Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-16, 11:21   #3361
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

To plus modelowe wyparcie ze strony matki. Jestem ciekawa, jak częsta jest ta reakcja u bliskich skazanych przestępców.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 12:23   #3362
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To plus modelowe wyparcie ze strony matki. Jestem ciekawa, jak częsta jest ta reakcja u bliskich skazanych przestępców.
Racja, to też mnie wbiło w fotel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 12:25   #3363
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Zachowanie tej - wówczas - nastolatki było dziwne, ale to nadal nic w rodzaju, o czym bym powiedziała, że kogoś będzie w stanie zamordować. Po prostu postępowanie rozpieszczonej smarkuli, w której buzują hormony. Nie wiem, czy Olga coś przemilczała, ale nie byłam w stanie po tej historii stwierdzić, ze dziewczyna z zimną krwią zabije swoją siostrę.

Zdziwiła mnie historia z tym facetem, bo to jednak dziwne, biorąc pod uwagę różnicę wieku plus że w przeszłości był z jej siostrą.

A co do matki... Wiecie, łatwo ocenić. Myślę, że tak naprawdę wie gdzieś tam głęboko, jaka jest prawda, ale po prostu mechanizm obronny nie pozwala jej tego przed sobą przyznać, bo pewnie całkiem załamałaby się psychicznie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 12:32   #3364
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość

A co do matki... Wiecie, łatwo ocenić. Myślę, że tak naprawdę wie gdzieś tam głęboko, jaka jest prawda, ale po prostu mechanizm obronny nie pozwala jej tego przed sobą przyznać, bo pewnie całkiem załamałaby się psychicznie.
Ja jej nie oceniam. Dlatego napisałam o wyparciu, to jest mechanizm obronny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:32   #3365
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja jej nie oceniam. Dlatego napisałam o wyparciu, to jest mechanizm obronny.
Ty nie, ale czytałam komentarze pod filmem, że nie współczują matce. A ona po prostu wierzyć, że jej córka nie jest morderczynią.

Ogólnie szkoda że ta kobieta nie zadzwoniła od razu na policję - ale na jej miejscu też odebrałabym taki atak jako głupie żarty.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:39   #3366
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ty nie, ale czytałam komentarze pod filmem, że nie współczują matce. A ona po prostu wierzyć, że jej córka nie jest morderczynią.

Ogólnie szkoda że ta kobieta nie zadzwoniła od razu na policję - ale na jej miejscu też odebrałabym taki atak jako głupie żarty.
Gdyby zaakceptowała fakt, że młodsza córka jest bezwzględną morderczynią to tak jakby utraciła obie córki.
W głośnej sprawie morderstwa z Rakowisk babcia Zuzanny też nie wierzy w jej winę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 17:39   #3367
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Przesłuchałam nowego odcinka Olgi Herring o "tragedii dwóch sióstr" i naprawdę byłam w szoku jak mało kiedy. Zazwyczaj wszystkie zbrodnie są bezsensowne, ale w tym przypadku nie rozumiem, co tam się zadziało. Naprawdę smutne, że taka młoda kobieta straciła życie. Oni nawet nie mieli motywu.
Włączyłam ten odcinek po Twoim poście i zgadzam się, że to szokująca zbrodnia. Nie mieści mi się w głowie, że można być tak bezduszną osobą, żeby zabić członka rodziny bez powodu. Wielka szkoda, że ofiara jednak nie uciekła, nie zadzwoniła na policję po pierwszym ataku. Domyślam się, że nie przypuszczała, że siostra będzie do tego zdolna. Bardzo bulwersująca sprawa dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 19:52   #3368
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Włączyłam ten odcinek po Twoim poście i zgadzam się, że to szokująca zbrodnia. Nie mieści mi się w głowie, że można być tak bezduszną osobą, żeby zabić członka rodziny bez powodu. Wielka szkoda, że ofiara jednak nie uciekła, nie zadzwoniła na policję po pierwszym ataku. Domyślam się, że nie przypuszczała, że siostra będzie do tego zdolna. Bardzo bulwersująca sprawa dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nigdy nie obwiniam ofiary, ale tutaj reakcji tej kobiety się dodatkowo nie dziwię; nie mam rodzeństwa, ale gdyby, nie wiem, kuzynka z chłopakiem zrobili mi taki "psikus", to bym się zirytowała, ale nie pomyślałabym o ucieczce czy dzwonieniu na policję, tylko chyba bym poszła też ponownie spać. Ta historia pokazuje, że chyba niestety nikomu nie można ufać.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 05:38   #3369
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No nigdy nie obwiniam ofiary, ale tutaj reakcji tej kobiety się dodatkowo nie dziwię; nie mam rodzeństwa, ale gdyby, nie wiem, kuzynka z chłopakiem zrobili mi taki "psikus", to bym się zirytowała, ale nie pomyślałabym o ucieczce czy dzwonieniu na policję, tylko chyba bym poszła też ponownie spać. Ta historia pokazuje, że chyba niestety nikomu nie można ufać.

Znowu się zgadzam. Też nie mam rodzeństwa, ale w głowie mi się nie mieści, że rodzinę, w której wszystko jest okej pod względem relacji, może spotkać coś takiego. Olga na początku powiedziała, że w tym domu było dużo miłość, a sprzeczki między siostrami nie były nigdy poważne. Zastanawiam się czy rzeczywiście to prawda, bo to naprawdę przerażające, że można mieszkać pod jednym dachem z kimś, kto pewnego dnia postanawia cię zabić.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 13:20   #3370
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No nigdy nie obwiniam ofiary, ale tutaj reakcji tej kobiety się dodatkowo nie dziwię; nie mam rodzeństwa, ale gdyby, nie wiem, kuzynka z chłopakiem zrobili mi taki "psikus", to bym się zirytowała, ale nie pomyślałabym o ucieczce czy dzwonieniu na policję, tylko chyba bym poszła też ponownie spać. Ta historia pokazuje, że chyba niestety nikomu nie można ufać.
Ja też nie obwiniam ale osobiście nie byłabym w stanie zasnąć. To dla mnie coś naprawdę mocnego. Nawet jeżeli byłoby zartem to okropnym i wkurzyłoby mnie na całą noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Znowu się zgadzam. Też nie mam rodzeństwa, ale w głowie mi się nie mieści, że rodzinę, w której wszystko jest okej pod względem relacji, może spotkać coś takiego. Olga na początku powiedziała, że w tym domu było dużo miłość, a sprzeczki między siostrami nie były nigdy poważne. Zastanawiam się czy rzeczywiście to prawda, bo to naprawdę przerażające, że można mieszkać pod jednym dachem z kimś, kto pewnego dnia postanawia cię zabić.
Doskonale pasuje do dziewczyny to co powiedzieli psycholodzy, że ma skłonności psychopatyczne. Przy słuchaniu o tym co robiła skojarzyło mi się że raczej ma takie skłonności. Jak widać najprawdopodobniej brak wyrzutów sumienia, duża umiejętność manipulacji i wymyślania perfidnych planów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 17:23   #3371
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Wczoraj skończyłam 3 zeson śledztwa pisma.

Uważam, że pod względem merytorycznym świetnie zrealizowany, podobało mi się że były dobre jak i złe opinie o lekarzu jak i sam opisywany miał możliwość wypowiedzenia się na swój temat i odniesienia się do zarzutów pod jego adresem.

Ale summa summarum miałam wrażenie że czegoś w tej opowieści brakowało. Jakieś puenty, konkluzji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-07, 22:06   #3372
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Zaczęłam słuchać z polecenia podcastów Olgi Herring i są naprawdę mega ciekawe. Tylko w jednym strasznie mnie irytowało użycie słowa "chłopacy", które miałam za niepoprawną formę



Potem przerzuciłam się na Kryminatorium, ale to się nie umywa. Kojarzycie jeszcze coś fajnego w stylu Herring?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 19:05   #3373
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Zaczęłam słuchać z polecenia podcastów Olgi Herring i są naprawdę mega ciekawe. Tylko w jednym strasznie mnie irytowało użycie słowa "chłopacy", które miałam za niepoprawną formę



Potem przerzuciłam się na Kryminatorium, ale to się nie umywa. Kojarzycie jeszcze coś fajnego w stylu Herring?
Olga herring ma ciekawe sprawy, jest dobrze przygotowana.

Kurde, ale u niej mnie wkurza,że ona ewidentnie czyta z kartki, nie moduluje głosu,czasem mam wrażenie, że chce jak najszybciej przeczytać i odbebnić historię.

Ja lubię jak ktoś opowiada historie wiecie, przystopuje na chwilę, się zamyśli, nawet przejęzyczy. Dlatego lubię Justynę Mazur i Jaśmin oraz Zbrodnie Prowincjonalne.One jakby tworza te historię na bieżąco.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 19:10   #3374
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Tez slucham olgi, ale wlasnie przeszkadza mi wyuczona intonacja + uwaga nie smiac sie, mam wrazenie, ze ma za duzo sliny podczas mowienia ale slucham, bo sprawy sa ciekawe
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 19:27   #3375
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Dla mnie Justyna i Olga są bardzo podobne, ale jako że jestem znana jako hejterka Justyny na tym wątku, to może więcej nie będę pisać może tyle że dla mnie obie czytają z kartki, ale Olga ma przynajmniej dobry research i jest świetnie przygotowana.

Wysłuchałam czwartej części o BTK ciemno wszędzie i zabieram się za piątą. Rzetelny podcast, ale wydaje mi się, że jego historia ją trochę przerosła wraz z pogłębionym researchem - i widzów też. Obrzydliwa postać, w ogóle nie fascynująca i do tej pory nie rozumiem, że wcześniej go nie złapali - tak, znam historię kryminalistyki - ale nadal mnie to dziwi.
Nie uznaję tego ani za negatywne, ani za pozytywne zjawisko, że to za ciężki materiał, ale chyba pierwszy raz się z tym spotykam podczas słuchania podcastu. I również z tym, że miałam koszmary po zapoznaniu się bodajże z trzecią częścią. W każdym razie jak nie mam już nadziei na powrót Jaśmin, to jest to kanał, który mam ochotę wspierać - i gdyby otworzyła patronite, to wpłacałabym regularnie jakąś kwotę.

Aga Rojek za to po świetnych odcinkach znowu idzie w stronę zaginięć, o czym pisałam już w tym wątku, i niestety mimo że ją lubię, to dla mnie te odcinki są za bardzo powtarzalne. I już nie oczekuję na niedzielę, jak to miałam z nią wcześniej.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 19:29   #3376
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tez slucham olgi, ale wlasnie przeszkadza mi wyuczona intonacja + uwaga nie smiac sie, mam wrazenie, ze ma za duzo sliny podczas mowienia ale slucham, bo sprawy sa ciekawe
Ostatnio zaczęła mnie trochę drażnić ta maniera Olgi. Jak zaczynam słuchać, to wrażenie po chwili mija, ale przez pierwszą minutę czy dwie zastanawiam się, po co ten nabożny ton.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 19:31   #3377
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tez slucham olgi, ale wlasnie przeszkadza mi wyuczona intonacja + uwaga nie smiac sie, mam wrazenie, ze ma za duzo sliny podczas mowienia ale slucham, bo sprawy sa ciekawe
Tak dokładnie,coś w tym jest
Dla mnie Olga mówi, jakby nauczyła się wiersza na pamięć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 19:34   #3378
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wysłuchałam czwartej części o BTK ciemno wszędzie i zabieram się za piątą. Rzetelny podcast, ale wydaje mi się, że jego historia ją trochę przerosła wraz z pogłębionym researchem - i widzów też. Obrzydliwa postać, w ogóle nie fascynująca i do tej pory nie rozumiem, że wcześniej go nie złapali - tak, znam historię kryminalistyki - ale nadal mnie to dziwi.
Nie uznaję tego ani za negatywne, ani za pozytywne zjawisko, że to za ciężki materiał, ale chyba pierwszy raz się z tym spotykam podczas słuchania podcastu. I również z tym, że miałam koszmary po zapoznaniu się bodajże z trzecią częścią. W każdym razie jak nie mam już nadziei na powrót Jaśmin, to jest to kanał, który mam ochotę wspierać - i gdyby otworzyła patronite, to wpłacałabym regularnie jakąś kwotę.

Aga Rojek za to po świetnych odcinkach znowu idzie w stronę zaginięć, o czym pisałam już w tym wątku, i niestety mimo że ją lubię, to dla mnie te odcinki są za bardzo powtarzalne. I już nie oczekuję na niedzielę, jak to miałam z nią wcześniej.
Dokładnie to samo sobie dzisiaj myślałam, słuchając jak BTK robił rodzinie wyrzuty z więzienia, ze zachowują się nie po chrześcijańsku dystansując się od niego, o tym jak zaczął się negatywnie odnosić do kolegi który odszedł od kościoła. Po prostu obrzydliwe.
Rodzina, a przynajmniej córka chyba do końca próbowała trzymać się tego starego obrazu ojca, aż w końcu nie dało się go obronić i musieli zaakceptować fakt, że to zawsze był chory psychopata, którego w ogóle nie znali.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 19:58   #3379
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Mnie ta intonacja Olgi jakoś bardzo nie razi, ale też nie mam zbyt dużego porównania. I pierwszy raz spotykam się z taką narracja, która od razu tworzy cala historie, a nie poddane suche fakty. Poslucham jeszcze tych innych, o których piszecie, żeby wyrobić sobie zdanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-09, 20:03   #3380
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mnie ta intonacja Olgi jakoś bardzo nie razi, ale też nie mam zbyt dużego porównania. I pierwszy raz spotykam się z taką narracja, która od razu tworzy cala historie, a nie poddane suche fakty. Poslucham jeszcze tych innych, o których piszecie, żeby wyrobić sobie zdanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg mnie ona właśnie nie ma intonacji żadnej..

Ja uwielbiam słuchać podcastu NaTemat, tam jest audycja zbrodnie niedoskonałe, które prowadzi Tomasz Ławnicki, to jest dopiero majstersztyk jeżeli chodzi o intonację, sposób opowiadania i prowadzenia historii!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 20:03   #3381
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ja nawet czytałam wątek na międzynarodowym forum dot. regionu, a właściwie miasta, z którego pochodził BTK
Jego duch chyba do tej pory tam "straszy", bo to miejsce jes opisywane jako ponure i dość osobliwe, po prostu nieprzyjazne. No ale co sie dziwić, jak ma takiego sławnego "patrona"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 20:26   #3382
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ostatnio zaczęła mnie trochę drażnić ta maniera Olgi. Jak zaczynam słuchać, to wrażenie po chwili mija, ale przez pierwszą minutę czy dwie zastanawiam się, po co ten nabożny ton.
Mi przeszkadza bardziej od czasu reklamy czekolady przed odcinkiem, bo ton byl dokladnie identyczny. Tyle, ze sam "schemat" wypowiadania sie toleruje. Z kolei karoliny anny nie bylam w stanie wysluchac, po filmie nie mialam pojecia o czym byl.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 20:42   #3383
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mi przeszkadza bardziej od czasu reklamy czekolady przed odcinkiem, bo ton byl dokladnie identyczny. Tyle, ze sam "schemat" wypowiadania sie toleruje. Z kolei karoliny anny nie bylam w stanie wysluchac, po filmie nie mialam pojecia o czym byl.
Ja w ogóle nie lubię Karoliny Anny. Drażni mnie głównie jej ekspresja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 21:13   #3384
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Chyba jej brak sztuczny, monotonny ton, niewazne czy kogos porwali czy to reklama letyshops czy co ona tam reklamowala. Olga przynajmniej ma bardziej urozmaiconą intonacje, choc tak samo wyuczoną
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-09, 21:59   #3385
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ja bardzo lubię słuchać Olgi i jakoś tak wsłuchuje się w historię, że nie czuje tego czytania z kartki i nie przeszkadza mi to. Za to Justynę słucha mi się bardzo ciężko i momentami nie umiem się skupić. Jakoś mnie męczy. Mam wrażenie, jakby mówiła jednolicie, ale takim znudzonym tonem.
Zaczęłam słuchać o BTK u ciemno wszędzie i tu znów mam ogromny problem - bardzo przeszkadza mi głos i wymowa. Przebrnęłam tylko przez jeden odcinek.
Za to nie przeszkadza mi wada wymowy u Agi Rojek, co mnie dziwi, bo zazwyczaj mnie ta wada drażni. Karoliny Anny też ciężko mi się słucha. Całkiem lubię za to Kryminalne Historie, chcoiaz kiedyś nie przepadałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-10, 06:55   #3386
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mi przeszkadza bardziej od czasu reklamy czekolady przed odcinkiem, bo ton byl dokladnie identyczny. Tyle, ze sam "schemat" wypowiadania sie toleruje. Z kolei karoliny anny nie bylam w stanie wysluchac, po filmie nie mialam pojecia o czym byl.
Nie, no dla mnie jest to żenujące i niesmaczne.
. najpierw ktoś szczebiocze o tym, jaka pyszna jest czekolada schogetten, potem opowiada o morderstwie 🤦

Zresztą Justyna Mazur miała jakiś odcinek o morderstwie na wstępie ktorego składała życzenia urodzinowe koleżance 🤦 potem chyba pod naporem krytyki usunęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie lubię Karoliny Anny. Drażni mnie głównie jej ekspresja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona nie ma ekspresji. Jak dla mnie nadaje się do czytania wiadomości w TVP 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-10, 12:11   #3387
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię słuchać Olgi i jakoś tak wsłuchuje się w historię, że nie czuje tego czytania z kartki i nie przeszkadza mi to. Za to Justynę słucha mi się bardzo ciężko i momentami nie umiem się skupić. Jakoś mnie męczy. Mam wrażenie, jakby mówiła jednolicie, ale takim znudzonym tonem.
Zaczęłam słuchać o BTK u ciemno wszędzie i tu znów mam ogromny problem - bardzo przeszkadza mi głos i wymowa. Przebrnęłam tylko przez jeden odcinek.
Za to nie przeszkadza mi wada wymowy u Agi Rojek, co mnie dziwi, bo zazwyczaj mnie ta wada drażni. Karoliny Anny też ciężko mi się słucha. Całkiem lubię za to Kryminalne Historie, chcoiaz kiedyś nie przepadałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja przepadam za karoliną anną
ona fajnie to wszystko opowiada spokojnie bez jakiś emocji.
na tym to powinno polegać
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-10, 12:15   #3388
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ale ona mowi jak robot. To nie jest naturalny spokojny ton.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-10, 13:29   #3389
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Olga herring ma ciekawe sprawy, jest dobrze przygotowana.

Kurde, ale u niej mnie wkurza,że ona ewidentnie czyta z kartki, nie moduluje głosu,czasem mam wrażenie, że chce jak najszybciej przeczytać i odbebnić historię.

Ja lubię jak ktoś opowiada historie wiecie, przystopuje na chwilę, się zamyśli, nawet przejęzyczy. Dlatego lubię Justynę Mazur i Jaśmin oraz Zbrodnie Prowincjonalne.One jakby tworza te historię na bieżąco.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy znasz Ciemno wszędzie. Jak dla mnie nr 1 na polskim YT.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-10, 13:49   #3390
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ale ona mowi jak robot. To nie jest naturalny spokojny ton.
Można mówić spokojnie, ale jej ton głosu jest zupełnie bez intonacji, bez akcentowania, bez emocji. Bez niczego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.