Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-09-12, 20:49   #1
cupcake1
Raczkowanie
 
Avatar cupcake1
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 35

Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?


Hej! Jak czêsto wg was mo¿na odwiedzaæ swojego ch³opaka w mieszkaniu, je¶li s± tam wspó³lokatorzy, ¿eby nie by³o zgrzytów?
Mieszkanie to 2 osobne pokoje + kuchnia i ³azienka. Jeden pokój jest mojego ch³opaka a drugi wynajmuje para. Znali siê ju¿ wcze¶niej, ja te¿ ich pozna³am. Ale dopiero teraz bêd± razem mieszkaæ i nie wiem jak czêsto "wypada" mi przyje¿d¿aæ do mojego ch³opaka. My¶la³am,¿eby co weekend. Ja nie bardzo mam mo¿liwo¶æ nocowania mojego ch³opaka. Wcze¶niej mój ch³opak mieszka³ z innymi wspó³lokatorami, ale ich nie by³o na weekendy. Ogólnie nie jeste¶my g³o¶ni, nie przesiadujemy godzinami w kuchni, bierzemy szybkie prysznice, praktycznie siedzimy tylko w jego pokoju. Do op³at za wodê czy pr±d mog³abym siê dorzuciæ jak co¶. Co s±dzicie?
cupcake1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-12, 21:09   #2
doki03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

My¶lê, ¿e to zale¿y od osoby. Ja nie mia³abym problemu, gdyby kto¶ chcia³ czêsto przyje¿d¿aæ do mojego wspó³lokatora. Najlepiej bêdzie je¶li zapytasz swojego ch³opaka i jego znajomych jakie maj± do tego podej¶cie
doki03 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-12, 21:19   #3
lucyinthesky_
Raczkowanie
 
Avatar lucyinthesky_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

ojej je¶li masz w±tpliwo¶ci to lepiej nie czytaj tematu nikiii

A tak powa¿nie, najlepiej aby ch³opak porozmawia³ ze wspó³lokatorami jak siê na to zapatruj±, bardzo indywidualna sprawa

ja nie mia³am nic przeciwko, dopóki ch³opak wspóllokatorki nie zamieszka³ u nas na sta³e nie dok³adaj±c ani grosza do mieszkania. Aleee by³am wtedy m³oda i g³upia i ³atwo da³am sobie wej¶æ na g³owê
lucyinthesky_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-12, 21:27   #4
cupcake1
Raczkowanie
 
Avatar cupcake1
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

W³a¶nie pod wp³ywem tematu tamtej wiza¿anki ja za³o¿y³am swój w±tek I teraz nie wiem, co s±dziæ.
cupcake1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-12, 21:33   #5
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 2 341
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

Cytat:
Napisane przez cupcake1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Jak czêsto wg was mo¿na odwiedzaæ swojego ch³opaka w mieszkaniu, je¶li s± tam wspó³lokatorzy, ¿eby nie by³o zgrzytów?
Mieszkanie to 2 osobne pokoje + kuchnia i ³azienka. Jeden pokój jest mojego ch³opaka a drugi wynajmuje para. Znali siê ju¿ wcze¶niej, ja te¿ ich pozna³am. Ale dopiero teraz bêd± razem mieszkaæ i nie wiem jak czêsto "wypada" mi przyje¿d¿aæ do mojego ch³opaka. My¶la³am,¿eby co weekend. Ja nie bardzo mam mo¿liwo¶æ nocowania mojego ch³opaka. Wcze¶niej mój ch³opak mieszka³ z innymi wspó³lokatorami, ale ich nie by³o na weekendy. Ogólnie nie jeste¶my g³o¶ni, nie przesiadujemy godzinami w kuchni, bierzemy szybkie prysznice, praktycznie siedzimy tylko w jego pokoju. Do op³at za wodê czy pr±d mog³abym siê dorzuciæ jak co¶. Co s±dzicie?

Pogadaj z nimi, albo niech Twój ch³opak z nimi pogada. Nie wa¿ne, co ,,wypada”, tylko co bêdzie przeszkadza³o konkretnie tym dwóm osobom.
Nancy_M jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-12, 22:44   #6
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 821
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

Najlepiej bêdzie po prostu spytaæ.

Mo¿e jestem upierdliwa, ale dla mnie co weekend to by³aby trochê za du¿a czêstotliwo¶æ. Zak³adam, ¿e pewnie przychodzi³abys do niego ju¿ w pi±tek i zostawa³a do pó¼nych godzin niedzielnych. Nie chodzi tu ju¿ tylko o komfort psychiczny, bo "osoba z zewn±trz" krêci siê po mieszkaniu, ale te¿ o to ¿e dodatkowa osoba w mieszkaniu kilka dni w ka¿dym tygodniu mo¿e generowaæ dodatkowe koszty.

To napisa³am tak od siebie, mo¿e oni akurat uznaj±, ¿e to ¿aden problem i bêdziesz mog³a nocowaæ nawet codziennie.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-13, 07:04   #7
Karena 73
Kobieta z klas±
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 3 058
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

Cytat:
Napisane przez cupcake1 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie pod wp³ywem tematu tamtej wiza¿anki ja za³o¿y³am swój w±tek I teraz nie wiem, co s±dziæ.
Lepiej niech ch³opak ustali to ze wspó³lokatorami i to na pi¶mie, ¿eby potem nie by³o kolejnego w±tku o ¿yciu na koci± ³apê w odró¿nieniu od powa¿nego zwi±zku d±¿±cego do ¶lubu
__________________
Mi³o¶æ to gra we dwoje, w której oboje musz± wygrywaæ.
Karena 73 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-09-13, 07:36   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

Najlepiej to ustaliæ ze wspó³lokatorami po prostu. Ja nigdy nie mia³am z tym problemu, ale zawsze mi³o mi by³o jak takie rzeczy ze mn± ustalali.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-13, 09:55   #9
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

Cytat:
Napisane przez cupcake1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Jak czêsto wg was mo¿na odwiedzaæ swojego ch³opaka w mieszkaniu, je¶li s± tam wspó³lokatorzy, ¿eby nie by³o zgrzytów?
Tak czêsto jak ci powie twój ch³opak. To do niego przychodziæ, a ¿e to s± jego wspó³lokatorzy, to on jest od ustalania z nimi szczegó³ów.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-13, 09:57   #10
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 9 219
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chodzi tu ju¿ tylko o komfort psychiczny, bo "osoba z zewn±trz" krêci siê po mieszkaniu, ale te¿ o to ¿e dodatkowa osoba w mieszkaniu kilka dni w ka¿dym tygodniu mo¿e generowaæ dodatkowe koszty.
Akurat tu zosta³o jasno zaznaczone, ¿e dziewczyna zdaje sobie z tego sprawê i bêdzie siê dok³adaæ.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-13, 10:02   #11
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 287
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

Jak mieszka³am we wspó³lokatork±, to przyje¿d¿a³ w ka¿dy pi±tek wieczorem i wyje¿d¿a³ w niedzielê po po³udniu. Nie by³o ¿adnych skarg
natalcia250 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-13, 11:56   #12
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

Jakby dodatkowy lokator siedzia³ w moim mieszkaniu przez ca³y weekend, czyli w dni, w których mam wolne i chcê mieæ czasem ¶wiêty spokój i swobodê w mieszkaniu, to bym siê wkurza³a. Nie chodzi³oby mi o op³aty. Niektórzy jednak nie mieliby nic przeciwko, wiêc niech twój facet z nimi pogada, zapyta, jaka czêstotliwo¶æ odwiedzin bêdzie ok i jaki podzia³ op³at by³by wed³ug nich uczciwy. Niech jeszcze zachêci ich do szczerego wypowiadania swojego zdania, je¶li po jakim¶ czasie okaze siê, ¿e im co¶ jednak nie pasuje. Wtedy nie widzê ¿adnego problemu w odwiedzinach w takiej czêstotliwo¶ci, jak bêdzie to ustalone.
__________________
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-13, 12:01   #13
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

To ju¿ zale¿y jacy s± Ci wspó³lokatorzy. Mi osobi¶cie by to nie przeszkadza³o, o ile nie przesiadywa³aby¶ d³ugo w ³azience
Aktualnie te¿ wynajmujê pokój i po prostu uzgadniamy miêdzy sob±, je¶li do kogo¶ ma kto¶ przyjechaæ, nocowaæ, bêdzie impreza itp.\
Jak na razie to siê sprawdza i nie ma wiêkszych zgrzytów miêdzy nami
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Poka¿ wiadomo¶æ
Na dobre traktowanie trzeba sobie zas³u¿yæ.
mesta93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-16, 15:27   #14
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 2 159
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

Po prostu niech facet z nimi pogada i tyle.

Mi by to przeszkadza³o. Mam wolny weekend i wtedy dodatkow± osoba w mieszkaniu, zajêta ³azienka oto.

Kto¶ godzi siê na mieszkanie w 3 osoby, a nie 3 + partner.
Vanir410 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-16, 15:41   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

To on powinien pogadaæ ze swoimi wspó³lokatorami, jaka czêstotliwo¶æ nie bêdzie ich irytowaæ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-16, 16:32   #16
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

Ja siê akurat zbieram do rozmowy ze wspó³lokatorem, bo jego dziewczyna zamelinowa³a siê u nas jaki¶ czas temu i na ca³ego pomieszkuje, a do niczego siê nie dok³ada.
Mnie to ju¿ powoli wkurza, bo jak ona jest w³a¶ciwie non stop, to sama powinna jako¶ siê odezwaæ w temacie dorzucania siê do rachunków (ja tak robi³am, kiedy przez jaki¶ czas pomieszkiwa³am u kole¿anki).

Je¶li chodzi o Twoje pytanie: to Twój ch³opak powinien porozmawiaæ ze wspó³lokatorami... I to przed Twoj± pierwsz± wizyt±.
julka_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-17, 19:33   #17
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 6 222
Dot.: Czêstotliwo¶æ odwiedzin u ch³opaka w mieszkaniu ze wspó³loktorami?

My z kole¿ankami nigdy nie mia³y¶my z tym problemów. U ka¿dej by³y okresy, ¿e ch³opak nocowa³ i to kilka razy w tygodniu. Nigdy kasy od nikogo nie bra³y¶my. Przecie¿ jak siedzi± i ogl±daj± film to idzie tyle samo pr±du co jakby go sama ogl±da³a. Ewentualnie rachunki za wodê. No ale, ¿e u ka¿dej kto¶ bywa³ to i tak wychodzi³o po równo, poza tym zna³y¶my naszych ch³opaków nawzajem. Przeszkadza³o by mi gdyby taki go¶æ by³ za g³o¶ny kiedy ¶piê lub za d³ugo korzysta³ z kuchni lub ³azienki. No ale to lepiej z nimi pogadaæ, bo ludzie s± ró¿ni. Dla mnie jest logiczne, ¿e para musi siê spotykaæ, a jak nie ma swojego mieszkania to przecie¿ nie bêdzie pod mostem siedzieæ.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 20:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.