Zakupy na Vinted część 2. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-30, 11:25   #211
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Z new yorkera mam jeden model- niebieskie 34, czarne 36 przy czym 36 mniejsze są niż 34 Może błędnie przyszyte metki.
Przy standardowych rozmiarach jeszcze potrafię zrozumieć, że mogą być takie różnice, ale przy wymiarach spodni podawanych w calach dla talii już nie. 28 cali to jest konkretna miara, odpowiada 72.3 - 73.6 cm.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 17:36   #212
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przy standardowych rozmiarach jeszcze potrafię zrozumieć, że mogą być takie różnice, ale przy wymiarach spodni podawanych w calach dla talii już nie. 28 cali to jest konkretna miara, odpowiada 72.3 - 73.6 cm.
ile w takim razie cm ma 1 cal? jest różnica międzu 72,3 cm a 73,6 cm na obwodzie i to moim zdaniem dośc znaczna 1,3 cm to nie jest byle co w przypadku ubrań
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 06:09   #213
felututa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 6
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Czy są tu dziewczyny które sprzedają albo sprzedawały chusty tylu góralskiego ? W sensie chodzi mi o wzór ze kolorowe i kwiaty Bo jestem ciekawa jak można wycenić takie chusty… albo jakies z lepszym składem a może ktoś zna jakies grupy na fb o takich chustach itd?

Przeglądałam vinted ale tam takie różne ceny są, ze nie ma jak nawet średniej obliczyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja oryginalne, wełniane, bardzo stare chusty góralskie sprzedawałam na lokalnym portalu za 200-300 złotych, na Vinted by mi za tyle nie poszły, bo tam podobne do tych, które mam kosztują koło stówki. Najstarsze, około stuletnie, jeszcze trzymam dla siebie, ale jakby mi przyszło do głowy sprzedawać, to poniżej 500 zł nie zejdę na pewno.
felututa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 08:31   #214
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ile w takim razie cm ma 1 cal? jest różnica międzu 72,3 cm a 73,6 cm na obwodzie i to moim zdaniem dośc znaczna 1,3 cm to nie jest byle co w przypadku ubrań
Ale nie aż tyle, żeby ten sam rozmiar w jednej marce ledwo dało się założyć, a w drugiej spadał z tyłka, a tak ostatnio miałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 09:16   #215
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A masz gdzieś zdjęcie tych spodni? Bo aż mnie zaciekawiłaś.

takie, tylko czarne woski https://fabbfashion.co.uk/replay-ram...w33-l30-69389/


zmierzyłam, stan ma 20 cm, na zdjęciu nie wyglądało to aż tak źle
wydałam tylko 23 zł, stan idealny, idealnie pasują, tylko nie powiem czego nie zakrywają



Cytat:
Napisane przez AAAnka;89701730[COLOR=Silver
]
[/COLOR]

Może przerabiane?Ja kiedyś w czasach biodrówek ledwo ponad wzgórek łonowy() specjalizowałam się w przeróbkach na hiper maxi biodrówki każdych spodni, łącznie z przeszywaniem tylnych kieszeni niżej...

nie, oryginalne na 100%


uwielbiam dzinsy Replay, za to, że się praktycznie nie rozciągają i mają fajny, mięsisty dżins, nie takie rozciągające się jak guma szmatławe jak oglądałam ostatnio w Levisie, dramat. tylko cena nowych mnie dobija...
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 15:43   #216
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość


uwielbiam dzinsy Replay, za to, że się praktycznie nie rozciągają i mają fajny, mięsisty dżins, nie takie rozciągające się jak guma szmatławe jak oglądałam ostatnio w Levisie, dramat. tylko cena nowych mnie dobija...
Stare Levisy się nie rozciągają i nie są ścierkowate mam na myśli serię demi curves.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 16:42   #217
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ale nie aż tyle, żeby ten sam rozmiar w jednej marce ledwo dało się założyć, a w drugiej spadał z tyłka, a tak ostatnio miałam.
Ale nie odpowiedzialas na moje pytanie ile w końcu cm mierzy 1 cal. Bo podałas ze niby to konkretna miara, ale dałaś przedział.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-01, 20:28   #218
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
takie, tylko czarne woski https://fabbfashion.co.uk/replay-ram...w33-l30-69389/


zmierzyłam, stan ma 20 cm, na zdjęciu nie wyglądało to aż tak źle
Na tym zdjęciu katalogowym wyglądają na bardzo niskie^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 11:13   #219
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez felututa Pokaż wiadomość
Ja oryginalne, wełniane, bardzo stare chusty góralskie sprzedawałam na lokalnym portalu za 200-300 złotych, na Vinted by mi za tyle nie poszły, bo tam podobne do tych, które mam kosztują koło stówki. Najstarsze, około stuletnie, jeszcze trzymam dla siebie, ale jakby mi przyszło do głowy sprzedawać, to poniżej 500 zł nie zejdę na pewno.

Wow normalnie szok ja trochę obawiam się, ze metka swoje a materiał swoje… a nie jestem dobra a rozpoznawaniu materiałów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 12:09   #220
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Ale nie odpowiedzialas na moje pytanie ile w końcu cm mierzy 1 cal. Bo podałas ze niby to konkretna miara, ale dałaś przedział.
W praktyce tyle, ile sobie uwidzi producent, a nie tyle ile nominalnie wynosi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 20:33   #221
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Tyle razy obiecywałam sobie, że nie będę kupowała ciuchów bez wymiarów, nawet za parę groszy, bo parę groszy plus ochrona plus wysyłka, to już jest 20 zł, które wyrzucam do śmieci.
Kupiłam bokserkę na siłownię, która miała być s, a mogę się w nią owinąć 2x. Kolejna rzecz ląduje w śmieciach, a ja się wkurzam, że to tak jakbym do śmieci wyrzuciła te pieniądze.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-04, 16:51   #222
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

A propos rozmiarów mam taką rozkminę. Kupiłam ostatnio skórzane buty. Nie pytałam o długość wkładki, bo w opisie było „typowe 37”, a że buty jak nówki to bałam się, że ktoś je zaraz kupi. No i są za małe. Wystawię je ponownie, ale zastanawiam się pod jakim rozmiarem – rzeczywistym czy z buta. Bo tak, wystawię po rozmiarze z buta ale napiszę, że wypadają mniejsze, to ten kto szuka butów w rozmiarze 37 ich nie kupi. Jak wystawie w rozmiarze rzeczywistym, to nie kupi ich ten, który zna markę i wie w jakim rozmiarze szukać (ja np wyszukałam je w rozmiarze większym i kupiłam drugie). Jak to widzicie? Skłaniam się do wystawienia po realnym rozmiarze.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 17:05   #223
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
A propos rozmiarów mam taką rozkminę. Kupiłam ostatnio skórzane buty. Nie pytałam o długość wkładki, bo w opisie było „typowe 37”, a że buty jak nówki to bałam się, że ktoś je zaraz kupi. No i są za małe. Wystawię je ponownie, ale zastanawiam się pod jakim rozmiarem – rzeczywistym czy z buta. Bo tak, wystawię po rozmiarze z buta ale napiszę, że wypadają mniejsze, to ten kto szuka butów w rozmiarze 37 ich nie kupi. Jak wystawie w rozmiarze rzeczywistym, to nie kupi ich ten, który zna markę i wie w jakim rozmiarze szukać (ja np wyszukałam je w rozmiarze większym i kupiłam drugie). Jak to widzicie? Skłaniam się do wystawienia po realnym rozmiarze.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Ja bym dała po rozmiarze z metki i długosc wkladki w opisie. Nie wiem nigdy co to znaczy że typowe 37 albo że wypadają mniejsze. Ja sugeruję sie zawsze dlugością wkladki
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 17:09   #224
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Ja bym dała po rozmiarze z metki i długosc wkladki w opisie. Nie wiem nigdy co to znaczy że typowe 37 albo że wypadają mniejsze. Ja sugeruję sie zawsze dlugością wkladki
Długość wkładki daję zawsze, tylko jak ktoś wyszukuje rozmiar 37, a z opisu wyjdzie, że to ewidentne 36 to ich nie kupi i tak mogą wisieć. To jest ta zagwozdka.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 17:10   #225
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Długość wkładki daję zawsze, tylko jak ktoś wyszukuje rozmiar 37, a z opisu wyjdzie, że to ewidentne 36 to ich nie kupi i tak mogą wisieć. To jest ta zagwozdka.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
No nie wiem, ja zawsze szukam swoj rozmiar +/- 1.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 17:11   #226
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja zawsze szukam swoj rozmiar +/- 1.
Hmm jak ktoś jest na granicy rozmiarów to faktycznie może być ok.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 17:11   #227
nephilim1
🌿🌙 🎶🔥🌄
 
Avatar nephilim1
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Ja bym dała po rozmiarze z metki i długosc wkladki w opisie. Nie wiem nigdy co to znaczy że typowe 37 albo że wypadają mniejsze. Ja sugeruję sie zawsze dlugością wkladki
Ja tak samo, wstawiałam z rozmiarem z metki, opisywałam jako rozmiar np. zaniżony i podawałam cm z wkładki i że pasują raczej na xx rozmiar.

Do tego jak szukam butów na Vinted to zaglądam pod 39 I 40 I szukam informacji jaka jest długość wkładki.

Wysłane z mojego SM-A346B przy użyciu Tapatalka
nephilim1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 17:22   #228
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

W przypadku butów chyba większość osób ma stopy pomiędzy rozmiarami, a i każda firma ma inną rozmiarówkę, więc jak się szuka to pewnie od razu tych dwóch rozmiarów, Wpisałabym numer z buta i podała dł. wkładki.

Jak wystawiam sukienkę i jest moim zdaniem mniejsza/większa niż rozmiar na metce to podaję jej rozmiar, ale w opisie piszę swoje odczucia i podaję wymiary, więc każdy wie, jak wypada
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 20:34   #229
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Długość wkładki daję zawsze, tylko jak ktoś wyszukuje rozmiar 37, a z opisu wyjdzie, że to ewidentne 36 to ich nie kupi i tak mogą wisieć. To jest ta zagwozdka.
Doskonale Cię rozumiem! Mam taki sam problem. Przy czym zgodnie z regulaminem vinted, należy podawać rozmiar z metki, w opisie natomiast zaznaczyć, że rzeczywisty rozmiar odbiega od tego z metki. Niemniej dla mnie to generuje problem z targetem, bo jeśli mam spodnie w rozmiarze M, ale de facto to jest S, patrząc na wymiary, to ktoś, kto szuka M, obejrzy moje ogłoszenie i pójdzie dalej, a ten, kto szuka S, nie znajdzie mojego ogłoszenia. Ale widzę niżej, że dziewczyny szukają też sąsiednich rozmiarów, więc może tak źle nie jest. Ja akurat szukam wyłącznie mojego rozmiaru buta, ewentualnie wbijam w wyszukiwarkę pól rozmiaru więcej też, ale na zasadzie, że większy wybór może będzie, a leciutki luz w bucie przeżyję.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-04, 21:10   #230
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Doskonale Cię rozumiem! Mam taki sam problem. Przy czym zgodnie z regulaminem vinted, należy podawać rozmiar z metki, w opisie natomiast zaznaczyć, że rzeczywisty rozmiar odbiega od tego z metki. Niemniej dla mnie to generuje problem z targetem, bo jeśli mam spodnie w rozmiarze M, ale de facto to jest S, patrząc na wymiary, to ktoś, kto szuka M, obejrzy moje ogłoszenie i pójdzie dalej, a ten, kto szuka S, nie znajdzie mojego ogłoszenia. Ale widzę niżej, że dziewczyny szukają też sąsiednich rozmiarów, więc może tak źle nie jest. Ja akurat szukam wyłącznie mojego rozmiaru buta, ewentualnie wbijam w wyszukiwarkę pól rozmiaru więcej też, ale na zasadzie, że większy wybór może będzie, a leciutki luz w bucie przeżyję.
Ja w tytule daję np. sukienka rozmiar 38 (firma), a wypada, jak 36 z butami też bym tak dała w tytule.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2023-11-04 o 21:12
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 21:15   #231
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja w tytule daję np. sukienka rozmiar 38 (firma), a wypada, jak 36 z bitami też bym tak dała w tytule.
Ale jeśli filtruje się wyniki przez parametry, to się nie wyświetli, ja akurat tylko tak szukam. Ale jeśli inni inaczej, to dla mnie dobrze. I tak, też podaję w tytule rzeczywisty rozmiar.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 21:19   #232
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Doskonale Cię rozumiem! Mam taki sam problem. Przy czym zgodnie z regulaminem vinted, należy podawać rozmiar z metki, w opisie natomiast zaznaczyć, że rzeczywisty rozmiar odbiega od tego z metki. Niemniej dla mnie to generuje problem z targetem, bo jeśli mam spodnie w rozmiarze M, ale de facto to jest S, patrząc na wymiary, to ktoś, kto szuka M, obejrzy moje ogłoszenie i pójdzie dalej, a ten, kto szuka S, nie znajdzie mojego ogłoszenia. Ale widzę niżej, że dziewczyny szukają też sąsiednich rozmiarów, więc może tak źle nie jest. Ja akurat szukam wyłącznie mojego rozmiaru buta, ewentualnie wbijam w wyszukiwarkę pól rozmiaru więcej też, ale na zasadzie, że większy wybór może będzie, a leciutki luz w bucie przeżyję.
Nawet nie wiedziałam pogrubionego i zawsze wstawiam rozmiar taki, na jaki oceniam, jeśli wypada ewidentnie inaczej niż mówi metka.
Sama też nie szukam sąsiednich rozmiarów, bo to by oznaczało, że musiałabym przeszukać 3 razy tyle wyników.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 21:45   #233
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ale jeśli filtruje się wyniki przez parametry, to się nie wyświetli, ja akurat tylko tak szukam. Ale jeśli inni inaczej, to dla mnie dobrze. I tak, też podaję w tytule rzeczywisty rozmiar.
Nie wiem, jak inni szukają, ale nie mam problemu ze sprzedażą takich rzeczy
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 07:27   #234
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Czy da się na vinted zmienić nazwę użytkownika?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 10:55   #235
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Widzę, że głosy są podzielone. Ja też właśnie filtruję po rozmiarze i nie oznaczam sąsiednich, bo mam „typowe” 37 (po prostu niemal wszystkie buty jakie posiadam są w tym rozmiarze, jedne chyba są większe). Ale w takim razie chyba faktycznie wystawię je po rozmiarze z buta z długością wkładki, bo różnica jest niewielka

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 11:59   #236
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Czy da się na vinted zmienić nazwę użytkownika?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 14:02   #237
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

To ja z kolei zawsze zaznaczam przynajmniej 2 rozmiary, zwłaszcza w przypadku ciuchów.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 11:29   #238
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

widzę maynarkę simple po 19 zł. Nie widzę po 1 zdjęciu tkaniny, więc nie wiem jaki skład. Napisałam do pani, a ona odpisała: " Serio sklad marynarki za 19 zł???" no to już wiem, że u takiej osoby nie kupię. Co wiecej, weszłam na profil, pani wystawia jakieś futerko za 120zł, też jedno zdjęcie i brak składu ludzie są beznadziejni
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 13:00   #239
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
widzę maynarkę simple po 19 zł. Nie widzę po 1 zdjęciu tkaniny, więc nie wiem jaki skład. Napisałam do pani, a ona odpisała: " Serio sklad marynarki za 19 zł???" no to już wiem, że u takiej osoby nie kupię. Co wiecej, weszłam na profil, pani wystawia jakieś futerko za 120zł, też jedno zdjęcie i brak składu ludzie są beznadziejni
Pogrubione - myślę, że przy cenie 120 zł sprzedająca zajrzałaby na metkę, zapytaj.

A tak serio, to jasne, dramat taka odzywka. Tekst w stylu "czego się spodziewałaś przy bluzce za 10 zł", w sytuacji gdy bluzka opisana jako stan bdb, przychodzi w stanie zadowalającym. Bo jak coś jest sprzedawane w niskiej cenie, to może być z zatajonymi wadami i obowiązkowo kupujta bez podanych wymiarów, składu metki itp.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 13:08   #240
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam pogrubionego i zawsze wstawiam rozmiar taki, na jaki oceniam, jeśli wypada ewidentnie inaczej niż mówi metka.

Sama też nie szukam sąsiednich rozmiarów, bo to by oznaczało, że musiałabym przeszukać 3 razy tyle wyników.
Jak znam markę i ich rozmiarówkę, to szukam według rozmiaru z metki. Np. sukienki Chi Chi London muszę kupować XL, a EMU XXL, bo mają dziwną rozmiarówkę. Na co dzień noszę L.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-22 16:04:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.