Badanie u ginekologa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-29, 21:03   #1
annalena31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1

Badanie u ginekologa


Hej dziewczyny,



Piszę do Was, bo w poniedziałek miałam wizytę u ginekologa i nie daje mi to spokoju.



Powiedzcie mi proszę czy ja się czegoś doszukuję czy jest ok...



Jestem 3 lata po porodzie, do tej pory chodziłam do gin za granicą i zawsze do kobiety.



W poniedziałek wybrałam się do lekarza w Polsce. Lekarz ten ma świetne opinie, pacjentki zachwycone oh i ah .



Faktycznie, po wejściu do gabinetu doktor rozluźnił atmosferę żartami i swobodnym stylem bycia.



Położyłam się na krzesło do badania, po czym doktor podsunął sobie mnie za pupę bliżej, badanie wykonał bez rękawiczki, kazał mi zaciskać mięśnie na swoich palcach żeby sprawdzić czy dobrze działają. Następnie podczas usg sprawdzał więzadła w macicy ruchami bardzo podobnymi jak podczas stosunku i mówił, że tak to właśnie wygląda jak partner jest we mnie. Badanie piersi rozpoczął od słów, że biust mam bardzo ładny, taki mały ale ładny. Wymacał, posprawdzał węzły na szyi i pod pachami.



Powiedzcie mi czy tak wygląda normalne badanie u ginekologa? Dodam, że byłam na kontroli 2 miesiące po porodzie i nie byłam w taki sposób badana. Pierwszy raz spotkałam się z taką wizytą, co kojarzy mi się z seksem. Może to ze mną jest coś nie tak?



Pozdrawiam
annalena31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-22, 18:57   #2
Pazurka
Zakorzenienie
 
Avatar Pazurka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 201
Dot.: Badanie u ginekologa

Rzeczywiście, wg Twojego opisu zachowanie bardzo dziwne. Niech chodzą te, które są zachwycone. Ja nigdy nie wracam do lekarza, który mi nie odpowiada. Nie wracaj i odradzaj znajomym - jedyna rada. Ewentualnie można jeszcze opinię negatywną napisać, jeśli chcesz. Tak nawiasem mówiąc, ciekawa jestem jak to wygląda za granicą, czy Twoje doświadczenia są lepsze niż w naszym krajdole?
__________________
"Każdy drań jest draniem, ale niektórzy dranie, to naprawdę dranie" (Terry Pratchett)
Pazurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-23, 11:33   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Badanie u ginekologa

Nie wiem czy jeszcze to przeczytasz, ale lekarz się zachował ultra nieprofesjonalnie. Począwszy od braku rękawiczek po komentarze na temat twojego wyglądu. Złożyłabym skargę na niego.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-23 12:33:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.