nowości Oriflame - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-07, 20:40   #3481
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też proszę o opinię na temat tej kredki, jak byłam w oddziale ostatnio to zapomniałam, tylko mozaiki obejrzałam
A to jak to wcześniej macie dostępne produkty do testowania? Dlaczego u mnie w filii są jak zaczyna obowiązywać katalog? Heh ale jutro pokaz nowości

Postaram się wszystko obejrzeć i będę pisać sobie co jakie jest, bo później i tak zapomniałabym
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:50   #3482
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
A to jak to wcześniej macie dostępne produkty do testowania? Dlaczego u mnie w filii są jak zaczyna obowiązywać katalog? Heh ale jutro pokaz nowości

Postaram się wszystko obejrzeć i będę pisać sobie co jakie jest, bo później i tak zapomniałabym
Z tego, co wiem, nowości są zawsze od drugiego tygodnia w oddziale. Jak byłam wszystko co chciałam obejrzałam - te cukierkowe pudry, mozaiki, kokos, lotos...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 21:11   #3483
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych cieniach? Pewnie zbierają się w załamaniach powieki nie wierzę aby kremowe cienie nie miały takiej wady
Absolutnie nie zbierają się w załamaniu powieki, wiem co mówię mam ich 3 kolorki i wszystkie kocham Nosze soczewki i one są dla mnie wybawieniem, nakładam je w 3 sekundy a wytrzymują ok 10 godz.Niekruszą się i nie osypują, co dla soczewek jest zabójcze.Nakładam je o 6 rano przed wyjściem do pracy i wytrzymują w stanie niewzruszonym do godz 16-17 .Dla mnie CUDO. Chyba zrobie zapas ze strachu,że wycofają
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 21:18   #3484
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez beta-ina Pokaż wiadomość
Absolutnie nie zbierają się w załamaniu powieki, wiem co mówię mam ich 3 kolorki i wszystkie kocham Nosze soczewki i one są dla mnie wybawieniem, nakładam je w 3 sekundy a wytrzymują ok 10 godz.Niekruszą się i nie osypują, co dla soczewek jest zabójcze.Nakładam je o 6 rano przed wyjściem do pracy i wytrzymują w stanie niewzruszonym do godz 16-17 .Dla mnie CUDO. Chyba zrobie zapas ze strachu,że wycofają
Naprawdę? To i ja chyba zakupię, majątek nie kosztują.
Czy Peach Proof to delikatna brzoskwinka czy raczej pomarańczowa? Podoba mi się jeszcze Eternal Beige, ew. Endless Pink.

Wskazówko, czy mogłabyś jutro te kolory jutro pooglądać i opisać swoje wrażenia? Będę wdzięczna!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 21:19   #3485
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez beta-ina Pokaż wiadomość
Absolutnie nie zbierają się w załamaniu powieki, wiem co mówię mam ich 3 kolorki i wszystkie kocham Nosze soczewki i one są dla mnie wybawieniem, nakładam je w 3 sekundy a wytrzymują ok 10 godz.Niekruszą się i nie osypują, co dla soczewek jest zabójcze.Nakładam je o 6 rano przed wyjściem do pracy i wytrzymują w stanie niewzruszonym do godz 16-17 .Dla mnie CUDO. Chyba zrobie zapas ze strachu,że wycofają
To świetnie, bo ja też jestem "soczewkowcem"
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 21:28   #3486
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Naprawdę? To i ja chyba zakupię, majątek nie kosztują.
Czy Peach Proof to delikatna brzoskwinka czy raczej pomarańczowa? Podoba mi się jeszcze Eternal Beige, ew. Endless Pink.

Wskazówko, czy mogłabyś jutro te kolory jutro pooglądać i opisać swoje wrażenia? Będę wdzięczna!
Pooglądam, bo mnie też te cienie interesują więc uważnie będę oglądać Jeśli się uda, to poprosze o makijaż nimi zrobiony, chociaż jutro pewnie będą makijaże wykonywane kredkami GG. Ale jakby co to nałożę i tak na swoje oko
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 21:31   #3487
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Pooglądam, bo mnie też te cienie interesują więc uważnie będę oglądać Jeśli się uda, to poprosze o makijaż nimi zrobiony, chociaż jutro pewnie będą makijaże wykonywane kredkami GG. Ale jakby co to nałożę i tak na swoje oko
Super, dzięki wielkie. Ja się nimi maziałam po dłoni, ale nie pamiętam za bardzo no i beżu nie było.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 21:41   #3488
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: nowości Oriflame

A czy wiecie może coś na temat tych pomadek? Czy pozostawiają kolorek na ustach? Fajnie by było gdyby ta truskawkowa była podobna do tej z Nivei
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4595.jpg (119,8 KB, 16 załadowań)
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 21:48   #3489
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
A czy wiecie może coś na temat tych pomadek? Czy pozostawiają kolorek na ustach? Fajnie by było gdyby ta truskawkowa była podobna do tej z Nivei
Chyba nie zostawiają...po miętowej nie ma nic na ustach, aby taki fajny chłodek czuć a ta mięta w ogóle jakaś nie mięta, bardziej mentol czy coś Jutro sprawdzę je dla ciebie
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 21:53   #3490
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Chyba nie zostawiają...po miętowej nie ma nic na ustach, aby taki fajny chłodek czuć a ta mięta w ogóle jakaś nie mięta, bardziej mentol czy coś Jutro sprawdzę je dla ciebie
Dzięki Szczególnie ciągnie mnie do truskawy - mam nadzieję, że będzie nią pachnieć A te błyszczyki w tym "serduszkowym" opakowaniu? Też wydają się fajne
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 22:04   #3491
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: nowości Oriflame

i ja poproszę o te informacje o tych pomadeczkach smakowych, właśnie najbardziej ta męta mnie zaciekawia, czyli mówisz wskazówko że mentol? ale nie przypadkiem eukaliptus bo tego nie zdzierżę:p
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 22:07   #3492
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
i ja poproszę o te informacje o tych pomadeczkach smakowych, właśnie najbardziej ta męta mnie zaciekawia, czyli mówisz wskazówko że mentol? ale nie przypadkiem eukaliptus bo tego nie zdzierżę:p
O tak to eukaliptus, wiedziałam że dzwoni tylko nie wiedziałam gdzie Moja siostra ma tą pomadkę, i mięty to to nie przypomina, to eukaliptus.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 22:15   #3493
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
A te błyszczyki w tym "serduszkowym" opakowaniu? Też wydają się fajne
Ja oglądałam te błyszczyki i nie przypadły mi do gustu, chyba nawet tu o nich wspominałam, ale to nic, powtórzę się
Są dosyć gęste, przez co kleiste. Zapachy są raczej chemiczne - uwielbiam wszelkie słodkie zapachy, ale te są mocno sztuczne. Chyba będą nadawały trochę koloru. No i to opakowanie... w katalogu jakoś ładniej wyglądają
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 22:40   #3494
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Wzięłam od siostry tą pomadkę niby miętową i jak się nakłada na usta to czuć ten zapach, a później absolutnie nic nie czuć aby taki chłodek na ustach
Zapisałam co mam posprawdzć jutro wieczorem, pewnie nie wcześniej niż o 20:00 napiszę swoje wrażenia
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 23:58   #3495
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja jestem tą wodą zachwycona. Jest strasznie trwała. Wieczorem na nadgarstkach czułam ją intensywnie i na drugi dzień bluza jeszcze nią pachniała Jedyna wada to ciężko zdejmujący się korek
Ale sie zdziwilam hehe bo czytam cytowana wypowiedz, ktora przytoczylas i mysle: kurcze, to moja wypowiedz, a podpisana ze gothiki Czary mary jakies Albo juz omamy wzrokowe mnie mecza pozna pora

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
Mam próbki tej wody, ale mi z kolei nie wydaję się tak trwała jak mówisz ... może do próbek dają co innego
A ja wlasnie probki nie posiadalam, tylko zamowilam poniekad w ciemno caly flakon i powiem, ze dzis sie wypsikalam, ale jakos tak slabo czulam zapach na sobie, teraz na nadgarstku jeszcze wyczuwam, ale slabiutko tuz przy skorze. Ale ogolnie zapach calkiem mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
A czy wiecie może coś na temat tych pomadek? Czy pozostawiają kolorek na ustach? Fajnie by było gdyby ta truskawkowa była podobna do tej z Nivei
Ja mam miete, a niedawno zuzylam truskawke i powiem tak: jak dla mnie to te pomadki nieco barwia usta, zostawiaja taka matowa warstwe i to mnie osobiscie sie nie podoba Mietowa - taka blada na szczescie (ale i tak na ulice jej nie uzywam, bo jednak to widac, a potem zbiera sie brzydko i kawali), ale truskawkowa barwi usta na widoczna czerwien, wiec mysle, ze moze Ci sie spodobac, bo mnie kojarzy sie z Nivea. Mnie wszystkie balsamy z Oriflame jakie mialam nie podchodza wlasnie ze wzgledu na te widoczne, matowe, zbierajace sie warstewki, choc i tak je kupuje i zuzywam po domu. Ale moze dziewczyny cos jeszcze dodadza od siebie
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 07:14   #3496
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Ja mam miete, a niedawno zuzylam truskawke i powiem tak: jak dla mnie to te pomadki nieco barwia usta, zostawiaja taka matowa warstwe i to mnie osobiscie sie nie podoba Mietowa - taka blada na szczescie (ale i tak na ulice jej nie uzywam, bo jednak to widac, a potem zbiera sie brzydko i kawali), ale truskawkowa barwi usta na widoczna czerwien, wiec mysle, ze moze Ci sie spodobac, bo mnie kojarzy sie z Nivea. Mnie wszystkie balsamy z Oriflame jakie mialam nie podchodza wlasnie ze wzgledu na te widoczne, matowe, zbierajace sie warstewki, choc i tak je kupuje i zuzywam po domu. Ale moze dziewczyny cos jeszcze dodadza od siebie
Hm, zaciekawiło mnie to co napisałaś, gdyż zastanawiałam się nad wersją tropikalną, ale wolałabym, żeby nie zostawiała żadnej pomarańczowej warstwy! Z drugiej strony chłodząca mięta też brzmi kusząco. A czy mogłabyś napisać coś o ich właściwościach, jak nawilżenie, natłuszczenie, itp.? Czy nie wysuszają ust, nie tworzą się takie nieciekawe, suche skórki? Czy ta ochronna warstewka ochroni usta przed zimnem? Będę wdzęczna za informacje
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 08:20   #3497
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: nowości Oriflame

justysiek też to samo zauważyam , cos ten wizaż wariuje...

wskazówko- - tak jak myślałam że to będzie eukaliptus, dlaczego jak pisze że mięta to nigdy to nie jest mieta tylko eukaliptus, toż to jest ogromna różnica! wrr
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 08:22   #3498
Ayertienna
Raczkowanie
 
Avatar Ayertienna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz | Wrocław | Zurich
Wiadomości: 256
Dot.: nowości Oriflame

Też miałam w wakacje miętę- była nie do zdarcia, używałam jej 4 miesiące! Ale to niestety nie był plus... nawilża średnio, szczerze mówiąc nivea czy neutrogena (zwłaszcza neotrogena) radzą sobie dużo lepiej.. Zapach nie jest rewelacyjny, w wersji truskawkowej wydawał mi się potwornie chemiczny. Faktycznie mnie też zbierała się i tworzył się taki nieprzyjemny film, ja nie mogłam z nim wytrzymać

Wydaje mi się (po testach chyba wszystkich "gatunków" balsamów do ust w sztyftach z Ori) że najlepszy jest aloesowy sztyfcik, najmniej się u mnie zbiera w kącikach, później zimowa pomadka ochronna - też robi film ale nie taki straszny, a poza tym faktycznie skutecznie chroni i nawilża, następnie 100 km pustki i pozostałe balsamy ochronne A to i tak wszystko razem daleko za niveą, neutrogeną czy nawet yves rocher - jedyna fajna dla mnie nawilżaczka to ten balsam spa, jest przyjemny (nie ma filmu na ustach!) ale dzialanie też mogłoby być lepsze ;/ nawilża może ale tylko na chwilę...

ogólem - wykoncze to co mam i daje sobie spokoj z pomadkami ochronnymi z Ori
__________________
Learning that we're only immortal for a limited time...
Ayertienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 08:38   #3499
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość

Ja mam miete, a niedawno zuzylam truskawke i powiem tak: jak dla mnie to te pomadki nieco barwia usta, zostawiaja taka matowa warstwe i to mnie osobiscie sie nie podoba Mietowa - taka blada na szczescie (ale i tak na ulice jej nie uzywam, bo jednak to widac, a potem zbiera sie brzydko i kawali), ale truskawkowa barwi usta na widoczna czerwien, wiec mysle, ze moze Ci sie spodobac, bo mnie kojarzy sie z Nivea. Mnie wszystkie balsamy z Oriflame jakie mialam nie podchodza wlasnie ze wzgledu na te widoczne, matowe, zbierajace sie warstewki, choc i tak je kupuje i zuzywam po domu. Ale moze dziewczyny cos jeszcze dodadza od siebie
ja do ust uzywam tylko i wylacznie tender care (ten maly kremik w jajeczku) jak dla mnei rewelacja - zamiast pomadek mam przy sobie ten kremik - moi znajomi sie smieja,ze uzalezniona jestem
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 08:43   #3500
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Po waszych wypowiedziach chyba zrezygnuję. Zostanę przy Smackersach
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 08:50   #3501
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
ja do ust uzywam tylko i wylacznie tender care (ten maly kremik w jajeczku) jak dla mnei rewelacja - zamiast pomadek mam przy sobie ten kremik - moi znajomi sie smieja,ze uzalezniona jestem
ja także bardzo lubie ten balsamik do ust tender care wsumie ma konsystencje wazelinki, ale jest fajniutki już drugi mnie się kończy ale mam naszczęście jeszcze zaskurniaczka całego z jakiejś promocji co były dwa ten tradycyjny (różowe opakowanie) + w złotym opakowaniu i ten mam calutki- kremiki w jajeczku są fajne, wydajne i ładnie nawilżają usta , ponadto mają ładne opakowanie i poręczne bez problemu mieści się w małych kieszonkach torebki czy plecaka
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 09:07   #3502
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

ja mam wersję tropikalną i naprawde trzeba namazac kilka warstw zeby widac bylo cos pomaranczowego ... ta fioletowa (blackberries) w ogole nie barwi... mietowej nie miałam ani nie testowałam a truskawkowa barwi jak cholera! czerwone usta jak po nivei...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 10:27   #3503
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ja mam wersję tropikalną i naprawde trzeba namazac kilka warstw zeby widac bylo cos pomaranczowego ... ta fioletowa (blackberries) w ogole nie barwi... mietowej nie miałam ani nie testowałam a truskawkowa barwi jak cholera! czerwone usta jak po nivei...
To świetnie! Właśnie o to mi chodzi
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 12:18   #3504
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hm, zaciekawiło mnie to co napisałaś, gdyż zastanawiałam się nad wersją tropikalną, ale wolałabym, żeby nie zostawiała żadnej pomarańczowej warstwy! Z drugiej strony chłodząca mięta też brzmi kusząco. A czy mogłabyś napisać coś o ich właściwościach, jak nawilżenie, natłuszczenie, itp.? Czy nie wysuszają ust, nie tworzą się takie nieciekawe, suche skórki? Czy ta ochronna warstewka ochroni usta przed zimnem? Będę wdzęczna za informacje
Ja chyba sobie kupie jeszcze tropikalna i ta fioletowa, zeby wyprobowac wszystkie (ach ta slabosc maniaczki kosmetykow!).
Co do wlasciwosci tych pomadek to powiem tak: uwazam, ze sa calkiem dobre , przynosza ulge ustom, moim zdaniem dobrze nawilzaja i lekko natluszczaja, np. gdy mam suche usta i przejade ktoryms z balsamow Oriflame po ustach to od razu jest ulga, a ta warstwa jest taka ochronna, z tym ze dosc wyczuwalna, mam wrazenie jakiejs takiej suchej "swieczki" na ustach (tak mi sie skojarzylo, jakbym swieczka po materiale potarla, to taka wartwa podobna sie robi ), poza tym jesli sie nalozy na suche usta, to moze brzydko je podkreslic.
Podsumowac moge tak, ze ogolnie balsamiki te uwazam za calkiem dobre, tylko efekt wizulany jest srednio ciekawy, dlatego tez uzywam ich tylko po domu czy na noc
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 12:31   #3505
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Ja chyba sobie kupie jeszcze tropikalna i ta fioletowa, zeby wyprobowac wszystkie (ach ta slabosc maniaczki kosmetykow!).
Co do wlasciwosci tych pomadek to powiem tak: uwazam, ze sa calkiem dobre , przynosza ulge ustom, moim zdaniem dobrze nawilzaja i lekko natluszczaja, np. gdy mam suche usta i przejade ktoryms z balsamow Oriflame po ustach to od razu jest ulga, a ta warstwa jest taka ochronna, z tym ze dosc wyczuwalna, mam wrazenie jakiejs takiej suchej "swieczki" na ustach (tak mi sie skojarzylo, jakbym swieczka po materiale potarla, to taka wartwa podobna sie robi ), poza tym jesli sie nalozy na suche usta, to moze brzydko je podkreslic.
Podsumowac moge tak, ze ogolnie balsamiki te uwazam za calkiem dobre, tylko efekt wizulany jest srednio ciekawy, dlatego tez uzywam ich tylko po domu czy na noc
No i pewnie skończy się tak, że i ja kupię tropikalną
Mam jeszcze kilka pomadek ochronnych, właściwie to samych Smackersów, ale chciałam spróbować czegoś na odmianę, a lubię owocowe pomadki Mogę Smackersy zużywać w świetle dziennym i na oczach innych, a taką najwyżej zużyję na noc, tak jak napisałaś, albo po prostu oddam jak mi się totalnie nie spodoba.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 14:14   #3506
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Mogłaby któraś z was porównać dawne kremy do cery wrażliwej Swedish Care z nowymi Optimals Sensitive?
też mnie to interesuje, bo krem na noc ze starej serii Swedish Care bardzo mi pasuje, ciekawa jestem, czy ten nowy jest podobny/lepszy/gorszy?


Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
A to jak to wcześniej macie dostępne produkty do testowania? Dlaczego u mnie w filii są jak zaczyna obowiązywać katalog?
nie wiem, jak w filii, ale u mnie w BR nowości są zawsze wcześniej.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 14:43   #3507
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Polecam tropikalny balsam do ust. Pachnie kokosowo, trochę ananasem (niektórym może nie odpowiadać). Strasznie wydajny, uwielbiam go

edit: Truskawka też jest fajna (siostra ma, ja tylko testowałam), jagodowy jest do niczego, tępe strasznie i chemiczny zapach. Mięta pachnie mi miętą, żadny tam eukaliptus, jednak zostawia białe ślady na spierzchniętych ustach.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:51   #3508
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny pomóżcie
Wygrałam na allegro wodę Serene w opakowaniu limitowanym, okrągła, płaska buteleczka bez atomizera - dołączam zdjęcie. Zapach znałam wcześniej tylko z próbki. Dzisiaj woda doszła, wygląd butelki się nie do końca zgadza (chyba, bo butelka wydaje mi się w kolorze bardziej czerwona niż brązowa) i na dodatek była ona w kartoniku opisanym jako zapach Volare, a nie Serene. I okazało się, że to nie Serene Czy butelka Serene z tej serii limitowanej miała brązowy (a nie czerwonawy) kolor szkła ?
Ale zła jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg serene.jpg (3,1 KB, 5 załadowań)
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:53   #3509
mierzwaaa
Raczkowanie
 
Avatar mierzwaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 121
Dot.: nowości Oriflame

dziewczyny czy nie orientujecie się kiedy można spodziewać się nowego katalogu? trzeba by na czymś nacieszyć oko
mierzwaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 18:02   #3510
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie
Wygrałam na allegro wodę Serene w opakowaniu limitowanym, okrągła, płaska buteleczka bez atomizera - dołączam zdjęcie. Zapach znałam wcześniej tylko z próbki. Dzisiaj woda doszła, wygląd butelki się nie do końca zgadza (chyba, bo butelka wydaje mi się w kolorze bardziej czerwona niż brązowa) i na dodatek była ona w kartoniku opisanym jako zapach Volare, a nie Serene. I okazało się, że to nie Serene Czy butelka Serene z tej serii limitowanej miała brązowy (a nie czerwonawy) kolor szkła ?
Ale zła jestem
Napisz albo zadzwoń do sprzedawcy, że dostałaś nie tą wodę którą kupiłaś na aukcji.. A jeśli chodzi o opakowanie to w edycji limitowanej Volare i Serene miały takie samo, flakon chyba też taki sam, ale na 100% nie jestem pewna

Edytowane przez cosmo82
Czas edycji: 2007-02-08 o 20:05
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.