Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-05, 12:23   #4951
Marcelina38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: preejakulat na prezerwatywie

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Nie, nie ma szansy. Spokojnie
Dziękuję za odpowiedź, odnośnie tego preejakulatu mam jeszcze jedno pytanko ponieważ wiele osób mówiło i tak słyszałem że posiada on plemniki tylko wtedy kiedy jest chwilę przed wytryskiem, czy to prawda ? Czy jednak każdy preejakulat (nawet taki od razu przy podnieceniu) też posiada pleminiki ? i czy jest jakaś różnica między preejakulatem który następuje przy początkowym podnieceniu a między takim który jest przy samym wytrysku ?
Marcelina38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 12:54   #4952
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Przy wytrysku jest już sperma a nie preejakulat
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 20:48   #4953
Marcelina38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Przy wytrysku jest już sperma a nie preejakulat
aham czyli mam rozumieć że nie ma co panikować i się martwić ? z opisanej przeze mnie sytuacji nie ma możliwości zajścia w ciążę ?
Marcelina38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 21:14   #4954
xniji
Raczkowanie
 
Avatar xniji
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 291
GG do xniji
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cykle zwykle mam 28 dni, ostatnio po przebyciu mononukleozy w maju/czerwcu troszkę były dłuższe (doszły do 35 dni), ale poprzedni już trwał 28 dni. Miesiączka - początek 8 sierpnia, trwała 6 dni. Od razu po skończeniu krwawienia miałam przez 4 dni codziennie stosunek, zabezpieczony prezerwatywą.
Dodam, że 9 sierpnia wyjechałam nad morze - więc nastąpiła delikatna zmiana klimatu. W międzyczasie trochę stresu i dwie nieprzespane noce. Dziś 29 dzień, czekam na okres, ale tez bardzo się stresuje.

Właściwie uważam, ze nie mam się o co bać, ale psychika robi swoje. Co myślicie?
xniji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 22:39   #4955
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marcelina38 Pokaż wiadomość
aham czyli mam rozumieć że nie ma co panikować i się martwić ? z opisanej przeze mnie sytuacji nie ma możliwości zajścia w ciążę ?
Z opisanej sytuacji ciąży nie będzie jednak seksu bez zabezpieczenia z myślą "w preejakulacie nie ma plemników" itp nie polecam :P moja teoria jest taka,że to zależy od mężczyzny skoro według badań raz taki wynik a raz inny :P
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 12:42   #4956
Soyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam, na wstępie przeproszę, za to, że to mój pierwszy post i od razu pytanie.

Sytuacja wygląda następująco:
Pieściłem dziewczynę palcami wieczorem (nie wiem co robiła później, może się masturbowała). Rano natomiast ja się masturbowałem i miałem orgazm, możliwe, że miałem kontakt palcami ze spermą rano. Minutę przed pieszczotami byłem oddać mocz, niestety nie umyłem rąk, możliwe, że miałem wilgotne palce, bo wcześniej byłem podniecony i może był to śluz jakiś z penisa. Było to 20 czerwca.
Mówiła, że ostatni okres miała pod koniec maja, sporo stresów z powodu egzaminów w czerwcu, później wyjazd miała. Około 3 czerwca, mówiła, że bolały ją jajniki i piersi jak na okres, lecz go nie było. Okres się trochę bardzo spóźnił, lecz nastał 16 lipca, dzień wcześniej mówiła, że chyba czuje, że będzie. Trwał 4 dni. Później 19 sierpnia dostała kolejny okres, mówiła, że bardzo bolesny i trwał 3 dni.
Za dużo się naczytałem na internecie o tych rzeczach i bardzo boję się, że jakoś przeniosłem palcami, no nie wiem. Bardzo mnie zestresowało to, że miała wymioty i biegunkę pod koniec lipca przez kilka dni no i przytyła kilka kg. Proszę o porady i odpowiedź, bo chyba oszaleje.
Pozdrawiam
Soyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 12:58   #4957
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Soyou Pokaż wiadomość
Witam, na wstępie przeproszę, za to, że to mój pierwszy post i od razu pytanie.

Sytuacja wygląda następująco:
Pieściłem dziewczynę palcami wieczorem (nie wiem co robiła później, może się masturbowała). Rano natomiast ja się masturbowałem i miałem orgazm, możliwe, że miałem kontakt palcami ze spermą rano. Minutę przed pieszczotami byłem oddać mocz, niestety nie umyłem rąk, możliwe, że miałem wilgotne palce, bo wcześniej byłem podniecony i może był to śluz jakiś z penisa. Było to 20 czerwca.
Mówiła, że ostatni okres miała pod koniec maja, sporo stresów z powodu egzaminów w czerwcu, później wyjazd miała. Około 3 czerwca, mówiła, że bolały ją jajniki i piersi jak na okres, lecz go nie było. Okres się trochę bardzo spóźnił, lecz nastał 16 lipca, dzień wcześniej mówiła, że chyba czuje, że będzie. Trwał 4 dni. Później 19 sierpnia dostała kolejny okres, mówiła, że bardzo bolesny i trwał 3 dni.
Za dużo się naczytałem na internecie o tych rzeczach i bardzo boję się, że jakoś przeniosłem palcami, no nie wiem. Bardzo mnie zestresowało to, że miała wymioty i biegunkę pod koniec lipca przez kilka dni no i przytyła kilka kg. Proszę o porady i odpowiedź, bo chyba oszaleje.
Pozdrawiam
To nie czytaj juz w necie a poszukaj wsrod wiedzy biologicznej.
Nie mogles nic przenies palcami do tego dziewczyna miala az 2 miesiaczki wiec nie jest w ciszy na 100%

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 18:40   #4958
Soyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Bardzo dziękuję za odpowiedź trochę mnie to uspokoiło.

Na prawdę bardzo duży stres u mnie wywołał ten bardzo spóźniony okres, a później ten drugi, że bolesny i taki dosyć krótki (tak mi się wydaje). No i te wszystkie okoliczności, jak wymioty czy biegunka, przytycie kilku kg.

Z pewnością przesadzam.

PS. Czyli nawet jakbym przeniósł palcami plemniki i wprowadził do pochwy, to fakt, że dostała dwie miesiączki wyklucza ciążę? Myślę, że mi powiedziała prawdę.

Edytowane przez Soyou
Czas edycji: 2014-09-06 o 18:54 Powód: Dodatkowe pytanie
Soyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:58   #4959
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

miesiączkę czy plamienia?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 19:04   #4960
Soyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Nie mam pojęcia.

Wiem jedynie, że czuła zbliżający się okres dzień wcześniej i określiła to jako okres. I przy tym drugim skarżyła się na ból brzucha.

Edytowane przez Soyou
Czas edycji: 2014-09-06 o 19:12
Soyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 19:38   #4961
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Nie ma czegoś takiego jak ciąża z palca, serio.

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 21:31   #4962
Soyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dziękuję za odpowiedzi.

Czyli nawet jakby cokolwiek się znalazło na palcach i jakoś dostało się do pochwy, to fakt, że były powiedzmy te dwa okresy, wyklucza ciążę? Mam nadzieje, że mówiła mi prawdę Jeśli ktoś nie zna sytuacji, to wyżej opisałem dosyć dokładnie jak potrafiłem .

Edytowane przez Soyou
Czas edycji: 2014-09-06 o 22:31
Soyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 22:42   #4963
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Soyou Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi.

Czyli nawet jakby cokolwiek się znalazło na palcach i jakoś dostało się do pochwy, to fakt, że były powiedzmy te dwa okresy, wyklucza ciążę? Mam nadzieje, że mówiła mi prawdę Jeśli ktoś nie zna sytuacji, to wyżej opisałem dosyć dokładnie jak potrafiłem .
A czemu pytasz trzeci raz o to samo, jak wcześniej dostałeś już kilka odpowiedzi?

Zamiast proszenia nas o kolejne 20 odpowiedzi przeczytaj 20 razy post z odpowiedzią, na jedno wyjdzie...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 00:25   #4964
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A czemu pytasz trzeci raz o to samo, jak wcześniej dostałeś już kilka odpowiedzi?

Zamiast proszenia nas o kolejne 20 odpowiedzi przeczytaj 20 razy post z odpowiedzią, na jedno wyjdzie...
Popieram

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 10:05   #4965
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

zrób test ciążowy i tyle po takim czasie wyjdzie na 1000% czy tak czy nie
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 11:50   #4966
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
zrób test ciążowy i tyle po takim czasie wyjdzie na 1000% czy tak czy nie
Jeśli to do Soyou, to on jest chłopakiem. A test ciążowy dla mnie jest zbędny po dwóch okresach
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 16:17   #4967
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Jeśli to do Soyou, to on jest chłopakiem. A test ciążowy dla mnie jest zbędny po dwóch okresach
wiem, że to chłopak= umiem czytać

plamić można i do 6 miesiąca. To ważne czy to miesiączka ze skrzepami czy ot zwykłe plamienie, nawet obfite.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 16:35   #4968
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
wiem, że to chłopak= umiem czytać

plamić można i do 6 miesiąca. To ważne czy to miesiączka ze skrzepami czy ot zwykłe plamienie, nawet obfite.
no jak piszesz, "zrób test" (bo nie było: "niech twoja dziewczyna zrobi test") to nie wiem, czy wiesz jakiej płci jest osoba, do której się zwracasz

poza tym, mówimy tu o ciąży z palca, gdzie na palcu nawet nie było spermy, co najwyżej preejakulat, ale to też nic pewnego. dziewczyna nie zauważyła, żeby okres był inny niż zwykle.

nie wierzę zatem, że przy wsadzeniu palca z prawdopodobnie niczym zdolnym do zapłodnienia to zapłodnienie miało miejsce i akurat w tym przypadku zdarzyło się też plamienie, które wyglądało jak normalny okres. już filmy science fiction są bardziej realne.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 16:59   #4969
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Ja po pana 10 identycznych postach zalecam jako środek antykoncepcyjny abstynencję
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 17:45   #4970
mamba09090909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

RATUNKU, wariuję!
8 dnia cyklu uprawialam seks. Za pierwszym razem użyliśmy gumki, jednak drugi raz był już bez zabezpieczenia. Chłopak doszedł poza mną, nie wychodził na ostatnią chwilę. Czy mogę być w ciąży? Moje cykle trwają średnio 28-31 dni. Odchodzę już od zmysłów. Jego to nie rusza bo jest pewny, że nic się nie stało(stosunek przerywany stosuje od 9 lat i nie jest ojcem), ale ja już nie mogę ze sobą wytrzymać... Test mogę zrobić dopiero za tydzień w środę... Wiem, że prawdopodobieństwo ciązy jest, ale jak duże?
mamba09090909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 17:48   #4971
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamba09090909 Pokaż wiadomość
RATUNKU, wariuję!
8 dnia cyklu uprawialam seks. Za pierwszym razem użyliśmy gumki, jednak drugi raz był już bez zabezpieczenia. Chłopak doszedł poza mną, nie wychodził na ostatnią chwilę. Czy mogę być w ciąży? Moje cykle trwają średnio 28-31 dni. Odchodzę już od zmysłów. Jego to nie rusza bo jest pewny, że nic się nie stało(stosunek przerywany stosuje od 9 lat i nie jest ojcem), ale ja już nie mogę ze sobą wytrzymać... Test mogę zrobić dopiero za tydzień w środę... Wiem, że prawdopodobieństwo ciązy jest, ale jak duże?
Możesz być w ciąży. Gratuluję "inteligentnego" faceta. Jak możesz się na to zgadzać skoro nie chcesz dziecka?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 18:25   #4972
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamba09090909 Pokaż wiadomość
RATUNKU, wariuję!
8 dnia cyklu uprawialam seks. Za pierwszym razem użyliśmy gumki, jednak drugi raz był już bez zabezpieczenia. Chłopak doszedł poza mną, nie wychodził na ostatnią chwilę. Czy mogę być w ciąży? Moje cykle trwają średnio 28-31 dni. Odchodzę już od zmysłów. Jego to nie rusza bo jest pewny, że nic się nie stało(stosunek przerywany stosuje od 9 lat i nie jest ojcem), ale ja już nie mogę ze sobą wytrzymać... Test mogę zrobić dopiero za tydzień w środę... Wiem, że prawdopodobieństwo ciązy jest, ale jak duże?
Za przeproszeniem ale twoj chlop to jest skonczony kretyn, chcesz miec dzieci z takim burakiem?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 19:46   #4973
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamba09090909 Pokaż wiadomość
RATUNKU, wariuję!
8 dnia cyklu uprawialam seks. Za pierwszym razem użyliśmy gumki, jednak drugi raz był już bez zabezpieczenia. Chłopak doszedł poza mną, nie wychodził na ostatnią chwilę. Czy mogę być w ciąży? Moje cykle trwają średnio 28-31 dni. Odchodzę już od zmysłów. Jego to nie rusza bo jest pewny, że nic się nie stało(stosunek przerywany stosuje od 9 lat i nie jest ojcem), ale ja już nie mogę ze sobą wytrzymać... Test mogę zrobić dopiero za tydzień w środę... Wiem, że prawdopodobieństwo ciązy jest, ale jak duże?
To ze przez 9 lat nie mial dzieci ze stosunku przerywanego o niczym nie swiadczy. Rownie dobrze mogl trafic na mniej plodne partnerki lub takir co w tajemnicy braly srodki anty.
Tak wiec owszem..ciaza jest mozliwa. Czy duza? Srednia. Niestety tylko test ciazowy ci odpowie a jego powinnas zrobic 12 dni po stosunku.
Na przyszlosc uswiadom partnera ze gada glupoty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:34   #4974
pulka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dziewczyny pomocy! Z moim TZ zabezpieczamy sie prezerwatywa, stosunek do tego przerywany. Nigdy inaczej. Okres spóźnił mi sie 5 dni, dostalam wczoraj wieczorem jednak nieco inny niz zwykle, bardziej skapy i ciemno brązowy, do tego przy oddawaniu moczu i po mnie tam piecze. Miala ktoras podobnie, co to moze byc?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pulka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:56   #4975
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez pulka94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy! Z moim TZ zabezpieczamy sie prezerwatywa, stosunek do tego przerywany. Nigdy inaczej. Okres spóźnił mi sie 5 dni, dostalam wczoraj wieczorem jednak nieco inny niz zwykle, bardziej skapy i ciemno brązowy, do tego przy oddawaniu moczu i po mnie tam piecze. Miala ktoras podobnie, co to moze byc?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zapalenie pęcherza?
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 11:42   #4976
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Zwykły okres plus zapalenie drog moczowych. Stosunek zabezpieczony. Wytrysk poza Tobą. Okres. No jaka ciąża?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 12:10   #4977
mamba09090909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Możesz być w ciąży. Gratuluję "inteligentnego" faceta. Jak możesz się na to zgadzać skoro nie chcesz dziecka?
Już na pewno się na to nie zgodzę. NIGDY.

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Za przeproszeniem ale twoj chlop to jest skonczony kretyn, chcesz miec dzieci z takim burakiem?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Właśnie nie chcę.. I już nigdy do takiej sytuacji nie dopuszczę. Za dużo stresu i nerwów mnie to kosztuje.
I szczerze? Jeśli wszystko dobrze się skończy to już nie bedzie "moim chłopem"...

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
To ze przez 9 lat nie mial dzieci ze stosunku przerywanego o niczym nie swiadczy. Rownie dobrze mogl trafic na mniej plodne partnerki lub takir co w tajemnicy braly srodki anty.
Tak wiec owszem..ciaza jest mozliwa. Czy duza? Srednia. Niestety tylko test ciazowy ci odpowie a jego powinnas zrobic 12 dni po stosunku.
Na przyszlosc uswiadom partnera ze gada glupoty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzisiaj mam dzień owulacji. Czyli 5 dni po stosunku przerywanym. Mam nadzieję, że nic się z tego nie wykluje...
mamba09090909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 13:29   #4978
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

No, bez przesady. Nie pisałaś, żeby cię bez tej gumki zgwałcił, zgodziłaś się, czemu więc teraz wina jest tylko jego? I czemu tylko chłop - kretyn, skoro robiliście to razem?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 14:02   #4979
mamba09090909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
No, bez przesady. Nie pisałaś, żeby cię bez tej gumki zgwałcił, zgodziłaś się, czemu więc teraz wina jest tylko jego? I czemu tylko chłop - kretyn, skoro robiliście to razem?
Nie mówię, że wina jest tylko jego. A czemu kretyn? Może dlatego, że nie bierze odpowiedzialności za swoje czyny? Nieważne.. Nie to jest tematem tego wątku.
mamba09090909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 20:22   #4980
zuzia71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

witam kobiety a ja mam do Was pytanie i oczekuje odpowiedzi konkretnej .
wiec kochałam się z chłopakiem 26.08 ale nie doszło do wytrysku okres miałam 11.08 a mój cykl jest 27,28 dni .czas trwania okresu 5-6 dni. dostałam okres 6.09 a dziś 08.09 już jest po i niewiem co się dzieje ze mną mozecie mi udzielic odpowiedzi
zuzia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 19:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.