jakiś czas maskę robiłam z onlybio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja mam bardzo długie włosy teraz

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 20:38   #4961
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Może robią, bo też tak mają? Sama gdybym wiedziała wcześniej, że można tak łatwo ominąć ten problem, to od zawsze biegałabym do salonu
A no może
Dla mnie rzęsy w salonie to za duży koszt niestety, i czasu chyba też bym nie znalazła na regularne uzupełnianie więc pozostaje mi szukać tuszu dla alergików

Jakby ktoś miał do polecenia tusz do rzęs dla wrażliwych oczu to byłabym wdzięczna
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-14, 20:54   #4962
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Czy też tak macie że czujecie się senne gdy pomalujecie rzęsy? Zauważyłam że gdy mam pomalowane rzęsy czuje się bardzo śpiąca, oczy mi się dosłownie same zamykają, mam ochotę je pocierać. Może to głupie ale tak zauważyłam i zastanawiam się czy to uczulenie na tusz? Mam tak przy różnych tuszach, wszystkich.
Jak cię pieką oczy to jak najbardziej może to być reakcja alergiczna, ale co do senności to nie wiem jaki miałby być związek. Może po prostu malujesz się na wydarzenia, które są same w sobie męczące typu imprezy czy ogólnie spotkania z ludźmi?
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 21:04   #4963
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A no może
Dla mnie rzęsy w salonie to za duży koszt niestety, i czasu chyba też bym nie znalazła na regularne uzupełnianie więc pozostaje mi szukać tuszu dla alergików

Jakby ktoś miał do polecenia tusz do rzęs dla wrażliwych oczu to byłabym wdzięczna
Ja tak jak się teraz zastanawiam to w sumie wydałam więcej na te wszystkie tusze, a i tak zawsze kończyło się tak samo Z biegiem czasu na pewno koszt takich rzęs przerośnie te nieszczęsne kosmetyki, ale jak pomyślę ile odejmuje mi to problemów za jednym machnięciem to wow. Wcześniej też wspominałam, że dla mnie takie wypady do kosmetyczki to wręcz oszczędność czasu. Wolę co ~4tygodnie spędzić u niej 40min, niż codziennie poświęcać chwilę na makijaż i później się z nim męczyć (dalej w kontekście tuszu). Oczywiście rozumiem, że każdy ma inne podejście. Tylko chciałam podsumować swoje, bo mnie tak olśniło Trzymam kciuki, żeby udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie!

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Jak cię pieką oczy to jak najbardziej może to być reakcja alergiczna, ale co do senności to nie wiem jaki miałby być związek. Może po prostu malujesz się na wydarzenia, które są same w sobie męczące typu imprezy czy ogólnie spotkania z ludźmi?
Alergia męczy oczy i ma się wrażenie senności przez to podrażnienie.

Edytowane przez Laief
Czas edycji: 2023-08-14 o 21:05
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 21:28   #4964
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No ja mam bardzo długie włosy teraz

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

Ja robiłam za ta cenę włosy do połowy pleców wiec jak masz dłuższe i dałaś tylko 120zl to mega mało

Ale nie wiem czemu taka różnica w efekcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 22:23   #4965
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Czy też tak macie że czujecie się senne gdy pomalujecie rzęsy? Zauważyłam że gdy mam pomalowane rzęsy czuje się bardzo śpiąca, oczy mi się dosłownie same zamykają, mam ochotę je pocierać. Może to głupie ale tak zauważyłam i zastanawiam się czy to uczulenie na tusz? Mam tak przy różnych tuszach, wszystkich.
Tak mam, a że nie lubię czesto kupować tuszu to rzadko tuszuję oczy
Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja tak mam, jeszcze nie znalazłam tuszu, który mnie nie uczula. Objawami są właśnie zmęczone, piekące oczy. Ja po prostu nie maluję oczu, robiłam sobie wcześniej laminację rzęs i byłam zadowolona
Mnie uczula większość tuszy na rynku, te popularne marki wiodą w tym prym.
Artdeco, Isadora, Kiko, Pupa, Guerlain czy Manhattan są u mnie ok. Miałam też jeden tusz z Essence i nie robił cudów, ale mnie oczy nie szczypały. Naturalne bardziej Avril i Benecos .
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 01:57   #4966
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

A propos wkładek... po kilkunastu latach wrocilam do tabletek anty i jestem przy 4 opakowaniu i pod koniec opakowania mam ciagle plamienia i to dość obfite. Miał tak ktoś? Bo kurcze nie wiem, przetrzymać czy zmieniać tabsy czy jeszcze coś innego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 05:32   #4967
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Rozważam depilację laserową bikini głębokiego.

Polecacie?

Jak "głębokie" jest to bikini głębokie?

Jestem już po, niestety ze względów zdrowotnych musiałam przerwać ale po serii ok. 5-6 zabiegów niestety po jakimś czasie owłosienie wróciło do starej formy :/ Dopóki chodziłam na zabiegi byłam zadowolona, było widać efekty.

Bikini głębokie to wzgórek, wargi sromowe, pachwiny, aczkolwiek kosmetolog pyta jak bardzo mocno chcesz, a może jakiś kształt itd. To od Ciebie zależy.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 05:40   #4968
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A propos wkładek... po kilkunastu latach wrocilam do tabletek anty i jestem przy 4 opakowaniu i pod koniec opakowania mam ciagle plamienia i to dość obfite. Miał tak ktoś? Bo kurcze nie wiem, przetrzymać czy zmieniać tabsy czy jeszcze coś innego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwsze pół roku to różnie bywa, sama nie miałam żadnych plamień, ale moja siostra biorąc to samo już miała przez kilka pierwszych miesięcy.

Zawsze warto się skonsultować z ginekologiem, bo jeśli są zawsze w tym samym momencie, a nie losowo, no to warto podjąć trop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 06:43   #4969
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Jestem już po, niestety ze względów zdrowotnych musiałam przerwać ale po serii ok. 5-6 zabiegów niestety po jakimś czasie owłosienie wróciło do starej formy :/ Dopóki chodziłam na zabiegi byłam zadowolona, było widać efekty.

Bikini głębokie to wzgórek, wargi sromowe, pachwiny, aczkolwiek kosmetolog pyta jak bardzo mocno chcesz, a może jakiś kształt itd. To od Ciebie zależy.
Jakim laserem miałaś robione ? Dziwię się że wróciło do starej formy. Ja miałam chyba laser aleksandrytowy, miałam serie zabiegów, a potem chodziłam co rok na przypominający, ale ostatnio bylam ze 3 lata temu, i włosy owszem odrosły częściowo, ale nadal jest to jakoś max 10 procent tego co miałam przed.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-15, 07:37   #4970
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tak mam, a że nie lubię czesto kupować tuszu to rzadko tuszuję oczy

Mnie uczula większość tuszy na rynku, te popularne marki wiodą w tym prym.
Artdeco, Isadora, Kiko, Pupa, Guerlain czy Manhattan są u mnie ok. Miałam też jeden tusz z Essence i nie robił cudów, ale mnie oczy nie szczypały. Naturalne bardziej Avril i Benecos .
Dzięki za polecenie marek, zrobiłam screena i na szybko poogladalam na necie szczoteczki, niestety żadnej łukowatej silikonowej jaka jest w moim idealnym Maybelline. Wpadła mi jeszcze w oko marka Bell (są silikonowe szczoteczki) która kojarzyłam z kosmetykami w starszym stylu, nie wiem jak to wyjaśnić - chodzi mi o to że gdy byłam dzieckiem w drogeriach było Bell + jeszcze z 5 innych firm i na tym koniec. Ale może warto spróbować
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 08:18   #4971
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A propos wkładek... po kilkunastu latach wrocilam do tabletek anty i jestem przy 4 opakowaniu i pod koniec opakowania mam ciagle plamienia i to dość obfite. Miał tak ktoś? Bo kurcze nie wiem, przetrzymać czy zmieniać tabsy czy jeszcze coś innego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam tak ostatnio, też wróciłam do tabletek po latach przerwy. Plamienie było na tyle obfite, że często nie kończyło się na wkładce, tylko musiałam mieć podpaskę, na ulotce pisało, że tak może być. Irytowało to już mnie bardzo, skończyło się chyba właśnie przy 3 albo 4 opakowaniu. Jakby trwało dłużej poszłabym już do ginekologa.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 08:30   #4972
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Ja tak jak się teraz zastanawiam to w sumie wydałam więcej na te wszystkie tusze, a i tak zawsze kończyło się tak samo Z biegiem czasu na pewno koszt takich rzęs przerośnie te nieszczęsne kosmetyki, ale jak pomyślę ile odejmuje mi to problemów za jednym machnięciem to wow. Wcześniej też wspominałam, że dla mnie takie wypady do kosmetyczki to wręcz oszczędność czasu. Wolę co ~4tygodnie spędzić u niej 40min, niż codziennie poświęcać chwilę na makijaż i później się z nim męczyć (dalej w kontekście tuszu). Oczywiście rozumiem, że każdy ma inne podejście. Tylko chciałam podsumować swoje, bo mnie tak olśniło Trzymam kciuki, żeby udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie!


Alergia męczy oczy i ma się wrażenie senności przez to podrażnienie.

To jest laminacja rzes?
Moze sprobuje.

Ja uzywam tuszu ysl od lat. Z do demakijazu produktow aptecznych najchetniej avene. Mam wrazliwe oczy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 08:42   #4973
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Ja robiłam za ta cenę włosy do połowy pleców wiec jak masz dłuższe i dałaś tylko 120zl to mega mało

Ale nie wiem czemu taka różnica w efekcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No bo może ty miałaś ten inny, mocniejszy. Nie wiem. Mi po tym mocniejszym też długo efekt się trzymał.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 09:38   #4974
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Szukam zmywarki - 45 cm, z koszem na sztućce, pojemnej, żeby łatwo się układało naczynia i nie trzeba było bardzo kombinować, żeby je pomieścić. Srebrna, wolnostojąca. Wiadomo - dobra klasa energetyczna, dobrze myjąca i dosuszająca naczynia itd.
Moja Beko wyzionęła ducha, więc szukam czegoś nowego. Może coś polecicie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 10:03   #4975
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie marek, zrobiłam screena i na szybko poogladalam na necie szczoteczki, niestety żadnej łukowatej silikonowej jaka jest w moim idealnym Maybelline. Wpadła mi jeszcze w oko marka Bell (są silikonowe szczoteczki) która kojarzyłam z kosmetykami w starszym stylu, nie wiem jak to wyjaśnić - chodzi mi o to że gdy byłam dzieckiem w drogeriach było Bell + jeszcze z 5 innych firm i na tym koniec. Ale może warto spróbować
Rozumiem skojarzenie, ale to już nie to Bell co przed laty warto spróbować

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 10:20   #4976
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Pierwsze pół roku to różnie bywa, sama nie miałam żadnych plamień, ale moja siostra biorąc to samo już miała przez kilka pierwszych miesięcy.

Zawsze warto się skonsultować z ginekologiem, bo jeśli są zawsze w tym samym momencie, a nie losowo, no to warto podjąć trop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Miałam tak ostatnio, też wróciłam do tabletek po latach przerwy. Plamienie było na tyle obfite, że często nie kończyło się na wkładce, tylko musiałam mieć podpaskę, na ulotce pisało, że tak może być. Irytowało to już mnie bardzo, skończyło się chyba właśnie przy 3 albo 4 opakowaniu. Jakby trwało dłużej poszłabym już do ginekologa.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
No jestem na końcówce 4 opakowania i to się zawsze pod koniec dzieje. Jeszcze żeby w połowie cyklu to rozumiem, ale tak... Dobra, dam im jeszcze szansę.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 10:23   #4977
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A propos wkładek... po kilkunastu latach wrocilam do tabletek anty i jestem przy 4 opakowaniu i pod koniec opakowania mam ciagle plamienia i to dość obfite. Miał tak ktoś? Bo kurcze nie wiem, przetrzymać czy zmieniać tabsy czy jeszcze coś innego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy 4 opakowaniu to bym zmieniła tabsy. Ale ja w ogóle po latach obraziłam się na tabsy i nam nadzieję, że nie będę musiała do nich wracać, bo mi niestety źle wchodziły na psychikę. Może gdybym brała jeszcze inne, ale dopiero przy trzecich przestałam mieć te ciągłe plamienia i trochę mi się nie chce znów w to bawić

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 10:40   #4978
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Przy 4 opakowaniu to bym zmieniła tabsy. Ale ja w ogóle po latach obraziłam się na tabsy i nam nadzieję, że nie będę musiała do nich wracać, bo mi niestety źle wchodziły na psychikę. Może gdybym brała jeszcze inne, ale dopiero przy trzecich przestałam mieć te ciągłe plamienia i trochę mi się nie chce znów w to bawić

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Ale wiesz... ja z 10 lat nie brałam niczego hormonalnego. Też nie chcę co chwilę zmieniać, bo organizm nie ma kiedy przywyknąć. Ogólnie myślę o spirali, ale chciałabym sprawdzić, czy inne moje dolegliwości mają faktycznie podłoże hormonalne.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 10:47   #4979
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale wiesz... ja z 10 lat nie brałam niczego hormonalnego. Też nie chcę co chwilę zmieniać, bo organizm nie ma kiedy przywyknąć. Ogólnie myślę o spirali, ale chciałabym sprawdzić, czy inne moje dolegliwości mają faktycznie podłoże hormonalne.
Ja czekałam właśnie 4 miesiące a potem zmieniałam, bo tak mi podpowiedział ginekolog. Może za szybko, ale strasznie się męczyłam z tym, więc zaufałam lekarzowi

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 11:06   #4980
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja czekałam właśnie 4 miesiące a potem zmieniałam, bo tak mi podpowiedział ginekolog. Może za szybko, ale strasznie się męczyłam z tym, więc zaufałam lekarzowi

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Mi też mój ginekolog mówił przy dobieraniu tabletek, żeby dać sobie czas mniej więcej właśnie 3-4 miesiące, po tym czasie organizm powinien się przyzwyczaić. Jeśli nadal nie ustaną skutki uboczne, to nie ma sensu się dłużej męczyć. Ja na jedne reagowałam tak że praktycznie codziennie czułam mdłości, kilka razy wymiotowałam. Nie miałam zamiaru czekać dłużej niż te 3 miesiące bo to praktycznie rzutowało na całe moje życie codzienne.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.