Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-22, 15:14   #2491
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

cześć dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość

Hehe Ja to mam zmienne nastroje... raz bym bardzo chciała już gdzieś połowę października, a czasami marzę, aby ta ciąża jeszcze trwała i trwała. Tak poważnie to chciałabym wytrwać do tego bezpiecznego 38 tygodnia, a później niech się dzieje co chce. Chociaż jak pokazują przykłady dziewczyn z wątku... nie zawsze chęć wcześniejszego porodu, przekłada się na rzeczywistość. Ja jedynie nie chciałabym się przeterminować, bo boję się, że Mały utrafi w datę 1 listopada, a to taka przygnębiająca data.

ja się urodziłam w nocy z 31 października na 1 listopada, dokładnie kilka minut przed północą. dobrze, że mama się sprężyła


Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


dziewczynki ciesze się, że podoba się zaproszonko ... zrobiła je mezaga ... nasza wizażanka kochana ... robi różne śliczne rękodziała swoje i tu jest link to jej galerii ...http://picasaweb.google.com/116154219208951999496 a tu link do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post36622180 śmiało możecie do Agusi pisać zawsze pomoże w wyborze bądź doradzi
obejrzałam sobie conieco, naprawdę ładne rzeczy robi

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Brawo, Enigmama!

Filusia dzięki za opis uwielbiam je czytać :P

Mnie wczoraj mąż powiedział że może bym sobie podkład włożyła pod prześcieradło, taki mądrala po SR

Dobranoc!
ja też mam podłożony pod prześcieradło i również małżonek mi nakazał, bo materac drogi i niedawno kupowany oczywiście zniósł to z zajęć Sr


Cytat:
Napisane przez coventry Pokaż wiadomość
witam się porannie, chyba skocze na to ktg na IP rano a póżniej na konsulatacje do mojego ginka - termin minął a u mnie cisza, tak się boje indukcji - może mi dziś masaż zafunduje, ciekawe jak aga ton -
mam nadzieje że u Niej chociaż akcja się zaczeła rozwijać, pozdrawiam i życze miłego dnia
u mnie nadal odchodzi czop... matko, ile tego jest... nie wiem gdzie mi się to pomieściło śmieję się do małżonka jak mała miała wyjść skoro taki korek ją do tej pory blokował


Cytat:
Napisane przez coventry Pokaż wiadomość
ja po ktgi po wizycie - nic się nie zapowiada, dziewczyny mam do WAS pytanko - wczoraj miałam termin porodu i do wczoraj zwolnienie i dziś się dowiaduję że od dziś jestem na macierzyńskim - nosz k.....wa na jakim macierzyńskim skoro mały jest w brzuszku- albo kasy chciał za dalsze zwolnienie albo już sama nie wiem o co chodzi, ja tak tego nie zostawie, dobrze że to chodzi tylko o weekend bo w poniedziałek mam się stawić do szpitala, ale i tak mnie dr wkurzył - dziewczyny a jak było u WAS??
a miałaś ten masaż, czy Ci nie zaproponowano?
ja mam termin na jutro a zwolnienie dostałam do 30 września, gdyż najpóźniej pierwszego będę miała wywoływany poród. nie wiem dlaczego nie dostałaś już L4, coś ten ginekolog kręci

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Ja mamod wczoraj jakies kłucia podbrzuszai kłucia w pipce
te w pipce to paskudne uczucie muszę stwierdzić
ale akurat ja już chce,żeby maluch wyszedł,ale z Gracjankiem też chciałam a wyszedł 11 dni po terminie
Anusia, poród sam się zaczął czy miałaś wywoływany?



a ja dziś wzięłam się za robienie suszu dla mojego uszatego pokroiłam warzywa i owoce i teraz suszą się w piekarniku. zwykle płacę niemałe pieniądze za kilka plasterków jabłka czy gruszki ale w tym roku zmądrzałam i sama wzięłam się za produkcję.

przy okazji ususzę trochę więcej owoców, to będzie jak znalazł na kompot wigilijny. ja wprawdzie go nie cierpię, ale reszta rodzinki uwielbia
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:16   #2492
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

DODAŁAM MOJE SKARBY NA MAIL

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
2 godziny leżeliśmy jeszcze na porodówce z Matim i wtedy dopiero poczułam że było warto. Pierwsze chwile to była po prostu ulga że wyszedł a nie radość że jest.
to niezle

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
dziweczyny ja rodzilam w nowej koszuli i wogóle jej nie poplamilam.wypralam i nadal wyglada jak nowa
Ja swoją zdjęłam w trakcie,położna mi zaproponowała i rodziłam nago,ale wygoda

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
I gadalam wczoraj z Katee i Ona to naprawde miala wypas na porodowce i super polozna. Az zapytalam cy polozna oplacona - ale nie.
http://www.szpitalzelazna.pl/oddzial.../blok-porodowy
to jest link jej szpitala. jak zjedziecie na dol strony sa zdjecia sal porodowych - Ona rodzila na pomaranczowej

Rodzila w pozycji jakiej chciala - czyli wertykalnej. Sluchala poloznej i chyba przy 3 partym Kubus sie urodzil. Potem ten zabieg i jak doszla do siebie to polozna pomogla sie jej wykapac, ubrac, odgrzala jej obiad itd.
morelowejmąż sprawdził.
Tą rozmowe pamiętam,ale tamtej od razu po zabiegu nie bardzo.Musiałam sprawdzić rejestr
Szpital jest po remoncie,doszły nowe sale na oddz.poł.-noworodk. i sale porodowe są powiększone.Mąż się śmiał,że wstawić inne łóżko i jak na wczasach POLECAM SZPITAL ŚW.ZOFII pod każdym względem
Cytat:
Napisane przez marzenka1984 Pokaż wiadomość
jak mi zmierzą ciśnienie to zostawią mnie w szpitalu bo wczoraj po wizycie u prowadzącej miałam 150/90

Mam dylemat czy rodzić bez znieczulenia bo chyba nie będzie mnie stać na Żelaznej tam gdzie Katee czy ze znieczuleniem ale w jako takich warunkach w szpitalu gdzie ciężko o większość dobrych opinii.
Kochana ja teraz rodziłam bez zzo,śmiejemy się,że mąż był moim znieczuleniem.Faktycznie spisał się,aż się nie spodziewałam,że w ogóle przy mnie zostanie,był po prostu niezastąpiony!Teraz to koszt 600zł(5l at temu płaciłam 500)
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:21   #2493
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ale beznadzieja... Synek musi byc dokarmiany mm, bo ja nie mam prawie pokarmu...

Czy ktoras z dziewczyn po cc musiala troche dluzej czekac na laktacje...? Synek ciagnie rowno z obu piersi, a porzadne mleko sie jeszcze nie pojawilo Dzis 4 doba... Plakac mi sie chce!
Hm na 4 dobę już się mleko pojawiało zamiast siary, ale to po dniu i nocy odciągania mleka co 2-3 godziny, żeby zanieść małej do sali gdzie dostawała kroplówkę i też była dokarmiana bo odciągałam bardzo małe ilości... odciąganiem trochę zmusiłam cycki do pracy. Polecam trochę poodciągać, ale nic na siłę Mleko w końcu zacznie się produkować porządnie. Laktacja potrafi się zmienić z dnia na dzień, także się nie zdziw jak raz obudzisz się z nawałem pokarmu.
__________________
15 minut dziennie codziennie

Edytowane przez Agnus21
Czas edycji: 2012-09-22 o 15:23
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:23   #2494
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
DODAŁAM MOJE SKARBY NA MAIL


to niezle

Ja swoją zdjęłam w trakcie,położna mi zaproponowała i rodziłam nago,ale wygoda

morelowejmąż sprawdził.
Tą rozmowe pamiętam,ale tamtej od razu po zabiegu nie bardzo.Musiałam sprawdzić rejestr
Szpital jest po remoncie,doszły nowe sale na oddz.poł.-noworodk. i sale porodowe są powiększone.Mąż się śmiał,że wstawić inne łóżko i jak na wczasach POLECAM SZPITAL ŚW.ZOFII pod każdym względem
Kochana ja teraz rodziłam bez zzo,śmiejemy się,że mąż był moim znieczuleniem.Faktycznie spisał się,aż się nie spodziewałam,że w ogóle przy mnie zostanie,był po prostu niezastąpiony!Teraz to koszt 600zł(5l at temu płaciłam 500)
Katee, witaj w domku

a nie ma problemu z dostaniem się do tego szpitala, tzn. czy porodówka nie jest zapchana po brzegi i nie odsyłają do innego szpitala. pytam bo sale naprawdę imponujące więc oblężenie pewnie też tam niezłe...

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2012-09-22 o 15:25
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:34   #2495
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

kochana to już wiesz czemu ostatnio przeklinałam na cały świat ? u nas sąsiedzi zadzwonili do położnej że mała płacze i jej krzywdę robimy! .. no kuźwa niech im na języku syfy wyskoczą !
to chyba słabo Was znają
to straszne mieć takich sąsiadów

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Ale tak a propo wredności sąsiadów.. Pamiętam, że jedna z sąsiadek miała psa.. Spokojny, nie szczekał. Jakby go w sumie nie było. To jakiś burak doniósł do Spółdzielni Mieszkaniowej, że pies ujada, przeszkadza, itp. Była interwencja u sąsiadki i musiała robić pismo, i chodzić po sąsiadach aby podpisali, że pies im nie przeszkadza. Oczywiście większość stwierdziła, iż zwierzak nie może mieszkać.. No i musiała biedaka wydać..
Jakie to paskudne i smutne co za ludziska...
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:35   #2496
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

aga ton doktorek masazu nie zrobił, nawet nic nie wspomniał, powiedzial niech natura działa, tylko że ja się troche obawiam i cały cas myśle jak tam ma sie mój Maluszek, bo się głupia naczytałam co się dzieje jak jest po terminie

a ten mój dr to teraz właśnie widze co to za gość - jak na początku ciąży to wszystko ładnie i pięknie - kasę dostawał i było ok a teraz końcówka to nawet zwoelnienia nie chce dać - no będe się kłócić bo przecież ciąża fizjologiczna może trwać nawet do 42 tc to o co mu chodzi, no nic w poniedziałek z nim sie rozmówię - szkoda mi tych dni bez małego - ale się rozpisałam
coventry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:52   #2497
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez coventry Pokaż wiadomość
aga ton doktorek masazu nie zrobił, nawet nic nie wspomniał, powiedzial niech natura działa, tylko że ja się troche obawiam i cały cas myśle jak tam ma sie mój Maluszek, bo się głupia naczytałam co się dzieje jak jest po terminie

a ten mój dr to teraz właśnie widze co to za gość - jak na początku ciąży to wszystko ładnie i pięknie - kasę dostawał i było ok a teraz końcówka to nawet zwoelnienia nie chce dać - no będe się kłócić bo przecież ciąża fizjologiczna może trwać nawet do 42 tc to o co mu chodzi, no nic w poniedziałek z nim sie rozmówię - szkoda mi tych dni bez małego - ale się rozpisałam
a to dziad
ale prawda jest taka, że znaleźć naprawdę porządnego lekarza nie jest łatwo. ja zanim trafiłam na obecnego, to też miałam do czynienia z niejednym konowałem...

na obecnego złego słowa nie mogę powiedzieć, nawet na ktg kazał mi wpaść do szpitala w dzień, w którym będzie miał dyżur, wtedy sam osobiście zadecyduje, czy wywołujemy poród czy mogę poczekać spokojnie w domku do pierwszego października.

i nie denerwuj się, maluch ma jeszcze trochę czasu, nic mu nie będzie. ważne by co jakiś czas monitorować go na ktg i uważniej obserwować ruchy, zdaniem mojego lekarza to teraz najważniejsze. cały dzień mam je kontrolować i razie jakichkolwiek wątpliwości biegusiem do szpitala. na szczęście mała wywija przez cały dzień więc i ja jestem spokojniejsza.

a Ty masz się stawić już w ten poniedziałek? lekarz mówił jaki będzie plan działania?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

dzisiaj rano wypróbowałam tego masażu piersi, który polecił mi ginekolog. po mniej więcej 30 minutach dostałam takich skurczy, że aż się przestraszyłam i zaniechałam dalszego molestowania brodawek...do teraz brzuch mnie nasuwa okresowo...
wieczorem zrobię drugie podejście
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 15:56   #2498
marzenka1984
Rozeznanie
 
Avatar marzenka1984
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 702
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cześć dziewczynki

Znowu jestem kłębkiem nerwów. Ciśnienie nie schodzi mi poniżej 140/90 mimo, że od 3 dni biorę do isoptinu dopegyt ;/ boję się, że jak pójdę na Ip zostawią mnie szpitalu.
__________________
Maksymilian
marzenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:59   #2499
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Maggie pod pupe podkładam złożony w kostke kocyk i wtedy jest w idealnie leżącej pozycji i nigdzie się nie załamuje
spróbujemy w ten sposób; dzięki Sojeczko
Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Maggie biorę prenatal
a który penatal?

Konczi, Asiulka, Colds, byłyście już u gina po porodzie?
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:02   #2500
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

o to może i jak spróbuje masażu i może dodatkowo sexik
mialam o tym dr bardo dobre zdanie - własnie dziś pokazał prawdziwe oblicze, no ale mimo wszystko będe go molestować o to l4 i tyle
mam stawić się juz w ten poniedziałek około 14 - wieć pewnie dopiero we wtorek rano po konsultacji z prof bede wiedziałą co dalej.
no nic na dziś ma jednodniowy pobyt w szpitalu jabby co, jutro niedziela - przerwę ciągłość a póżniej pobyt w szpitalu, nie podaruję żeby " ukadł" mi te parę dni
i tak jak tamlin pisała to kobieta decyduje a nie lekarz, mąż mówi że pewnie chaciał kasę no ale ilez można nawet za taki swistek, który należy się jak "psu buda"

ja sie smieje i proszę mojego Synka że najlepiej jakby chciał dziś wyjść - może posłucha mamusi
coventry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:10   #2501
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
A my już w domku!

Właśnie dajemy cyca na łóżku, zaraz damy drugiego do possania i potem MM. Ale słyszę, że on coś przełyka, no to chyba muszę coś tam mieć...?


Aaa mamusie mam prośbę - możecie mi mniej więcej napisać co warto mieć w lodówce do jedzenia jak się karmi...? Chodzi mi o takie śniadaniowo-kolacyjne produkty, np. jaki chleb itp.
Bo w szpitalu jeszcze olałam troszkę to co jadłam, nawet ciastka mi się zdarzyło, a jednak chciałabym bardziej uważać z jedzeniem, jeśli mam karmić.

Zaraz włączę komputer, to się zorientuję dokładniej co tam u Was i wrzuce zdjęcie maciupka
Super,że jesteście już w domku! Kochana skoro mały ssie cyca a nie płacze to coś mu musi lecieć

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny




ja się urodziłam w nocy z 31 października na 1 listopada, dokładnie kilka minut przed północą. dobrze, że mama się sprężyła




obejrzałam sobie conieco, naprawdę ładne rzeczy robi



ja też mam podłożony pod prześcieradło i również małżonek mi nakazał, bo materac drogi i niedawno kupowany oczywiście zniósł to z zajęć Sr




u mnie nadal odchodzi czop... matko, ile tego jest... nie wiem gdzie mi się to pomieściło śmieję się do małżonka jak mała miała wyjść skoro taki korek ją do tej pory blokował




a miałaś ten masaż, czy Ci nie zaproponowano?
ja mam termin na jutro a zwolnienie dostałam do 30 września, gdyż najpóźniej pierwszego będę miała wywoływany poród. nie wiem dlaczego nie dostałaś już L4, coś ten ginekolog kręci



Anusia, poród sam się zaczął czy miałaś wywoływany?



a ja dziś wzięłam się za robienie suszu dla mojego uszatego pokroiłam warzywa i owoce i teraz suszą się w piekarniku. zwykle płacę niemałe pieniądze za kilka plasterków jabłka czy gruszki ale w tym roku zmądrzałam i sama wzięłam się za produkcję.

przy okazji ususzę trochę więcej owoców, to będzie jak znalazł na kompot wigilijny. ja wprawdzie go nie cierpię, ale reszta rodzinki uwielbia
samo sie zaczęło,tylko szkoda,że tak późno
mam nadzieje,że teraz to nie będzie tyle trwało

a to się mamcia sprężyła z tą datą

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a to dziad
ale prawda jest taka, że znaleźć naprawdę porządnego lekarza nie jest łatwo. ja zanim trafiłam na obecnego, to też miałam do czynienia z niejednym konowałem...

na obecnego złego słowa nie mogę powiedzieć, nawet na ktg kazał mi wpaść do szpitala w dzień, w którym będzie miał dyżur, wtedy sam osobiście zadecyduje, czy wywołujemy poród czy mogę poczekać spokojnie w domku do pierwszego października.

i nie denerwuj się, maluch ma jeszcze trochę czasu, nic mu nie będzie. ważne by co jakiś czas monitorować go na ktg i uważniej obserwować ruchy, zdaniem mojego lekarza to teraz najważniejsze. cały dzień mam je kontrolować i razie jakichkolwiek wątpliwości biegusiem do szpitala. na szczęście mała wywija przez cały dzień więc i ja jestem spokojniejsza.

a Ty masz się stawić już w ten poniedziałek? lekarz mówił jaki będzie plan działania?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

dzisiaj rano wypróbowałam tego masażu piersi, który polecił mi ginekolog. po mniej więcej 30 minutach dostałam takich skurczy, że aż się przestraszyłam i zaniechałam dalszego molestowania brodawek...do teraz brzuch mnie nasuwa okresowo...
wieczorem zrobię drugie podejście
kochana zdradź sekret na ten masaż,ja też chce

u Nas była burzaale już sobie poszła.
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 16:12   #2502
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez marzenka1984 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Znowu jestem kłębkiem nerwów. Ciśnienie nie schodzi mi poniżej 140/90 mimo, że od 3 dni biorę do isoptinu dopegyt ;/ boję się, że jak pójdę na Ip zostawią mnie szpitalu.
marzenka, a co się dzieje, że Ci ciśnienie tak skacze? stresujesz się czymś ostatnio?

Cytat:
Napisane przez coventry Pokaż wiadomość
o to może i jak spróbuje masażu i może dodatkowo sexik
mialam o tym dr bardo dobre zdanie - własnie dziś pokazał prawdziwe oblicze, no ale mimo wszystko będe go molestować o to l4 i tyle
mam stawić się juz w ten poniedziałek około 14 - wieć pewnie dopiero we wtorek rano po konsultacji z prof bede wiedziałą co dalej.
no nic na dziś ma jednodniowy pobyt w szpitalu jabby co, jutro niedziela - przerwę ciągłość a póżniej pobyt w szpitalu, nie podaruję żeby " ukadł" mi te parę dni
i tak jak tamlin pisała to kobieta decyduje a nie lekarz, mąż mówi że pewnie chaciał kasę no ale ilez można nawet za taki swistek, który należy się jak "psu buda"

ja sie smieje i proszę mojego Synka że najlepiej jakby chciał dziś wyjść - może posłucha mamusi
o, seks też bardzo polecał ale ja mimo to się nie skuszę
dodatkowo, teraz ze mnie schodzi ta galareta więc boję się, że jeszcze jakąś infekcje złapię...

zostanę przy masażu
tylko pamiętaj, że ma to nie być masaż tylko dla czystej przyjemności, trzeba troszkę się mocniej poszczypać, tak jak kąsa dzieciaczek podczas karmienia
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:17   #2503
marzenka1984
Rozeznanie
 
Avatar marzenka1984
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 702
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

No właśnie niczym się nie sresuje, siedzę cały dzień na kanapie i w sumie nic takiego męczącego nie robie. Mierzyłam przed chwilką i mam 146/90, nie wiem czy iść na Ip czy jeszcze poczekać.
Dzidzia się normalnie rusza w brzuchu więc chyba wszystko powinno być ok, sama juz nie wiem.
__________________
Maksymilian

Edytowane przez marzenka1984
Czas edycji: 2012-09-22 o 16:18
marzenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:19   #2504
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

wszystko w granicach rozsądku
bo inaczej można sobie zaszkodzić
u mnie nawet taki prawdziwy czop nie odchodzi, tylko wtedy ta woda a tak to raczej takie jakby upławy - ale dr twierdzi że taki mam czop
coventry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:21   #2505
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość

kochana zdradź sekret na ten masaż,ja też chce
bierzesz coś tłustego, najlepiej oliwkę lub oliwę z oliwek i zaczynasz od kulistych ruchów a później molestujesz same brodawki, trzeba je drażnić, wyciągać, trochę poszczypać... (... jakie opisy na forum publicznym )
i tak po kilkanaście minut na jedną pierś. najlepiej robić to kilka razy dziennie, w wolnym czasie na przykład

ja zagoniłam mojego męża do pomocy dużych oporów nie miał
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:23   #2506
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

marzenka z tego co się orientuję to najbardzie chodzi tu o ciśnienie to dolne - już przy wartości około 100 i to przy obrzękach rąk stóp trzeba bardzo uważać - więc jeśli siedzisz na kanapie nie ruszasz się zbytnio i masz spore obrzęki to moim zdaniem na IP - jeśli obrzęków brak to obserwuj się
coventry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:23   #2507
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Katee, Gda witajcie w domku

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
DODAŁAM MOJE SKARBY NA MAIL


to niezle

Ja swoją zdjęłam w trakcie,położna mi zaproponowała i rodziłam nago,ale wygoda

morelowejmąż sprawdził.
Tą rozmowe pamiętam,ale tamtej od razu po zabiegu nie bardzo.Musiałam sprawdzić rejestr
Szpital jest po remoncie,doszły nowe sale na oddz.poł.-noworodk. i sale porodowe są powiększone.Mąż się śmiał,że wstawić inne łóżko i jak na wczasach POLECAM SZPITAL ŚW.ZOFII pod każdym względem
Kochana ja teraz rodziłam bez zzo,śmiejemy się,że mąż był moim znieczuleniem.Faktycznie spisał się,aż się nie spodziewałam,że w ogóle przy mnie zostanie,był po prostu niezastąpiony!Teraz to koszt 600zł(5l at temu płaciłam 500)
To nie wiem co mi z tą pomarancza

Cytat:
Napisane przez marzenka1984 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Znowu jestem kłębkiem nerwów. Ciśnienie nie schodzi mi poniżej 140/90 mimo, że od 3 dni biorę do isoptinu dopegyt ;/ boję się, że jak pójdę na Ip zostawią mnie szpitalu.
Jejku kochana Co się dzieje?
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:27   #2508
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez marzenka1984 Pokaż wiadomość
No właśnie niczym się nie sresuje, siedzę cały dzień na kanapie i w sumie nic takiego męczącego nie robie. Mierzyłam przed chwilką i mam 146/90, nie wiem czy iść na Ip czy jeszcze poczekać.
Dzidzia się normalnie rusza w brzuchu więc chyba wszystko powinno być ok, sama juz nie wiem.
marzenka, a jak często mierzysz ciśnienie? bo może też być tak że za często sięgasz po ciśnieniomierz i dodatkowo się nakręcasz.

idź na spacer, weź ciepłą kąpiel, obejrzyj jakiś lekki film, spróbuj się odprężyć i wtedy sprawdź ciśnienie bo moim zdaniem jak się nie obniży to powinnaś jednak udać się na IP. tylko licz się z tym, że raczej Cię zostawią na oddziale.
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:40   #2509
marzenka1984
Rozeznanie
 
Avatar marzenka1984
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 702
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
marzenka, a jak często mierzysz ciśnienie? bo może też być tak że za często sięgasz po ciśnieniomierz i dodatkowo się nakręcasz.

idź na spacer, weź ciepłą kąpiel, obejrzyj jakiś lekki film, spróbuj się odprężyć i wtedy sprawdź ciśnienie bo moim zdaniem jak się nie obniży to powinnaś jednak udać się na IP. tylko licz się z tym, że raczej Cię zostawią na oddziale.
No właśnie idę się wykąpać i pójdę na izbę dla świętego spokoju. Spodziewam się, że mnie zostawią na pare dni na obserwację i wypuszczą. Zobaczymy, trzymajcie kciuki żebym jednak wróciła zaraz do domciu.
__________________
Maksymilian
marzenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 16:42   #2510
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Maggie tak ja juz bylam bo lekarz musial rane obejrzec ja juz wogole nie krwawie nastepna wizyta gdzies za 2 tygodnie ale to dlatego ze wtedy bede miec spiralke zakladana


Marzenka leiej dmuchac na zimme lepiej jechac na ip

Agaton dobra jestes z tym masazem () nie wiem czy bym zdolala sama to zrobic

My juz jefziemy do poznania jestem cala w stresie ze zostawilam dzieci mam nadzieje ze obedzie sie bez problemow
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:51   #2511
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Aga ton pewnie masz rację co do tego zapalenia mieszków, ja zawsze je mam, więc do "łysego" golić się nie zamierzam, co najwyżej "przycinkę" strzelę maszynką elektryczną tam zresztą wyraźnie nakazują, żeby dwa tygodnie przed terminem się nie depilować, więc się zastosuję do wytycznych szpitala
Lidziu ze mną w sali leżała dziewczyna(też z Piaseczna)i była po cc.Mówiła,że też nie goliła się w domu,bo tak jest napisane na stronie szpitala.Przed cięciem ktoś się tym zajmuje ponoćJej synuś jest 1,5godz.młodszy od mojego i prawie był kg różnicy.Ona rodziła w skończonym 37tc,było wielowodzie.

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Też miałam taki skrzep, a nawet jednego dnia jak ze mnie poleciało.. Całe spodnie brudne i podłoga.. Na szczęście tylko raz się tak zdarzyło.
Choć od razu zaczęłam panikować, że krwotoku dostałam
A ja swoje skrzepy widziałam na takiej kupeczceobrzydli we to było.I widziałam też moje łożysko i jak rozciągały te błony,czy jest całe
Że mój mąż nie zemdlał na takie widoki to jestem w szoku...

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Dziewczyny, posłuchajcie tego!!! Mi aż normalnie łezki poleciały


https://www.youtube.com/watch?v=O8HwJaDIKe0
śliczna,też się rozwyłam z Kuba przy cycu...

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
A jak to jest z imieninami? Bierze się pierwsze po urodzinach?


Ilość picia wpływa na ilość pokarmu
Jejku ja się nudzę przy dwójce dzieci. Normalnie mam za dużo czasu. A może lepszą organizację... Jak zaśnie Mati to robię coś dla domu a nie siedzę na kompie i pewnie też dlatego wszystko mam porobione

Dzięki za odpowiedzi octenisept konta spiryt

Dziołchy od 26-go w Biedronie mają być znów te chusteczki Dada ze 100% bawełny bodajże po 4,99.
TO SUPER!!!!dzięki za info,bo nachwalić się ich nie mogę!!!w życiu lepszych nie spotkałam serio!I mówie nieraz do męża,że mogli by je jeszcze kiedyś daći będą

Cytat:
Napisane przez Filusia88 Pokaż wiadomość
Opis mojego porodu...
To będzie historia ku pokrzepieniu serc
Inna wersja porodu z warszawskiego szpitala na ulicy Madalińskiego
Pierwsze symptomy miałam w niedzielę w nocy po wieczornym przytulaniu z Markiem Mimo że skurcze były bardziej bolesne niż dotychczas to stwierdziłam że idę spać i że to nie jest na pewno jeszcze TO (o ja naiwna!) Także o 2 położyliśmy się normalnie spać. Nie mogłam zasnąć - myślę sobie standard - nic niezwykłego się nie dzieje. Chyba nawet udało mi się na chwilę usnąć, ale bolesne skurcze mnie budziły. Męczyłam się trochę, ale nawet nie chciało mi się liczyć częstotliwości ich
Nagle czuję takie dziwne uczucie jak któraś z Was opisywała - jakby mi korek wyjęli... Nie myśląc długo wyskoczyłam na równe nogi z łóżka, minęłam dywan i BINGO! CHLUST! Była godzina 4.30. Ale byłam z siebie dumna że uratowałam łóżko, dywan, no i przede wszystkim przyszłego tatinka Na spokojnie udałam się do łazienki, weszłam pod prysznic, tam ze mnie już do końca (tak mi się wtedy przynajmniej wydawało!) ściekło Wróciłam do sypialni, TŻ pyta co mi a ja na to że spokojnie - on już odetchnął i znowu głowę do poduszki przyłożył... Po czym dodałam - odeszły mi wody! Trzeba było zobaczyć jego minę! Zapytał co robimy. Powiedziałam że idę pod prysznic, trochę się ogarnę i wracam do łóżka. Tak te zrobiłam. Zaczęliśmy liczyć częstość skurczy. Początkowo co 5 min, szybko zmieniło się w 2-3. O 6 byliśmy już w taksówce.
Po pobycie na izbie przyjęć, pojechaliśmy (ja już przebrana) na blok porodowy. Tam potwierdzili wiadomość z dołu, że rozwarcie ma 2 cm. Podłączyli mnie pod KTG, czarnoskóry doktor przestraszył nas że Dzidzil jest ustawiony pośladkowo, więc zrobili ma USG z którego wyszło że się oczywiście pomylił. Uspokojeni weszliśmy na właściwą salę porodową. KTG potwierdziło że skurcze mam już bardzo silne. Bolało mnie i trochę postękiwałam, z czasem zmieniło się to w jęki, a w kulminacyjnym momencie w dzikie wrzaski Trafiliśmy na super położną - bardzo wyluzowana i pomocna kobieta. Mój Kochany cały czas był przy mnie!!! Wspierał i pomagał jak tylko mógł. Skurcze się nasilały, a ja głupiałam. Nie wiedziałam co robić, czy leżeć, czy siedzieć, czy chodzić. Piłka i prysznic nie przynosiły ulgi. Pomógł chwilowy masażyk wykonany przez dzielnego tatusia! Później już nie chciałam, fukałam ciągle na niego i byłam zła. Nie byłam w stanie robić nic z tego co nauczyłam się w Szkole Rodzenia, bo to nie przynosiło ulgi i tylko wywoływało u mnie frustrację... W końcu dotarłam do takiego momentu że stwierdziłam że nic mnie nie obchodzi i ja WYCHODZĘ
Chcieliśmy znieczulenie, nawet wypełniłam papiery już, ale miałam niefart i trafił nam się równolegle wysyp cesarek i nie było anastezjologa wolnego myślę że to by mi pomogło, bo te bóle od skurczów wspominam najgorzej! No nie licząc momentu nacięcia - i tego przeraźliwego krzyku położnej żebym PARŁA! A tak bolało!!! Później nieprzyjemne było jeszcze szycie, ale miałam już wtedy moje maleństwo na piersiach i wszystko inne przestało się liczyć! Basia przyszła na świat 17.09.2012 r. o godzinie 13 Według jej książeczki zdrowia pierwsza faza porodu trwała 5h20min, a druga 40 min. Marek był przy mnie do samego końca! Przeciął pępowinę i okrutnie się wzruszył Oboje jesteśmy zakochani w naszej Kruszynce i czuję że to wspólne przeżycie zbliżyło nas do siebie jeszcze bardziej!
Podsumowując - do dziewczyn, które mają TO jeszcze przed sobą - po tym jak zobaczycie Wasze Maleństwa wszystko co przeżywałyście przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie!
Też chciałam iśćczyli to był ten moment 7-8,tak podobno rodzące mają w tej fazie.
Cudna BasiaGratuluję

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Filusia czyli nie było tak źle. Tak w sumie jak czytałam, to u mnie podobnie było. Na początku lajcik, później hardcor Z tym że ja nie zapomniałam tych przeżyć po przytuleniu synka. Ja nie z tych co "jak przytulisz dziecko to zapominasz o bólu".
Mi tez nie pozwolili zapomniećZresztą jak sobie przypomne jak mnie rozpierało na dole...ale chiałabym jeszcze mieć córeczkę i mimo bóli i stresu chiałabym bardzo,tylko nie wiem,czy podołam temu wyzwaniu...

I tak jak kiedyś Konczita...też mi brakuje bardzo tego dzidziusiowego brzuszka...
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:51   #2512
justyna12345
Raczkowanie
 
Avatar justyna12345
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pszów
Wiadomości: 220
GG do justyna12345
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Coś mnie dziś brzuch boli na dole jak na okres? o co kaman? przecież karmie piersią! A wczoraj kilka razy miałam takie zawroty głowy i ciemno mi się przed oczami zrobiło.. chyba muszę już zapisać się na kontrolę do gina i pójść na jakieś badania.
BTW mamy karmiące bierzecie jakieś wspomagacze witaminowe?
ja też karmię piersią i też mnie podbrzusze boli - mi akurat zawsze przy karmieniu, niby oxy dalej się wytwarza i powoduje obkurczanie się macicy po porodzie, zawsze też bardziej w tym momencie krwawienie po porodzie się nasila więc u mnie te bóle są chyba spowodowane tym, zawroty głowy miałam też w trzeciej i czwartej dobie ale minęły

ja biorę dalej Vitaminer Prenatal tak jak w ciąży

GDA ja też miałam na początku problem z pokarmem, siara leciała ale wogóle piersi mi się zrobiły takie zdechłe po porodzie :p potem coś tam niby starało się lecieć ale ciężko było, w trzeciej dobie miałam kryzys, jakby nie motywacja mamy do karmienia to wtedy zaczęłabym podawać butelkę (mały raz dziennie do tego czasu dostawał mm, resztę próbowałam dokarmiać na żądanie piersią, ta jedna porcja była potrzebna), w czwartej dobie zauważyłam że piersi stają się pełniejsze a od czwartku (5 doba) już się zaczęło na dobre, już słychać jak mały łyka pokarm i już nie potrzebujemy dokarmiania mm także u Ciebie na pewno też wszystko ruszy acha, ja piję też herbatki na laktację

ENIGMAMA gratulacje
__________________
Szymonek

ur.16.09. CC
3400g 57cm miłości

Edytowane przez justyna12345
Czas edycji: 2012-09-22 o 17:39
justyna12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:51   #2513
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość


Agaton dobra jestes z tym masazem () nie wiem czy bym zdolala sama to zrobic

My juz jefziemy do poznania jestem cala w stresie ze zostawilam dzieci mam nadzieje ze obedzie sie bez problemow
w takim razie udanego wyjazdu życzę

ja to nie wiem z kim będę mogła moją małą zostawić matka sklerotyczka a teściowa histeryczka jedna lepsza od drugiej...
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:52   #2514
marzenka1984
Rozeznanie
 
Avatar marzenka1984
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 702
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Zastanawiam się czy na ktg mogę sobie iść w o każdej porze dnia i nocy? Tak poprostu poprosić żeby mi zrobili?
__________________
Maksymilian
marzenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 17:07   #2515
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez marzenka1984 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy na ktg mogę sobie iść w o każdej porze dnia i nocy? Tak poprostu poprosić żeby mi zrobili?

możesz
powiedz, że niepokoisz się o ruchy dziecka i chcesz sprawdzić czy wszystko w porządku.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

dziewczyny, czy podczas karmienia piersią można przyjmować żelazo? pytam, bo mam nieciekawą morfologię i po porodzie pewnie nie będzie dużo lepsza.
teraz biorę terdyferon, później też można go przyjmować? zapomniałam zapytać na ostatniej wizycie...
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 17:25   #2516
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
możesz
powiedz, że niepokoisz się o ruchy dziecka i chcesz sprawdzić czy wszystko w porządku.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

dziewczyny, czy podczas karmienia piersią można przyjmować żelazo? pytam, bo mam nieciekawą morfologię i po porodzie pewnie nie będzie dużo lepsza.
teraz biorę terdyferon, później też można go przyjmować? zapomniałam zapytać na ostatniej wizycie...
Z ulotki wynika ze mozna
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 17:26   #2517
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
a nam jeszcze pępek nie odpadł
moja bedzie miala 4 tyg w srode i tez nie odpadł

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
[
gda tak jak piszą dziewczyny,nie martw sie,pokarm sie pojawi.cierpliwosci.ja tez mialam doła w szpitalu,jak mimo przystawiania do piersi mala caly czas plakala.tez musialam ją dokarmiac,ale tez czesto przystawialam do piersi.masaż cieplym prysznicem,picie herbatki na laktacje i duzo wody mineralnej pobudza produkcje pokarmu.....nie pij szałwii i mietowej herbaty bo to wstrzymuje.
ja mam teraz pokarmu wystarczająco dużo
nom trzeba cieroliwosci z tym karmieniem...ja mimo ze tyle za wczesnie urodzilam juz wieczorem po cc mialam 30 ml siary...tyle bylo co 3 godz pierwsze 3 dni a potem coraz wiecej.....teraz sciagam co 3-4 godz po 100-120 ml a mała zjada 22 ml co 2 godz...mam juz cala szuflade w zamrazalce na potem w razie "w" :P

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy podczas karmienia piersią można przyjmować żelazo? pytam, bo mam nieciekawą morfologię i po porodzie pewnie nie będzie dużo lepsza.
teraz biorę terdyferon, później też można go przyjmować? zapomniałam zapytać na ostatniej wizycie...
mozna bo ja biore i dodatkowo taki syrop z żelazem




dzis glowka urosla o 1 cm a w nocy mała 2 razy zapomniala sie oddychac i serduszko biło za wolno....jeszcze dzis zobacza a jak nie to bedzie musiala dostac leki...
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 17:45   #2518
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
Katee, witaj w domku

a nie ma problemu z dostaniem się do tego szpitala, tzn. czy porodówka nie jest zapchana po brzegi i nie odsyłają do innego szpitala. pytam bo sale naprawdę imponujące więc oblężenie pewnie też tam niezłe...
Ja poszłam z bólami,mąż parkował.Akurat nikogo nie było przy konsoli,więc siadłam i mówię,że przyszłam rodzić.I zaczęły spisywać i na badanie.Rozwarcie było na 4cm i pojechaliśmy windą na porodówkę.
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 17:50   #2519
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Ja to wcześniej bym chciała także właśnie ze względu na wagę synka, bo boję się, że jak to ma trwać jeszcze miesiąc, to mi za bardzo wyrośnie. Chociaż jakoś nadmiernie też niech się nie spieszy, bo jeszcze mi troszkę rzeczy do kupienia zostało.
właśnie ja też boje się tej wagi bo lekarz powiedział że jak waga będzie bliska 4kg to będzie cesarka bo jestem bardzo drobniutka. Ale z drugiej strony jeszcze tyyyyyle rzeczy musze zrobić przed porodem ze dwa tyg to min żebym się wyrobiła
Najważniejsze żeby był zdrowy

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a my wczoraj tak żartowałyśmy z wychodzenia mojego Antka, a on chyba coś podsłuchał. Od wczorajszego wieczora co jakiś czas kłuje mnie konkretnie w cipce, więc nie wiem czy szyjka w końcu nie ruszyła. Poza tym brzuch mi staje dęba. Nie jest to bolesne, ale bardzo nieprzyjemne i jeszcze nigdy do tej pory nie twardniał mi aż w takim stopniu. Po części cieszę się, że coś się ruszyło, ale oby za szybko nie przyspieszało, bo ja mam jeszcze za wiele rzeczy do przygotowania. Poza tym mamy jeszcze sporo czasu do terminu, więc niech jeszcze dla bezpieczeństwa Maluch troszkę posiedzi w brzuchu.
też mam te kłucia i czasem bóle miesiączkowe.
Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
dzis glowka urosla o 1 cm a w nocy mała 2 razy zapomniala sie oddychac i serduszko biło za wolno....jeszcze dzis zobacza a jak nie to bedzie musiala dostac leki...
muminku zdrówka dla Twojej córeczki takie maleństwo a tyle musi przejść.
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 18:05   #2520
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
Ja poszłam z bólami,mąż parkował.Akurat nikogo nie było przy konsoli,więc siadłam i mówię,że przyszłam rodzić.I zaczęły spisywać i na badanie.Rozwarcie było na 4cm i pojechaliśmy windą na porodówkę.
Katee, a Twój lekarz pracuje w tym szpitalu? przepraszam, że zawracam Ci głowę tymi pytaniami ale jeszcze nie jestem zdecydowana gdzie rodzić
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.