Wyjazd dziewczyny na studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-08, 16:24   #1
whoow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 1
Question

Wyjazd dziewczyny na studia


Cześć!

Chciałbym opisać tutaj mój problem odnośnie wyjazdu mojej dziewczyny na studia. Sytuacja wygląda tak iż wyjechała ona na dość ciężkie studia medyczne prawie 200km od domu i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić. Znam ją dość dobrze bynajmniej tak mi się wydaje chociaż nasza relacja nie jest jakaś bardzo długa bo trwa ona prawie 6 miesięcy. Wierzę że nie jest w stanie mnie zdradzić bądź poznać kogoś nowego patrząc też na jej historię jeżeli chodzi o chłopaków to praktycznie nie było żadnego był jedynie jeden ale trwało to z 3 tygodnie gdzie w dodatku była młoda miała może z 16 lat. Wiem że będąc jej pewnym że mnie nie zostawi bądź zdradzi mogę srogo oberwać gdyby tak się stało no ale tak uważam. Jest to w dodatku moja pierwsza miłość. Też nie jest ona typem jakiejś imprezowiczki bo nie lubi chodzenia do klubów oraz bardziej jest to typ introwertyka. Uzgodniłem z nią że nie chodzimy na imprezy sami jak już to razem gdzie obydwie strony się na to zgodziły bez problemu bo ja sam też nie lubię klubów. Jest ona też osobą która od zawsze miała plany związane z tym danym kierunkiem studiów i bardzo przykładała się do matury aby tam się dostać. Głownie chodzi mi o to jak poradzić sobie z tym że z codziennego widzenia zmieni się to teraz na co weekendowe widzenie się raz ja u niej raz ona wraca do domu i wiadomo jakieś święta czy wolne. Ustaliliśmy też że jak wszystko będzie dobrze to nasz plan jest taki żeby za rok spróbować zamieszkać razem tam gdzie ona studiuje. Po prostu po tym jak ona wyjechała nie potrafię odnaleźć sensu w tym wszystkim jest mi po prostu smutno i brakuje mi energii przy niej miałem ochotę na wszystko a teraz mam jak się widzimy a tak to czuję taką pustkę. Oczywiście kontakt mamy piszemy rozmawiamy praktycznie codziennie. Boję się też żeby mi nie odbiło i żebym nie zaczął robić jakiś dziwnych dramt czy teorii o coś co nie ma miejsca.

Pozdrawiam i dziękuje za pomocne odpowiedzi.
whoow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 13:36   #2
ciasteczkowa_panna
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczkowa_panna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 180
Dot.: Wyjazd dziewczyny na studia

Przede wszystkim to musisz odrzucić przyjęte przez ciebie myślenie, obsesja tego czy cie zdradzi i jakieś uzgodnienia typu że nie wolno jej isc do klubu albo grafik w którym musicie sie spotykać co weekend rozwalą ci prędzej czy później związek na twoje życzenie. To naturalne, że masz obawy, ale albo przygryziesz zęby i będziesz jej ufać albo już teraz możecie sobie podziękować za współpracę.
ciasteczkowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-14, 14:10   #3
czajan666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wyjazd dziewczyny na studia

albo się tam przeprowadzisz do niej znajdziesz tam pracę albo szukaj nowej bo i tak za pół roku dowiesz się że potrzebuje przestrzeni, i że ta przestrzeń ma imię
czajan666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-14 15:10:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.