Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-23, 11:51   #391
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Wydawało mi się że sprężynowe materace są wygodniejsze, ale może się mylę. Zawsze kanapy ze sprężynami były mi lepsze niż te bez. Materac nie na lata, bo wynajmowane mieszkanie.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 11:53   #392
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Przeciez to zalezy od rozmiaru i jest dosc inwidualne.

Nie znam kobiiet, ktore z wiekszym biustem chodza bez stanika. A z mniejszym owszem. Bywa.
Otóż to. Przy małym biuście nie ma aż tyle plusów noszenia stanika, za to dochodzą minusy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 11:54   #393
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Ja kupuje zawsze szklane w Rossmanie, obojętnie jaka marka i jestem zadowolona

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Ja mam z Jyska. A czemu nie piankowy? Mam podwójny od roku i bym go już na żaden nie zamieniła a śpimy we dwoje- nawet jak któreś wstaje wcześniej to nikt się nie budzi tak jak to było przy sprężynie. No i przestał mnie boleć kręgosłup

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

A i ja za mój w promce dałam jakoś 1600. A mam taki king size.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Tak, mój też tak ma i wszystko ok

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
dla mnie taka cena to bardzo drogo.
Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Mam jeden z Ikei, jest ok, ale one nie są obliczone na długie lata, podobnie jak Jysk. Ogólnie wolałabym poszukać sklepu z materacami i dobrać w rozsądnej cenie coś lepszego niż z sieciówki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a czy materac opłaca się kupować na długo? Dla mnie materac to taka rzecz, że lepiej wymienic co jakiś czas, zwłaszcza że nie można tego wyprać. Chodzi mi oczywiście nie o pokrowiec, a to co w środku.
Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Kurde ciekawe, że u jendych się sprawdza u innych nie, u mnie naprawdę był ok



Dlatego ja unikam kupowania takich bluzek i sukienek, bo potem nie lubię kombinowania No chyba, że bez stanika sutki się nie odznaczają, ale to musi być albo bardzo luźna, ale obsła z jakiegoś grubszego materiału. No ale jak Tobie to nie przeszkadza, to jak najbardziej ok Chyba, że to jakieś formalne spotkanie, to nie.



Kurde to mnie zawsze dziwi takie stwierdzenie, bo ja totalnie nie czuję, że mam stanik na sobie



To jest normalne.



Dla mnie piankowy to jest lipa straszna. Jak kupowałam materac to w każdym sklepie wciskali mi piankowy, ale nie znam nikogo komu by się na tym dobrze spało.
w wycietych bluzkach może się stanik odznaczać, bywają modele zabudowanych staników
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nigdy nie rozumiałam tej wygody bez stanika U mnie stanik obowiązkowo. Nie wyszłabym do ludzi bez stanika - i nie chodzi o sutki, tylko o to, że nie podoba mi się jak moje piersi zachowują się bez stanika (podskakują i majtają się na wszystkie strony). Plus to, że stanik je podtrzymuje, a bez stanika to niemal smutny zwis
mnie już każdy stanik przeszkadza. Zapomniałam jak to jest chodzić w staniku
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 11:55   #394
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
dla mnie taka cena to bardzo drogo.

a czy materac opłaca się kupować na długo? Dla mnie materac to taka rzecz, że lepiej wymienic co jakiś czas, zwłaszcza że nie można tego wyprać. Chodzi mi oczywiście nie o pokrowiec, a to co w środku.

w wycietych bluzkach może się stanik odznaczać, bywają modele zabudowanych staników

mnie już każdy stanik przeszkadza. Zapomniałam jak to jest chodzić w staniku
A to dla mnie to bardzo spoko cena bo w salonach z materacami wołali 7-8

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 11:59   #395
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
mnie już każdy stanik przeszkadza. Zapomniałam jak to jest chodzić w staniku
Mnie już nawet niektóre braletki zaczęły przeszkadzać głównie te ze "stanikowym" obwodem, no ciśnie mnie ten pasek pomimo tego, że nie ma fiszbin, tych to już w ogóle nie toleruję.
Najbardziej lubię braletki -topy, szukam ostatnio bawełnianych, ale coś mi estetycznie nie pasują. Nie rozumiem dlaczego bawełniana bielizna jest produkowana w takich przestarzałych fasonach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:04   #396
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
A to dla mnie to bardzo spoko cena bo w salonach z materacami wołali 7-8

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
takie ceny to ponad dwukrotność moje pensji netto, więc wiesz o takich materacach nawet nie myśle
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:07   #397
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Ja zazdroszczę osobom, które mogą chodzić bez stanika. Ja bez stanika z domu bym nie wyszła nigdy, bo mogłabym się o biust potknąć w dodatku bolą mnie plecy, kiedy długo nie mam biustonosza

W ogóle zazdroszczę osobom z małym biustem, ostatnio przy dłuższym dystansie w bieganiu mi stanik tak otarł biust, aż do krwi
W dodatku mały biust ładniej wygląda, nie rusza się nadmiernie i jest praktyczniejszy.
Jak słyszę jak to fajnie mieć duży biust to mnie słabi
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-23, 12:11   #398
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja zazdroszczę osobom, które mogą chodzić bez stanika. Ja bez stanika z domu bym nie wyszła nigdy, bo mogłabym się o biust potknąć w dodatku bolą mnie plecy, kiedy długo nie mam biustonosza

W ogóle zazdroszczę osobom z małym biustem, ostatnio przy dłuższym dystansie w bieganiu mi stanik tak otarł biust, aż do krwi
W dodatku mały biust ładniej wygląda, nie rusza się nadmiernie i jest praktyczniejszy.
Jak słyszę jak to fajnie mieć duży biust to mnie słabi
Często jest tak że ludzie chcą mieć coś czego nie mają, ja też zazdroszczę wygody kobietom z mniejszym biustem. Jakbym mogła wybrać geny to wolałabym też być szczupła z natury czy mieć brązowe oczy ale mam to co mam

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:12   #399
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
dla mnie taka cena to bardzo drogo.

a czy materac opłaca się kupować na długo? Dla mnie materac to taka rzecz, że lepiej wymienic co jakiś czas, zwłaszcza że nie można tego wyprać. Chodzi mi oczywiście nie o pokrowiec, a to co w środku.

w wycietych bluzkach może się stanik odznaczać, bywają modele zabudowanych staników

mnie już każdy stanik przeszkadza. Zapomniałam jak to jest chodzić w staniku
1600zl za duzy materac drogo? Dla mnie bardzo atrakcyjna cena. Moj byl drozszy a wcale nie byl jakis kosmiczny. Po prostu na nim bylo nam najwygodniej.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:13   #400
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
a czy materac opłaca się kupować na długo? Dla mnie materac to taka rzecz, że lepiej wymienic co jakiś czas, zwłaszcza że nie można tego wyprać. Chodzi mi oczywiście nie o pokrowiec, a to co w środku.
Mamy materac kupiony w IKEI razem z łóżkiem w 2015 r. Odkurzany, pokrowce prane. Jest super, idealnie twardy. Co miałoby być z nim nie tak?

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2023-08-23 o 12:14
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:18   #401
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
1600zl za duzy materac drogo? Dla mnie bardzo atrakcyjna cena. Moj byl drozszy a wcale nie byl jakis kosmiczny. Po prostu na nim bylo nam najwygodniej.
no po prostu napisałam że przy moich dochodach to kosmiczna cena
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-23, 12:19   #402
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Są różne pianki w materacach, ja kupiłam jakieś 5 lat temu z warstwą termopianki i jest genialny. Poza tym materac można wyprać odkurzaczem piorącym.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:20   #403
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89654107]Mamy materac kupiony w IKEI razem z łóżkiem w 2015 r. Odkurzany, pokrowce prane. Jest super, idealnie twardy. Co miałoby być z nim nie tak?[/QUOTE]
no nie wiem, odkurzanie nie usunie wg mnie wszystkich zanieczyszczeń z niego, a gdy coś się wyleje, to może nie zatrzymać się na pokrowcu, tylko pójdzie dalej w piankę. Ty oczywiście możesz mieć inne doświadczenia, ale moje nie są gorsze od twoich

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Są różne pianki w materacach, ja kupiłam jakieś 5 lat temu z warstwą termopianki i jest genialny. Poza tym materac można wyprać odkurzaczem piorącym.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
mowisz o materacu z którego zdjęto pokrowiec?
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:23   #404
Azarzelka
Raczkowanie
 
Avatar Azarzelka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
no nie wiem, odkurzanie nie usunie wg mnie wszystkich zanieczyszczeń z niego, a gdy coś się wyleje, to może nie zatrzymać się na pokrowcu, tylko pójdzie dalej w piankę. Ty oczywiście możesz mieć inne doświadczenia, ale moje nie są gorsze od twoich [COLOR="Silver"]
Dlatego niejedzenie i niepicie w łóżku do spania profituje
Azarzelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:34   #405
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Nie jem i nie pije w lozku, dla mnie materac kupuje sie raz na kilka lat i nie oczekuje, ze bedzie kosztowal 300 zl. Tak samo jak pralka, lodowka, kanapa
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:36   #406
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi Ci o kzm to owszem, ale na to doksycyklina nie pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na to jest szczepionka

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:41   #407
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
no nie wiem, odkurzanie nie usunie wg mnie wszystkich zanieczyszczeń z niego, a gdy coś się wyleje, to może nie zatrzymać się na pokrowcu, tylko pójdzie dalej w piankę. Ty oczywiście możesz mieć inne doświadczenia, ale moje nie są gorsze od twoich [COLOR="Silver"]
Pisałam łóżku do spania, nic mi się tam nie wylewa. Ale każdy ma inne doświadczenia.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Azarzelka Pokaż wiadomość
Dlatego niejedzenie i niepicie w łóżku do spania profituje
Czasami to są płyny ustrojowe.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 13:09   #408
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Na to jest szczepionka

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Zgadza się. I jeśli ktoś dużo przebywa na zewnątrz to zdecydowanie warto rozważyć taką opcję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 13:40   #409
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja zazdroszczę osobom, które mogą chodzić bez stanika. Ja bez stanika z domu bym nie wyszła nigdy, bo mogłabym się o biust potknąć w dodatku bolą mnie plecy, kiedy długo nie mam biustonosza

W ogóle zazdroszczę osobom z małym biustem, ostatnio przy dłuższym dystansie w bieganiu mi stanik tak otarł biust, aż do krwi
W dodatku mały biust ładniej wygląda, nie rusza się nadmiernie i jest praktyczniejszy.
Jak słyszę jak to fajnie mieć duży biust to mnie słabi
Ja bym pewnie w takiej sytuacji już rozważała operacje. Bez sensu się męczyć i ryzykować coraz większe problemy z kręgosłupem.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-23, 13:48   #410
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie w takiej sytuacji już rozważała operacje. Bez sensu się męczyć i ryzykować coraz większe problemy z kręgosłupem.
Czasami myślę o tym, ale jakoś tak nie chcę się pchać pod nóż bez konkretnych przesłanek medycznych (czyt choroba).
Nie wykluczam jednak w przyszłości tego rozwiązania.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 13:53   #411
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
mowisz o materacu z którego zdjęto pokrowiec?
Tak, dokładnie. Pokrowiec do pralki albo oddac do czyszczenia chemicznego, a materac odkurzaczem piorącym.


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 13:58   #412
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę gdzieś się o to zapytać i chyba to jedyne miejsce gdzie mogę zapytać o to bez skrępowania. Wczoraj podczas seksu zauważyłam, że mój narzeczony ma nierówne jądra. Normalnie tego nie widziałam, we wzwodzie jednak worek mosznowy jest podniesiony i inaczej się układa. Powiedziałam mu, że mnie to niepokoi bo już mam wizję że ma raka jądra lub cos innego się dzieje. Jądra go nie bolą i wytłumaczył mi że to nie jądra są różnej wielkości tylko skóra na worku mosznowym się inaczej układa i zwisa z jednej strony. I twierdzi że ma tak od zawsze. Wstyd się przyznać ale ja nigdy nie zwróciłam na to aż takiej uwagi. Na pewno w stanie spoczynku wszystko jest symetryczne. Ale przy wzwodzis wczoraj ewidentnie było niesymetrycznie. Ja uznałam że to jądro jest większe, on twierdzi że to worek mosznowy się nierówno rozkłada. Nie wyczuwa żadnych guzków. Wiadomo, że nie udzielacie porad lekarskich, bardziej chciałam się zapytać czy może Wasi partnerzy też mają "nierowne jajka " przy wzwodzie? Ja go raczej do wizyty u lekarza nie namowie, szczególnie że twierdzi że jądra ma równej wielkości a to tylko skóra zwisa krzywo

Bardziej by mnie martwiło, gdyby były idealnie równe.


Ale jeśli cię to niepokoi, to moim zdaniem lekarz nigdy nie zaszkodzi, a jeśli dawno nie był, to już w ogóle.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja zazdroszczę osobom, które mogą chodzić bez stanika. Ja bez stanika z domu bym nie wyszła nigdy, bo mogłabym się o biust potknąć w dodatku bolą mnie plecy, kiedy długo nie mam biustonosza

W ogóle zazdroszczę osobom z małym biustem, ostatnio przy dłuższym dystansie w bieganiu mi stanik tak otarł biust, aż do krwi
W dodatku mały biust ładniej wygląda, nie rusza się nadmiernie i jest praktyczniejszy.
Jak słyszę jak to fajnie mieć duży biust to mnie słabi

Też zazdroszczę kobietom z mniejszym biustem. Mój opada z sił, a mam dopiero 30 lat. Do tego ciągnie się, boli.


Fajnie (jeśli komuś się podoba) naturalny duży biust wygląda tylko w dobrze dobranym staniku, który nie boli ani nie ciśnie, no ale czujesz, że go masz na sobie, siły nie ma.



Moim zdaniem męczenie się nie jest warte świeczki, żeby się tam komuś spodobać bardziej. (Takie zakładam myślenie, mi się u kobiet podoba mały biust, jestem bi, więc patrze na to seksualnie. Więc spodobasz się po prostu grupie o innym guście, a nie masz wszystkich niedogodności z tym związanych.)
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 14:15   #413
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie. Pokrowiec do pralki albo oddac do czyszczenia chemicznego, a materac odkurzaczem piorącym.


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
A ile ci potem ta pianka schnie?
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 14:29   #414
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Objechanie pędzlem okolic oczu to za dużo zachodu? Przy tłustych powiekach bez zagruntowania ich pudrem makijaż spływa i się warzy, więc to nie chodzi tylko o tusz.
No dla mnie za dużo, bo u mnie makijaż to ze 4 minuty. Jakbym jeszcze musiala pędzla szukać... I ja już od lat staram się nie uzywam sypkich pudrów do wykończenia, bo mi się to nie sprawdza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Kurde ciekawe, że u jendych się sprawdza u innych nie, u mnie naprawdę był ok



Dlatego ja unikam kupowania takich bluzek i sukienek, bo potem nie lubię kombinowania No chyba, że bez stanika sutki się nie odznaczają, ale to musi być albo bardzo luźna, ale obsła z jakiegoś grubszego materiału. No ale jak Tobie to nie przeszkadza, to jak najbardziej ok Chyba, że to jakieś formalne spotkanie, to nie.



Kurde to mnie zawsze dziwi takie stwierdzenie, bo ja totalnie nie czuję, że mam stanik na sobie



To jest normalne.



Dla mnie piankowy to jest lipa straszna. Jak kupowałam materac to w każdym sklepie wciskali mi piankowy, ale nie znam nikogo komu by się na tym dobrze spało.
U mnie dramat, ale uzywam dzielnie. Tylko bardzo mało i z kredka poniżej zeby to taki troche smoky eye wychodził a nie pandzik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 14:38   #415
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie. Pokrowiec do pralki albo oddac do czyszczenia chemicznego, a materac odkurzaczem piorącym.


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Akurat dzisiaj prałam pokrowiec
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 14:55   #416
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
A ile ci potem ta pianka schnie?
Po 24h już mogę go używać.
Generalnie chciałam po prostu zareagować na argument, że materaca nie da się wyczyścić i trzeba co jakiś czas kupować nowy.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 15:10   #417
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

My mamy materac piankowy (jakas termopianka? i z jednej strony wklad wełniany - fajne na zime) ponad 3 lata i póki co dalej w stanie świetnym. Na niego mamy dodatkowy pokrowiec więc ten idzie jak już do prania. Kosztowal ok. 1000 zł.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 15:24   #418
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czego używacie do demakijażu?
U mnie do tej pory było mleczko, które palcami rozprowadzałam po twarzy, a potem zmywałam wodą, a na koniec płyn dwufazowy do zmycia tego, co się na oczach rozpuściło.
Szukam czegoś nowego, ale co można byłoby stosować na zasadzie mleczka. Nie cierpię tarcia wacikami itd.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 15:26   #419
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czego używacie do demakijażu?
U mnie do tej pory było mleczko, które palcami rozprowadzałam po twarzy, a potem zmywałam wodą, a na koniec płyn dwufazowy do zmycia tego, co się na oczach rozpuściło.
Szukam czegoś nowego, ale co można byłoby stosować na zasadzie mleczka. Nie cierpię tarcia wacikami itd.
Mleczka lub olejku. Potem albo zmywam samą wodą albo używam dodatkowo pianki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 15:28   #420
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mleczka lub olejku. Potem albo zmywam samą wodą albo używam dodatkowo pianki.
A masz jakieś ciekawe mleczko?
U mnie do tej pory była ziaja, garnier, ostatnio farmona herbal care i spróbowałabym czegoś nowego.
Olejków nie lubię, zawsze po nich świat wydaje się cały zamglony i rozmywający się
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 23:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.